מהו מטבע טרון: הסבר על מטבע TRX

מאמצע דצמבר ועד תחילת ינואר, טרון (TRX) גדל מעל 2,000% – כן, זה גידול של 2,000% בשלושה שבועות בלבד. כמעט כולם שמעו על טרון, אבל האם אתה יודע בדיוק מה זה? או שאתה עדיין שואל את עצמך, "מהו מטבע טרון?".

אם המקרה הוא האחרון, אתה נמצא במקום הנכון!

בסוף המדריך הזה, נסקור את כל מה שאתה צריך לדעת כדי לענות על השאלה "מהו מטבע טרון?". כמו גם את היסודות, אציג בפניכם גם:

בוא נתחיל!

מחפש את המקום הכי בטוח לרכוש BTC? אספתי מטה את חילופי הקריפטו המדורגים הכי טובים שאושרו כפלטפורמות הבטוחות ביותר לרכישת BTC, אז תסתכל.

ספק ויזה / מאסטרקארד זמין Crypto הציון שלנו סקירת Coinbase כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • ליטקוין
 • + 30 נוספים

9.8 קרא ביקורת בקר באתר סקירת בינאנס כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • קרדנו
 • + 150 נוספים

9.6 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת Coinmama כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מזומן ביטקוין
 • +7 נוספים

9.4 קרא ביקורת בקר באתר סקירת קראקן כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • לזנק
 • + 37 נוספים

9.1 קרא סקירה בקר באתר סקירת eToro כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +עוד 3

8.6 קרא את הביקורת בקר באתר ביקורת KuCoin כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מונרו
 • + 210 נוספים

8.5 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת חילופי תאומים כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +21 נוספים

8.4 קרא את הביקורת בקר באתר הכי פופולארי 729 ביקורות 9.8 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את בחירת העורך 1279 ביקורות 9.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 816 ביקורות 9.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 1174 ביקורות 9.1 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 453 ביקורות 8.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 563 ביקורות 8.5 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 603 ביקורות 8.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת

יתרונות

 • פלטפורמה מוכוונת תוכן
 • מבוזר
 • עקרונות P2P חלים
 • צוות ומשפיעים מאוד משפיעים מאחורי הפרויקט

חסרונות

 • כמה שמועות שליליות סביב המייסדים
 • עלול להיות מנוצל לרעה בגלל העלמת מס ומסחר פנים

מה זה טרון מטבע?

כדי להבין היטב מהו מטבע טרון, עלינו להתחיל מהיסודות. טרון הוא א מבוזר פלטפורמת בידור ושיתוף תוכן שמשתמש בלוקצ’יין ו עמית לעמית (P2P) טֶכנוֹלוֹגִיָה.

אתה יכול לחשוב על זה כעל כלי מדיה חברתי מהדור הבא שעליו אתה יכול ליצור ולשתף תוכן עם כל אחד, בכל מקום בעולם. טרוניקס היא יחידת החשבונות הבסיסית בבלוקצ’יין של טרון. זה המטבע שמשלם לך עבור התוכן שלך, ולעתים קרובות מכנים אותו סמל הטיקרים שלו ‘.TRX‘.

אנשים שנהנים ממדיה חברתית, הימורים מקוונים וצורות אחרות של בידור מקוון ייהנו מטרון.

מהו מטבע טרון: הסבר על מטבע TRX

באמצעות המערכת האקולוגית של מטבע הציבורי של טרון, לא רק שתוכל לשתף תוכן עם אנשים אחרים, אלא שאתה מקבל פיצוי כיוצר תוכן על התוכן והנתונים שאתה יוצר. מודל זה משמש בהתנגדות ישירה לאופן שבו חברות מדיה חברתית מסורתית, כגון פייסבוק, לייצר רווח מנתוני משתמשים.

לעיתים קרובות הם עושים זאת מבלי שהמשתמש ידע, ומפיקים את היתרונות עבור עצמם. כאשר אתה משתמש ב- Tron cryptocurrency, אתה שולט בנתונים שלך ותזכה תמורת התוכן שלך.

השותפויות של טרון

ל- TRX כבר יש כמה שותפויות גדולות, כמו זו עם אופניים. חברת שיתוף האופניים הגדולה ביותר בדרום מזרח אסיה (oBike), שבסיסה בסינגפור, השיקה אסימון משלה, oCoin. האסימון הושק ברשת של טרון. למטבעות יש תועלת בעולם האמיתי, מכיוון שהמטבעות יכולים לשמש לרכישת נסיעות בפלטפורמה של oBike. החברה מאפשרת למשתמשים להרוויח oCoins רק על ידי בחירה לרכוב על אופניים.

שותפויות עיקריות אחרות כוללות את זו עם ענקית מוליכים למחצה, Bitmain, שהוא מפיק ומעצב מוביל של שבבי ASIC משמש ל כריית ביטקוין. Antminer S9 של Bitmain הוא אחד המוצרים החמים ביותר המשמשים את קהילת הכרייה של ביטקוין. לכן כשמישהו שואל אותך מהו מטבע טרון, אל תשכח להזכיר את רשת השותפים הענקית שלהם.

מהו מטבע טרון: הסבר על מטבע TRX

זג- ס&W, עוד אחד מהשותפים של טרון, הוא משרד עורכי דין בינלאומי מוביל המתמקד בדיני מסחר ותאגידים. זו תוספת מבטיחה מכיוון שהמשרד הוא חלק מ- Legal 500, שיש לה רשת מורחבת ל כמה מהחברות הגדולות בעולם.

שותפות זו תציע תמיכה מקיפה בעסקאות נכסים דיגיטליים, פעולות, ניהול סיכונים והתאמה משפטית בכל תחומי השיפוט. מכיוון ש- Tronix רשומה יותר ויותר בורסות, הצורך בתמיכה משפטית רק עולה. השותפות הזו היא מאוד אסטרטגי.

זה לא מהלך מפתיע של הקרן ללא כוונת רווח שמאחורי טרון.

קרן טרון

קרן טרון היא ישות ללא כוונת רווח הממוקמת בזרוע החזקה התעשייתית בדרום מזרח אסיה בסינגפור. הקרן עוסקת בעיקר בהפעלת רשת ההצפנה Tron בעקרונות פְּתִיחוּת, הֲגִינוּת, ו שְׁקִיפוּת בתמיכה בצוות הפיתוח של טרון.

הצוות שעומד מאחורי קרן טרון שוקל רגולציה ותאימות להיות הערכים הגבוהים ביותר. יש להם אישור מטעם הרשות לפיקוח על חשבונאות ותאגידים והם בפיקוח חוק החברות בסינגפור.

עדיין תוהה, מהו מטבע טרון? למידע נוסף על המייסד, ג’סטין סאן, יעזור לך להבין טוב יותר את המטבע.

ג’סטין סאן

מנהיג קרן טרון הוא ג’סטין סאן הצעיר, שיש לו רקע מרשים בטירוף למישהו בכל גיל, שלא לדבר על מישהו בן 27. מלכתחילה, הוא הקים את אפליקציית Peiwo שמונה כבר 10 מיליון משתמשים.. ג’סטין סאן הוביל את פייבו להיות אפליקציית הסטרימינג החיה הראשונה שקיבלה קריפטוסים. אפליקציית Peiwo היא אחת החברות המובילות בקהילת תוכן האודיו המקוון.

פורבס רשם את סאן בתור 30 מתחת לגיל 30 באסיה. לכן כשמישהו שואל אותך מהו מטבע טרון או מדוע לבחור במטבע טרון, זכור תמיד את מייסדו המצליח. הוא גם בן טיפוחיו של ג’ק מא שהוא מייסד קבוצת עלי באבא. ג’ק מא בחר את ג’סטין סון בכדי ללמוד באוניברסיטת ג’ק מא הופאן היוקרתית שיעור קבלה נמוך יותר מפרינסטון.

מהו טרון מטבע: מקש הטרון במקלדת.

ג’סטין סאן הוא גם בוגר אוניברסיטת פנסילבניה. בזמן שהיחסים בין עלי באבא לטרון עדיין לא ברורים, כמה מהמפתחים המובילים מעלי באבא עוזבים את עליבאבא בכדי לנסוע לטרון, מה שהופך את הנושאים לעכבים עוד יותר.

מעבר לג’ק מא, סאן הקיף את עצמו בצוות רחב עוד יותר של מנטורי כוכבים, כולל פנג לי וטים ברנרס-לי. לאלו מכם שלא יודעים, פנג לי הוא יועץ של אַדְוָה והוביל השקעה ב Coinbase. טים ברנרס-לי מפורסם המצאת הרשת העולמית.

מעבר לצוות, יש מספר הולך וגדל של משפיעים מרכזיים בקריפטו שמאמינים שמטבע ה- TRX יצליח, כולל האקר נון.

כיצד ניתן להשתמש ב- TRON?

היתרון הגדול ביותר בשימוש בקריפטו של Tron הוא שאתה העצמת אמנים ויוצרי תוכן בכל רחבי העולם לבעלות על התוכן שהם יוצרים.

טרון מוביל תנועה שיש המכנים אותה הרשת השלישית. למרות שזה נשמע עתידני, האינטרנט השלישי, או האינטרנט 3.0, יאפשר לאנשים להשתמש באינטרנט כפי שהוא נועד לשמש במקור – כרשת מבוזרת ופתוחה..

בְּמַהֲלָך את בועת הדוטקום, האינטרנט קיבל תפנית הרחק ממקורו המבוזר. ענקיות מדיה חברתית בעמק הסיליקון בנו על גבי התשתית שניתנה להם וחיווטו אותה מחדש כך שענקיות הטק יוכלו להרוויח כסף מנתוני המשתמשים. קיימברידג ‘אנליטיקה היא המקרה והנקודה של מערכת זו. עם זאת, באינטרנט השלישי, טרון תחזיר את הכוח לידי המשתמשים, כך שהם יהיו בשליטה על הנתונים שלהם..

מהו טרון מטבע: אתר טרון מול תרשים.

על ידי שימוש בקריפטו של Tron, אתה מוביל את האינטרנט בחזרה בדרכו המקורית. אתה מחזיר נתונים לשליטתך במקום שבו יש לך בחירה לא לחשוף או לייצר רווחים מנתונים לרווח שלך. אז אחת התשובות למה זה מטבע טרון היא משהו שיהיה להוביל את האינטרנט חזרה לייעודו המקורי.

מנקודת מבט של מפתח, טרון הוא גם מיוחד מכיוון שהוא נבנה כרגע באופן כזה מאפשר שימוש בכל שפה ברמה גבוהה עבור חוזים חכמים. המשמעות היא שמפתחים בעתיד יוכלו להשתמש בכל שפת התכנות שהם מעדיפים לבנות על גבי עיצוב התוכנה הפתוחה.

אחד המוצרים הגדולים ביותר שפותחו עד כה בטרון הוא גורי קריפטו. רק לאחר שחרור חתלתולי הצפנה, טרון ניסה להשמיע את השנה הסינית הקרובה של הכלב. כלבי טרון עדיין מוכרים במחיר שווה ערך ל 18 דולר. זו רק אחת מהדוגמאות הרבות למוצרים מצליחים ברשת.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

כיצד פועלות עסקאות?

כדי לעזור לך להבין היטב מהו מטבע טרון, אתן לך הצצה כיצד פועלות העסקאות של המטבע הזה.

כמו מטבעות דיגיטליים רבים אחרים, עסקאות מטבע TRX מתרחשות בספר חשבונות ציבורי. בספר חשבונות ציבורי זה ניתן לעקוב אחר ההיסטוריה של כל עסקה עד לעסקה הראשונה. מודל העסקה בו TRX משתמש דומה למודל העסקה בו משתמש הביטקוין. ההבדל היחיד הוא בכך טרון שיפרה את המודל של ביטקוין באמצעות מתן אבטחה נוספת. המודל בו TRX משתמשת נקרא UTXO.

במודל UTXO, יש תפוקה בסיסית שהיא סכום כסף שנשלח לכתובת משתמש TRX לצד מערכת כללים שתפתח את הסכום הקבוע הספציפי. המוצר הסופי הוא פלט המכונה UTXO.

מהו מטבע טרון: הסבר על מטבע TRX

אבל כדי להבין היטב מה זה TRX, אתה לא באמת צריך לדעת יותר מדי על דגם UTXO. זה יותר מכך עבור היזמים והחנונים שעשויים לדעת יותר ממה שהם צריכים (לא שיש בזה משהו לא בסדר!).

אתה צריך להתמקד בתמונה הגדולה יותר, לדבוק ב השירות הכללי אותו מספקת טרון לאנשים שרוצים להחזיר את השליטה על הנתונים שלהם ועדיין להשתמש במדיה החברתית.

הפוטנציאל של TRON

מכיוון שכבר יש לך רעיון די טוב לגבי מהו מטבע טרון, הזמן לדון הפוטנציאל שלו. מערכת היחסים של ג’סטין סאן עם ג’ק מא מעלה את השאלה אם יהיה מיזוג או התכנסות של שתי הגופים בעתיד. כל חדשות כאלה יהיו מונומנטליות ובוודאי שמזניקות את טרוניקס בדרך כבר דרוסה להצלחה.

טרון עדיין חדש לגמרי והוא רק מתחיל לעבוד. אבל עדיין, אתה לא יכול להיות אופטימי מדי.

הקריפטו של טרון עלול להיכשל בצמיחה בגלל האופן שבו ג’סטין סאן מטפל בתקשורת, שלעתים הכעיסה את המשקיעים. לשמש יש את תדמית לספק עדכונים שפשוט מכריזים כי הכרזה גדולה תוכרז בעתיד, וזה מובן למדי מתסכל. אנשים גם רואים את סאן כצעירה מדי ואולי נאיבית מכדי לנהל בלוקצ’יין בסדר גודל של טרון.

מהו מטבע טרון: יוצרי מטבע טרון.

זריקות שליליות אחרות למוניטין של טרון וג’סטין סאן הופיעו בתחילת 2018 כשחדשות הופצו טרון משתמש בחלק מ של את’ריום קוד והפרת רישיון זכויות היוצרים של Ethereum. זה תוקן מאז. בערך באותה תקופה היו גם שמועות על כך שג’סטין סאן פדה את המטבעות שלו בשווי 1.2 מיליארד דולר. התברר שגם זו שמועה כוזבת.

יש הרואים אותו מחרוזת של בוץ כקמפיין FUD בניסיון להרוס את המוניטין של ג’סטין סאן. המוניטין של שמש לרוב נתון באש כאשר אנשים שואלים, "מהו מטבע טרון?". בלי קשר, המטבע הוא רק בשנה אחת של מפת דרכים המשתרעת עד 2023. במילים אחרות, טרון זה עדיין מוקדם מאוד, כך שחדשות כאלה יעלמו בזמן.

תסתכל על ג’ד מק’לב מ כּוֹכָבִי. אנשים שכחו הכל הר גוקס כאשר צצו חדשות על השותפות הכוכבית עם יבמ. שוב, זה ימים ראשונים עבור טרון.

האם TRON מאובטח?

אם אתה משתמש בפלטפורמה של טרון, המוניטין סביבה היה די טוב עד כה. נראה שהתקציב נראה לתעדף את האבטחה, שאני יכול לאסוף מההעסקה האחרונה של טרון למהנדס אבטחה מבוקש מאוד, חורחה גואו. הוא קיבל אישור על עבודתו מצד אנשים כמו גוגל, קוואלקום, Huawei.

גואו יטפל בכול מחקר ופיתוח למען ביטחונו של טרון. הוא עוזר לענות על שאלות ממוקדות אבטחה הקשורות לנושא, "מהו מטבע טרון?".

כשמדובר בהחזקת TRX עצמה, אתה רק צריך להיות חכם.

כמו להחזיק קוד גישה מאובטח, עליכם לטפל בכל אופן שמירת המטבעות ברגישות רבה. אתה יכול לבחור לאחסן את המטבעות ארנק, כמו ספר החשבונות ננו S, אבל אם אתה משתמש בארנק כזה, הקפד לעשות זאת רשום את המפתח הפרטי שלך. אם אתה לא רושם את המפתח הפרטי שלך, אתה יכול לאבד את המטבעות שלך לנצח.

מאז קריפטוגרפיה היא מבוזר, ארנקים רבים כלל אינם מאחסנים את המידע שלך. אין להם גיבויים של שם המשתמש והסיסמה שלך. אינך יכול לשלוח לך דוא”ל בכדי לאפס את הסיסמה שלך אם שכחת אותה. עליך להיות בעל המפתח הפרטי אליו ניתנת לך גישה בעת ההרשמה. זהו זה. זו הדרך היחידה להיכנס לחשבון שלך.

ניתן לומר את אותו הדבר גם לגבי קניית מטבעות טרון. אתה תמיד צריך לבחור פלטפורמת חילופי מטבעות אמינה (אוֹ מתווך תשלום אמין), וודא שכל אמצעי האבטחה נמצאים בבדיקה – רק על ידי כך תוכל להישאר סמוך ובטוח בכך כספים ונכסים שלך לא יזיק בתהליך הרכישה, ולאחר מכן.

בדיוק כמו כל נכס דיגיטלי אחר, ניתן לנצל את טרון, וניתן להפר את ביטחונו. זהו סיכון שעליך לקחת בעידן הדיגיטציה. אתה יכול לעקוב אחר טכניקות אבטחה בסיסיות כמו אבטחת המפתחות הפרטיים שלך באמצעות ארנק חומרה. טכניקות כאלה יגדילו את יכולתך להגן על הנכסים שלך.

עם זאת, אולי אתה האויב הגדול ביותר שלך בכל הקשור להתעללות ב- TRX. כמו מטבעות דיגיטליים אחרים, אתה יכול להשתמש בו כדי לעשות דברים די לא חוקיים כשמדובר העלמת מס אוֹ מסחר לא חוקי (אם כי צריך לדעת כי ה- TRX של ג’סטין סאן יינעל עד 2021, כך שהוא לא יכול לגעת בהיצע שלו כמו בכירים בסוויטות בוול סטריט).

איך אפשר להתעלל בזה?

כמו מטבעות רבים אחרים או באמת סתם נכסים באופן כללי, ניתן להשתמש ב- TRX עבור אנשים כמו הסתרת כסף או העלמת מס. למעשה, עד 36% מבעלי הביטקוין מתכננים לבצע הונאת מס השנה, על פי מאמר של השוטה מוטלי.

ככל שהרגולציה על מטבעות קריפטוגרפיים גוברת, יש פחות מקום לפושעים להשתמש בקריפטוגרפים באופן לא חוקי. מושגים כגון KYC (הכר את הלקוח שלך) הופכים בולטים יותר לזיהוי ואימות אנשים המשתמשים במטבע דיגיטלי. KYC טובה לזיהוי בעלי נכסים, אך באופן מסוים KYC גם מרוויחה את הבעלים עצמם להרגיע אותם מהלגיטימיות של הפלטפורמה בה הם משתמשים.

מהו מטבע טרון: הדמיה של מטבע טרון.

סחר במידע פנים יכול להתקיים גם עם טרון בדיוק כמו שזה עלול להתרחש עבור כל מטבע אחר. החשד למסחר בפנים הוא משתולל בקריפטו. לא הופיעו שמועות יוצאות דופן בנוגע לטרון ולסחר פנים פנים וחסמו את השמועה המופרכת בנוגע לג’סטין סאן שלקח לעצמו TRX בשווי מיליארד דולר.

שמש לקחת כסף לעצמו לא אמור לגרום לך להאמין שטרון הוא מטבע רע אם אתה עדיין מנסה לענות על השאלה "מהו מטבע טרון", אף על פי כן.

על פני היבטים דרך ודרך, מטבע TRX מוצק. הטכנולוגיה והצוות שמאחורי טרון אינם מודאגים מעט. הצוות נבנה אט אט עם מפתחים מ עליבאבא וענקיות טכנולוגיה אחרות. ג’סטין סאן הוא צעיר, אבל זה רק אומר שהוא מאותו דור שקריפטו הוא – הוא מבין קהל צעיר. המטבע הזה בהחלט שווה צפייה.

השווה את טרון זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את טרון זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

סיכום

עם מנהיג צעיר ונמרץ בג’סטין סאן, המטבע הזה הולך למקומות. המייסד הוא אחד האנשים המחוברים ביותר בקריפטו. העובדה שהוא יכול להתקשר לג’ק מא, מייסד קבוצת עלי באבא, כמו גם מייסד האינטרנט העולמי, חברי המעגל הפנימי שלו מראה עד כמה הוא באמת חזק. תחשוב על הרשת של ג’סטין סאן כשאתה עונה על השאלה "מהו מטבע טרון?".

האם שמעתם פעם את הציטוט "תראה לי עם מי אתה מקיף את עצמך, ואני אראה לך מי אתה"? הצעת מחיר זו חלה גם על חונכות עסקית. רשת הדרגה הראשונה של ג’סטין סאן, כמו גם החזון שלו לעתיד טרון, הם נכסים חזקים. הפרויקט הזה עדיין חדש מאוד, ואני מאוד מתרגש לראות מה צופה העתיד עבור טרון!

כעת, אם הגעת למסקנה שאתה מעוניין לרכוש לעצמך כמה מטבעות טרון, עליך לשים לב כי הדבר צריך להיעשות רק על חילופי מטבעות מהימנים. לדוגמה, בינאנס האם מדובר בבורסה כזו – רכישת טרון כאן תיראה משהו כזה:

 1. רשום ואמת את זהותך ב- בינאנס;
 2. הגדר את חשבונך;
 3. בחר כמה מטבעות טרון תרצה לקנות;
 4. בחרו בשיטת הקנייה הרצויה;
 5. בצע את הרכישה!

לחלופין…

אם אינך מעוניין לקנות מטבעות טרון מחילופי מטבעות קריפטוגרפיים, תוכל באמת לרכוש אותם באמצעות סימפלקס – חברה לעיבוד תשלומים. בדרך זו תוכל לקנות את מטבעות הטרון שלך עם כרטיס אשראי או חיוב, וודא שהתשלום שלך הוא מאובטח ומהיר, גַם.

כמו כן, אל תשכח למצוא ארנק לאחסון מטבעות הטרון שלך. משתמשים רבים ממליצים ספר החשבונות ננו S – אין ספק שזה אחד מארנקי המטבעות המאובטחים ביותר שיש שם!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map