כיצד לבנות אסדת כרייה: דברים שעליך לדעת לפני שתתחיל

אם אהבת לשחק סוגים של משחקים בארכיאולוגים בילדותך וסרטוני DIY הם מראה רגיל בפלייליסט שלך ב- YouTube, אז הגעת למקום הנכון. היום אני אספר לכם על כל ה דרכים שונות כיצד לבנות א כְּרִיָה לבוש.

אסדות כרייה אולי נראה מסובך בהתחלה, אבל כשאתה מפרק אותם, זה לא כל כך קשה. במדריך זה נסקור כמה מהדברים הבסיסיים בנושא אסדות הכרייה: שלהם רכיבים (ומה הם יצרני הרכיבים הטובים ביותר), איך הם עובדים, הטוב ביותר רעיונות למיקום וכן הלאה.

כמו כן, אם תרצו להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, תוכלו לבדוק פלטפורמות כמו Coinbase, Binance ו- Coinmama.

נתחיל בהגדרות ואז נעבור משם.

סוגי אסדות כרייה

בדיוק כמו ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים, ישנם שלושה סוגים שונים של אסדות כרייה:

קופון Coinbase האחרון נמצא:

 • מעבד. אסדות כריית מעבד משתמשות במעבדים כדי “לכרות” נתונים מהבלוקצ’יין. אלה מאוד פָּשׁוּט ו לא יקר אסדות – רוב האנשים, כאשר הם מדברים על כריית מעבד, מתכוונים שהם שלי מטבעות קריפטוגרפיים היישר מהמחשב שלהם. יש לזה יתרונות וחסרונות (שיש הרבה יותר מהאחרונים).

  כריית מעבדים הופכת להיות יותר ויותר לא פופולרי כשהשנים חולפות. יש תורמים רבים לנימוקים שמאחורי זה, אולם אחד הגדולים הוא המחיר. כריית מעבדים היא מאוד יקר ו מגושם – חשבונות החשמל שלך ירקיעו שחקים דרך הגג, בעוד שהמחשב שלך עלול להתחמם יתר על המידה בשנייה נתונה אם חסרה לך קירור מתאים.

  ה הטבה עיקרית ששיטת הכרייה של המעבד היא שלה זמינות. אתה יכול להוריד כמה תוכניות (עליהם בהמשך) לשולחן העבודה או למחשב הנייד שלך (אם כי השימוש במחשבים ניידים לכריית קריפטוסים אינו מומלץ במיוחד) להתחיל בכרייה ממש ברגע זה. אנשים שלא רוצים להשקיע הרבה (או כל) כסף מעדיפים כריית מעבדים מכיוון שזה דורש אפס מאמץ.

 • GPU. אסדות כריית מטבעות קריפטוגרפיים הן המוחלטות מועדפים לאנשים שמסתכלים על כיצד לבנות אסדת כרייה. הם בהחלט בין שיטות החקלאות הקריפטו הפופולריות ביותר שם – כל אחד מכורה יחיד לתאגיד, המחזיק חוות כרייה שלמה, נוטה להשתמש באסדות GPU. אסדות כריית GPU השתמש ב- GPUs של כרטיסי גרפיקה לכרות נתונים מהבלוקצ’יין.

  כיצד לבנות אסדת כרייה: כריית GPU.

  הם יכולים להיות מוּקדָשׁ אוֹ פָּשׁוּט כורים – אסדות כריית GPU ייעודיות בנויים למטרה חגיגית של כריית מטבעות קריפטוגרפיים, בעוד שכורים פשוטים הם מכשירים המשמשים למטרות אחרות ולמטרות אחרות, ועושים כריית קריפטו רק בצד (כלומר מחשבים שולחניים). אנשים אוהבים אסדות כריית GPU עבורם תוֹעֶלֶת – האסדות הללו עושות את העבודה והן עושות זאת בחסד.

  באופן טבעי, כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, יהיה עליכם להשתמש בכמות המקסימלית של GPUs הזמינים, אך גם עם האסדות הפשוטות ביותר, התוצאה תהיה ניכרת. לאסדות כריית GPU יש כמה חסרונות, עם זאת, שאדם שבודק כיצד לבנות אסדת כרייה צריך לדעת.

  החיסרון הגדול ביותר הוא שלה מחיר. כרטיסי גרפיקה נוטים להיות די יקר (או יקר מאוד, אם אתה מכוון למיטב הטובים ביותר), כך שההשקעה הראשונית שתצטרך לבצע עשויה להיות משמעותית במקצת. גם הם דורשים תחזוקה – הרבה קירור, הרבה חשמל לתדלק את כוחם, בדרך כלל מטפלים ומטפלים וכו ‘.

 • ASIC. ASICs, או מעגלים משולבים ספציפיים ליישום, הם מכשירים מיוחדים שתוכננו במפורש עם מטרה אחת, ייעודית בראש. מכשירים אלה הם צמרת הכלבים הנוכחית כשמדובר באסדות כריית מטבעות קריפטוגרפיים. מישהו שמחפש כיצד לבנות אסדת כרייה צריך לדעת שלמרות שאינו אסדות לאמירה, ASIC הם חלקי מכונות ייעודיים שתוכלו לרכוש ולהקים, כך שהם יכריחו עבורכם קריפטוסים..

  הם פופולריים מאוד, מה שבתורו גורם להם להיות נדירים ביותר להגיע אליהם. אם להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים זו המטרה היחידה שלך, אזי ASIC הם בחירה מושלמת. עם זאת, אם אכפת לך מהמערכת האקולוגית שהיא עולם הקריפטו, כדאי לך לחשוב פעמיים.

  כיצד לבנות חוות כרייה: חוות כרייה.

  בגלל כמה שהם חזקים, ל- ASIC יש מוניטין של מסובב את רווחתם של מטבעות קריפטוגרפיים וזורק כורים המשתמשים בסוגים אחרים של אסדות מתוך איזון. בגלל הסיבות הללו, ASICs היו נתונים לרמה גבוהה של מחלוקת שהתעוררה בתוך קהילת הכרייה של Ethereum וממשיכה להדהד דרך עולם ההצפנה..

אלה היו ה שלושה סוגים של אסדות הכרייה הנפוצות ביותר שם. למרות שהמידע עשוי להשתנות, הפופולרי ביותר מבין השלושה הוא מסוג GPU, כאשר ASIC ו- CPU הם מעקבים, בהתאמה..

כעת, כשיש לך הבנה כללית של הסוגים העיקריים של אסדות הכרייה, היתרונות והחסרונות שלהם, נוכל לעבור לנושא העיקרי העומד על הפרק – כיצד לבנות אסדת כרייה?

כיצד לבנות אסדת כרייה?

בואו נגיד שכשאתה חושב איך לבנות אסדת כרייה, אתה חושב על GPU. ASIC הם מכשירים בפני עצמם (הם אינם דורשים בנייה ראשונית מצידך), בעוד אסדות מעבד בנויים באותו אופן כמו ה- GPU, כאשר המרכיב העיקרי שלהם הוא המבדיל האחד.

דברים שכדאי לזכור

אז איך לבנות אסדת כרייה? ובכן, קודם כל, עליכם לדעת מה לקחת בחשבון כשאתם בוחרים את החלקים לאסדה שלכם.

באופן טבעי, יש לזכור לא מעט דברים, אך כנראה שהעיקריים יצטרכו להיות קצב חשיש ו צריכת אנרגיה.

קצב חשיש מגדיר עד כמה האסדה שלך חזקה. זו דרך לדעת כמה חישובים האסדה שלך יכולה לבצע בשנייה אחת. ככל שהסכום גבוה יותר, כך טוב יותר. באופן טבעי, לעומת זאת, שיעורי חשיש גבוהים פירושם ביקוש גבוה לחשמל, מה שמביא בתורו לחשמל גבוה. לכל מי שחושב כיצד לבנות אסדת כרייה, זה צריך להיות גורם גדול שיש לקחת בחשבון.

כיצד לבנות חוות כרייה: כריית קריפטו.

צריכת אנרגיה הוא גורם מרכזי נוסף שיש לקחת בחשבון כשחושבים כיצד לבנות אסדת כרייה, ואנשים נוטים להתעלם ממנה. אתה לעולם לא צריך לתת לאשליה ש”קניתי את רכיבי אסדת הכרייה שלי, כלומר סיימתי לבזבז “להיכנס לראש שלך. עלויות אנרגיה בכרייה עשויות להיות לא רק התאם את הרווחים שלך אבל אפילו לחרוג מהם ותשאיר אותך שבור לגמרי וחובות.

בעת בחירת החומרה שלך, נסה תמיד למצוא איזון מושלם בין כוחו של רכיב לבין צריכת החשמל.

לבסוף, אל פשוט קפצו לאתר השוק הראשון וקנו כל מה שצץ על גבי המסך שלכם כשאתם מחפשים בגוגל “החומרה הטובה ביותר לבניית אסדת כרייה”. עם קצת חפירה, אתה עשוי למצוא את אותם רכיבים במחיר הרבה יותר זול. היו חכמים – כריית מטבעות קריפטוגרפיים היא עסק תחרותי, כך שכל דולר נחשב!

אם כבר מדברים על חומרה, אתה צריך לדעת שזה קריטי להשיג ארנק חומרה אמין כדי להגן על המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. כמה מהאפשרויות המומלצות כוללות את Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

רכיבים

בואו נעשה סקירה מהירה של הרכיבים הדרושים לכם לבניית אסדת כרייה.

באופן כללי, מה שאתה הולך לחפש הם החלקים הבאים:

 • לוח אם. זהו אחד המרכיבים העיקריים של המתקן שלך. באופן כללי, לוח אם קובע את שאר החלקים שלך באסדה (או, במילים אחרות, קובע את התאימות של האסדה). בעת בחירת לוח אם, אם זה הפריט הראשון שאתה מחפש, בדוק תמיד את כרטיסי המסך שהוא עובד איתם.
 • כרטיס גרפי. GPUs הם חלק מהותי של האסדה שלך. הם קובעים אם אסדת הכרייה שלך תהיה מהשורה הראשונה או מה. שתי החברות העיקריות המייצרות ומכירות כרטיסי גרפיקה מהשורה הראשונה הם Nvidia ו AMD. כאשר אתה בוחר את הכרטיסים שלך, זכור לבדוק באינטרנט אם הם מתאימים לכריית מטבעות קריפטוגרפיים. זכור, עם זאת, שצריך להכין אסדה טובה מכמה GPUs או יותר – תכנן את הכספים שלך ורכישות אחרות בהתאם כאשר חושבים כיצד לבנות אסדת כרייה.
 • ספק כוח. ספק הכוח שתצטרכו להשיג תלוי באופן חגיגי ברכיבים האחרים של האסדה שלכם. אם אתה מנסה לבנות הארדקור, מוגדש אסדת כריית מטבעות קריפטוגרפיים, ואז ספק הכוח יצטרך להתאים לזה. ברוב המקרים, עם זאת, ספק כוח ברמה בינונית עושה את העבודה בצורה מושלמת.
 • הִתקָרְרוּת. גורם חיוני בכל סוג של אסדת כרייה, קירור יבטיח שהמכשיר שלך עובד כראוי ומונע כל סוג של התחממות יתר אפשרית. אל תהיה זול והשקיע בקירור הטוב ביותר האפשרי – תמיד עדיף להיות בטוח מאשר להצטער.
 • מעבד. מעבד טוב יהיה המפתח כשמדובר ביכולת להריץ את האסדה בצורה חלקה וללא תקלות או שגיאות משמעותיות.
 • מִסגֶרֶת. מסגרת אסדת כרייה היא מרכיב המפתח האחרון שתזדקק לו (לפחות כשמדובר באסדות כריית GPU). מסגרת אסדת כרייה הולכת להיות פגר המכשיר שלך – המסגרות הללו מגיעות במגוון רחב של אפשרויות, וזה מועדף. באופן טבעי, עם זאת, ככל הנראה תרצה להשתמש במשהו חסון ותחזיק את כל המכונה יחד, ולא מסגרת שתישבר מחלק האבק הראשון שנופל עליה..

עם כל החלקים שנרכשו, נעבור לתהליך הבנייה עצמו.

תהליך הבנייה

אם להיות גלוי לב, תהליך הבנייה עצמו די פשוט. בואו נדבר על איך לבנות אסדת כרייה.

הצעד הראשון שעליך לעשות הוא להקים את לוח האם בתוך מסגרת הכרייה. בניית אסדת כרייה הופכת להרבה יותר קלה כשכבר בחרתם מקום מתאים לאסדה להישאר בה בחר מקום טוב מראש.

כיצד לבנות אסדת כרייה: דברים שעליך לדעת לפני שתתחיל

אחרי שהגדרת את לוח האם, חבר את הכבלים למעבד. הגדר את הגרפיקה כרטיסים ושאר החומרה הדרושה וחבר את הכבלים, בהתאמה.

עכשיו שיש לך את החומרה במקום, בדוק פעמיים את מיקום הכבל ואם הכל בסדר, הגיע הזמן לעבור לתוכנה.

תלוי בתוכנה שבחרת, המתקן שלך עשוי לכלול כמה פונקציות מהודרות יותר, או להיות בסיסי לחלוטין. פנסי לא תמיד שווה לטוב, אז בחר תוכנה מאובטחת, יש לה מוניטין טוב ועובד טוב.

פורומי הצפנה המקוונים הם מקום מצוין לחפש ולבדוק תוכנות כריית מטבעות קריפטוגרפיים. כאשר חושבים כיצד לבנות אסדת כרייה, אין להחריג תוכנה מהתמונה – תוכנה טובה היא לעתים קרובות מה שעושה אותה או שובר אותה.

לאחר התקנת התוכנה, להגדיר את האפשרויות לטעמך והמשיך בהתקנה. המכשיר שלך יצטרך להפעיל מחדש מספר פעמים לפני שהוא פועל לחלוטין, אז היה סבלני.

כיצד לבנות חוות כרייה: ביטקוין, כורה אתריום.

אחרי שכל זה נעשה, תוכלו להתחיל באופן רשמי את הקריירה שלכם ככריית מטבעות קריפטו מקצועית!

סיכום

ככל שיותר ויותר אנשים פונים לעבר מטבעות קריפטוגרפיים, יש גידול עצום בצורך במומחים בתחום. אנשים שיש להם הבנה כיצד לבנות את אסדות הכרייה שלהם נמצאים די רחוק במחלקת הקריפטו – אחרי הכל, אתה לא לומד רק על האסדה עצמה, אלא על התוכנה הנדרשת, כיצד פועלים קריפטוסים, כיצד להשתמש בשוק , וכו.

בשלב זה, אתה צריך להיות בקיא במידת מה בנושאים של כריית קריפטו חומרה ותוכנה לאסדות, כיצד לבחור פריטים ספציפיים מסוימים, מאילו קריטריונים להסתכל וממה להתעלם, כיצד להרכיב את האסדה עצמה וכו ‘..

להיות בטוח ש נצל את הידע הזה לשימוש טוב, וזכור – רומא לא נבנתה ביום אחד. צריך הרבה תרגול כדי לבנות אסדת כרייה בתולית, אז אל תילחץ אם זה לא מסתדר בפעמיים הראשונות.

וזכור, זה תמיד עדיף להיות בטוח מאשר מצטער. בחר את הציוד המתאים לעבודה, הן מבחינת החומרה והן מבחינת התוכנה. אל תהססו להשקיע במשהו שלא רק יעשה את העבודה עבורכם אלא ישמור על כספיכם ויימשך זמן רב, במקום להתפרק בחודשיים הראשונים. ציוד הגון יכול לעשות פלאים – פשוט אל תפחדו להתנסות!

כמו כן, אם ברצונך לשמור על ביטחונך ב- cryptocurrency, אל תשכח להשתמש בארנק מאובטח! הקפד לבדוק אפשרויות כגון Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map