איך לקנות אדווה: מדריך מקיף

לכל מטבע קריפטוגרפי שקיים, יש מאות אלפי חובבים שמגבים אותם. יש אנשים שעושים זאת אך ורק למען אמצעים פיננסיים, אחרים מאמינים ב העתיד של הקריפטו ורוצים תמיכה הסיבה. תהיה הסיבה שמאחוריה תהיה, ברור שלכולם יש מועדפים.

לכן היום הייתי רוצה לומר לך איך לקנות אַדְוָה – אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים והמצליחים ביותר בעולם.

כדי להתחיל את הדברים, אספר לך קצת על אדווה עצמה. אני בטוח שאולי כבר תדעו לא מעט על המטבע הקריפטוגרפי הזה (סביר להניח שלא הייתם קוראים את המדריך הזה אם לא הייתם יודעים), אבל רענון נחמד יהיה טוב להתחלה זורמת. אחרי זה, נדבר על למה ו אֵיך לקנות אדווה, איפה לעשות את זה וכן הלאה.

מה זה אדווה?

כעת, לפני שנתחיל לדבר על אדווה, חשוב להבחין בין דבר אחד פשוט – המטבע הקריפטוגרפי שאנו מכנים “אדווה” אינו נקרא “אדווה”.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

זה מבלבל, אני יודע, אבל פשוט נשא איתי.

כיצד לקנות אדווה: דף הבית של אדווה.

אַדְוָה הוא שם המערכת ש אוחז במטבע הקריפטו בשאלה. המטבע עצמו נקרא XRP. עם זאת, אנשים התרגלו כל כך לקרוא למטבע אדווה, שאף אחד אפילו לא אכפת לו יותר וכולם מבינים על מה הם מדברים. לכן, למען הפשטות והסימון, במדריך זה אתייחס למטבע גם כאל אדווה (אלא אם כן צוין אחרת).

עכשיו כשגילינו את זה מהדרך … מה זה אדווה?

בזה זו צורה פשוטה ביותר, אדווה היא מטבע קריפטוגרפי ריכוזי ששוחרר בשנת 2012 על ידי כריס לארסן וג’ד מק’לב. שימו לב למילת המפתח במשפט זה – מְרוּכָּז. אדווה הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הריכוזיים הנדירים שהפכו אותו לגדול.

המונח ריכוזי פירושו אדווה שייך לחברה – מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים כיום מבוזרים, מה שמאפשר לכל אחד וכל אחד שרוצה לתרום למגרש הפיתוח שלהם.

קריפטוסים מבוזרים הפכו לסטנדרט בתעשייה – הם נתפסים כעתיד המטבעות הקריפטוגרפיים (בהיותם התגלמות מילולית של המילה חופשית). עם זאת, ברור מאוד, אדווה הצליחה … איך?

היתרונות של אדווה

במשך הזמן הארוך ביותר, ריפל כונה “רוצח הביטקוין”. זו הצהרה די נועזת, אבל למטבע היו אמצעים לגבות אותו.

קודם כל, כי אדווה מרוכזת, זה משגשג ב תוכנן בעצמו ו מערכת אקולוגית מותאמת. זה מאפשר לעסקאות המתבצעות עם המטבע להיות מהירות במיוחד, במיוחד בהשוואה למהירויות ש ביטקוין מספק.

כיצד לקנות אדווה: תכונות אדווה.

סיבה ענקית נוספת להצלחתו של ריפל היא מיקום בנק מטבע. Ripple שותפה ביותר מ- 100 בנקים ברחבי העולם, ומאפשרת קבלת המטבע למיינסטרים. אם יש לך ידע בנושא מטבעות קריפטוגרפיים, אתה מבין עד כמה מדובר בעסקה גדולה.

נכון לעכשיו, ישנן ממשלות בעולם האוסרות על הסף מטבעות קריפטוגרפיים ממדינותיהן. אדווה הוא מטבע הקריפטו היחיד שיש לו אור ירוק – מכיוון שהוא מרוכז ומוסדר, מוסדות כמו בנקים מקלים ואמינים יותר כלפיו.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

ערך אדווה

נכון למועד כתיבת הדרכה זו, אדווה היא כיום מוערך ב 0.2270 דולר. החברה שעומדת מאחורי המטבע טוענת שפיתחה מערכת שתסייע למחיר של ריפל בהדרגה.

המערכת די פשוטה: עם שחרורו של ריפל, מיליארד מטבעות הונפקו לציבור. הפרוטוקול תוכנן כך שלא ניתן יהיה ליצור מטבעות נוספים – המשמעות היא שכאשר אתה משתמש ב- XRP בעסקה, הסכום בו השתמשת נעלם לנצח.

עקרון המחסור מוחל בתרחיש זה – ככל שיש פחות מטבעות אדווה כך הם הופכים ליקרים יותר, בדיוק כמו זהב או יהלומים..

עם שוק הקריפטו כה תנודתי, זה קשה לומר אם העיקרון הזה עובד או לא. עם זאת, העובדה ש- Ripple עדיין כל כך פופולרית וכי אנשים ממשיכים לחפש כיצד לקנות Ripple אמורה להוות אינדיקטור טוב..

איך לקנות אדווה?

אז … איך לקנות קריפטוגרפיה של אדווה?

קניית אדווה עשויה להתגלות כמשימה מאתגרת יותר מאשר, נניח, לקנות ביטקוין. וזה לא רק בגלל שהביטקוין כל כך פופולרי.

כי אדווה מרוכזת, לא כל אתרי חילופי המטבעות הפופולריים מציגים את המטבע כאופציה זמינה. הרבה אנשים שמחפשים איפה לקנות Ripple עלולים לפגוע בקיר די מהר כשהם רואים שפלטפורמות המסחר הקריפטו המועדפות עליהם אינן מארחות את המטבע..

אנשים גם מסתכלים כיצד לקנות אדווה בארה”ב – ישנם כמה אתרים המציעים שערי חליפין טובים ועמלות עסקה לאזרחים אמריקאים.

הרכבתי רשימה של חלק מהשיטות והפלטפורמות הפופולריות ביותר לרכישת Ripple. רשימה זו אינה מסודרת בשום סדר מסוים אלא אם צוין אחרת.

BitStamp

אם אתה חושב איך לקנות אדווה, BitStamp (על ידי דעת הקהל) נחשבת לאחת הדרכים הפופולריות והקלות ביותר לעשות זאת.

אפילו באתר הרשמי של Ripple (ripple.com), BitStamp נמצאת בראש הרשימה בסעיף “מדריך הקנייה של XRP”. אז איך לקנות את Ripple בפלטפורמה זו?

כיצד לקנות אדווה: דף הבית של Bitstamp.

קודם כל תצטרך חשבון. שם, שם משפחה, דוא”ל ומדינת מגורים נדרשים ליצירת פרופיל באתר. לאחר מכן, תקבל מזהה משתמש וסיסמא ייחודיים עבור חשבונך. זכור מידע זה – תזדקק לו בכדי להתחבר לחשבונך!

יש עוד צעד אחד גדול שמרחיק אותך מקניית אדווה – תצטרך אמת את חשבונך. זה נעשה על ידי מתן הוכחה לגיטימית לתעודת הזהות שלך.

האמת, הרבה אנשים מתרחקים מהרעיון לאמת את תעודות הזהות שלהם כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים. אנשים אלה פשוט רוצים לנהל את העסק שלהם בעניין פרטי, ו אימות מזהה הוא ההפך מזה. עם זאת, עליך לזכור כי אדווה היא א מטבעות ריכוז מרכזיים.

זה רשמי וחוקי לחלוטין לקנות, לסחור ולמכור אותו (אלא אם כן צוין אחרת על ידי ממשלת ארצך או רשויות אחרות). בתרחיש זה, תהליכי אימות כאלה הם פרוצדורות רגילות לחלוטין.

הערה: ליתר ביטחון, אתה יכול גם להגדיר תהליך אימות דו-גורמי בחשבונך החדש שנוצר, אם כי אין צורך בכך.

לאחר שתסיים את התהליך הזה, תוכל לעשות זאת לְהַפְקִיד מטבעות פיאט לחשבון BitStamp שלך והשתמש בהם כדי לקנות את Ripple בפלטפורמה.

חושבים איך לקנות ריפל בארה”ב? BitStamp מכסה אותך – הפלטפורמה מספקת את זה שירותים הן ללקוחות האיחוד האירופי והן לארה”ב דוֹמֶה.

קראקן

אפשרות נוספת מאוד פופולרית לאופן רכישת Ripple בארה”ב ובאיחוד האירופי, Kraken היא אחת מפלטפורמות המסחר הקריפטו המכובדות והמוכרות בשוק..

איך לקנות אדווה: מדריך מקיף

במשך הזמן הארוך ביותר, קראקן הוכר כפלטפורמת המסחר הביטקוין המהימנה ביותר בעולם. מבוסס בסן פרנסיסקו, קראקן שוחרר לציבור הרחב חזרה בשנת 2011 – שנתיים בלבד לאחר הקמת הביטקוין. למותר לציין שהחברה הצליחה לצבור לעצמו מוניטין.

כיצד לקנות קריפטוגרפיה של Ripple ב- Kraken? ובכן, התהליך די דומה לזה של BitShare. אתה צור חשבון, אמת אותו ואז המשך לאמת את תעודת הזהות שלך וזהו – אתה יכול להתחיל לסחור! יהיה עליך גם להפקיד מטבע פיאט בפלטפורמה כדי לקנות את Ripple. מטבע הפיאט הנפוץ ביותר בקראקן הוא, באופן טבעי, דולר ארה”ב.

אם אתם מחפשים ספציפית כיצד לרכוש את Ripple בארה”ב, אז קראקן הוא כנראה אחד המקומות הטובים ביותר שאליהם תוכלו לפנות – לא רק שהוא מכובד ואמין, אלא גם מבוסס על ארה”ב. זה הופך את תהליך אימות חשבונך וקניית Ripple להרבה יותר מהיר וקל.

סקס

Cex.io הוא עוד אחד פלטפורמת מסחר בקריפטו הנמצא בשימוש נרחב על ידי אנשים המחפשים כיצד לקנות Ripple באופן מקוון. למרות שאינה פופולארית כמו הפלטפורמות האחרות ברשימה זו, Cex הצליחה לבנות מוניטין של פלטפורמת חילופי קריפטו טובה ואמינה..

כיצד לקנות אדווה: דף הבית של Cex.

הסיבה שאולי לא שמעתם על Cex היא שהיא משמשת בעיקר את חובבי קריפטו מאירופה ובריטניה. Cex משמש גם כמטבע קריפטוגרפי פלטפורמת מסחר ו ארנק מטבעות קריפטו – זה הופך את תהליכי הקנייה, המכירה וההחלפה של מטבעות באתר להרבה יותר קלים וזורמים.

הפלטפורמה הושק בשנת 2013 ונחשב לסופר ידידותי למתחילים לשימוש. תכונה נהדרת נוספת שמציעה Cex היא שהם מאחסנים את כספי המשתמש באזורי אחסון לא מקוונים – זה משמש כשכבה של אבטחה נוספת שנוספה.

התהליך של רכישת Ripple ב- Cex הוא די פשוט ומתאים לשווקים האחרים ברשימה זו.. רשום, אמת את חשבונך ותעודת הזהות שלך והפקד מטבעות fiat או קריפטוסים פופולריים כמו ביטקוין או ליטקוין – וזהו! אתה מוכן לסחור ולקנות Ripple.

Coinbase

במשך זמן רב, אנשים לא הצליחו לקנות Ripple ב- Coinbase. עם זאת, הכל השתנה בשנת 2019, כשהציג מטבעות קריפטוגרפיים זמינים חדשים, כולל Ripple.

Coinbase לא ידוע רק בשם אחת מפלטפורמות חילופי המטבעות האמינות ביותר אך גם כמומלץ ארנק קריפטו שם תוכלו לאחסן את המטבעות שלכם. למרות ש- Coinbase מציע ארנק תוכנה, ידוע שהוא מאובטח ביותר.

איך לקנות אדווה: מדריך מקיף

קניית אדווה ב- Coinbase היא סופר פשוטה. כל שעליך לעשות הוא לרשום ולאמת את חשבונך. ואז להפקיד מטבעות פיאט ו התחל לסחור באפל.

מסקנות

כפי שאתה בטח יכול לראות בעצמך, מטבעות קריפטוגרפיים עדיין גורמים לגלים גדולים של התרגשות ברחבי העולם. אנשים לא רק מסתכלים היכן לקנות אדווה – כל מטבע קריפטוגרפי פופולרי בשוק מקבל את זה ושאלות דומות הושלכו לעברם. והאמת – זהו תהליך הולך וגדל.

מסלול המחשבה הטבעי הוא מצב שכזה יהיה שבעיקר מטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים תופסים את העמדות המובילות בכל הנוגע לאינטרס הציבורי. אחרי הכל, כל הרעיון של מטבע קריפטוגרפי מבוסס על חופש וביזור. עם זאת, אז אנו נתקלים באדווה.

המיקום המוצלח של אדווה בראש השוק יכול להיות מספר דברים. זה יכול להיות שאנשים עדיין מעוניין בזה, שהיוצרים עובדים על משהו גדול לעתיד, שהמטבע הקריפטוגרפי נהיה מקובל יותר בקהילות המאוהלות-מבוזרות-מטבעות-קריפטוגרפיים … ובטח, עם זאת, זה בהחלט מראה כי אדווה רחוקה מלהישכח.

במדריך זה, המטרה לא הייתה רק לענות על שאלות פשוטות כמו “איך לקנות אדווה?” או “היכן לקנות אדווה?”. רציתי שתראה את התמונה הגדולה יותר – לא רק לברר על תהליך הקנייה אלא גם להבין למה אלפי אנשים ברחבי העולם מחפשים “איך לקנות מטבע קריפטו של Ripple?”.

מכיוון שמציאת פלטפורמת אמין להחלפת מטבעות קריפטו יכולה להיות קשה, כדאי לבדוק את Coinbase, Binance ו- Kraken.

ובכן, הגענו לסוף “איך לקנות אדווה?” הדרכה. אני מקווה שתשתמש במידע שלמדת כדי למצוא את פלטפורמת המסחר הטובה ביותר ב- Ripple!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map