קנו ביטקוין עם PayPal: איך לעשות את זה מהר?

בזה "איך לקנות ביטקוין עם PayPal" מדריך, אני הולך להראות לך חמש פלטפורמות שונות שבו אפשרות זו זמינה. אני גם אתן לך כמה מהיתרונות והחסרונות של השימוש בכל אחד מהם.

כאשר ביטקוין נוצר בשנת 2009, זה היה כמעט בלתי אפשרי לרכישה במהלך השנים הראשונות למסחר. הסיבה לכך הייתה שכמעט ולא היו חילופים שמכרו מטבעות קריפטוגרפיים! גם אם היית יכול למצוא חילופי אמינים (כמו Coinbase), היה ממש קשה למצוא אחד שמקבל אמצעי תשלום בעולם האמיתי.

כיצד לקנות ביטקוין עם Paypal: כרטיס אשראי וביטקוין.

עם זאת, בשנת 2021, זה עכשיו ממש קל לקנות ביטקוין עם כרטיס חיוב / אשראי או חשבון בנק. אבל האם ידעת שאפשר לקנות BTC גם עם PayPal? ובכן, עכשיו אתה עושה, והיום, אני אראה לך איך!

ואז אני אתן לך מדריך פשוט אחר צעד פשוט! בסוף הקריאה תוכלו לדעת לרכוש ביטקוין באמצעות PayPal! אם אתה פתוח לרכוש ביטקוין בדרכים אחרות, אתה יכול בקר בבורסה מתקדמת, או אפילו לרכוש ביטקוין באמצעות סימפלקס.

עכשיו, למה אתם מחכים? נתחיל בלגלות מדוע קשה להשתמש ב- PayPal בעת הרכישה מטבעות קריפטוגרפיים.

היכן ניתן לרכוש ביטקוין באמצעות PayPal?

חשוב לזכור זאת רוב חילופי המטבעות לא מקבלים PayPal. אפילו רוב החילופים המאפשרים לך להפקיד באמצעות מטבע פיאט לא תומך בזה.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

הסיבה העיקרית לכך היא את אופן פעולת מדיניות החזר החיוב של PayPal. בעיקרו של דבר, כשאנשים משלמים על מוצרים באמצעות PayPal, מציעים להם משהו שנקרא "הגנת הצרכן". המשמעות היא שאם הם לא מרוצים מהמוצר שרכשו, הם יכולים להעלות תביעה מול PayPal בניסיון להחזיר את כספם.

ברוב המקרים, אם המוכר לא יכול להוכיח שהוא מסר את הפריט, PayPal תחזיר את הכספים ותחזיר אותם לקונה!

כיצד לקנות ביטקוין עם Paypal: LocalBitcoins.

כפי שאתה יכול לדמיין, אין שום דרך להוכיח שהקונה לא קיבל את הביטקוין (גם אם הוא קיבל). זו הסיבה שהמרכזיות חוששות לכלול את PayPal בשיטות התשלום הזמינות שלהן.

עם זאת, זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות את זה, כי כפי שאני עומד להראות לך, יש כמה דרכים שונות שאתה יכול לעשות. בוא נתחיל עם LocalBitcoins.

LocalBitcoins

LocalBitcoins הוא א עמית לעמית לְהַחלִיף שמאפשר לאנשים מ יותר מ 200 מדינות שונות לקנות ולמכור BTC. היא הוקמה בשנת 2012, ומפקדה נמצא בפינלנד.

הדבר הגדול ביותר ב- LocalBitcoins הוא זה הוא תומך ביותר מ -20 אמצעי תשלום שונים – כולל PayPal!

הדרך בה זה עובד היא פשוטה. אם מישהו רוצה למכור את הביטקוין שלו, הוא מפרט את המחיר שהם רוצים למכור אותו במטבע המקומי שלו, יחד עם רשימת אמצעי תשלום שהם מקבלים. לראות כי PayPal היא מערכת תשלומים גלובלית, זה לא משנה באיזו מדינה תבחר!

ברגע שתמצא מוכר ששמח לקבל ביטקוין, אתה הזן את כמות ה- BTC שאתה רוצה לקנות, ואז המתן עד שיקבל הקונה. ברגע שהם עושים זאת, הביטקוין שלהם נעול ב”נאמנות “. זה מגן הן על הקונה והן על המוכר מפני אובדן הביטקוין או התשלום שלו.

ברגע שתשלום PayPal הועבר, הקונה מודיע למוכר. כאשר המוכר יכול לראות שהתשלום נמצא בחשבון PayPal שלו, הוא מודיע על כך ל- LocalBitcoins וה- BTC משוחרר באופן מיידי!

השתמשתי בפייפאל לביטקוין בעבר ב- LocalBitcoins, וכן התהליך לקח לא יותר מ -10 דקות. יש לזכור דבר אחד – מכיוון ש- PayPal נושאת מעט סיכון עבור המוכר, לפעמים הם גובים תעריפים גבוהים בהרבה!

למרות שאפשר סחר בעילום שם ב- LocalBitcoins, יש מוכרים שמבקשים שתאמת את עצמך בפניהם. הם עשויים לבקש ממך העלה עותק של תעודת הזהות שלך, אשר את כתובת הדואר האלקטרוני שלך ומספר טלפון לפני שהם מקבלים לסחור איתך. אם אתה משתמש ב- PayPal לרכישת ביטקוין, סביר להניח שמוכר LocalBitcoins יבקש ממך לעשות זאת.

אגודלים למעלה מקצוענים

✓ תהליך הרשמה קל

✓ הרבה מוכרים המקבלים PayPal

✓ מוגן על ידי נאמנות

בוז חסרונות

✗ המוכרים גובים לעתים קרובות שיעורי ביטקוין גבוהים יותר עבור תשלום PayPal

✗ יתכן שתצטרך לאמת את עצמך (בחירת המוכר)

אז, עכשיו כשאתה יודע על LocalBitcoins, החלק הבא של ‘קנו ביטקוין באמצעות PayPalהמדריך הולך להסתכל VirWoX!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

VirWoX

האפשרות הבאה ברשימת הסוחרים שלי שמאפשרת לך לקנות ביטקוין עם PayPal היא פלטפורמה שנקראת VirWoX. חברה זו הוקמה בשנת 2007, שהייתה שנתיים לפני השקת הביטקוין!

הם מתמחים במכירת משהו שנקרא ‘Second Life Lindens’, או SLL בקיצור. SLL הוא מטבע וירטואלי המשמש במשחק מקוון בשם Second Life. מְבוּלבָּל? הרשה לי להסביר.

הפלטפורמה מאפשרת לך קנו מטבעות SLL באמצעות PayPal. לאחר מכן תוכל להשתמש בבורסה המובנית להחלפת אסימוני SLL בביטקוין. לאחר שתעשה זאת, תוכל פשוט למשוך את הביטקוין בחזרה לארנק שלך!

כפי שציינתי קודם, קיים סיכון רב יותר עבור מוכרים המקבלים PayPal, אז VirWoX התקינה מגבלות. בעת ההרשמה תצטרך לספק כמה פרטים אישיים כמו שלך שם מלא ולאום.

זה יאפשר לך קנו מטבעות בשווי 90 אירו כל 24 שעות. מגבלות אלה מוגברות ככל שחשבונך מתבגר. המקסימום שמותר לך לקנות הוא 1,000 ל 24 שעות, שתוכל לעשות לאחר 60 יום של רישום חשבון.

כיצד לקנות ביטקוין עם Paypal: מגבלות ביורו.

אמצעי אבטחה נוסף אומר גם שכאשר אתה פותח חשבון לראשונה, לא תוכל לקנות BTC עם PayPal עד שחלפו 48 שעות..

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הם זה העמלות לרכישת ביטקוין עם PayPal ב- VirWoX גבוהות. ראשית, תחויב 3.4% לשימוש ב- PayPal. לאחר מכן, שער החליפין בין SLL ל- BTC יכול להיות גרוע באמת. עם זאת, אם זו השיטה שאתה מעוניין ללכת אליה, העמלות תמיד יהיו גבוהות יותר כאשר אתה משתמש בפייפאל לרכישת ביטקוין.

אגודלים למעלה מקצוענים

✓ הרבה מוכרים זמינים

✓ ניתן לקבל פיקדונות ישירים ב- PayPal

✓ ללא מגבלות משיכה

בוז חסרונות

✗ העמלות גבוהות מאוד

צריך להמתין 48 שעות לאחר ההרשמה לפני שתוכלו לקנות

Limits מגבלות הפקדה נמוכות

אז, עכשיו שאתה יודע על VirWoX, החלק הבא של ‘קנו ביטקוין באמצעות PayPalהמדריך הולך להסתכל eToro.

eToro

פלטפורמת eToro הוא שוק מרכזי שבו אנשים יכולים לקנות ולמכור מגוון מוצרים פיננסיים. זה כולל מטבעות בעולם האמיתי (כמו USD / EUR), סחורות (כמו זהב / שמן), מניות (כמו אפל), וכמובן, ביטקוין!

כיצד לקנות ביטקוין עם Paypal: eToro.

eToro נוצר בשנת 2007 וכעת למעלה מחמישה מיליון לקוחות ביותר מ -170 מדינות! עם זאת, הפלטפורמה שונה במקצת, מכיוון שאינך ‘מחזיק’ בפועל באף אחד מהנכסים שאתה קונה או מוכר. במקום זאת, אתה משער אך ורק אם מחיר הנכס יעלה או ירד.

eToro הוא מוסדר לחלוטין על ידי רשויות לאומיות שונות כולל הרשות להתנהלות פיננסית (בבריטניה) ו ניירות ערך בקפריסין & נציבות החליפין. המשמעות היא שהכספים שלך מוגנים עד סכום מסוים!

כך זה עובד כשאתה קונה ביטקוין עם PayPal ב- eToro. ברגע שיש לך יצר חשבון, אתה יכול לבצע הפקדות מיידיות באופן מיידי. לאחר מכן תוכל להמר על מחיר הביטקוין שעולה (או יורד). אם בשלב כלשהו תרצה לסגור את המסחר ולבצע משיכה, המסחר שלך יומר למטבע פיאט בעולם האמיתי.

אתה יכול אז פשוט משוך אותו בחזרה לחשבון PayPal שלך! הטבה גדולה עוד יותר לשימוש ב- eToro לרכישת BTC עם PayPal היא שאתה יכול לרכוש ביטקוין בשווי של עד 2,250 דולר מבלי לאמת את חשבונך!

אגודלים למעלה מקצוענים

✓ מוסדר לחלוטין במספר מדינות

✓ עמלות נמוכות

✓ אבטחה ברמה גבוהה

✓ מגבלות טובות לקונים ראשונים

✓ הפקדות מיידיות של PayPal להפקדות ביטקוין

בוז חסרונות

✗ אתה בעצם לא ‘מחזיק’ בביטקוין

✗ מומלץ רק למשתמשים שמבינים מה הם עושים

אז, עכשיו שאתה יודע על LocalBitcoins, VirWoX ו eToro, בחלק הבא של המדריך שלי, אני אתן לך הוראות שלב אחר שלב כיצד לקנות ביטקוין באמצעות PayPal. אני אראה לך כיצד לרכוש באמצעות כל שלוש הפלטפורמות. שוב, נתחיל עם LocalBitcoins!

כיצד לקנות ביטקוין באמצעות PayPal

LocalBitcoins

1. בקר באתר LocalBitcoins מאת לחיצה על קישור זה.

2. לחץ על הירוק הירשם בחינם לחץ על הכפתור ובצע את תהליך רישום החשבון. הייתי ממליץ לך הזן מידע מדויק, כיוון שתקבל סיכוי גבוה יותר למצוא מוכר שישמח לקבל ממך תשלום ב- Paypal.כיצד לקנות ביטקוין עם Paypal: LocalBitcoins.

3. לאחר הגדרת חשבונך, לחץ על קנו ביטקוין בתחילת הדף.כיצד לרכוש ביטקוין עם Paypal: קנו ביטקוינים ב- LocalBitocins.

4. הזן את ערך המטבע המקומי שלך של הביטקוין שאתה רוצה לקנות, ואז בחר את המדינה ממנה תרצה לקנות. למרות שבחרתי בבריטניה, אתה יכול לבחור בכל מדינה שתרצה. לאחר מכן לחץ על כל ההצעות המקוונות בתיבה הנפתחת ובחר לחפש.כיצד לקנות ביטקוין עם Paypal: בחירת PayPal של LocalBitcoins.

5. כעת תראו רשימה ארוכה של מוכרים שיאפשרו לכם לקנות ביטקוין באמצעות PayPal. התוצאות מדורגות לפי המחיר שהמוכר מוכן לקבל. לאחר מכן, לשם המשתמש, תראה גם את כמות העסקאות שהמוכר השלים, יחד עם ציון המשוב שלהם.כיצד לקנות ביטקוין עם Paypal: קונים ומוכרים של LocalBitcoins.

כפי שתראו, המוכר המוביל הושלם יותר מ 500 עסקאות ויש להם ציון משוב של 100% (זה סופר חשוב). לא רק זה, אלא הם גם כן מציע PayPal לביטקוין במחיר הזול ביותר! לאחר שבחרת מוכר, לחץ על לִקְנוֹת.

6. אתה נמצא עכשיו בשלב הסופי לפני שנשלחת בקשת הסחר שלך למוכר. בדקו שהמידע נכון, כולל התעריף והסכום שתרצו לקנות. בצד ימין תראה כמה תנאים בודדים שצוינו על ידי המוכר.

בדוגמה זו, המוכר מבקש שהקונה השלים לפחות 30 עסקאות. מכיוון שאני משתמש ב- LocalBitcoins כבר שנים רבות, אני עומד בתנאים שלו, כדי שאוכל לעבור לשלב הבא. אם לא, פשוט חזור ובחר מוכר אחר!כיצד לקנות ביטקוין עם Paypal: מחיר קניית ביטקוין ב- LocalBitcoins.

7. עכשיו אתה צריך פשוט ללחוץ על שלח בקשת סחר.כיצד לקנות ביטקוין עם Paypal: כמה אתה רוצה לקנות.

8. ברגע שהמוכר מקבל את הביטקוין שלך עם בקשת PayPal, המטבעות שלהם יהיו נעולים בפקדון. תקבל את כתובת PayPal שאליה אתה צריך להעביר את הכספים. ברגע שעשית את זה, לחץ על תשלום נשלח.

9. לאחר מכן, המוכר יקבל הודעה כי שלחת את התשלום. הם יבדקו את חשבון הפייפאל שלהם וברגע שהם יראו אותו, הביטקוין ישוחרר לארנק LocalBitcoins שלך! לאחר מכן תוכל פשוט למשוך אותם חזרה לארנק שלך!

אז, עכשיו, כשתדעו לקנות ביטקוין עם PayPal ב- LocalBitcoins, החלק הבא של המדריך שלב אחר שלב שלי יסתכל על VirWoX.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

VirWoX

עדכון: החל מינואר 2021, VirVox עצרה את פעילותה. החברה ממליצה BitPanda כחלופה.

1. בקר בדף הבית הרשמי של VirWoX מאת לחיצה על קישור זה.

2. בצד שמאל של הדף לחץ על עדיין לא רשום.כיצד לקנות ביטקוין עם Paypal: VirWox.

3. עקוב אחר תהליך פתיחת החשבון. יהיה עליך לבחור שם משתמש ולהזין את כתובת הדוא”ל שלך, השם המלא וארץ המגורים שלך.

4. לאחר שנרשמת ונכנסת לחשבונך החדש שנוצר, לחץ על לְהַפְקִיד בצד שמאל של הדף.

5. כעת תראה רשימה ארוכה של אמצעי תשלום. גלול מטה וחפש את PayPal. הזן את הסכום שברצונך להפקיד ואז לחץ על להמשיך עם פייפאל. כעת תועבר לחשבון PayPal שלך להשלמת העסקה.

6. חשבונך ימומן כעת במטבע שבחרת (שלי היה דולר ארה”ב, אך יכול להיות גם יורו). לאחר מכן, חפש לְהַחלִיף בצד שמאל של הדף ואז לחץ על USD / SLL (או EUR / SLL).

7. החלף את USD / EUR שלך במטבעות SLL במחיר השוק הטוב ביותר. זה אמור להסתיים באופן מיידי.

8. עכשיו שיש לך מטבעות SLL בחשבונך, לחץ על BTC / SLL שנמצא בצד שמאל שמתחת

9. החלף את מטבעות ה- SLL שלך בביטקוין במחיר השוק הטוב ביותר. שוב, זה אמור להתבצע באופן מיידי.

10. חשבונך ממומן כעת באמצעות ביטקוין. עכשיו אתה יכול למשוך אותם לארנק הביטקוין שלך!

עכשיו, כשתדעו לקנות ביטקוין עם PayPal ב- VirWoX, החלק האחרון במדריך שלב אחר שלב שלי יראה לכם איך לעשות את זה עם eToro!

eToro

1. בקר בדף הבית הרשמי של eToro מאת לחיצה על קישור זה.

2. בחלק העליון של הדף לחץ על להתחיל, בא אחריו הירשם.כיצד לרכוש ביטקוין עם Paypal: התחל עם eToro.

3. עקוב אחר תהליך פתיחת החשבון, שיחייב אותך הזן את שמך המלא וכתובת הדוא”ל שלך. יהיה עליך גם לבחור סיסמה חזקה.כיצד לקנות ביטקוין עם Paypal: הצטרפות ל- eToro.

4. לאחר שהחשבון שלך מוגדר ואתה מחובר, לחץ על הפקדת כספים. הזן את מספר הכספים שברצונך להפקיד ולאחר מכן בחר פייפאל. יופנה מחדש לאתר PayPal. היכנס לחשבון PayPal שלך והשלים את העסקה.

5. כעת, כאשר חשבונך ממומן, חפש ביטקוין בחלק העליון של הדף ואז לחץ על סַחַר.כיצד לקנות ביטקוין עם Paypal: סחר בביטקוינים ב- eToro.

6. הזן את כמות הביטקוין שאתה רוצה לקנות במטבע המקומי שלך, ואז לחץ על לִקְנוֹת. אל תשכח, אינך הבעלים של הביטקוין שזה עתה קנית. אתה פשוט מהמר שהמחיר יעלה או יורד.

אני ממליץ על אפשרות זו רק למשתמשים שמבינים את הסיכונים שבשימוש בפלטפורמה זו וקראו את כל התנאים.

מסקנות

וזה הסוף של ‘קנו ביטקוין באמצעות PayPal‘ להנחות! כפי שאתה יודע עכשיו, מנסה לקנות ביטקוין באמצעות PayPal לא קל כמו להשתמש באמצעי תשלום אחרים, כגון כרטיס חיוב / אשראי או חשבון בנק. עם זאת, זה בהחלט אפשרי.

לכל אחד מהחילופים הללו יש את שלהם יתרונות וחסרונות – הכל תלוי במה שאתה מחפש. עם זאת, אם אתה פשוט מחפש החלפה עם העמלות הנמוכות ביותר, הייתי מציע LocalBitcoins. רק וודא שאתה פותח עסקאות רק עם סוחרים מכובדים. אם אתה מחפש מקום לקנות ביטקוין עם כרטיס אשראי, עיין במדריך שלי כאן.

לחלופין, אם החלטת שפייפאל היא לא הדרך הטובה ביותר לרכוש ביטקוין, אל תשכח שתוכל לבדוק בורסות כגון Coinbase, או אפילו להשתמש בשירותים של סימפלקס!

אז באיזה מרכזיה אתה הולך להשתמש? ספר לי בתגובות למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map