כריית אתריום: המדריך האולטימטיבי כיצד לכרות את אתריום

אם אתה מעוניין לכרות אתריום, אתה נמצא במקום הנכון. על ידי ביצוע מדריך זה תלמד את כל מה שאתה צריך לדעת על כריית את’ריום. אני מצפה שאתה כבר יודע מה זה אתריום ואיך זה עובד מהמדריך הקודם שלנו בנושא מה זה אתריום. נתחיל בניתוח מלכתחילה מדוע אנו זקוקים לכרייה מסוג זה.

אז מאיפה כל הכרייה הזו מתרחשת ומנין האת’ר? ובכן, המחשב שלך פותר בעיות מתמטיות כדי לוודא שאף אחד לא מבצע עסקאות ברשת את’ריום שאינן נכונות. אם המחשב שלך מצליח לפתור את הבעיה, אתה מקבל תגמול. וזה נקרא כרייה. לכל אחד יש הזדמנות לעזור בפתרון הבעיות הללו ובתביעת תגמולים.

מה שחשוב להבין, עם זאת, הוא שכריית את’ריום אינה תהליך כל כך פשוט, אז אם תחליט קנו במקום זאת קריפטוגרפיה והתחילו לסחור, כדאי לבדוק את המומלץ ביותר פלטפורמות מסחר בקריפטו, כולל Coinbase ו- Binance.

אם אתה עדיין רוצה לברר פרטים נוספים על כריית את’ריום – המשך לקרוא!

הסבר קצר על כריית את’ריום

לרשת את’ריום יש בלוקצ’יין משלה. כל העסקאות שמתבצעות באמצעות Ethereum צריכות לקבל אישור על ידי הכורים. לכן לוקח זמן עד שהאתר שאתה שולח מישהו מגיע אליו. יש לאמת את העסקה ולהכניס אותה לבלוקצ’יין את’ריום. תהליך אימות זה נקרא הוכחת עבודה. תפקידכם ככורה לוודא שאיש לא בוגד.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

כדי לוודא שהעסקאות תקפות כורים פותרים משוואות מתמטיות מורכבות. כאשר כורה פותר משוואה זו, הוא מעביר זאת לכל הכורים האחרים "היי, יש לי את זה! מצאתי את המספר שחיפשנו כל הזמן הזה" באמצעות שפת מחשב מהודרת.

כל שאר הכורים בודקים אם מספר זה נכון ואם 51% מהם מסכימים שהוא נכון, בלוק חדש מתווסף לבלוקצ’יין. חסימה חדשה זו מכילה את כל העסקאות המאומתות כעת והכורה שמצא את המספר מתוגמל! לאחר מכן הכורים מתחילים לפתור בעיה חדשה במתמטיקה כדי לאמת חסימת עסקאות נוספת.

שלוש דרכים לכרות את אתריום

אוקי, עכשיו כשיש לנו את זה מהדרך איך מתחילים לכרות את אתריום? ישנן שלוש דרכים בהן ניתן לכרות.

 • כריית בריכות (מומלץ)
 • כרייה לבד (לא מומלץ)
 • שימוש בשירותי כריית ענן (לא מומלץ)

כריית בריכה

כריית את’ריום בבריכה היא הדרך הקלה והמהירה ביותר להתחיל. אתה עובד יחד עם אנשים אחרים. כל האנשים שכרו בבריכה אחת מסכימים שאם אחד מהם ימצא את המספר הסודי, הם יחלקו תגמולים עם כולם. באיזו תדירות אתה מוצא חסימות ומשתפות תגמולים תלוי בגודל הבריכה. עם זאת, לא כל הבריכות זהות. אלה הדברים שאתה צריך לקחת בחשבון לפני שתצטרף לבריכה.

 • מידת בריכה
 • תשלום מינימלי
 • דמי בריכה

מדוע גודל הבריכה של כריית מטבעות קריפטו חשוב? ובכן, התשובה הקצרה היא שככל שמספר האנשים ששלי גדל גדל גם הסיכוי לקבל תגמולים גדל. עם זאת, ככל שאנשים רבים יותר מצטרפים לבריכה, התגמול מתחלק בין אנשים נוספים.

עליך לנסות בריכות שונות לפני שתמצא את זו המתאימה ביותר למחשב שלך. הצטרפות לבריכות כריית קריפטוגרפים גדולות היא בדרך כלל בחירה בטוחה יותר. יתכן שתקבל פחות תגמולים לכל בלוק אחד, אבל לפחות לא תלך יום או שבוע בלי לקבל פרס בכלל.

כדאי להסתכל גם על התשלום המינימלי. תשלום מינימלי הוא הכמות הקטנה ביותר של אתר שתצטרך לכרות לפני שהוא נשלח לארנק שלך. אם התשלום המינימלי הוא 1 ETH, תצטרך להישאר באותה בריכה זמן רב לפני שתקבל את המטבע הקריפטוגרפי שלך.

בריכות עם תשלומי מינימום גדולים לא מועילות לכם. כדאי לנסות למצוא בריכות עם מינימום תשלום קטן. אתה רוצה לקבל תשלום בתדירות גבוהה ככל האפשר, מבלי שתצטרך להקדיש זמן לבריכת כרייה אחת לזמן רב מדי. יש את הגמישות לעבור בין מאגרי כריית מטבעות שונים!

כל בריכה כרוכה בתשלום. עליכם לשלם סכום קטן בכדי שתוכלו להמשיך להשתמש בבריכה. סכום זה משולם באופן אוטומטי, כך שאינך צריך לדאוג לגביו. התשלומים מבוססים על% ומחושבים בקריפטוגרפיה שאתה כורה. הסכום שעליכם לשלם בדרך כלל שונה מ -1% ל -3%. אתה צריך לחפש בריכה עם עמלה של כ -1% מכיוון שאלה הרבה יותר אמינים מאשר בריכות עמלה של 0%.

הפעלת בריכת כרייה היא עבודה במשרה מלאה ומרחב מחשוב ומרכז נתונים אינו זול. בריכות עמלה בשיעור 0% נתמכות בדרך כלל על ידי תרומות, והן עשויות להיות יציבות פחות מבריכות עם תשלום לכיסוי העלויות. אם דמי הבריכה גבוהים מ -3%, כדאי לשקול לחפש בריכה אחרת.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם תהית אי פעם אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה חילופי הצפנה של TOP3 זה לצד זה

כרייה לבד

כרייה לבדה עשויה להיראות רעיון נהדר. אתה לא צריך לחלוק שום תגמולים. אתה פשוט מפעיל את המחשב ונותן לכסף להתגלגל, נכון? לא נכון. כשאתה עושה כריית את’ריום לבד, אתה מתחרה באנשים אחרים ויקבל תגמולים רק אם תפתור קודם את חידת המתמטיקה. מכיוון שאתה מתחרה ברשת גדולה מאוד של אנשים וחברות שיש להם הרבה משאבים, תצטרך להיות בר מזל מאוד לעתים קרובות מאוד. כרייה לבדה משתלמת רק אם עומדים לרשותכם הרבה משאבים, אנחנו מדברים על יותר מ -150 כרטיסי גרפיקה. לכוח המחשוב הרב הזה יש חסרונות. תצטרך לדאוג לגבי:

 • בעיות חימום. אם הציוד שלך מתחמם מדי, הוא עלול להישבר. ברגע שהציוד שלך נשבר, בדרך כלל לא כדאי לתקן אותו. יהיה עליך לבזבז יותר כסף כדי להחליף את אסדת הכרייה שלך ולתקן את בעיות החימום.
 • אוורור. כדי שהכל יעבוד כראוי, תצטרך שיהיו הרבה מאווררים שיזיזו אוויר מהר מאוד. כפי שציינתי לעיל, חימום הוא בעיה אמיתית.
 • רַעַשׁ. כל המאווררים שמסתובבים ומצננים את הציוד שלך יעשו הרבה רעש. זה היה מתחזק מאוד, מהר מאוד. בדרך כלל אתה צריך משהו כמו מוסך / מחסן או מיקום מרוחק כדי לשמור על הכל.
 • עלויות חשמל. אם יש כל כך הרבה ציוד שמשתמש בכוח במקביל, ישתמש בחשמל רב. לדוגמא, עם עשרה כרטיסי גרפיקה בלבד היית מוציא בערך 3-4 דולר על חשמל ליום. דמיין שאתה מגביר עד 100 קלפים בכדי להישאר תחרותי. העלות להפעלת כולם תעלה עד 30-40 דולר ליום בעלויות החשמל בלבד.
 • מֶרחָב. מקום לאחסן יותר ממתקני כריית אתריום אינו דבר הזמין לרוב האנשים.

כריית ענן

כשאתה משתמש בכריית ענן, אתה משלם למישהו אחר כדי למכור עבורך. הדרך בה זה עובד היא שאתה שוכר זמן כרייה מאנשים אחרים ובתמורה, הם נותנים לך את כל התגמולים שהם יכולים לכרות. כריית ענן במטבעות קריפטוגרפיים אולי נראית טיפשה.

 • מדוע שמישהו ישתמש בציוד שלהם כדי לכרות עבורך כאשר הוא יכול לכרות עבור עצמו?
 • מדוע שתשלם למישהו אחר כדי למכור עבורך כאשר אתה יכול להשקיע את הכסף בציוד ולמרות בעצמך
 • מדוע אתה לא מוציא את הכסף על קניית המטבע הקריפטוגרפי שאתה רוצה במקום לשלם למישהו כדי למכור אותו?

וכל אלה שאלות תקפות. זה לא טוב יותר או גרוע יותר מאשר לעשות את כל העבודה בעצמך. בואו ננתח את היתרונות והסיכונים של כריית ענן את’ריום.

יתרונות:

 • אינך אחראי לכל ציוד שנשבר. ברגע שאתה משלם למישהו שייכרה עבורך, אתה קונה כמות מסוימת של עבודה שיש לבצע. וכל עלויות התיקון אינן באחריותך. עם זאת, היזהר, חברות מסוימות יגרמו לך לשלם עבור עלויות חשמל ותיקון. קרא בעיון את החוזים והימנע מכך!
 • אתה לא צריך לשמור על כמות משמעותית של ציוד רועש בבית או במחסן שלך.

חסרונות:

 • אתה משלם את הכסף מראש אם מחיר את’ריום יורד, לא תהיה לך הזדמנות להחזיר את הכסף שלך. ואתה תקוע בעבודת הכרייה שקנית.
 • אינך יכול לשנות את תוכנת הכרייה והחומרה בה משתמש ספק הכרייה בענן.

כריית ענן היא דרך בטוחה עבור ספקי הכרייה להבטיח לעצמם רווח עבור הציוד שרכשו. מחיר מטבעות קריפטוגרפי אינו משפיע עליהם מכיוון שאתה משלם להם מראש. לכן, כאשר אתה קונה שירותי כריית ענן, אינך צריך להתמודד עם שום צרה הנובעת מהכנת אסדת הכרייה שלך. במצב אידיאלי, כריית ענן פחות משתלמת מכרייה בעצמך. במקום להשתמש בשירותי כריית ענן תוכלו גם פשוט לקנות אתרים.

דעה אישית: בינתיים נסו להתרחק משירותי כריית ענן. אם ברצונך להשקיע בשירותי כריית ענן, פשוט השתמש בכסף כדי לקנות את הקריפטוגרפיה הרצויה במקום. תקבל את התגמולים שלך מיד ואם משהו ישתבש תהיה לך היכולת למכור את המטבע הקריפטוגרפי שלך.

כיצד לאגד את אתריום שלי: הדרכה

אז המחשב שלך ישמש לכריית את’ריום. תן לנו לעבור על הכלים שהמחשב שלך צריך להיות כורה יעיל. הנה כל מה שתצטרך כדי להיות כורה מצליח של את’ריום:

 • ארנק את’ריום להחזיק את כל המטבע שזה עתה נמצא;
 • מנהלי התקני GPU;
 • יישום כרייה (כורה של קליימור);
 • כתובת לבריכת כרייה אם אתה הולך לכרות בתוך בריכת כרייה;
 • כרטיס גרפי (GPU) עם זיכרון RAM לפחות 3GB;
 • מערכת הפעלה תואמת (Windows 7 או 10 64bit).

צור ארנק דיגיטלי

לפני שתתחיל בכריית את’ריום, יהיה עליך ליצור ארנק דיגיטלי. יש לך ארנק בחיים האמיתיים עבור הכסף הפיזי שלך.

מטבעות קריפטו פועלים באותה צורה. אתה רוצה ליצור ארנק דיגיטלי שבו אתה יכול לשמור את Ether שלך. תוכל לעקוב אחר מדריך כיצד ליצור ארנק ממש כאן.

או פשוט לבחור הארנקים המאובטחים והאמינים ביותר בשוק – Ledger Nano X ו- Trezor Model T כדי לשמור על האבטחה של Ethereum שלך!

עסקת ארנק הספרים פעילה כרגע:

התקנת מנהלי ההתקן של כרטיס המסך

כאשר הארנק הדיגיטלי שלך מוגדר ומוכן, הגיע הזמן לעדכן את התוכנה במחשב שלך. תהליך הכרייה יהיה רווחי יותר אם החומרה שלך מריצה את כל העדכונים האחרונים. אז עדכן את הנהגים שלך עכשיו.

למשתמשי כרטיס גרפי של AMD

אם יש לך כרטיס גרפי של AMD, אתה יכול להוריד את מנהלי ההתקן העדכניים ביותר עבור הכרטיס שלך כאן.

השתמש באלו אם אתה מתכנן לעשות דברים אחרים עם המחשב שלך, כמו עבודה או משחק.

אוֹ כאן.

השתמש באלו אם אתה מתכנן להשתמש במחשב שלך לכריית את’רום בלבד. אלה מותאמים במיוחד לכרייה ולכרייה בלבד. כלומר, לא תוכל לעשות הרבה יותר עם המחשב שלך.

למשתמשי כרטיס גרפי Nvidia

אם יש לך כרטיס גרפי של Nvidia, תוכל להוריד את מנהלי ההתקנים העדכניים ביותר עבור הכרטיס שלך כאן.

הורד והתקן את מנהלי ההתקן בהתבסס על איזה כרטיס גרפי אתה משתמש.

התקנת תוכנת כריית Ethereum

 1. לך ל https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0כורה של אתריום הכפול של קליימור
 2. הורד את הגרסה האחרונה של הכורה הכפולה של קליימור. על ידי לחיצה על אחד הקישורים המודגשים. נכון להיום, הגרסה החדשה ביותר היא 11.0. הדרכה זו השתמשה בקישור השני מ- Megaupload.מגה-העלאה
 3. לחץ על הגרסה האחרונה של Windows. לאחר מכן לחץ על ההורדה ככפתור רוכסן. המתן עד שההורדה תסתיים. שמור את הקובץ בשולחן העבודה שלך לגישה נוחה.הורד כ- zip
 4. חלץ קבצי Claymore v11.0 לתיקיה על שולחן העבודה שלך לגישה נוחה.
 5. פתח את התיקיה שחילצת זה עתה כדי להציג את הקבצים, היא אמורה להיראות כך.

  נפתח בחימר

 6. לחץ לחיצה ימנית על הַתחָלָה
 7. נְקִישָׁה לַעֲרוֹךלַעֲרוֹך
 8. ערוך את הקובץ Start.txt והוסף את השורות הבאות:

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0

setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100

setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

EthDcrMiner64.exe -בריכה -וול -epsw x

בחר את הבריכה שלך מאחת מבריכות הכרייה המומלצות האלה.

שם הבריכה דמי בריכה תשלום מינימלי (ETH) כתובת הבריכה מידת בריכה
2Miners 1.0% 0.01 eth.2miners.com:2020 קָטָן
ננופול 1.0% 0.05 eth-eu1.nanopool.org:9999 גדול מאוד
גמדות 1.0% 0.05 eth-eu.dwarfpool.com:8008 בינוני
אתרימיין 1.0% 0.05 eu1.ethermine.org:4444 גדול מאוד

הערה: כתובות הבריכה הללו מיועדות לאזור אירופה. אם אתה גר בארה”ב או באסיה אתה עשוי להשיג תוצאות טובות יותר באמצעות כתובות הקרובות יותר לאזור שלך. בקר באתר הבריכה וגלה אם הבריכה תומכת באזורך.

במקום < כרייה_בריכה_כתובת> הקלד את כתובת הבריכה שלך.

במקום להקליד את כתובת הארנק שלך:

insitde-startbatלאחר שתסיים זה אמור להיראות כך:

סוג ארנק

אל תעתיק את כתובת הארנק שאתה רואה בתמונה, השתמש בבעלותך. אם אתה מעתיק את הארנק הזה כל כתובת האתר שאתה מכרה תלך אלינו, לא אתה. אם אתה משתמש ב- MYETHERWALLET תוכל למצוא את כתובת הארנק שלך על ידי מעבר לכתובת https://www.myetherwallet.com/ ובדיקת כתובת חשבון.

כתובת ארנק

 1. שמור את Start.txt עם הערכים החדשים שלך על ידי מעבר אל קוֹבֶץ -> שמור כ

  אתריום-כרייה-התחלה

 2. שנה את שם הקובץ ל- start.batהַתחָלָה
 3. לשמירה כסוג: בחר כל הקבצים
 4. לחץ על שמור ולחץ כן, כשנשאל אם אתה רוצה להחליף את הקובץהחלף
 5. לחץ לחיצה כפולה Start.bat להתחיל בכרייההַתחָלָה
 6. אם פעלת אחר השלבים שלמעלה אתה אמור לראות את המסך הזה.הַצלָחָה

זהו זה! המחשב שלך מכרה כעת אתריום. השאר את המסך הזה פתוח. לדוגמא זו השתמשתי ב- בריכת 2 כורים ו MyEtherWallet. אבל אתה יכול להשתמש בארנקים אחרים ובבריכות כרייה אחרות.

הנה רשימת האחרים תוכנת כרייה מומלצת שכדאי לבדוק:

 • ccgmining.com
 • hashflare.io
 • minergate.com
 • nicehash.com

איך לבדוק כמה מכרת?

לכל בריכה יש ממשק שונה אך העיקרון נשאר זהה. יהיה עליך להיכנס לאתר הבריכה ולהקליד את כתובת הארנק הציבורי שלך. הבה נשתמש בבריכת 2miners כדוגמה.

אתה מקליד את כתובת הארנק הציבורי שלך בשורת החיפוש ותוכל לראות את כל המידע על מאמצי הכרייה שלך ב- Ethereum. במקרה של בריכת 2miners לאחר שהיתרה שלך מגיעה ל- 0.01 ETH היא תישלח לכתובת הארנק שהקלדת בקובץ start.bat קודם לכן..

תבדוק איזון

כיצד מחשבים רווחים

 • פתח את הכורה שלך ובדוק כמה מגה-שאש לשנייה שהחומרה שלך מגישה (Mh / s)
 • אנו רואים שה- GTX 1070 GPU אחד שלנו קיבל 32.2Mh / s.

  כריית אתריום

 • פתח את מחשבון הכרייה זמין פה.
 • הקלד את ה- Mh / s שלך, את עלות החשמל וצריכת החשמל. תקבל תוצאות ממוצעות בהתבסס על כמות ETH אחת באותו זמן.כריית אתרים

טיפים וטריקים

 • אם אתם מתכננים להשאיר את המחשב לכרייה לפרקי זמן ארוכים, הנה כמה דברים שכדאי לכם לעשות כדי למנוע זמן השבתה..
 • הגדרות צריכת החשמל של המחשב: כברירת מחדל, אם המחשב נשאר פעיל במשך תקופה ארוכה הוא “ילך לישון”. ברגע שהמחשב שלך ישנה הוא יפסיק לכרות. כדי להימנע מכך, עבור אל הגדרות החשמל שלך וודא שהמחשב שלך לעולם אינו ישן.

עכשיו המחשב שלך יכול לשמש כל היום בלי ללכת לישון.

מחשבות סוגרות

על ידי היותך כורה של Ethereum, אתה עוזר לו להישאר מבוזר ולהתגמל בתהליך. אתה צריך להסתכל על Ethereum כנכס יקר להחזיק או לסחור. טכנולוגיית הבלוקצ’יין ורשת את’ריום כבר הוכיחו את ערכם. כמה יישומים מבוזרים כבר מצאו הצלחה. תגובת השוק נראית מצוינת. כאשר יותר אנשים מתחילים לבנות על הפלטפורמה שיצרה את’ריום, עלינו לראות תוצאות גדולות עוד יותר.

ברגע שאתה מכרה את Ethereum, הקפד לשמור אותו בתוך ארנק חומרה מאובטח, כמו Ledger Nano X ו- Trezor Model T. אחרי הכל, אתה לא רוצה לאבד את הנכסים שלך!

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map