סקירת מודל טרזור ​​T

למרות שאנשים רבים חשבו כי ה מטבע מוצפן בועה פרצה אחת ולתמיד בסוף 2017, הזמן עבר להראות זאת טכנולוגיית בלוקצ’יין באמת הוא בעל ערך ושימושי, ומספר האנשים המתמצאים בקריפטו פשוט גדל עם השנים. כך גם טכנולוגיית אחסון קריפטו, עם זאת, ובסקירה זו של מודל T של טרזור, אנו נסתכל על כך אחד מארנקי החומרה המתקדמים ביותר כיום.

אם אתה בכלל מכיר את נושא הקריפטו, באופן כללי, רוב הסיכויים ששמעת את השם טרזור לפני. זהו אחד משני ספקי ארנקי החומרה המובילים של מטבעות קריפטוגרפיים (השני הוא פִּנקָס), וגם אחד העתיקים בחלקה.

כמו לדג’ר, טרזור ​​יצאה עם דגם חדש של ארנק הדגל שלהם – Trezor T. האם כדאי לבדוק? אילו תכונות נוספות היא מציעה בהשוואה ל- Trezor המקורי? על כל השאלות הללו (ורבות נוספות) נענה במאמר שלהלן!

יתרונות

  • אבטחה מהשורה הראשונה
  • ממשק משתמש עם מסך מגע
  • קל להתקנה
  • תומך בסביבות 1000 נכסי הצפנה

חסרונות

  • עיצוב מגושם
  • יקר

סקירת מודל T של טרזור: PROS

אותו דבר כמו עם המאמרים האחרים שלי בארנק קריפטוגרפי, נתחיל בסקירת דגם T זה של טרזור ​​בדיונים ההיבטים החיוביים העיקריים בארנק המדובר.

כדאי לזכור, עם זאת, שלאורך הסקירה הזו אני צפוי להתייחס לארנק הצפנה המקורי של Trezor – ה- Trezor One – לא מעט. זה פשוט בגלל זו נקודת התייחסות נהדרת עבור טרזור ​​טי, ותוכלו לראות כיצד הגרסה החדשה של המכשיר עדיפה על קודמתה.

טבלה: מידע כללי על Ledger Nano X ועל Trezor Model T

אין ספק, כפי שאתה יכול לדמיין, אם זה יהיה עדכוני קושחה של טרזור אוֹ כמה היבטי שימושיות, Trezor T החדש והמשופר יהיה בוודאי (ציטוט, לא ציטוט) “טוב יותר” מהמכשיר הישן. עם זאת, האם זה שווה את ההשקעה? בוא נגלה!

מגוון רחב של נכסי מטבעות מטבעות נתמכים

מהן כמה מהתכונות הראשונות שאתה בודק כשאתה בוחר לעצמך את ארנק הצפנה הטוב ביותר?

האם זה בִּטָחוֹן? או שאולי, היבטי השימושיות של הארנק?

ובכן, בנוסף לתכונות הנ”ל, אחד הדברים החשובים יותר שכנראה הייתם מסתכלים עליהם הם מספר נכסי הצפנה השונים שהארנק תומך בהם.

נכון לכתיבת סקירת דגם T זה של טרזור, ישנם כרגע כמעט 7000 מטבעות קריפטוגרפיים ונכסי מטבעות שונים זמין עבורך לבדוק ולהשקיע. זה מספר עצום של קריפטוסים! הימים שבהם אנשים רק היו רוכשים חלפו כבר מזמן ביטקוין – כיום, אפילו משקיעים מתחילים אוהבים לשמור על תיקי המגוון שלהם.

סקירה של טרזור ​​מודל T: נכסי המטבע הקריפטוגרפיים בהם תומכת טרזור ​​מודל T.


מטבע הדברים, לא משנה באיזו מטבע קריפטוגרפיה מדובר, אתה בטח תרצה שמור על בטיחות כל המטבעות שלך, ימין? ובכן, זה אפשרי לחלוטין עם Trezor T!

בין אם תרצו העברה מ Coinbase לטרזור, או השתמש ב’גשר טרזור‘לכל קשר אחר, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שתוכל אחסן כ -1000 מטבעות קריפטוגרפיים שונים ונכסי קריפטו בארנק החומרה!

באופן טבעי, Trezor T יתמוך בכל מטבעות הקריפטו הנפוצים ביותר בשוק – ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, מזומן ביטקוין, אַדְוָה, לזנק, וכן הלאה. עם זאת, גם אם אתה משקיע שמעוניין בכמה מהמטבעות היותר נישתיים, סביר להניח שתוכל לאחסן אותם במכשיר ה- Trezor T שלך.!

אבטחה מהשורה הראשונה

זה כנראה די מובן מאליו, אבל בִּטָחוֹן הוא המאפיין החשוב ביותר בארנק קריפטוגרפי לחומרה. אני כמעט מרגיש טיפשי לכתוב את המשפט הזה – זה ממש הסיבה המהותית היחידה שבגללה מלכתחילה תרצה להשקיע בארנק כזה.!

לא משנה על איזה משני דגמי הארנק של טרזור ​​אתה מסתכל, אתה יכול להיות בטוח בכך תקבל את תכונות האבטחה המובילות שיש. ביקורות מרובות משתמשים של Trezor Model T שנמצאו באינטרנט יגידו לך את זה טרזור ​​לא נבחר לאחד ממכשירי האחסון הקריפטו הבטוחים ביותר!

ראשית, עדכוני הקושחה של טרזור. בכל פעם שאתה טוען את Trezor Model T שלך, המכשיר שלך ישלח בקשת אימות קושחה – זה יאמת שהקושחה שלך היא גם הקושחה הרשמית ולא איזו תוכנה זדונית בתחפושת, וגם שהיא מעודכנת.

סקירת דגם T של טרזור: 3 סיבות מדוע טרזור ​​נהדר.

אתה יכול גם לצפות לקבל תכונות גיבוי אמינות במיוחד. נעשה שימוש בגיבויים במקרה שאבדת את מכשיר ה- Trezor שלך, או שהוא נפגע – ללא ביטוי הגיבוי שלך (קוד), לא תוכל להחזיר את הקריפטו שלך, לכן הקפד לשים לב היטב בעת הגדרת זה לְמַעלָה!

נוסף על כל אלה, כל התהליכים שלך יהיו מוגנים גם באמצעות קוד PIN מותאם אישית. זה כולל את שני התהליכים הכרוכים המפתחות הציבוריים והפרטיים שלך – תכונות אבטחה מהשורה הראשונה!

אמנם לא הרבה ביקורות על Trezor Model T מציינות זאת, מכשיר ה- Trezor T בפועל עמיד ועשוי היטב, גַם. למרות שאין לזה שום קשר ספציפי לתכונות האבטחה של מטבעות הקריפטו שלך, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהמכשיר יחזיק מעמד ולא יתקלקל לך פתאום.

שימושיות במסך מגע

אחד ההיבטים הבולטים ביותר שהוזכרו בסקירות משתמש טרזור ​​מודל T הנוגעות להבדלים בין שני הארנקים של טרזור ​​היא העובדה. ל- Trezor T יש מסך מגע, בעוד שבגרסה הקודמת של ארנק החומרה הצפנה היו שני כפתורים לנווט איתם בממשק.

במבט ראשון זה עשוי להיראות כמו תכונה די מגניבה – אולי לא תחשוב על זה יותר. עם זאת, זה בעצם שיפור מדהים, מבחינה שימושיות!

אחת התלונות הנפוצות ביותר שנמצאו בביקורות על ארנק חומרת משתמשים (ביקורות של Trezor Model T אינן יוצאות מן הכלל) היא העובדה ש סחר במטבעות שלך בזמן שמירתם בארנק חומרה הוא בדרך כלל משימה מייגעת ומעצבנת מאוד.

סקירת דגם T של טרזור: מהו דגם T של טרזור?

בעוד התקני חומרה מספקים כמה מתכונות האבטחה הטובות ביותר עבור מטבעות הקריפטוגרפים שלך, סוחרים פעילים רבים מעדיפים לפצל את התיקים שלהם לשני חלקים – החלק הגדול יותר נכנס לארנק החומרה, ואילו החלק הקטן יישאר בבורסה ספציפית, למסחר קל.

בשל האופן שבו Trezor Bridge עובד על מכשיר Trezor החדש, הקושחה שלו, ובנוסף – פונקציונליות מסך המגע, תוכל חסוך זמן רב בהעברת מטבעות לארנק טרזור ​​וממנו. מדובר בעסקה ענקית מכיוון שאינך צריך להוריד או להתקין שום תוספת אחרת ארנק חם!

תהליך הגדרה קל

אם אי פעם השתמשת בארנק חומרה בעבר, סביר להניח שאתה יודע זאת תהליך ההגדרה יכול להימשך זמן מה, ולהיות די מייגע. ברוב המקרים, יהיה עליכם לעבור את תהליך הגדרת הביטוי לגיבוי, להתקין ולבצע את עדכוני הקושחה הנדרשים של טרזור ​​ורק לאחר מכן להמשיך עם אחסון המטבע בפועל במכשירכם..

המשתמש Trezor Model T ביקורות שים לב לכך החברה באמת מיטבה את כל תהליך ההתקנה, מרגע שפותחים את התיבה עם המכשיר, עד לנקודה בה תוכלו להתחיל להשתמש בו לאחסון בפועל.

אחת התכונות הבולטות ביותר המוכיחות זאת היא העובדה היא ש אתה יכול למעשה להגדיר את ביטוי ההתאוששות שלך (קוד האות 12-24 והמספר המשמש לשחזור הצפנה שלך אם אתה מאבד את המכשיר שלך) בכל עת שתראה לנכון.

סקירת מודל T של טרזור: קבל ביטקוין.

ההבדל כאן הוא שברוב המכשירים, תתבקש להגדיר את הביטוי ברגע שאתה טוען את המכשיר בפעם הראשונה. אם אתה ממהר, זה לא מאוד אופטימלי!

זרע ההחלמה של טרזור ​​יכול להיות מוגדר בכל נקודת זמן נתונה, אף על פי כן. תינתן לך אזהרה בתוכנת Trezor שלך אם לא תגדיר את הביטוי בעת ההתקנה הראשונית, אך Trezor T לא יאלץ אותך להגדיר אותו באותו זמן..

כהערה צדדית, עם זאת, עליך לזכור את העובדה שתמיד עדיף להגדיר את זרעי ההתאוששות בהקדם האפשרי, מכיוון שהדבר יבטיח שהמכשיר שלך מוגן כראוי ושלא תאבד את כל כספים אם קורה משהו לא צפוי.

קופון Trezor האחרון נמצא:

סקירת מודל טרזור ​​T: CONS

אז – בשלב זה קבענו את העובדה שלמרות ששני דגמי ארנק החומרה של Treor דומים למדי באופן פעולתם, Trezor T הוא בעל עיצוב מעולה ומציע תכונות שימושיות הרבה יותר טובות, והוא פשוט גרסה מעודכנת של Trezor One, בכללי.

אחרי שאמרנו את כל זה, לא כל המשתמשים ביקורות Trezor Model T חיוביים. יש כמה לקוחות שלא מרוצים מאוד מהרכישה שלהם, מסיבה זו או אחרת – עלינו לבדוק גם את התלונות הללו!

כעת, ראוי לציין כי אף אחת מהנושאים העומדים בפניהם לא קשורה, למשל, לגשר טרזור, או להעברות הצפנה מ Coinbase לטרזור. במקום זאת, התלונות קשורות בעיקר לשני היבטים של הארנק – העיצוב הפיזי שלה, ו מחיר.

עיצוב מגושם

כמה מהמשתמשים הנפוצים יותר ב- Trezor Model T ביקורות שאינם כל כך מרוצים מהמכשיר מציינים את עוצמת העיצוב.

אכן – אם היית משווה את טרזור ​​טי (או אפילו את הדגם הראשון) עם המתחרה העיקרי שלה – פִּנקָס -, טרזור ​​באמת יוצא מגושם למדי.

שמעתי את זה שהוזכר על ידי כמה מחבריי – הם קנו את מכשירי טרזור ​​שלהם והמשיכו לספר לי כמה פריטים אלה הם הרבה יותר גדולים ממה שחשבו, והם הרבה פחות נוחים להסתובב במציאות..

סקירת דגם T של טרזור: מידע על טרזור.

אחרי שקיבלתי את טרזור, אני יכול לומר – בעוד שאני יכול לראות מאיפה החברים שלי הגיעו, המכשיר היה למעשה הרבה יותר נוח ממה שחשבתי שזה יהיה! בעוד ש- Trezor Model T הוא קצת יותר גדול מקודמו, שני המכשירים נכנסים לכיס שלך בסדר גמור, והם קטנים ממה שכנראה היית מצפה, כשמסתכלים על התמונות באינטרנט!

עם זאת, יש אנשים שמציינים בעיה עם הַסתָרָה, גַם. קחו לדוגמא את Ledger שהוזכר קודם לכן – המכשיר נראה כמו כונן הבזק מסוג USB, ומשתלב ברקע די טוב. טרזור, לעומת זאת, כן מראה מאוד ייחודי.

שוב לא מצאתי שזה נושא גדול מדי. בזמן טרזור ​​באמת נראה ייחודי (במיוחד גרסת הדגל), הוא משתלב די טוב עם כמה מכשירים אחרים – למשל, בקושי יכולת להבחין בהבדל בין ארנק Trezor למחולל PIN!

השווה את Trezor Model T זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את Trezor Model T זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

מחיר

כנקודה אחרונה בסקירה זו של טרזור ​​מודל T, בואו נסתכל על תג המחיר של טרזור ​​T, ודון אם המכשיר שווה את הכסף או לא.

כפי שרמזתי קודם, עם זאת, החלק הגדול יותר של ביקורות Trezor Model T שנמצאו באינטרנט הולכים לומר לך שהמחיר של ארנק החומרה המסוים הזה של קריפטוגרפיה הוא קצת … נו, גָבוֹהַ.

מכשיר יחיד של Trezor T יעלה לכם 169,99 דולר. ניתן גם לרכוש את הצרור שהחברה מציעה – חבילה זו כוללת טרזור ​​T, טרזור ​​אחד, וכמוסה של Cryptosteel. חבילה זו (הנקראת "מארז האולטימטיבי של טרזור") יעלה לך 274 דולר.

סקירה של טרזור ​​דגם T: בתוך הקופסה של טרזור ​​מודל טי.

אז, כן – יש להודות שהמחיר מעט גבוה, במיוחד בהשוואה לתג המחיר של טרזור ​​אחד.

עם זאת, עם זאת, מחיר טרזור ​​T מוצדק בעובדה כמה טוב הארנק באמת.

אמנם זו ללא ספק השקעה חד פעמית משמעותית, אך עם הפריט המדובר, תוכלו להיות בטוחים כי כל נכסי הצפנה שלכם מוגנים על ידי מכשיר אבטחה מהשורה הראשונה (בהנחה שקבעת כמובן את זרע ההחלמה של טרזור). תמיד עדיף להשקיע בשטח אחסון מאובטח עבור המטבע הקריפטוגרפי שלך, מאשר להסתכן באובדן כל זה!

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

מסקנות

עכשיו, עם כל זה שנאמר, זה דגם טרזור ​​טי שווה לבדוק?

הייתי אומר – בוודאות!

כפי שצוין בחלק המקדים של סקירת דגם T זה של טרזור, טרזור ​​הוא אחד המותגים המובילים בכל הנוגע לאחסון קריפטוגרפי מאובטח. המודל T פשוט הולך להוכיח זאת עוד יותר – זה פיסת חומרה מדהימה המספק למחזיקיו את מיטב תכונות האבטחה של הצפנה שתוכלו לבקש!

טבלה: היתרונות והחסרונות של טרזור ​​דגם T ושל טרזור ​​אחד

העברות מ Coinbase לטרזור ​​הם פשוטים וישרים בזכות קושחת המכשיר ועיצוב יעיל של התוכנה שמלווה אותו. ניתן להגדיר את זרעי ההתאוששות של Trezor בכל זמן נתון, מה שמאפשר לך תהליך אתחול מהיר ושליטה מלאה בתהליכים שאתה בוחר לבצע עם הארנק..

מחיר ה- Trezor T הוא מעט גבוה, והעיצוב מעט מגושם, אך שתי ה”בעיות “הללו די קלות בהשוואה ליתרונות המכשיר. מכל הדעות, טרזור ​​מודל T הוא ללא ספק בחירה מדהימה עבור כל חובב מטבעות קריפטו!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map