חיזוי מחיר לביטקוין: האם ביטקוין יקרוס או יעלה?

אז שמעתם על זה ביטקוין ואתה רוצה להשקיע…

אתה לא היחיד! הביטקוין כבר אחת ההשקעות הטובות ביותר שהיית יכול לעשות בחמש השנים האחרונות. אנשים עדיין משתמשים בזה בכדי להרוויח הרבה כסף, בדרכים רבות ושונות.

במדריך זה אלמד אותך ההיסטוריה של הביטקוין, העתיד של זה, ואיך להבין מה נכנס לחיזוי המחיר שלה. אנו נסתכל על תחזיות לשנים שונות, כולל תחזית מחיר הביטקוין 2021. אענה על השאלות העומדות בראש של כולם, כמו “האם ביטקוין יתרסק?” ו”למה הביטקוין עולה? “.

ההבנה כיצד לחזות ולהשקיע היא הצעד הראשון לבניית תיק מצליח. עם זאת, עם כל ההשקעות, ישנם סיכונים הכרוכים בכך. לכן, עליך תמיד לדבר עם יועץ פיננסי לפני שתקבל החלטות משמעותיות – בין אם זה השקעה בביטקוין או שימוש בפלטפורמה להחלפת קריפטו על מנת לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, בכללי.

הערה: התיק שלך מורכב מההשקעות שלך. לדוגמא, אם היית משקיע ב ביטקוין, את’ריום ו ליטקוין, ואז המטבעות האלה נמצאים בתיק העבודות שלך.

שורשי הביטקוין

לפני שמתחילים לחזות תחזיות ביטקוין, נחזור קצת ליסודות. אני מניח שכשאתה קורא את המדריך הזה, בטח שמעת על ביטקוין. הביטקוין הוא המטבע הדיגיטלי הראשון בעולם, וזה היה מאוד פופולרי בשנה האחרונה! הרבה אנשים עשו רווחים גדולים על ידי רכישת ביטקוין במחיר נמוך ואז מכירתו במחיר גבוה.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

מְבוּלבָּל? ובכן, תן לי להסביר.

ביטקוין הוא א מַטְבֵּעַ, בדיוק כמו דולרים אמריקאים, ין יפני או לירות בריטיות. ניתן לקנות, למכור ולהחליף אותו למוצרים ושירותים. וכמו כל מטבע אחר, תחזיות מחיר ביטקוין בקרוב הן תמיד בעלות אופי ספקולטיבי.

חיזוי מחיר לביטקוין: האם ביטקוין יקרוס או יעלה?

כשאתה הולך לחנויות, אתה יכול להשתמש בכספי נייר כדי לקנות פריטים, או שאתה יכול לשלם באמצעות כרטיס הבנק שלך. בכל פעם שאתה משתמש בכרטיס הבנק שלך לצורך ביצוע תשלום, הכסף נלקח מיתרת חשבון הבנק.

הביטקוין דומה מאוד לזה, אלא שאינך יכול לקבל אותו בטופס פתק הנייר שלו (כמו דולר ארה”ב). זה מטבע עמית לעמית, כלומר אין בנקים מעורבים.

כל עסקאות הביטקוין הן אֶלֶקטרוֹנִי – אתה יכול להשתמש בו כדי לקנות ולמכור דברים באינטרנט, וגם בכמה חנויות קמעונאיות נבחרות. לא רק זה, אבל יש עכשיו כספומטים של ביטקוין שיכול להפוך את הביטקוין שלך למטבע המקומי שלך.

כמה עובדות מגניבות על ביטקוין:


  • ביטקוין הוקם בשנת 2009 על ידי סאטושי נקאמוטו;
  • איש אינו יודע מיהו סאטושי נקאמוטו – זו אחת התעלומות הגדולות ביותר בנושא הביטקוין;
  • סאטושי נקאמוטו רצה ליצור מטבע שלא נשען על המערכת הבנקאית הנוכחית;
  • יש רק 21 מיליון ביטקוין שניתן ליצור.

בואו נמשיך ונדון בתהליכי הפעולה בפועל של הביטקוין.

כיצד פועל הביטקוין?

דבר נוסף שעליו לדון לפני שנלך בפועל לחיזוי מחיר הביטקוין הוא הדרך שבה פועל הביטקוין. כל עסקת ביטקוין בודדת מתרחשת על הביטקוין בלוקצ’יין. בלוקצ’יין הוא פיסת טכנולוגיה המגנה על הביטקוין ועל משתמשיו על ידי שמירה על בטיחותם מפני האקרים.

הוא מופעל על ידי רשת מחשבים, המכונה לעתים קרובות “צמתים”. צמתים אלה עובדים יחד ל לאמת כל עסקת ביטקוין שמתרחשת.

במילים פשוטות, כאשר מישהו שולח ביטקוין לאדם אחר, צומת אחד ברשת הבלוקצ’יין יאמת את העסקה באמצעות משוואה מתמטית. לאחר מכן מבצעים את העסקה ברשת הבלוקצ’יין.

ה”צמתים “המסייעים להפעלת רשת הבלוקצ’יין מתוגמלים על תרומתם. כאשר צומת מאמת עסקאות, הם מקבלים ביטקוין על מאמציהם. זהו תהליך שנקרא “כְּרִיָה”.

ביטקוין הוא מבוזר: צמתים בכל רחבי העולם מפעילים את הרשת. הרשת אינה נשלטת על ידי השרת הראשי או קבוצת שרתים ראשיים. זה טוב לביטחון הביטקוין, מכיוון שזה מקשה הרבה יותר על האקרים להגיע לרשת.

מדוע המחיר של ביטקוין משתנה?

הערה: לתנודן פירושו לשנות ללא דפוס קבוע.

“מדוע הביטקוין עולה?” ו”הביטקוין יקרוס? ” הן שאלות שאנחנו שומעים הרבה. כדי ליצור או להבין חיזוי מחיר של ביטקוין, עליכם לדעת תחילה איך הביטקוין משתנה.

בדיוק כמו רוב המטבעות, מחיר הביטקוין משתנה מדי יום. ההבדל היחיד הוא שמחיר הביטקוין משתנה בקנה מידה גדול בהרבה מהמטבעות המקומיים.

חיזוי מחיר ביטקוין: מטבע ביטקוין.

הערך של הביטקוין מבוסס על כמה שהשוק (האנשים שקונים ומוכרים ביטקוין) חושב שהוא יקר. חשוב על כמה מהדברים הפיזיים יותר שאתה יכול להשקיע בהם כרגע, כגון זהב. מחיר הזהב תלוי ההיצע והביקוש שלו. לדוגמא, כאשר מתגלה מכרה זהב חדש, המחיר יורד. הסיבה לכך היא שיותר זהב זמין ולכן הוא כבר לא נדיר כל כך. אז ככל שהביטקוין נדיר יותר, כך תחזיות הביטקוין גבוהות יותר.

הדוגמה של זהב דומה לאופן שבו תחזיות מחירי הביטקוין משתנות. עם זאת, מחיר הביטקוין משתנה בדרך כלל בגלל החדשות שמתפרסמות אודותיו. ככה זה עובד:

  • כאשר מתפרסמות חדשות רעות על ביטקוין, יש הרבה יותר אנשים שמוכרים ביטקוין מאשר לקנות אותו. אנשים אלה מוכרים את הביטקוינים שלהם במחירים נמוכים מהערך הנוכחי, כך שהם יכולים למכור אותו במהירות. זה גורם למחיר להפיל.
  • כשיש חדשות טובות לגבי ביטקוין, יש יותר אנשים שקונים ביטקוין מאשר אנשים שמוכרים אותו. אנשים אלה קונים ביטקוין במחירים גבוהים יותר מהערכים הנוכחיים כדי שיוכלו לקנות אותו במהירות. זה גורם לתחזיות של הביטקוין לעלות.

באופן טבעי, כפי שאתה יכול לדמיין, הדברים הרבה יותר מסובכים מזה – ובכל זאת, זה אמור לשמש נקודת דרך כללית ראויה.

ההיצע והביקוש של הביטקוין

כאשר ביטקוין נוצר על ידי סאטושי נקאמוטו, הוא הציב גבול למספר ביטקוין שאפשר להכין – 21 מיליון. המשמעות היא שכל עוד ביטקוין קיים, יכולים להיות רק 21 מיליון – לא עוד. לכן, אם הפופולריות של הביטקוין תגדל, כך גם תחזיות מחיר הביטקוין.

היסטוריית ביטקוין

מחיר הביטקוין עולה יום אחד, למחרת למטה … יש לו היסטוריה של קושי לחזות אותו בטווח הקצר.

עדיין, הרבה משקיעים כאלה. עם מחירים המשתנים (עולים ויורדים) באופן קבוע, לעתים קרובות משקיעים יכולים לקנות ביטקוין במחיר נמוך ואז למכור אותו במחיר גבוה בהרבה..

עם זאת, ישנם משקיעים אחרים שקונים ביטקוין כדי להחזיק אותו לטווח הארוך – כך הרבה אנשים התעשרו! חלק מהמשקיעים קנו ביטקוין לפני למעלה מחמש שנים במחירים נמוכים במיוחד (מתחת ל 100 $) ואז החזיקו אותו עד סוף 2017, אז הוא היה שווה יותר מ 18,000 $.!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם תהית אי פעם אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה חילופי הצפנה של TOP3 זה לצד זה

מהירות הביטקוין 2017

עד שנת 2021, ערך הביטקוין הגיע לנקודה הגבוהה ביותר שלו בינואר 2017 כשהוא פגע 19,498.63 דולר. בשלב זה, הביטקוין היה אחד הדברים המדוברים ביותר בתקשורת. כל מי שהכרת – אמהות, סבים וסבתות, מורים בבית ספר ורופאים – שאלו כולם “עד כמה ביטקוין יעלה?”. "מחיר ביטקוין" ו "מחיר ביטקוין" התחזיות היו שתי המגמות הגדולות בטוויטר!

תשומת לב תקשורתית זו, או “הייפ”, גרמה למחיר של ביטקוין לעלות יותר מבעבר. זה הלך בדרך, הרבה למעלה. זה היה מטורף! כתבי חדשות ואנליסטים פיננסיים ניבאו את תחזיות הביטקוין שלהם – מה שגרם לציבור להתעניין. יותר ויותר אנשים ניסו לקנות ביטקוין וכך המחיר עלה.

חיזוי מחיר ביטקוין: תרשים ביטקוין.

זמן קצר לאחר מכן, ביטקוין קריסת המחירים של הביטקויןעורך.

הערה מהירה: ‘ATH’ פירושו שיא כל הזמנים. זה המחיר הגבוה ביותר שהיה אי פעם.

השאלה “מתי ביטקוין יתרסק?” סוף סוף נענה. כאשר תחזית מחיר הביטקוין החלה להיות קטנה יותר ויותר, מיליוני אנשים מכרו את הביטקוין שלהם והמחיר ירד ל מתחת ל -10,000 דולר.

חיזוי מחיר ביטקוין: תרשים מחירי ביטקוין שני.

זו התרסקות משמעותית!

זה לקח קצת זמן, עם זאת, ביטקוין הצליח לחזור ולעלות בחודש ינואר 2021, מחירו עלה משמעותית והגיע לשיאו בכל הזמנים של 41,940 דולר..

קריסות ביטקוין אחרות

מחיר הביטקוין התרסק פעמים רבות לאורך השנים:

  • בשנת 2011, המחיר התרסק 93% בחמישה חודשים;
  • מנובמבר 2014 עד ינואר 2015, ערך הביטקוין היה חָצוּי, בדומה להתרסקותו בדצמבר 2017.

פעם נוספת שביטקוין התרסק הייתה כאשר המשקיעים הפכו מודאגים מחוקים ותקנות חדשים. היו חדשות שדרום קוריאה וסין עשויות לאסור על חילופי מטבעות. כפי שאתה יכול לדמיין, זה גרם להרבה משקיעים לפחד ולכן הם מכרו את הביטקוין שלהם.

הערה: אין הרבה חוקים על מטבעות קריפטוגרפיים והרבה עסקאות קריפטו הן אנונימיות. בעוד שמשקיעים מסוימים אוהבים את זה, זה נתפס כבעיה בעיני רוב הממשלות.

חיזוי מחיר ביטקוין: העתיד של הביטקוין

כולנו תוהים היכן הביטקוין יעבור שנה, שנתיים, 5 שנים ואפילו 10 שנים מהיום. קשה לחזות, אבל כולם אוהבים לעשות את זה.

האם הביטקוין יתרסק שוב?

אם יותר מדינות יוצרות תקנות / חוקים עבור מטבעות קריפטוגרפיים, חדשות רעות יותר יתפרסמו. זה אומר שאנחנו עשויים לראות את הביטקוין מתרסק שוב. מדינות כמו דרום קוריאה, יפן, סין, צרפת וארצות הברית כולן רוצות ליצור תקנות חדשות.

למרות שהם רוצים ליצור תקנות חדשות, עלינו לזכור כי:

  1. זה יכול לקחת הרבה זמן.

  2. זה אולי לא ישפיע על מחיר הביטקוין.

עד אז, תחזית הביטקוין הפופולארית ביותר היא זה ימשיך לעלות.

מה תחזיות הביטקוין לשנת 2021?

זה סוג השאלה שמתחילה ויכוחים בארוחות ערב. האם הביטקוין יעלה השנה? האם זה ייפול בשנה הבאה? מי יודע? מה תחזית מחיר הביטקוין? למרות שביטקוין והטכנולוגיה שלו הם שימושי מאוד ומשנים את העולם, כל מי שמתיימר ‘לדעת’ אם מחיר הביטקוין יעלה או יירד הוא שקרן. סליחה, אבל זו האמת.

אני מאוד מאמין בזה טכנולוגיית בלוקצ’יין ו מטבעות קריפטוגרפיים הם העתיד. זו הסיבה שאני מאמין שמחיר הביטקוין יעלה השנה עוד יותר. זה מה שאני מאמין, אבל לעולם לא אוכל לדעת. כל מה שאני יכול לעשות זה לנחש ולחזות ביטקוין. אתה יכול להסתכל בתרשימים, אתה יכול להסתכל בחדשות, אבל אתה אף פעם לא יכול ‘לדעת’ בוודאות.

חיזוי מחיר של ביטקוין: אדם שמשער על תחזיות המחירים של ביטקוין.

בזמן שמדברים על תחזיות מחיר של ביטקוין יש אנשים שאומרים שביטקוין הוא ‘בועה’ כמו ‘בועת הנקודה- com’ זה קרה כאשר המניות של חברות האינטרנט החלו לעלות במחיר שלה בסוף שנות התשעים. הם אמרו כי הביטקוין ‘יתפוצץ’ בשנת 2021, כלומר הם חושבים שהוא יתרסק. עם זאת, מכיוון שהביטקוין הגיע לשיאו בכל הזמנים בתחילת 2021, נראה שהוא לא קורס.

בבועת הדוט-קום המניות הגיעו ל מחירים ממש גבוהים. אך כשהבועה ‘התפוצצה’, המניות ירדו ישר למחירים נמוכים. האנשים שקנו את המניות כשהיו במחירים גבוהים, איבדו את רוב כספם. זו הסיבה שזה חשוב לא להשקיע יותר כסף ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

יש גם אנשים – כמו ג’ון מקאפי (מייסד מקאפי אבטחה) – שמנבאים כי מחיר הביטקוין ימשיך לעלות. למעשה, ג’ון מקאפי ניבא שביטקוין יכפיל 10 (יגדל ב -1,000%) בשנת 2021! הוא גם אומר שזה יהיה 1,000,000 $ עד שנת 2021. למרבה הצער, זה לא קרה, אולם בתחילת 2021 מחיר הביטקוין עלה משמעותית והגיע לשיאו של כל הזמנים. כרגע עתידו של ביטקוין נראה בהיר, אולם איש אינו יודע מה יביא.

חיזוי ביטקוין ממומחים

עכשיו, בואו נבדוק מה יש למומחי המטבעות הקריפטוגרפיים לומר בעניין זה.

חיזוי מחיר ביטקוין: העתיד של הביטקוין

בנק סאקסו חושב שביטקוין יגדל הרבה השנה. לא ממש כמו שג’ון מקאפי עושה, אבל עדיין הרבה. תחזית הביטקוין של סאקסו 2021: הם אומרים את מחיר הביטקוין יעלה מעל 60,000 דולר בשנת 2021! זה לא כל מה שהם אומרים. הם גם אומרים שמחיר הביטקוין יקרוס ואז יאבד יותר מ 98% מערכו! זה די רכבת הרים.

שני אנליסטים של בנק סקסו אמרו כי “הביטקוין ימשיך לעלות – ולעלות גבוה – במהלך רוב שנת 2021, אך רוסיה וסין יחברו להתרסק.” הם חושבים שזה יתרסק בגלל תקנות / חוקים חדשים של קריפטוגרפים מממשלות.

שותף ההון של בלוקצ’יין, חיזוי מחיר הביטקוין של ספנסר בוגרט – כמה גבוה הביטקוין יעלה?

אנליסטים אחרים ביצעו תחזיות מחיר של ביטקוין בשנת 2021 זה יגדל ליותר מ- 50,000 $. השותף של Blockchain Capital, התחזיות של ספנסר בוגרט על הביטקוין הם בדיוק זה. נראה שחיזוי זה הוא אחד המציאותיים ביותר מכיוון שמחירו של ביטקוין כבר הצליח להגיע כמעט 42,000 $ בינואר 2021.

לדבריו, הגידול נובע מהשקעות גדולות של חברות גדולות ובנקים להשקעות. מר בוגרט מאמין שהבנקים ראו כמה אנשים מרוויחים באמצעות ביטקוין ולא רוצים להחמיץ.

מייסד Wawllet, Mihail Lala’s – מה תחזיות הביטקוין בשנת 2021?

ברור שהרבה מומחים חושבים שביטקוין יעשה דברים נהדרים השנה, אבל מה לגבי הטווח הארוך יותר?

חיזוי מחיר לביטקוין: ביטקוין מתקבל.

למיהיל ללה (המייסד והמנכ”ל של Wawllet) יש תחזית ביטקוין בשנת 2021. תחזית הביטקוין שלו היא ש הביטקוין יגיע למעל 100,000 דולר עד שנת 2021. שוב, זה פחות מהתחזיות של ג’ון מקאפי במיליון דולר, אבל זה עדיין ענק!

אנחנו לא צריכים לשאול את עצמנו, “האם ביטקוין יקרוס?”, אלא “מתי ביטקוין יקרוס?”. הסיבה לכך היא שכאשר הוא קורס, אנו יכולים לקנות ביטקוין במחיר נמוך בהרבה!

סיכום

זה ברור: אם עושים זאת נכון, קנייה ומכירה של ביטקוין יכולה להיות משמעות רווחים גדולים. זה עשה הרבה כסף לאנשים בעבר ועדיין הוא היום. עם זאת, ברור שגם אתה יכול להפסיד הרבה כסף.

כעת עליך להבין טוב יותר כיצד ומדוע מחיר הביטקוין משתנה (היצע וביקוש, תקנות, חדשות וכו ‘), מה שאומר שאתה יודע כיצד אנשים מנבאים את תחזיות הביטקוין שלהם. בנוסף לחשיבה על דברים אלה (היצע וביקוש, תקנות, חדשות וכו ‘), הם חושבים גם על הטכנולוגיה של הביטקוין (Bitcoin blockchain) ועל התקדמותה..

עכשיו כשקראתם על התחזיות של מומחי ביטקוין, ומוכנים לכך לרכוש או למכור BTC כלשהו, האם יש לך תחזית מחיר לביטקוין משלך? תודיע לנו!

הערה חשובה!

לפני שתשקיע בביטקוין (או בכל מטבע מטבע אחר), כדאי לך לעשות מחקר נוסף ולדבר תמיד עם יועץ פיננסי. לעולם אל תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. הביטקוין עדיין צעיר והמחיר משתנה תמיד, כך שקורים לפעמים דברים שאיש לא יכול לחזות.

* הערה: מאמר זה הוא דעה אישית. לפני שתקבל החלטות השקעה כלשהן עליך להתייעץ עם איש מקצוע.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map