9 חילופי פיאט לקריפטו הטובים ביותר לשנת 2021

הצעד הראשון להחזקת מטבע קריפטוגרפי הוא למצוא פיאט מכובד להמרת הצפנה להמרת מזומנים לביטקוין או מטבעות דיגיטליים אחרים. יש לנו לעומת למעלה מ- 60 חילופי קריפטו ודירג את הפלטפורמות המובילות למטה. הערכתנו מבוססת על הערכת הנכסים הזמינים, המטבעות הנתמכים, שיטות הפקדה, דמי מסחר, אבטחה ועוד.

הבחירה שלנו

החלפת פיאט הטובה ביותר עבור

מתחילים

בסיס מטבעות בקר באתר

החלפת פיאט הטובה ביותר עבור

עמלות נמוכות

בינאנס בקר באתר

החלפת פיאט הטובה ביותר עבור

קהילה חברתית

etoro בקר באתר כתב ויתור: ההון שלך בסיכון

פיאט לקריפטו הטוב ביותר

בהתבסס על הביקורות שלנו, אלה הבסיסים הטובים ביותר לבורסות קריפטוגרפיים:

בורסות מובילות של פיאט לקריפטו: ביקורות

בחרנו בורסות אלה על סמך גורמי המשתמש החשובים ביותר כגון מטבע פיאט נתמך, מספר מדינות נתמכות, מוניטין, אמינות, אבטחה ותמיכת לקוחות. לפני שנתחיל, כמה בורסות דורשות ממך להחזיק בארנק חומרה של ביטקוין כגון Ledger Nano X. אם אין לך ארנק, קרא את המדריך שלנו על ארנקי החומרה הטובים ביותר של קריפטו..

Coinbase

Coinbase היא בורסת הביטקוין הפופולארית ביותר בעולם הזמינה ביותר מ 100 מדינות. Coinbase, שנוסד ביוני 2012, הוא ארנק מטבע דיגיטלי ופלטפורמת מסחר שבו סוחרים וצרכנים יכולים לבצע עסקאות עם מטבעות דיגיטליים חדשים כמו ביטקוין, את’ריום וליטקוין.

בקר ב- Coinbase

השירות העיקרי של Coinbase הוא לספק בורסה למשתמשים לקנות ולמכור ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים באמצעות חשבון בנק, כרטיס אשראי וכרטיס חיוב. זהו אמצעי מושך מאוד עבור משקיעים בקריפטו. משקיעים חדשים של מטבעות קריפטו ימצאו את עצמם לעיתים קרובות קונים את הביטקוין הראשון שלהם באמצעות Coinbase כתוצאה מהמוניטין החזק שלהם, השיווק והממשק הידידותי שלהם למשתמש..

בסיס מטבעות

חילופי הדברים היו תוכנן לנוחות שימוש ופשטות. הפלטפורמה מקלה על כל אחד לקנות או למכור מטבעות קריפטו ללא קשר לניסיון הקודם שלהם. אין אפשרויות קשות לבחירה וללא הטרחה של תרשימי מחירים מתקדמים, פנקסי הזמנות או עומק שוק כדי לבלבל בין מתחילים. זה ישר קדימה לצורך קנייה ומכירה של מטבעות.

קָשׁוּר: סקירת Coinbase: האם לשלם עמלות גבוהות יותר? האם זה שווה את זה?

בהתחשב ביעדי ההחלפה למשתמשים חדשים, בסיס הידע מפורט ונרחב המכסה את רוב הנושאים והשאלות הנפוצות. ניתן ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות באמצעות הגשת כרטיס תמיכה במייל.

בינאנס

בינאנס לדעתנו הוא בורסת המטבעות הטובה בעולם. הפלטפורמה ידידותית למתחילים, קלה לשימוש ומציעה מגוון עצום של זוגות מטבעות קריפטוגרפיים, מוצרים חדשניים, תכונות, עמלות תחרותיות ותמיכת לקוחות תגובה..

בקר בינאנס

מאז הקמתה בשנת 2017, הפכה Binance לבורסת הקריפטוגרפים הגדולה בעולם לפי נפח סחר. לביננס יש משך מיליוני משתמשים במספר מדינות ברחבי העולם ולעיתים קרובות מוחא כפיים בביקורות חליפין וברשתות החברתיות. הבורסה מוצגת גם בקמפיינים פרסומיים בכל רחבי העולם כדי למשוך משתמשים חדשים לפלטפורמה שלה.

קָשׁוּר: סקירת Binance: Crypto, Trading & עמלות

בינאנס

Binance מציעה מגוון רחב של מוצרים ותכונות הכוללים:

 • קנו קריפטו באמצעות למעלה מ- 60 מטבעות פיאט
 • תומך במספר אפשרויות תשלום כגון הפקדה בנקאית וכרטיס אשראי / חיוב
 • תרשימי מסחר בסיסיים ומתקדמים המתאימים למשתמשים במיומנות משתנה
 • פלטפורמת מסחר שוליים לסחר בהצפנה במינוף
 • נגזרים ואסימוני מינוף
 • ארנק Binance מאובטח לאחסון נכסי cryptocurrency
 • חשבונות חיסכון בינאנס כדי להרוויח ריבית על הצפנה
 • הלוואות קריפטו ובריכות סיכון של Binance
 • כרטיס VISA של Binance כדי להסתיר ולשלם באמצעות קריפטו

Crypto.com

Crypto.com היא פלטפורמת נכסים דיגיטלית המציעה כמה מוצרים ושירותים מטבעות קריפטוגרפיים במטרה להגדיל את אימוץ הקריפטו בקנה מידה עולמי. עם למעלה ממיליון משתמשים בפלטפורמה שלה, Crypto.com היא אלטרנטיבה חזקה לשירותים פיננסיים מסורתיים שמקלה על השגת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות האפליקציה הסלולרית שלה.

בקר ב- Crypto.com

אפליקציית Crypto.com זמינה למכשירים ניידים אנדרואיד ו- iOS ומספקת דרך קלה לקנות, למכור, לסחור, להוציא, לאחסן, להרוויח, להלוות במזומן ואפילו לשלם חשבונות באמצעות מטבע קריפטוגרפי! כמו Binance, הבורסה מתפתחת כל הזמן ומציעה ללקוחותיה מוצרים ושירותים חדשים בתחום הנכסים הדיגיטליים.

קבל 50 $ בחינם כאשר אתה מקבל כרטיס MCO ומשתמש בקוד ההפניה שלנו 45h3ct59tv. קבל את הכרטיס שלך עכשיו!

crypto.com

Crypto.com מציעה מספר מבצעים ותמריצים כדי למשוך משתמשים חדשים לפלטפורמה שלה, כגון מסחר בתמורה ללא תשלום בתמורה. יתרונות נוספים בשימוש באפליקציית Crypto.com כוללים:

 • עמלת מסחר של 0% ב -90 הימים הראשונים למשתמשים חדשים
 • עד ל הפחתה של 50% בעמלות המסחר על כל העסקאות עבור משתמשים קיימים בבורסה
 • פיקדון בונוס של 2% ריבית על כל ההפקדות שבוצעו על ידי משתמשים חדשים ב -30 הימים הראשונים
 • שלח קריפטו למשתמשי האפליקציה Crypto.com באופן מיידי ללא עמלות
 • קנו ביטקוין עם עמלות כרטיסי אשראי 0%

לחץ כאן לקריאת הסקירה המלאה שלנו ב- Crypto.com.

תשלום אפס של crypto.com

CEX.IO

CEX.IO הוקמה בשנת 2013 והיא אחת מחילופי המטבעות העתיקים בעולם מהימנים על ידי למעלה מ -3 מיליון משתמשים. זו בורסה ברמה עולמית הפונה לכולם באמצעות הממשק הקל לשימוש שלה, מה שהופך אותה לאידיאלית למתחילים. הבורסה מספקת מערכת חשבונות רב-מפלסית המתאימה הן לסוחרי קריפטו למתחילים בביטקוין והן לסוחרי קריפטו מוסדיים.

בקר ב- CEX.IO

CEX.IO מתגאה ביציבות לספק שירות ללא בעיות המגובה על ידי אבטחת מערכת וחשבונות משתמש, אחסון בטוח של קריפטוגרפיה, כדאיות פיננסית ועמידה משפטית עמוקה. עד כה מדובר בחילופי מטבעות אמין ובטוח עם אין חשבונות פרוצים או גניבת כספים ב- CEX.IO מאז השקתו.

CEX.io

CEX.IO היא בורסה פופולרית לרכישת ביטקוין באופן מיידי באמצעות האתר או האפליקציה הסלולרית שלה, הזמינה ב- iOS וב- Android. עם שלה עמלות כרטיסי אשראי / חיוב נמוכות ואפס חיובי העברה בנקאית, CEX.IO נחשב לאחת מחליפות הקריפטו הטובות ביותר בעולם.

קָשׁוּר: סקירת CEX.IO: 5 דברים שכדאי לדעת לפני השימוש בה (עדכון 2020)

הממשק פשוט להפליא עבור רוכשי קריפטו בפעם הראשונה עם יישומון קל לשימוש. כל שעליך לעשות הוא להזין את כמות הביטקוין לרכישה, לבחור את מטבע הפיאט לשלם (למשל USD, EUR, GBP או RUB) ולחץ על כפתור ‘קנה עכשיו’.

CEX.IO קנה ביטקוין

הבורסה של CEX.IO מספקת פלטפורמת מסחר בשוליים לסוחרים מקצועיים שגם היא פופולרית בקרב סוחרים מתחילים. לוח הזמנים של העמלות למסחר בבורסה המתקדמת מבוסס על מודל יצרן ולוקח המציע הנחה לסוחרים המספקים נזילות לספרי ההזמנות..

דמי cex

CEX.IO הוא ה- החלפה מושלמת לקונים בפעם הראשונה להתחיל עם מטבעות קריפטוגרפיים ללא טרדות בגלל השזירה הפשוטה והידידותית למשתמש שמתפקדת גם כפלטפורמת מסחר ושירות תיווך.

Coinmama

Coinmama מספקת א דרך מהירה, בטוחה וקלה לרכישת מטבע דיגיטלי כמעט בכל המדינות ברחבי העולם מלבד מעטות נבחרות. הבורסה מספקת את השירות לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות פיאט כגון AUD, EUR, USD ו- GBP ו- CAD.

בקר ב- Coinmama

Coinmama מקבלת מגוון רחב של שיטות הפקדה לרכישת ביטקוין, כגון שימוש בכרטיס אשראי וכרטיס חיוב מסוג VISA או Mastercard, מה שהופך אותו לנגיש למשקיעים יומיומיים להתחיל לעבוד עם מטבעות קריפטו בסביבה קלה לשימוש ובטוחה..

מטבעת מטבעות

על מנת לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, על המשתמשים להגיש את מסמכי הזיהוי שלהם שהם צוות Coinmama. לאחר סיום תהליך זה, משתמשים יכולים לרכוש מטבע קריפטוגרפי בשווי של עד 15,000 דולר. מטבעות מטבעות א עמלת מסחר שטוחה של 5.9%.

קָשׁוּר: סקירת Coinmama: ביטקוין, מסחר & עמלות

עבור עסקאות בכרטיסי אשראי / חיוב, Coinmama גובה דמי עיבוד נוספים של 5%. עמלה זו תתווסף לאחר בחירת אמצעי התשלום שלך. זו שיטה מקובלת שתהיה זמינה ללקוחות בכל רחבי העולם. ל רכישות העברה בנקאית באמצעות SWIFT או SEPA, הבורסה אינה מנכה דמי פיקדון.

מטבעת מטבעות

מכיוון ש- Coinmama לא מאחסנת מטבעות דיגיטליים בבורסה, המשתמשים יצטרכו להעביר את מטבעותיהם לכתובת ארנק חומרה. Coinmama יבקש מהמשתמש להזין כתובת הפקדה תקפה לפני השלמת ההזמנה. משמעות הדבר היא חילופי הדברים אינו מאחסן מידע רגיש או אישי ומפחיתה משמעותית את הסיכון להאקרים והונאות.

בצ’אנגלי

צ’אנג’לי היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מיידית המאפשרת ללקוחות קנה קריפטוגרפיה במהירות כרטיס בנק. השירות הדיגיטלי מחפש את מחירי הקריפטו הטובים ביותר זמין בפלטפורמות חילופי המטבעות הגדולות ביותר כמו Binance, Poloniex ו- Bittrex.

בקר בצ’אנגלי

צ’אנג’לי משיגה את התעריפים הטובים ביותר ונותרת משוערת עד לביצוע העסקה בבלוקצ’יין.

משתנה

צ’אנג’לי מספק ממשק שקוף, פשוט, מהיר וידידותי למשתמש לקנות או להחליף מטבעות קריפטוגרפיים מה שניכר בעמוד הבית. הממשק הפשוט יתאים למגוון משקיעי מטבעות קריפטוגרפים החל ממתחילים ועד מנוסים.

משתמשים יכולים פשוט ומיד לקנות, למכור ולהחליף מטבעות חליפין בבורסה. רכישות באמצעות כרטיס אשראי ידרוש מספר טלפון כדי לאמת. זה שונה ממחלפת קריפטו מסורתית שבה מסמכי זיהוי כוח אדם מועלים כדי לאמת את בעל החשבון.

קָשׁוּר: סקירה של צ’אנגלי: האם זה עדיין בטוח & איך זה עובד

לקנות changelly

התהליך לרכישת קריפטו עם פיאט הוא פשוט להפליא. לאחר שבחרת והסכום, צ’נג’לי יחשב באופן אוטומטי את שער החליפין הזמין, דמי המסחר, דמי הרשת וההגעה המשוערת. יהיה עליך להזין כתובת ארנק חומרה תקפה כדי להשלים את הרכישה מכיוון שמטבעות אינם מאוחסנים ב- Changelly.

החלף עכשיו

ChangeNOW היא פלטפורמת החלפת קריפטו פופולרית נוספת הדומה ל- Changelly המאפשרת החלפה מיידית של קריפטו אחד למשנהו. עם מעל 170 מטבעות קריפטוגרפיים שונים בפלטפורמה משתמשים יכולים לסחור במטבעות דיגיטליים בכל עת ובדרך בטוחה שכן מטבעות הצפנה נשלחים ישירות לארנק החומרה שלך.

בקר ב- ChangeNOW

ChangeNOW מספק את שיעורי הקריפטו לקריפטו הטובים ביותר על ידי צבירת מחירים מהבורסות הגדולות והפופולריות בעולם (חלקן מוזכרות במאמר זה). ברגע שהמחיר הטוב ביותר עבור הנכס המסוים ננעל על ידי הפלטפורמה, למשתמשים יש זמן מסוים לסיים את המסחר על ידי הפקדת כספים והעסקה אושרה בבלוקצ’יין..

אתר changenow

ChangeNOW הציגה את היכולת לקנות מטבע קריפטוגרפי באמצעות כרטיס חיוב או כרטיס אשראי באמצעות השותפות שלהם עם סימפלקס. העמלות גבוהות במקצת, אך עשויות להיות שיטת הרכישה היחידה הקיימת בארצך.

קָשׁוּר: סקירת ChangeNOW: החלפות קריפטו, עמלות מסחר & יותר

אם בכוונתך להשתמש ב- ChangeNOW לרכישת נכסים דיגיטליים, יהיה עליך להשלים תהליך KYC בהתאם לתקנות הפיננסיות. כדי לאמת את חשבונך, המסמכים הבאים נדרשים:

 • דרכון בינלאומי
 • תעודת זהות בינלאומית
 • רשיון נהיגה

eToro

eToro היא תיווך פיננסי עולמי המספק פלטפורמה למסחר פיננסי ולהשקעות הכוללת מגוון שווקים כמו Crypto, תעודות סל, מניות, מדדים, סחורות ומט”ח. הם ידועים בכך שהם מציעים CFD למסחר ואתם פלטפורמת מסחר חברתית כאשר המשתמשים יכולים להעתיק סחר מכמה מהסוחרים הרווחיים ביותר או להעתיק בעצמך כדי להרוויח הכנסה פסיבית שנייה.

לחץ כאן לקריאת הביקורת המלאה שלנו על eToro.

כניסה לאתרו

כדי להתחיל עם eToro, המשתמשים צריכים לאמת את חשבונם על ידי העלאת זיהוי תמונה כדי לאשר את זהותם. ידוע כי תהליך האימות יימשך מספר ימים ומשתמשים יקבלו הודעה ברגע שהאימות הושלם. לאחר סיום תהליך אימות החשבון, סימן ביקורת יופיע לצד שם המשתמש של פרופיל המשתמש.

בקר ב- eToro

67% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. השקעת Cryptoasset אינה מוסדרת ברוב מדינות האיחוד האירופי ובבריטניה. אין הגנה על הצרכן.

בורסת ההצפנה תומכת במגוון רחב של אפשרויות תשלום fiat כולל כרטיס אשראי / חיוב, PayPal, Skrill, העברה בנקאית, WebMoney, WeChat, UnionPay ואחרים בהתאם למיקום המשתמש. eToro אינה גובה דמי פיקדון. עם זאת, יש א עמלה בסך 5 $ עבור משיכות בהן tסכום המשיכה המינימלי הוא 50 דולר.

סיכום

הנה לך. הרשימה שלנו לבורסות הצפנה המובילות בעולם לרכישת מטבעות דיגיטליים היא:

 • CEX.IO
 • Coinmama
 • בצ’אנגלי
 • החלף עכשיו
 • eToro
 • Coinbase

עכשיו הגיע הזמן שתגיבו.

מה אתה חושב על חילופי הדברים האלה?

האם ניסית להשתמש בכל אחת ממחלפות הצפנה?

האם אתה מסכים עם הרשימה שלנו לבורסת הצפנה הטובה ביותר לרכישת אלטקוינים?

השאירו לנו תגובה למטה עם מחשבותיכם ושתפו את הרשת שלכם אם מצאתם שזה שימושי.

קריאות מוצעות נוספות:

 • 4 אתרי התצוגה הטובים ביותר עבור סוחרי אלטקוין
 • סקירת WazirX: ביטקוין, מסחר & עמלות
 • 10 חילופי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה
 • סקירת OKEx: הערכה אם היא בטוחה & אָמִין?
 • 8 החליפין הטובים ביותר לקריפטו ללא עמלה (מסחר ללא עמלה)
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map