כריית ענן את’ריום – היכן להתחיל?

מטבעות קריפטוגרפיים צוברים יותר ויותר הכרה ככל שעובר הזמן. אנשים מתחילים להשתמש במונחים חדשים רבים הקשורים לקריפטוסים. “Hashing”, “HODLing” ו”בריכת כרייה “הם רק שם כמה – ורובם סובבים סביב רווחים ממטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, כיום אנו מעוניינים במונח ספציפי אחד בלבד – כריית ענן את’ריום.

במדריך זה נדון בכל כריית הענן של Ethereum – מה זה, מדוע אנשים עושים זאת ואיך עושים זאת. אני אספר לכם הכל על האפשרויות השונות הרבות לבחירה כשחושבים להצטרף לעסקי כריית הענן. יתר על כן, אני אלווה אותך בתהליך של הקמת ההופעה הראשונה שלך בכריית ענן ומה לעשות לאחר מכן.

כמו כן, אם אתה אוהד את’ריום, תוכל לבצע השקעה. לשם כך, עליך לבחור א חילופי מטבעות אמינים – Coinbase, Binance ו- Coinmama הן אפשרויות נהדרות.

עכשיו, בואו נעבור לכריית ענן.

כריית ענן

אם לנסח זאת במילים פשוטות מאוד, כריית ענן היא תהליך שבו אתה משלם למישהו כדי “להשכיר” את מכשירי הכרייה הקריפטוגרפיים שלהם, חשמל ו – באופן טבעי – שירות הכרייה עצמו..

קופון Coinbase האחרון נמצא:

לאנשים (אם כי לעתים קרובות יותר מדובר בחברות) המציעים שירותי כריית ענן של Ethereum לרוב יש חוות ענקיות. משק הוא פשוט כמות גדולה של אסדות כרייה הפועלות במתקן ספציפי אחד. המתקן הזה צריך להיות מצויד היטב, אם כי – הקירור צריך להיות תואם, צריך שיהיה לו הרבה מקום לאחסון כל אסדות הכרייה. צורך בכמויות עצומות של חשמל הוא גם דבר שיש לקחת בחשבון.

אם, למשל, תרצה להתחיל בכריית ענן את’ריום, הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא למצוא מארח – מישהו שיהיה מוכן למכור לך את שירותי כריית הענן שלו. אחרי זה פשוט היית מסכים על חוזה, לוחץ ידיים (בין אם פיזית ובין אם באמצעות האינטרנט) וזהו!

מארחים מציעים בדרך כלל מגוון רחב של חוזים זמינים החל מ”השקעה מינורית – רווח מינורי “ועד” השקעה עצומה – רווח גדול “. אנשים שמעולם לא חוו ניסיון עם מטבעות קריפטוגרפיים נוטים להתחיל מרמות ההשקעה הנמוכות יותר. כשאתה רואה שהשירות הוא למעשה לגיטימי ואתה מרוויח לאט אבל בטוח, אתה יכול לשדרג את החוזה שלך בכל זמן נתון.

לחלופין, כדאי לך למצוא מארח כריית ענן בחינם של Ethereum. באופן טבעי, יש לכך יתרונות וחסרונות, אז בואו נתמודד עם העניין מייד.

כריית ענן אתריום בחינם

כפי שציינתי קודם, אחת הדרכים בהן תוכלו להתחיל עם כריית ענן היא למצוא שירות כריית ענן בחינם של Ethereum. בהקשר זה, “חינם” פירושו שלא תצטרך לשלם כל דמי התחלה למארח שלך, מה שבדרך כלל יהיה המקרה. אתה יכול לבחור לשדרג את התוכנית שלך אם תרצה בכך. עם זאת, אם זה מחוץ לשיקול, אז אין צורך בהפקדה ראשונית.

אז איך מארחי כריית הענן האלה מרוויחים, אם כן? ובכן, קודם כל, אנשים נוטים לעתים קרובות להשתדרג לתוכניות המספקות רווח גבוה יותר. זה מביא לתוצאות טובות יותר, אך בתורו, יש תשלום הולם. אם אתה לא רוצה לשדרג לתוכנית טובה יותר, המארח פשוט ייקח אחוז קטן מהרווחים שלך כ”כסף לשכור “בסוף כל חודש.

עם זאת נאמר, בואו נסתכל על כמה מספקי שירותי הכרייה בענן Ethereum החופשיים הפופולריים ביותר. הרשימה אינה מדורגת בשום סדר מסוים.

זהב שוויצרי גלובל

Swiss Gold Global (מנקודה זו ואילך: SGG) פעילה כבר כעשר שנים. הם ביססו לעצמם מוניטין של חברה מקצועית, מכובדת ולגיטימית ומציעים מגוון מטבעות – כולל אתריום – לכרייה..

כריית ענן את'ריום - זהב שוויצרי גלובלי

SGG מציעה תשלומים יומיים ופלטפורמה מאובטחת שאליה ניתן למכור. בסך הכל יש להם ארבע רמות שונות של כריית ענן (לא כולל את החינמית) שנעים בין 249 $ ל 5000 $.

לחברה יש גם תוכנית שותפים. אחת התכונות הטובות ביותר של התוכנית לאנשים שמתעניינים בכריית ענן היא שאתה יכול להמיר את עמלות השותפים שלך לחוזי כריית ענן לכל החיים (כן, LIFETIME). זו תכונה כל כך נדירה שזה כמעט נשמע טוב מכדי להיות אמיתי.

SGG מציעה גם תמיכה מלאה בכל הנושאים הקשורים לכריית ענן. יתר על כן, יש להם תכונה המאפשרת לך למכור בחזרה את הרווחים שלך ולעצור את החוזה בכל זמן נתון אם רק תרצה.

Gold Gold Global היא באמת חלק מהמובילים בכל מה שקשור לכריית ענן Ethereum בחינם. עם ניסיון של כמעט עשור, אולי כדאי לחברה הזו לבדוק אם אתה מעוניין בכלל בכריית ענן.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

נחמד-כורה

Nice-Miner היא אלטרנטיבה נוספת אם אתם מחפשים שירות כריית ענן Ethereum בחינם. החבר’ה האלה מאפשרים לכם להתחיל בכריית ענן ללא צורך בחומרה כלשהי.

כריית ענן של Ethereum - מדוע לבחור בכורה נחמד?

Nice-Miner מציעה בונוס הרשמה בחינם ושירות תמיכה במענה מהיר. יש להם גם תוכנית שותפים (הפניה), זהה לשוויץ זהב גלובל. בונוס השותפים של ניס-מיינר יכול להגיע עד 15%.

Nice-Miner מאפשר לך לבחור בין שלוש רמות שונות – 3 חודשים, 5 שנים וחבילה לכל החיים. רמות אלה משתנות בעלותן, אך הן יחסית משתלמות בהשוואה לשירותי כריית ענן אחרים של Ethereum בענף.

כורה אתריום (ethrun.net)

Ethereum Miner הוא מארח כריית ענן של Ethereum ידידותי למשתמש. הם מציעים לך הגדרה מהירה ומגוון רחב של תוכניות לבחירה אם אתה מעוניין.

כריית ענן של Ethereum - תוכניות כורים של ETH

המחירים של Ethereum Miner לתוכניות נעים בין 0,5 ETH עד 10 ETH. הם שקופים בשירותיהם ואף מספקים הצעות היכן תוכל ליצור ארנק את’ריום אם אין לך, ומאיפה לקנות את’ריום.

על פי האתר הרשמי שלהם, תוכל להרוויח עד 0,0035 ETH ליום אם תבחר לא לקנות אף אחת מהתוכניות המוצעות שלהם ופשוט לכרות ETH בחינם. כשזכור את העובדה שזה לא מצריך השקעה מצדך, זה לא כל כך רע בעסקה.

כריית ענן בתשלום

כעת, לאחר שכיסיתי כמה מאתרי כריית הענן וחברות הענן Ethereum הפופולריות יותר, נוכל להמשיך ולדבר על מארחים הדורשים תשלום ראשוני עבור שירותי כריית הענן שלהם..

הגיוני שכריית ענן בחינם היא אטרקטיבית הרבה יותר מכזו שעליכם לשלם מכיסכם, אך היא אינה רק שחור-לבן. למרות שהאתרים המפורטים לעיל מציעים שירות ללא תשלום ראשוני, מהירות הכרייה והגיבוב הם איטיים בהרבה מאלה של מארחי כריית ענן בתשלום..

בנוסף למהירות, אתרי כריית ענן בחינם של Ethereum לעיתים רחוקות מעניקים לך שליטה מסוימת או כל עניין בנושא, כאשר חברות כריית ענן של Ethereum הדורשות תשלום כלשהו מראש הן לעתים קרובות סיפור אחר. מארחים אלה, למשל, עשויים להתקין מצלמות בחוות שלהם ולתת ללקוחות להתכוונן בכל זמן נתון דרך האינטרנט כדי לבדוק כיצד מתנהלים האסדות שלהם..

עכשיו אתה יודע את היתרונות והחסרונות של שירותי כריית ענן Ethereum בחינם ובתשלום. בואו נסקור רשימה של כמה מהמארחים הפופולריים והמבוססים יותר הידועים בכריית ענן Ethereum. הם לא מופיעים בסדר מסוים.

כריית בראשית

חברת הכרייה של מטבעות קריפטוס בראשית היא כנראה אחת מספקיות שירותי כריית הענן המוכרות והמוכרות ביותר שיש שם. הם מקובלים באופן נרחב כחברה הגדולה והמפותחת ביותר בעולם כריית הקריפטו.

כריית ענן אתריום - כריית ג'נסיס

ג’נסיס מציעה ללקוחותיה אסדות כרייה משוכללות. הם מיועדים לכריית ביטקוין ומגוון אלטקוינים אחרים. החברה מצהירה בגאווה כי הם צוות אמיתי, מבוסס עולם אמיתי של אנשי מקצוע וחובבי קריפטו.

Genesis Mining מציעה ללקוחות ארבע תוכניות שונות לבחירה בכל הנוגע לכריית ענן של Ethereum, התוכנית הרביעית המספקת את האפשרות להתאים את התעריפים בדרכים המתאימות לכם ביותר.

מחירי כריית ענן את'ריום

המחירים עבור תוכניות ג’נסיס משתנים, אך ניתן לומר שאתה מקבל את מה ששילמת עבורו.

עם מוצרים עתידיים שאפתניים, הבטחת איכות וצוות עבודה מסביב לשעון, Genesis Mining בנה מוניטין של חברה אמינה ומכוונת להישגים. אם אתם מתכננים להשקיע בכריית ענן של Ethereum, החבר’ה האלה צריכים לצוץ על הרדאר שלכם.

HashFlare

HashFlare הוא שם מוכר נוסף בעולם כריית הקריפטו. ההצעה המוגדרת כברירת מחדל של האתר היא כריית ענן ביטקוין, אך ניתן גם לכרות את ליטקוין, דאש, זקש וכמובן אתריום.

כריית ענן של Ethereum - מחירי אתאש

הם אינם דורשים דמי אחזקה ומשתמשים באסדות כרייה סטנדרטיות של GPU לצורך תהליכי כריית הענן שלהם.

מה שנחמד ב- HashFlare הוא שהם מציעים מידע סטטיסטי מפורט באתר שלהם, כך שאתה לא יכול רק לגשת למידע אלא גם לנתח ולהפוך את דעתך לגבי תקפות השירותים שלהם. יתר על כן, החברה מאפשרת לך לבחור את בריכת הכרייה המתאימה ביותר לצרכיך – זו תכונה נהדרת שכן היא מקדימה את החופש שיש לך כלקוח בכל הנוגע לקחת דברים לידיים שלך..

עמלות קבועות, אפשרויות משיכה מיידיות, חיבור מיידי – ל- HashFlare יש את כל מה שכל חברה תצטרך לצורך כריית ענן Ethereum. אם אתם מחפשים שירות כרייה בענן של Ethereum הגון, תנו לבחורים האלה הזדמנות!

HashGains

עם שם דומה למתחרה, HashGains היא גם בחירה פופולרית עבור אנשים שרוצים להיכנס למשחק הכרייה של קריפטו.

כריית ענן של Ethereum - מחירי Hashgains

ל- HashGains יש חמש אפשרויות שונות לבחירה כשמדובר בכריית ענן של Ethereum (החמישית היא בחירה מותאמת אישית). מה שנחמד בספק השירותים הזה הוא שיש להם ממשק מהנה ואינטראקטיבי. נראה שאנשים אוהבים את זה.

HashGains גם קוראים בגאווה שיש להם חומרת טכנולוגיה חדישה, סטנדרטי ביצועים יוצאי דופן ומערכת גיבוי חשמל מוכנה תמיד. התשלום על שיעורי חשיש ומחירים תחרותיים, לכן הקפד לבדוק אותם!

יש לי את האתרום שלי – מה עכשיו?

אז בחרת ספק שירותי כריית ענן וכבר התחלת להרוויח. קריר! השלב ההגיוני הבא יהיה למכור את מה שאספתם.

סוחרים מקוונים רבים ושונים מתמודדים עם מכירות מטבעות קריפטוגרפיים. הדבר הטוב הוא שאתה מנסה למכור את אתריום – זה קריפטו ענק ופופולרי, אתה לא צריך להיתקל בקשיים למצוא מישהו שימכור אותו.

בחר תמיד סוחר בעל מוניטין טוב, ידוע בקהילה ומציב את האבטחה בראש סדר העדיפויות שלהם. אחרי שבחרת, בדוק שוב באינטרנט – רק כדי להיות בטוח. במקרה שתחליט לאחסן את אתריום, עליך להקפיד להשיג ארנק אמין. חוּמרָה כאלה, כגון Ledger Nano X ו- Trezor Model T, הם המומלצים ביותר.

אחרי נקודה זו, אתה כנראה טוב. להרבה אתרי המסחר המקוונים בקריפטו יש מדריכים מקיפים כיצד לרשום ולהתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים שונים.

סיכום

כשמדובר בכריית ענן של Ethereum, זה עלול להיות קשה להחליט בהתחלה. עליכם להחליט אם אתם רוצים שירות בחינם או בתשלום. ואז אם זה משולם, כמה אתה מוכן לשלם? לאחר מכן, עליכם לבחור ספק שירותים מכובד, להכיר את כל הטרופיות בתעשייה וכו ‘. בסופו של יום, כאשר מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים הם כה תנודתיים, האם כדאי בכלל להשקיע בכריית ענן באופן כללי?

אם החלטת לעקוב ולתת הזדמנות לכריית הענן של את’ריום – טוב! בדוק תמיד פעמיים את המארח שבחרת כדי להימנע מכל סוג של הונאה אפשרית. אתה יכול לעשות זאת על ידי ביקור בפורומים מקוונים שונים וחדרי צ’אט.

לבסוף, תמיד יש לשחק בטוח בכל מה שקשור להשקעות מטבעות קריפטוגרפיים (או כל סוג אחר של השקעות בזה!). אין צורך למהר – קחו את הזמן ועשו מחקר! וכשסיימת את שיעורי הבית שלך ואתה מוכן להיכנס – התחל לאט! אתה תמיד יכול לשדרג את התוכנית שלך אם אתה רואה ששירות כריית הענן שלך עובד. אל תישאר עם ספק שירותים שתשנא. זה פשוט לא שווה את זה.

אם מדברים על השקעות ופלטפורמות מאובטחות, כדאי להקפיד לבדוק את Coinbase, Binance ו- Coinmama. אלה חילופי מטבעות קריפטו נמנים עם מובילי התעשייה ונחשבים לאמינים מאוד.

עסקת Coinbase פעילה כעת:

עם זאת, אני מאחל לך בהצלחה במיזם כריית הענן שלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map