חילופי דברים כמו BitMEX: 5 האלטרנטיבות הטובות ביותר לשימוש

הבחירה שלנו

האלטרנטיבה הטובה ביותר עבור

מאפיינים מתקדמים

BYBIT

קרא את סקירת Bybit שלנו

בקר באתר

האלטרנטיבה הטובה ביותר עבור

מסחר באלטקוין

בינאנס

קרא את סקירת Binance שלנו

בקר באתר

האלטרנטיבה הטובה ביותר עבור

אסימונים ממונפים

חילופי FTX

קרא את סקירת FTX שלנו


בקר באתר

BitMEX הייתה בורסת סחר קריפטוגרפית פופולרית כבר די הרבה זמן. אולי נוסיף, גם סיבה טובה. זו פלטפורמת המסחר בשוליים הגדולה והנפוצה ביותר בעולם. עם זאת, אם אתה קורא מאמר זה, אתה חווה את הכאבים הבאים ב- BitMEX:

 • אתה מתוסכל מ’עומס המערכת ‘ו’השבתה’ שהביאו לחיסול
 • אתה מודאג מהניפולציה במחירים שמתרחשת
 • אתה מודאג מהפרת האבטחה האחרונה שהביאה לדליפת הדוא”ל שלך

אתה כבר לא צריך להשלים עם התסכולים האלה מכיוון שיש כמה חלופות Bitmex שתוכל לבחור מהן היום, כולל חילופי קריפטו ללא אפס..

החלופות הטובות ביותר של BitMEX

אם אתם מחפשים חילופי קריפטו מכובדים כמו BitMEX, הנה הבחירות המובילות שלנו:

חילופי דברים כמו BitMEX: השוואות

ערכנו מחקר מקיף על מנת למצוא חלופות של BitMEX בהשוואה לנכסים זמינים, מינוף מרבי, עמלות מסחר, נזילות וניסיון מסחרי כולל..

חלק מהבורסות הללו ממליצות בחום להשתמש בארנק חומרה. אם אין לך, קרא את הביקורת שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של Bitcoin.

תסכולים של BitMEX

BitMEX היא כיום אחת ממרכזיות המינוף הפופולריות והנפוצות ביותר. משתמשים יכולים לקנות ולמכור חוזים עבור מטבעות קריפטוגרפיים (לא המטבעות בפועל עצמם) בשילוב עם מסחר בשוליים עד פי 100. המשמעות היא שרק פיקדונות ומשיכות בביטקוין מותרים. זו פלטפורמה לסוחרים דיגיטליים של מטבעות קריפטו המעוניינים להגדיל את אחזקות ה- BTC שלהם על ידי סחר בשוק.

בשנים האחרונות נקלעה הבורסה למספר נושאים שגרמו תסכול לסוחרים בפלטפורמה כמו:

שגיאת עומס יתר במערכת

הידוע לשמצהשגיאת עומס יתר במערכתב- BitMEX נמשך כבר לא מעט שנים. בקצרה, יש מכסה על המספר המרבי של בקשות שיכולות להיכנס לתור מנוע BitMEX שמשמעותו בקשות חדשות (הזמנות) נדחות עד שהתור צומצם. התוצאה היא הודעת השגיאה “עומס יתר על המערכת” המופיעה בפינה השמאלית התחתונה של המסך.

שגיאת bitmex

בתקופות של עליות עומס הנגרמות כתוצאה מתנודתיות פתאומית בשוק, הזמנות חדשות אינן מתקיימות תוך זמן התגובה המקובל והן נדחות עקב העומס יתר על שרת BitMEX. משתמשים אינם יכולים להיכנס למצב או גרוע מכך, עמדתם היא חיסול מכיוון שהם לא יכלו לקבוע סדר הפסד בזמן לפני עומס הרשת..

בעוד ש- BitMEX הכריזו שוב ושוב על שיפור הביצועים של המנוע שלהם הוא בעדיפות הגבוהה ביותר, נראה ששום דבר לא השתנה ועדיין מתרחש. מבוסס על מספר תלונות על Reddit, אנחנו רק יכולים להניח שזה גרם למספר סוחרים ב- BitMEX לאבד כסף או פוטנציאל רווח. אנחנו גם אוהבים את העובדה ששגיאת עומס יתר במערכת BitMEX אפילו הפכה למם פופולרי.

שגיאת הגשת bitmex

מניפולציה במחירים

BitMEX היוותה מרכז האשמות רבות על מניפולציה במחיר ה- BTC. כמרכזיות הקריפטו הנזילות ביותר בשוק, ל- BitMEX יש השפעה רבה על מחיר הביטקוין בבורסות אחרות..

במגמת ירידה, נפח יורד באופן עקבי מוביל להכנסות עמלה נמוכות יותר עבור הבורסה. זה יכול להוות תמריץ לבורסות לתמרן את השוק להרוויח הכנסות באמצעות פירוק, בניגוד לגביית דמי מסחר.

אנחנו לא מפנים את האצבע כאן, אבל היו כמה מקרים כמו קריסת פלאש על חותמת כאשר מחיר הביטקוין איבד כ -4,000 דולר בערך תוך מספר ימים שגרם למספר גבוה של חיסולים ב- BitMEX.

מקורות הצהירו כי לוויתן או קבוצת סוחרים פעלו יחד להתרסק בשוק על ידי הצבת מכר מסיבי של 15,000 ETH ב- Bitstamp. זה רלוונטי מכיוון ש- BitMEX אוספת מחיר לחוזים מבית Bitstamp, Kraken ו- Coinbase שיש להם נזילות נמוכה בהרבה מ- BitMEX..

הירידה במחירים הפתאומית ב- Bitstamp גרמה לחיסול חוזי BitMEX תוך שניות ספורות. נסיים את הנקודה בשאלה ‘מדוע BitMEX, בורסת הנגזרים הגדולה בעולם, אוספת נתוני מחירים מספקי נזילות נמוכה?’

דליפת נתונים בדוא”ל

BitMEX נפגע לאחרונה בנובמבר 2019 עורר בהלה בקרב סוחרי ומשקיעים בביטקוין לאחר שחשפה בטעות אלפי כתובות הדוא”ל של המשתמשים שלה. חשבון הטוויטר של חילופי הקריפטו נפגע אז זמן קצר לאחר מכן כדי להשלים את הכל.

צוותי הבורסה פרסמו הצהרה והסבירו כי הם ניסו לעלות את לקוחותיה על ידי עלון. למרבה הצער, הם השתמשו בכתובת ה- CC. אמנם זה לא בהכרח מסביר את הפיאסקו בטוויטר, אך הלקוחות יכלו לראות את הכתובות הפרטיות של סוחרים אחרים.

דליפת bitmex

אם אתה עדיין רוצה להמשיך לסחור עם BitMEX, כדאי לך לבדוק את העדפות האבטחה שלך ולהפעיל אימות שני גורמים מיד.

עם זאת, זה לא אומר שהכל בסדר. דליפת הדואר האלקטרוני של BitMEX חשפה את משתמשיה למיקוד התקפות פישינג שיכולים להשתמש במידע אישי ו / או לקבל גישה לא מורשית לנכסים הדיגיטליים של הלקוח. זה כולל חשבונות אישיים אחרים המקושרים לכתובת הדוא”ל שהודלפה.

חלופות BitMEX: סקירה & הערכה

Bybit

Bybit שואפת לחולל מהפכה בשוק המטבעות הקריפטוגרפי של ימינו על ידי שילוב מיטב המטבעות הקריפטוגרפיים והמימון המסורתי בכדי להביא לבורסה הבטוחה, האמינה ביותר, ההוגנת והידידותית ביותר לתעשייה עד כה. לבורסה יש לאחרונה התעלה על BitMEX מבחינת נפח המסחר וטוענת ‘אין זמן השבתה של השרת’, כאשר המערכות שלהם הוגדרו זמינות עד 99.99% מהזמן.

בקר בביט

אתה צריך לסחור עם Bybit אם:

 • נמאס לכם מ’עומס המערכת ‘ובזמן ההשבתה ב- BitMEX
 • אתה רוצה עמלות מסחר הוגנות ושקופות
 • אתה מכיר את השימוש בתרשימי TradingView ובכלים מתקדמים
 • אתה רוצה להתאים את מחירי רווח והפסק הפסד בתרשים
 • אתה מתוסכל ממניפולציות מחירים בבורסות אחרות
 • אתה רוצה לסחור בנייר עם שווקי קריפטו אמיתיים ומחירים
 • אתה רוצה להשתתף בתחרויות מסחר עולמיות עם פרסים ענקיים

קָשׁוּר: סקירת ByBit (הרוצח BitMEX) – האם לבצע את המעבר?

ממשק מסלול

Bybit מבטיח כי נתוני החשבונות והעסקאות לא ייפגעו עקב שגיאות מערכת בעיקר בגלל מנוע ההתאמה החדיש ביותר עם 100,000 עסקאות בשנייה שיכולות להשלים עסקה תוך 10 מיקרו שניות..

גם Bybit יצא והבטיח לשאת במלוא העלות של הפסד כספי עקב שגיאת מערכת או כתוצאה מהשבתה. ברור שמדובר בביטמקס כדי למשוך את לקוחותיה – אנו חושבים שהיא פועלת גם היא!

פרסומת

BYBIT

להרוויח פרסים עד t0 600 דולר עם פיקדונות ביטקוין

דֵרוּג

4.7 / 5

תבע 600 דולר

בינאנס

בינאנס היא אחת מהבורסות הטובות בעולם בתחום המסחר בקריפטוגרפים. הפלטפורמה ידידותית למתחילים, קלה לשימוש ומציעה מגוון עצום של זוגות קריפטו, מוצרים חדשניים, תכונות, עמלות תחרותיות ותמיכת לקוחות תגובה..

בקר בינאנס

הבורסה השיקה שוק מטבעות נגזרות ללקוחותיה לסחור בחוזים עתידיים במינוף. Binance נמצא כרגע מדורגת במקום השני לבורסות נגזרים בהתבסס על מחזורי המסחר שכן על פי Coinmarketcap.com.

binance מסחר מתקדם

חלון ממשק המשתמש של Binance וחלון ההזמנות השתפר משמעותית בהשוואה ל- BitMEX, המתוארך בלשון המעטה. חבילת התרשימים מסופקת על ידי TradingView הכוללת את כל התכונות, האינדיקטורים והכלים לביצוע ניתוח טכני בתרשימים. Binance מציעה גם מגוון סוגי הזמנות כולל מגבלה, שוק, עצירת מגבלה ו- One-Cancel-Other (OCO).

משתמשי Binance יכולים להזין אוטומטית סכום סחר באמצעות אחוזים (למשל 25%). על ידי לחיצה על כפתורים אלה, הוא יקבע את הסכום על סמך יתרת החשבון הנוכחית שלך עבור המטבע הקריפטוגרפי המסוים. לאחר שבחרת סכום, פשוט לחץ על כפתור ‘קנה’ הירוק לביצוע הזמנה.

צו בינאנס

פריים XBT

פריים XBT היא בורסת סחר קריפטוגרפית פופולרית מבוססת ביטקוין המאפשרת ספקולציות על מוצרים פיננסיים מסורתיים. סוחרים יכולים לסחור במגוון רחב של שווקים, כולל מט”ח (FX), מטבעות קריפטוגרפיים, סחורות ומדדים תוך שימוש בביטקוין כבטוחה. תכונה זו אינה מוצעת בבורסות קריפטוגרפיות רבות.

בקר ב- Prime XBT

עליך לסחור עם פריים XBT אם:

 • אתה רוצה להרוויח ביטקוין על ידי סחר במט”ח (FX), סחורות ומדדים
 • אתה רוצה עמלות מסחר הוגנות ותחרותיות
 • אתה אוהב שיש את היכולת להצגת מסך מרובע
 • אתה אוהב ממשקי תרשים מהירים, מגיבים וחלקים
 • אתה רוצה לסחור במינוף של עד פי 100
 • אתה מחפש בורסת קריפטו עולמית
 • אתה זקוק לפלטפורמת קריפטו למינוף בטוחה

Prime XBT, שנוסדה בשנת 2018, חוותה צמיחה אקספוננציאלית ומשרתת כיום לקוחות בלמעלה מ -150 מדינות והיקף יומי ממוצע של 375,000,000 $. הבורסה מספקת גישה לנזילות מהשורה הראשונה ולמגוון רחב של כלי מסחר תוך שמירה על ביטחון, נזילות, ומאפשרת סביבת מסחר בטוחה ויעילה לכולם..

תרשים xbt ראשוני

קרא גם: סקירת פריים XBT (2019): האם זה בטוח? ביטקוין, מסחר & עמלות

Prime XBT תומך במספר תרשימי מחירים המוצגים עד למסך מרובע. לא כל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לספק פונקציונליות זו. סוחרים יכולים להגדיר את ממשק התרשימים כך שיתאים לסגנונם. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בתצוגת התרשים המרובע כדי להציג מסגרות זמן מרובות.

FTX

FTX היא פלטפורמה חדשה יחסית להיכנס לשוק שנבנה על ידי סוחרים, עבור סוחרים. הפלטפורמה מבדילה את עצמה ממתחרותיה בכך שהיא מציעה מגוון רחב של מדדים ואסימונים ממונפים שניתן לסחור בשוק החוזים העתידיים או האופציות..

בקר ב- FTX

אמנם נפח המסחר היומי הממוצע קטן מהמתחרים, אך הפער לא יימשך זמן רב. באמצעות חדשנות, הפלטפורמה מציעה דרכים חדשות ומרתקות להשקיע ולהעלות השערות על מטבעות קריפטוגרפיים שהופכות אותה לחלופה טובה יותר ל- BitMEX.

ממשק ftx

עליך לסחור עם FTX אם:

 • נמאס לכם מ’עומס המערכת ‘ובזמן ההשבתה ב- BitMEX
 • אתה רוצה לסחור בחוזים עתידיים ראשונים בעולם של מדד מטבעות קריפטוגרפיה ולמנף אסימונים
 • אתה רוצה שהאופציה לעסקות תוסדר באמצעות Stablecoins
 • אתה רוצה עמלות מסחר תחרותיות
 • אתה רוצה לסחור במינוף גבוה עד 101x
 • אתה מכיר את השימוש בתרשימי TradingView ובכלים מתקדמים
 • אתה סוחר מקצועי ורוצה לדרג במדור ה- FTX

מאפיין ייחודי ב- FTX ש- BiMEX אינו מציע הוא הנכסים החדשניים העומדים לרשות משתמשי FTX. אסימונים ממונפים הם דוגמא לכך אסימונים ERC20 שמינוף חשיפה שכבר חלה על נכסי מטבעות קריפטוגרפיים.

חייב לקרוא: סקירת FTX Exchange – האם לבצע את המעבר?

יש אפילו העברות בנקאיות אשר מינוף את החשיפה למספר נכסי קריפטוגרפיה קיימים ופופולריים. כמו כן, מסחר ב- FTX מינוף אסימונים אינו דורש שום מרווח.

בורסת דלתא

חילופי דלתא היא בורסת נגזרות קריפטוגרפית מתמקדת באלטקוינים המאפשרת למשקיעים ברחבי העולם לסחור בחוזים עתידיים והחלפות נצחיות על ביטקוין ובאלטקוינים מובילים אחרים עם מינוף של עד 100.

בקרו בבורסת דלתא

רבים מההחלפות התמידיות של altcoin הרשומות בדלתא הן בלעדיות לבורסה. בורסת דלתא היא המקום המיועד למסחר בנגזרות אלטקוין. לכן, אם אתה רוצה לטווח ארוך / קצר altcoins כגון:

 • אָטוֹם
 • MATIC
 • ENJ
 • EOS
 • XTZ
 • טומו
 • קישור
 • RVN
 • עטלף

חילופי דלתא

למה לסחור בבורסת דלתא?

 • בורסא דלתא מציעה כמה תכונות מרגשות למסחר בשוליים לצד נזילות גבוהה יותר ודמי מסחר תחרותיים.
 • אתה רוצה לסחור באלטקוינים כמו Ethereum, EOS, ENJ, MATIC, XTZ, LINK, ATOM, Raven ועוד רבים עם מינוף
 • חוזים מוסדרים של Stablecoin: כל החוזים העתידיים והחוזים הנצחיים בבורסת דלתא הם שוליים ומוסדרים באחד משני הנכסים הדיגיטליים: ביטקוין או USDC (Stablecoin). התיישבות ב- stablecoin היא תכונה שימושית מאוד לסוחרים, במיוחד בשוק הדובים. בורסת דלתא הייתה הבורסה הראשונה בעולם שהציעה חוזים עתידיים על בסיס מניות.
 • אתה רוצה לסחור בחוזים עתידיים בקריפטו ובחוזים קבועים עם מינוף של עד פי 100
 • אתה מכיר את השימוש בתרשימי TradingView ובכלים מתקדמים
 • אתה אוהב בורסה עם סוגי הזמנות מתקדמים עם ממשק מסחר מסודר ומגיב

צוות חילופי הדלתא מביא שפע של ידע וניסיון של חברות פיננסיות עולמיות מובילות כמו ברקליס, סיטי, UBS ומקווארי. אתה יכול לקרוא עוד על הצוות על ידי לחיצה כאן.

חילופי דלתא

אינך יכול לרכוש ביטקוין ישירות בבורסת דלתא. רווח והפסד סחר מוסדרים בביטקוין ולכן תצטרך לבצע הפקדת BTC לפני המסחר.

הביטחון והבטיחות של כספי הלקוחות הם אחד השיקולים החשובים ביותר בחיפוש אחר פלטפורמות מסחר חלופיות חלופיות. חברת חילופי דלתא מתגאה בביטחון הארגוני שלה עם כספי לקוחות המאוחסנים במצב לא מקוון בארנקים מרובי חתימות.

סיכום

ישנן כמה אלטרנטיבות ל- BitMEX המציעות מסחר מנוף במטבעות קריפטוגרפיים. עם ההנפקה האחרונה שעמדה בפני BitMEX, אין שום סיבה להמשיך ולסחור בפלטפורמה עם יותר בורסות שמציעות תכונות וביטחון גדולים יותר שיש לקחת בחשבון..

אם יש לך שאלות או הערות או שאתה רוצה להוסיף הצעה נוספת לרשימה זו, שתף את מחשבותיך בתגובות למטה.

ואם אתה מוצא את הפוסט הזה שימושי, שתף אותו עם הרשת שלך!

עוד משהו שאולי יעניין אותך:

 • 5 הבורסות הטובות ביותר לפיאט לקריפטו בעולם
 • 5 אתרים להפגנת סחר בביטקוין בכסף וירטואלי
 • הימנע מחמש הטעויות האלה & הפוך לרווחי
 • 8 חילופי המטבעות הטובים ביותר בארה”ב
 • סקירת BBOD Exchange: האם זה לגיטימי? נגזרות ביטקוין, מסחר & עמלות
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map