איך להפקיד קוסמוס (ATOM): 4 המקומות הטובים ביותר להרוויח פרסים

הבחירה שלנו

פלטפורמת ההימורים הטובה ביותר עבור

בִּטָחוֹן

פִּנקָס בקר באתר

פלטפורמת ההימורים הטובה ביותר עבור

מתחילים

בסיס מטבעות בקר באתר

פלטפורמת ההימורים הטובה ביותר עבור

תדמית

בינאנס בקר באתר

מה ההשקעה של קוסמוס (ATOM)?

אסימון Staking Cosmos (ATOM) כרוך באחסון מטבעות בארנק מטבעות קריפטוגרפיים או בבורסה כדי לתמוך בהפעלת רשת הבלוקצ’יין כדי לזכות בפרסים. הבעלים של קוסמוס משולם בונוס על תרומתם להפעלת הרשת (בדומה לכרייה). ההימור הוא שיטה פופולרית להרוויח קריפטוגרפיה בחינם מבלי להשקיע הון רב יותר.

מדוע יתד קוסמוס?

קוסמוס (ATOM) הוא מטבע דיגיטלי פופולרי המשתמש בהיברידית פרוטוקול הוכחת יתד כדי לאבטח את הרשת שלה ו לאפשר למשקיעי קוסמוס להרוויח הכנסה פסיבית של עד 10% בשנה.

משקיעים מתוגמלים על ידי החזקת אחסון המטבע והשתתפות בתיקוף עסקאות ברשת באמצעות ‘מאמתים’. לאחר מכן מופץ תגמול קטן לבעלים (או ל”מאציל “) באמצעות המאמתים בשיעור העמלה שנקבע.

איך להפקיד קוסמוס (ATOM)

להימור מטבעות קוסמוס (ATOM), בצע את השלבים הבאים תוך שימוש בארנק חומרה לדג’ר כדוגמה:

הפלטפורמות הטובות ביותר להקמת קוסמוס: השוואה

מדריך השוואה זה מספק סקירה כללית היכן להפקיד קוסמוס (ATOM) כדי לזכות בפרסים והכנסה פסיבית. המחקר שלנו מבוסס על הערכת תכונות הפלטפורמה, התשואה השנתית המשוערת, העמלות והאבטחה.

 • ארנק ספר חשבונות (שמור על שליטה על מפתחות פרטיים ועל יתד באמצעות ארנק חומרה משלו)
 • Binance (הבורסה הפופולרית ביותר בעולם המאפשרת ATOM הימורים ומסחר)
 • Coinbase (חילופי מטבעות קריפטוגרפיים עולמי מכובד, אמין ובטוח)
 • ארנק אטומי (ארנק מאובטח ומבוזר לאחסון מעל 300 מטבעות ואסימונים)

ארנק ספר החשבונות

Ledger היא חברה שפיתחה מוצרים חדשניים ויישומי בלוקצ’יין אחסן נכסי מטבעות קריפטוגרפיים הכוללים אבטחה דמוית בנק. מוצרי הדגל הם דגמי Nano S ו- Nano X אשר נחשבים באופן נרחב לאחד מארנקי החומרה הטובים ביותר לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים..

בקר בדג’ר

מטבעות קוסמוס המאוחסנים בארנק לדג’ר ניתנים להערכה באמצעות אפליקציית לדג’ר לייב כדי להרוויח הכנסה פסיבית על ידי השתתפות ברשת קוסמוס באמצעות משלחת. בחזרה, משתמשים שמהווים את קוסמוס הם מתוגמל בתשואה שנתית של כ 8-10%, פחות עמלות.

ארנק ספר קופות של יתד

הדרך הקלה ביותר להמר על קוסמוס באמצעות ארנק Ledger היא להאציל את כוח ההימור שלך בשמך. אתה עדיין לשמור על בעלות על מטבעות ATOM תוך שהנחת הנכס בבטחה בארנק חומרה. על ידי האצלת קוסמוס והשתתפות בפרוטוקול הוכחת המניות מאפשר למשקיעים להרוויח תגמולים על סיוע בפרוטוקול.

לחץ כאן לרכישת ארנק חומרה לדג’ר.

משקיעים יכולים להרוויח תגמולים על ידי הימור קוסמוס ו לשמור על שליטה על המפתחות הפרטיים ולשמור על בעלות מעל הנכס. זוהי האפשרות המועדפת על מתחילים להרוויח תגמולים על ידי העמדת קוסמוס ועזרה לצבירת מטבעות ATOM נוספים תוך תרומה להפעלת רשת הבלוקצ’יין..

ארנק קוסמוס יתד

למשקיעים שמשקיעים את ATOM בארנק חומרה יש אפשרות להרוויח תגמולים בשתי שיטות שונות:

 • הַרכָּבָה (מטבעות ATOM שהתקבלו לאחרונה מתווספים לבריכת ההימורים של המשלחת ומורכבים לאורך זמן)
 • לפדות (מטבעות ATOM שהתקבלו לאחרונה משולמים לארנק אך לא יזכו לתגמולים בסכום וניתן לסחור עבור נכסים אחרים)

משקיעים ארוכי טווח ומחזיקים בקוסמוס צריכים לשקול להשקיע את השקעתם בארנק החומרה לדג’ר ננו X כדי לצבור מטבעות ATOM נוספים, עם תוספת ביטחון של שמירה על בעלות ועד 10% ROI.

בינאנס

בינאנס הוא חילופי המטבעות הגדולים ביותר לפי נפח סחר ויש לו מיליוני משתמשים ברחבי העולם. הבורסה מציעה מוצרים עשירים בתכונות, כולל מסחר במינוף קריפטוגרפי, שירות הלוואות והשתכרות עם תגמולי חשבונות הלוואות וריבית.

בקר בינאנס

ההערכה של קוסמוס משוערת תגמול בין 6% ל -9% להרוויח הכנסה נוספת על ידי הפקדה והחזקת מטבעות ATOM בארנק Binance. יתרת הקוסמוס של המשתמש מוערכת בכל שעה כדי לחשב את התגמולים. תגמולים של קוסמוס בהטבה משולמים מדי חודש.

קָשׁוּר: 8 חילופי המטבעות הטובים ביותר בארה”ב

משקיעים ביננסיים חייבת להיות לפחות 0.5 ATOM כדי לזכות בתמורה להטבות. כל הרווחים שנצברו חולקים עם משתמשי Binance כדי למקסם את תגמולי ההימור. הימור Binance אינו זמין בכל המדינות, עיין באתר לקבלת פרטים.

בינאנס

היתרון בהנחת מטבעות ATOM על Binance הוא היכולת להניח את קוסמוס בזמן ההמתנה להזדמנות סחר. משתמשים יכולים ליהנות מההטבות המסכמות בנוסף לרווחי המסחר הפוטנציאליים במקום או בבורסת השוליים.

קָשׁוּר: סקירת Binance: Crypto, Trading & עמלות

לאחר מילוי תפקיד, יתרת ההימור והתגמולים הנלווים יותאמו אוטומטית כך שישקפו את היתרה הזמינה. אין תוכנית ומשתמשים קבועים יכול להחליף את כספי ההימור לסחור בקוסמוס ב- Binance.

הימור קוסמוס בינאנס

כדי להמר על Cosmos (ATOM) על Binance, בצע את הצעדים הבאים:

 • היכנס לחשבונך או צור חשבון בחינם באמצעות Binance
 • נווט אל ‘הרווח’ בתפריט העליון ולחץ על ‘הימור’
 • בחר ‘קוסמוס (ATOM) הימור’
 • להפקיד מטבעות מארנק חומרה או לקנות קוסמוס עם פיאט
 • התחל להרוויח קוסמוס בהטבת פרסים

Coinbase

Coinbase היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים מהימנים יותר מ- 35 מיליון איש בלמעלה ממאה מדינות עוֹלָמִי לקנות, למכור, לאחסן, להשתמש, להשקיע ואפילו להרוויח ריבית על ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. Coinbase התגלה כארנק מאובטח פופולרי ובורסת מסחר לרכישת ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית.

בקר ב- Coinbase

Coinbase הציגה מעריך את לקוחותיה בארה”ב רק עם הצבת תגמולים על קוסמוס (ATOM) עד 5.00%. אחוז התגמול אינו קבוע ומשתנה לאורך זמן על סמך הרווחים ההימורים שחולקו על ידי מאמתים ברשת קוסמוס. תגמולים משולמים ישירות לארנק Coinbase שבו מאוחסנים כספי המשתמשים.

אטום היערכות מטבע-בסיס

כדי לזכות בתגמולים בהימור, מטבעות קוסמוס צריכים להיות מאוחסנים בארנק Coinbase. יש כמות ההימור המינימלית של ATOM אחד זה חייב להיות בארנק כדי לזכות בפרסים. כמו כן, יש להחליף את אפשרות התגמולים בהימור גם בתפריט ‘הגדרות’ תחת ‘שירותים פיננסיים’..

ברגע שהמטבעות מושקעים בבורסה, תגמול המשתמשים יזוכה בתשלום הראשון ישירות לארנק Coinbase לאחר כ7-14 ימים. לאחר התשלום הראשון, תגמולי ההימורים של ATOM יופקדו בערך כל 7 ימים.

הטלת מטבעות ATOM ב- Coinbase תחייב עמלת עמלה קטנה. הסכום מנוכה מתגמולי ההימור שהתקבלו מרשת קוסמוס. התוצאה היא שיעור תגמול נמוך מעט יותר של 5% בהשוואה לפלטפורמות ההימור האחרות שהוזכרו לעיל.

ארנק אטומי

ארנק אטומי הוא ארנק קריפטוגרפי מקוון מבוזר זמין במכשירים שולחניים וניידים התומכים ביותר מ -500 מטבעות ואסימונים. הארנק מתאים למשקיעי קריפטו מכל הניסיון ומספק אמצעי פשוט, בטוח ונוח לאחסון נכסים דיגיטליים.

בקר בארנק האטומי

ה צָפוּי ההחזר על ההשקעה עבור הצבת קוסמוס (ATOM) בארנק אטומי הוא ~ 10% שנמצא בטווח התגמולים העליון בהשוואה לחילופי וארנקים של מטבעות קריפטוגרפיים המאפשרים היערכות. כדי להיות זכאי לתגמולי ההימור, צריך להחזיק סכום מינימלי של ATOM אחד בארנק האטומי.

ארנק אטומי המקיף את הקוסמוס

בניגוד ליישום Live Ledger, יש לא שילוב ארנק חומרה זמין, לכן חשוב לשמור על שלב מעבר הגיבוי והסיסמה מכיוון שאתה האחראי הבלעדי לביטחון הארנק. לדעתנו, אנו מעדיפים את היתרונות הביטחוניים הנוספים של אחסון הנכס בארנק חומרה תוך נהנה מתגמולים מקוסמוס.

כדי להציב מטבעות קוסמוס (ATOM) בארנק אטומי, בצע את הצעדים הבאים:

איפה ניתן לקנות קוסמוס?

ה המקום הטוב ביותר לקנות קוסמוס (ATOM) הוא שימוש ב- fiat to exchange crypto להמיר מטבע פיאט מקומי לנכסים דיגיטליים. לחלופין, ניתן להשתמש בבורסת סחר קריפטו מכובדת או בפלטפורמת החלפה מיידית לקריפטו כדי להחליף מטבע נוסף לקוסמוס..

שאלות נפוצות

האם ישנם סיכונים עם הקמת קוסמוס (ATOM)?

ההשקעה של קוסמוס באמצעות בורסה כרוכה בסיכון מכיוון שהמשקיעים אינם מחזיקים בשליטה על המפתחות הפרטיים המספקים גישה לקופות. חילופי דברים יכולים להיות מועדים לגניבה מקוונת ולפעילות מרמה שעלולה לגרום לאובדן פוטנציאלי של כספים.

יתר על כן, פלטפורמות הימור המאפשרות למשתמשים לבחור מאמת או אופה יכולות להכניס את הסיכון שהספק לא מעביר למענק את תגמולי ההימור. ה עמלות יכולות להשתנות בין 1% ל -25% ובהתאם למאמת.

איך אוכל להרוויח קוסמוס המניב תגמולים באמצעות Coinbase?

משתמשים יכולים להרוויח קוסמוס (ATOM) עם תגמולים על ידי Coinbase על ידי להחזיק או לרכוש את המטבעות בבורסה להימור מטעמך. המשקיעים שומרים על הבעלות על מטבעות ה- ATOM בארנק Coinbase ומרוויחים תגמולים על ידי האצלת כוח ההשקעה ל- Coinbase..

באילו מדינות Coinbase תומך בהימור?

Coinbase היא בורסת מטבעות קריפטוגרפית עולמית המציעה שירות ההימור שלה ברחבי העולם במדינות כמו בלגיה, צרפת, הולנד, סלובקיה, ספרד, בריטניה וארה”ב (למעט תושבים בניו יורק ובהוואי).

מה הדרך הטובה ביותר להקים קוסמוס (ATOM)

הדרך הטובה ביותר להניח את קוסמוס (ATOM) היא שימוש בארנק חומרה לדג’ר. בטיחות הכספים היא החשובה ביותר ולדג’ר מאפשרת לכם לשמור על השליטה במטבעות ובמפתחות הפרטיים בכל עת.

סיכום

לסיום המאמר שלנו על אופן ההימור של קוסמוס (ATOM), הערכנו והשווינו את חילופי המטבעות וארנקי החומרה הפופולריים ביותר לאחסון מטבעות ATOM כדי להרוויח תגמולים..

אמנם יש הבדלים דקים בין הפלטפורמות כמו אחוזי התגמול והעמלות שיש לדעת עליהם, אך לדעתנו, הימור ATOM באמצעות ארנק Ledger הוא דרך בטוחה ורווחית להרוויח מטבעות ATOM נוספים מבלי שתצטרך למכור את המטבעות שלך..

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • 5 אתרים להפגנת סחר בביטקוין בכסף וירטואלי
 • 4 הקאשבק הטוב ביותר בביטקוין & אפליקציית תגמולים (כסף בחינם)
 • איך לקנות ביטקוין עם כרטיסי מתנה של אמזון – סופר קל
 • 4 המקומות הטובים ביותר להרכיב טזו (XTZ) & להרוויח פרסים
 • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map