הבנת הסוגים השונים של מטבעות קריפטוגרפיים

הייתה תקופה שבה יכולת ספור את מספר וסוגי מטבע מוצפן מחד גיסא. היום זה כבר לא אפשרי. שוק הקריפטו גדל, גדל וגדל עוד!

במאמר זה אסביר שלושת הסוגים העיקריים של מטבע החוץ: ביטקוין, אלטקוינים, ו אסימונים. בסוף המדריך הזה תדע:

 • מהם הסוגים המובילים של מטבעות קריפטוגרפיים;
 • כמה סוגים של מטבעות מטבע יש;
 • ההבדלים ביניהם;
 • היתרונות והחסרונות של כל אחד.

לפני שנלמד על הסוגים המובילים של מטבע קריפטוגרפי, או אפילו מנסה להתחיל לסחור בכמה מהם, חשוב להבין מה זה מטבע קריפטוגרפי. אם אתה כבר מרגיש בנוח עם הידע שלך בתחום זה, אל תהסס לדלג על הסעיף הבא – גלול מטה אל "שלושת הסוגים העיקריים של מטבעות קריפטוגרפיים"!

נשמע טוב? בוא נתחיל!

מה זה מטבע קריפטוגרפי?

הקידומת crypto- מייצגת "קריפטוגרפיה," שהיא טכנולוגיה ש שומר על מידע בטוח ומוסתר מפני תוקפים. אולי שמעתם על קריפטוגרפיה בשיעור היסטוריה – היא שימשה למשלוח וקבלת הודעות סודיות על ידי כוחות בעלות הברית במלחמת העולם השנייה..

קופון Coinbase האחרון נמצא:

כיום, טכנאי מחשבים משתמשים בקריפטוגרפיה לשימוש בדרכים רבות ושונות. אחת הדרכים הללו היא קריפטוגרפיה!

Decryptionary.com מגדיר מטבע קריפטוגרפי כ "כסף אלקטרוני שנוצר באמצעות טכנולוגיה השולטת ביצירתו ומגנה על עסקאות, תוך הסתרת זהות המשתמשים בו." לעת עתה תוכלו לשכוח כיצד נוצרים סוגי מטבעות קריפטוגרפיים, ובמקום זאת, התמקדו ב מה שזה עושה.

הודות לקריפטוגרפי, אנשים כבר לא צריכים לסמוך על הבנקים שיטפלו בכספם ובמידע הפרטי שלהם (זה אותו הדבר גם עבור חברות כרטיסי אשראי).

סוגי מטבעות קריפטוגרפיים: כסף פיאט ומטבעות קריפטו במחשב נייד.

איננו זקוקים לבנקים כדי לעבד את העסקאות שלנו יותר. במקום זאת, עסקאות בקריפטוגרפיה עוברות עיבוד הבלוקצ’יין. הבלוקצ’יין הוא בסיס נתונים משותף.

הוא משותף כי הוא כן מנוהל על ידי הרבה אנשים וחברות שונות, במקום חברה אחת בלבד, כמו שהבנקים הם. בדרך זו, לאף אחד אין כוח על העסקאות או המטבעות הקריפטוגרפיים המעורבים, ואינך צריך לסמוך על חברה אחת (כמו בנק) שתטפל בכסף שלך..

אם זו הפעם הראשונה ששמעת על טכנולוגיית הבלוקצ’יין, כדאי לבדוק את המדריך האחר שלי "הסביר בלוקצ’יין"!

בכל מקרה, בואו נעבור לשלושת הסוגים העיקריים של מטבעות קריפטוגרפיים.

שלושת הסוגים העיקריים של מטבעות קריפטוגרפיים

הבלוקצ’יין מאגד את שלושה סוגים עיקריים של מטבע קריפטוגרפי. ביטקוין היה הבלוקצ’יין הראשון (דלג למדור ביטקוין למידע נוסף על אופן התחלתו ומה הוא עושה).

אחרי הביטקוין נוצרו חסימות חדשות רבות – אלה נקראים אלטקוינים. NEO, ליטקוין ו קרדנו הם דוגמאות מוצקות לאלטקוינים. לבסוף, עלי להכיר לך אסימונים / dApps – הסוג השלישי העיקרי של מטבעות קריפטוגרפיים. דוגמאות לכך כוללות אֶזרָחִי (CVC), BitDegree (BDG), ו WePower (WPR).

אז, בואו ניכנס לזה!

ביטקוין

בשנת 2008 נחשף הרעיון של ביטקוין. מישהו בשם סאטושי נקאמוטו יצא לאור הספר הלבן באינטרנט. עם זאת, מאוחר יותר התגלה כי סאטושי נקאמוטו לא היה שמו האמיתי של האדם הזה. גם כיום איש אינו יודע את שמו האמיתי של יוצר הביטקוין!

באותה תקופה איש לא ידע שביטקוין יהפוך למה שהוא היום. איש לא ידע שזה יהיה תחילתה של תנועה טכנולוגית ענקית… אבל זה היה. זו הייתה תחילתן של מטבעות קריפטוגרפיים – תחילתו של עידן חדש.

סוגי מטבעות קריפטו: ערימה של מטבעות קריפטו.

אתה בטח יודע מה קרה אחר כך. עברו מספר שנים בהן השימוש העיקרי בביטקוין היה סחר במוצרים ושירותים הרשת החשוכה. שמעתי עליו פעם דרך משי? כן, על זה אני מדבר.

בשנים 2013-14, הביטקוין צמח מאוד. ואז, זה האט מעט. אך בשנת 2017, שוק הביטקוין עלה, עלה עוד ועוד. הפעם זה הלך מִגרָשׁ נוסף.

בדצמבר 2017 הגיע הביטקוין למחיר של 20,000 דולר לביטקוין. אז כל מי שמחזיק 50 ביטקוין ומעלה הפך מיליונר. בינואר 2015 50 ביטקוין היו עולים לך 10,000 דולר בלבד. זה רווח של 990,000 $! משוגע, נכון?

מה זה?

זה מטבע דיגיטלי שתוכלו לשלוח לאנשים אחרים. זה יכול להיות מתנה, עבור שירותים או עבור מוצר. אתה מבין את הרעיון – זה בדיוק כמו הכסף שאנו משתמשים בו בחשבונות הבנק שלנו (דולר, יורו וכו ‘). אבל זה דיגיטלי; זה לא פיזי.

עם זאת, זה לא כל מה שעושה את זה שונה. זה גם מבוזר, כלומר זה לא מסתמך על בנק או צד שלישי כדי לטפל בזה – זה הסברתי קודם בהגדרה שלי של מטבע קריפטוגרפי.

עם ביטקוין, כל עסקה מתרחשת ישירות בין משתמשים – זה נקרא רשת עמיתים לעמית. כל זה אפשרי הודות לבלוקצ’יין. ביטקוין הציג טכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לאפשר למשתמשים לשלוח ולקבל ביטקוין מבלי להשתמש בצד ג ‘.

מכיוון שאינך זקוק לצד שלישי, אינך צריך להזדהות. אתה יכול בצע תשלומים מבלי לגלות מי אתה.

סוגי מטבעות קריפטוגרפיים: עמוד ראשון של אתרי ביטקוין.

איך זה עובד?

כשמישהו שולח ביטקוין, העסקה היא אומת ואז נשמר בבלוקצ’יין (המאגר המשותף). המידע על הבלוקצ’יין הוא מוצפן – כולם יכולים לראות את זה, אבל רק הבעלים של כל ביטקוין יכול לפענח אותו. כל בעל ביטקוין מקבל ‘מפתח פרטי‘, והמפתח הפרטי הזה הוא האופן שבו הם מפענחים את הביטקוין שלהם.

אבל אם הבנקים לא מאמתים / מעבדים את העסקאות, אז מי כן?

זוכר כשאמרתי לך שחסימות מנוהלות על ידי הרבה אנשים וחברות שונות במקום חברה / אדם אחד? ובכן, האנשים והחברות שמנהלות את הבלוקצ’יין עושים את זה באמצעות כוח מחשב. הם מריצים תוכנה מיוחדת במחשב שמעבד עסקאות בבלוקצ’יין.

הערה: המחשבים המשמשים להפעלת התוכנה נקראים ‘צמתים’.

הבנת הסוגים השונים של מטבעות קריפטוגרפיים

מריץ תוכנה זו משתמש בהרבה חשמל, אף על פי כן. אז איך אנשים וחברות המנהלות את הצמתים משלמים עבור חשבונות החשמל שלהם? ברוך הבא ל כְּרִיָה.

הצמתים הם מתוגמל על אימות עסקאות – הם מתוגמלים בביטקוין חדש. כך נוצרים ביטקוין חדשים. ניתן להשוות זאת לכריית זהב, שבה מתוגמלים הכורים בזהב. בכריית ביטקוין, הצמתים הם הכורים הם מכרים עבור ביטקוין חדש.

כאשר גוש עסקאות חדש נשלח לבלוקצ’יין, הכורים / צמתים יאמתו את החסימה באמצעות אלגוריתם שנקרא פו (הוכחת עבודה). ב פו, הכורה הראשון שאימת את החסימה מתוגמל במטבעות חדשים. ישנם אלגוריתמים אחרים המשמשים בחסימות אחרות, אך נגיע לכך בחלק הבא.

(זכרו שאם אתם רוצים ללמוד עוד על טכנולוגיית הבלוקצ’יין, תוכלו לקרוא את שלנו "הסביר בלוקצ’יין" להנחות.)

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

Altcoins

הבא, יש לנו אלטקוינים. כרגע, יש יותר מאלף אלטקוינים שקיימים! אבל אל תתנו למספר הזה להפחיד אתכם – רוב האלטקוינים כן רק גרסאות חלופיות של ביטקוין עם שינויים קלים. כך הם קיבלו את השם ‘אלטקוינים’.

חשוב להבין זאת לא כל האלטקוינים הם רק גרסאות חלופיות של ביטקוין. יש כאלה שכן מאוד, מאוד שונה מביטקוין, ויש להם מטרות / מטרות שונות מאוד.

ישנם אלטקוינים המשתמשים באלגוריתמים שונים עבור ביטקוין. לדוגמה, Factom הוא altcoin שמשתמש בו PoS (הוכחת יתד). ב- PoS אין כורים. במקום זאת יש מייצבים.

סוגי מטבעות קריפטו: מטבעות קריפטו וגרף.

הסטייקים הם אנשים המאמתים עסקאות בתמורה, בדיוק כמו כורים. אבל במקום לרוץ לאמת חסימה לפני שמישהו אחר יעשה זאת, הם נבחרים בזה אחר זה לתור. זֶה משתמש בהרבה פחות חשמל כי הם לא אלפי כורים שמשתמשים בחשמל שלהם כדי לנסות לאמת את אותו בלוק. במקום זאת, יש רק ‘סטייקר’ אחד לכל בלוק.

אתה רואה? לא כל האלטקוינים דומים במיוחד לביטקוין.

למעשה, את’ריום ו NEO הם דוגמאות לאלטקוינים שהם סוּפֶּר, שונה במיוחד מביטקוין. אתה יודע שביטקוין משמש כמטבע דיגיטלי, נכון? ובכן, Ethereum ו- NEO לא תוכננו לשמש כמטבע דיגיטלי. במקום זאת, הם תוכננו כפלטפורמות ענק לבניית אפליקציות על בלוקצ’יין.

זה נכון – ב- Ethereum וב- NEO, אתה יכול למעשה בנה יישומים משלך. זוהי הדרך הנפוצה ביותר ליצירת מטבעות קריפטוגרפיים חדשים; הם מיוצרים על רשתות חסימות המאפשרות בניית אפליקציות, כמו את’ריום ו- NEO.

כל זה אפשרי מכיוון שאת’ריום הציגה טכנולוגיה חדשה לעולם הקריפטו עם השקתה בשנת 2015. מכונה טכנולוגיה זו חוזה חכם. חוזה חכם יכול לבצע עסקאות באופן אוטומטי כאשר דברים מסוימים קורים.

הבנת הסוגים השונים של מטבעות קריפטוגרפיים

‘דברים’ אלה (המכונים גם תנאים) נכתבים בחוזה החכם כאשר הוא נוצר. לדוגמה, מצב יכול להיות משהו כמו “כשפיטר ישלח 120 אתרים לחוזה החכם, אז ביתו של ג’ון יישלח לפיטר”.

בגלל חוזים חכמים, אין צורך בצד שלישי. פירושו של ביטקוין אין צורך בצד שלישי בתשלומים ישירים, אך חוזים חכמים פירושם שאין צורך בצד שלישי בהרבה דברים – כמו מכירת בית, מכירת חשמל או מכירת מניות בשוק המניות..

כמובן, אתה לא יכול באמת להכניס חשמל לחוזה חכם, נכון? אז במקום זה אתה מכניס אסימון לחוזה החכם שמייצג באופן חוקי את החשמל. זה אחד הדברים הטובים ביותר בחוזים חכמים באת’ריום, NEO, ובכל מטבעות דומים – אתה יכול לסמל דברים אמיתיים ולשים אותם על הבלוקצ’יין.

אסימונים (עבור dApps)

הסוג השלישי העיקרי של מטבע קריפטוגרפי הוא אסימון – מאותו סוג שדיברנו עליו עכשיו! מתוך שלושת הסוגים העיקריים של מטבעות קריפטוגרפיים, אלה הם אלה שנראים לי מעניינים ביותר. בהשוואה לשני הסוגים העיקריים האחרים של מטבעות קריפטוגרפיים, הם כן ייחודי לחלוטין בעובדה שאין להם בלוקצ’יין משלהם.

הם משמשים ב dApps (יישומים מבוזרים); אלה האפליקציות שסיפרתי לך עליהן ניתן לבנות על רשתות חסימות כמו Ethereum ו- NEO. ה- dApps בנויים לשימוש בחוזים חכמים ולכן הם משתמשים באסימונים.

אסימונים שלהם לא חייבים לייצג דבר פיזי כמו חשמל או בית. במקום זאת ניתן להשתמש בהם לרכוש דברים ב- dApp. או זה, או שאפשר להשתמש בהם להשיג יתרונות מסוימים – דברים כמו שכר טרחה מוזל ודמי הצבעה.

סוגי מטבעות קריפטוגרפיים: ערימה של ביטקוין, עם אחד בחזית.

לטוקנים תמיד יש מחיר שאפשר למכור עבורם, ולכן יש אנשים שקונים אותם. יש אנשים שקונים אסימונים כדי למכור אותם מאוחר יותר במחיר גבוה יותר, במקום לקנות אותם כדי להשתמש בהם ב- dApp.

מכיוון ש- dApps בנויים על חסימות אחרות (כמו Ethereum ו- NEO), עסקת אסימון עדיין מאומתת על ידי הצמתים ב- Ethereum או ב- NEO. המשמעות היא שעמלת העסקה עדיין משולמת באמצעות Ether או NEO, ולא באמצעות האסימון.

לכן, כדי לבצע עסקה ב- dApp (כלומר, להשתמש באסימון), עליכם להחזיק באיזה אתר או NEO (או כל אחד מה- altcoin שה- dApp בנוי עליו) כדי לשלם עבור דמי העסקה..

טיפ מהיר: כדי לבטא נכון את dApp, אמור "די-אפליקציה".

מטבעות הקריפטו המובילים

לכן, סיקרנו כעת את הסוגים השונים של מטבע הקריפטוגרפיה.

בחלק זה אעסוק המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים. אני אעבור ארבע מהמטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ולכתוב רשימה קצרה של יתרונות וחסרונות שמגיעים עם כל אחד.

אז בואו נסתכל!

ביטקוין

כפי שכבר כיסינו את הביטקוין, לא אחזור על עצמי. אז, אני אדלג על תיאור הביטקוין ואקפוץ ישר ליתרונות והחסרונות של ביטקוין.

יתרונות

 • יהיו רק 21 מיליון ביטקוין. מרבית ביטקוינים אלה כבר ממוקשו על ידי משתמשים. הם עכשיו בסביבות 17 מיליון ביטקוין, כך שנותרו לכרות כ -4 מיליון. המגבלה הנמוכה הזו לביטקוין טובה למחיר – אם הרבה אנשים רוצים ביטקוין אבל אין הרבה ביטקוינים זמינים, האנשים שרוצים ביטקוין ישלמו יותר עבורו. זה יביא למחיר לעלות!
 • קל יותר לחיסול ביטקוין מאשר סוגי קריפטוגרפים יריבים. משמעות הדבר היא שקל יותר להמיר ביטקוין במזומן. זה נכון – כי הביטקוין כל כך פופולרי, קל יותר להחליף את הביטקוין שלך במטבע פיאט כמו USD ו- EUR. כמו כן, הביטקוין נמצא כמעט בכל חילופי קריפטו באינטרנט. המשמעות היא שנפח המסחר הוא גבוה במיוחד! למעשה, זהו הגבוה ביותר מבין כל המטבעות הקריפטוגרפיים.
 • יותר חנויות מקבלות ביטקוין מאשר סוגים אחרים של מטבעות קריפטוגרפיים. אתה יכול לקנות כמעט כל פריט המשתמש בביטקוין דרך מאות המוכרים המקוונים המקבלים את המטבע הקריפטוגרפי. זו דרך נוספת שבה אתה יכול לחסל את הביטקוין שלך – במקום להמיר אותו בחזרה במזומן, אתה יכול פשוט להוציא אותו כמו במזומן..
 • הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הגדול ביותר. הביטקוין היה הקריפטו הראשון, והוא הגדול ביותר. כרגע הוא שולט מעל 40% מהשוק, שהוא ענק! אנשים רבים מאמינים שביטקוין תמיד יהיה הגדול ביותר (אבל צריך לזכור שזו רק דעה ושאף אחד לא באמת יודע מה יקרה).

חסרונות

 • הביטקוין משתנה מאוד. המשמעות היא שמחיר הביטקוין משתנה הרבה מדי יום. למעשה, ההר התמוטטות גוקס למעשה גרם למחיר של ביטקוין ל לרדת ב 50% מתחת למה שהיה יום קודם. יש משקיעים שאוהבים תנודות, אבל האנשים שמפסידים כסף בגלל תנודות, בהחלט לא אוהבים אותם.
 • ביטקוין עשוי להיות מוחלף על ידי מטבע מטבע טוב יותר. כפי שהזכרנו בסעיף על altcoins, יש מאות וריאציות על ביטקוין הקיים היום. ביטקוין כבר כמעט בן 10. כל אחד מהמטבעות החדשים הללו יכול בסופו של דבר להחליף את הביטקוין – הם חדשים ומתקדמים יותר.
 • אנשים עדיין משתמשים בביטקוין לצורך פשע. המוניטין של הביטקוין משתפר מאז ימיו הראשונים בדרכי המשי, אבל זה עדיין לא מושלם. אנו שומעים רק על כמה אנשים המועמדים לדין בגין שימוש בביטקוין באופן לא חוקי, אך כנראה שיש הרבה יותר אנשים המשתמשים בו באופן לא חוקי ולא נתפסים. אלה כוללים דברים כמו הונאות והימנעות ממסים.

את’ריום

בניגוד לביטקוין, Ethereum היא פלטפורמה המאפשרת לאנשים לבנות dApps, אסימונים, וחוזים חכמים. המטבע שלה נקרא אֶתֶר (ETH).

סוגי מטבעות מטבע: מטבע את'ריום.

מוקדם יותר בדקנו כמה חוזים חכמים חשובים וכמה אפשרויות הם פותחים לעתיד. עכשיו, בואו נסתכל על היתרונות והחסרונות העיקריים של את’ריום:

יתרונות

 • משתמשים ב- dApps הבנויים על Ethereum תמיד יזדקקו לאתר. הם זקוקים לאתר כדי לשלם עבור עמלות עסקה ב- dApps מכיוון ש- dApps פועלים על בלוקצ’יין Ethereum. אז, בדיוק כמו כריך ג’לי חמאת בוטנים, אתר לעולם לא ייצא מהאופנה!
 • פרויקטים חדשים רבים נבנים על Ethereum. לרוב הפרויקטים הללו ייקח שנים להתפתח, עם זאת, רבים מהם יכולים להיות עצומים בסיומם.
 • מְהִירוּת. Ethereum יכול לעבד עסקאות תוך שניות ספורות, ואילו העסקאות של ביטקוין נמשכות מעל 10 דקות.

חסרונות

 • יש הרבה יותר מטבעות אתרים מאשר יש ביטקוין. מוקדם יותר דיברנו על כך שחלק מהערך של ביטקוין נובע מכך שיש היצע מוגבל. זה לא המקרה עם את’ריום – כרגע יש כמעט 100,000,000 מטבעות אתרים, והם לעולם לא יפסיקו להיווצר. עם זאת, קצב ייצורם יואט מאוד, כך שזה לא מהווה בעייתי לדעתי.

סוגי מטבעות קריפטוגרפיים: פלטפורמת את'ריום.

אַדְוָה

בעיקרון, אַדְוָה הוא בלוקצ’יין שנועד לשמש את הבנקים כדי לבצע את התשלומים שלהם מהר יותר. זה ידוע כמטבע הבנקאי, ויש כיום שותפויות רבות עם בנקים גלובליים.

יתרונות

 • חברות גדולות ומכובדות (כמו בנקים גלובליים) סומכות על ריפל. ארגונים פיננסיים ענקיים (כמו בנקים וממשלות) חברו ל- Ripple. רבים נוספים עדיין לא שותפים, אך יש להם תוכניות. אז, כחלופה למטבע פיאט, אדווה עשויה להיות האופציה הטובה ביותר עבורך בעולם הפיננסים. מכיוון שהיא עובדת עם ממשלות, הכוח שיש לה להפיץ יכול להיות הסיבה שהיא מצליחה.

חסרונות

 • שלא כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אדווה אינה מבוזרת. במקום זאת, הוא מרוכז. החברה שמאחורי Ripple (המכונה Ripple Labs) מחזיקה ברוב אסימוני ה- Ripple (XRP). אז אם הם ירצו, הם יוכלו למכור את כל האסימונים שלהם ומחיר ה- XRP היה יורד מִגרָשׁ. זה מאוד לא סביר מכיוון שהם לא ירצו למכור את כל האסימונים שלהם. אבל, אני צריך לנקוט בזה נקודה כי זה עדיין אפשרי.

סוגי מטבעות קריפטוגרפיים: עמוד ראשון של פלטפורמת blockchain של Ripple.

ליטקוין

Litecoin הוא מזלג של ביטקוין! אז, בעצם, הבלוקצ’יין של ליטקוין היה בעבר חלק מהבלוקצ’יין של ביטקוין, אך הוא התפצל כשהוצע עדכון הליטקוין. אז, זה מאוד דומה אבל יש לו תכונות שונות לביטקוין. זה נוצר ל לשפר את מה שיצר ביטקוין.

Litecoin היה הרבה בחדשות בזמן האחרון כי זה יהיה המטבע הראשון השתמש ברשת הברק. רשת הברקים פותרת הרבה בעיות עבור מטבעות קריפטוגרפיים, כגון מדרגיות – באמצעות רשת התאורה, Litecoin תוכל לעבד עסקאות רבות נוספות בשנייה.

יתרונות

 • Litecoin הוא גם מהיר יותר וגם הרבה יותר זול מביטקוין. עסקאות ליטקוין לוקחות שניות, כמו עסקאות את’ריום. עסקאות ביטקוין לוקחות מעל 10 דקות.

כמו כן, עסקאות ביטקוין יכולות להיות יקרות, מה שהופך אותן לחסרות טעם למשלוח סכומים קטנים. כפי שעסקאות Litecoin הן הרבה יותר זול, Litecoin הוא הרבה יותר טוב עבור תשלומי מיקרו (תשלומים קטנים), ולכן הוא נקרא מטבע “לייט”.

חסרונות

 • Litecoin הוא עדיין רק שיפור קל בביטקוין. אם הביטקוין יכול להשתפר כך שהוא יכול להשתנות ולהציע זול יותר & עסקאות מהירות יותר, יתכן שלא יהיה צורך רב ב- Litecoin.

למידע נוסף על Litecoin, מיקומה בשוק והיתרונות והחסרונות שלה, קרא את שלנו חיזוי מחיר ליטקוין להנחות.

סוגי מטבעות קריפטוגרפיים: העמוד הראשון של פלטפורמת הבלוקצ'יין של ליטקון.

סיכום

לאחר קריאת מדריך זה, עליכם להכיר הרבה יותר את המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולאריים ביותר בכל הנוגע לשניהם מִסְחָר וטכנולוגיה, ואת סוגי המטבעות השונים שקיימים. אתה יודע במה הם שונים זה מזה, ואתה מבין כמה מהיתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

זה מציב אותך במצב טוב בהרבה להתחיל במחקר נוסף ולעשות דעה משלך על כל אחד מהם.

אז עכשיו, אחרי שקראת מדריך זה, מה אתה חושב על המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים וסוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים? מה האהוב עליך? תיידע אותי!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map