כיצד לקנות ליטקוין בכרטיס אשראי: למד כיצד

שלום תלמיד קריפטו! אני שומע שאתה מחפש לקנות Litecoin עם כרטיס אשראי או כרטיס חיוב?

Litecoin הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים בעולם ויש אנשים שאף מכנים אותו “הכסף לזהב של ביטקוין”! בסוף 2017 המטבע חווה את שיאו בכל הזמנים והגיע לשווי שוק של 20 מיליארד דולר!

כתוצאה מכך, ניתן כיום לרכוש ליטקוין במאות בורסות קריפטוגרפיות שונות. עם זאת, רק מעטים מהם מקבלים כרטיס אשראי. כדי לעזור לך בדרך שלך, אני אראה לך חמש מהאפשרויות הטובות ביותר שיש ואנחה אותך בתהליך השימוש בהן לרכישת ליטקוין עם כרטיס אשראי / כרטיס חיוב.!

אז בואו נתחיל!

היכן ניתן לקנות ליטקוין באמצעות כרטיס אשראי / כרטיס חיוב?

ראשית היא האופציה הפופולרית ביותר בעיר – Coinbase!

קופון Coinbase האחרון נמצא:

Coinbase

Coinbase הוא מתווך קריפטוגרפי שמאפשר לכם לקנות ולמכור ארבעה מטבעות שונים. מדובר בביטקוין, ביטקוין קאש, את’ריום וכמובן – ליטקוין! הבסיס בסן פרנסיסקו הושק לראשונה בשנת 2012.

המטרה הסופית של Coinbase היא לספק חילופי דברים פשוטים וידידותיים למשתמש לאנשים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. לכן, אין צורך להיות בעל ידע מוקדם כלשהו על מסחר לשימוש בפלטפורמה.

אחד היתרונות הגדולים ביותר בשימוש ב- Coinbase הוא שהם מאפשרים לך להפקיד ולמשוך כספים באמצעות מגוון שיטות תשלום בעולם האמיתי. נחש מה? זה אומר שאתה יכול לקנות Litecoin עם כרטיס אשראי, כרטיס חיוב ואפילו חשבון בנק!

העמלות בגין שימוש בכרטיס אשראי / חיוב מסתכמות ב -3.99% מסך סכום העסקה. לדוגמה, אם אתה מפקיד 1,000 דולר, תצטרך לשלם עמלות בסך 39.99 דולר. למרות שזה די גבוה, Coinbase צריך לעשות זאת כדי להגן על עצמו מפני חיובים חוזרים בכרטיס אשראי.

למרות שדמי המסחר עולים 1.49% בכל קנייה של מטבע, Coinbase כן מציע את אחד ממחירי השוק הטובים בענף. רק זכור שלמרות שאתה יכול להפקיד ולקנות Litecoin באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב, אינך יכול למשוך את כספיך בחזרה לכרטיס שלך. במקום זאת, תצטרך להשתמש בחשבון בנק.

כאשר אתה רושם חשבון לראשונה ב- Coinbase, תצטרך לספק למסחר למספר פרטים אישיים כמו שמך המלא ולאום. יהיה עליך גם להעלות עותק של תעודת הזהות שלך, שיכולה להיות דרכון, רישיון נהיגה או תעודת זהות לאומית. אל דאגה, נדרשות פתיחה של כחמש דקות בלבד מכיוון שתהליך האימות אוטומטי!

בכל הנוגע לאבטחה, Coinbase הוא אחת מהבורסות הבטוחות ביותר לסחר. 98% מכספי הלקוחות מוחזקים באחסון קר, אימות דו-גורמי זמין ואם מחזיקים אותם בארנק דולר, הכספים מוגנים עד 250,000 דולר. יתר על כן, קיימות גם תכונות אחרות כגון נעילת זמן למשך 48 שעות וחתימות מרובות אנשים.

לפני שאמשיך הלאה, תן לי לסכם במהירות את היתרונות והחסרונות של שימוש ב- Coinbase לרכישת Litecoin עם כרטיס חיוב או כרטיס אשראי.


יתרונות:

 • קל להירשם
 • מקבל כרטיס אשראי / חשבון חיוב וחשבון בנק
 • ניתן לרכוש מטבעות באופן מיידי
 • אבטחה מצוינת
 • כספי לקוחות המוחזקים בארנק דולר כיסו סכומי סכום של 250,000 דולר
 • מאוד ידידותי למשתמש

חסרונות:

 • אגרות די יקרות
 • לא ניתן למשוך בחזרה לכרטיס אשראי או חיוב

אז עכשיו כשאתה יודע על היתרונות והחסרונות של Coinbase, החלק הבא של ‘קנה Litecoin עם כרטיס אשראי’ הולך להסתכל על Coinmama.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

Coinmama

Coinmama היא מתווכת מטבעות קריפטו שבסיסה בישראל. הם נוצרו בשנת 2013 והם מאפשרים למשתמשים לקנות בסך הכל שמונה מטבעות קריפטוגרפיים שונים. זה כולל Litecoin, יחד עם Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Cardano, QTUM ו- Ethereum Classic.

על פי הצוות, יותר מ -1,000,000 לקוחות ברחבי 188 מדינות שונות השתמשו ב- Coinmama, מה שהופך אותם לבורסה פופולרית באמת!

בדיוק כמו Coinbase, Coinmama מאפשר לך לקנות Litecoin עם כרטיס אשראי או כרטיס חיוב. עם זאת, הם אינם מאפשרים לך להשתמש בחשבון בנק. Coinmama שונה במקצת מבורסות אחרות מכיוון שברגע שסיימתם את הרכישה, ה- Litecoin נשלח ישירות לארנק שלכם.!

כשמדובר בעמלות, Coinmama הוא די יקר. יהיה עליך לשלם עמלת עסקה של 5.5% בעת שימוש בכרטיס האשראי שלך כדי לקנות ליטקוין ודמי מסחר של 5.9% עבור כל רכישה שתבצע.

לפני שתורשה לקנות ליטקוין ב- Coinmama, תידרש לאמת את זהותך. לשם כך עליך:

[1] העלה עותק של תעודת הזהות שלך [2] העלה סלפי שאתה מחזיק בתעודת הזהות עם פתק שמציג את ‘Coinmama’ ואת התאריך

למרות שצריך לאמת כל מסמך באופן ידני, Coinmama לוקח בדרך כלל רק כ -10 דקות, וזה מהיר!

רק זכרו, בניגוד ל- Coinbase, לא תוכלו למכור מטבעות באופן מיידי תמורת כסף בעולם האמיתי, מכיוון ש- Coinmama ישלח אוטומטית את המטבעות שלכם לארנק ברגע שתשלמו עבורם. במקום זאת, יהיה עליך לשלוח אותם מהארנק שלך לפלטפורמה כמו Coinbase המאפשרת לך למכור עבור מטבע פיאט.

לפניכם סיכום מהיר של היתרונות והחסרונות בקניית ליטקוין בכרטיס אשראי בקוינמאמה.

יתרונות:

 • מקבל גם כרטיסי אשראי וגם כרטיסי חיוב
 • שמונה מטבעות שונים זמינים לרכישה
 • רוב המדינות התקבלו
 • אימות מהיר

חסרונות:

 • אגרות יקרות מאוד
 • לא ניתן למכור מטבעות בחזרה לקוינטמה

אז עכשיו כשאתה יודע על Coinmama, ההחלפה הבאה ברשימת ‘קנה Litecoin עם כרטיס חיוב או כרטיס אשראי’ היא Bitpanda!

ביטפנדה

ביטפנדה, שנודעה בתחילה בשם Coinimal לפני מיתוגה מחדש, הושקה לראשונה בשנת 2014. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים לקנות ולמכור מגוון מטבעות קריפטוגרפיים והבורסה מיועדת בעיקר ללקוחות אירופיים..

מטבעות קריפטוגרפיים זמינים כוללים Litecoin, יחד עם ביטקוין, Ethereum, Dash, Bitcoin Cash ו- Ripple. אחת התכונות הגדולות ביותר של פלטפורמת Bitpanda היא שיש לה אחת מאפשרויות שיטת התשלום הגדולות ביותר.

זה, כמובן, כולל כרטיס אשראי, אולם הם מקבלים גם את Skrill, OKPAY, SEPA, Neteller, GiroPay, EPS ו- SOFORT!

כשמדובר בעמלות, תצטרך לשלם עמלת עסקה של 5% עבור הפקדת כספים בכרטיס האשראי שלך. מבחינת עמלות המסחר, עולה 1.49% לקנות מטבעות בביטפנדה ו -1.29% למכור אותם.

כמו כל שאר חילופי המטבעות המאפשרים לך להשתמש בכסף בעולם האמיתי להפקדה, יהיה עליך לאמת תחילה את חשבונך. הבורסה משתמשת בחברת צד ג ‘כדי לאמת את תעודת הזהות שלך, אולם היא אוטומטית, מה שאומר שניתן להפעיל אותה מייד.

ברגע שעשית זאת, תוכל לקנות מטבע קריפטוגרפי בשווי של עד 2,500 אירו בכל 24 שעות! כדי לעזור בהגנה נוספת על חשבונך, Bitpanda מאפשרת לך גם להגדיר אימות דו-גורמי.

בואו נסתכל במהירות על היתרונות והחסרונות של קניית ליטקוין עם כרטיס אשראי בביטפנדה!

יתרונות:

 • מבחר גדול של אמצעי תשלום כולל כרטיס אשראי וכרטיס חיוב
 • עמלות טובות
 • שישה מטבעות רשומים
 • אימות מהיר
 • הפלטפורמה מאוד ידידותית למשתמש
 • מגבלה ראשונית של 2,500 אירו

חסרונות:

 • התמקדות רק בלקוחות אירופאים
 • אבטחה ממוצעת

אז עכשיו כשאתה יודע על Bitpanda, החלק הבא של המדריך ‘קנה Litecoin עם כרטיס אשראי’ הולך להסתכל על CEX.

CEX

CEX, שנוצר בשנת 2013, הוא בורסת מטבעות קריפטו הממוקמת בבריטניה. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים מכל רחבי העולם לקנות ולמכור תשעה מטבעות שונים.

זה כולל ביטקוין, ביטקוין קאש, את’ריום, דאש, ריפל, ZCash, כוכבי לומן, ביטקוין זהב וכמובן – ליטקוין! בדיוק כמו שאר מתווכי הבורסה שציינתי, CEX מאפשר לך להשתמש בכרטיס אשראי או בכרטיס חיוב למימון חשבונך.

רק כדי ליידע אותך, פלטפורמת CEX משתמשת במשהו שנקרא ‘Fill-or-Kill’. משמעות הדבר היא שההזמנה הושלמה במלואה, או שהיא מבוטלת. בוא ‘אני אתן לך דוגמה מהירה.

 1. בילי מזמין 10 ליטקוין במחיר של $ 150 / LTC.
 2. המערכת תנעל מחיר זה למשך 120 שניות.
 3. אם יש מספיק הזמנות שיאפשרו לבילי לקבל את כל 10 הליטקוין שלו במחיר של 150 $ / LTC, ההזמנה תבוצע מיד.
 4. אם עוברות 120 שניות ואין מספיק הזמנות, ההזמנה מבוטלת.

עם זאת, אלא אם כן אתה סוחר בסכומים ממש גדולים, זה לא אמור להיות בעיה וסביר להניח שלא תשים לב למתרחש שכן הכל נעשה ברקע!

בכל הנוגע להפקדת עמלות ב- CEX, הבורסה תגבה ממך 3.5% בכל פעם שאתה משתמש בכרטיס האשראי שלך. נוסף על כך, הם מוסיפים גם עמלה קבועה קטנה של 0.25 דולר. CEX גובה גם דמי מסחר של 7% המתווספים למחיר השוק הנוכחי.

כאשר אתה משתמש בכרטיס האשראי שלך לרכישת ליטקוין, יהיה עליך לאמת את זהותך לפני שתוכל להפקיד. בדיוק כמו Coinmama, תצטרך להעלות עותק של תעודת הזהות שלך, כמו גם תמונה שאתה מחזיק אותה לצד הפנים שלך!

למרבה הצער, הזמן שלוקח לצוות לאמת ידנית את זהותך איטי למדי, והמשתמשים מעירים כי זה בדרך כלל 48 שעות. אם אתה צריך לקנות Litecoin עם כרטיס אשראי מייד, ייתכן ש- CEX לא תהיה ההחלפה המתאימה עבורך!

הפלטפורמה היא כנראה המתאימה ביותר לסוחרים מנוסים יותר במטבעות קריפטוגרפיים, מכיוון שהאתר מציע מגוון רחב של כלי מסחר שמתחילים אולי לא יבינו.

מבחינת אבטחה, CEX מאחסן את מרבית כספי המשתמשים באחסון קר, כלומר הם מוחזקים במצב לא מקוון. יתר על כן, לא רק אימות דו-גורמי זמין, אלא שמשתמשים יכולים גם לבקש התראות חשבון באמצעות דוא”ל או SMS. הייתה רק בעיה אחת קלה בנוגע לאבטחה, כאשר פריצה מ- 2013 גרמה למשתמש אחד שנגנב מחשבון שלהם 7,000 $. עם זאת, לא היו בעיות מאז.

הנה רשימה של היתרונות והחסרונות של הבורסה.

יתרונות:

 • מקבל כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב
 • נפח מסחר טוב
 • תשעה מטבעות שונים רשומים
 • מלבד פריצה קטנה משנת 2013, אבטחה מצוינת

חסרונות:

 • אימות איטי עם הרבה מסמכים נדרשים
 • עמלות גבוהות
 • הטוב ביותר עבור סוחרים מנוסים יותר

אז עכשיו כשאתה יודע על CEX, ההחלפה הסופית מהמדריך שלי ‘קנה Litecoin עם כרטיס חיוב או כרטיס אשראי’ היא BitStamp!

BitStamp

Bitstamp, שנוצר כבר בשנת 2011, הוא בורסת מטבעות קריפטוגרפיה המאפשרת לאנשים לקנות, למכור ולסחור מגוון של מטבעות דיגיטליים. תחילת דרכה של סלובניה במקור, כעת יש לה משרדים בבריטניה וכן בלוקסמבורג. הבורסה מטפלת במסחר של מאות מיליוני דולרים מדי יום, מה שהופך אותה לאחת הגדולות בענף.

בכל הנוגע לאמצעי תשלום, ל- Bitstamp יש מגוון אפשרויות פיאט בעולם האמיתי. זה כולל העברה בנקאית, כמו גם כרטיס אשראי או חיוב. בעת השימוש בכרטיס האשראי שלך ב- Bitstamp תחויב בסכום של 5% מסכום העסקה הכולל.

מבחינת עמלות המסחר, זה מתחיל ב -0.25% עבור אלה שנסחרים פחות מ -20,000 דולר לחודש, כל הדרך עד 0.10% עבור עסקאות חודשיות של 20 מיליון דולר ומעלה.

כדי שתוכל להשתמש במטבע פיאט ב- Bitstamp יהיה עליך לאמת תחילה את חשבונך. זה ידרוש ממך להעלות תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה, הוכחת מגורים (כמו הצהרת בנק) ולאשר את מספר הטלפון שלך. לטענת הצוות, ייתכן שיחלפו עד 24 שעות עד לאישור חשבונך.

האבטחה טובה מאוד גם ב- Bitstamp, כאשר הבורסה שומרת על רוב הכספים באחסון קר. בדיוק כמו Coinbase, הם גם מגנים על חשבונות דולר ארה”ב באמצעות FDIC.

לפני שעברתי לחלק הבא של המדריך ‘קנה ליטקוין עם כרטיס אשראי’ חשבתי שאסכם במהירות את היתרונות והחסרונות של סחר בליטקוין ב- Bitstamp.

יתרונות:

 • מקבל כרטיסי אשראי / חיוב והפקדות בחשבון בנק
 • הרבה נזילות
 • בסביבות 2011
 • אבטחה טובה
 • עמלות סבירות

חסרונות:

 • אימות איטי
 • מתאים יותר למשתמשים בינוניים ומתקדמים

אז הנה לך! חמש מרכזיות שונות שיאפשרו לכם לקנות ליטקוין בכרטיס אשראי! אני הולך לתת לך הוראות שלב אחר שלב כיצד לעשות זאת עם כל אחד מהם!

כיצד לקנות ליטקוין באמצעות כרטיס אשראי / חיוב

שוב, כשאנו מתחילים בהדרכות הרכישה, ראשית היא Coinbase!

מטבע בסיס

 1. בקר באתר Coinbase מאת לחיצה כאן.
 2. פתח חשבון. כאן יהיה עליך להזין את פרטיך. ודא שאלה נכונים מכיוון שתצטרך לאמת אותם בשלב הבא!
 3. כעת הזן את פרטי כרטיס האשראי או החיוב שלך. כתובת החיוב חייבת להתאים לכתובת הבית שלך.
 4. כעת תצטרך לספק ל- Coinbase את תעודת הזהות שהונפקה על ידי הממשלה. אתה יכול לעשות זאת על ידי החזקתו למצלמת האינטרנט שלך או להעלות אותה כקובץ PDF.
 5. יש לאמת את חשבונך באופן מיידי!
 6. עכשיו לחץ על לקנות למכור.

  לקנות litecoin עם כרטיס אשראי ב- Coinbase

 7. לחץ על עכשיו גלול מטה והזן את כמות ה Litecoin שאתה רוצה לקנות. ואז לחץ על קנו ליטקוין באופן מיידי.

  לקנות litecoin עם כרטיס אשראי

 8. לסיום, אשר את מספר כרטיס האשראי / החיוב שלך וזהו – בדיוק קנית את ליטקוין!

אז עכשיו אתה יודע לקנות Litecoin עם כרטיס אשראי ב- Coinbase, בוא נסתכל על Coinmama.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה חילופי הצפנה של TOP3 זה לצד זה

Coinmama

 1. ראשית, בקר באתר הרשמי של Coinmama מאת לחיצה על הקישור שלי כאן.

  לקנות litecoin עם כרטיס אשראי ב- Coinmama

 2. לחץ על להירשם והזן את פרטיך. אל תשכח, יהיה עליך לאמת את זהותך כדי לוודא שאתה מזין אותם נכון!
 3. לאחר שתאשר את כתובת הדוא”ל שלך תתבקש להעלות את מסמכי האימות שלך. העלה קובץ PDF של הדרכון או רישיון הנהיגה שלך. לאחר מכן, צלם אותך כשהוא מחזיק את תעודת הזהות שלך לצד הפנים שלך, יחד עם פתק שאומר ‘COINMAMA’ עם התאריך של היום. וודא שאיכות התמונה ברורה, אחרת Coinmama יבקש ממך להעלות עותקים חדשים.
 4. יש לאמת את המסמכים שלך בתוך עשר דקות. תבדוק את האימייל שלך!
 5. עכשיו אתה מוגדר, אתה מוכן לקנות Litecoin עם כרטיס אשראי. משמאל למסך לחץ על קנו Litecoin.

 6. בחר את המטבע שאיתו אתה רוצה לשחק ואז בחר את החבילה שלך, ואחריו קנה עכשיו.

  לקנות litecoin עם כרטיס אשראי

 7. לאחר מכן תתבקש להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך. יהיה עליך להזין גם את כתובת הארנק של Litecoin שאליה תרצה להעביר את המטבעות שלך!
 8. ברגע הגשת העסקה המטבעות שלך יישלחו ישירות לארנק Litecoin שלך!

אז עכשיו אתה יודע לקנות Litecoin עם כרטיס אשראי ב- Coinmama, בוא נסתכל על Bitpanda.

ביטפנדה

 1. ראשית, עליך לבקר באתר הרשמי של Bitpanda עד לחיצה על הקישור שלי כאן.

  לקנות litecoin עם כרטיס אשראי ב- Bitpanda

 2. לחץ על הירשם בראש הדף ועקוב אחר תהליך פתיחת החשבון. יהיה עליך להזין כמה פרטים אישיים כגון שמך המלא, לאום וכתובת שלך!
 3. לאחר מכן יופנה מחדש לאתר של צד שלישי, שיאמת את זהותך. החזק את הדרכון שלך למצלמת האינטרנט שלך ואז המערכת תאמת זאת באופן אוטומטי!
 4. לאחר שתוחזר לביטפנדה, עבור למקטע התשלומים.
 5. עכשיו בחר ליטקוין, בא אחריו ויזה / מאסטרקארד. אתה צריך גם לציין כמה אתה רוצה לקנות במטבע המקומי שלך. זכור, אתה יכול לקנות עד 2,500 אירו ברכישה הראשונה שלך!

  לקנות litecoin עם כרטיס אשראי

 6. הזן את פרטי כרטיס האשראי שלך, בדוק את הסכום ואז אשר את העסקה. זהו זה!

CEX

 1. ראשית, עליך לבקר באתר CEX שתוכל לעשות על ידי לחיצה על הקישור שלי כאן.

  לקנות litecoin עם כרטיס אשראי ב- cex

 2. לחץ על להירשם בראש הדף ופעל לפי הוראות פתיחת החשבון.
 3. כעת עליך לעבור את תהליך האימות של CEX. זה קצת יותר מורכב מפלטפורמות אחרות, אז הקשיבו היטב! ראשית, עליך להעלות עותק של תעודת הזהות שלך. לאחר מכן, עליך להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך. לאחר מכן, עליכם לצלם סלפי מכם שאתם מחזיקים בכרטיס האשראי שלכם! לבסוף, עליך לצלם את כרטיס האשראי שלך לצד תעודת הזהות שלך!
 4. יש עדיין צעד אחד נוסף שאני חושש! CEX יגבה סכום קטן מאוד מכרטיס האשראי שלך. בדוק את הצהרת כרטיס האשראי המקוונת שלך והזן את הסכום המדויק שחויב. זהו, חשבונך מאומת כעת ואתה מוכן לקנות ליטקוין באמצעות כרטיס אשראי!
 5. כעת לחץ על לְהַפְקִיד.
 1. בחלק העליון של המסך לחץ על לקנות למכור. בחר Litecoin ואת מטבע ההפקדה המועדף עליך.
 2. גלול מטה והזן את מספר המטבעות שתרצה לקנות.
 3. לבסוף, לחץ על הירוק לִקְנוֹת הלחצן והעסקה שלך תעבור מיד כיוון שכבר אימתת את הכרטיס שלך!

אז עכשיו אתה יודע לקנות Litecoin עם כרטיס אשראי ב- Bitpanda, בוא נסתכל על BitStamp!

BitStamp

 1. בקר באתר הרשמי של BitStamp על ידי לחיצה על הקישור שלי כאן.

  לקנות litecoin עם כרטיס אשראי על חותמת סיביות

 2. לחץ על לִיצוֹר חֶשְׁבּוֹן והזן את פרטיך.
 3. לאחר מכן יהיה עליך להגיש את מסמכי הזהות שלך. זה צריך להיות תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה והוכחת כתובת. למרבה הצער, תצטרך לחכות עד 24 שעות לפני שהצוות יאמת את חשבונך, כך שלא תוכל לעשות דבר עד שתקבל דוא”ל אישור.
 4. לאחר שתקבל את הודעת הדוא”ל המאשרת את האימות שלך, תוכל להתחבר לחשבון שלך. ואז לחץ על לְהַפְקִיד.
 5. בחר ליטקוין מרשימת המטבעות הקריפטוגרפיים, ואחריו מטבע הפיאט המועדף עליך (USD או EUR).
 6. לאחר מכן בחר כמה מטבעות ברצונך לקנות.
 7. לסיום, הזן את פרטי כרטיס האשראי שלך ולחץ על שלח! Litecoin שלך יהיה זמין כעת במאזן BitStamp שלך.

סיכום

אני מקווה שנהניתם מהמדריך שלי ‘קנו ליטקוין עם כרטיס אשראי’! לכל אחת מהבורסות שדנו בהן היתרונות והחסרונות שלה, ולכן רציתי לתת לך המון לבחירה!

Litecoin הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הנסחרים ביותר בענף, ולכן הגיוני שיותר ויותר בורסות מחפשות להציע שירותי כרטיסי אשראי. זה מקל על רכישת ליטקוין בפעם הראשונה.

מטבעות קריפטוגרפיים אחרים אינם כל כך בריאים, מכיוון שאתה צריך לקנות מטבע אחר קריפטו אחר כמו ביטקוין או את’ריום ואז להחליף אותו במטבע הרצוי.!

הבעיה היחידה כרגע היא ששימוש בכרטיס אשראי לרכישת ליטקוין יכול להיות מעט יקר מדי. לא רק שאתה צריך לשלם עמלת עסקה בכרטיס אשראי, אלא גם לשלם דמי מסחר!

אני גם קצת מתעצבן כשאני צריך לצלם תמונות סלפי רק כדי לאמת את החשבון שלי!

עם איזו בורסה קנית בסופו של דבר את Litecoin? האם תהליך האימות עבר בצורה חלקה? ספר לי על חוויותיך בסעיף ההערות למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map