חיזוי מחיר XLM: מהו חיזוי מחיר הכוכבים?

בשנת 2018 הצוות של כוכב לומן הודיע ​​כי 30 בנקים ועד 60% מהפרוזדור הקמעונאי של האי הדרום-פסיפי ישתמשו בלומנס. אם זה המקרה, המחיר של לומנס יכול להיות “ירח!”.

בעוד שאנשים מסוימים ישמחו לראות שהמחיר של סטלר חוזר ל -40 סנט דולר, אחרים רוצים שהמחיר יעלה על דולר, 5 דולר או אפילו גבוה יותר!

במאמר זה תוכלו ללמוד עוד על התחזיות הנוכחיות למחיר XLM. חיפשתי ברחבי האינטרנט ויצרתי רשימה של מה האנליסטים הגדולים והמוכרים ביותר אומרים על תחזיות מחיר XLM לשנת 2021.

עם זאת, לפני שתקרא, אנא עשה לי טובה אחת וזכור: לפני שתשקיע, עליך להתייעץ עם מומחה פיננסי ולעשות מחקר משלך.

עכשיו, מה זה מהדרך, התכונן ללמוד הכל על תחזיות מחיר XLM בשנת 2021 ואילך! אבל ראשית, אדבר בקצרה על סיפור הרקע של סטלר ואסביר כמה מהתכונות החשובות ביותר שלה.

מה זה XLM?

חיזוי מחיר לומן כוכבי

קופון Coinbase האחרון נמצא:

אתה יכול לחשוב על סטלר כעל האח הצעיר המעצבן של ביטקוין. עם זאת, הוא מהיר יותר, ניתן להרחבה וזול יותר. ניתן לשלוח XLM תוך 3-5 שניות בעלות של פחות מאגורה.

לעתים קרובות זה קשור ל- Ripple, עם זאת, Ripple מכוונת לבנקים כמו Santander ו- HSBC, בעוד Stellar בדרך כלל עוסקת יותר במתן שירותי בנקאות ליחידים..

כוכבים מחוללת מהפכה מיוחדת בתשלומים חוצי גבולות. דמיין שאתה גר במיקום מבודד כמו מיקרונזיה ואתה רוצה לשלוח כסף למישהו שגר בדרום מזרח אסיה. אם היית שולח לאותו אדם תשלום ב- Lumens, זה יהיה הרבה יותר מהיר וזול יותר משירותי תשלום אחרים כיום (כגון Western Union).

אם תרצה הדרכה מעמיקה יותר על מה זה כוכבים, לחץ כאן!

פלטפורמת ה- ICO של Stellar

ל- Stellar יש גם פלטפורמת ICO מדהימה אשר מטבעות קריפטוגרפיים מתקדמים משתמשים בה להשקת פרויקטים חדשים. אחד ה- ICO הגדול ביותר בבורסה של Stellar הוא איירין אנרגיה, שניתן לחשוב עליו כמעט כטינדר למקורות אנרגיה. באמצעות איירין תוכלו להחליט מאיזה מקור אתם מקבלים את האנרגיה שלכם, כמו פאנלים סולאריים, גנרטורים ואפילו השכן שלכם!

ICO זה יחד עם רבים אחרים בפלטפורמה של Stellar עשוי להיות מרגש עבור חברי Lumenauts (השם שניתן לאוהדי Stellar)!

מוקדם יותר השנה, ה- ICO “מוביוס” של 39 מיליון הדולר בחר בסטלר על פני אתריום בצעד מפתיע, עליו דיווח קוינדסק. מייסד מוביוס הצביע על יכולת ההרחבה של סטלאר בהשוואה לזו של את’ריום.

ה- ICO והתכונות הטכניות שמאחורי Stellar מרגשים, אולם מה שמרגש עוד יותר הוא המומחיות של מייסד סטלר, ג’ד מק’לב. מק’לב היה אחד הממציאים המוקדמים והמובילים בקהילת הבלוקצ’יין ורק מתחזק משנה לשנה.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

ג’ד מק’לב

בשנת 2014 ג’ד מק’לב עבד עדיין במעבדות ריפל, ועברו 7 שנים מאז שהקים את האתר הר. גוקס.

הר גוקס נפל קורבן לפריצת ביטקוין (הפריצה השנייה בגודלה בכל הזמנים) שם התפרצו התוקפים עם ביטקוין בשווי 460 מיליון דולר בשנת 2014!

עסקאות כוכבי לומן בהר. גוקס

מקור: ויקיפדיה

על פי א ניו יורק משקיפה מאמר משנת 2015, שמו של ג’ד מק’לב משויך ל’ריפל ‘כמעט סגר את חשבון העסק התפעולי של ריפל בוולס פארגו. זה נבע מפריצה שקרתה בהר. גוקס.

חיזוי מחיר XLM מייסד שותף כוכב ג'ד מק'לבבין אם למכלב היה קשר עם הר או לא. גוקס, אנחנו לא יודעים. עם זאת, מה שאנו יודעים הוא שהמוניטין שלו הוכתם לחלוטין לאחר הפיגוע ופשיטת הרגל.

עכשיו, כשאנחנו מתקרבים לציון 7 שנים להר. גוקס, מק’לב היה די מחוץ לאור הזרקורים. כבר אין לו שום קשר עם אדווה ומתמקד כל זמנו בכוכבי לומן.

כוכבים ו- IBM

מאז שהושקה Stellar, מק’לב כבר הקימה שותפות עבודה עם אחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בבלוקצ’יין, יבמ.

ל- IBM ול- Stellar כבר יש מוצר בלוקצ’יין עובד המשתמש ב- Stellar Lumens בדרום האוקיאנוס השקט. הפרויקט מקשר בין קמעונאים בכמה מהאיים המבודדים ביותר באוקיאנוס השקט.

השותפות הזו מרגשת מכיוון שהיא כבר בתנועה. לא מדובר באיזו שותפות טוקניסטית, כוזבת, כדי להרשים אותך. ג’ד מק’לב עושה דברים גדולים עם כמה מהשמות הגדולים ביותר בבלוקצ’יין – וזה מאוד מרגש עבור משקיעים כוכבים!

לוגו רשמי של יבמ

היסטוריית מחירים XLM

שנת 2017 הייתה שנת פריצה עבור כוכבי לומנס. מחיר כוכבים באפריל 2017 היה הרבה מתחת לסנט אחד ($ 002 דולר ליתר דיוק). זה התחיל לצבור קצת תשומת לב בחודש מאי ובמהלך הקיץ זה עלה עד 4 סנט!

רק בדצמבר 2017 התחיל לתפוס קיטור רציני. הנקודה הגבוהה ביותר שלה בדצמבר הייתה .31 סנט דולר. ואז בינואר 2018, הכוכבים עלו עוד יותר, והגיעו לשיא של כל הזמנים $ 93 סנט.

בשל תקנות, כמו גם כמה גורמים אחרים, שוק הקריפטו בכללותו צנח, וסטלר אינה יוצאת דופן. למעלה עם זאת, זה יכול להיות הזמן המושלם לקנות סטלר. נראה כי לאנליסטים רבים יש ציפיות גבוהות בתחזיות מחירי ה- XLM שלהם, ואומרים כי המחיר לא רק יתאושש אלא יתאושש בגדול!

בשנים 2019 ו- 2020, מחירו של כוכב נע בין כ -0.06 דולר ל -0.1 דולר, אולם הגיע הזמן לראות מה מביאה השנה החדשה.

לכן, ללא התייחסות נוספת, בואו נסתכל על מה שחלק מהאנליסטים המובילים אומרים על תחזית מחיר ה- XLM לשנת 2021!

תחזיות מחיר XLM 2021?

לאחר שסקרתי 7 מתוך כמה מתחזיות המחירים המובילות של XLM, גיליתי שרוב אנשי המקצוע צופים כי מחיר ה- XLM יעלה רק השנה וגם בעתיד! בואו נסתכל על כמה, נכון?

תחזית Altcoin

בחודשים מאי ויוני, תחזית Altcoin צופה ש- XLM תרוויח כ- 35% מול ביטקוין. בהשוואה לערכו הנוכחי של 0.00002935 Satoshi’s, שירות תחזית זה צופה שהמחיר יגיע עד 0.00004664 Satoshis.

פתק: סאטושי הוא היחידה הקטנה ביותר של ביטקוין. ניתן לחלק ביטקוין אחד ל 100,000,000 סאטושי.

תחזית Altcoin כוללת גם תחזית לטווח הקצר, המבטאת רווח צפוי לטווח קצר של כ -10% מהמחיר הנוכחי..

משקיע ארנק

משקיע ארנק מעדכן מחירים ותחזיות כל 3 דקות באמצעות הניתוח הטכני העדכני ביותר. כפי שהוא נכון לעכשיו, האתר כולל תחזית לשנה של 0.3045 $ ותחזית ל -5 שנים של 0.459 $

זה נמוך במקצת מהתחזית הראשונה, אולם מחיר זה עדיין יציע לך החזר ROI (החזר השקעה) על פי 5 אם תשקיע במחיר הנוכחי..

השקעת הייבן

תחזית המחיר ב- השקעת הייבן הוא מאוד אופטימי, ומנבא כי כוכב יכול להיות שווה 4 דולר השנה. הצוות אומר כי מדובר בחיזוי מחיר XLM בר השגה כל עוד אין פגמים ביטחוניים גדולים והמגזר הכללי מתפקד היטב..

Monetize.info

רווח מאמינים כי השותפויות הגדולות של סטלר תהיינה הסיבה לעליית המחירים הקרובה, שלדברי החזאי תביא לכך שמחיר ה- XLM יגיע ל -2 $ 3. מונטיזציה לא טועה ביחס לשותפויות מוכרות. מעבר ל- IBM, השותפים של Stellar כוללים את Stripe, Deloitte ובנק ICI.

כדי לתת לך מושג על גודל השותפויות הללו, סטריפ העניק לסטלר הזרמת הון של 3 מיליון דולר לפני כמה שנים, שסטלר החזירה מיד ב- XLM.

כן, קראתם נכון – סטריפ הוא הבעלים של לומן.

חדשות הקריפטו מופעל על ידי אורקל טיימס

על כך ועל תחזיות מחיר נוספות של XLM בסך 1.00 דולר, אורקל טיימס הצביעה על יבמ שהוסיפה 8 מאמתים חדשים לרשת כבר בדצמבר. הודעתו של ג’ד מק’לב על 30 בנקים השותפים ל- Stellar צוטטה גם במאמר. בנוסף לבנקים ולמאמתים של יבמ, הוזכרו גם שותפויות עם SatoshiPay, Mobius ו- Hashcash (בין היתר).

חברת Crypto News ניבאה כי מחיר סטלר עשוי להגיע לנקודת $ 1 כבר בינואר 2018, והיא כמעט עשתה בסביבות 3 – 4 בינואר כאשר הגיעה לגובה של 0.94 $. המחיר, לעומת זאת, צנח משמעותית מאז. נכון לעכשיו, מחיר הכוכבים הוא 0.27 דולר, אולם היא הצליחה להגיע ל -0.37 דולר בתחילת השנה.

תחזיות מחיר XLM בשנת 2021?

התחזיות הבאות הן שתי תחזיות מחיר שונות מאוד, ספקולטיביות. אל תיתן לאף אחד מתחזיות המחירים האלה ל- XLM להפחיד אותך או לגרום לך להתרגש יותר מדי. זכור, הקריפטו הוא תנודתי להפליא, המחירים יכולים לעלות ברגע אחד ולרדת ב -50% ברגע הבא. אז אנא קראו והתנהגו בזהירות.

עובדה מעניינת

ל- Stellar יש מודל מוכח שלא כמו Ethereum מכיוון שיש לו כבר את הטכנולוגיה הייחודית להנפיק כל נכס ישירות!

השוואת כוכבי הלומן מול את'ריום

הסוכנות לתחזיות כלכלה

אתר זה כולל מגוון ארוך של דגמי חיזוי להכנת תחזיות שוק ללקוחות ארגוניים. האנליסטים משתמשים במודלים של מחירים מתמטיים וסטטיסטיים המבוססים על מגמות מחירים היסטוריות.

האתר הזה ניבא כי בשנת 2021 מחיר הכוכבים יירד ל -0.23 דולר מהמקום בו הוא עומד כיום על 0.27 דולר. לאתר יש גם חיזוי מחירים משלו לשנת 2022, שלדבריו כוכבים יגיעו עד 0.30 $ בתחילת 2022. זה, באופן ברור למדי, הוא השמרני והפסימאי ביותר מבין תחזיות המחירים של XLM..

שים לב שתחזיות אלה יכולות להשתנות מכיוון שכאמור, מודל החיזוי משתמש במגמות היסטוריות בעת חישוב חיזוי המחירים. המשמעות היא שהכלים שבהם הם משתמשים מעדכנים כל העת מידע ככל שנכנסים מחירים חדשים.

לכן, נראה כאילו רוב האנליסטים ניבאו תוצאה חיובית לעתיד קצר וארוך הטווח של סטלר.

האם XLM היא השקעה טובה?

על פי פוסט שפורסם לאחרונה על ידי משקיע Data Driven, כאשר בעלי הון סיכון שוקעים כסף בחברה, שתי השאלות החשובות ביותר שהם שואלים את עצמן הן אלה:

1) האם ישנם מספר שימושים שניתנים לזיהוי במוצר?

2) איזה סוג צוות עומדת בפני החברה הזו?

סטלר מוציא את שתי השאלות הללו מחוץ לפארק ובוודאי שיש לו שימוש נהדר וצוות איתן. לאורך כל תחזיות מחיר ה- XLM הללו המשיכו להופיע כמה מאותם שלושה דברים – הטכנולוגיה שמאחורי הבלוקצ’יין Stellar, צוות הפיתוח והשותפויות..

ההישגים של ג’ד מק’לב

מייסד שותף של חברת Ripple JM Caled, Jed Calebמייסד שותף של ריפל ג’ד מק’לב מקור: ripplecoinnews

למרות מה שאולי קראת על עברו של ג’ד מק’לב (הוא עזב את ריפל, היה בתביעה וכו ‘), אך חשוב לזכור דבר אחד: הבחור יודע לנצח..

למרות שהיא עברה התקפה רחבת היקף, הר. גוקס עדיין החזיקה בשיעור של עד 80% מהנפח של ביטקוין. רבים מהביטקוין שנמצא במחזור כיום יכולים להיסחר בגלל הר. גוקס.

יתר על כן, כל קשר שיש למקלב עם הבורסה צריך להיות מלווה בעובדה שלא הייתה לו שליטה בחילופין בזמן שהותקפה. למעשה, הוא הפסיד 50,000 $ בעצמו.

במקום זאת, מקלב צריך להיות ידוע בזכות העבודה המוקדמת שעשה בריפל, הקמתו של כוכב, והמשך השותפויות שהוא ממשיך לבנות. צריך לזכור אותו גם בזכות העבודה שהוא מבצע בדרום האוקיאנוס השקט עם יבמ. בחלק מהאיים תוכנית זו תשפיע ישירות על שירותים פיננסיים זקוקים, במיוחד על פתרונות תשלום זולים ומהירים.

טֶכנוֹלוֹגִיָה

העובדה ש- XLM יכול לעבד יותר תוך 3-5 שניות מכפי שביטקוין יכול תוך 10 דקות, מאפשרת לך לדעת את רמת הטכנולוגיה שמטבע זה עומד מאחוריו. המשמעות היא שלומנס יכולים לפעול במהירות גבוהה פי 1000 מביטקוין.

אז, עכשיו אתה יודע על כמה מהטכנולוגיות המרגשות שמאחורי Stellar, תחזיות מחיר XLM והצוות החזק מאחורי המטבע. לדעתי סטלר נראה כפרויקט טוב, אפילו מאחורי כמה מדגלים אדומים.

סיכום

אומנם כוכב נפל מהמקום בו הוא היה בינואר 2018, אך אם משווים אותו למקום בו היה באפריל 2017, המטבע עדיין עלה ב -2,900% בשנה אחת! וזה מדהים אם תשאלו אותי.

הנה דעתי על כוכבים: החשש המיידי היחיד לטווח הקצר שאני רואה הוא השוק הכללי שנמצא בזמן הנוכחי. אבל ברגע שהשוק יתאושש, סטלר יכולה לעמוד גבוה על כתפי שוק הקריפטוגרפים הענק.

וזה כל מה שאגיד בעניין!

עם זאת, אני לא יכול להדגיש מספיק עד כמה חשוב לך לבצע מחקר מקיף לפני ההשקעה. לא רק זאת, אלא כדאי להתייעץ גם עם מומחה פיננסי. אבל לפני כן, אשמח לשמוע את מחשבותיך … אז תן לי לדעת מה אתם חושבים על העתיד של כוכבים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map