קנו ביטקוין בכרטיס אשראי: כיצד לעשות זאת?

ברוך הבא, מתחילים בביטקוין! במדריך זה, אני אלמד אותך כיצד לקנות ביטקוין בתשלומי כרטיס אשראי.

אנו משתמשים בכרטיסי אשראי מדי יום בכדי לבצע כל מיני רכישות. הדבר היחיד שלא נראה לך לקנות בכרטיס אשראי הוא ביטקוין (BTC)! יש מאות מרכזיות בהן ניתן לקנות ביטקוין, אך מעט מאוד מאפשרים למשתמשים לשלם בכרטיס אשראי.

היום, אני אגיד לך מדוע כל כך מעט מרכזיות מציעות רכישות בכרטיס אשראי. חשוב מכך, אראה לכם ארבע מרכזיות היכן תוכלו לקנות ביטקוין עם כרטיס אשראי. עד שתסיים לקרוא תוכל להחליט איזו בורסה היא המקום הטוב ביותר עבורך לקנות ביטקוין באופן מיידי עם תשלומי כרטיס אשראי.

חילופי הדברים שעליהם אדבר הם: Coinmama, Cex.io, חותמת ביט, ו ביטפנדה. תלמד כיצד להשתמש בכל מרכזיה, אילו שירותים הם מציעים ואילו עמלות הם גובים עבור רכישת ביטקוין בתשלומי כרטיס אשראי.

לפני שאלמד אותך כיצד לקנות ביטקוין באופן מיידי עם תשלומי כרטיסי אשראי, אגיד לך מדוע אין הרבה מאוד פלטפורמות שמציעות את השירות …

הבעיה ברכישת ביטקוין בתשלומי כרטיסי אשראי

ישנן שתי סיבות עיקריות לכך שרוב חילופי הקריפטו אינם מאפשרים למשתמשים לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי. הם;

קופון Coinbase האחרון נמצא:

  1. חיובים חוזרים: כאשר אתה מבצע רכישה באמצעות ספק תשלומים כמו פייפאל אוֹ וִיזָה בכרטיס אשראי, יש לך אפשרות לבקש החזר כספי. המשמעות היא שתוכל להפוך את הרכישה ולקבל את כספך בחזרה. עם זאת, חיובים חוזרים יוצרים בעיה רצינית עבור מרכזיות שרוצות לאפשר למשתמשים שלהם לקנות BTC עם תשלומי כרטיסי אשראי. הנה איך … ביטקוין קיים רק בבלוקצ’יין. רשתות חסימות הן מאגרי מידע משותפים ענקיים עם מידע על עסקאות. סוג אחד של מידע שלא נשמר בבלוקצ’יין ביטקוין הוא שמות המשתמשים! זה אומר שקשה מאוד להוכיח מי הבעלים של ביטקוין. אם אני מוכר לך ביטקוין, אין לי דרך קלה להוכיח ששלחתי לך אותו! תוכל לשלם לי בכרטיס אשראי לאחר מכן, לאחר ששלחתי לך את הביטקוין, תוכל להעמיד פנים שלא! ספק התשלומים שלך יכול להוציא החזר כספי כדי שתוכל לשמור על הכסף והביטקוין. בעיה זו הופכת הרבה חילופי קריפטו לעצבניים מאוד מפני שהם נותנים ללקוחות שלהם לקנות ביטקוין באופן מיידי עם תשלומי כרטיסי אשראי.
  2. תַחֲרוּת: ספקי תשלומים, כמו ויזה ופייפאל, רואים במטבעות קריפטוגרפיים איום גדול על עסקיהם. ביטקוין רוצה לספק שירותי תשלום זולים ומהירים למיליוני אנשים ברחבי העולם. אם הם יצליחו, הם עלולים להשמיד הרבה ארגונים פיננסיים מסורתיים. לכן, ארגונים אלה מקשים ככל האפשר על אנשים לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי. זה שום דבר אישי, זה רק עסק!

אז, אלה החדשות הרעות עבור מתחילים חדשים בקריפטו שרוצים לקנות BTC בתשלומי כרטיס אשראי. הבא, החדשות הטובות! אני אראה לך כיצד לקנות ביטקוין בתשלומי כרטיס אשראי בארבע מרכזיות ידועות. ההחלפה הראשונה שעליה אני אדבר היא Coinmama …

Coinmama

קנו ביטקוין בכרטיס אשראי - Coinmama

Coinmama היא בורסת מתווכים בקריפטו שבסיסה בסלובקיה אך בבעלות חברה ישראלית בשם ניו ביט ונצ’רס בע”מ. היא הוקמה בשנת 2013 ופועלת ב 188 מדינות, כולל 23 מדינות באמריקה.

פתק: בורסת מתווכים קונה או מוכרת קריפטוגרפיה עבור לקוחותיה. משתמשים לא מבצעים עסקאות עם משתמשים אחרים, הם קונים ישירות מהבורסה.

איך עובד Coinmama?

אתה יכול לקנות Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Cardano (ADA), Qtum (QTUM), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP) ו- Ethereum (ETH) באמצעות Coinmama.

צריך לאמת משתמשים כדי לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי. פירוש הדבר שעליך לספק מידע אישי כדי ליצור חשבון. המידע שאתה צריך לספק כולל; כתובת הדואר האלקטרוני שלך, השם שלך ומדינת הבית שלך.


אתה צריך גם לאמת את זהותך על ידי סריקת טופס תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה (רישיון נהיגה, דרכון וכו ‘). זה נקרא אימות רמה 1 ויכול לארוך מספר שעות.

לאחר האימות תוכלו לרכוש ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי המסופק על ידי מאסטרקארד או ויזה. לכל משתמש יש מגבלת הוצאה יומית של 5000 דולר ארה”ב (דולר ארה”ב) ומגבלת הוצאה חודשית של 20,000 דולר.

אז מה גובה Coinmama על כך שאפשר למשתמשים לקנות BTC בתשלומי כרטיס אשראי?

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

דמי מטבעות מטבעות

Coinmama גובה תשלום בסך 5.9% בכל פעם שאתה קונה BTC עם תשלומי כרטיסי אשראי. זה לא כל מה שתשלם. מעבד כרטיסי האשראי של הבורסה, סימפלקס, מוסיף את שכר הטרחה שלו 5%. משמעות הדבר היא כי העמלה הנמוכה ביותר שתשלם אי פעם על Coinmama היא 10.9%.

קנו ביטקוין בכרטיס אשראי - עמלות עסקה

כדי להבין כמה ביטקוין תקבל עבור כל רכישה, קח את הסכום שאתה מוכן להוציא וחלק אותו ב 1.05. לדוגמה, אם יש לך 1000 דולר להוציא, חלק את זה ב 1.05. אז אתה מקבל ביטקוין בשווי 952 דולר עבור כל 1000 דולר שאתה מוציא.

עם זאת, מחקרי מקרה הראו כי חיובים הנעשים על ידי ספק הכרטיסים של המשתמש יכולים להוסיף תוספת 10% נוסף על הסכום הזה! לכן, צפו לשלם עמלות של יותר מ -20% כאשר אתם קונים ביטקוין באופן מיידי עם תשלומי כרטיס אשראי.

לפני שאנחנו מסתכלים על חילופי דברים אחרים, בואו נראה כמה Coinmama בטוחה…

כמה בטוח Coinmama?

Coinmama משרת 600,000 לקוחות בחודש ולא היו לו עד כה בעיות אבטחה גדולות. היא בנתה מוניטין טוב לאורך השנים בהיותה מקום בטוח לקנות ביטקוין עם כרטיס אשראי.

קנו ביטקוין בכרטיס אשראי - ביקורות Coinmama

לבורסה תכונת אבטחה חשובה מאוד. הוא אינו מחזיק בכספי משתמשים כלשהם. אם בורסה לא מחזיקה כספי משתמשים כלשהם, היא לא יכולה לאבד אותם! Coinmama לא מציעה שירות ארנקים שמשמעותו שמשתמשים צריכים להחזיק את ארנק הביטקוין שלהם לפני שהם יכולים לבצע רכישה.

פתק: ארנק ביטקוין הוא פיסת תוכנה בה נשמר מידע גישה לביטקוין של המשתמש. בורסות קריפטו רבות מציעות שירותי ארנק אך הרבה יותר בטוח לשמור את הביטקוין בארנק הפרטי שלך.

Coinmama היא דרך בטוחה ומהירה לקנות ביטקוין באופן מיידי עם תשלומי כרטיס אשראי. אבל איך זה משתווה לבורסות אחרות בשוק? בואו נגלה, החל מ- Cex.io…

Cex.io 

קנו ביטקוין בכרטיס אשראי - CEX.io

Cex.io הוקמה בלונדון בשנת 2013, והפכה אותה לאחת מחליפות המסחר הקריפטו הוותיקות בשוק. הבורסה פועלת ב 99% של העולם כולל 24 מדינות אמריקאיות.

פתק: בורסת מסחר מאפשרת למשתמשים לסחור בזה בזה בקריפטו במחירים שקבעו.

איך Cex.io עובד?

Cex.io מציעה הרבה יותר תכונות מסחר מאשר Coinmama. משתמשים יכולים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים במגוון עסקאות שונות. באתר יש ארבע רמות אימות; בסיסי, מאומת, מאומת פלוס ותאגידי.

תזדקק לחשבון בסיסי בלבד כדי לקנות BTC עם תשלומי כרטיסי אשראי. משתמשים יכולים לממן את חשבון Cex.io שלהם באמצעות כרטיס אשראי, לבצע רכישות מיידיות ואפילו לבצע משיכות בכרטיס אשראי. זהו שירות שרוב הבורסות אינן מציעות.

הדרך המהירה ביותר לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי ב- Cex.io היא ברכישה מיידית. חיובים גבוהים יותר חלים על סוג זה של סחר, אז בואו נסתכל מקרוב על העמלות של Cex.io…

עמלות Cex.io

קניות מיידיות ב- Cex.io מחויבות בתשלום בסך 7%. זה מיועד לסחר בו אתה קונה ביטקוין עם כרטיס אשראי ישירות. אם תבחר לממן חשבון בכרטיס אשראי, תחויב פחות. Cex.io גובה תשלום בסך 3.5% להפקדות שבוצעו בכרטיס אשראי.

דמי המסחר מחושבים חודשי ויהיו בין 0.16% -0.25% אם אתה סוחר פחות מ 5 BTC (מה שכנראה תעשה כי 5 BTC שווה יותר מ 35,000 דולר!). באמצעות חשבון בסיסי תוכלו להוציא עד 1000 דולר ארה”ב ליום או 3000 דולר ארה”ב לחודש עם כרטיס אשראי ויזה או מאסטרקארד.

אז, Cex.io מאפשרת למשתמשים שלה לקנות ביטקוין באופן מיידי עם תשלומי כרטיס אשראי בפחות מ- Coinmama. אבל האם זה בטוח יותר?

כמה בטוח Cex.io?

ל- Cex.io יש יותר 700,000 המשתמשים ועוקב אחר החוקים הפיננסיים הקשים בעולם. אלה כוללים חוקי FinCEN אמריקאיים, כמו גם את תקנות ממשלת בריטניה. Cex.io משתמש גם בהצפנה כדי להסתיר את כל נתוני המשתמש ותואם PCI DSS.

פתק: להיות תואם PCI DSS פירושו ש- Cex.io מקפיד על קבוצה של כללים לטיפול בתשלומי כרטיסי אשראי הנקראים תקן אבטחת נתונים בתעשיית כרטיסי התשלום..

עם זאת, Cex.io ספג ביקורת מצד משתמשים מסוימים על אובדן הכספים ואטיות התגובה לתלונות. יש לו דירוג משתמשים של 5.2 מתוך 10 עַל Trustpilot, מה שמרמז שהיא רק תשמח כמחצית מלקוחותיה!

קנו ביטקוין בכרטיס אשראי - CEX.io ב- Trustpilot

Cex.io גובה פחות מ- Coinmama לרכישת BTC עם תשלומי כרטיסי אשראי ומציע אפשרויות סחר רבות יותר אך בעל מוניטין גרוע יותר של בטיחות ושירות לקוחות. לאחר מכן, אני רוצה לדבר על ביטפנדה…

ביטפנדה

קנו ביטקוין בכרטיס אשראי - BitPanda

Bitpanda היא בורסת מתווכים שהוקמה בשנת 2014. היא מבוססת ב- SEPA. הבורסה משרתת בעיקר לקוחות בתוך ה- SEPA אך היא מציעה שירותים גם למשתמשים בינלאומיים.

פתק: ה- SEPA הוא אזור התשלומים היורו היחיד. זהו ארגון של 33 מדינות אירופאיות המאפשרות תשלומי יורו מהירים מעבר לגבולותיהם.

איך עובד Bitpanda?

משתמשי Bitpanda יכולים לקנות או למכור שמונה מטבעות קריפטוגרפיים שונים; Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dash (DASH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP), Komodo (KMD) ו- IOTA (IOTA). משתמשים יכולים לשלם באמצעות Mastercard, Visa, Skrill ו- Neteller.

יהיה עליך לאמת לקנות Bitcoins באופן מיידי עם כרטיס אשראי. תהליך האימות כולל מספר שלבים. ראשית, המשתמשים צריכים לספק מספר טלפון, כתובת דוא”ל ופרטיהם (שם, כתובת וכו ‘). לאחר מכן, משתמשים מציגים את הדרכון שלהם באפליקציית וידאו לאימות. רישיונות נהיגה אינם מתקבלים כתעודת זהות על ידי Bitpanda.

משתמשים יכולים לקנות ביטקוין ששווה עד 2500 אירו ליום עם כרטיס אשראי. פירוש הדבר של- Bitpanda יש מגבלת הוצאות יומית גבוהה בהשוואה ל- Cex.io, אך מה לגבי העמלות שלה?

דמי ביטפנדה

ביטפנדה גובה תשלום בסך 1.49% עבור כל רכישות הביטקוין. זה נראה נמוך, אך מכיוון ש- Bitpanda היא בורסת מתווכים המחיר שהיא מציעה לביטקוין יהיה גבוה יותר מאלה שמציעות בורסות המסחר.

השוואה בין Bitstamp (הנושא הבא שלי!) ל- Bitpanda הראתה הבדל של 2.1% במחירים שהציעו לביטקוין. זה יקרה את העמלה הסופית על רכישת ביטקוין בתשלומי כרטיסי אשראי ב- Bitpanda ל -3.5%. עם זאת, זה עדיין זול בהשוואה לעמלות שגובים Coinmama ו- Cex.io.

ביטפנדה זולה אך היא מאובטחת?

עד כמה ביטפנדה בטוחה?

Bitpanda יש מוניטין טוב בקרב המשתמשים שלה והיא לא נפרצה. יש לו דירוג משתמשים של 8.5 מתוך 10 ב Trustpilot. זה נבדק רק 899 פעמים.

קנו ביטקוין בכרטיס אשראי - סקירות BitPanda ב- Trustpilot

זו הבעיה עם Bitpanda. לא ידוע מספיק על הפלטפורמה. הקוד שלה אינו קוד פתוח, ייתכן שקשה לחזות את העמלות שלו ואת זה דף הבית אומר שזה “בטוח ב 100%” מבלי להסביר מדוע!

ביטפנדה הוא מסובך. היא מציעה עסקאות מהירות בעמלות נמוכות, אך מידע נוסף על אופן הפעולה של הבורסה יהיה נחמד! לאחר מכן, אני אראה לך כיצד לקנות ביטקוין בתשלומי כרטיס אשראי ב- Bitstamp…

חותמת ביט

קנו ביטקוין בכרטיס אשראי 8

Bitstamp היא בורסת מסחר בקריפטו. היא הוקמה בסלובניה בשנת 2011 וממוקמת כיום בלוקסמבורג. הבורסה מציעה בעיקר שירותים ללקוחות ב- SEPA, אך משתמשים בינלאומיים יכולים לבצע כרטיסי אשראי ודולר ארה”ב ביותר מ- 60 מדינות.

איך פועלת Bitstamp?

לקוחות יכולים לקנות BTC עם תשלומי כרטיסי אשראי לאחר שרשמו חשבון וקיבלו אימות. תהליך האימות של Bitstamp הוא ארוך למדי והמשתמשים יצטרכו לספק מידע אישי רב. זה כולל; שם, כתובת דוא”ל, תעודת זהות סרוקה והוכחת מגורים כמו חשבון טלפון או הצהרת בנק.

לאחר האימות, משתמשים יכולים לקנות BTC עם תשלומי כרטיסי אשראי. הבורסה מציעה גם לסחור עם Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) ו- Ethereum (ETH). משתמשים מאומתים יכולים לקנות ביטקוין באופן מיידי עם תשלומי כרטיסי אשראי בשווי של עד 5,000 אירו / דולר ליום או 20,000 אירו / דולר לחודש. לכן, ל- Bitstamp יש מגבלות הוצאה זהות לזו של Coinmama, אך האם היא זולה יותר?

אגרות חותמת ביט

Bitstamp גובה תשלום בסך 5% בכל פעם שאתה קונה ביטקוין עם כרטיס אשראי. עם זאת, צוות Bitstamp ממהר להזכיר למשתמשיו כי ספקים כמו ויזה ומסטרקארד עשויים להוסיף דמי כרטיס נוספים.

עכשיו אתה יודע כמה Bitstamp זול, בוא נראה כמה זה בטוח…

כמה בטוח זה חותמת ביט?

Bitstamp היא אחת הבורסות הבטוחות ביותר בשוק. הצוות מאוד רציני לגבי אבטחת חשבונות וחנויות 98% של כספי המשתמשים במצב לא מקוון. כספים מקוונים מבוטחים לחלוטין מפני גניבה.

קנו ביטקוין בכרטיס אשראי - סקירות BitStamp ב- Trustpilot

הבורסה נפרצה ב -2014 וב -2015 אך זכתה לשבחים על התמודדותה עם האירועים. Bitstamp הוסיפה לפלטפורמה הצפנת נתונים ושירות התראות טקסט ב- SMS כדי לוודא שאותן טעויות לא נעשו שוב. הבורסה פתוחה מאוד לגבי אופן פעולתה והיא הייתה גם בורסת הקריפטו הראשונה שהורשה במלואה על ידי מדינה אירופית (לוקסמבורג).

בסך הכל, Bitstamp היא החלפה מקצועית עם מגבלות הוצאה גבוהות ועמלות סבירות. לפני שתבחר איזו בורסה היא המקום הטוב ביותר עבורך לקנות ביטקוין בכרטיס אשראי, אתן לך כמה המלצות משלי…

סיכום

במדריך זה סיפרתי לכם על ארבע מהבורסות הפופולריות ביותר בהן תוכלו לקנות ביטקוין בכרטיס אשראי. כעת כל שעליכם לעשות הוא לבחור איזה מהם מתאים לכם.

לשם כך, החליטו מה חשוב. כולנו נשמח למצוא בורסה שבה קניית ביטקוין בתשלומי כרטיס אשראי היא מהירה, קלה, זולה ובטוחה. למרבה הצער, אין חילופי דברים שמכילים את כל התכונות הללו במקום אחד.

כשאני בוחר חילופי קריפטו, אני תמיד ממלא אחר העצה של סבתא שלי וחושב קודם על בטיחות! מסיבה זו הייתי בוחר לסחור עם Coinmama או Bitstamp. שניהם פתוחים לגבי אופן הפעולה שלהם ואוחסנים מעט או ללא כספי משתמשים ברשת.

מכאן, הבחירה שלי תהיה תלויה בשאלה אם אני רוצה עמלות נמוכות או עסקה מהירה. הייתי בוחר בשירות המהיר והפשוט שמציעה Coinmama אם הייתי רוצה את הביטקוין שלי מהר. עם זאת, הייתי בוחר ב- Bitstamp אם הייתי רוצה יותר תכונות מסחר ועמלות נמוכות יותר. האימות של Bitstamp לוקח יותר זמן ממרכזיות אחרות, אבל אני חושב שהשירות המוצע כדאי לחכות לו.

אז, הנה זה; המדריך המלא למתחילים שלי לרכישת ביטקוין בתשלומי כרטיס אשראי. רק זכרו להיזהר מאוד כשאתם קונים ביטקוין עם כרטיס אשראי. חילופי הקריפטו מקצועיים יותר מכפי שהיו אי פעם, אך לענף יש עוד דרך ארוכה לעבור. הבורסות עדיין לא מציעות את רמת התמיכה בלקוחות שאתה מקבל בבנק המקומי שלך. עם זאת, Bitstamp ו- Coinmama מתקרבים למדי!

ספר לי אם מצאת בורסה בה תוכל לקנות ביטקוין עם כרטיס אשראי במהירות, בזול ובבטחה. אשמח לשמוע על זה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map