חיזוי מחיר Qtum: 2021 והלאה

אז שמעתם כמה דברים מרגשים על Qtum, רוצים לדעת יותר ורוצים לשמוע תחזית מחיר של Qtum?

ובכן, הגעתם למקום הנכון! שב, הרגע ותן לי לספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת על תחזית מחיר Qtum לשנה זו ואילך…

מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים משתנים תמיד. הטכנולוגיה חדשה מאוד ואין לנו באמת מושג כמה היא תהיה חשובה בעתיד. מה שאנחנו כן יודעים הוא שמטבעות קריפטוגרפיים הם מאוד מרגשים, והרבה אנשים רוצים להשקיע בהם. רק הזמן יגיד מי השקיע במטבעות הנכונים!

האם Qtum הוא המטבע המתאים לך? בוא נראה…

במדריך זה, אני אגיד לך מה זה Qtum והיכן הוא צפוי להיות בשנים הקרובות. אני גם אגיד לך מה מומחי קריפטו חושבים על זה כהשקעה. בסוף המדריך הזה, תוכלו לדעת מה המומחים חושבים שמחירו של Qtum יהיה השנה ובעתיד. תוכלו גם לדעת באיזה מידע הם משתמשים כדי לחזות את מחיר Qtum.

אני לא אביא שום תחזיות משלי. אני הולך לעזור לך להחליט בעצמך!

לא תוכל לבצע חיזוי מחיר משלך ל- Qtum עד שתבין טוב מהו Qtum.

אז מה זה Qtum?

חיזוי מחיר Qtum

קופון Coinbase האחרון נמצא:

Qtum היא מטבע קריפטוגרפי שממוקם בסינגפור. הוא פותח על ידי פטריק דאי וג’ורדן ארלס. זה עלה לאוויר בספטמבר 2017. זה מבוטא כ”קוונטי “.

Qtum הוא לא רק מטבע קריפטו, אלא פלטפורמה הפונה לעסקים. פירוש הדבר שהוא נועד לשמש עסקים לכל מיני משימות שונות. Qtum מאפשרת למשתמשיה לפתח חוזים חכמים ו- dApps בקנה מידה עצום. היא עושה זאת על ידי שילוב החלקים הטובים ביותר משניים מהמטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בעולם; את’ריום וביטקוין.

הערה: חוזים חכמים הם הנחיות לעסקאות. עסקאות יתרחשו רק אם כל ההנחיות של החוזה מופעלות. אפליקציות dApp הן יישומים מבוזרים. אין להם שרתים מרכזיים שיכולים להיות פגיעים להתקפות של האקרים.

ל- Qtum יש פוטנציאל לפתור כמה מהבעיות העיקריות העומדות בפני Ethereum וגם Bitcoin. על ידי שילוב חלקים מכל אחד מהם, Qtum מקווה לספק לעסקים דרך לעבד מיליוני עסקאות במהירות וביעילות. זה משהו שאף פלטפורמה לא הצליחה לעשות מעצמה עד כה.

לפני שאני מתחיל לדבר על המחיר של Qtum, חשוב שתבין כמה דברים לגבי תחזיות מחירים באופן כללי.

הערה קצרה בנושא חיזויי מחירים

יש לי וידוי לעשות – אני לא יודע מה המחיר של קטום בעוד שנתיים או אפילו מה זה יהיה בעוד שבועיים! למעשה, אף אחד לא עושה זאת! שם, אמרתי את זה. האם תוכלי לסלוח לי? האמת היא שאיש אינו יכול לחזות במדויק את המחירים העתידיים של מטבעות קריפטו. אם מישהו אומר לך שהוא יכול, הוא משקר.

כל מה שאני יכול להגיד לך זה מה קרה למחיר של Qtum מאז שהושק ומה אנשים חכמים חושבים שעשוי לקרות לו בעתיד.

בהמשך המדריך הזה, אדבר על הרבה תחזיות מחיר שונות. אני גם אגיד לך על סמך התחזיות האלה ואז זה תלוי בך לקבל את ההחלטה שלך. אם ברצונך להשקיע ב- Qtum, תוכל להשתמש במדריך זה כצעד הראשון במחקר שלך.

שיעור השקעות קריפטו מס ‘1: השקיעו רק את מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד!

לפני שאני מתחיל להישמע יותר מדי כמו מורה בבית ספר, אני רוצה לענות על כמה שאלות חשובות. הם;

 • כיצד השתנה מחירו של קטום מאז העלייה לאוויר?
 • מה חושבים המומחים?
 • מה התחזית שלהם ל- Qtum ב- 2021?

נתחיל עם סיכום מהיר של הביצועים של מחירו של קטום עד כה …

תנועת המחירים של Qtum: ספטמבר 2017-ספטמבר 2018

תנועת המחירים של Qtum לשנים 2017-2018

כאשר הרשת הראשית של Qtum עלתה לאוויר ב -13 בספטמבר 2017, מחיריה נסגר על 11.94 דולר ארה”ב (USD). למעשה, מחירו של Qtum היה גבוה עד 18.26 דולר כבר ב -1 בספטמבר.

המחיר נותר בין 10 ל -20 דולר לאורך כל אוקטובר ונובמבר 2017. באמצע דצמבר הוא התחיל לעלות. ב -15 בדצמבר, מחירו של Qtum עלה לראשונה על 30 דולר.

הסבר אחד לזינוק במחיר הזה מגיע מוולוגר קריפטו, CryptoClub. CryptoClub חושב כי Qtum היה מטבע מוערך עד שהוצג ב- BlockShow Asia בסוף נובמבר 2017. CryptoClub טוען כי מחירו של Qtum זינק לאחר שהוצג באירוע.

לאחר הופעתה ב- BlockShow, Qtum זכה לשבחים גם באתר הקריפטו החדשות הפופולרי Cointelegraph. מחירו של Qtum עלה ביותר מ -20 דולר ביום אחד לאחר פרסום המאמר ב -17 בדצמבר. ערוצי תקשורת מרכזיים נוספים, כמו פורבס, החל להגיב על עליית הערך של קטום ומגמת העלייה נמשכה. עד 6 בינואר שווי Qtum אחד היה 106.88 דולר.

תחזית מחיר Qtum של CryptoClub 2018 הייתה שהמחיר יסתכם בסביבות 60 דולר. זה לא קרה. זה לאט לאט ירד שוב. בסוף 2018 שווי Qtum אחד היה 2.33 דולר ובינואר 2021 הוא שווה 3.5 דולר.

שיעור השקעות קריפטו מס ‘2: רק בגלל שמחיר מטבע עולה, זה לא אומר שהוא יישאר ער!

עכשיו אתם מכירים את סיפור Qtum, בואו נסתכל מה עלול לקרות למחירו לשנת 2021 ולמה. אז אתה יכול לעשות חיזוי מחיר משלך Qtum!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

חיזוי מחיר Qtum 2021

הדבר הראשון שאתה צריך לדעת על כל חיזוי מחיר Qtum 2021 הוא שאנחנו בשוק דובים. המשמעות היא שהמחירים יורדים ברחבי השוק ולכן הרבה אנשים מוכרים מטבעות. כל תחזית מחיר של Qtum 2021 תושפע משוק הדובים. עם זאת, רוב מומחי הקריפטו עדיין בטוחים כי מחירו של קטום יעלה במחצית השנייה של השנה.

הרבה מהמידע הדרוש לך בכדי לחזות את מחיר ה- Qtum לטווח הקצר זמין אצל Qtum דף הבית ו CoinMarketCap. שני אתרים אלה יתנו לכם מושג טוב לגבי סוג ההשקעה ש- Qtum היא.

מידע על דף הבית של Qtum

שתי חלקי המידע החשובים ביותר שתמצאו בדף הבית של Qtum הם:

 • מספר צמתים: צמתים הם מחשבים ברשת Qtum המכילים תיעוד מלא של כל העסקאות שבוצעו בה. צמתים תומכים ומשפרים את הרשת. לקטום 6,569 צמתים ברשת. זו קהילה בגודל טוב. לביטקוין רק כשליש צמתים נוספים ברשתו (9,977) והוא קיים כבר תשע שנים!
 • מספר dApps: Qtum מפרט כעת 27 dApps שפועלים ברשת שלה. זה עדיין הרבה מאחורי 1,577 ה- Apps של את’ריום, אבל זו התחלה בסדר. ל- Qtum מבחר מגוון של dApps מכובדים וקהילה חזקה של מפתחים התומכים בהם.

קיום קהילה חזקה חשוב מאוד להצלחת מטבע מטבע חדש. יש vloggers כמו LoKeyMoney סבר שעוצמת הקהילה של Qtum מספיקה בכדי להציע מחיר לטווח הקצר של כ-80-120 דולר עוד בשנת 2018. עם זאת, הערכה זו הסתמכה על השוק בכללותו. לדעתי, התחזית הזו הייתה גבוהה מאוד לפלטפורמה שהייתה לה רק 27 dApps, שמחציתם אפילו לא היו חיים עדיין! עם זאת, התחזית הזו הייתה רחוקה מלהפוך למציאות.

כשמדובר בתחזיות של כמה שנים, מומחים מ- capital.com צופים כי מחיר Qtum אמור לעלות ל -3.82 דולר בסוף שנת 2021. זו עלייה מאוד לא משמעותית בהשוואה למחיר הנוכחי (3.5 דולר).

אחת הדרכים הטובות ביותר לחיזוי מחיר לטווח קצר של Qtum היא להסתכל על המספרים. המקום הטוב ביותר להסתכל על המספרים הוא ב- CoinMarketCap (CMC).

מספרי CoinMarketCap

CMC מציעה מידע מפורט על ביצועי הביצועים של מטבעות קריפטוגרפיים. הנה כמה מידע שימושי שרשמה CoinMarketCap על Qtum;

 • נתונים היסטוריים: על ידי התבוננות בנתונים ההיסטוריים של Qtum, אנו יכולים לראות כי מחיר Qtum היה די יציב לאורך זמן. זה לא עלה וירד כמו מטבעות נדיפים כמו TRON או Verge.
 • זמינות בשוק: CMC מפרטת את כל חילופי הקריפטו השונים שבהם אתה יכול לקנות Qtum. זה גם מראה כמה זוגות מסחר Qtum זמינים בכל אחד מהם. כרגע CMC מפרטת 101 צמדי מסחר Qtum ביותר מ -25 בורסות שונות.

  הערה: צמד מסחר הוא שני מטבעות המוצעים למסחר. תחשוב על זה כמו לשכת דה צ’יינג בשדה התעופה. צמד מסחר עבור Qtum ייראה כך, 1 QTUM = 3.52 USD. הזמינות של Qtum למסחר היא סימן טוב לכך שמשקיעים סומכים על המטבע ורוצים לקנות אותו. עם זאת, אף אחת מהבורסות הרשומות ב- CMC אינה מציעה את Qtum למסחר במטבעות פיאט. פירוש הדבר כי סוחרים שכבר אינם בבעלותם של מטבעות קריפטוגרפיים יתקשו לקנות את Qtum. הערה: מטבעות פיאט הם המטבעות הרשמיים של מדינות. דוגמאות לכך הן הלירה הבריטית והרופי ההודי.

 • מַחְסוֹר: ל- Qtum מגבלת האספקה ​​הכוללת של 107,822,406 CMC מפרטת את ההיצע של Qtum כ- 88,647,552 QTUM. המשמעות היא ששלושה רבעים מכלל ההיצע שלה כבר הונפקו. בקרוב זה יהיה נדיר מה שאומר שיהיה קשה יותר לקנות אותו ומחירו יכול לעלות.
 • שווי שוק: הערך הכולל של כל הקטומים בעולם כיום הוא 349,458,486,90 דולר. זה הופך אותו לקריפטוגרפי ה -79 בגודלו בשוק.

סיכום תחזיות 2021

בטווח הקצר, כל חיזוי מחיר של Qtum צריך להיות מבוסס על עובדות. לכן, התעדכן בגודל הקהילה של Qtum ובאיזו מידה היא פועלת ב- CoinMarketCap במהלך החודשים הקרובים.

שיעור השקעות קריפטו מס ‘3: הכינו שיעורי בית!

עכשיו בואו נתבונן קצת יותר בעתיד. אילו גורמים ישפיעו על מחיר Qtum בשנים הקרובות?

תחזיות Qtum: 2021 והלאה!

ישנם מספר דברים שכדאי לחשוב עליהם כשאתה מנבא מחיר לטווח ארוך של Qtum. הראשונה היא מספר הפלטפורמות האחרות הדומות ל- Qtum. פלטפורמות אחרות אלה הן תחרות ויכולות להשפיע על מחיר המטבע של Qtum.

תַחֲרוּת

שוק הפלטפורמות כמו Qtum עמוס מאוד. Ethereum הייתה הפלטפורמה הראשונה שהציעה למשתמשים פיתוח חוזים חכם ו- dApps והיא עדיין הגדולה ביותר. עם זאת, יש עוד המון פלטפורמות שמאתגרות את מקומו של Qtum בשוק. בדוק כמה מהתחרות של Qtum לטווח הארוך:

 • EOS הרבה אנשים התרגשו מאוד. יש שחושבים שזה יהיה ‘מלך ה- dApps’ החדש. הוא עלה לאוויר ב -5 ביוני 2018, כך שמפתחים יכולים כעת לבנות עליו.
 • NEO נקרא לפעמים ‘אתריום סיני’. הוא מציע למשתמשים שירותים דומים ל- Qtum. היתרון שיש לו על פני מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים הוא היחסים ההדוקים עם ממשלת סין ומנהיגי התעשיות הסיניות.
 • ליסק היא פלטפורמה עם תוכניות גדולות לשנים הקרובות. היא מתכננת להשיק בורסת קריפטו מבוזרת אשר עשויה להפוך אותה לשחקנית שוק גדולה.
 • קרדנו נוצר על ידי אחד ממייסדי את’ריום. זה נמצא בפיתוח הרבה זמן אבל מומחים מאוד מתרגשים מכך. זה יכול לצאת לאוויר תוך שנה ולגרום להרבה בעיות לפלטפורמות אחרות בשוק.

Qtum תצטרך להתחרות בארבע הפלטפורמות הללו ובאת’ריום במהלך השנים הקרובות! זה יהיה אתגר קשה ורק החזקים ביותר ישרדו. מחיר מטבע Qtum יהיה תלוי באיזו מידה הוא יכול להתחרות בפלטפורמות אחרות.

שיעור השקעות קריפטו מס ‘4: חקר את השוק!

שתי דרכים בהן Qtum מקווה להילחם במתחרותיה היא באמצעות שותפויות ושיווק …

שותפויות

לקטום תוכניות לשתי שותפויות עיקריות בשנים הקרובות;

 1. סטארבקס: Qtum הוא משא ומתן הסכם עם רשת הקפה הענקית, סטארבקס. שותפות בסדר גודל כזה תהיה נהדרת במחיר מטבע Qtum לטווח הארוך.
 2. 360 מימון: Qtum מפתחת מרכז מחקר בלוקצ’יין עם חברת הטכנולוגיה הפיננסית הסינית, 360. שותפות זו עשויה להעניק ל- Qtum יותר גישה לשווקים הסיניים ולעזור לה להתחרות בפלטפורמות כמו NEO.

  360 מימון סין

שיווק

הצוות ב- Qtum יעשה כל שביכולתם כדי להשיג את הפלטפורמה שלהם כמה שיותר תשומת לב. הופעתו ב- BlockShow Asia גרמה למחיר מטבע Qtum לעלות אך הם לא עצרו שם.

חיזוי מחיר Qtum

בפברואר 2018 Qtum השיקה בלוקצ’יין לחלל! הפלטפורמה הצטרפה ל- Qtum dApp בשם SpaceChain כדי לקדם את חקר החלל ואת הרעיון של אינטרנט מבוזר.

למשקיעים זה מרגש לראות פלטפורמות הבוחנות תחומי מדע חדשים. Qtum תמשיך לפתח פרויקטים מסוג זה והצלחתם עלולה לגרום למחיר מטבע Qtum לעלות.

לאחר מכן, אני רוצה לדבר על מפת הדרכים של קטום. אם מסתכלים על השיפורים הטכניים ש- Qtum מקווה לבצע בשנים הקרובות, יסייעו לכם לחזות מחיר מדויק של Qtum.

הערה: מפת דרכים היא רשימה של יעדים טכניים שקריפטו מטבע מקווה להשיג לאורך זמן מוגדר.

מפת הדרכים של קטום

הפיתוח הטכני הגדול ביותר שקורה ב- Qtum הוא מכונת ה- X86 הווירטואלית. חשבו על מכונה וירטואלית כמפעל בו נבנים dApps וחוזים חכמים. Qtum השתמשה במפעל של Ethereum שנקרא EVM. Qtum חושב כי ה- X86 VM יהיה דרך טובה יותר עבור מפתחים לבנות את ה- dApps והחוזים החכמים של העתיד.

תאריכים חשובים אחרים במפת הדרכים של Qtum הם מרץ 2019 ומרץ 2020. בכל אחת מהתקופות הללו, Qtum ישוחרר 6 מיליון מטבעות חדשים. משמעות הדבר היא שעד מרץ 2020, סך כל מטבעות Qtum יסתובב.

אם ה- X86 VM עובד טוב ומרשים את קהילת הפיתוח עד לאספקת המטבע הכוללת במחזור, 2021 עשויה להיות שנה חשובה מאוד עבור Qtum. כל חיזוי מחיר של Qtum צריך לכלול את שני הגורמים הללו. ההשפעה שיש להם על מחיר מטבע Qtum עשויה להיות עצומה.

שיעור השקעות בקריפטו מס ‘5: דע את המוצר שלך!

לפני שתסתלק ותחזית מחיר Qtum משלך, בוא נבצע סיכום מהיר של כל הנושאים החשובים. נבחן כמה תחזיות מומחים נוספות ואז אתה אמור להיות מסוגל להחליט אם Qtum היא ההשקעה הנכונה עבורך.

האם Qtum היא השקעה טובה?

כפי שראית, יש הרבה דברים שיכולים להשפיע על מחיר מטבע Qtum השנה ובעתיד. אך האם מדובר בהשקעה טובה?

מבחינה טכנית, Qtum חזקה כמו כל פלטפורמה אחרת בשוק. זה מרוויח מלהיות מבוסס על שניים מהמטבעות הקריפטוגרפיים המצליחים בעולם. היא אפילו מציעה למשתמשיה שירותים המהווים שיפור בהשוואה לאלה שמציעים ביטקוין ואת’ריום!

חלק מהטכנולוגיה ש- Qtum מפתחת היא באמת מרגשת. עם זאת, יש לו הרבה תחרות. הזוכים האמיתיים ב- Cryptocurrency יהיו הפלטפורמות עם הקהילות הגדולות והחזקות ביותר. Qtum אינו פופולרי כמו ביטקוין או Ethereum אבל זה יכול להיות בעתיד. זה יהיה תלוי ב- dApps שבנויים ב- Qtum ובשותפויות בעולם האמיתי שהוא יוצר.

אם Qtum מארחת מערכת תשלומים מהירה במיוחד שמשמשת בכל סטארבקס ברחבי העולם, הערך שלה יעלה כמו טיל. זה עדיין לא קרה. עם זאת, מומחי קריפטו עדיין מבטחים הרבה בקטום.

Coinliker פרסמו תחזית חיובית למדי של Qtum בהתחשב בקריסת שוק הקריפטוגרפים שקרתה בסוף 2018. הם חושבים שתוך שנה מחיר של Qtum יעמוד על 38.45 דולר ותוך חמש שנים הוא יעמוד על 140.73 דולר. זוהי הערכת שווי גבוהה מאוד, אך היא אומרת לנו משהו לגבי האמון הגובר בשוק בכלל.

WalletInvestor פרסם תחזית מחיר פחות בטוחה של Qtum. הם חושבים שתוך שנה מחיר מטבע Qtum יהיה 1.44 דולר. אני חושב שזו הערכת שווי מציאותית יותר. עם זאת, שוק הקריפטו בן פחות מעשר שנים ולכן הכל אפשרי!

מה אתה חושב? כמה מחשבות אחרונות ואז אתה לבד!

חיזוי מחיר Qtum: מחשבות אחרונות

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים עדיין חדשה ויכולה להיות מסוכנת מאוד! אף אחד לא באמת יודע מה הולך לקרות בהמשך. יש כל כך הרבה דברים שיכולים לקרות שאנחנו לא יכולים לחזות. כל ממשלות העולם יכולות להיפגש מחר ולאסור מטבעות קריפטוגרפיים! אנחנו פשוט לא יודעים …

אל תחשוב על מטבעות קריפטוגרפיים כעל תוכנית לייצור כסף. תחשוב עליהם כעל טכנולוגיית העתיד. מחיר המטבעות הקריפטוגרפיים עשוי לרדת, אך הטכנולוגיה לא הולכת לשום מקום! לכן, בדוק יותר בהשקעה ב- Qtum אם אתה רוצה להיות חלק מקהילה שמנסה לשנות את העולם.

שיעור השקעות קריפטו מס ‘6: תיהנו! אתה משקיע בעתיד הכסף!

עכשיו שאתה יודע כמעט כל מה שיש לדעת על חיזוי מחיר של Qtum, מה תהיה חיזוי המחיר שלך של Qtum? האם מחיר מטבע Qtum עולה או יורד? הניחוש שלך טוב כמו שלי, אז תודיע לי!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map