ארנק Verge הטוב ביותר

ברוך הבא למדריך למציאת הארנק המתאים של Verge. במדריך זה אספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת על מציאת ארנק ה- Verge המושלם שיתאים לצרכים שלך. אני אגיד לך אילו ארנקים יש, אילו תכונות יש להם ואילו עובדים הכי טוב עם Verge.

עלי לשאול תחילה כמה שאלות חשובות לפני שאגיע לדברים המסובכים;

 1. מהו The Verge?
 2. מהו ארנק קריפטו?

עד שתסיים לקרוא, יהיו לך התשובות לשאלות אלו ורבות נוספות. והכי חשוב שתדעו איזה ארנק Verge הכי מתאים לכם.

נתחיל במבט מהיר על מהו The Verge…

מקורות הארנק Verge

לוגו ארנק Verge

Verge (XVG) נוצר בשנת 2014. במקור הוא נקרא DogeCoinDark אך שינה את שמו בשנת 2016.

Verge הוא מטבע קריפטוגרפי המאפשר למשתמשים לבצע עסקאות אנונימיות ובלתי ניתנות למעקב. פירוש הדבר שזהויות המשתמש והעסקאות שהם מבצעים מוסתרים. Verge משתמש ברשת Tor כדי לאפשר זאת.

פתק: Tor הוא פיסת תוכנת קוד פתוח בחינם המאפשרת למשתמשים לתקשר באופן אנונימי. היא עושה זאת על ידי הסתרת נתוני משתמשים עם הצפנה. זה גם מנתב תקשורת דרך כתובות IP רבות ושונות מה שהופך אותן לבלתי ניתנות למעקב.

באפריל 2018, אתר הבידור למבוגרים, PornHub (לא סיפקתי קישור מסיבות ברורות!) הודיע ​​שמשתמשיו יכולים כעת לשלם עבור שירותים עם Verge. זהו פיתוח מרכזי עבור המטבע והקריפטו בכלל.

עם זאת, ל- Verge היו גם כמה בעיות. הוא נפרץ פעמיים מתחילת 2018. המתקפה האחרונה אירעה ב 21 במאי ו 1.4 מיליון דולר שווה של Verge נגנב.

נראה שחלק מבריכות הכרייה מותקפות על ידי ddos, ואנו חווים עיכוב בלוקים שלנו, אנו פועלים לפתור זאת.

– מטבע ורג’י (@vergecurrency) 22 במאי 2018

אז, זה הסיפור של Verge עד כה. לאחר מכן, מבט קצר על ארנקים…

לקבלת מבט מפורט יותר על Verge, עיין במדריך למתחילים שלי ל- Verge!

הבנת ארנק Cryptocurrency

ארנק שולי

אנשים רבים חושבים שארנקי הצפנה מאחסנים מטבעות קריפטוגרפיים. ובכן, הם לא. ארנקי קריפטו הם דרך לאחסן מידע על מטבעות קריפטוגרפיים. מטבעות קריפטוגרפיה קיימים רק בבלוקצ’יינים, כך שלא תוכלו להכניס אותו לארנק, לכיס או לכספת בבנק..

רשתות חסימות הן מאגרי מידע עצומים של מידע על עסקאות המאוחסנים באלפי מחשבים הנקראים צמתים. כדי לאחסן ולהעביר מטבעות קריפטוגרפיה בבלוקצ’יין, המשתמשים זקוקים לשני סוגים של מידע. הם:

 • פהפעל מקשים: אלה הם פיסות קוד ייחודיות המשמשות חתימה דיגיטלית לעסקאות קריפטו. חייבים לשמור עליהם מאוד בטוחים. אם משתמש יאבד את המפתחות הפרטיים שלו, הוא יאבד את המטבע הקריפטוגרפי שלו.
 • מפתחות ציבוריים: אלה כמו מיקומים דיגיטליים עבור מטבעות קריפטוגרפיים. למשתמש יכולים להיות מיקומים דיגיטליים רבים בהם נשמר הקריפטו. כדי לבצע עסקת הצפנה, המשתמשים צריכים לדעת את הכתובת הציבורית אליה הם רוצים לשלוח מטבעות קריפטוגרפיים.

ארנקי קריפטו יכולים להיות צומת מלא או צומת אור. ארנק צומת מלא מכיל את כל הבלוקצ’יין וצומת אור לא. צומת אור מתעדכן על ידי שירות צומת מלא מהימן. כפי שאתה יכול לדמיין, הפעלת ארנק מלא של צומת משתמשת במרחב ובאנרגיה רבים במכשיר המשתמש. משתמשים מזדמנים יותר ימצאו ארנק בצומת אור קל ומהיר יותר להפעלה.

אלה לא הסוגים היחידים של הארנק. בואו נסתכל מקרוב על סוגי הארנקים השונים. לאחר מכן תוכל לבחור באיזה מפתח תרצה לאחסן את מפתחות Verge שלך…

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סוגי ארנקים

לארנקים שונים תכונות שונות. לכל סוג ארנק יתרונות וחסרונות. ארנק ה- XVG שתבחר יהיה תלוי בתכונות החשובות ביותר עבורך. להלן חמשת סוגי הארנקים העיקריים;

ארנק שולי שולחן עבודה ארנקים הם תוכנה שניתן להוריד או להתקין במחשב נייד או במחשב. הם יכולים להיות ארנקים של צומת מלאים או קלים, אך ניתן להשתמש בהם רק במכשיר עליו הם מותקנים. ארנקים שולחניים בטוחים רק כמו המחשבים עליהם הם פועלים. אם במחשב שלך יש וירוס, הוא נפרץ או נגנב, אתה יכול לאבד שליטה על מטבע החשבון שלך.

ארנק שולי נייד ארנקים הם ארנקים של צומת אור שהורדו לטלפון הנייד של המשתמש כאפליקציה. הם משתמשים בזיכרון הרבה פחות מארנק שולחני ולכן יש תכונות פשוטות בהרבה. טלפונים ניידים הולכים לאיבוד או גניבה לעתים קרובות ולכן לא מומלץ למשתמשים לשמור מפתחות בכמויות גדולות של קריפטוגרפיה המאוחסנים בהם.

ארנק שולי באינטרנט ארנקים נקראים לפעמים אחסון מתארח באינטרנט או מבוסס ענן. בדרך כלל ניתן לגשת אליהם דרך אתר, שרת ענן או דפדפן. ארנקים מקוונים מהירים, קלים לשימוש ואינם דורשים התקנה. הם מסוכנים. ארנקים מקוונים הם סוג של אחסון חם, מה שאומר שהמפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים באופן מקוון. כל מידע שנשמר באופן מקוון אינו בשליטת המשתמש ובסיכון להיפרץ.

ארנק שולי חוּמרָה ארנקים הם בדרך כלל התקני אחסון ניתנים להסרה כמו מקלות USB. הם מאפשרים למשתמשים להרחיק את המפתחות הפרטיים שלהם מהתקנים אליהם ניתן לגשת באמצעות האינטרנט. זה הופך אותם לאחת הצורות הבטוחות ביותר של אחסון קר. עם זאת, המשתמשים מתמודדים עם הבעיה למצוא מקום בטוח לאחסון ארנקי החומרה שלהם! משתמשים יזדקקו גם לגישה למכשיר בטיחות אחר בכדי לבצע עסקאות.

ארנק שולי עיתון ארנקים הם פיסות נייר שעליהן מודפסים מפתחות פרטיים וציבוריים, פשוט! הם יכולים להיות בכתב יד או להדפיס. ניתן לבצע עסקאות עם ארנק נייר על ידי הזנת קודים באופן ידני או סריקת קוד ה- QR המודפס עליהם. תהליך זה נקרא גורף. ארנקי נייר הם צורות בטיחותיות מאוד לאחסון קר. רק אל תתנו לכלב שלכם לדאוג להם!

עכשיו אתה יודע איזה סוגי ארנקים יש, בוא נחזור ל- Verge. מהו ארנק ה- Verge הטוב ביותר בשוק כרגע ואחד מהם הכי מתאים לך? בוא נגלה…

בחירת ארנק Verge

להמשך המדריך הזה, אראה לך מבחר ארנקים של Verge. לאחר מכן, עליכם להחליט איזה ארנק XVG הכי מתאים לצרכים שלכם. נתחיל במבט על הבחירות שלך לארנק Verge לשולחן העבודה …

אחסון שוליים לשולחן העבודה

ישנן שתי אפשרויות עיקריות של ארנק Verge לשולחן העבודה. הם:

ארנק שולי

 1. ארנק Electrum Verge: ארנק זה תוכנן במקור כארנק ביטקוין אך הותאם לאחסון Verge. Electrum Verge הוא צומת קל כך שניתן לבצע עסקאות במהירות רבה באמצעות SPV וזה לא תופס הרבה מקום במכשיר שלך.. פתק: SPV הוא אימות תשלום פשוט. זוהי דרך מהירה עבור ארנקים של צומת אור לאמת עסקאות באמצעות כמות קטנה בלבד של המידע הדרוש לצמתים מלאים. ניתן להשתמש בארנק עם מערכות Windows, Linux ו- Mac OS X. זה יכול לשמש גם לצד Tor להוספת פרטיות. ניתן להוריד כל גרסה מ- Verge’s דף הבית. ל- Electrum יש תכונות אבטחה הכוללות שתי רמות הצפנה וגיבוי לביטוי זרעים. פתק: גיבוי לביטוי זרעים הוא תכונה המאפשרת למשתמשים לגשת למפתחות הפרטיים שלהם באמצעות קבוצת מילים שרק הם מכירים.
 2. ארנק QT Verge: ארנק זה נועד להגביר את פרטיות המשתמשים. זהו ארנק של הצומת המלא ולכן הוא ישתמש בהרבה מקום במכשיר והעיצוב שלו פחות ידידותי למשתמש מארנק Electrum Verge.. עם זאת, ארנק QT Verge הוסיף תכונות פרטיות ואבטחה. זה יאהב את המשתמשים שאוהבים לבצע עסקאות אנונימיות. זה זמין להורדה גם מדף הבית של Verge ותואם למערכות Windows, Linux ו- Mac OS X. לא ניתן להשתמש בארנק ה- QT Verge לאחסון מטבעות מרובים, ולכן זה לא מתאים לכם אם תרצו לשמור את כל המפתחות במקום אחד..

אני ממליץ על ארנק Electrum Verge למשתמשים המחפשים ארנק שולחני אמין. זה קל, מהיר ובעל מוניטין טוב בקהילת הקריפטו. עם זאת, ניתן להשתמש בו רק לאחסון מפתחות Verge כך שאם אתה הבעלים של הרבה מטבעות שונות, יתכן שזה לא הארנק בשבילך..

לאחר מכן, נבחן את ארנק ה- Verge הטוב ביותר למכשירים ניידים …

אחסון בגודל נייד

אם אתה רוצה את הנוחות של ארנק נייד, יש לך שתי אפשרויות עיקריות;

 1. ארנק Tor Verge: ניתן להשתמש באפליקציה סלולרית זו עם מערכות אנדרואיד ויש לה הגדרות פרטיות נהדרות מכיוון שהיא משתמשת ברשת Tor. האפליקציה מאפשרת למשתמשים לסרוק קודי QR מארנקי Tor ומארנקי נייר אחרים. לארנק Tor Verge יש דירוג משתמש בלבד 3.4 מתוך 5 בְּ- גוגל פליי מ 634 ביקורות. זה מצביע על כך שהאפליקציה זקוקה לשיפור.
 2. Coinomi ארנק שולי: ארנק זה הוא הראשון ברשימה שלנו שמציע אחסון רב-מטבעי, כך שהוא נהדר לשמירה על כל המפתחות במקום אחד. זה נבדק גם על ידי קהילת הקריפטו. לארנק Coinomi Verge יש ציון של 4 מתוך 5 מ 5,619 ביקורות בחנות גוגל. למרבה הצער, היא עדיין לא זמינה כאפליקציית iOS. יש לו כמה תכונות נהדרות. ליתר ביטחון, Coinomi משתמש בגיבוי ביטוי זרעים וכתובות ה- IP של המשתמש מוסתרות לצורך פרטיות נוספת. גם בארנק יש שינוי צורה מובנה בתוכו. פירוש הדבר שהוא יכול לשמש בורסת מסחר כמו גם ארנק Verge.

המנצח הברור כאן הוא ארנק Coinomi Verge. הוא מעוצב היטב ויש לו מספיק תכונות כדי לשמור על מרבית המשתמשים. אבל האם זה הארנק הטוב ביותר של Verge? לפני שתחליט, יש עוד כמה אפשרויות לחשוב עליהן…

אחסון שולי נייר

הצוות ב- Verge היה אדיב מספיק לספק למשתמשים שלהם מחולל ארנקי נייר מותאם אישית. משמעות הדבר היא שבביקור זה קישור, משתמשים יכולים ליצור ארנק XVG מנייר ועליו המפתחות מודפסים.

ארנק ה- XVG מנייר הוא אחת הדרכים הבטוחות ביותר לאחסון מפתחות ה- Verge. פתרון אחסון זה ימשוך משתמשים שרוצים שליטה מלאה ב- Verge שלהם. להכין את ארנק ה- Verge הנייר שלכם קצת מסובך אבל כדאי להתאמץ.

הדברים החשובים שיש לזכור כשאתה מכין ארנק Verge נייר הם:

 1. כיול את המדפסת שלך: בתדפיס יהיו קודים בחלק הקדמי והאחורי שצריכים להתאים לכן חשוב לעקוב אחר ההוראות של Verge כיצד להתקין את המדפסת בה אתה משתמש..
 2. הפעל את הגנרטור במצב לא מקוון: לא בטוח להשתמש בשום מחולל ארנק נייר בזמן שאתה מחובר לאינטרנט. הורד את הגנרטור מאתר Verge והשתמש בו במצב לא מקוון.

שמירת מפתחות במצב לא מקוון בצורה פיזית מומלצת מאוד לכל משתמשי Verge. ארנקי נייר לעולם אינם מתרסקים או נפרצים וגם הם אינם תופסים מחצית מהכונן הקשיח!

אפשרות הארנק האחרונה של Verge עליה אני רוצה לספר היא מקוונת …

אחסון מקוון מקוון

אין ארנקים מבוססי אינטרנט (שאני יכול למצוא!) התומכים באחסון Verge. זה לא אומר שאתה לא יכול לאחסן את מפתחות Verge שלך ​​באופן מקוון. כמעט כל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מציעים אחסון בארנק. המשמעות היא שאם אתה קונה את Verge ממרכזיה או מבצע הפקדה באמצעותה, המרכזיה תאחסן את המפתחות עבורך.

אחסון המפתחות בארנק מקוון XVG נוח מאוד ומושלם למשתמשים מזדמנים שלא רוצים לבזבז זמן על הורדת תוכנה או כיול המדפסת שלהם! עם זאת, ארנקים מקוונים אינם בטוחים במיוחד. להחלפה שאתה סומך עליה עם המפתחות שלך יש שליטה מלאה עליהם. זה לא נדיר שמשתמשים ששומרים מפתחות בבורסות מדווחים על כספים חסרים ותמיכת לקוחות לא מועילה.

אם תבחר לאחסן מפתחות בארנק Verge מקוון, וודא שאתה משתמש בבורסה עם מוניטין טוב ורמות אבטחה גבוהות בחשבון. הבחירות המובילות שלי לבורסות הצפנה המציעות אחסון בארנק XVG הן:

 1. ביטרקס: בורסת מסחר זו מאפשרת לבצע פיקדונות ב- Verge אשר לאחר מכן ניתן לאחסן בארנק המקוון שלה. חנויות ביטרקס 80-90% של כספי המשתמשים במצב לא מקוון כדי לשמור על בטיחותם מפני האקרים. זה גם דורש אימות דו-גורמי לכל חשבונותיו. זוהי תכונת אבטחה שבה נדרשים שני סוגים של הסיסמה כדי לגשת לחשבון.
 2. Bitfinex: בורסת מסחר נוספת המציעה רמת אבטחה גבוהה בחשבון ושירות לקוחות טוב. רק 0.5% מכספי המשתמשים נשמרים באחסון חם באינטרנט ב- Bitfinex. חשבונות משתמשים מוגנים באמצעות אימות דו-גורמי והצפנת PGP. פתק: PGP היא פרטיות די טובה והיא תוכנית שמסתירה את פרטי המשתמשים.

ארנק Verge מקוון מתאים ביותר למשתמשים הזקוקים לאחסון לטווח קצר עבור כמויות קטנות של מטבעות. לא הייתי ממליץ על ארנקים מקוונים לאחסון כמויות גדולות של Verge לתקופות ארוכות.

וזה הכל. המדריך המלא שלי למציאת ארנק Verge המתאים לכם. אבל אני יודע מה אתה חושב … מה עם ארנקי חומרה?

הערה על אחסון חומרה עבור Verge

אין מותגים גדולים של ארנק חומרה שאני יכול להמליץ ​​עליהם לאחסון Verge שלך. ישנם שלושה ארנקי חומרה שלעתים קרובות אני ממליץ עליהם. הם KeepKey, פִּנקָס ו טרזור. למרבה הצער, אף אחד מאלה לא מציע תמיכה ב- Verge בשלב זה.

יתכן שישנם מותגים אחרים של ארנקי חומרה שכן אני לא ממליץ עליהם בלי לחקור אותם קודם. אם אתה יודע משהו שאני לא יודע, אז תודיע לי ואשמח לבדוק אותו ולחזור אליך!

לפני שתחליט איזה ארנק XVG הוא זה עבורך, יש לי כמה הצעות…

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

הצעות והמלצות

עכשיו אתה יודע כל מה שאתה צריך לדעת כדי לבחור את הארנק Verge הטוב ביותר שיתאים לצרכים שלך.

ההמלצה הראשונה שלי היא להשתמש ביותר מארנק אחד. הדרך הבטוחה ביותר לאחסן מפתחות קריפטו היא בכמה מפתחות פרטיים שונים (ארנקים שונים). לעולם אל תשאיר את כל המטבעות הקריפטוגרפיים שלך תחת מפתח פרטי אחד.

לאחר מכן בחרו שילוב של ארנקים בעלי תכונות החשובות לכם. לדוגמה, אם אתה מעריך פרטיות, עבור עם ארנק QT Verge וארנק Verge נייר. עם זאת, אם אתה רוצה ארנק שולחני שמכובד היטב בקהילת הצפנה, עליך לבחור בארנק Electrum. ואל תשכח שעדיין תזדקק לארנק גיבוי מנייר!

טבלה: התכונות העיקריות של Ledger Nano S וארנקי Electrum

אם אתה רוצה ארנק שתוכל לאחסן בו מספר מטבעות ולגשת אליו בכל מקום, אז Coinomi היא בחירה מצוינת. אמנם, ארנק חילופי כמו Bitfinex טוב באותה מידה לאחסון מספר קטן של מטבעות. אף אחת מהאפשרויות הללו לא אמורה לשמש את עצמן. תזדקק לגישה גם לשולחן עבודה או לארנק נייר.

אם לא למדת שום דבר אחר מהמדריך הזה, אז למד זאת. בטיחות קודמת לכול!

ל- Verge היו לא מעט בעיות בעבר הקרוב. אם אתה הבעלים של כמה, הקפד לאחסן את המפתחות שלך בצורה מאובטחת. שימוש בתערובת של אחסון חם וקור עם גיבוי נייר הוא הפתרון הטוב ביותר של ארנק Verge שיכולתי לחשוב עליו.

אבל מספיק ממה שאני חושב, מה אתה חושב? האם אתה משתמש בארנק Verge שלא דיברתי עליו? ההמלצות שלי שגויות? תודיע לי, אין דבר שאני נהנה ממנו יותר מוויכוח ער!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map