עתיד הביטקוין: מה תחזית הביטקוין?

שלום וברוכים הבאים למאמר זה הכל על עתידו של הביטקוין. במדריך הבא אדבר על מגוון נושאים. אלו כוללים:

 • מה זה ביטקוין?
 • ההיסטוריה האחרונה של הביטקוין.
 • השימושיות הנוכחית של הביטקוין.
 • מקרי השימוש השונים שלה.
 • מפתחי המאמצים של ביטקוין להגדיל את הרשת.
 • העתיד של הביטקוין עם כמה תחזיות מחיר של BTC ושליליות ותחזיות ביטקוין חיוביות.
 • דעתי משלי על עתידו של הביטקוין.

בסוף המאמר, אני מקווה שתלמדו הרבה על הקריפטו הייחודי הזה. אני גם מקווה שתבינו בדיוק מדוע ביטקוין הוא ייחודי וששום מטבע דיגיטלי אחר, עם זאת, במהירות שהוא יכול לבצע עסקאות, לעולם לא יוכל ליצור את מה שיש לביטקוין..

כרגיל, יש לנו המון לעבור. הבה נתחיל!

מהיכן הגיע הביטקוין?

ביטקוין הוא עמית לעמית, מזומנים דיגיטליים. זה מבוזר לחלוטין. המשמעות היא שאף רשות לא יכולה ליצור ממנו יותר או להחליט למי יש חלק זה. כללי הרשת מכתיבים הכל. אי אפשר לשנות כללים אלה מבלי שכל הצדדים מסכימים עליהם. חוסר היכולת לשנות את הכללים מכונה התנגדות לצנזורה. זו איכות חזקה מאוד של הביטקוין.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

ביטקוין נוצר על ידי מפתח או צוות מפתחים אנונימי בשם Satoshi Nakamoto. ההחלטה להישאר אנונימית הייתה טובה מצד סאטושי. הרשת קיימת כעת לחלוטין ללא מנהיגות – ניסוי אמיתי בביזור.

ביטקוין בימינו

הביטקוין עבר דרך ארוכה בתשע השנים שחלפו מאז נוצר. במקור זה נודע רק על ידי כמה קריפטוגרפים שדנו ברעיונות בפורומים בסביבות 2009-2011. היא מצאה מקרה שימוש מוקדם כאמצעי תשלום לפושעים המשתמשים ברשת החשוכה, ובזכות השימוש הזה ביטקוין משך את תשומת ליבו המרכזית הראשונה בשנת 2013..

עם זאת, ככל שאנשים רבים מבינים את הביטקוין ואת תכונותיו המהפכניות, אנשים רבים רואים את הערך של אחיזה בו. מכיוון שיש לה היצע קבוע של 21 מיליון יחידות, כאשר הביקוש עולה, וההיצע נשאר זהה, המחיר עולה כלפי מעלה.

העתיד של הביטקוין

זה מושך יותר אנשים ללמוד על ביטקוין והמחיר ממשיך לעלות מכיוון שגם הם רואים את הערך להחזיק חלק מהחסכונות שלהם במטבע..

במהלך 2017 הצמיחה היציבה הזו יצאה להילוך גבוה. בכמה אירועי חדשות חיוביים עלה הביטקוין שוב לכותרות. הראשון היה ממש בתחילת השנה, כאשר מחיר הביטקוין חצה סוף סוף 1,000 דולר לראשונה מזה כשנתיים. ריצת השוורים הייתה בתנועה וגרמה לכולם לתהות, מה העתיד של הביטקוין.

גורמים נוספים שהעלו את הערך הבסיסי של הביטקוין בתקופה היו יישוב הוויכוח בקנה מידה, הפעלת שדרוג התוכנה SegWit והשקת החוזים העתידיים של ביטקוין על ידי קבוצת CBOE ו- CME. כל הגורמים הללו הראו כי הביטקוין התבגר, והוא הצדיק מחיר גבוה יותר. עם זאת, ככל שפרסומי חדשות רבים יותר החלו לדווח על עליית מחיר הביטקוין, אנשים רבים יותר החלו לרכוש מסיבות פיננסיות בלבד. 

רבים מאנשים אלה שקנו במחצית השנייה של 2017 בקושי הבינו מה הם קנו. הם פשוט רצו להרוויח כסף. מבלי להימכר לגמרי על מה זה חידוש פורץ דרך ביטקוין, הם שפכו כסף. “הכסף המטומטם” הזה, כפי שמשקיעים רבים מכנים אותו, יצר את הבועה של סוף 2017.

תרשימי ביטקוין המנבאים את עתיד הביטקוין

ההתרסקות של דצמבר / ינואר

יש אמירה ישנה בהשקעה או במסחר “קנה את השמועה, תמכור את החדשות”. בעיקרון, המשמעות היא שאם משהו חיובי נשמע כאילו הוא קורה, עליכם לקנות את הנכס הקשור אליו. כשמשהו בסופו של דבר קורה, עליכם למכור את הנכס. סביר להניח שמנטליות זו גרמה לקריסה שהשוק עדיין מתאושש מהיום.

בעיקרון, הרבה סוחרים מנוסים צפו כי החוזים העתידיים של קבוצת CME ו- CBOE לא יהוו אירוע חדשותי גדול כמו שהמשקיעים חסרי הניסיון קיוו שיהיו. השוק כבר התנפח לבועה בקנה מידה מלא עד שהושקעו. כאשר המחיר מתקרב גם לרמת ההתנגדות של 20,000 $, קרוב לוודאי שיהיה משהו של נסיגה בעתיד הביטקוין..

תרשימי ביטקוין המנבאים את עתיד הביטקוין

לדעתי, התרסקות סוף השנה נגרמה ראשית על ידי סוחרים מנוסים שנמכרו קרוב לצמרת וגרמו לירידה קטנה במחיר. אילו אלה שקנו מאוחר יותר השנה באמת ידעו למה הם נכנסים, הם היו מחזיקים את המטבעות שלהם באמצעות טבילה זו וממשיכים להעלות את המחיר.

עם זאת, מחשש שמא תבוא קריסה, המוני המשקיעים הלא מנוסים שהיו אחראים לרוב הרווחים שבין 6,000 ל -20,000 $ החלו להימכר פתאום. בכך שהם פחדו מהתרסקות ואכפת להם יותר מהמחיר מאשר מהערך הבסיסי של הביטקוין, הם יצרו את ההתרסקות ממנה חששו.

שימושיות של ביטקוין

מבחינת השימושיות שלו, הביטקוין מעולם לא היה שימושי יותר. יש כל מיני דברים שאפשר לקנות באמצעות ביטקוין. ישנם קמעונאים מקוונים רבים המקבלים אותם. אחד הגדולים נקרא Overstock.com.

מלאי יתר

כמעט כל מה שתצטרכו לצאת לחופשה ניתן לשלם גם בביטקוין. אתה יכול לקנות מקומות לינה, טיסות וארוחות בחוץ כשאתה שם. אם תחליט שאתה אוהב את המקום אליו נסעת, אתה יכול אפילו להשתמש בביטקוין כדי לקנות שם בית!

אתה יכול גם לשלם עבור שירותים רבים מאנשים המשתמשים בביטקוין. אלה כוללים שירותי פרילנסר של מפתחים, כותבים, אמנים ורבים אחרים. אפשר אפילו לשלם עבור חשפנים בלאס וגאס באמצעות ביטקוין בימים אלה!

לכל דבר אחר שתצטרכו, ישנם שירותי כרטיסי מתנה כמו eGifter. הם מאפשרים למשתמשים שלהם להחליף מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיסי מתנה עבור חברות שונות. אלה כוללים את אמזון, טסקו, פיצה אקספרס, ורבים אחרים. זה מאפשר להשתמש בביטקוין לקנות כמעט כל דבר שניתן להעלות על הדעת!

העתיד של הביטקוין

העתיד של הביטקוין יהיה תלוי במידה רבה באיזה מקרה שימוש הוא נעשה שימוש בתדירות גבוהה יותר. נראה שיש שתי דוגמאות עיקריות למקרי שימוש בביטקוין. האחד הוא מדיום חליפין והאחד הוא מאגר ערך.

ביטקוין כחנות ערך

אחד ממקרי השימוש הגדולים ביותר שיש לביטקוין הוא כחנות ערך. זה אולי נראה טיפשי טיפה כשרק דיברנו על זה שמתרסק אבל פשוט תשמע אותי!

ביטקוין למעשה הופך תאורטית למאגר ערך מצוין בצורתו הנוכחית. הסיבה היחידה שזה לא מתנהג כמו אחת נובעת מתאוות בצע ותמימות של אנשים במה מדובר ולמה זה מיוחד. אז הערך עצמו ממלא תפקיד מפתח בעתיד הביטקוין.

זה הושווה ל”זהב דיגיטלי “על ידי מייסד שותף של אפל, סטיב ווזניאק. זה למעשה מתנהג טוב יותר מזהב גם במובנים רבים. קל יותר לאחסן, קל יותר להובלה, אי אפשר לקחת ממך בכוח, והכמות ידועה. זהב בעייתי מכל הסיבות הללו.

עתידו של ביטקוין 5

אם אתה מתקשה להבין מדוע ניתן לדבר על משהו שאתה לא יכול לראות (ביטקוין) באותו אופן כמו זהב, תן לי להסביר משהו על הערך שמשחק תפקיד עצום בעתיד הביטקוין..

מה זה ערך בכל מקרה?

ערך נוצר על ידי בני אדם. חשוב על יהלום או זהב. זה לא עושה כלום. אתה לא יכול לאכול את זה, ואתה לא יכול להשתמש בו כדי לחמם אותך.

אתה יכול למכור את זה באמת – בתנאי שמישהו ישלם על זה. אם היית הולך לשבט ג’ונגל נידח שלא מעריך זהב ומנסה למכור להם את זה, הם בטח היו צוחקים עליך.

מה לגבי הדוגמה הזו. פרוץ מלחמת העולם השלישית ופתאום כל קריסת הבנק והדולרים בכיס שלך הופכים לחסרי ערך. אף אחד לא רוצה יותר את העיתון הזה עם פנים של נשיא. לכן, אין לזה ערך. בדוגמה זו מזון, כלי נשק ותחמושת יהיו המצרכים הרצויים ביותר וערכם יעלה.

הזהב עצמו הוא מעט סחורה מתוארכת. כמו שאמרתי, אתה לא יכול לאחסן את זה טוב, אתה לא יכול לנסוע איתו טוב, וזה קל לגנוב ממישהו. זה רק חשוב מכיוון שכחברה גלובלית, החלטנו שכן. אם אנחנו כחברה גלובלית מחליטים שהביטקוין טוב יותר מזהב למטרה זו, הוא ממלא פתאום את התפקיד הזה. כבר אנשים מתעוררים למציאות זו מכיוון שכוכב הלכת החליט לאחסן מעל 100 מיליארד דולר בנכס.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

ביטקוין כמדיום חליפין

מקרה שימוש אחר לביטקוין הוא השימוש בו כאמצעי חליפין. כפי שצוין לעיל, הביטקוין כבר משמש ברחבי העולם כאמצעי חליפין. יכול להיות שעתידו של הביטקוין יהפוך למדיום העיקרי של העסקה?

למרבה הצער, זה לא ממש טוב בצורתו הנוכחית לשימוש כאמצעי חילופי. ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי מבוסס בלוקצ’יין. זה תוכנן להיות מאובטח וחסין ככל האפשר להתקפות. פירוש הדבר שעליו להקריב מהירות למען הביטחון הזה.

כדי למקסם את האבטחה של רשת הביטקוין, יש זמן רב בין יצירת כל בלוק. אמנם זה מייקר את התקפה על הרשת לאורך זמן, אך משמעות הדבר היא כי עסקאות איטיות לעבור.

סוגיה נוספת עם הבלוקצ’יין המגבה את הביטקוין היא שיש רק כמות מסוימת של שטח לכל בלוק. משמעות הדבר היא שכאשר הרשת נמצאת בשימוש על ידי אנשים רבים בו זמנית, לא כל העסקאות המתבקשות יכולות להתאים לבלוקים. זה יוצר סוג של רשימת המתנה.

מכיוון שהמחשבים המאמתים את הרשת (כורים) מנסים להשיג רווחים, הם כוללים את העסקאות שהעמלות הגדולות ביותר מצורפות בבלוק הבא. זה יוצר מצב שבו אנשים ממשיכים להגדיל את שכר הטרחה שלהם כדי לנסות לגרום לרשת להבחין בעסקאות שלהם.

קנה המידה של ביטקוין עוזר

בשנה שעברה, לפני שהתווסף לרשת הביטקוין אחד מעדכוני המידות הצפויים ביותר, השימוש בביטקוין היה כה פופולרי עד כי עסקאות עלו עד 20 דולר. ברור שביטקוין כמדיום חליפין לא עובד ממש כמו שהוא יכול לעשות כמו חנות ערך. אחרי הכל, מי רוצה לחכות 20 דקות ולשלם 21 דולר עבור כוס הקפה 1 דולר.

דמי עסקה גבוהים הם בסדר אם אתה מבצע עסקה אחת לפיתרון אחסון בטוח ומשאיר אותה (השתמש בביטקוין כחנות ערך). עם זאת, הם לא מעולים לרכישות יומיות.

למרבה המזל, יש כמה רעיונות להפוך את הביטקוין ליותר שימושי בתור חליפין.

SegWit

פיתרון המדרגיות הראשון של ביטקוין שהתווסף בהצלחה לרשת נקרא SegWit. שדרוג תוכנה זה פועל על ידי פיצול הנתונים המשויכים לעסקאות כך שלא כולם מאוחסנים בבלוקצ’יין.

המשמעות היא שיותר עסקאות יכולות להתאים לכל בלוק מכיוון שכל אחת מהן תופסת כמחצית מהשטח. כאשר כל כתובות הביטקוין עוברות לפורמט SegWit, הרשת תכפיל את יכולתן בערך. זה נהדר לעתיד של הביטקוין.

SegWit הופעל לבסוף באוגוסט 2017. ניתן לראות כיצד השוק הגיב לשדרוג בתרשים שלהלן.

תרשימי ביטקוין המנבאים את עתיד הביטקוין

מאז ש- SegWit הייתה פעילה ברשת, עמלות העסקה צנחו בהדרגה לרמות שהופכות את הביטקוין להרבה יותר שמיש לרכישות בינוניות. עסקאות יכולות לעבור תוך כ -10 דקות ומחירן פחות מדולר. אם אתה קונה משהו בשווי 30 $ ומעלה, זה סכום די הוגן. עם זאת, זה לא הוריד את העמלות עד כדי כך שתשלומי מיקרו אמיתיים הם מציאות.

רשת ברקים

רעיון אחד שמפתחי הליבה שעומדים מאחורי הביטקוין היה צריך להגדיל את הרשת ולהקטין את מספר העסקאות הקטנות המתרחשות בה נקרא רשת ברקים. זה עדיין מפותח, אך הרעיון הוא שמשתמשים יכולים להגדיר ערוצי תשלום אם הם מתכננים לבצע עסקאות רבות בינם לבין ספק יחיד..

לאחר פתיחת הערוץ, הם טוענים אותו בכמה ביטקוין ויכולים להמשיך לבצע עסקאות בחינם באמצעות אותו ביטקוין עד לסגירת הערוץ. כאשר היא נסגרת, כל העסקאות מסולקות כעסקה אחת אחת והספק משולם. כמו כן משולם תשלום חד פעמי לרשת לעדכון הבלוקצ’יין.

כאשר רשת ברקים מושקת, היא אמורה לסייע במניעת פעולות מיקרו מחוץ לבלוקצ’יין ובכך לפנות את הרשת, ולהפחית את העמלות לכל המשתמשים. זו יכולה להיות תחילתו של פרק חדש לעתיד הביטקוין.

עתיד מחירו של ביטקוין

היו הרבה תחזיות מחיר שונות לביטקוין לאורך השנים. אלה נעים בין שלילי לאופטימי ביותר. בואו נסתכל על כמה מהדוגמאות המפורסמות יותר. שלא כמו תחזיות מחיר לאלטקוינים שונים בסביבה, תחזיות מחיר של ביטקוין נעשות לרוב על ידי אנשים עם רקע פיננסי או טכנולוגי. זה הופך אותם למישהו יותר אמין. עם זאת, איש אינו יכול לדעת באמת מה יקרה!

תחזיות מחיר שלילי BTC

כמו ג’יימי דימון מג’יי פי מורגן, וצ’רלי מונגר וורן באפט מברקשייר הת’אווי לא ממש נתנו תחזיות ביטקוין מספריות. עם זאת, הם מפורסמים נגד ביטקוין. אם נלחץ למספר שביטקוין עשוי להגיע אליו בסופו של דבר, זה כנראה יהיה אפס משלושתם.

בספטמבר האחרון, ג’יימי דימון פטר את הביטקוין כ”מרמה “. הוא הרחיק לכת ואמר כי כל אחד מצוותו שנמצא כי הוא סוחר בביטקוין יפוטר. באופן משעשע למדי, ג’יי.פי מורגן נמצא מאוחר יותר קונה ביטקוין ודימון הואשם בהתעללות בשוק בגלל הערותיו הקודמות..

עתידו של ביטקוין 7

זה פשוט לא דבר אמיתי, בסופו של דבר, זה יהיה סגור.

מנכ”ל ג’יי.פי מורגן צ’ייס ג’יימי דימון

בינתיים, וורן באפט כנראה צריך לקחת את הפרס על העלבון היצירתי ביותר שהוטל על ביטקוין אי פעם. המיליארדר בן ה -87 אמר כי המטבע הדיגיטלי היה “כנראה רעל עכברים בריבוע”. הוא גם הודה שהוא לא מאוד טוב בזיהוי מגמות בטכנולוגיה.

.@וורן באפט על הביטקוין בדיוק עכשיו: “זה כנראה רעל עכברים בריבוע.” # brk2018

– בקי קוויק (@BeckyQuick) 5 במאי 2018

לבסוף, הצד השני של מזנון צ’רלי מונגר גם מחה נגד ביטקוין בעבר. הוא הצהיר מוקדם יותר השנה כי מדובר ב”פעילות כדור זבל “ולא באמת הציע הרבה אחר בדרך ההסבר לדעה זו..

מעניין ששלושת אלה הם מהקולות הקולניים ביותר נגד ביטקוין וכולם מגיעים מעולם הפיננסים המסורתי. זה לא מקרה שגם מימון מסורתי הוא המגזר המאוים ביותר על ידי הפוטנציאל המשבש של רשת הביטקוין. זה קצת מזכיר לי את אותה אמירה ישנה על תרנגולי הודו שמצביעים תמיד נגד חג המולד.

תחזיות ביטקוין חיוביות

אני בטוח שזה החלק במאמר זה “עתיד הביטקוין” לו חיכיתם – התחזיות החיוביות של הביטקוין!

בחלק זה של המאמר, אעמוד בשלוש תחזיות מחיר ה BTC הטובות ביותר של הוגים בחלל. יש את הריאליסטי, האופטימי והפרוע בעליל!

חיזוי המחיר הראשון שלנו ל- BTC מגיע מאדם עם רקע בהשקעות וטכנולוגיה. אלכסיס אוחניאן הוא מייסד שותף של פורום המדיה החברתית Reddit. הוא גם משקיע בפרויקטים שונים של בלוקצ’יין.

אלכסיס מאוד שורי לגבי ביטקוין וטכנולוגיית הבלוקצ’יין באופן כללי. הוא מאמין שעד סוף שנת 2021 הביטקוין יתגבר על השפל האחרון וחזר למסלול כלפי מעלה. למעשה, הוא חושב שהיא תגיע לשיאי כל הזמנים של קרוב ל -20,000 דולר בהמשך השנה.העתיד של הביטקוין 9

בסוף השנה הביטקוין יעמוד על 20,000 דולר.

יזם אינטרנט & משקיע,

אלכסיס אוחניאן

טום לי

הקרנת ביטקוין חיובית עוד יותר מגיעה מטום לי. לי יש רקע שקוע במימון מסורתי. בעבר עבד כאסטרטג ב- JP Morgan וכעת הוא עובד ב- Fundstrat.

לי מאמין שנראה ביטקוין בסך 25,000 דולר בשלב מסוים לקראת סוף השנה. הוא גם מאמין שעד סוף שנת 2021 נראה ביטקוין בסך 64,000 דולר. מה שהופך את תחזית הביטקוין של לי לאמינה יותר היא העובדה שהוא צדק בעבר. הוא נלעג על קריאתו הקודמת של ביטקוין בסך 10,000 דולר בשלב כלשהו במהלך 2017. כמובן שהמחיר בסופו של דבר כמעט הכפיל את הנתון הזה.!

ג’ון מקאפי

לבסוף, אנו עוברים למעט פחות אמינים. תחזית ביטקוין זו לעתיד הביטקוין מגיעה מג’ון מקאפי. מקאפי מפורסם במגוון מוצרי האנטי-וירוס שלו והפך בשנים האחרונות לגורו של מטבעות קריפטוגרפיים.

העתיד של ביטקוין 10בתחום המטבע הדיגיטלי, הוא המפורסם ביותר בחיזוי המחיר שלו במיליון דולר. עם זאת, לא רק תחזית מחיר ה- BTC הקיצונית שלו זכתה אליו בתשומת לב תקשורתית. זה מה שהוא אמר שהוא יעשה אם המחיר לא יגיע למיליון דולר.

בשנה שעברה, מקאפי הצהיר שהוא יאכל את הגבריות שלו, בשידור חי בטלוויזיה אם המחיר לא יגיע ל 500,000 $ עד 2021. באמצע הריצה של שור 2017, הוא הכפיל את ההימור שהימר נגד עצמו תוך שהוא שומר על אותו חילוט. . ג’ון או יודע משהו שאנחנו לא יודעים או שהוא משוגע לחלוטין!

דעתי על עתיד הביטקוין

אז, כמעט כולנו סיימנו עם המאמר הזה “עתיד הביטקוין”. יש רק זמן שאוסיף לזה מחשבות משלי. לפני שאעשה זאת, עלי להזכיר לך כי אין בשום אופן לקחת זאת כייעוץ השקעות. זו רק דעתי על עתידו של הביטקוין. אם אתה רוצה להשקיע בביטקוין, זה חיוני שתעשה זאת כי אתה מאמין בטכנולוגיה. כדי להאמין באופן מלא בטכנולוגיה, עליך להבין תחילה את הטכנולוגיה הזו.

אמנם מאמרים כאלה נותנים לך בסיס טוב למחקר משלך, אך הם אינם מספיקים. חשוב שתקח זאת כנקודת מוצא ותעשה לימוד ככל שתוכל. אם אתה עדיין רוצה להשקיע, עליך לעשות זאת בזהירות ורק בכסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

אזהרה מהדרך, הנה מה שאני חושב על העתיד של הביטקוין.

הביטקוין ממוקם באופן ייחודי במרחב הקריפטו. לא רק שזה קיבל יתרון אדיר של המוביל הראשון, אלא שיש בו כמה אלמנטים שאף מטבע דיגיטלי אחר לא יכול להשיג כיום.

ראשית, אין לה מנהיג. אין מי שרשויות כלשהן יכולות להשליך בכלא אם המטבע יתחיל לאיים על המטבעות המסורתיים.

שנית, זהו ללא ספק המטבע העמיד ביותר לצנזורה. אם הרשת לא רוצה שיקרה שינוי, זה פשוט לא יקרה. זו אחת התכונות החזקות ביותר של ביטקוין.

לבסוף, הוא מבוזר באמת. זה בעיקר בזכות הצמיחה האורגנית שלה וצמיחה זו היא דבר שלא ניתן להשיג שוב עכשיו כשאנשים צוללים בפרויקטים כדי להעשיר את עצמם. הביטקוין התפתח לבהמה העולמית שהוא היום מתחת לרדאר. זה הופיע רק כשהיה מוכן לעשות זאת.

מאפיינים ייחודיים אלה כאשר הם נלקחים יחד הופכים את הביטקוין למשהו בעל ערך מדהים לכדור הארץ. חשוב לאנשים שיהיה מאגר ערך שאינו בשליטת ממשלות שעלולות להעיק ולמוסדותיהן. הביטקוין מייצג עתיד עם חופש פיננסי אמיתי לכולם. זה משהו שמשקיעים רבים עדיין לא מבינים. הערך האמיתי של הביטקוין יראה את עצמו כשהזמנים הם הקשים והלא הוגנים ביותר.

בעוד שממשלות יכולות לנסות להסדיר כנגדה, כל נזק שניתן לעשות לביטקוין הוא זמני בלבד. אי אפשר לעצור את זה עכשיו וכל ממשלה שרוצה לקחת כלי עזר לחופש פיננסי מוחלט מאנשיה חייבת להיחקר ולהפיל באופן מיידי.

סיכום

אז זהו זה. זה המאמר שלי שכולו עוסק בעתידו של הביטקוין. למדת משהו? האם אתה מצא את זה מהנה לקרוא? אני מקווה!

במהלך המאמר סיקרתי המון. זה כנראה חכם לעשות סיכום מהיר. דנתי:

 • מה זה ביטקוין?
 • ההיסטוריה האחרונה של הביטקוין.
 • השימושיות של הביטקוין כיום.
 • מקרי השימוש השונים של הביטקוין.
 • המאמצים של מפתחי ביטקוין להגדיל את הרשת.
 • העתיד של הביטקוין. הסתכלתי גם על חיזוי מחיר BTC שלילי וגם על חיובי.
 • המחשבות שלי על העתיד של הביטקוין.

אני באמת מקווה שלמדת משהו מהמאמר הזה. הוא מכסה רבים מהמושגים החשובים ביותר בקריפטו. עבור רבים הנכנסים לחלל, הביטקוין עשוי להיראות מיושן וכחדשות ישנות. קל להם לשכוח את ההיבטים המכריעים שהופכים ערך מטבע דיגיטלי מלכתחילה.

הביטקוין נוצר כתגובה לשיטות אכזריות והרסניות של בנקאים מרכזיים במהלך ההתרסקות הפיננסית האחרונה. זו הרבה יותר מדרך לפינג כסף ברחבי העולם או תוכנית “התעשר מהר”.

בכל מקרה, עכשיו כשכולנו סיימנו, מה יהיה עתידכם של הביטקוין? נשמח לשמוע את מחשבותיך. אם ברצונך ללמוד עוד, קרא את המדריך המלא לחיזוי הביטקוין הזה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map