כיצד להרוויח ביטקוין בחינם: 6 שיטות מוכחות

ביטקוין הופך לבחירת השקעה פופולרית בקרב אנשים (ואפילו חברות) ברחבי העולם. אין זה מפתיע שאנשים מחפשים דרכים להשיג ביטקוין במהירות באמצעות בורסת מטבעות קריפטוגרפיה לרכישת ביטקוין באופן מקוון במטבע פיאט.

עם זאת, לא כולם יכולים להרשות לעצמם לקנות ביטקוין בגלל המצב הכלכלי שלהם. במדריך זה אנו נראה לכם איך להרוויח ביטקוין בחינם לעשות כסף. כל שיטה נוסתה על ידינו והיא זמינה לכל מי שיש לו טלפון נייד וחיבור לאינטרנט.

כיצד להשיג ביטקוין בחינם

להלן שש דרכים להרוויח ביטקוין בחינם (ללא כרייה):

דרך מהירה להשיג ביטקוין

ניתן לרכוש ביטקוין בשברים קטנים מהסכום המלא במגוון שיטות. הדרכים הפופולריות ביותר להשיג ביטקוין במהירות הן:

 • שימוש בבורסה למסחר במטבעות קריפטו
 • החלף מזומנים בביטקוין עם חבר או בן משפחה
 • החלף כרטיס מתנה ב- Bitcoins
 • השתמש בכספומט ביטקוין מקומי

השתמש ב- Crypto Exchange

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם אתרים מקוונים או אפליקציות מסחר הדורשות חיבור לאינטרנט כדי לאפשר לאנשים להפקיד מטבע פיאט מקומי ולהחליף למטבעות דיגיטליים כגון ביטקוין. פלטפורמות אלה מוסדרות מאוד ובדרך כלל בטוחות למשקיעים להפקיד כספים לאחר אימות זהותן. כמה מבורסות המסחר הפופולריות ביותר הן אתרים כמו Coinbase, Binance ו- Crypto.com.

קבל ביטקוין מחברים או משפחה

שיטה פופולרית היא לשלם במזומן ביד עם חבר או בן משפחה מהימן שמוכנים למכור את הביטקוין שלהם. אמנם שיטה זו אינה נפוצה כל כך, אך יש אין דרישה ל ליצור חשבון עם החלפה ואימות זהות מלא.

מזומן בכרטיס מתנה

חילופי עמיתים בין עמיתים כמו Paxful מחברים קונים ומוכרים מוכנים מכל רחבי העולם. הפלטפורמה היא אחת הבודדות המקבלות תשלומי ביטקוין באמצעות כרטיסים ששולמו מראש, שוברי iTunes, כרטיסי מתנה של אמזון ורבים אחרים. ניתן להשתמש בכרטיסי מתנה לרכישת מטבעות דיגיטליים כגון ביטקוין, אולם העמלות יכולות להיות מעט גבוהות יותר מאפשרויות התשלום המסורתיות באמצעות מרכזיה.

הדרכים הטובות ביותר להשיג ביטקוין בחינם

מציאת הדרכים הטובות ביותר להרוויח ביטקוין או מטבע קריפטוגרפי באינטרנט תלויה בכמה גורמים שונים כגון קושי, התחייבות לזמן ופוטנציאל רווחיות. דירגנו כל שיטה בהתבסס על הקושי למתחילים להרוויח כסף באינטרנט באמצעות הביטקוין.

אפליקציות Cashback של ביטקוין


אחת הדרכים הקלות להשיג ביטקוין בחינם היא שימוש באפליקציית נאמנות של cashback. מדובר בתוכניות נאמנות המאפשרות למשתמשיה להרוויח עמלה קטנה כאשר הם קונים אצל סוחר מקוון או ספק התומך בתוכנית ה- cashback. שניים מה- Cash Cash Cash הפופולרי ביותר & אפליקציות תגמולים הן:

 • אפליקציית לולי
 • Foldapp

יישומי תגמולי ביטקוין הם להורדה בחינם ואין עלות להירשם וליצור חשבון. הקונים יצטרכו להתקין תוסף Chrome בדפדפן האינטרנט שלהם כדי להתחיל להרוויח הנחות בביטקוין ברכישות הקניות המקוונות שלהם. אין מאמץ או סיכון הכרוך וכל אחד יכול לעשות זאת.

אפליקציית לולי

הורד את אפליקציית Lolli והרוויח ביטקוין באופן מקוון.

אפליקציות תגמול cashback של Bitcoin עובדות על ידי תשלום של אחוז קטן מסכום המכירה לארנק הביטקוין של הקונה. סכום האחוז אכן תלוי בקמעונאי ויכולה להיות תקופת המתנה של עד 90 יום. אפליקציות תגמול לביטקוין כמו לולי מספקות גישה לאלפי מבצעי קניות מקוונים והנחות מחנויות מקוונות פופולריות ברחבי העולם, כמוצג להלן.

לאחר התקנת האפליקציה ב- Chrome והמשתמש יבקר בקמעונאי מקוון נתמך, חלון קופץ יופיע אוטומטית עם אחוז ההנחה. לאחר ביצוע רכישה, יזוכה חשבון המשתמש בביטקוין לאחר שתקופת ההחזר פג.

לאחר מכן ניתן למשוך את הביטקוין החופשי לארנק ביטקוין לשמירה. להלן דוגמה לחשבון Lolli שיש לו נצבר 0.0054 ביטקוין בחינם, שווה ערך של 96 דולר ארה”ב במחירים שוטפים לקניית כמה פריטים ברשת.

תגמולי לולי

חשבון ריבית ביטקוין

אחת הדרכים הפופולריות ביותר להרוויח כסף באינטרנט היא שימוש בחשבון חיסכון במטבע דיגיטלי. שירותים אלה מאפשרים לך להרוויח ריבית בקריפטו באופן הדומה לדיבידנדים. חשבון חיסכון בביטקוין הוא אפשרות מושלמת עבור משקיעים המעוניינים בכך מגדילים לטווח ארוך להחזיר את השקעתם בביטקוין בלי להתחייב לזמן או מאמץ. חשבונות ריבית הפופולריים ביותר בביטקוין הידועים ביותר כוללים:

 • BlockFi
 • נקסו
 • רשת צלזיוס
 • בינאנס
 • Crypto.com

חלק מספקי הלוואות הקריפטו מציעים ריביות של עד 12% לשנה, הגבוהות באופן משמעותי משיעורי הריבית שמציעים מוסדות פיננסיים מסורתיים ובנקים במטבע פיאט..

לקבל 50 $ בחינם בביטקוין. ההצעה מסתיימת ב -31 בדצמבר 2020

קבל 50 $ בחינם אתר nexo

בעיקרו של דבר, פלטפורמות ההלוואות הדיגיטליות הללו מאפשרות ללווים ומלווים להחליף כסף אחד לשני כדי לקבל הלוואה מגובה קריפטו (המשולמת במטבע פיאט) או ליצור חשבון חיסכון בריבית גבוהה לאחסון נכסי הצפנה. הריבית שנצברה בחשבון חיסכון בריבית בפלטפורמות כגון BlockFi (התעריפים מוצגים להלן) הן משולמת על בסיס יומי המאפשרת התעניינות בריבית הביטקוין וצומחת במהירות.

משתמשים שיוצרים חשבון יצטרכו להשלים תהליך KYC כדי לאמת את זהותם, דבר המקובל על חברות המציעות שירותים פיננסיים שמשקיעים בביטקוין צריכים להכיר כבר.

להלן דוגמה לחשבון BlockFi חדש עם 0.37 ביטקוין ו- 1.85 אתריום שהופקדו. בחודשיים האחרונים הרוויח חשבון זה 54.08 דולר בריבית בחינם. זה אולי נראה כמו סכום קטן, אך עם ריבית דריבית מיושם יתרת החשבון תגדל מ- 7,657 $ לכ- 9,612 $ ב -48 החודשים הבאים על ידי אחסון הכספים בחשבון הריבית.

בקר באתר BlockFi כדי לראות כמה אתה יכול להרוויח.

עניין חסום

למד אודות קריפטו

להרוויח קריפטוגרפיה בחינם יכול להיות נגיש לכל מי שיש לו חשבון Coinbase. הבורסה מציעה תוכנית חינוכית ש משלם תגמולים עבור למידה על פרויקטים של בלוקצ’יין. סכום התגמול משתנה בהתאם למטבע הספציפי. ניתן להמיר את הסכום המתקבל בקריפטו עבור כל חידון שהושלם לביטקוין באמצעות Coinbase Pro.

איך עובד Coinbase earn

כל משתמש Coinbase זכאי יכול להשתתף ב- Coinbase להרוויח כדי להציג תכנים חינוכיים עבור מטבעות הקריפטו הנתמכים באתר. ל להרוויח Mעפרות מ- 500 דולר בקריפטוגרפיה בחינם, המשתתפים יצטרכו:

 • צפו בסרטונים חינוכיים על המטבע שנבחר
 • העבירו את החידון לבחירה מרובה בסוף
 • קבל קריפטוגרפי בארנק Coinbase

מבחר המטבעות הקריפטוגרפיים המוצעים אכן משתנה והוא לזמן מוגבל בלבד. בסך הכל, למתחילים בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים, Coinbase Earn הוא דרך פשוטה וקלה להרוויח כמה מאות דולרים על למידה על פרויקט בלוקצ’יין..

סקרים מלאים & סקרים

המידע של הצרכן נאסף בכל יום באופן מקוון ונמכר לארגוני צד ג ‘ברווח. רשתות חילופי נתונים מבוזרות כגון INSTARS מאפשרות לאנשים יומיומיים לעשות זאת להרוויח קריפטוגרפיה בחינם על ידי מכירת הנתונים שלהם ומשוב על הסכמה.

תכונות instars

משתמשים יכולים להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים כמו INSTAR, EOS ו- DAI על ידי מעורבות בפלטפורמה על ידי השתתפות בפעילויות הבאות. אסימונים אלה ניתנים להימור על הפלטפורמה כדי לזכות בתגמולים נוספים או להעביר לבורסת מסחר של ביטקוין.

 • בונוס הרשמה לאימות חשבון חדש
 • צלם תמונה של קבלות קניות
 • השלמת סקרים וסקרים
 • למידה על פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין
 • שיתוף עם חבר (או שניים)

דרך פופולרית להרוויח ביטקוין בחינם היא על ידי השלמת סקרים וסקרים מקוונים. המשתמשים יכולים להשתמש בפלטפורמת INSTARS השלם פעילויות יומיומיות ותזכה באסימוני EOS עבור כל משימה הושלם. הסקרים מבוססים על המידע שנמסר בפרופיל המשתמש.

סקרי הצפנה

משתמשים יכולים גם להעלות קבלת סחורות או רכישות שירות עם משוב על החוויה כדי לקבל קריפטו בחינם. כל אדם יכול להעלות עד שלוש קבלות ביום ועליו להציג בבירור את שם העסק, כתובת, תאריך, מספר העסקה והסכום הכולל. לאחר בדיקת התמונה ותיאור החוויה עם דירוג, הארנק שלהם יופקד באמצעות אסימוני EOS.

הפניה & שיווק שותפים

אנשים יכולים לקדם מוצרי מטבעות קריפטו מפה לאוזן לחברים ולמשפחה כדי להרוויח בונוס קטן. חברות מוכנות לתגמל את העסק החדש בבונוס רישום על הפניית לקוחות חדשים. כל אחד יכול להשתתף בתוכניות הפניה אלה באמצעות א קוד קידום מיוחד או קישור הפניה ליצירת הכנסות נוספות. אחת מתוכניות הפניית הקריפטו הפופולריות ביותר היא Coinbase אשר מתגמל 10 $ דולר עבור כל לקוח חדש המסחר בבורסה.

איך זה עובד:

אנשים עם חשבון מדיה חברתית או אתר עם מידע הבא יכולים להשתתף בתוכניות שותפים להחלפה כדי להרוויח מטבע דיגיטלי בחינם. על פי אותה דוגמה, Coinbase Affiliates תגמל את המשתמשים בה 50% מדמי המסחר של הלקוחות המופנים בשלושת החודשים הראשונים. ככל שמספר חשבונות השותפים הגבוה יותר, כך פוטנציאל ההכנסות החוזרות גדל.

סחר בביטקוין באמצעות בורסה

סחר בביטקוין באמצעות פלטפורמת קריפטוגרפיה יכול להיות חוויה רווחית עבור סוחרים מיומנים ומנוסים כדי להרוויח יותר ביטקוין. סוחר יכול להפוך סכום כסף קטן לסכום גדול בפרק זמן קצר יחסית.

שיטה זו כוללת שימוש בבורסה בה המשתמש יכול להפקיד את הביטקוין שלו ולהשתמש בו כבטוחה למסחר כנגד מטבעות אחרים. נגזרות מטבעות קריפטוגרפיות הן בחירה פופולרית מכיוון שהסוחר יכול להשתמש בשוליים של עד 100: 1 כדי לשער על מטבעות דיגיטליים כדי להגדיל את גודל חשבון הביטקוין שלהם. שתיים מהבורסות הפופולריות ביותר לסחר עם שוליים הן:

 • Bybit
 • FTX
 • eToro

ממשק מסלול

מִסְחָר מגיע עם סיכון ניכר ושיטה זו מתאימה לסוחרים מתקדמים בלבד. אין מעט מזל וסוחר חדש יכול לאבד יותר מההון שהופקד בחשבון סחר. למתחילים שמחליטים לסחור צריכים לשקול לקנות קורס מסחר ולבצע טיפים אלה למסחר בביטקוין כדי להיות רווחיים:

 • נקוט אסטרטגיית מסחר פשוטה וקלה לביצוע
 • צמצמו את גודל המיקום והמינוף
 • היה סבלני ואל תכריח עסקאות
 • ערוך יומן של כל עסק ושיפור

ישנן מספר פלטפורמות מכובדות המציעות חשבון הדגמה לתרגול מסחר בכסף מזויף כגון eToro ו- Plus500. שימוש בחשבון מסחר מדומה העוקב אחר מחירי הביטקוין בפועל בשוק החי הוא דרך נהדרת ללמוד כיצד לסחור ואף להעתיק סוחרים מצליחים..

שאלות נפוצות

האם אוכל להשיג ביטקוין ללא כסף?

אנשים יכולים להתחיל עם ביטקוין ללא כסף ולהשאיר חור בחשבון הבנק. כמה דרכים פשוטות להתחיל להרוויח ביטקוין כוללות:

 • מקבל תשלום בביטקוין עבור משימות קטנות
 • מכירת מוצרים ושירותים תמורת ביטקוין
 • השלמת סקרים / סקרים מקוונים שמשלמים בביטקוין
 • פרסום תוכן עם פלטפורמות כגון סטמיט שמשלם עבור מאמרים מעורבים

אילו אפליקציות נותנות ביטקוין בחינם?

יש כמה אפליקציות קריפטוגרפיות שמשלמות ביטקוין בחינם. א אפליקציית מובייל פופולרית להרוויח ביטקוין בחינם היא אפליקציית לולי שהיא תוכנית נאמנות שמתגמלת קונים מקוונים בהנחה קטנה ב- BTC ברכישות אצל סוחרים נתמכים. לאחר מכן ניתן להעביר את הביטקוין שנצבר לארנק חומרה של ביטקוין.

סיכום

לסיום המדריך שלנו כיצד להשיג ביטקוין באינטרנט, אנו מקווים שעכשיו ברור כי אינך צריך להשתמש במטבע פיאט כדי לקנות ביטקוין. ישנן שיטות חלופיות להשיג ביטקוין בחינם מבלי לבזבז כסף כהשקעה. רק זכור לשמור על ביטקוין החדש שלך באמצעות ארנק חומרה ביטקוני מכובד ומהימן והמשיך לערום סטים.

אוהב את הפוסט הזה? אל תשכח לשתף אותו!

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • 8 הבורסות הטובות ביותר לסחר בקריפטו ללא עמלות (עמלת אפס)
 • איך לקנות ביטקוין עם כרטיסי מתנה של אמזון – סופר קל
 • 7 פלטפורמות החלפת הקריפטו הטובות ביותר (מהיר, בטוח & לבטח)
 • הבורסות הטובות ביותר לפיאט לקריפטו בעולם
 • 4 המקומות הטובים ביותר להרכיב טזו (XTZ) & להרוויח פרסים
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map