PotCoin: מדריך לעומק

אולי שמעת על זה, אולי ראית את זה – אולי אפילו ניסית לקנות אותו. לא, אני לא מדבר על מַרִיחוּאַנָה… אבל זה ניחוש טוב. במדריך זה, ברצוני לספר לכם על כך PotCoinמטבע קריפטוגרפי זה נועד הופכים לשיטת תשלום סטנדרטית בקהילות הקנאביס החוקיות ברחבי העולם.

אני אגיד לך הכל על זה: מאיפה זה הגיע, מדוע זה הגיע, מה המטרה והיעדים שלו וכו ‘. בנוסף, נסקור את PotCoin מנקודת מבט של הצרכן (ללא משחק מלים) – נדבר על הארנקים של PotCoin, איך לכרות אותו, איך ואיפה לקנות אותו, וכו.

בין אם כבר שמעתם על זה ובין אם לא, המדריך הזה יעזור לכם ליצור הבנה מקיפה של PotCoin.

מחפש את המקום הכי בטוח לרכוש BTC? אספתי למטה את חילופי הקריפטו המדורגים הכי טובים שאושרו כפלטפורמות הבטוחות ביותר לרכישת BTC, אז תסתכל.

ספק ויזה / מאסטרקארד זמין Crypto הציון שלנו סקירת Coinbase כן

 • ביטקוין
 • אתריום
 • ליטקוין
 • + 30 נוספים

9.8 קרא ביקורת בקר באתר סקירת בינאנס כן

 • ביטקוין
 • אתריום
 • קרדנו
 • + 150 נוספים

9.6 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת Coinmama כן

 • ביטקוין
 • אתריום
 • מזומן ביטקוין
 • +7 נוספים

9.4 קרא ביקורת בקר באתר סקירת קראקן כן

 • ביטקוין
 • אתריום
 • לזנק
 • + 37 נוספים

9.1 קרא סקירה בקר באתר סקירת eToro כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • אתריום
 • +עוד 3

8.6 קרא את הביקורת בקר באתר ביקורת KuCoin כן

 • ביטקוין
 • אתריום
 • מונרו
 • + 210 נוספים

8.5 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת חילופי תאומים כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • אתריום
 • +21 נוספים

8.4 קרא את הביקורת בקר באתר הכי פופולארי 729 ביקורות 9.8 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את סקירת בחירת העורך 1279 ביקורות 9.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא סקירה 816 ביקורות 9.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא סקירה 1174 ביקורות 9.1 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא סקירה 453 ביקורות 8.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא סקירה 563 ביקורות 8.5 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא סקירה 603 ביקורות 8.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא סקירה

יתרונות

 • מטבע קריפטוגרפי ספציפי מאוד לנישה
 • בעל ארנק ייעודי
 • קהילה נלהבת ומסורה

חסרונות

 • הצוות הראשוני נפרד
 • לא ידוע במיוחד

היסטוריה של PotCoin

מהו PotCoin? ובכן, הקמתו של PotCoin הייתה אכן מעניין.

PotCoin שוחרר לעולם לקראת סוף ינואר 2014. מההתחלה, היזמים (שלושה בחורים מקנדה) הבהירו את המסר שלהם – הם שחררו את המטבע ב- 16:20 (420 הוא מספר סמלי למריחואנה). כבר מההתחלה הם התכוונו להיות מטבע השימוש העיקרי כשמדובר בקנאביס חוקי.

בין אם זה היה חוש ההומור שלהם, או האנשים הנלהבים שלוקחים את האחריות, אך PotCoin הגיעו לתשומת לב המיינסטרים זמן לא רב לאחר השקתו הראשונית – כמה תחנות טלוויזיה וחדשות מקוונות סייעו להפיץ את השמועה על המטבע החדש הזה..

PotCoin: PotCoin על שולחן.

הפרמטרים הטכניים של PotCoin היו כמעט זהים לאלה של ליטקוין. בשלב מסוים, עם זאת, PotCoin שינתה כמה דברים במבנה ובנתונים שלה, וקידמה אותו מליטקוין והפכה קצת יותר דומה למטבעות קריפטוגרפיים כמו Reddcoin..

במהלך השנים הספורות של חייו, פוטקוין כבר הצליח לחוות עליית שיא במחיר והתרסקות אדירה. כאשר האבק החל להתיישב לאחר ההתרסקות הראשונית באמצע שנת 2014, ספג פוטקוין מכה גדולה נוספת – הצוות שיצר ופיתח את המטבע נשבר..

קבוצה של אנשים בשם PotLabs (הם שעזרו בפיתוח PotCoin בימים הראשונים) נכנסה והשתלטה על המשך התפתחות המטבע.

PotCoin היום

למרות העליות וההתרסקויות במחיר, PotCoin הצליחה לשמור על נוכחותה בשוק הקריפטו.

PotCoin: טבלת המחירים של PotCoin.

ראוי להזכיר, שכאשר נסתכל על התרשים, אנו יכולים לראות כי PotCoin בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים., לא חווה קריסה ענקית. ישנן כמה ספקולציות למה זה, העיקרי הוא מחירו של PotCoin מושפע יותר מתעשיית הקנאביס החוקית וחובביו מכל דבר אחר.

מידע כללי על PotCoin

עשיית כסף פוטקויןעכשיו שיש לך הבנה מה זה PotCoin ולמה זה חשוב לקהל עצום של אנשים, אנחנו יכולים להתחיל לדבר על מידע שיהיה חשוב לכל אחד ולכל מי שמתכנן השקיעו בעתיד PotCoin.

בכנות, עם זאת, הנושאים בהם ניגע כעת יכולים להיות בעלי ערך עבור כל אחד – בין אם אתה חובב פוטקוין מתקרב המעוניין לתמוך במטרה, או סתם מישהו שרוצה לדעת כיצד פועלים מטבעות קריפטוגרפיים..

ארנק PotCoin

הדבר הראשון שתצטרך לדעת עליו (ולקבל!) כשאתה חושב על השקעה, קנייה, מכירה או סחר עם PotCoin הוא ספציפי, ארנק ייעודי.

אם אתה לא יודע מה זה ארנק מטבעות קריפטו, אני אגיד את זה בפשטות רבה: זה תוכנה דיגיטלית או מכשיר פיזי נועד לאחסן בבטחה את מטבעות הקריפטו שלך כך שהם תמיד יהיו זמינים בכל מקום שאתה הולך.

האתר הרשמי של PotCoin (potcoin.com) מציע ומציע להשתמש את PotWallet – ארנק רשמי שתוכנן במיוחד לאחסון PotCoin ושימוש בו. האמת, כשמדובר בארנקי PotCoin, זה כנראה ההימור הכי טוב שלך – זה נוצר על ידי צוות PotCoin, אחרי הכל.

PotCoin: מדריך לעומק

PotWallet מציע לך את כל התכונות שתצטרך אי פעם ומגיע בשתי גרסאות – באינטרנט ו שולחן עבודה. למרות שהארנק המקוון עובד בסדר גמור, הצוות מציע להשתמש בגרסת שולחן העבודה, מכיוון שהוא הגרסה הפופולרית והמאובטחת יותר מבין השניים..

נכון לכתיבת מאמר זה, הארנק המקוון זמין באנדרואיד וממתין כעת לאישור מחנות האפליקציות של אפל. גרסת שולחן העבודה של הארנק זמינה ב- MS Windows, Mac OSX ו- Linux.

איך ואיפה קונים PotCoin?

עכשיו, כשהארנק שלך מסודר ומוכן לשימוש, אתה יכול להתחיל לחשוב עליו קנייה ומכירה של PotCoin. אבל איך לקנות PotCoin? או אולי יותר חשוב … היכן ניתן לקנות PotCoin?

ובכן, כשמדובר בשאלה “איך לקנות PotCoin?”, התשובה די פשוטה – בדיוק כמו שהיית עושה כל מטבע מטבע אחר.

היכן ניתן לקנות PotCoin? הרבה מאתרי המסחר והמכירה של קריפטו מציעים את PotCoin כאופציה. ההימור הטוב ביותר שלך הוא כנראה לפנות אליו ביטרקס.

אם אתה רוצה להשתמש באתר אחר, התהליך הוא די פשוט. בכל זאת, בואו נעבור את זה.

אם אתה רוצה לקנות PotCoin, עליך קודם להחליט את סוג המטבע שאתה הולך להשתמש בו. למען הפשטות, נניח שאתה הולך לקנות את זה בדולרים אמריקאים.

PotCoin: מדריך לעומק

מצא אתר שמתאים לצרכים שלך ובעל מוניטין. בדוק את שערי החליפין, הביקורות וכו ‘. אם נראה שהכל בסדר, בחר את כמות PotCoins שאתה רוצה לקנות ופשוט בצע את העסקה באמצעות PayPal, כרטיס אשראי, העברה בנקאית או כל סוג אחר של תשלום. יהיה עליך להזין את קוד הארנק שלך, ולאחר מכן, כל שנותר הוא לחכות.

מוכרים זהה במקצת לקנייה, אתה פשוט מתחיל מהקצה השני. בעת מכירת PotCoin, בחר אתר שמציע POT טוב (זה ההתכווצות של PotCoin. אני רציני.) ליחסי דולר. התהליך מנקודה זו זהה לקנייה, להפך.

כשאתה מחפש אתרים מכובדים לקנות, למכור או לסחור בכל מטבע קריפטוגרפי שם, תמיד הדגיש בִּטָחוֹן, ככלל אצבע. אם האתר חסר הגנת הונאה ויש בו חורים מערכת העברה, שעשוי לאפשר להאקרים פוטנציאליים לנקז את הכספים שלך ממש מהר.

כיצד לכרות פוטקוין?

אם סחר בקריפטו זה לא הקטע שלך, אתה תמיד יכול לנסות כריית מטבעות בעצמך. שיטה זו להשיג ולהחזיק מטבעות קריפטוגרפיים היא מאוד פופולרי, ויש הרבה קהילות שעוזרות ותומכות בכורים מתחילים.

כשאתה חושב כיצד לכרות את PotCoin, עליך לבדוק שלוש שיטות עיקריות. הראשון הוא מעבד כְּרִיָה, השני הוא GPU כְּרִיָה והאחרון הוא ASIC כְּרִיָה. הנה סקירה מהירה של אופן הפעולה שלהם:

 • כריית מעבד. כריית מטבעות קריפטוגרפיים מבוססת מעבד משתמשת מעבדים כדי לפתור משוואות מורכבות תוך קבלת רווח קריפטו עבור העבודה. כריית מעבדים נחשבת לאיטית והפחות רווחית מכולם, אך היא טובה למתחילים פשוט מכיוון שלרוב אינכם צריכים לקנות דבר ויכולים להתחיל לכרות מיד מהנוחות של המחשב האישי שלכם..
 • כריית GPU. שימוש בכריית GPU כרטיסי גרפיקה, והרבה מהם. זוהי שיטה פופולארית מאוד אך יקרה להפקת מטבעות קריפטוגרפיים. אנשים שתוהים כיצד לכרות את פוטקוין (או כל מטבע אחר לצורך העניין) מעדיפים שיטה זו בגלל שלה יציבות ואריכות ימים.
 • כריית ASIC. ASIC הם מכונות מיוחדות שתוכנתו לבצע רק משימה אחת בכל פעם. הם נהדרים ויעילים במיוחד בכל הנוגע לכריית מטבעות קריפטו, אך הם כן מאוד נדיר ויקר באותו הזמן.

כריית GPU היא כנראה הפופולרית ביותר, בעוד שכריית הצפנה של ASIC נוטה להיות הרווחית ביותר. היזהר אם אתה חושב להשתמש ב- ASIC, בגלל הם היו נתונים למחלוקת מאוחר, מה שעשוי להשפיע על הביצועים והפופולריות שלהם.

לחלופין, תוכל לבדוק כריית ענן. בשיטה זו, לא תזדקק לחומרה או להתקנים אחרים שלך – הכל ייעשה מרחוק.

כורים פוטנציאליים מעדיפים כריית ענן עבורו פַּשְׁטוּת ו היעדר דרישות ידע קודמות בתחום. אתה לא צריך לדעת איך לבנות אסדה אוֹ איך הבלוקצ’יין עובד – הכל מטופל על ידי מארחי כריית הענן.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

סיכום

בואו נסכם במהירות את המידע שסקרנו במדריך זה.

PotCoin הוא מטבע קריפטוגרפי שנוצר ל- לשלוט בתשתית הקנאביס החוקית. היו לה עליות ומורדות, אבל עד היום כן עדיין נסחר באופן פעיל, נקנה ונמכר על ידי אלפי אנשים ברחבי העולם.

האתר הרשמי של PotCoin מציע כלים וטיפים נרחבים כיצד להתמודד עם מטבע קריפטוגרפי זה – אתה יכול ליצור PotWallet, לקנות, למכור ולסחור PotCoin, להרוויח ריבית וכו ‘..

אם אתה רוצה פוטקוין שלי, ההימורים הטובים ביותר שלך הם או כריית GPU או כריית ענן. אם אתה בקיא בתחום החומרה והתוכנה לאסדות כרייה ויש לך הון התחלתי, תוכל לנסות כריית GPU. עם זאת, אם אינך רוצה או אינך זקוק לאסדת כרייה ומעוניין רק במטבעות קריפטוגרפיים (או סתם PotCoin) למען יעדים קצרי טווח, כריית ענן היא ההימור הטוב ביותר שלכם.

השווה את PotCoin זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את PotCoin זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

סיכום

אחת התכונות הטובות ביותר שיש לפוטקוין חייבת להיות בסיס המעריצים שלה. זהו אחד מאותם מטבעות קריפטוגרפיים שאנשים באמת משקיעים בהם, הן כלכלית והן רגשית.

הנימוק מאחורי זה הוא פשוט למדי, בכנות. הנושא “לגליזציה של קנאביס” הוא נושא מאוד נוגע ללב, אך נלהב בארצות הברית. ככל שעובר הזמן אנו רואים יותר ויותר מדינות שמאפשרות לגיטימציה לשימוש פנאי במריחואנה רפואית. זה לא נושא בלעדי לארה”ב, אף על פי כן. יש הרבה מדינות ברחבי העולם שהחלו לדבר על זה, בין אם זה מבחינה ממשלתית ובין אם בגלל לחץ עמיתים..

PotCoin הוא רק צעד נוסף במסע זה. אם יושגו היעדים הסופיים שלו, זה יהפוך למרכיב העיקרי של תעשיית קנביס ומכירת הקנאביס. יחד עם זאת, הקהילות התומכות בלגליזציה של מריחואנה כנראה די גאות בכך שעכשיו, יש מטבע קריפטוגרפי שלא רק שהוא שימושי ופרקטי, אך משמש כנקודת מבט במסע לקראת לגליזציה.

PotCoin: מדריך לעומק

יהיה המקרה בפועל אשר יהיה, המספרים כן מדברים בעד עצמם. אם PotCoin היה חסר תועלת, היוצרים והמפתחים המקוריים לא היו שומרים עליו בחיים כל כך הרבה זמן. יתר על כן, העובדה שאחרי שהצוות הראשוני התפרק היו אנשים (וחברות!) שקפצו לעזור ולשמור על החיים בקריפטוגרפיה מדגישה נקודה זו..

אם האנשים התומכים ב- PotCoin ימשיכו לעמוד בצד הקריפטו הזה, ואם השוק לא הולך לברצרק שוב כפי שעשה בסוף 2017 – תחילת 2018, PotCoin יכול לצפות לעתיד מזהיר.

זה ידוע וצפוי בדרך כלל שאם מטבע קריפטוגרפי יתקבל גם על ידי הציבור הרחב וגם שימושי, הוא כנראה חייב להישאר בסביבה. כל עוד אנשים ייעודיים תומכים במטרה, PotCoin לא ייגמר מהתועלת.

אני מקווה שהצלחת ללמוד משהו חדש על PotCoin, איך לקנות PotCoin, כיצד לכרות את PotCoin ואת הדרכים השונות שבהן אתה יכול להשתמש בו. תהליך הקנייה הוא פשוט מאוד:

 1. הירשם ב- ביטרקס;
 2. הזן את כל הפרטים כאשר תתבקש;
 3. בחר כיצד ברצונך לרכוש PotCoins (באמצעות איזו שיטת פטנט);
 4. בצע את הרכישה!

אמנם לא תוכל לאחסן את PotCoins חלק מארנקי הקריפטו המדורגים ביותר שם בחוץ (כלומר. טרזור), גם PotWallet הוא חלופה די הגונה.

אני מאחל לך בהצלחה בהשקעות המסחר והכרייה שלך ב- PotCoin!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map