ספר חשבונות ננו X

עם הפופולריות הגוברת של מטבעות קריפטוגרפיים, יש גם עלייה צורך בארנקים מאובטחים. שמירת המטבעות הקריפטוגרפיים שלך באינטרנט עשויה להיות לא הרעיון הטוב ביותר, ארנקי חומרה באמת אָמִין כשמדובר בשמירה על כמויות עצומות של קריפטו. לכן הסקירה הזו של Ledger Nano X עשויה להיות בדיוק מה שאתה מחפש.

בסקירה זו של Ledger Nano X, אספק לך כל הפרטים לגבי ארנק חומרה זה, כולל מידע אודות חֶברָה, Ledger Nano X נתמך מטבעות, מקצוענים ו חסרונות כמו גם פרטים נוספים.

בסוף סקירה זו, אתה אמור להיות מסוגל להחליט אם ארנק Ledger Nano X מתאים לצרכים שלך או לא.

ללא התייחסות נוספת, נקפוץ לפרטים אודות החברה וארנק לדג’ר.

פסק דין במבט חטוף: Ledger Nano X הוא ארנק החומרה הקריפטוגרפי המוביל בשוק. הוא מציע אבטחה אולטימטיבית, תומך ביותר מ 1500 מטבעות קריפטוגרפיים, ניתן לנהל אותו מהמכשיר הנייד שלך ומציע עיצוב נוח יותר בהשוואה לגרסה הקודמת של החברה. למרות ש- Ledger Nano X יקר יחסית, התכונות החדשות שלה שוות את זה לחלוטין.

יתרונות

 • ניתן לניהול ממכשיר נייד
 • מאוד מאובטח
 • תומך ביותר מ 1500 מטבעות קריפטוגרפיים
 • עיצוב נוח

חסרונות

 • יקר יחסית

סקירת ספרים ננו X: מבוא קצר לחברה ולארנק עצמו

פִּנקָס נוסד חזרה בשנת 2014 על ידי שמונה מומחים בעלי מומחיות במטבעות קריפטוגרפיים, אבטחה משובצת, יזמות ופתרונות בטיחות אחרים ליישומי בלוקצ’יין. נכון לעכשיו, לחברה יש יותר מ -130 עובדים ב פריז, וירזון וסן פרנסיסקו.

עובדה מעניינת: ספר ספר כל כך פופולרי שהוא כבר נמכר יותר ממיליון מכשירים. מרשים, נכון?

ספר חשבונות ננו X

ארנק ספר החשבונות הוא מאוד מוּמלָץ לאנשים שמשוגעים על ביטחון. זה כל כך הרבה אמין יותר מאשר ארנקי תוכנה המחוברים לאינטרנט וניתן לפרוץ אותם בכל עת. בהיותם ארנק קר, כל הנכסים המועברים לדג’ר ננו X הם מוחזק במצב לא מקוון. אפרט יותר כשמדברים על אבטחה בסקירת Ledger Nano X זו.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סקירת ספרים ננו X: PROS

בואו נתחיל בסקירה זו של Ledger Nano X מההיבטים החיוביים. דאג לשקול כל אחד מהם לפני שתקבל את ההחלטה הסופית.

אבטחה אולטימטיבית

“האם Ledger Nano X בטוח?” – זה אחת השאלות העיקריות שחובבי מטבעות קריפטו ממשיכים לשאול לפני שהם רוכשים מכשיר זה. מסיבה זו, אני רוצה להבהיר את זה באופן סופי ולתמיד.

Ledger Nano X יכול לספק לך ביטחון אולטימטיבי. זה ארנק חומרה (הידוע גם כארנק קר), כלומר כל הביטקוינים, הליטואינים ושאר האלטקוינים שלכם יהיו מאובטחים מאוחסן במצב לא מקוון. עם זאת, האקר פשוט לא יכול לגשת אליו באופן מקוון.


יתכן שתבחין בכך שיש לדג’ר ננו X אנרגיה נמוכה Bluetooth קישוריות (BLE) המאפשרת לך להשתמש בו ללא צורך בכבל. למרות שהחיבור האלחוטי נשמע ממש נוח, זה יכול גם לעורר חששות ביטחוניים. עם זאת, לפני שקפץ למסקנות, הרשה לי להבטיח כי אין בעיות אבטחה בכל הנוגע לדג’ר ננו X.

ספר חשבונות ננו X

מאז רק נתונים ציבוריים הוא מועבר באמצעות Bluetooth והמפתחות הפרטיים והזרעים שלך לעולם לא עוזבים את המכשיר, אין שום סיבה לדאוג לכך. החברה מדגישה את העובדה שגם אם מישהו היה פורץ חיבור Bluetooth, Ledger Nano X כולל אלמנט מאובטח (SE) שיבקש את רשותך לפני ביצוע שינויים כלשהם.

יתרה מכך, חשוב להזכיר בסקירה זו של Ledger Nano X כי החברה פיתחה א מערכת אופרטיבית ייחודית שקוראים לו בולוס המשלב שבב מאובטח עבור קו הארנקים לדג’ר. Ledger הוא הארנק היחיד בשוק המציע טכנולוגיה כזו.

יתר על כן, ברגע שתקבל את מכשיר Ledger Nano X שלך, תצטרך ליצור קוד PIN של לפחות 4 ספרות. דאג לשמור את הקוד הזה לעצמך. במקרה שאתה שוכח את הסיכה שלך, יש ביטוי התאוששות בן 24 מילים שתינתן על מנת ליצור סיכה חדשה. עם זאת, אתה לא צריך לשאול “האם Ledger Nano X בטוח?” מכיוון שזה אחד מארנקי המטבעות המאובטחים בשוק.

טבלה: מאפייני האבטחה של Ledger Nano X ושל Trezor Model T

עכשיו, מאז פִּנקָס הוא ארנק חומרה, חשוב לשקול את ההגנה מפני נזק פיזי. החדשות הטובות הן כי Ledger Nano X מיוצר באמצעות חומרים איכותיים ביותר שיכולים להגן על המכשיר מפני נזק פיזי. מאז הכיסוי עשוי פלדת אל – חלד, זה מוגן לחלוטין במקרה שאתה מפיל אותו.

ארנקי תוכנה (הידועים גם כארנקים חמים) עובדים בצורה שונה לחלוטין. בדרך כלל הם יכולים להיות הורד במכשירים שולחניים או ניידים. אנשים רבים בוחרים בארנקים חמים מכיוון שרובם לגמרי חינם (למעט עמלות) והם סופר קל לשימוש. ברוב המקרים, אפילו אנשים שמשתמשים בהם בפעם הראשונה יכולים להבין את הדברים.

ספר חשבונות ננו X

עם זאת, מה שחשוב להבין הוא שכדאי לכם לעולם אל תשמור כמויות עצומות של מטבעות קריפטוגרפיים בארנקי התוכנה – האקר יכול להתקין תוכנה זדונית למכשיר שלך ולהדביק אותו באמצעות מפתח מפתח המאפשר לגנוב את המפתחות הפרטיים של הארנק שלך ולהחזיק במטבעות הקריפטוגרפיים שלך. לא נשמע בטוח מדי, אני צודק?

כמובן, אני לא אומר שכל ארנקי התוכנה גרועים; הם פשוט לא אמינים כמו אפשרויות חומרה. עם זאת נאמר, כדאי לאחסן סכום שלא היית עצוב מכדי להפסיד בהם.

תומך במטבעות המטבע העיקריים ועוד

אם אינכם עוסקים במטבעות הקריפטו המרכזיים, כמו ביטקוין או את’ריום, אלא מעדיפים אפשרויות פחות פופולריות, חשוב להיות מודעים למטבעות הנתמכים ב- Ledger Nano X. אחרי הכל, אין מכשיר כזה שיתמוך בכל המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים.

ספר חשבונות ננו X

Ledger Nano X תומך יותר מ 1500 מטבעות ואסימונים, כולל הכי הרבה מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים:

 • ביטקוין (BTC)
 • אתריום (ETH)
 • אדווה (XRP)
 • קשירת דולר ארה”ב (ERC20) (USDT)
 • מזומן ביטקוין (BCH)
 • ליטקוין (LTC)
 • מטבע בינאנס (BNB)
 • EOS (EOS)
 • ….

Ledger תומך גם באלטקוינים אחרים ופחות פופולריים, כך שגם אם אתם מתעסקים במטבעות קריפטוגרפיים פחות מיינסטרים, אני מהמר שתצליחו למצוא את המטבע.

עיצוב ושימושיות

מבחינה מראה Ledger Nano X כמעט זהה לדגם הראשון של החברה – ספר חשבונות ננו ס. ההבדלים היחידים הם שזה מעט כבד יותר ויש לו מסך רחב יותר, עם זאת, אתה עדיין יכול להכניס אותו ביד שלך בקלות.

ה כפתורי ניווט ממוקמים ליד המסך, ממש כמו בדגם הקודם. אם ברצונך ללחוץ על “Enter”, פשוט החזק את שני הלחצנים יחד.

ספר חשבונות ננו X

בסך הכל, אפשר לומר שעיצוב לדג’ר ננו X הוא מתקדם יותר לעומת גרסת ה- S. מכיוון שיש לך מסך גדול יותר, קל יותר לראות כתובות ארנק וכל שאר הפרטים הדרושים.

בהמשך הדרך, אם ברצונך לחבר את Ledger Nano X למחשב שלך, תוכל לעשות זאת באמצעות כבל USB-C, עם זאת, יש גם אפשרות להשתמש בארנק שלך באמצעות סמארטפון. האפשרות האחרונה כל כך הרבה יותר נוחה, כי אתה יכול להעביר את הכספים שלך לארנק החומרה באופן מיידי. עם זאת, זה עשוי גם להעלות כמה חששות ביטחוניים (בגלל חיבור Bluetooth) שהזכרתי קודם בסקירה זו של Ledger Nano X.

לפיכך, Ledger Nano X מגיע עם כמה עדכונים מדהימים באמת שהופכים תהליך שלם של שימוש בארנק חומרה זה למהנה יותר.

השווה את Ledger Nano X זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את Ledger Nano X זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

סקירת ספרים ננו X: CONS

למרות ש- Ledger Nano X מגיע עם כמה תכונות נהדרות, יש גם משהו שאתה צריך לקחת בחשבון.

יקר יחסית

כשמדובר בארנקי חומרה, אחת הבעיות העיקריות היא שאתה צריך לקנות אותם בפועל. למרות שלהם המחירים נוטים להשתנות, Ledger Nano X היא אחת האפשרויות היקרות יותר.

כַּיוֹם, מחיר Ledger Nano X הוא 119,00 €‎. בהשוואה ל דגם S זה עולה רק 59,00 €‎, זה די עלייה. עם זאת, אל תשכח כי Ledger Nano X היא גרסה חדשה ומשופרת המגיעה עם תכונות אטרקטיביות באמת שלא תוכלו למצוא בארנק אחר בשוק..

המחיר הוא אמנם אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים בוחרים בארנקי תוכנה (רובם בחינם), האבטחה תמיד צריכה להיות ראשונה כשמדובר באחסון מטבעות קריפטוגרפיים. דמיין לעצמך לאבד את כל המטבעות שאתה שומר בארנק התוכנה שלך, רק בגלל שלא רצית לרכוש ארנק חומרה. ‎

Ledger Nano X לעומת Ledger Nano S

אני כל הזמן אומר ש- Ledger Nano X הוא ארנק חדש ומשופר שיכול לספק לך עוד יותר תכונות, עם זאת, במה הוא שונה מ- Ledger Nano S?

לשם הבהירות, ברצוני לספק לך א השוואה מהירה של שני המכשירים הללו.

ספר חשבונות ננו ס ספר חשבונות ננו X
 • 3-20 אפליקציות
 • 1,100+ נכסי קריפטו תואמים
 • Ledger Live
 • תואם 50+ ארנקים
 • בלוטות: –
 • מסך: 128 x 32 פיקסלים
 • מחבר – Micro-B מסוג USB
 • סוֹלְלָה: –
 • מחיר: 59,00 €‎
 • עד 100 אפליקציות
 • 1,100+ נכסי קריפטו תואמים
 • Ledger Live
 • תואם 50+ ארנקים
 • תאימות Bluetooth
 • מסך: 128 x 64 פיקסלים
 • מחבר – USB Type-C
 • סוללה: 8 שעות
 • מחיר: 119,00 €‎

כפי שאתה יכול לראות, ישנם כמה הבדלים עיקריים כשמדובר בארנקי Ledger. Ledger Nano X יכול לתמוך בעד 100 אפליקציות, יש לו מסך גדול יותר שמשפר את השימושיות ומספק תאימות Bluetooth המאפשרת לך לנהל את ארנק Ledger מהמכשיר הנייד שלך..

ספר חשבונות ננו X

אמנם Ledger Nano X יקר פי שניים, אך הוא כולל תכונות שהן שווה את המחיר לחלוטין.

מה מגיע בחבילת הארנק Ledger Nano X?

Ledger Nano X מגיע עם חבילה המכילה 5 אלמנטים, לְרַבּוֹת:

 • כבל USB C אחד
 • רצועת מחזיק מפתחות אחת למכשיר
 • 3 גיליונות התאוששות
 • עלון אחד להתחיל
 • מכשיר Ledger Nano X עצמו

למרות שבבדיקה זו של Ledger Nano X תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש על אופן השימוש במכשיר, תמיד יש עלון התחלה שינחה אתכם בתהליך..

כיצד להגדיר ספר חשבונות ננו X?

יש לבצע שישה צעדים מתי הגדרת Ledger Nano X.

שלב 1: קבל את Ledger Live.

Ledger Live היא תוכנה הדרושה להגדרת המכשיר ולניהול מטבעות קריפטוגרפיים. אתה יכול להוריד את יישום שולחן עבודה עבור Windows, Mac ו- Linux באתר הרשמי של Ledger, וקבלו אפליקציה לנייד מחנות האפליקציות או מגוגל פליי.

ספר חשבונות ננו X

מתי תוריד אפליקציה, להוסיף חשבון שיאפשר לך לנהל קריפטו.

שלב 2: הגדר כמכשיר חדש.

כדי להגדיר מכשיר חדש, עליך הפעל אותו ראשון. פשוט לחץ ו החזק את הכפתור ליד יציאת ה- USB עד שתראה את לוגו Ledger. לאחר סיום, תצטרך לקרוא את הוראות על המסך. תוכל להמשיך בלחיצה על הכפתור הימני ולחזור על ידי לחיצה על הלחצן השמאלי. כשתראה “הגדר כמכשיר חדש” על המסך, עליך ללחוץ על שני הכפתורים בו זמנית.

ספר חשבונות ננו X

שלב 3: בחר קוד PIN.

לאחר ביצוע כל השלבים הקודמים, הגיע הזמן בחר PIN קוד. פשוט לחץ על שני הכפתורים בו זמנית עד שתראה “בחר קוד PIN” על המסך.

ספר חשבונות ננו X

השתמש בכל אחד מהלחצנים כדי לבחור ספרה ולחץ על שני הלחצנים בו זמנית כדי לאמת אותה. הקוד שלך צריך להיות מורכב מ 4-8 ספרות, אז ברגע שסיימת, ללחוץ”. הזן מחדש את הסיכה כדי לאשר אותה.

ספר חשבונות ננו X

שלב 4: רשום את ביטוי ההתאוששות שלך בן 24 מילים.

לאחר הזנת קוד ה- PIN, תראה את ה- ביטוי התאוששות על המסך. מכיוון שהוא יסופק פעם אחת בלבד, עליכם להקפיד לרשום אותו בקפידה. כדי להתחיל, לחץ על שני הכפתורים ותראה מילה מס ‘1. כתוב אותו ולחץ על הכפתור הימני כדי לעבור למילה מס ‘2. המשך עד שיש לך את כל 24 המילים. שוב לחץ על שני הכפתורים כדי להמשיך.

ספר חשבונות ננו X

כעת, באמצעות כפתורי ימין ושמאל, עליכם בחר את ביטוי ההתאוששות מספר 1. המשך עד שתאשר את כל 24 המילים. והמכשיר שלך מוכן! לחץ על שני הכפתורים וגש למרכז השליטה.

ספר חשבונות ננו X

שלב 5: התקן אפליקציות.

לאחר שהמכשיר שלך מוכן, תוכל להתקין יישומים במכשיר שלך. לשם כך, פשוט עבור אל Ledger Live Manager ובחר באפליקציות הדרושות. כל המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר זמינים, אתה יכול למצוא ביטקוין, Ethereum, XRP, Litecoin ואפליקציות רבות אחרות..

עכשיו אתה יכול לגשת ללוח המחוונים של Ledger.

ספר חשבונות ננו X

כיצד לקבל כספים

כדי לקבל נכסי קריפטו, ראשית עליך לוודא שיש לך Ledger Live יחד עם חשבון שנוצר, כמו גם את האפליקציה הדרושה. למשל, אם אתה רוצה לקבל את’ריום, עליך להתקין את אפליקציית Ethereum. אחרי שזה נעשה, בצע את השלבים הבאים:

שלב 1: לחץ על עסקה הכרטיסייה שתוכלו למצוא בתחתית האפליקציה.

ספר חשבונות ננו X

שלב 2: בֶּרֶז “לְקַבֵּל”.

שלב 3: בחר בחשבון לשימוש.

ספר חשבונות ננו X

שלב 4: ודא שהכתובת שמוצגת ב- Ledger Live תואמת לכתובת שאתה יכול לראות במכשיר.

ספר חשבונות ננו X

שלב 5: העתק את הכתובת ולשתף אותו עם אדם שישלח לך כספים.

ספר חשבונות ננו X

למרות שכבר הבנו שהארנק Ledger Nano X בטוח, אתה עדיין צריך להיזהר ולוודא שהכתובת שאתה משתף עם אנשים אחרים זהה לזו שהיא סופקה בתחילה..

כיצד לשלוח כספים

לפני שתשלח כספים אתה צריך הזן פרטי עסקה. הנה מדריך מהיר כיצד לעשות זאת:

שלב 1: לחץ על עסקה הכרטיסייה שתוכלו למצוא בתחתית האפליקציה.

ספר חשבונות ננו X

שלב 2: הקש על “שלח”.

ספר חשבונות ננו X

שלב 3: בחר את החשבון שאליו אתה רוצה לשלוח כספים.

ספר חשבונות ננו X

שלב 4: להיכנס ל כתובת הנמען. אתה יכול לעשות זאת באופן ידני או על ידי הקשה על “סרוק קוד QR”.

ספר חשבונות ננו X

שלב 5: הזן את הסכום שאתה רוצה לשלוח.

שלב 6: לחץ על “המשך”.

לאחר הזנת פרטי העסקה תצטרך לאמת ולחתום. כך תוכל לעשות זאת:

שלב 1: בדוק את ה פרטי העברה ואם הם נכונים, בֶּרֶז “לְהַמשִׁיך”.

שלב 2: וודא שהמכשיר שלך מופעל ונעול ואז בחר את Ledger Nano X לשלוח עם.

שלב 3: פתח את אפליקציית ההצפנה ו בֶּרֶז “לְהַמשִׁיך”.

שלב 4: עיין בכל פרטי העסקה וודא שהם נכונים. ברגע שאתה מוכן לאמת את זה, לחץ על שני כפתורים.

שלב 5: העסקה שלך אומתה!

זה אולי נראה מעט מאתגר להשתמש בארנק החומרה הזה, אולם אם עקבת אחר סקירת Ledger Nano X זו לא אמורה להיות בעיה..

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

מסקנות

לָכֵן, ספר חשבונות ננו X הוא אחד מארנקי החומרה האמינים ביותר בשוק. מכיוון שמדובר בארנק קר והמפתחות הפרטיים שלך מוחזקים במצב לא מקוון, להאקרים אין גישה אליו.

יתר על כן, בהשוואה לדג’ר ננו S, הדגם החדש יותר מספק שמישות טובה יותר. לא רק שהיא מאפשרת לך להשתמש באפליקציה לנייד לניהול נכסי הצפנה, אלא יש לה גם מסך גדול יותר זה עושה את זה יותר נוח לניווט.

טבלה: היתרונות והחסרונות של Ledger Nano X ו- Nano S

כשמדובר במטבעות נתמכים Ledger Nano X, המכשיר כן תואם ליותר מ -1,100 מטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, תוכלו לאחסן לא רק את המטבעות והאסימונים הפופולאריים ביותר, אלא גם פחות מוכרים.

אני מקווה שסקירה זו של Ledger Nano S הייתה מועילה ואתה מצליח למצוא את כל המידע שחיפשת. לא משנה מה תחליטו, דעו זאת תמיד ארנקים קרים יכול להגן על המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בצורה הטובה ביותר.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map