קנו ליטקוין עם PayPal באופן מיידי

ברוך שובך! אז, אתה אוהב את מה שמטרתו של פרויקט Litecoin להשיג וכעת אתה רוצה לקנות Litecoin באמצעות PayPal, אך אינך בטוח כיצד? ובכן, היום אני הולך להראות לך…

למרות שיש כיום מאות בורסות שונות של מטבעות קריפטוגרפיים המאפשרות לקנות, למכור ולסחור ליטקוין, כמעט אף אחד מהם אינו מקבל PayPal.!

כתוצאה מכך, אין דרך ישירה לקנות ליטקוין באמצעות PayPal. תחילה תצטרך לקנות ביטקוין באמצעות חשבון PayPal שלך, ולאחר מכן להחליף ביטקוין עבור Litecoin בבורסה. אבל אל תדאג, אני אדריך אותך בשלבים.

במדריך ‘קנה Litecoin עם PayPal’ אני הולך לדון בשתי פלטפורמות שונות המקבלות PayPal ולהסביר כיצד שניהם עובדים. לאחר מכן אני הולך לתת לך מדריך פשוט אחר צעד פשוט כיצד להשלים את PayPal שלך לסחר בליטקוין מההתחלה ועד הסוף.!

אז למה אתה מחכה? בחלק הראשון של המדריך ‘איך לקנות Litecoin עם PayPal’, נתחיל בלגלות מדוע כל כך קשה לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות ארנק אלקטרוני כמו PayPal!

מדוע קשה לקנות ליטקוין באמצעות PayPal

נראה כי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אינם אוהבים את פייפאל בגלל הסיכונים הכרוכים בכך.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

קנו Litecoin עם Paypal

אחת הסיבות העיקריות לכך היא של- PayPal יש משהו שנקרא ‘הגנת קונה’. זה מאפשר לקונה לבקש החזר אם מישהו מוכר לו משהו שאינו תואם את התיאור. ברוב המקרים, PayPal מעדיפה את הקונה. המשמעות היא שלמוכר אין ברירה אלא להחזיר את התשלום.

במקרה של קניית ליטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אין דרך בטוחה להוכיח שהמוכר שלח את המטבעות. המשמעות היא שהקונה יעמיד פנים שהוא מעולם לא קיבל אותם ואז יבקש החזר מפייפאל!

כתוצאה מכך, סוחרים לעתים קרובות גובים עמלות גבוהות יותר כדי להגן על עצמם מפני החזר חיוב! לכן, חשוב לזכור שהאפשרויות שאעביר לכם יקרות בהרבה משימוש באמצעי תשלום אחרים!

אז, עכשיו שאתה יודע למה זה יכול להיות קשה לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות PayPal, החלק הבא של המדריך ‘לקנות Litecoin עם PayPal’ יבדוק היכן זה אפשרי.

איפה אפשר לקנות Litecoin באמצעות PayPal?

LocalBitcoins

קנו Litecoin עם Paypal


האפשרות הראשונה שרציתי לדון איתך הייתה LocalBitcoins. הם חילופי עמיתים לעמית המאפשרים לך לקנות ולמכור ביטקוין ישירות עם משתמשים אחרים. בבסיסם בפינלנד, הם הושקו לראשונה בשנת 2012 וכעת משרתים לקוחות ביותר מ- 248 מדינות שונות!

כשאתה ניגש לפלטפורמה, תמצא רשימה ארוכה של אנשים שמחפשים למכור את הביטקוין שלהם, עם המחיר שהם שמחים למכור עבורו ואמצעי התשלום המועדף עליהם..

התהליך ממש פשוט. לאחר שתמצא מוכר ששמח לקבל את PayPal, הזן את הסכום שאתה רוצה לקנות וברגע שהמוכר יקבל, הוא ישלח לך את כתובת ה- PayPal שלו. בשלב זה, הביטקוין נעול בתוך הפלטפורמה והוא משוחרר ברגע שהמוכר יכול לראות ששילמת!

יש גם מערכת דירוג מגניבה כמו eBay, בה קונים ומוכרים יכולים להשאיר משוב לאחר סיום המסחר!

הזמן שלוקח לקנות ביטקוין עם PayPal באמצעות LocalBitcoins אינו ארוך בכלל. זה לא אמור לקחת לך יותר מ -10 דקות להשלמת העסקה!

אז, עכשיו אתה יודע מה זה LocalBitcoins, החלק הבא של המדריך ‘איך לקנות Litecoin עם PayPal’ הולך לבדוק את העמלות שלהם!

עמלות

בקניית מטבעות ב- LocalBitcoins, הפלטפורמה אינה גובה עמלה מהקונה. במקום זאת, המוכר בוחר את התעריף שהוא רוצה לגבות. המחירים יכולים להשתנות די הרבה, כלומר לפעמים אתה יכול לשלם בשיעור גבוה בהרבה ממחיר השוק הנוכחי.

קנו Litecoin באמצעות Paypal - לוח המחוונים

כפי שתראו מצילום המסך שלעיל, מחיר קניית הביטקוין עם PayPal מתחיל עד 5,779.87 ליש”ט ועולה עד 6,975.70 ליש”ט! זה הבדל של כמעט 20%!

אפשרויות תשלום

בנוסף לקבלת PayPal, LocalBitcoins תומך כעת ביותר מ -20 אמצעי תשלום שונים. זה כולל כל דבר, החל מהעברה בנקאית מקומית, SWIFT, Pingit ואפילו מזומן בדואר!

עם זאת, לא הייתי ממליץ לשלוח כסף מזומן או פגישה באופן אישי, מכיוון שלא תהיה מוגן על ידי שירות הנאמנות של LocalBitcoins!

הדבר הנהדר ב- LocalBitcoins הוא שלא משנה מאיזו מדינה אתה קונה, מכיוון ש- PayPal היא אמצעי תשלום גלובלי. המשמעות היא שאם אתה מוצא מוכר זול יותר שנמצא במדינה אחרת עבורך, אתה עדיין יכול לקנות מהם.

אז, עכשיו, כשאתה יודע על העמלות ועל אמצעי התשלום השונים בבורסה, החלק הבא של המדריך ‘לקנות Litecoin עם PayPal’ הולך לתת לך הוראות שלב אחר שלב כיצד לרכוש LocalBitcoins.

כיצד לקנות ביטקוין באמצעות PayPal ב- LocalBitcoins

 1. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבקר באתר LocalBitcoins, אותו תוכל לעשות על ידי לחיצה על הקישור שלי כאן!
 2. חפש את הירוק הירשם בחינם לחץ ולחץ עליו! כעת תצטרך להזין כמה פרטים אישיים. ככל הנראה עדיף להשתמש בשם האמיתי שלך, מכיוון שחלק מהמוכרים יבקשו ממך לאמת את עצמך איתם לפני שהם מקבלים את המסחר.

  קנו Litecoin באמצעות Paypal - הירשמו

 3. לאחר שתסיים את תהליך פתיחת החשבון, לחץ על קנו ביטקוין בחלק העליון של המסך.

  קנו Litecoin עם Paypal - Localbitcoins

 4. בתיבה הראשונה, הזן את כמות הביטקוין שאתה רוצה לקנות. המטבע יתבסס על המדינה בה אתה נמצא, אך תוכל לשנות זאת אם תרצה בכך. אתה יכול גם לשנות את המדינה ממנה אתה רוצה לקנות אם אתה לא יכול למצוא מוכרים שמקבלים PayPal. לחץ כעת על כל ההצעות המקוונות תיבה וחפש פייפאל. ואז לחץ על לחפש.

  קנו Litecoin עם Paypal - Localbitcoins

 5. לאחר טעינת תוצאות החיפוש שלך, תראה רשימת מוכרים ששמחים לקבל את PayPal. הם מדורגים על סמך המחיר שהם רוצים לגבות. בצד שמאל של המסך, תראה את ציון המשוב של המוכר ואת מספר העסקאות הקודמות שהשלימו. באופן אידיאלי, אתה רוצה לבחור מוכר שיש לו 100% משוב, וכמות עסקאות טובה (50+). כדאי גם להסתכל בתיבת המגבלות, שהיא כמות הביטקוין שהמוכר מעוניין לסחור בה. בדוגמה שלי, למוכר הדף יש ציון משוב של 100% והם השלימו יותר מ 100 עסקאות. הם מציעים גם את שער החליפין הזול ביותר, אז אני הולך לבחור אותם! לאחר שבחרת את המוכר שלך, לחץ על לִקְנוֹת.

  קנו Litecoin באמצעות Paypal - לוח מחוונים של Localbitcoins

 6. בשלב זה, המוכר לא קיבל הודעה שאתה רוצה לסחור. לכן, לפני שאתם ממשיכים, וודאו שכל הפרטים נכונים. דבר נוסף שתצטרך לחפש הוא תנאי המוכרים בצד ימין של הדף. כל מוכר מפרט את התנאים וההגבלות שלו, אז רק וודא שאתה מרוצה מהם. לפעמים הם מבקשים תעודת זהות, או כמו בדוגמה שלי, הם אומרים שהם יסחרו רק עם קונה שהשלים יותר מ -30 עסקאות מוצלחות. אם אינך עומד בתנאים שלהם, כל שעליך לעשות הוא לחזור לדף תוצאות החיפוש ולבחור מוכר אחר!

  קנו Litecoin באמצעות Paypal - אמצעי תשלום

 7. אם ברצונך להמשיך, גלול מטה ולחץ על שלח בקשת סחר.

  קנו Litecoin באמצעות Paypal - בקשת סחר מקומית

 8. לאחר מכן תישלח למוכר התראה מיידית עם בקשתך. הם יבדקו את המידע ואז ישלחו לך את כתובת ה- PayPal שלהם. אתה יכול לדבר עם המוכר באמצעות תיבת הצ’אט אם יש לך שאלות.
 9. עבור לחשבון PayPal שלך והעביר את הכספים. אל תשכח להזין את מספר ההתייחסות שהמוכר מספק. ברגע ששלחת את התשלום לחץ על תשלום נשלח.
 10. המוכר יקבל כעת הודעה ששילמת. בשלב זה, הביטקוין עדיין נעול בפקדון. המוכר עדיין צריך לבדוק ששלחת את התשלום! ברגע שהם יוכלו לראות שהתשלום הגיע, הם ישחררו את הביטקוין מהנאמנות.

מזל טוב! השתמשת זה עתה בשיטה הראשונה שלנו לרכישת ביטקוין באמצעות PayPal. עם זאת, דאג איתי, מיד במדריך ‘קנה ליטקוין עם פייפאל’, אני אראה לך כיצד להחליף את הביטקוין שלך עבור ליטקוין! עם זאת, ראשית אני רוצה לדון באופציה חלופית … בואו נסתכל על VirWoX!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

VirWoX

VirWoX, שנוצר בשנת 2007, היא פלטפורמה המאפשרת לאנשים לסחור במטבע דיגיטלי בשם ‘Second Life Lindens’ (SLL). מטבע זה הוא מטבע שמשמש במשחק בשם ‘Second Life’ והוא מאפשר לשחקנים לקנות מגוון של מוצרים וירטואליים.

זה לא מטבע קריפטוגרפי כמו ביטקוין או ליטקוין, ולא ניתן להשתמש בו בשום מקום אחר מאשר במשחק. אולי אתה תוהה מדוע אני אומר לך את זה!?

ובכן, פלטפורמת VirWoX מאפשרת גם לאנשים לסחור בביטקוין! ונחש מה? זה גם מקבל PayPal!

הדרך בה זה עובד היא כזו: אתה מממן את חשבון VirWoX שלך באמצעות PayPal ואז מחליף את מטבע ה- fiat שלך במטבעות SSL. לאחר שתעשה זאת, יהיה עליך להחליף את מטבעות ה- SLL שלך בביטקוין.

לאחר מכן, תידרש למשוך את הביטקוין שלך לבורסת מטבעות קריפטוגרפיים ואז להחליף אותם תמורת Litecoin!

אפשרויות תשלום

למרות שפלטפורמת VirWoX נבנתה במיוחד עבור מטבעות SLL, הם מקבלים מגוון רחב של אמצעי תשלום אחרים. בנוסף לפייפאל, הם מקבלים גם כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי (באמצעות Skrill), קלארנה, כרטיס פלאזייף ו- OK Pay.!

בשל הסיכון בקבלת PayPal, צוות VirWoX התקין כמה מגבלות הפקדה. כאשר תירשם לראשונה תצטרך לחכות יומיים לפני שתוכל לבצע את הרכישה הראשונה שלך!

לאחר שחלוף זמן זה, תוכל להשתמש בחשבון PayPal שלך להפקדת 90 אירו. לאחר שעברו עוד 10 ימים, זה עולה ל -120 אירו. לאחר 30 יום זה עולה ל 200 יורו. 400 יורו לאחר 60 יום ואז לבסוף 1000 יורו על פי בקשה.

הצוות לא מבהיר מה עליכם לעשות בכדי להשיג את זה עד 1000 יורו, אבל אני חושב שהם בטח ירצו שתאמתו את זהותכם על ידי העלאת תעודה מזהה.

כמו כן, חשבון PayPal שלך יצטרך להיות חשבון מאומת, אחרת VirWoX לא מאפשרת לך להפקיד!

אז, עכשיו כשאתה יודע על אפשרויות התשלום ב- VirWox, החלק הבא של המדריך ‘קנה Litecoin עם PayPal’ הולך לבדוק את העמלות שלהם!

עמלות

אחד החסרונות הגדולים ביותר בשימוש בחשבון PayPal שלך ב- VirWox הוא שהעמלות יכולות להיות גבוהות.

קנו Litecoin עם Paypal - עמלותמקור: מאתר

כאשר אתה מבצע את ההפקדה הראשונית שלך, תצטרך לשלם דמי עסקה של 3.4%. לאחר מכן, יהיה עליך לבצע שתי עסקאות נפרדות. ראשית זה יהיה יורו>SLL ואז SLL>BTC. בהתאם לשער החליפין שהמוכרים האחרים מבקשים, זה יכול להתחיל להסתדר בצורה די משמעותית.

ולבסוף, אל תשכח כי אז תצטרך להעביר את הביטקוין שלך לבורסת מטבעות קריפטוגרפיה כדי לסחור בהם תמורת Litecoin, מה שגם יעלה לך עמלות נוספות!

למרבה הצער, לא משנה איזו אפשרות תלך, השימוש ב- PayPal לרכישת מטבע דיגיטלי תמיד יהיה יקר בהרבה משיטות מסורתיות. הסיבה לכך היא שהסיכונים הם הרבה יותר גבוהים!

אז, עכשיו כשתדעו לקנות ביטקוין עם PayPal, בחלק הבא של המדריך ‘קנו ליטקוין עם פייפאל’ אני הולך להראות לכם איך להחליף את הביטקוין שלכם עבור ליטקוין.!

כיצד להחליף ביטקוין ב- Litecoin

אם עקבת אחר המדריך שלי ‘קנה Litecoin עם PayPal’ עד לנקודה זו, עליך לדעת כעת כיצד להשתמש בחשבון PayPal שלך לרכישת ביטקוין. עם זאת, הגעת לכאן לקנות ליטקוין – לא ביטקוין – אז אני אראה לך את השלב האחרון של העסקה…

החלטתי להשתמש ב- LocalBitcoins בדוגמה שלי, שכן אני מוצא את התהליך הרבה יותר קל מאשר להשתמש ב- VirWoX. העמלות גם זולות יותר ויש פחות צעדים מעורבים.

כמו כן, מאות חילופי מטבעות קריפטוגרפיים יאפשרו לך לסחור בביטקוין תמורת Litecoin, אולם בחרתי בינאנס. הסיבה לכך היא שדמי המסחר שלהם הם מהנמוכים בענף, הם בעלי נפח המסחר הגדול ביותר וגם האבטחה גבוהה..

קבל את כתובת ההפקדה שלך לבינאנס

 1. בקר בדף הבית של Binance על ידי לחיצה כאן.
 2. יהיה עליך לפתוח חשבון שאורכו לא יותר משתי דקות. אינך צריך לספק מידע אישי כלשהו, ​​כלומר תוכל לסחור בעילום שם!
 3. לאחר שתהיה מוכן, לחץ על פיקדונות בתחילת הדף.

  קנו Litecoin באמצעות Paypal - קרנות Binance

 4. בתיבה הנפתחת, חפש ביטקוין. היזהר מאוד כאן מכיוון שיש המון וריאציות. ודא שאתה בוחר BTC – ביטקוין, שאמור להיראות זהה לצילום המסך שלי למטה.

  קנו Litecoin באמצעות Paypal - פיקדון בינאנס

 5. כעת תוצג לך כתובת ההפקדה הייחודית שלך לביטקוין עבור Binance. לחץ על העתק כתובת.

  קנו Litecoin עם Paypal - כתובת הפקדה של BTC

העברת הביטקוין שלך מ- LocalBitcoins לבינאנס

כעת, לאחר שהגדרת את חשבון Binance והעתקת את כתובת ההפקדה שלך, כעת עליך לחזור לחשבון LocalBitcoins שלך!

 1. בחלק העליון של המסך לחץ על ה- ארנק.

  קנו Litecoin עם Paypal - ארנק

 2. כעת עליך להדביק את כתובת ההפקדה שלך ב- Binance קבלת כתובת ביטקוין קופסא. עליכם להזין גם את כמות הביטקוין שאתם רוצים להעביר. LocalBitcoins מאפשר לך גם להזין תיאור, שהוא רק הפניה.

  קנו Litecoin עם Paypal - סכום ביטקוין

 3. לבסוף, לחץ על הכחול לְהַמשִׁיך תיבה להשלמת ההעברה. המטבעות אמורים להופיע בחשבון Binance שלך ​​בתוך כ -10 דקות!

סחר בביטקוין עבור Litecoin ב- Binance

אם פעלת אחר ההוראות המפורטות שלי עד כה, כעת עליך להיות בעל חשבון Binance הממומן על ידי ביטקוין. החלק האחרון במדריך ‘איך לקנות Litecoin עם PayPal’ הולך לבדוק כיצד לבצע סחר של ביטקוין לליטקוין ב- Binance.!

 1. בחלק העליון של המסך, העבר את העכבר מעל לְהַחלִיף, ואז לחץ על בסיסי.

  קנו Litecoin באמצעות Paypal - החלפת בינאנס

 2. כעת עלינו למצוא את צמד המסחר של Bitcoin (BTC) / Litecoin (LTC). בצד ימין של הדף לחץ על BTC ואז חפש LTC בתיבת החיפוש.

  קנו Litecoin עם Paypal - שינוי בינאנס

 3. כעת לחץ על זיווג LTC / BTC המופיע מתוצאת החיפוש שלך.

  קנו Litecoin עם Paypal - Binance LTC

 4. אתה נמצא כעת בדף המסחר הראשי של LTC / BTC! אני יודע שבהתחלה זה יכול להראות ממש מפחיד, אבל זה פשוט ממה שאתה חושב!

  קנו Litecoin באמצעות Paypal - לוח מחוונים LTC

 5. גלול מטה מתחת לטבלאות המסחר וחפש את ה- קנו LTC קופסא. עכשיו לחץ על שׁוּק. זה יאפשר לך לקנות Litecoin במחיר השוק הנוכחי.

  קנו Litecoin עם Paypal - שוק

 6. עכשיו אתה צריך להזין את הסכום שאתה רוצה לקנות. אתה יכול להזין את זה לתוך ה- כמות קופסא.
 7. לסיום, להשלמת המסחר בביטקוין ל- Litecoin, לחץ על קנו LTC. אם קנית בשיטה זו, המסחר שלך אמור לעבור מיד!

מזל טוב, הרגע רכשת את ה- Litecoin שלך באמצעות PayPal!

קנו Litecoin עם PayPal: מסקנה

אם קראת את המדריך ‘קנה Litecoin עם PayPal’ מההתחלה ועד הסוף, עכשיו תדע כמה קשה להשתמש בחשבון PayPal שלך כדי לקנות Litecoin … למרבה הצער, אם אתה צריך להשתמש ב- PayPal, הדרך היחידה שתוכל לעשות זאת זה לקנות תחילה ביטקוין ואז להחליף אותו עבור ליטקוין.

האם ידעת שיש כיום הרבה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים המקבלים אמצעי תשלום אחרים בעולם האמיתי, כגון כרטיס חיוב / אשראי או חשבון בנק? כדאי לשקול זאת, מכיוון שלא רק שקניית ליטקוין בדרך זו תהיה זולה יותר, אלא שגם זה יהיה הרבה יותר מהיר.

מה שמעצבן הוא ש- Coinbase (בורסת הברוקרים הגדולה בעולם) מאפשרת לך לָסֶגֶת כספים לפייפאל, אך הם אינם מאפשרים לך להפקיד. כמה מתסכל!

בסופו של דבר, החדשות הטובות הן שרכישת ליטקוין באמצעות PayPal יכולה להיעשות, אך פשוט היו מוכנים לעבור המון שלבים. ספר לי אם מצאת מדריך זה צעד אחר צעד מועיל, או אפילו טוב יותר אם אתה יכול לחשוב על דרך טובה עוד יותר לקנות ליטקוין באמצעות Paypal.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map