כיצד לכרות את אתריום בחלונות?

עם מטבעות קריפטוגרפיים צצים כל הזמן במאמרי חדשות ובפוסטים בבלוגים, כל יום יותר ויותר אנשים מגלים ומפתחים עניין בעולם הקריפטו. את’ריום הוא כנראה אחד ממטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר שיש, עם היחיד ביטקוין לוקח את ההובלה בשמצה.

במדריך זה אני הולך לספר לכם הכל כיצד לכרות את אתריום ב – Windows – החומרה, התוכנה וכל מה שביניהם.

מכיוון שרוב האנשים שחושבים על כריית קריפטו כנראה משתמשים חלונות 10, גרסה זו של מערכת ההפעלה תהיה העיקרית שנדבר עליה. אני אספר לך על התוכניות הטובות ביותר שאתה יכול להשתמש בהן, כיצד להחליט על חומרה, מה אתה צריך, ו איך לנהל את הציפיות שלך.

לפני ההתחלה, כדאי לבדוק זאת כריית אתריום מדריך לקבל את הרעיון הכללי על דרכים שונות כיצד לכרות את אתריום, וגם כמה חילופי מטבעות קריפטו אם תרצה פשוט לקנות את’ר.

לכן, ללא התייחסות נוספת, בואו נצלול ישר לתוכו.

הטבות הכרייה של אתריום

בוא ניקח את זה מלמעלה – למה שמישהו בכלל ירצה לכרות את את’ריום? ובכן, יש כמה סיבות מדוע אנשים בוחנים כיצד לכרות את את’ריום ב- Windows.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

את’ריום הוא מאוד פופולרי ו מקובל באופן נרחב. זה עדיין רחוק בכל הנוגע להכרה בביטקוין, אבל הוא מגיע לשם. עם כל ההצלחה המרכזית הזו, זה פשוט טבעי שהרבה משקיעים וחובבי קריפטו אפשריים יפנו את מבטם לעבר Ethereum.

חשוב להכיר בכך, אפילו עם הצלילה הענקית שצילם שוק הקריפטוגרפים מתחילת 2018, את’ריום עדיין הצליחה להחזיק את אדמתה כאחת הקריפטות המובילות. אנשים מעריכים את Ethereum עבור היציבות שלו ו הרשת עליה היא מבוססת.

כיצד לכרות את את'ריום בחלונות: מטבע אתר שמונח על שטיח.

מלבד המשקיעים ארוכי הטווח, יש הרבה אנשים שקונים את’ריום פשוט מקווים להרוויח מהר ולהעיף אותו ברגע שהמחיר יתחיל לעלות שוב. זה, כמובן, יכול להביא למישהו רווחים גדולים במהירות, אך לעתים קרובות יותר מאשר לא, זה נוטה להיכשל. הסיבה לכך היא ששוק הקריפטו הוא א מקום מאוד בלתי צפוי, ודורש הרבה מחקר וציפיות.

בגלל סיבות אלו ומסיבות אחרות, אנשים רוצים לדעת לעתים קרובות כיצד לכרות את את’ריום ב- Windows 10 או על הכורה הטוב ביותר עבור Ethereum ל- Windows 10..

כריית אתריום – חומרה

אם אתה רוצה לכרות את Ethereum ב- Windows 10, יהיו לך כמה אפשרויות בכל הנוגע חוּמרָה.

GPUs

הבחירה הראשונה והנפוצה ביותר כיצד לכרות את Ethereum ב- Windows תהיה כורי GPU. עם גרסה מתאימה של Windows מותקנת, אלה אסדות כרייה נוטים להיות הבחירה המובילה עבור רוב האנשים שרוצים להיכנס לכריית קריפטו ומוכנים להשקיע קצת כסף בהתחלה.

כיצד לכרות את Ethereum ב- Windows: אסדות כריית GPU.

כריית GPU פופולרית פשוט בגלל זה יעיל. סוג זה של כרייה משתמש בכרטיסי גרפיקה (או ליתר דיוק, GPUs שלהם) לייצר אתריום לאורך תקופות ארוכות. ככל שאתה משתמש בכרטיסים רבים וטובים יותר, כך הרווח שאתה יכול לצפות יהיה גדול יותר. החיסרון של זה, לעומת זאת, הוא זה כורי GPU טובים ויעילים נוטים להיות יקרים.

מחשבי ה- GPU עצמם מהווים את החלק הגדול ביותר בעלות, אך לא כדאי לשכוח את לוח האם, ספק כוח, הִתקָרְרוּת, חַשְׁמַל, וכו.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

מעבדים

אתה יכול לכרות את Ethereum ב- Windows 10 באמצעות אפשרות המעבד של חומרה, אבל זה בדרך כלל לא מומלץ.

הסיבה הפשוטה והבסיסית ביותר לכך שזה המצב היא שזו כריית מעבד לרוב תביא אותך לפשיטת רגל. האתריום שייווצרו מעבדים נראה כאילו לא קיים בהשוואה מחירי החשמל והקירור זה יידרש.

כיצד לכרות את Ethereum ב- Windows: מעבד.

מדוע כריית מעבדים היא עדיין בכלל דבר? ובכן, פשוט בגלל שלה זמינות.

אם אתה מישהו שרוצה לדעת כיצד לכרות את Ethereum ב- Windows, אך אינו מוכן להשקיע שקל בכל הנוגע לחומרה., כריית מעבדים היא אחת האפשרויות היחידות העומדות לרשותכם. בהתאם למחשב שלך ולפרמטרים שלו, אתה יכול לייצר רווח כלשהו או שאתה עלול לשבור איזון – אבל התרחיש השכיח ביותר הוא חודש הכנסה שלילי..

ASIC

כיצד לכרות את Ethereum ב- Windows? נו, כריית אתריום של ASIC היא ככל הנראה האופציה הרווחית ביותר הקיימת בשוק כרגע. אם אתה מעוניין לכרות את Ethereum ב- Windows 10, ASICs עשויים להיות הדרך המתקדמת.

ASIC (מעגלים משולבים ספציפיים ליישום) הם מכשירים מיוחדים המיועדים למטרה מסוימת – במקרה זה, המטרה היא לכרות מטבעות קריפטוגרפיים.

ASIC מנצחים את המתחרים שלהם ברוב תחומי העניין – הם לא קשים להתקנה, אינם דורשים עבודות תחזוקה או תיקונים מועטים עד כה, והם בדרך כלל קלים לשימוש. הם, לעומת זאת, די יקר – אבל זה מפוצה על ידי העובדה שהם יעיל במיוחד.

כיצד לכרות את את'ריום בחלונות: איש צעצוע שכורה אתר בכ -50 שטרות אירו.

עם זאת, ל- ASIC יש חסרונות. כשאתה חושב כיצד לכרות את Ethereum ב- Windows 10 עם שימוש ב- ASIC, בקרוב אתה עשוי להבין זאת בדרך כלל קשה מאוד להיתקל במכשירים אלה. ברגע שהם מלאים בשוקים מקוונים או בחנויות, אנשים מחליקים אותם מיד. זה כאילו שהאנשים האלה מרעננים את הדף כל כמה דקות במשך ימים רצופים, פשוט כדי להיות בר מזל שיש לתפוס ASIC.

הנושא העיקרי הנוסף עם ASIC הוא נושא אחרון. כורים המשתמשים ב- GPU מוכנים להחרים ו”לשביתה “מכיוון שהם חשים בכך ASIC הפכו את זה לא הוגן כשמדובר בכריית את’ריום.

זה היה נושא מתמשך, אך לאחרונה הוכרז כי קו חדש של ASICs כמעט מוכן להשקה. בהודעה הודגש במפורש כי ה- ASIC החדשים הללו הם חזק פי שישה ויעיל יותר מקודמיהם. חדשות אלה גייסו את קהילת את’ריום – רבים טוענים כי מכשירים כאלה להביא חוסר איזון לשוק, ו לגרום לכאוס בקרב קהילת הכרייה של GPU.

כיצד לכרות את את'ריום בחלונות: מטבעות קריפטוגרפיים מונחים על הקרקע.

אם החרם והשביתות יעבדו, קשה לחזות מה יקרה לכריית את’ריום מבוססת ASIC. הקהילה קוראת ליוצרי את’ריום לנקוט בפעולה – קשה לדמיין אילו פעולות – אם בכלל – יינקטו..

אם אתה חושב על ASIC כחומרה המועדפת כשמדובר בכורי Ethereum עבור Windows 10, זה יהיה חכם ללמוד את החדשות ולעשות קצת מחקר לפני שאתה יוצא ממש להשקיע באחד המכשירים האלה. בטח, הם חזקים מאוד ואפקטיביים במיוחד (מה שמתורגם בדרך כלל לרווחים מדהימים), אך זו עשויה להיות הסיבה לפטירתם.

כריית אתריום – תוכנה

עכשיו כשסקרנו את החומרה, בוא נפנה לעבר תוֹכנָה. אחרי הכל, בעל כורה של Ethereum עבור Windows 10 הוא חסר תועלת אם אין לך תוכנית טובה ואמינה לגיבוי.

אם אתה משתמש במחשב אישי, הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לעשות זאת להוריד ולהתקין תוכנית בשם Geth. Geth מתנהג כמו מדיום בין המחשב שלך (החומרה שלו) לרשת Ethereum. אתה יכול לחשוב על זה כאילו היה כלב ברצועה – הכלב הוא חסימות נתונים של Ethereum, הספייק שמחזיק את הרצועה מייצג את המחשב האישי שלך והרצועה עצמה היא גת.

לאחר שהתקנתם ותגדירו את Geth, כעת תוכלו לעבור לתוכנה עצמה.

כיצד לכרות את את'ריום ב- Windows: מהנדס קריפטו המתקן אסדת כרייה.

אם אתה משתמש באסדת כרייה של GPU, CGminer הוא ההימור הטוב ביותר שלכם בכל הנוגע לתוכנה. זוהי תכנית כרייה קלה לשימוש עם מערכת הפונקציות הבסיסית. מה שעושה את זה טוב הוא שהוא מותאם היטב בהשוואה לתוכניות כריית GPU אחרות. כתוכנה עבור כורי Ethereum מבוססי GPU עבור Windows 10, CGminer לא נוטה לקרוס או לגרום לשגיאות רבות.

אנשים שמשתמשים בשיטת כריית המעבדים אומרים זאת תוכנת הכרייה הטובה ביותר עבור מעבדים היא CPUminer. זה קל לשימוש, עובד טוב ופשוט יש לו את הפרמטרים הטובים ביותר. עם זאת, כהודעה כללית, לא מומלץ לנסות ולכרות את Ethereum במחשב נייד – זוהי דרך נהדרת להתחמם יתר על המידה ולפרק את המכשיר לחלוטין.

ל- ASIC יש כמה אפשרויות לבחירה כשמדובר בתוכנת כריית Ethereum, אך כנראה שהנפוצה ביותר תהיה כורה קל. תוכנה זו מציעה תאימות טובה, הוא קל לשימוש, ויש לו פרמטרים די מכובדים של כרייה.

כיצד לכרות את אתריום בחלונות?

כאשר חושבים כיצד לכרות את את’ריום ב- Windows, תוכנה הופכת להיות היבט חשוב. בחירת התוכנה הנכונה יכולה להיות הגורם המכריע ביניכם להרוויח גדול ולאבד הכל בסך הכל.

כמה כללי אצבע טובים בבחירת תוכנית צריכים להיות שלה בִּטָחוֹן, מהירות כרייה, זמינות של תמיכה טכנית ואחרת, ו מערכת התשלומים שלה. היבטים מרכזיים אלה צריכים להיות אלה שאתה מתמקד בהם ביותר כאשר בודקים כיצד לכרות את Ethereum ב- Windows.

כיצד לכרות את אתריום בחלונות

אז רק לסיכום – כיסינו את החומרה עם כל היתרונות והחסרונות שלה, דיברנו על התוכנות הטובות ביותר לשימוש ועל כמה מהיבטי התאימות שלה … אבל איך לכרות את Ethereum ב- Windows?

בואו נגיד שבשלב זה כבר עשיתם זאת בחרתם את החומרה והתוכנה המועדפים עליכם. בהתאם לבחירות שלך, ייתכן שתתקין כמה מאסדות ה- GPU הטובות ביותר, או שהורדת זה עתה את Geth למחשב האישי שלך. יהיה המקרה אשר יהיה, כעת נוכל לעבור לתהליך הכרייה עצמו.

כריית GPU

כיצד לכרות את Ethereum ב- Windows אם אתה משתמש בשיטת כריית GPU? ובכן, הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שנדמה לכם.

לפני שתקים את המתקן שלך, בחר מקום טוב. ההימור הטוב ביותר שלך יהיה לכוון איפשהו זה די מגניב (כמו ב – קר, אבל גם אני יזם מטבע-קריפטוגרפי סוג של עבודות מגניבות) ומרווח. אם תגיע לנקודה בה אתה רוצה המשך להשקיע באסדות כרייה ואולי בסופו של דבר אפילו בונה את החווה שלך, אתה רוצה מקום מרווח, יש קירור טוב, אוורור ועלויות חשמל נמוכות.

כיצד לכרות את Ethereum ב- Windows: אסדות כריית קריפטו.

לאחר שהסתפקת בהתקנת החומרה והתוכנה שלך, כל שנותר לעשות הוא לפטר את המכונות ולראות מה קורה!

כריית את’ריום של GPU היא תהליך פשוט למדי – האסדות פשוט עושות את שלהן, ואתה פשוט צופה במספרים עולים. החלק הקשה הוא התחזוקה – עליכם להיות כל הזמן בחיפוש אחר בעיות ותקלות אפשריות שונות. אם כי אם הגדרת את הכל כפי שהוא אמור להיות, אתה לא צריך להיתקל בבעיות בכלל.

כריית מעבד

כיצד לכרות את Ethereum ב- Windows 10 תוך שימוש בשיטת כריית המעבד?

כריית מעבד פשוטה במובן זה הכל נמצא במרחק לחיצה על כפתור העכבר בלבד. אתה יכול לנהל את התוכנה שלך בהתאם לצרכים האישיים שלך. מומלץ לעתים קרובות זאת אתה צריך שלי רק כאשר המחשב שלך אינו פעיל. תוכנות כריית Ethereum מסוימות כוללות פונקציות מובנות המאפשרות להגדיר את מודל הכרייה ל”סרק “כהעדפת ברירת מחדל.

כיצד לכרות את אתריום ב- Windows: כריית מעבד.

לאחר שהבנתם את התוכנה, כל שנותר לעשות הוא לעשות זאת לנהל את המכונה שלך כדי שלא תחמם יתר על המידה. אה, וקחו בחשבון את מחירי החשמל, כדי לא לקבל התקף לב בסוף החודש, כאשר החשבון מגיע.

כריית ASIC

כיצד לכרות את Ethereum ב- Windows באמצעות ASIC? זה לא כל כך מיוחד. כריית ASIC דומה מאוד לשיטת כריית הקריפטו של GPU – אתה פשוט מגדיר את המכונות שלך ורואה את זה הולך.

מה שטוב ב- ASIC זה הם דורשים תחזוקה נמוכה יחסית. אתה לא צריך להיתקל בבעיות רבות (אם בכלל) במהלך תהליך הכרייה אם אתה משתמש ב- ASIC.

למרות זאת, אסיקי ASIC אינם מומלצים עבור כורים מתחילים. הנימוק מאחורי זה הוא פשוט מאוד – מכשירים אלה הם יקר מאוד וקשה להשיג, תוך שמירה על דרישה של לפחות מעט ידע בכל הנוגע לכריית מטבעות קריפטוגרפיים. אם אתה עדיין לא בטוח לגבי כורש מלא של Ethereum, רכישת ASIC יכולה להיות יותר מדי אתגר שפשוט לא שווה את המאבק..

כריית אתריום – אלטרנטיבה?

אז חשבת איך לכרות את אתריום ב- Windows … ואתה פשוט לא יכול להגיע להסכמה אם זה שווה את זה או לא. ובכן, יש לך מזל – יש דרך אחרת.

האם אי פעם שמעתם על זה כריית ענן? זהו שירות שבו מארח של משק (אדם שיש לו הרבה אסדות כריית GPU) מציע לך פשוט להשכיר את אסדות הכרייה שלהם. בדרך כלל היית משלם למארח תשלום ראשוני ואז פשוט לשבת לאחור ולהירגע – הוא היה דואג לשאר. סביר להניח שתקבל תשלומים מדי חודש, תלוי בחוזה.

כיצד לכרות את אתריום בחלונות?

זו הפכה לשיטה פופולרית למדי בכל הנוגע לכריית מטבעות קריפטוגרפיים. מארחים אלה הם לרוב חברות ענק ומקצועיות, מה שמוסיף לגיטימציה לכל העסקה.

כריית ענן היא מגניבה מכיוון שהיא מבטלת את השאלה הבוערת ללא הרף “איך לכרות את Ethereum ב- Windows?” מהראש שלך. עם זאת, אם אתה מעוניין לעשות הכל בעצמך, כריית ענן אולי לא מתאימה לכם.

סיכום

כעת אתה יודע על כל האפשרויות השונות הקיימות כאשר חושבים כיצד לכרות את Ethereum ב- Windows. זכרו – חומרה ותוכנה הם ההיבטים העיקריים בקריירה מצליחה של כורה קריפטו.

תמיד תחליט תחילה על התקציב הראשוני שלך – שיאפשר לך לקבל תמונה רחבה רק אילו שיטות כרייה אפשריות עבורך ואילו לא בא בחשבון. עשה את המחקר שלך, נהל את תהליכי הכרייה שלך ב- Ethereum ותהיה כורה מומחה תוך זמן קצר!

אם לאחר קריאת המדריך הזה הגעת למסקנה שכריית את’ריום פשוט אינה כוס התה שלך, בדוק את אתר כמה חילופי קריפטו – אולי פשוט רכישה והחזקת מטבע הקריפטוגרפיה היא האופציה הטובה יותר עבורך? גם אם זה המקרה, לעולם אל תבצע השקעות לא מיודעות, ו תמיד התייעץ עם איש מקצועזו אינה ייעוץ פיננסי, ואין להתייחס אליה ככזו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map