כיצד להשקיע בבלוקצ’יין: התוכניות והחוץ

כשהעולם נע במהירות בקצב שהוא, קשה יותר ויותר לעמוד בקצב הטכנולוגיה. לפני עשרים ושלושים שנה, “האינטרנט” היה עדיין נושא מסתורי ומעורר יראת כבוד. כיום, רובנו כנראה לא יכולנו לדמיין יום בלעדיו. ואם לפני כל השנים המשקיעים היו שואלים “איך עלי להשקיע בנפט?”, נראה שכעת אנשים תוהים כיצד להשקיע בבלוקצ’יין..

אם היית משקיע בבלוקצ’יין עכשיו – ברגע זה ממש – איך היית עושה את זה? ובכן, אם אין לך מושג (או אולי אתה מבצע מחקר נוסף) – הגעת למקום הנכון!

בלוקצ’יין יכול להיות נושא קשה, לכן ננסה לקחת את זה לאט ולהתחיל כבר מההתחלה. נסקור את ההגדרות הבסיסיות כדי להיות מקבילות – ואז נצלול היישר למניות טכנולוגיות הבלוקצ’יין והשקעות.

הקדמה – הכל אודות בלוקצ’יין

אז בואו נתחיל בצמרת. אם אתה קורא מדריך זה, רוב הסיכויים שאתה בטח יודע בדיוק מה זה בלוקצ’יין. אבל רק כדי להיות בטוחים, בואו נערוך סיכום מהיר.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

בצורתו הפשוטה ביותר, בלוקצ’יין הוא רשימה הולכת וגדלה של מידע. מידע זה עשוי מתוך חסימות – כל הבלוקים הללו מקושרים זה לזה באמצעות קריפטוגרפיה. הם מכילים מידע שונה – חותמות זמן, קידודים ספציפיים, והכי חשוב לחובב קריפטו – מידע על העסקאות השונות שקורות בתוך.

בלוקצ’יין מאפשר לשני הצדדים (שביניהם מתרחשת העסקה) להימנע מגורם שלישי – לרוב זה לא יהיה בנק. נתוני העסקה נשמרים מוצפנים בתוך הבלוקים שקשה מאוד לשנות ולהתעסק איתם.

החל משנת 2014, בלוקצ’יין 2.0 קם. זו גרסה מתוחכמת יותר של קודמתה – בלוקצ’יין 2.0 מאפשר למשתמש ליצור חוזים חכמים מורכבים יותר, שמאפשרים בתורם עסקאות בטוחות ומותאמות יותר..

השקעה בבלוקצ’יין

כתב ויתור: לפני שתבצע כל סוג של השקעה, עליך תמיד להתייעץ עם מומחה פיננסי או יועץ. כל סוג של עסקה או השקעה שתבצע הוא בסיכון שלך בלבד.

עכשיו כשגילינו את זה מהדרך, אנחנו יכולים לקפוץ ישר להשקעות.

קודם כל, מדוע שמישהו ישקיע בבלוקצ’יין? השאלה נראית פשוטה דיה, אך ישנן סיבות רבות ושונות מדוע אנשים בוחרים לשים את כספם בידי הצפנה.

חברות גדולות נוטות לקחת את ההובלה בכל הנוגע להשקעות בבלוקצ’יין. מרבית החברות הללו מבוססות בארה”ב – רק המשקיע החמישי בגודלו מגיע מבייג’ינג, סין (Node Capital).

לאנשים בודדים יש מגוון רחב של סיבות להשקיע בבלוקצ’יין. יש הרואים עתיד מזהיר בעולם הקריפטו – אנשים אלה נוטים לחשוב שמטבעות קריפטוגרפיים הם הדרך ללכת ובסופו של דבר הם יחסלו סוגים אחרים של מטבעות באופן כללי..

אחרים נמשכים יותר לצד הכספי של העניין – מטבעות קריפטוגרפיים נוטים להשתנות במחירם. קריפטו ספציפי ליום אחד עשוי להיות שווה סנט, ואז יעלה במחיר שחקים בן לילה. קוצים מסוג זה לעתים קרובות מריצים את קהילות הקריפטו ברחבי העולם – אינספור מאמרים מדברים עליהם ונותנים דוגמאות לכמה כסף היית צריך להשקיע בביטקוין כשהוא היה מיליונר היום..

שוב, אפשר לחשוב על סיבות רבות ושונות להשקיע בבלוקצ’יין. אבל כשאתה מחליט סוף סוף לרוקן את קופת החזיר שלך ולמהר אל “דוכן המסחר בבלוקצ’יין” הקרוב אתה פתאום מבין שדבר כזה לא קיים.

אז … איך להשקיע בבלוקצ’יין, אם כן?

שיטה מס ‘1 – מניות

מניות הן ככל הנראה אחת המחשבות הנפוצות ביותר שקופצות לראשו של מישהו כאשר הם מנסים להבין כיצד להשקיע בבלוקצ’יין. ומסיבה טובה!

מניות הן מקום טוב למדי להתחיל אם אתה חושב על השקעות בלוקצ’יין. עכשיו אני אספר לכם על שלושה מקומות מוצקים שכדאי להשקיע בהם בכל מה שקשור למניות טכנולוגיות בלוקצ’יין.

360 Blockchain Inc.

360 Blockchain Inc היא כנראה אחת החברות הראשונות שעולות בראש כשחושבים כיצד להשקיע בטכנולוגיית blockchain.

על פי האתר הרשמי שלה, המשימה של 360 Blockchain היא להעצים את טכנולוגיות הבלוקצ’יין עם ההון שלהם כדי ליצור את ההזדמנויות הטובות ביותר עבור בעלי המניות שלה. הם ממוקמים בקנדה, וכיום הם אחת החברות הבודדות מבוססות CSE שמפרסמות את הכנסותיהן השנתיות לתצוגה ציבורית.

כיצד להשקיע בבלוקצ'יין - תרשים בלוקצ'יין

מה שמייחד את 360 Blockchain כחברה הוא שהם משקיעים אך ורק ב blockchain. דבר נוסף שיש לזכור אם אתם חושבים כיצד להשקיע בבלוקצ’יין ואם נראה כי חברה זו מתאימה לכם היא שהם מתמקדים גם בהשקעה בטכנולוגיות המשתמשות בבלוקצ’יין באיזושהי דרכים חדשות ומונעות חדשנות..

לעיל צירפתי את מידע המניות של 360 Blockchain מששת החודשים האחרונים. כפי שניתן לראות מהתרשים, החברה נמצאת בשפל קל. זה בכלל לא מוזר כשאתה לוקח בחשבון שבמהלך החודשים האחרונים, רוב מחירי הקריפטו נרשמו נמוכים.

בסך הכל, אם אתה חושב כיצד להשקיע בטכנולוגיית בלוקצ’יין, שווה לבדוק את 360 Blockchain Inc. למרות שמניותיהן נמצאות כרגע בתקופת התרסקות, סביר להניח שזה יהיה רעיון טוב לפקוח עליהן – אתה אף פעם לא יודע מתי הן יחזרו לגבות.

יבמ

יבמ היא המחזיקה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין שלהם, שלטענתם מעולה. החברה הצטרפה לפרויקט Hyperledger (פרויקט קוד פתוח משותף שמטרתו לפתח עוד יותר ספרים מבוססי בלוקצ’יין) כדי לסייע בפיתוח ובקידום הגרסאות הקודמות של הבלוקצ’יין..

כיצד להשקיע בבלוקצ'יין - מניות רגילות של יבמ

החברה מדגישה עד כמה טכנולוגיית הבלוקצ’יין שלהם נהדרת ורווחית עבור עסקים. לאחרונה הציגו גרסת ניסיון של בלוקצ’יין כפלטפורמה לבנקים. ניכר כי יבמ רצינית במה שהם עושים, והם באמת מאמינים בעתיד הבלוקצ’יין – אחרי הכל, כל המודל העסקי שלהם מבוסס עליו..

הוספתי עבורך תרשים מניות כדי לראות טוב יותר את שווי המניות של החברה מחצי השנה האחרונה. מן התרשים די ניכר כי יבמ רצינית לגבי המודל העסקי שלהם וכי יש להם את המספרים להוכיח זאת.

לסיכום, יבמ יצאה לחולל מהפכה בעסקים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין שלה. אם הם שומרים על קצב זה, כדאי יהיה לבחון אותם כשחושבים כיצד להשקיע בבלוקצ’יין.

כוורת טכנולוגיות Blockchain

Hive Blockchain Technologies (מנקודה זו ואילך: Hive) היא בחירה נפוצה למדי כאשר חושבים כיצד להשקיע בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. כלשונם בעצמם, הכוורת “בונה גשר מתחום הבלוקצ’יין לשוקי ההון המסורתיים” (hiveblockchain.com/corporate).

החברה מפעילה כיום ארבעה מגזרים (שניים באיסלנד ושניים נוספים בשבדיה). מגזרים אלה משמשים בעיקר לכריית את’ריום. לכוורת יש גאווה גדולה בכך שהם מנסים להיות ידידותיים לסביבה. החברה בנתה את המגזרים שלה בתחום שיפוט מגניב כדי למזער את ההשפעות שיש למכונות קירור גדולות על הסביבה.

כיצד להשקיע בבלוקצ'יין - תרשים הטכנולוגיות של Hive

Hive מוקדשת לבניית ופיתוח תשתית הבלוקצ’יין. הם מנסים להשיג זאת על ידי שותפות עם Genesis Mining Ltd. וכריית מטבעות קריפטוגרפיים 24/7. בזמן כתיבת מאמר זה, החברה כרייה רק ​​את אתריום. עם זאת, הם מחפשים להתרחב גם לכריית ביטקוין.

כמו ב- 360 Blockchain, גם מחירי המניות של Hive ירדו מזה זמן. שוב, זה הגיוני כשאתה מסתכל על המחירים האחרונים של Ethereum (מטבע החשבון של החברה).

למרות שמניות כוורת קורסות, כנראה שכדאי לפקוח עין על החברה הזו לגבי השקעות ארוכות טווח. ל- Hive כמה משקיעים ויועצים גדולים בצד שלה. זה עשוי לגרום לדברים להפוך לצד החיובי בכל זמן נתון לאנשים המחפשים כיצד להשקיע בבלוקצ’יין.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

שיטה מס ‘2 – מטבעות מטבעות

אם אתה חושב על השקעות בלוקצ’יין, אך מניות אינן העניין שלך, האפשרות הטובה (והנפוצה ביותר) הבאה תהיה פשוט לקנות מטבעות קריפטוגרפיים..

כן אני רציני.

אף על פי שלעתים מתעלמים מאנשים שחושבים כיצד להשקיע בבלוקצ’יין, שיטה זו היא שיטה פופולרית מאוד. למרות שאנשים מקהילות הקריפטו בדרך כלל קונים קריפטוסים מסיבות אחרות (כלומר מסחר), זו דרך די מפורסמת להשקיע בבלוקצ’יין..

אני אספר לך על שלושה מהמשקיעים הנפוצים ביותר במטבעות קריפטוגרפיים, רק כדי שתהיה לך תמונה ברורה יותר על מה אני מדבר. אולי אלה יהיו נקודת הכניסה עבורך כשחושבים להשקיע בבלוקצ’יין.

ביטקוין (BTC)

ביטקוין הוא ככל הנראה המטבע המוכר ביותר שקיים שם. זה נחשב למטבע ה- OG, לאחר שהחזיק את דרכו זמן רב יותר מכל מטבע אחר בעסק.

לביטקוין יש אלפי ואלפי חובבים ומשקיעים כאחד. הקריפטו הזה היווה מעקב עצום לאורך השנים, הודות לשמצה ובמה שנראה – פרץ בן לילה למיינסטרים..

כיצד להשקיע בבלוקצ'יין - טבלת מחירים של ביטקוין

מהגרף שהובא לעיל ברור כי הביטקוין נמצא במגמת ירידה בשלב זה. למרות עובדה זו, אנשים רבים עדיין מאמינים בלב שלם בעתיד המטבע. זה יכול להיות אחד הגורמים העיקריים להופעתו מחדש של הקריפטו הזה.

אתריום (ETH)

עוד מטבע קריפטוגרפי פופולרי מאוד, Ethereum תופס את המקום השני בעמדת השוק לצד Bitcoin. בדיוק כמו שהוא מתמודד, Ethereum הוא מטבע קריפטוגרפי פופולרי מאוד וידוע בעולם הקריפטו.

איכות חזקה שיש ל- ETH היא שרבים מהסטארט-אפים והרעיונות החדשים מבוססים על הרשת שלה. BAT (אסימון תשומת לב בסיסי) הוא דוגמה מצוינת לכך. בגלל זה, הרבה אנשים חושבים שאת’ריום יעקוף יום אחד את הביטקוין בדירוג עמדת השוק.

את’ריום נושא את אותו הסיפור כמו המטבעות הקריפטוגרפיים של עמיתו – מזה זמן שהוא מתרסק במחיר. זה יכול להיות בגלל גורמים שונים, אבל דבר אחד בטוח – ETH אינו לבדו בנפילה זו.

כל הדברים הנחשבים, לאת’ריום עד היום יש המשך חזק המאמין בעתיד הקריפטו הזה. אם אתה חושב כיצד להשקיע בבלוקצ’יין, סביר להניח שתעשה טוב לא לשכוח את המטבע הזה.

אדווה (XRP)

עוד מטבע קריפטוגרפי פופולרי מאוד, Ripple מחזיקה את דרכה כבר די הרבה זמן. היא הצליחה לעמוד בקריפטות הגדולות והידועות יותר בשוק.

אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים שמחפשים להשקיע בבלוקצ’יין מפנים את הכוונת ל Ripple הוא מחיר השוק שלה. נכון לכתיבת מאמר זה, מחיר XRP אחד הוא 0,28 $. זה הופך את המטבע לפופולרי מאוד בקרב אנשים שאולי אין להם את הכסף ללכת גדול, אך עדיין רוצים להתמקד בעולם ההשקעות בקריפטו..

אדווה יורדת במחיר מאז תחילת 2018. ראוי לציין, עם זאת, כי תהליך ההתרסקות של מטבע זה היה יציב מאוד וללא כל קוצים פתאומיים ובלתי צפויים.

כאשר XRP תמיד נכנס לחדשות מסיבות שונות, זה לא יהיה דבר מטורף לומר שהמטבע הזה אולי רק יתחיל לטפס חזרה בעתיד קדימה..

שיטה מס ‘3 – סטארט-אפים

למרות שהיא לא ברורה כמו השניים האחרים, שיטה זו די פופולרית אם אתה חושב כיצד להשקיע בבלוקצ’יין.

במהלך השנים האחרונות היו הרבה סטארטאפים שהפתיעו את העולם ברעיונות ובמטרות החדשניות שלהם. להרבה מהם היה דבר אחד ופשוט משותף – בלוקצ’יין.

כשאתה מעוניין להשקיע בבלוקצ’יין, הקפד תמיד לשים לב לסטארט-אפים שבנויים ומרכזים סביב טכנולוגיית הבלוקצ’יין. דוגמה טובה לכך תהיה ה- BAT שהוזכר קודם לכן (אסימון תשומת לב בסיסי).

אסימון זה נבנה סביב רשת את’ריום. כיום הוא פועל בדפדפן האמיץ אך מתרחב. מטרת BAT היא למנוע את כל ההונאות שקורות בין מפרסמים, מפרסמים ומשתמשים.

זה באמת פרויקט שאפתני, אבל צוות ה- BAT עבד קשה והתוצאות ניכרות!

זו רק דוגמה לסטארט-אפ מבוסס בלוקצ’יין. עם קצת חפירות, אתה יכול להיתקל בפרויקטים רבים ושונים. מי יודע – אולי אחד מהם הוא בדיוק מה שחיפשתם?

איך להשקיע בבלוקצ’יין? – סיכום

בלוקצ’יין (והמטבעות הקריפטוגרפיים שמבוססים סביבו) הופכים לנושא פופולרי יותר ויותר, כמעט בלתי נמנע. זה פשוט טבעי שהמשקיעים יפנו לנושא זה ויתחילו להתפרש איך להשקיע בבלוקצ’יין.

ישנן דרכים רבות ושונות בהן תוכל לבחור להתחיל להשקיע. במדריך זה הראיתי לך רק שלוש – יש הרבה יותר לבחירה אם תרצה.

אז כדי לענות על שאלת הבאגים “איך להשקיע בבלוקצ’יין?”, הייתי אומר שזה תלוי באדם ובצרכיו ובצרכיו. כולם שונים, ואם תבחר להתעמק בעולם הקריפטו, אני מאחל לך בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map