5 טיפים חזקים למסחר בקריפטו כדי להפסיק לאבד כסף

סוחרים עשויים להכיר את הנתון המתוקשר לפיו “95% מהסוחרים מפסידים כסף.” אמנם, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים כמו Binance, BitMEX ו- Bybit רואים צמיחה עצומה בחשבונות המטבעות השוליים שבהם משתמשים חדשים מנסים לסחור בשווקי הקריפטו כדי להרוויח רווחי ביטקוין נוספים..

למרבה הצער, הרוב המכריע של הסוחרים החדשים מאבד בסופו של דבר את כספם בפלטפורמות מרווח הצפנה. אם זה אתה ומחפש טיפים ואסטרטגיות למסחר בקריפטו. במאמר זה, אנו נשתף את הטיפים הטובים ביותר שלנו לשיפור המסחר בקריפטו שלך.

טיפים למסחר בקריפטו לפעולה עכשיו

להלן הטיפים המובילים שלנו למסחר קריפטו בכדי להפוך לסוחר רווחי:

 • למד לסחור בהצפנה באמצעות חשבון הדגמה
 • תשאיר את זה פשוט
 • צמצמו את גודל המיקום והמינוף
 • היה סבלני ואל תכריח עסקאות
 • ערוך יומן של כל עסק ושיפור

למד לסחור בהצפנה באמצעות חשבון הדגמה

משקיעי קריפטו בפעם הראשונה יתפתו להכפיל את השקעתם באמצעות פלטפורמות מסחר פופולריות של מטבעות קריפטו. חילופי דברים אלה מאפשרים למשתמשים לשער על מחיר הנכסים הדיגיטליים בניסיון לקנות נמוך ולמכור גבוה. עם זאת, נזהר מכך ללא ידיעת השווקים ותכנית משחק.

סחר בביטקוין עם plus500 (1)

אלטרנטיבה טובה יותר היא ללמוד כיצד לסחור בקריפטו עם חשבון הדגמה לפני הפקדת כספים כלשהם, במיוחד אם אין לך ניסיון מסחרי. אחד מחשבונות ההדגמה הטובים ביותר בקריפטו הוא eToro ו- Plus500 (זמינות בכפוף לרגולציה) המציעים פלטפורמת CFD ידידותית למשתמש ללמוד כיצד לסחור ולפתח אסטרטגיית קריפטו. זה בחינם ליצור חשבון הדגמה עם eToro וניתן להשתמש בו שוב ושוב לבדיקה חוזרת של אסטרטגיית הצפנה מבלי לאבד כסף..

ככלל אצבע כללי, אם אינך יכול להרוויח בחשבון סחר בפועל, סביר להניח שתפסיד מסחר כספי בחשבון אמיתי. לפחות ככה, ההשקעה שלך שלמה בארנק חומרת הצפנה שלך בזמן שאתה לומד על מסחר בקריפטו.

תשאיר את זה פשוט

הרבה סוחרים חדשים מקבלים ‘מוח של סוחר’ במקום שהם עושים יותר מדי, חושבים יותר מדי, מסתכלים יותר מדי בתרשימים, סוחרים יותר מדי, מנהלים עסקאות מיקרו יותר מדי, מסתכנים יותר ממה שהם צריכים וכן הלאה..

האם זה נשמע מוכר?

אלה סימנים קלאסיים לכך שאין לך תוכנית מסחר. אם אתה מוצא את עצמך עושה את הטעויות האלה, אז תרוויח מלקח שיעור מהמשקיעים והסוחרים המצליחים ביותר שמבלים את רובם הגדול של זמנם בצד בהמתנה להזדמנויות וניתוח השווקים..

על מסחר קריפטו

רק חלק זעיר מזמנם מושקע בביצוע עסקאות ובניהול סיכונים. לכן, להגדיל את הרווחיות שלך פירושו לעשות פחות! אנלוגיה קלאסית היא עכביש ורשת. עדיף לדעת את תוכנית המשחק שלך ולחכות שהסחר המושלם יגיע אליך.

זה כולל כאשר תפקידך פעיל. תן לסחר להתנהל על פי תוכנית המסחר שלך, צמצם הפסדים מוקדם ותן למנצח שלך לרוץ.

הפחת את גודל המיקום והמנף

טעות מסחר שכיחה היא שימוש בגודל מיקום שגוי. זה מורכב כאשר סוחרים משתמשים במינוף גבוה בבורסות המסחר בשוליים. סוחרים מנוסים מסוגלים לנצל את שינויי המחירים הקטנים בשוק באמצעות מינוף גבוה בבורסה כמו FTX.

עם זאת, מכיוון ששוק הקריפטו יכול להיות תנודתי מאוד, ככל שסכום המינוף גבוה יותר כך מחיר הפירוק מתקרב לעמדתך..

ממשק ftx

אם אתה רק מתחיל, צמצם את כמות המינוף, סכן מקסימום 1% מההון שלך בכל עסקאות ותמיד השתמש בהפסד הפסד.

המשמעות היא שתצטרך לאבד 100 עסקאות ברצף כדי לפוצץ חשבון, שההסתברות שלו נמוכה מאוד. למעשה, בכמה בורסות הצפנה יש כלי מחשבון עמדות שיסייע בגודל המסחר על בסיס ההון הראשוני שלך.

היה סבלני ואל תכפה מסחר

אחת מטעויות המסחר הגדולות ביותר שאתה יכול לעשות היא למהר לעמדת סחר באמצעות פקודת שוק. בנוסף לתשלום פרמיה בדמי מסחר לביצוע הזמנת שוק, זה בדרך כלל נקודת הכניסה הגרועה ביותר בה המחיר יכול להפוך מיד נגדך וכתוצאה מכך הפסד נוסף.

אם יש לך חשק לקפוץ לסחר כאשר המחיר נע במהירות, אתה כן סובל מ- FOMO.

סוחרי הקריפטו צריכים לזכור שהשוק פתוח 24/7. לכן, אם אתה מתגעגע למערך סחר, היה סבלני וחכה להזדמנות הבאה. אמנם זה יכול להיות מתסכל עבור סוחרי נדנדות במסגרת הזמן היומית או השבועית, אך תמיד ישנה הזדמנות נוספת ולפחות שמרתם על ההון שלכם..

שמור יומן על כל סחר והשתפר

האם שמעתם פעם על הביטוי, "שוורים עושים כסף, דובים מרוויחים כסף, חזירים נהרגים?" זה אומר שחזירים הם חמדנים, אז אל תישחטו ומהווה אזהרה לסוחרים מפני הרצון לחמדנות וחוסר סבלנות בשווקים. סוחרים תאבי בצע נותנים לרגשותיהם להשתלט, מה שיכול להיגרם על ידי:

 • ציפיות לא מציאותיות
 • אגו עקשן
 • אמונה חזקה על מגמת השוק
 • חייבת להיות ‘בסחר לרווח’

אם זה מתאר אותך, אתה סוחר כמו חזיר ובסופו של דבר תאבד את שיווי המשקל שלך. מסחר בקריפטו או בשווקים המסורתיים דורש משמעת נפשית חזקה, מיקוד ושיטות ניהול סיכונים מוצקות. סוחרים חדשים יתמקדו יותר מדי בשכלול אסטרטגיית מסחר יום קריפטו. זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת.

לסחור כמו חזיר

כלשונו של וורן באפט, “הקובע הקריטי בהצלחת המשקיע אינו אינטליגנציה או מיומנות אלא מזג.” אם אין לך מזג ומשמעת קפדנית, אתה סוחר כאילו אתה בקזינו ומהמר עם הקריפטו שלך. זו מציאות קשה, אבל אם אתה סוחר כמו חזיר, אתה לא הולך להצליח כסוחר בקריפטו.

למרבה הצער, לא לכולם יש את המזג והמשמעת הנכונים להפוך לסוחר קריפטו רווחי. אם אתה מתקשה להשיג רווח לאחר מספר שנים, ייתכן שההחלטה הנכונה לקבל מסחר אינה בשבילך. ישנן דרכים אחרות להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים מלבד מסחר שתוכל לשקול, כגון להרוויח ריבית באפליקציות קריפטו וקביט ביטקוין.

סיכום

מסחר בקריפטו הוא מיומנות רצינית הדורשת מיומנות וסבלנות רבה. זה לא מתאים לכולם, אך אנו מקווים כי טיפים אלה למסחר קריפטו למתחילים יעילים וישפרו באופן דרמטי את ה- P שלך&L בטווח הארוך.

אם יש לך שאלות או הערות, או שאתה רוצה לחלוק טעויות מסחריות נפוצות אחרות, אנא השאר את מחשבותיך בתגובות למטה.

ואם אתה מוצא את הפוסט הזה שימושי, שתף אותו עם הרשת שלך!

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)
 • הפסיקו להשתמש כעת ב- BitMEX – במקום זאת נסחרו עם שלוש האלטרנטיבות הללו
 • סקירת שרימפס: מאזן מחדש באופן אוטומטי את תיק הקריפטו שלך
 • סקירת מסחר של וונדרביט: בוטים למסחר בקריפטו & מסחר חברתי
 • 4 תוכנות תרשימי הקריפטו הטובות ביותר & כלים לסוחרי אלטקוין
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map