חיזוי מחיר VeChain 2021: מה התחזית VeChain?

לאחר תנופת המטבעות הקריפטוגרפיים בשנת 2017, השוק הוצף באלטקוינים חדשים. אבל יש כמה פרויקטים שמצליחים לבלוט מעל השאר – VeChain הוא אחד מהם.

האם ידעת שה- פרויקט VeChain החל בשנת 2007? למרות שאסימון הקריפטו שלו הושק הרבה יותר מאוחר, והפרויקט התפתח מאוד מאז, VeChain הוא אכן אחד הפרויקטים הוותיקים ביותר..

שנת 2017 הייתה שנה נהדרת עבור VeChain שכן היא הפכה להיות המטבע הקריפטוגרפי ה -22 היקר ביותר עם שווי שוק נוכחי 2 מיליארד דולר. זה מוביל אותנו לשאלה הבאה שלנו – איך נראית תחזית VeChain?

במדריך זה אני הולך לכסות כמה מהתחזיות המובילות של VeChain הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. כדי לקבל תצוגה מלאה, אני אעביר אותך דרך תחזיות VeChain שכל אחת מהן משתמשת בשיטות שונות כדי להשיג את התחזיות שלהם.

בסוף מדריך זה, לא רק תהיה מודע לחיזוי המחיר הממוצע של VeChain אלא גם תבין את גורמי המפתח שיכולים להפוך את VeChain להשקעה טובה או רעה.

בוא נתחיל בסקירה קצרה של VeChain, מכיוון שחשוב שתבין זאת לפני שתמשיך הלאה. אם אתה כבר בטוח עם הידע שלך ב- VeChain, אל תהסס לדלג לסעיף ‘חיזוי מחיר VeChain 2021’.

מה זה VeChain?

VeChain, שנוצר על ידי סאני לו ו- DJ Qian, הוא פרויקט ייחודי מאוד מכיוון שהוא פיתרון מבוסס בלוקצ’יין לבעיה תעשייתית בעולם הפיזי..

קופון Coinbase האחרון נמצא:

סאני לו ו- DJ Qian מייסדי שותף של Vechain

כאשר זה התחיל לראשונה, VeChain התמקדה בעיקר בפתרונות שרשרת האספקה.

במהלך השנתיים האחרונות, עם זאת, היא התפתחה לספק שירותים למגוון רחב של תעשיות, כגון מוצרי יוקרה, רכב, חקלאות, לוגיסטיקה וקמעונאות..

בואו ניקח דוגמא לתעשיית המשקאות החריפים: פתרון VeChain יכול לעזור ליצרני היין להפסיק זיופים ומכירות לא מורשות.

איך זה עושה את זה?

השלב הראשון הוא דיגיטציה של בקבוקי יין על ידי הוספת חיישן כלשהו, ​​כמו תג RFID אליו. נתוני חיישנים אלה נשמרים אז בבלוקצ’יין ומשמשים למעקב אחר התנועה של כל בקבוק יין לאורך כל תהליך ההפצה.

על מנת ליישם את הפתרונות שלה בעולם האמיתי, VeChain בנתה שותפויות עם חברות נחשבות כמו Kuehne & נגל, רנו, PWC, DNV GL וגם עם ממשלת גוויאן, סין.

VeChain עובדת כעת על הצעת פלטפורמה דומה ל- Ethereum עליה מפתחים יכולים לבנות חוזים חכמים ואפליקציות מבוזרות (DApps). למעשה, כדי לקבל ערעור רחב יותר, תכונה זו של VeChain הותגה מחדש כ- VeChain Thor בסוף פברואר 2018..

כעת, כשיש לכם סקירה מהי VeChain, בואו נגיע לחיזוי המחיר של VeChain.

אַזהָרָה

חשוב שתבין את הסיכונים הכרוכים בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. שוק המטבעות הקריפטוגרפי ביצע בעבר באופן בלתי צפוי ואף אחד לא באמת יודע כיצד הוא יפעל בעתיד.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון, כגון תקנות עתידיות, טכנולוגיות חדשות המפותחות וכו ‘שיכולות להיות בעלות השפעה לא מוכרת על חיזוי המחיר של VeChain..

לכן, האינטרס שלך הוא לערוך מחקר נוסף ואף להתייעץ עם יועץ פיננסי לפני ביצוע השקעה ב- VeChain או בכל מטבע מטבע אחר..

עם זאת, בואו נקפוץ ישר לחיזוי VeChain 2021.

חיזוי מחיר VeChain 2021

להלן תחזית VeChain לטווח הקצר המובילה על ידי מקורות אמינים שונים, אשר כולם יזוכו.

חיזוי מחיר VeChain 2021 באמצעות ניתוח טכני

בשיטה זו של חיזוי מחירים, התוכנה משמשת לביצוע ניתוח טכני (TA) על מגמות מחירים ונפח היסטוריות.

שיטה זו מסתמכת על נתונים ואינה לוקחת בחשבון היבטים רכים יותר כמו תחושות טכנולוגיות, צוותיות ושוק וכו ‘.

Walletinvestor.com הוא אתר פופולרי שעושה חיזוי מחירים מבוסס ניתוח טכני של מטבעות קריפטוגרפיים שונים. לדבריהם, VeChain צפוי להגיע למחיר של 0,046 $ בשנה אחת. מכיוון שהוא שווה כיום 0.03 $, זה אופטימי, אך עדיין מציאותי.

תחזית מחיר VeChain: תחזית לשנת 2021 ו -2022.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

חיזוי מחיר VeChain 2021 על ידי מומחים

עליכם להיזהר ממה שמומחים במטבעות קריפטוגרפיים אומרים על מטבע הקריפטו שמעניין אתכם. למרות שהם אולי לא נותנים חיזוי מדויק, דעתם בהחלט יכולה להשפיע על השוק.

רוג’ר ור, המכונה גם “ביטקוין ישו”, הוא אחד הקולות החזקים ביותר ביקום הקריפטוגרפי. אתה יכול לנחש מה דעתו לגבי VeChain?

הוא חושב של- VeChain יש עתיד מזהיר מכיוון שהיא מנסה לפתור בעיות בעולם האמיתי ויש לה יישומים המשרתים תעשיות רבות.

כפי שניתן לראות למטה, הוא צייץ לטובת VeChain.

אני מעוניין ביותר בבלוקצ’ינים שמאפשרים לעמית מערכת דיגיטלית ללא עמיתים לעמית, אך @vechainofficial יש כמה דרכים מעניינות להשתמש בהן כדי להפסיק סחורות מזויפות, מה שהופך את P2P לשווקים ללא היתר ליותר אמינים. https://t.co/7Km9Hv0xRj

– רוג’ר ור (@rogerkver) 21 בדצמבר 2017

למרות שקשה לדעת בוודאות את המחירים העתידיים של VeChain, אימות של מומחה בהחלט אומר משהו.

חיזוי מחיר VeChain 2021 על ידי מקורות נחשבים אחרים

ישנם מספר מקורות מכובדים אחרים שערכו תחזית מחיר של VeChain 2021 על בסיס גורמים כמו מגמות עבר, צוות, יתרונות טכנולוגיים ורגשות שוק..

מקור אחד כזה הוא smartereum.com המפרסם באופן קבוע חיזוי קריפטוגרפי. לפני כמה שנים הם ניבאו כי מחיר VeChain לא יעלה הרבה מערכו של $ 0.011, אולם מחירו היה $ 0.03 בשנת 2021 והתחזית לשנת 2021 נראית בהירה כתמיד.

Smartereum.com ביססו את התחזית שלהם ל- VeChain על העובדה שיש לה בלוקצ’יין רב-תכליתי עם יישומים רבים. עם זאת, הם גם מרגישים כי VeChain יכול להיות תנודתי יותר מכיוון שהוא ידוע פחות בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים מובילים אחרים.

לאחר מכן, אעביר אותך לחיזוי המחירים של VeChain 2021 ואילך.

חיזוי מחיר VeChain לטווח ארוך

זה יהיה רעיון טוב לבחון את הסיכויים לטווח הארוך של כל מטבע קריפטוגרפי לפני שתקבל החלטת השקעה. לכן, בחלק זה, אסקור את חיזוי המחיר הגבוה ביותר לטווח ארוך של VeChain בשיטות שונות.

חיזוי מחיר לטווח ארוך של VeChain באמצעות ניתוח טכני

Walletinvestor.com נותן גם חיזוי מחירים לטווח הארוך עבור VeChain – לטענתו, מחיר ה- VET יעלה ל -0.046 דולר בשנה אחת ויעלה ל- 0.1 דולר בעוד 5 שנים.

כפי שאתה יכול לראות, זה הופך את VeChain לאחת ההשקעות הטובות יותר לטווח הארוך.

חיזוי מחיר לטווח ארוך של VeChain על ידי מומחים

במרץ 2018 העלה VeChain את טים ​​דרייפר כאחד מהמשקיעים שלהם. אם אינך מכיר את טים ​​דרייפר, הרשה לי להבהיר זאת – הוא אגדה בעמק הסיליקון.

לא רק שהוא משקיע ידוע בחברות רבות בעמק הסיליקון (כמו טסלה), אלא שהוא גם מאמין גדול במטבעות קריפטוגרפיים. הוא השקיע הרבה כסף ביטקוין בזמן שמחירו היה רק ​​6 דולר.

VeChain קיבלה תוקף עצום על ידי הבטחת תמיכה ממשקיע כה מנוסה וקול ידוע ביקום המטבע.

אנו רואים עין בעין עם המשקיע שלנו, @TimDraper, לגבי עתיד המטבעות הקריפטוגרפיים ושימוש בפתרונות בלוקצ’יין. https://t.co/QEvnx6NM6A

– קרן VeChain (@vechainofficial) 26 במרץ 2018

חיזוי מחיר לטווח ארוך של VeChain על ידי מקורות נחשבים אחרים

לפי התחזית לחמש שנים מאת smartereum.com (מיוצר בשנת 2018), מחירו של VeChain יכול להגיע עד 75 דולר.

Smarterum.com מצפה ש- VeChain תספק “שילוב מלא של הפלטפורמה מבוססת הבלוקצ’יין עם עולם העסקים בפועל”. זה יעזור בהפיכת בלוקצ’יין לנגישות יותר ויותר לחברות על בסיס מיינסטרים.

אז, אלה היו כמה מהתחזיות הטובות ביותר לטווח הארוך של VeChain 2021 ואילך. כפי שאתה יכול לראות, רובם מצפים ש- VeChain תתפקד בצורה משמעותית במהלך חמש השנים הבאות. עם זאת, חיזוי מחיר זה של VeChain עשוי להתברר כנכון – או לזכור תמיד כי אי אפשר לדעת בוודאות מהו מחירו העתידי של מטבע קריפטוגרפי..

עליכם לשקול גורמים שונים לפני שתגיעו למסקנה האם VeChain היא השקעה טובה או רעה.

בואו נסתכל על אלה בחלק הבא.

האם VeChain היא השקעה טובה?

יכולים להיות גורמים שונים שיכולים להשפיע על המחירים של מטבע קריפטוגרפי. בנוסף לחיזוי המחירים של VeChain, אני גם אוביל אותך לגורמים שיכולים להשפיע לטובה על העתיד של VeChain, כמו גם על גורמים שיכולים להשפיע לרעה..

לכן, בחלק זה, אוביל אותך דרך הסיבות שהופכות את VeChain להשקעה טובה או רעה.

מדוע VeChain יכולה להיות השקעה טובה?

בואו נסתכל על הסיבות לכך ש- VeChain יכולה להיות השקעה טובה.

שותפויות בעולם האמיתי

אחד הדברים המבטיחים ביותר ב- VeChain הוא שהיא הבטיחה שותפויות איתנות עם ארגונים נחשבים רבים. זה עוזר ל- VeChain ליצור ולבדוק את הפתרונות שיכולים לפתור בעיות בעולם האמיתי.

חלק מהשמות ברשימת השותפויות ההולכת וגדלה כוללים PWC, DNV GL, China Unicom ושותפות ברמה הלאומית של ממשלת סין..

זו אחת הסיבות החשובות ביותר לכך שכל מטבע קריפטוגרפי יצליח. אם VeChain מצליח להשתמש בשותפויות אלה ליצירת מוצרים מוכנים לשוק, צפוי לו עתיד אדיר..

גִוּוּן

VeChain החלה לפתח פתרונות מבוססי בלוקצ’יין לתעשיית שרשרת האספקה. הצוות הבין שהפתרונות של VeChain יכולים להיות ישימים לתעשיות רבות אחרות, ולכן הם מפתחים כעת פתרונות לענפים רבים.

למעשה, כפי שצוין קודם לכן, VeChain מציעה כעת פלטפורמה כמו Ethereum לפיתוח יישומים מבוזרים (DApps). VeChain Thor, כידוע, יהיה בלוקצ’יין חדש עליו ישמשו אסימונים של VeChain Thor (VET).

לכן, ל- VeChain יש הרבה מקום לצמוח מכיוון שהיא מכוונת כעת לשוק גדול יותר.

צוות מנוסה

כפי שציינתי קודם, VeChain הוא אחד הפרויקטים הוותיקים ביותר בבלוקצ’יין. כתוצאה מכך צוותו צבר ניסיון עצום במתן פתרונות בעולם האמיתי, דבר המהווה אתגר עבור מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים..

חברי צוות הליבה לחיזוי מחיר של VeChainצוות הליבה של VeChain | מקור: vechain

עבור טכנולוגיה צעירה כמו בלוקצ’יין, חשוב מאוד שפרויקט להשקעה יגובה על ידי צוות חזק. למרבה המזל, זה המקרה עם VeChain.

קרן VeChain

VeChain מגובה על ידי קרן VeChain, שהיא גוף ללא כוונת רווח האחראי על פיתוח הרשת ו- R&ד.

קרן VeChain ממלאת תפקיד חשוב בפיתוח שותפויות עם חברות, כמו אלה שראינו לעיל. גיבוי של קרן חזקה יכול לעזור ל- VeChain להשיג את יעדיה בצורה יעילה יותר.

ביזור

בתקופה בה מתחים ביקורת על מטבעות קריפטוגרפיים רבים (BCH, Ripple ואחרים) בעידוד ריכוזיות, VeChain מבוזרת בכל המובנים.

לא רק שיש לה משרדים ברחבי העולם, אלא יש לה גם רשת של 111 צמתים הפרוסים על פני מדינות רבות כמו בריטניה, גרמניה, יפן, סין ודרום קוריאה..

צמתים לחיזוי מחיר VeChain

מקור: naver

לדעתי, ישנם דברים קריטיים רבים אשר פועלים לטובת VeChain. אם הוא יכול לבצע בהצלחה לפי מפת הדרכים, זו יכולה להיות השקעה טובה.

בעוד ש- VeChain עשוי להיות ישן יותר מאשר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, הוא עדיין נמצא בשלבים הראשונים של הפיתוח. בשל כך, ישנם כמה גורמים שיכולים להשפיע לרעה על חיזוי המחיר של VeChain. בואו נסתכל עליהם.

הסיבות ש- VeChain עלול להתגלות כהשקעה גרועה

עכשיו, בואו לבדוק את הגורמים שיכולים להפוך את VeChain להשקעה גרועה.

תַחֲרוּת

בשנה האחרונה שוק המטבעות הקריפטוגרפיים זינק והפך לקרקע לתחרות קוצנית. כמו אחרים, גם VeChain נתקל בתחרות קשה מצד פרויקטים קיימים ובאים.

היא צריכה להתחרות בפרויקט הקרוב, וולטונצ’יין, שגם מכוון לתחום שרשרת האספקה.

כמו כן, כעת, לאחר שנכנס לאותו מרחב כמו את’ריום, התחרות תחמיר עוד יותר: Vechain Thor יצטרך להתחרות עם אתרים, קרדאנו ו- NEO.

עבודה בעיצומה

VeChain נכנסת לזירת החוזים החכמים עם Vechain Thor, אך היא עדיין בפיתוח. העתיד של VeChain תלוי מאוד בהתפתחות המוצלחת של Vechain Thor למוצר שיכול להתחרות בשאר הפתרונות הזמינים..

תַקָנוֹן

מבחינת שוק המטבעות הקריפטוגרפיים, עליכם תמיד להיזהר מהתקנות הקרובות. זה רלוונטי עוד יותר במקרה של VeChain בגלל הקשר ההדוק שלו עם ממשלת סין.

בעוד שממשלת סין מגלה תמיכה ב- VeChain, היא עדיין עשויה להחזיר אש. בעבר ממשלת סין נקטה בפעולות רבות כדי לבלום את צמיחת שוק הקריפטוגרפים בסין.

אלו הם כמה מהגורמים שעליך לקחת בחשבון בעת ​​קבלת החלטת ההשקעה שלך בנוגע ל- VeChain.

מילים אחרונות

כעת אתה יודע מה המקורות והשיטות השונות לפיתוח חיזוי מחיר מטבע קריפטוגרפי. שיתפתי איתך את החיזוי הממוצע של VeChain 2021, כמו גם את התחזיות לטווח הארוך, כגון התחזית של VeChain 2021.

אתה יודע גם מה ההזדמנויות והאתגרים לפני VeChain שיכולים להשפיע על עתידה.

היתרון הגדול ביותר של VeChain הוא שהוא אחד ממטבעות הקריפטו המעטים עם שותפויות ויישומים רבים בעולם האמיתי. מצד שני, VeChain עדיין צריך להוכיח את ההצלחה של Vechain Thor.

אז מה אתה חושב על VeChain? האם יש לך השקפה חיובית לעתיד שלה? אשמח לשמוע את מחשבותיך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map