איך להשקיע באת’ריום? האם כדאי להשקיע באת’ריום?

העולם של מטבע מוצפן הוא מלא מטבעות להשקעה, ועם כל כך הרבה לבחירה, זה יכול להיות קשה לקבל החלטה. אני מניח את’ריום הוא אחד המטבעות שאתה הכי מעוניין להשקיע. זה מגיע עם סיבה טובה – מטבע הקריפטו השני בגודלו הוכיח את עצמו כהשקעה מדהימה לאורך השנים. זו הסיבה שאנשים רבים תוהים כעת – כיצד להשקיע באת’ריום?

אז מה חיכיתי לך היום?

ובכן, במדריך זה אני אלמד אותך על Ethereum – היתרונות והחסרונות של השקעה ב- Ethereum, וכיצד להשקיע ב- Ethereum. בסוף המדריך הזה, תהיה לך הבנה רבה יותר של את’ריום – ותוכל לענות על השאלות “האם כדאי לאתרום לקנות?”, ואם כן, "מה זה המקום הכי טוב ללמוד כיצד להשקיע באת’ריום?".

כיצד להשקיע באת’ריום: האם את’ריום הוא השקעה טובה?

עבור רבים השקעה באת’ריום הוכיח שהוא החלטה נהדרת. בחודש מרץ 2017, מחירו של אתר אחד היה 30 דולר. המחיר נכון למרץ 2018 הוא 750 דולר. באותה תקופה לשנה, ערך ה- ETH עלה 25 פִּי, או 2500%. אז אם הייתם משקיעים 1000 דולר לתוך Ethereum בחודש מרץ 2017, כרגע יהיה לך כ- 25,000 $ ב- ETH.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

אם השקעתם 1000 דולר במרץ 2017 ומכרתם אותם בדצמבר 2017 כאשר את’ריום היה הגבוה ביותר (1350 דולר לאתר ETH), הייתם מרוויחים 45 אלף דולר בהשקעה הקטנה שלכם בסך 1000 דולר..

כפי שאתה יכול לראות, אתר היה השקעה טובה עד כה. זה מועדף על ידי הרבה משקיעים ויש לו תמיכה ענקית מתעשיית הקריפטו מכיוון שהיא משמשת מפתחים אחרים ל התחל פרויקטים חדשים של בלוקצ’יין.

אתה יכול לראות את הצמיחה שחווה את’ריום בשנים האחרונות בתרשים שלהלן (נלקח מ coinmarketcap.com)

כיצד להשקיע באת'ריום: תרשימי את'ריום בהשוואה לביטקוין.

כדי להבין יותר על את’ריום, בואו נסתכל קצת על ההיסטוריה של את’ריום.

ההיסטוריה של האת’ריום

הרעיון של Ethereum הוצע לראשונה בסוף 2013 על ידי ויטליק בוטרין, מתכנת שחש שביטקוין זקוק למפתחים דרך ליצור יישומים משלהם בבלוקצ’יין. כשהרעיון הזה היה נדחה על ידי מפתחי הביטקוין, בוטרין הקים את צוות הליבה של את’ריום עם שלושה אנשים נוספים: מיחאי אליזי, אנתוני די יוריו, ו צ’רלס הוסקינסון.

בתחילת 2014 הם החלו בפיתוח את’ריום, וביולי – אוגוסט 2014 הם מימנו והשיקו באמצעותו מכירת קהל ציבורית מקוונת. מאז צוות Ethereum ביצע שיפורים רבים באסימון.

Ethereum Classic


אם אי פעם בדקת כיצד להשקיע באת’רום, יכול להיות שגילית שיש שני אסימונים אתריים: את’ריום (ETH) ו- Ethereum Classic (וכו).

ETH הוא אסימון האת’ריום שהוא הנפוץ והנפוץ ביותר. זה האסימון שהמפתחים משפרים ותומכים באופן פעיל. זה למעשה הגרסה השנייה של את’ריום והתוצאה של מזלג.

פתק: מזלג הוא כאשר בלוקצ’יין משופר או משתנה באופן שגורם לו להתנתק לגרסה הקודמת. בואו נשתמש בעדכון תוכנה ל- iPhone 8 כדוגמה:

לג’ון וטום שניהם מכילים אייפון 8. כשפורסם עדכון תוכנה חדש, טום מחליט לעדכן את ה- iPhone 8. עם זאת, ג’ון מעדיף להישאר בגרסת התוכנה הישנה יותר ומחליט שלא לעדכן את ה- iPhone שלו. כך עובד מזלג. לשניהם עדיין יש אייפון 8, אך לשני מכשירי האייפון יש תכונות שונות כעת.

כיצד להשקיע באת'ריום: ETC על גבי מסך מחשב נייד.

המטבע נשלח בגלל פריצה של חילופי הצפנה, והרבה מטבעות Ethereum Classic נגנבו. כדי להעניש את ההאקרים, קהילת האת’ר החליטה למזלג את Ethereum Classic ולהפסיק להשתמש באסימון Ethereum Classic. במקום זאת הם יצרו את אסימון ה- Ethereum החדש (ETH). בכך איבד Ethereum Classic ערך רב, ו האסימון החדש של את’ריום הפך ליקר יותר מבין השניים.

מגניב נכון? תתבייש, האקרים!

עכשיו, לפני שאגיד לך איך להשקיע באת’ריום, אתה צריך לדעת: האם את’ריום היא השקעה טובה לטווח הארוך או הקצר?

האם עלי להשקיע באת’ריום לטווח ארוך? (שנה + זמן אחזקה)

בעוד שההשקעה באת’רום גרמה למשקיעים המוקדמים שלה להרבה כסף, ישנם אנשים שיש להם גם הפסיד כסף. האמת היא שמחיר כל המטבעות הקריפטוגרפיים עולה ויורד מדי יום. זה שוק מאוד מוזר ותנודתי. לכן, אם ברצונך להשקיע באת’ריום לטווח הארוך, עליך להיות מוכן להחזיק בהשקעה שלך ולא משנה מה – לעולם אל תבהל למכור!

הנה כמה סיבות מדוע Ethereum יכולה להיות השקעה חזקה לטווח הארוך.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

אימוץ אתר

כל תעשיית הקריפטו עדיין צעירה, וככל שהיא גדלה, כך גם Ethereum צריך. זהו אחד המטבעות הבודדים המשמשים את ICOs (הצעות מטבע ראשוניות), מה שאומר שהוא פועל כמשטח שיגור לאסימונים חדשים. זה הופך את אתריום פלטפורמה בעלת ערך לקהילה, ומשמעותו גם שמחירו של אתר יכול להמשיך ולגדול ככל שאנשים נוספים ימשיכו להשתמש בו.

כיצד להשקיע באת'ריום: מטבע אתר על שבב מחשב.

נכון לעכשיו, ETH נחשב אחד משלושת המטבעות הקריפטוגרפיים הנפוצים ביותר לרכישות ותשלומים. כאשר המגזר ממשיך לצמוח, ETH עשוי להישאר אחד המטבעות המובילים שאנשים ישתמשו בהם לביצוע עסקאות.

בהתחשב בשני גורמים אלה, לאתרום יש פוטנציאל להשקעה נהדרת לטווח הארוך.

שיפורים לבלוקצ’יין

סיבה נוספת שיכולה להפוך את את’רום להשקעה טובה לטווח הארוך היא ש ישנן תוכניות לשיפורים נוספים בעתיד. שיפורים חדשים אלה עשויים להיות הצלחה משמעותית עבור את’ריום ולגרום למחיר ה- ETH לעלות!

למרות שיש חדשים חסימות שמתחרים באת’רום, מערכת השיפורים הנכונה יכולה להשאיר את את’ריום קדימה. העובדה שכל כך הרבה אנשים כבר משתמשים ב- Ethereum יכולה לתת את זה יתרון עצום על רשתות חסימות חדשות ודומות יותר.

הוכחת הטכנולוגיה

Bitcoin ו- Ethereum משתמשים כעת ב- פו (הוכחת עבודה) מערכת לאימות עסקאות. עם זאת, את’ריום מתכננת לעשות עדכון השנה שיעביר את את’ריום ל PoS (הוכחת יתד) מערכת. ההבדל בין שתי המערכות הוא מסובך אך במילים פשוטות, הן שתי דרכים שונות לאמת עסקאות ב- blockchain.

שיטת ה- PoW דורשת כמות יקרה של חשמל וכוח מחשוב, ואילו שיטת PoS היא אנרגיה וחסכונית.

איך להשקיע באת'ריום? האם כדאי להשקיע באת'ריום?

אם את’ריום יצליח ליישם הוכחת הימור, זה יכול להפוך את את’ריום הרבה יותר יקר ויותר מבוזר מאשר ביטקוין. המשמעות היא שרשת את’ריום עשויה להיות בטוחה יותר מביטקוין. נכון לעכשיו, רק מי שיכול להרשות לעצמו ציוד הכרייה החזק ביותר יכולים לצפות להפוך לכורי ביטקוין ואתריום מצליחים.

החסרונות של השקעה באיתר לטווח ארוך

 • יש השקעות טובות יותר שאתה יכול לעשות במגזר. אמנם אתה יכול להרוויח קצת כסף טוב להשקיע ב- Ethereum, אך ישנן השקעות קריפטו אחרות שיכולות להרוויח לך יותר כסף.
 • החזקה לטווח ארוך, המכונה גם HODL (מחזיק מעמד לחיים יקרים), לא מאפשר לך לנצל התנודתיות של שוק הקריפטו ולהפיק רווחים לטווח קצר.
 • למרות שאת’ריום הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר נכון להיום, איש אינו יודע אם מטבע אחר יכול לבוא ולהיות פופולרי ומועדף יותר. בעוד שאנשים רבים משערים כי Ethereum יישאר בראש, פתרון טוב יותר יכול לבוא ולתפוס את מקומו. פשוט אין שום ערבויות.
 • תקנות ממשלתיות יכול להיכנס למקומו, מה שעלול לגרום לירידת מחיר את’ריום – עליכם תמיד להישאר בראש התקנות החדשות! אם אכן נכנסו תקנות העלולות לגרום לפגיעה חמורה במחיר האת’ר, עליכם לשקול להוציא את ההשקעה שלכם.

האם עלי להשקיע באת’ריום לטווח הקצר? (זמן אחזקה של 0-12 חודשים)

הרעיון כאן הוא לסחור באופן פעיל באת’ר כדי לנעול את הרווחים שלך. הסיבה לכך היא ששוק הקריפטו הוא כה תנודתי, שמחירו של את’ריום עולה ויורד כל הזמן. אז, יש הרבה הזדמנויות להרוויח רווחים מהירים.

מסחר באתרים

אם אתה קונה אתר כשהמחיר נמוך, תוכל למכור אותו כשהמחיר עולה ויכול לנעול את הרווחים שלך לפני שמחיר האסימון יירד שוב. ואז, כשהמחיר יורד שוב, אתה יכול לקנות בחזרה את ה- ETH שלך ולחזור על המחזור כדי לנעול רווחים נוספים.

לדוגמא, אם קנית ETH בשווי 1000 דולר בחודש מרץ 2017 והחזק אותו לטווח ארוך עד מרץ 2018, יהיה לך Ethereum בשווי 25,000 $ עכשיו. עם זאת, אם היית מוכר את האתריום שלך בדצמבר 2017, היית נועל כ 45,000 $. לאחר מכן תוכל להשתמש בכסף הזה כדי להשקיע מחדש באת’ר כדי להחזיק אותו תמורת קבוצה נוספת של רווחים.

בכך היית כבר מחזיר את הכסף בהשקעה שלך ו מיקמת את עצמך ל להרוויח עוד יותר כסף.

העתיד של את’ריום

בשל העובדה שרבים מ- ICO מתכוונים לשחרר אסימונים משלהם ברשת את’ריום בחודשים הקרובים, רבים מצפים לראות את אתריום עולה בחזרה לערכו הגבוה בכל הזמנים ואפילו מעביר אותו. מסיבה זו, רכישה באת’ר בעוד שהיא עדיין נחשבת ירידת ערך עשויה להוות הזדמנות טובה להשקיע.

אם מחיר Ethereum אכן יעלה בעתיד הקרוב, הייתי ממליץ לנעול את הרווחים שלך כשתראה אותם, כי שום דבר בעתיד לא מובטח. למרות שאתה עשוי לראות את המחיר עולה, זה יכול באותה קלות להתחיל לרדת שוב.

איך להשקיע באת'ריום? האם כדאי להשקיע באת'ריום?

זכרו, יש הרבה גורמים שתורמים לתנודתיות של מחיר מטבע, כמו תַקָנוֹן, תַחֲרוּת, ו מניפולציה בשוק. כדי להרוויח כסף מכל קריפטו, עליך לקבל מושג מתי אתה לוקח את הרווחים שלך. לפעמים, המתנה ארוכה מדי עלולה לגרום לך להפסיד כסף.

החסרונות של השקעה ב- ETH לטווח קצר:

 • מבחינת הרווחים שאתה יכול לעשות עם השקעות לטווח קצר, יש מטבעות אחרים בשוק שאתה יכול להשקיע בצוואה זו לעשות טוב יותר מאשר את’ריום.
 • עם ממשלות ברחבי העולם יצירת תקנות חדשות לשוק הקריפטו, חלק מהתקנות האלה יכולות להשפיע על הערך והשימושיות של Ethereum. לדוגמא, תקנה הממסה את הרווח של כל עסק שאתה מבצע עשויה להשפיע על הרווחים שלך בעת השקעה לטווח קצר או מסחר פעיל.
 • עם הבנקים וחברות כרטיסי האשראי המונעים מאנשים להשתמש בכרטיסי החיוב וכרטיסי האשראי שלהם כדי לקנות קריפטו, זרם הכסף החדש שנכנס לשוק הואט. זה גורם לצמיחה של מטבעות בשוק להאטה, מה שהופך השקעה לטווח קצר לא רווחית.
 • מסחר פעיל בשווקי קריפטו הוא מסוכן אם אינך סוחר מנוסה עם הבנה טובה של אופן פעולתו של השוק.

לפני שאתה משקיע באת’ריום

לפני שאגיד לך איך להשקיע באת’ריום, עליך לוודא שיש לך ארנק מאובטח לאחסון ה- Ethereum שלך. שמירת המטבעות בבורסה מקוונת עשויה להיות מסוכנת. חילופי דברים ניתן לפרוץ, והמטבעות שלך עלולים להיגנב. הדרך הטובה ביותר להגן על המטבע הקריפטוגרפי שלך היא להחזיק ארנק שבו יש לך שליטה מלאה על המפתח הפרטי שלך.

פתק: המפתח הפרטי שלך הוא אופן הגישה לארנק שלך (כמו סיסמה). אם מישהו מקבל גישה לארנק שלך, הוא יכול לגנוב את הכספים שלך.

להלן כמה ארנקים שבהם תוכלו להשתמש כדי לאחסן את האתריום שלכם.

MEW (MyEtherWallet) – ארנק אינטרנט

מיילל הוא א חינם, קוד פתוח, ממשק בצד הלקוח המאפשר לך ליצור ארנק Ethereum. שלא כמו ארנקי אינטרנט אחרים, MEW נותן לך שליטה על המפתח הפרטי שלך. זה די מאובטח ומאפשר לך לאחסן שם גם אסימונים אחרים של ERC-20.

אתה יכול ללמוד עוד על MEW באתר שלנו סקירת MyEtherWallet.

Ledger Nano S – ארנק חומרה

א ארנק חומרה הוא אחד שמאפשר לך לשמור את המטבעות שלך במצב לא מקוון במקום שלא ניתן לפרוץ או לגנוב אותם. זוהי השיטה הבטוחה ביותר לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, ותוכל לאחסן הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שונים ספר החשבונות ננו S. הדבר היחיד שאתה חייב לעשות הוא שמור על בטיחות המכשיר הפיזי. מחיר ארנקי חומרה בסביבות 70 $ – 100 $.

אקסודוס – ארנק תוכנה

נחשב הארנק השולחני הראשון בעולם התומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים, ארנק זה כולל תצוגה אטרקטיבית שמקל על הצגת יתרות הקריפטו שלך. זה מאפשר להשתמש במחשב שלך כארנק.

איך להשקיע באת'ריום? האם כדאי להשקיע באת'ריום?

למרות העובדה שאתה צריך להיות מקוון כדי להשתמש בו, המפתחות הפרטיים שלך נשמרים במחשב שלך. הוא מספק אפשרויות שחזור מרובות אם המחשב שלך היה נשבר או שאתה שוכח את הסיסמה שלך.

אתה יכול לברר מידע נוסף על סֵפֶר שֵׁמוֹת ארנק אצלנו סֵפֶר שֵׁמוֹת Wallet מִחָדָשׁנוף.

Jaxx – ארנק נייד

סוג ארנק זה מיועד למכשירים הניידים שלך אך ניתן להשתמש בו גם בשולחן העבודה שלך. ג’קסקס תומך גם במספר מטבעות קריפטוגרפיים. זה מתגאה עיצוב אלגנטי, אבטחה חזקה, ומפתחות פרטיים שלעולם לא עוזבים את המכשיר שלך. הוא כולל גם מפתחות זרעים לשחזור הארנק שלך.

כיצד להשקיע באת’ריום?

למידה כיצד להשקיע ב- Ethereum תעזור לך בהשקעה בכמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים (כגון ביטקוין ו ליטקוין). הם עוקבים אחר תהליך דומה. ראשית, עליך להשתמש במתווך או בבורסת P2P. ואז, ברגע שרכשת את המטבעות שלך, אתה צריך שלח אותם לארנק מאובטח.

כיצד להשקיע באת’ריום במטבע פיאט

בורסות מתווכים

חילופי מתווכים מאפשרים לך החלף את מטבע הפיאט שלך במטבע קריפטוגרפי. אמנם יש לא מעט חילופי מתווכים בקריפטו, אך רק מספר קטן מהם נחשבים מכובדים. שלוש הבורסות הראשונות הן Coinbase, CoinMama, ו Cex.io.

כיצד להשקיע באת'ריום: ארנק Coinbase.

כל שעליך לעשות הוא הירשם, אשר את זהותך, להפקיד את הכספים שלך לחשבון ואז רכוש את ה- ETH שלך. לאחר מכן תוכל לשלוח את ה- ETH שלך מארנק חילופי המתווכים שלך לארנק Ether שלך באמצעות המפתח הציבורי של הארנק המיועד (כתובת הארנק)..

היתרונות של שימוש בבורסת מתווכים:

 • מקצועי מאוד וממומן היטב
 • שירות לקוחות טוב
 • קל לניווט וללמוד להשתמש
 • אידיאלי למשקיעים מתחילים
 • יכול להשתמש בכרטיסי בנק או בכרטיסי אשראי להפקדת מזומן עבור הצפנה
 • בטוח יותר מרוב הבורסות האחרות

חסרונות השימוש בבורסת מתווכים:

 • עמלות עסקה גבוהות
 • כפוף לכללי KYC ולכן נדרש אימות מזהה
 • ניתן לבקר ולמסור את פרטי העסקאות שלך לרשויות המס
 • אינך הבעלים של המפתחות הפרטיים שלך לארנק חילופי המתווכים שלך

שימוש בבורסות P2P

הדרך השנייה לקנות אית’ריום איתו מטבע פיאט זה לעבור א עמית לעמית (P2P) לְהַחלִיף. באמצעות חילופי P2P, אתה יכול לקנות באופן אנונימי ETH ללא כל דרישות זיהוי. קונים ומוכרים יכולים להתחבר ולהחליט הדדית על מחיר ואמצעי תשלום.

פלטפורמת P2P הפופולארית ביותר לרכישת Ether היא מקומי אתריום. איך זה עובד זה שאתה קונה Ethereum ישירות ממישהו שכבר יש לו את זה, והם מעבירים אותו מהארנק לארנק שלך.

היתרונות של שימוש ב- Exchange P2P:

 • מכירה של עמית לעמית שומרת על עסקאות אנונימיות
 • קונים ומוכרים יכולים לנהל משא ומתן ולהסכים על המחיר

חסרונות השימוש ב- Exchange P2P:

 • העמלות הגבוהות ביותר בין הבורסות
 • מוכרים בדרך כלל דורשים יותר ממחיר השוק עבור המטבעות שלהם
 • לא טוב לרכישות גדולות
 • יש אנשים ברשתות האלה שיכולים להונאות אותך

כיצד להשקיע באתריום באמצעות מטבעות מטבעות אחרים

בורסות מסחר קריפטו מרכזיות

אם כבר יש לך קצת קריפטו, כמו ביטקוין, אתה יכול השתמש בזה כדי לקנות לאתר. אחת הדרכים לעשות זאת היא השתמש בבורסה מרכזית. בבורסה מרכזית תוכלו להחליף קריפטו אחד תמורת אחר ולשלם עמלת עסקה קטנה. חילופי הקריפטו הפופולריים ביותר הם קראקן, בינאנס, ו GDAX.

היתרונות של שימוש בבורסת סחר מרכזית:

 • יכול לסחור במגוון מטבעות שונות עבור ETH
 • כמות משתמשים גבוהה מקלה על חיסול וסחר במטבעות
 • ממשקי משתמש קלים לניווט ולמידה
 • ניתן להשתמש בעילום שם ברוב המקרים
 • העמלות הנמוכות ביותר בין הבורסות
 • שירות לקוחות זמין בדרך כלל

חסרונות השימוש בבורסת סחר מרכזית:

 • אינך הבעלים של המפתחות הפרטיים שלך לארנק החליפין שלך
 • אתה לא יכול לקנות עם או למשוך במזומן
 • בבורסות מסוימות, כמו Binance, עסקאות גדולות (2+ BTC) דורשות אימות מזהה
 • ניתן לפרוץ שערי חילופי מטבעות שלך נגנבו.

בורסת מסחר מבוזרת

הדרך האחרת כיצד להשקיע באת’ריום עם קריפטו אחר היא להשתמש בורסת מסחר מבוזרת. בעזרת סוג זה של חילופי דברים, אתה שומר את המפתחות הפרטיים שלך והמטבעות שלך לעולם לא נשמרים בשרתים הראשיים שלהם. שוב, אתה משתמש בבורסות אלה כדי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים זה עם זה.

כיצד להשקיע באת'ריום: בורסת IDEX.

הפופולריים ביותר הם EtherDelta ו IDEX.

היתרונות של שימוש בבורסה מבוזרת:

 • אתה נשאר בשליטה מלאה על המפתח הפרטי שלך על ידי חיבור הארנק שלך לבורסה
 • לא ניתן לפרוץ סוג זה של חילופי דברים ולכן לא ניתן לגנוב את המטבעות שלך
 • כל העסקאות אנונימיות, לא משנה כמה הן גדולות

חסרונות השימוש בבורסה מבוזרת:

 • נפח נמוך יותר של סוחרים ומשקיעים עשוי להיות פירושו עסקאות איטיות יותר
 • מספר מצומצם בלבד למטבעות נמצא בפלטפורמה וניתן להשתמש בהם כדי לסחור תמורת אתר
 • בדרך כלל אין שירות לקוחות
 • בדרך כלל קשה ללמוד ממשקי משתמש

והנה לך – דרכים מרובות כיצד להשקיע באת’ריום.

מסקנות

עכשיו, אני ממליץ על Ethereum כהשקעה טובה. מחירי מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים ירדו לאחרונה, וכך גם מחיר האת’ר. לכן, אם אתה בוחן כיצד להשקיע באת’ריום, זה יהיה זמן טוב לעשות זאת.

השנה יכולה להיות שנה טובה עבור את’ריום. ישנם הרבה ICO טובים שיוצאים המשתמשים בבלוקצ’יין Ethereum. הם גם מחפשים לשחרר עדכונים חדשים שיכולים לפתור בעיות מדרגיות (שיכול להיות מסיבי!).

גורמים אלה אומרים לנו שיש סיכוי טוב ש- ETH יעלה במחיר מהמקום שהוא נמצא עכשיו – ושהוא יכול להיות אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הבטוחים ביותר להשקעה כרגע..

בין אם אתה קונה ETH לטווח הארוך ובין אם לטווח הקצר זה לגמרי תלוי בך ומה יעדי ההשקעה שלך. אתה יכול להרוויח כסף באחת מהאסטרטגיות. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לעשות זאת בצע תמיד מחקר יסודי לפני שאתה מבצע השקעה. זה חכם לדבר עם יועץ פיננסי או איש מקצוע שיוכל לתת לך עצות נאותות הנוגעות לכספיך.

כלל חשוב אחד לכל המשקיעים הוא זה: oאל תשקיע את מה שאתה מוכן להפסיד. עולם הקריפטו הוא תנודתי וצעיר; הכל יכול להיות. אל תבצע השקעות שאתה לא יכול להרשות לעצמך ועשה את המחקר שלך לפני שאתה מכניס את הכסף שלך.

למידע נוסף על Ethereum כמו בבחירת השקעה, ראה שלנו חיזוי מחיר אתריום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map