4 המקומות הטובים ביותר להרכיב טזו (XTZ) ולהרוויח פרסים

הבחירה שלנו

פלטפורמת ההימורים הטובה ביותר עבור

בִּטָחוֹן

פִּנקָס בקר באתר

פלטפורמת ההימורים הטובה ביותר עבור

אגרות אפס

בינאנס בקר באתר

פלטפורמת ההימורים הטובה ביותר עבור

לקוחות אמריקאים

בסיס מטבעות בקר באתר

מה טזוס תופס?

Teos (XTZ) הוא מטבע קריפטוגרפי פופולרי המשתמש ב- פרוטוקול הוכחת יתד כדי לאבטח את הרשת שלה. ההימור על טזו מאפשר למשקיעים לעשות זאת להרוויח הכנסה פסיבית עד 7% בשנה על ידי השתתפות פעילה בתיקוף העסקאות ברשת. מחזיקי טזו המשקיעים מטבעות יקבלו תגמול XTZ כפרס.

איך להפעיל Tezos (XTZ)

כדי להניח מטבעות של Tezos (XTZ), בצע את הצעדים הבאים באמצעות ארנק Ledger Nano X כדוגמה:

הפלטפורמות הטובות ביותר להקמת Tezos: השוואה

מדריך השוואה זה מספק סקירה כללית היכן להימור טזוס (XTZ) כדי לזכות בתגמולי מטבעות קריפטוגרפיים והכנסה פסיבית. המחקר שלנו מבוסס על הערכת תכונות הפלטפורמה, התשואה השנתית המשוערת, העמלות והאבטחה.

 • ארנק ספר חשבונות (שמור על שליטה על מפתחות פרטיים ועל יתד באמצעות ארנק חומרה משלו)
 • Binance (הבורסה הפופולארית ביותר בעולם המאפשרת הימנעות ומסחר של ATOM)
 • Coinbase (חילופי מטבעות קריפטוגרפיים עולמי מכובד, אמין ובטוח)
 • ארנק אטומי (ארנק מאובטח ומבוזר לאחסון מעל 300 מטבעות ואסימונים)

ארנק ספר החשבונות

Ledger היא חברה שפיתחה מוצרים חדשניים ויישומי בלוקצ’יין אחסן נכסי מטבעות קריפטוגרפיים הכוללים אבטחה דמוית בנק. מוצרי הדגל הם דגמי Nano S ו- Nano X אשר נחשבים באופן נרחב לאחד מארנקי החומרה הטובים ביותר לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים..

בקר בדג’ר

מטבעות Tezos המאוחסנים בארנק Ledger ניתנים להערכה דרך אפליקציית Ledger Live בכדי להרוויח הכנסה פסיבית על ידי השתתפות ברשת Tezos באמצעות משלחת או הקמת צומת ואפייה. בחזרה, משתמשים שמשתתפים בטזוס הם מתוגמל בתשואה שנתית של כ -6%, פחות עמלות.

טזו סידור ארנק ספר

הדרך הקלה ביותר להמר על Tezos באמצעות ארנק Ledger היא להאציל את כוח ההימור שלך בשמך. אתה עדיין לשמור על בעלות על מטבעות XTZ תוך כדי שהם מניחים את הנכס בבטחה בארנק חומרה. על ידי האצלת Tezos והשתתפות בפרוטוקול הוכחת ההימור מאפשר למשקיעים להרוויח תגמולים על סיוע בפרוטוקול.

לחץ כאן לרכישת ארנק חומרה לדג’ר.

זה אומר שאתה יכול להרוויח פרסים על ידי הימור Tezos ו לשמור על שליטה על המפתחות הפרטיים ולעולם לא מאבד בעלות על הנכס. זוהי האפשרות המועדפת על מתחילים להרוויח תגמולים על ידי הימור טזו ועזרה לצבירת טזו נוספים תוך תרומה לביטחון הרשת..

סידור ספר החשבון

החיסרון היחיד בהצבת טזו בארנק חומרה לדג’ר הוא שזה יכול לקחת עד 5 שבועות כדי לזכות בפרס הראשון. לאחר מכן, ניתן לצפות לתשלומים כל 3 ימים. זה אמנם נראה כמו חיסרון, אבל היכולת לשמור על שליטה על מטבעות ה- Tezos שלך בארנק חומרה מהאקרים ופעילות מרמה חשובה הרבה יותר..

בינאנס

בינאנס הוא חילופי המטבעות הגדולים ביותר לפי נפח סחר ויש לו מיליוני משתמשים ברחבי העולם. הבורסה מציעה מוצרים עשירים בתכונות, כולל מסחר בשולי קריפטו, שירות הלוואות והשתכרות עם תגמולים של Binance.

בקר בינאנס

Binance מציעה 25 מוצרים להימור כגון Tezos למשתמשים שלה ליהנות מתגמולי הימורים בחינם פשוט על ידי הפקדה והחזקת מטבעות על Binance. יש לא עמלות להימור מטבעות טזוס על Binance וחייבים להכיל לפחות XTZ כדי להיות זכאים. כל הרווחים שנצברו חולקים עם משתמשי Binance כדי למקסם את תגמולי ההימור.

בינאנס

היתרון בהעמדת טזו על בינאנס הוא שסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לבחור להניח את טזו בזמן שהם ממתינים לסחר. משתמשים יכולים ליהנות מהתמורה המסכמת בנוסף לרווח המסחרי הפוטנציאלי.

קָשׁוּר: סקירת Binance: Crypto, Trading & עמלות

לאחר מילוי תפקיד, יתרת ההימור והתגמולים הנלווים יותאמו אוטומטית כך שישקפו את היתרה הזמינה. אין תוכנית קבועה ו יכול למכור Teos בכל עת תוך הימור על Binance.

טסו הימור בינאנס

כדי להמר את Tez על Binance, בצע את הצעדים הבאים:

 • היכנס לחשבונך או צור חשבון בחינם באמצעות Binance
 • נווט אל ‘פיננסים’ בתפריט העליון ולחץ על ‘הימור’
 • בחר Tezos (XTZ) מתפריט ההימור הגמיש
 • להפקיד כספים מארנק חומרה או לקנות טזוס עם פיאט
 • אחסן מטבעות של Tezos בארנק Binance והרוויח תגמולים

ארנק אטומי

ארנק אטומי הוא ארנק קריפטוגרפי מקוון מבוזר זמין במכשירים שולחניים וניידים התומכים ביותר מ -500 מטבעות ואסימונים. הארנק מתאים למשקיעי קריפטו מכל הניסיון ומספק אמצעי פשוט, בטוח ונוח לאחסון נכסים דיגיטליים.

בקר בארנק האטומי

ה צָפוּי ההחזר על ההשקעה עבור הצבת טזו בארנק אטומי הוא ~ 7% אשר דומה מאוד לחילופי וארנקים אחרים. כדי להיות זכאי לתגמולי ההימור, צריך להחזיק בארנק האטומי סכום מינימלי של XTZ אחד. באתר יש מחשבון ההימור של Tezos לקביעת החודש והרווחים השנתיים בהתבסס על כמות מטבעות ה- XTZ שהושקעו..

באמצעות הארנק Atomic, משתמשים יכולים להמר על Tezos ללא כל עמלה ולקבל תגמולים ישירות לארנק מהאופה. התגמולים המלאים מהאופים המאמתים עסקאות ברשת ההוכחה של הבלוקצ’יין מועברים למחזיק הקריפטו ללא מתווכים. תגמול ההימור אכן משתנה המשתמש יכול לבחור אופה של חברת Tezos להימור.

בניגוד ליישום Live Ledger, יש לא שילוב ארנק חומרה זמין, לכן חשוב לשמור על שלב מעבר הגיבוי והסיסמה מכיוון שאתה האחראי הבלעדי לביטחון הארנק. לדעתנו, אנו מעדיפים את היתרונות הביטחוניים הנוספים של אחסון הנכס בארנק חומרה תוך כדי הנאה מתגמולים.

אופה בהימור אטומי

כדי להמר את Tezos על ארנק אטומי, בצע את הצעדים הבאים:

Coinbase

Coinbase היא חילופי מטבעות קריפטו מהימנים יותר מ- 35 מיליון איש בלמעלה ממאה מדינות עוֹלָמִי לקנות, למכור, לאחסן, להשתמש, להפקיד ולהרוויח קריפטו. Coinbase, שנוסד ביוני 2012, התגלה כארנק מטבע דיגיטלי ופלטפורמת מסחר פופולרית לרכישת ביטקוין ומטבעות באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית..

בקר ב- Coinbase

Coinbase הציגה מעריך את לקוחותיה בארה”ב רק עם הימור תגמולים של עד 5.00%. אחוז התגמול אינו קבוע ומשתנה לאורך זמן על סמך הרווחים ההימורים שחולקו על ידי רשת Teos המשולמים ישירות לארנק Coinbase של המשתמש..

מטבעות מטבעות

בדומה לחילופי בינאנס, מטבעות Teos צריכים להיות מאוחסנים בארנק Coinbase כדי לזכות בתגמולים. זה מאפשר גמישות להחליף את הנכס מההימור למסחר נקודתי ולהיפך ככל שתנאי השוק משתנים. משתמשים תמיד יכולים לבטל את הסכמתם להימנע מ- Tezos ולמכור בכל עת.

הטלת מטבעות טזוס ב- Coinbase תוטל עמלת עמלה קטנה. הסכום מנוכה מתגמולי ההימור שהתקבלו מרשת Teos. התוצאה היא שיעור תגמול נמוך במקצת של 5% בהשוואה לפלטפורמות האחרות שהוזכרו לעיל.

איפה ניתן לרכוש טזו?

ה המקום הטוב ביותר לרכוש Tezos (XTZ) הוא שימוש ב- fiat to crypto exchange להמיר מטבע פיאט מקומי לנכסים דיגיטליים. דרכים אחרות לקנות, לסחור ולמכור Tezos משתמשות בבורסת סחר קריפטו מובילה או בשירות החלפת קריפטו מיידי להחלפת מטבעות ל- Tezos..

שאלות נפוצות

האם קיימים סיכונים בהצבת טזו?

הטלת מטבעות טזוס באמצעות חילופי מכירות גוררת סיכון מכיוון שהמשתמשים אינם שומרים על שליטה על המפתחות הפרטיים של הארנק. חילופי דברים יכולים להיות מועדים לגניבה מקוונת ולפעילות מרמה שעלולה לגרום לאובדן פוטנציאלי של כספים.

הפלטפורמות המאפשרות למשתמשים לבחור מאמת או אופה יכולות להכניס את הסיכון שהספק אינו מעביר לתמורה את מלוא תגמולי ה- Tezos. חשוב לבחור בקפידה את המאמת או האופה.

כיצד אוכל להרוויח טזוס בהטבת תגמולים באמצעות Coinbase?

משתמשים יכולים להרוויח טזוס בהטבת תגמולים באמצעות Coinbase באמצעות שירות המכונה הוכחה של אישור (dPoS). זה מאפשר למשתמשים להעביר את הנכס לצד אחר כדי להניח את המטבעות בשמך. המשתמשים שומרים על הבעלות על מטבעות ה- Tezos בארנק Coinbase ומרוויחים תגמולים על ידי האצלת כוח ההימור ל- Coinbase..

מהי הדרך הטובה ביותר להפקיד מטבעות טזוס

השיטה הטובה ביותר להציב את Tezos היא שימוש בארנק חומרה Ledger. בטיחות הכספים היא החשובה ביותר ולדג’ר מאפשרת לכם לשמור על השליטה במטבעות ובמפתחות הפרטיים בכל עת.

סיכום

לסיום המאמר שלנו היכן להניח את Tezos, הערכנו והשווינו את חילופי המטבעות והארנקים הפופולריים ביותר לאחסון מטבעות XTZ כדי לזכות בתגמולים. אמנם ישנם הבדלים דקים בין הפלטפורמות כמו אחוזי התגמול והעמלות שיש לדעת עליהם, אך הימור טזוס באמצעות ארנק Ledger הוא דרך בטוחה ורווחית להרוויח אסימונים של XTZ מבלי למכור את המטבעות.

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • 5 אתרים להפגנת סחר בביטקוין בכסף וירטואלי
 • 8 חילופי המטבעות הטובים ביותר בארה”ב
 • איך לקנות ביטקוין עם כרטיסי מתנה של אמזון – סופר קל
 • איך להפקיד קוסמוס (ATOM): 4 המקומות הטובים ביותר להרוויח פרסים
 • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)
 • 10 חילופי המטבעות האוסטרליים הטובים ביותר
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map