תפוס לך מכוש וירטואלי – תוכנת הכרייה האתריאמית הטובה ביותר

בעולם שבו מטבעות קריפטוגרפיים כל הזמן גדל בפופולריות ובהכרה, זה טבעי שאנשים מנסים למצוא דרכים שונות להרוויח מהם. היום נדבר על אחת השיטות הללו וננסה לחשוף את תוכנת הכרייה הטובה ביותר של Ethereum שיש.

כשמדובר בקריפטוסים, ישנן דרכים רבות ושונות בהן אנשים יכולים להרוויח מהם. אתה יכול להשקיע בקריפטו ספציפי ומקווה שזה יכפיל או יכפיל את המחיר, תוכלו להשקיע בטכנולוגיית הבלוקצ’יין או בכמה חברות סטארט-אפ וחברות הקשורות אליה.

אם תחליט להשקיע באת’ריום, דאג לבחור בבורסת קריפטו אמינה, כגון Coinbase, Binance ו- Coinmama. כמו כן, שמרו על הנכסים שלכם בארנקי חומרה מאובטחים!

בנוסף, ייתכן שתרצה להשיג מטבעות קריפטוגרפיים בעצמך. זה מתאפשר על ידי כריית קריפטו אסדות ו תוֹכנָה.

במדריך זה נדבר ספציפית על נושאי כרייה הקשורים לאתריום. אנו נחפש את כורה האתריום הטוב ביותר בשוק, נסתכל על ETHminer (Windows) ונכיר את כורה אתרימור של קליימור..

למה את’ריום?

ראשית הדברים הראשונים – למה אתריום שלי? מדוע לא ביטקוין, או ריפל, או דוגקוין? ובכן, יש כמה סיבות.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

תפוס לך מכוש וירטואלי - תוכנת הכרייה האתריאמית הטובה ביותר

קודם כל, הרבה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, סטארטאפים ופרויקטים שונים תלוי באת’ריום כי הם בנויים ברשת את’ריום. אתריום מקורו בגלוי ומשתמש בפרויקטים חכמים לעסקאות שמתרחשות בתוכו.

אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים מכרים את את’ריום היא בגלל שזה די רווחי. אתריום קל יחסית לשלי אבל דורש תוכנה מסוג מסוים – תוכנת כריית Ethereum.

לפני שאתה שלי

מהי תוכנת הכרייה? ובכן, במילים פשוטות, זו תוכנית המשתמשת שלך GPUs (כרטיסי גרפיקה) כמשאבים ל לפתור משוואות מתמטיות מורכבות. לאחר פיתרון משוואות אלה, הנתונים שלך מתווספים למערכת (או, במילים אחרות, גוש המידע שלך נוסף לבלוקצ’יין). סוג זה של תהליך נקרא a פו (הוכחת עבודה) ומשמשת את רוב תוכנות הכרייה שיש.

נתרכז ב תוכנת כריית Ethereum, אף על פי כן.

תוכנת כריית Ethereum: כריית Ethereum.

לפני שתתחיל לחשוב על תוכנת הכרייה הטובה ביותר שיש, תעשה זאת צריך כמה דברים:

  • חומרת כרייה. כדי למקסם את הרווחים שלך (במקרים מסוימים, אפילו כדי בכלל להרוויח רווחים) תצטרך חומרת כרייה טובה ומאובזרת. חומרה חשובה ביותר כשמדובר בכריית מטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שציוד טוב יעשה זאת למקסם את הרווחים שלך ובו זמנית למזער את העלויות שלך (כלומר חשבונות חשמל).
  • ארנק. ולא, הארנק שאתה נושא בכיס לא יתאים. תזדקק לסוג מסוים של ארנק דיגיטלי המחזיק מטבע קריפטוגרפי. בדרך כלל לכל מטבע יש את הארנק שלו (כך שבמקרה זה תצטרכו למצוא ארנק Ethereum מאובטח ובעל מוניטין). אם אתה מעוניין לבדוק את האפשרויות המאובטחות ביותר, תסתכל על Ledger Nano X ו- Trezor Model T.
  • מיקום כרייה ייעודי (אופציונאלי). זה לא הכרח עצום, אבל אם אתה מתכנן לכרות את את’ריום לטווח ארוך, כדאי לך לחשוב על מקום ייעודי לעשות זאת. המקום האידיאלי צריך להיות מרווח ומגניב – כך תוכלו לאחסן הרבה אסדות כריית את’ריום וגם לשמור עליהם מגניבים למדי מבלי להשקיע יותר כסף ממה שאתה צריך בציוד קירור.

לאחר שקיבלתם את עיקריכם, תוכלו להתחיל לחשוב על תוכנת הכרייה Ethereum הטובה ביותר שתוכלו להשתמש בה.

בריכות כרייה

לפני שאנחנו קופצים לתוכנה בפועל עצמה, לעומת זאת, יש לנו עוד דבר אחד לדון בו – בריכות כרייה.

תוכנת כריית את'ריום: כרייה.

בריכות כרייה הם אזורי משאבים המופצים ומחולקים באופן שווה בין כורי המטבע הקריפטוגרפי בהתאמה. בריכות אלה הפכו להיות דבר כאשר כרייה פרטנית התקשתה כל כך עד שכמעט בלתי אפשרי להשיג חסימה ככורה נוכלים.

אחת האפשרויות הפופולאריות יותר בכל מה שקשור לבריכות כרייה של את’ריום היא אתרימיין. זֶה "בריכת כרייה" מאפשר למשתמש להישאר אנונימי ובו זמנית לדרוש לקוי עמלת כרייה של 1%.

Ethermine מספקת את שירותיה באיחוד האירופי, ארה”ב ואסיה כולה. הם תומכים גם בכמה מהאפשרויות הפופולריות ביותר של תוכנת כורים, כגון ETHminer אוֹ קליימור.

תוכנת כריית Ethereum

עכשיו אחרי שעברנו את כל אלה דרישות קדם וכיסינו את המינוח הדרוש, נוכל לקפוץ היישר אל רשימת תוכנות הכרייה הטובות ביותר של Ethereum. רשימה זו לא נוצרה בשום סדר מסוים, וגם אינה מנסה לצאת חד צדדית.

תוכנת הכרייה של Ethereum המפורטת להלן נבחרה ונותחה ביד, עם התכונות האטרקטיביות ביותר שנכתבו בתצוגה.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

ETHminer

אם אתה משתמש של Microsoft Windows אז אחד ההימורים הטובים שיש לך בכל הנוגע לתוכנת כריית Ethereum הוא ETHminer (Windows).

בהיותו אחד מכורי האת’רום הפופולריים והטובים ביותר, ETHminer (Windows) מציע אפשרויות “רווחים לדקה” ו- “רווחים ליום”, כמו גם ארבע רמות שונות של תוכניות שותפים הנעים בין 10% בונוס עד 100% מַעֲנָק!

למרות שהאתר הרשמי שלהם מציע מעט עד אין מידע על יוצרי התוכנה ואפילו על התוכנה עצמה, ניתן למצוא קישור להורדה וקובץ בקלות באתר Github.com.

אם ETHminer (Windows) נשמע כמו תוכנת הכרייה של Ethereum שחיפשת ואם אתה משתמש ב- Windows כמערכת ההפעלה שלך, תן לזה זריקה!

קליימור

ה כורה של קליימור את’ריום היא בחירה פופולרית נוספת אם אתה מישהו שמחפש תוכנת כריית Ethereum טובה.

תוכנת כריית את'ריום: דף הבית של קליימור.

כורה של קליימור את’ריום מפורסם בהיותו מותאם היטב ובשביל לקבל כל הזמן עדכונים חדשים. נכון לעכשיו, הכורה תומך באופציה של “כרייה כפולה” – על פי היוצרים, כעת תוכלו לכרות גם אתריום וגם אחר, סוג מסוים של קריפטו (Decred, Lbry, Pascal או Siacoin) בו זמנית..

הצוות שעומד מאחורי קליימור גם העלה את מהירויות הכרייה, פתח מזלגות אתריום חדשים ונמצא כל הזמן עובד על תמיכה במערכות הפעלה מסוגים שונים (קליימור זמין כעת ב- Windows וב- Linux).

בהתחשב בכל המאמצים המושקעים בתוכנת הכרייה הזו של Ethereum, אפשר בהחלט לומר שכדאי לנסות!

CGMiner

CGMiner נוצר והוצג לציבור לפני כשש שנים. תוכנת כריית Ethereum זו נבנתה באמצעות שפת התכנות C ++, מה שהופך אותה לזמינה ומקובלת על ידי רוב המכונות שם.

CGMiner תוכננה במיוחד כתוכנת כריית Ethereum. אחת התכונות הבולטות והמשבחות שלה היא שהיא מאפשרת לך לעבוד עם מספר מכשירים ו בריכות כרייה. זה מאוד שימושי אם אתה מתכנן להרחיב ולא להגביל את עצמך לכרייה במכשיר אחד.

CGMiner קל במיוחד לשימוש (כל מה שאתה צריך זה שם המשתמש, הסיסמה, כתובת האתר שלך ואתה טוב!) ואינטואיטיבי מאוד. זה מושלם עבור כורה קריפטוגרפי מתחיל.

WinETH

WinETH הוא אתריום אחר תוכנת כרייה ל חלונות. הוא פועל במכשירי Windows הכוללים כרטיסי מסך AMD ו- Nvidia.

אחת התכונות הטובות ביותר שמציעה WinETH היא שהיא די אינטואיטיבי וקל לשימוש. התוכנה מעדכנת את עצמה באופן אוטומטי עם מצב כרייה מוגדר “רקע” הדורש כמות מינימלית של כוח ואפשרות לכרות רק כאשר המחשב שלך אינו פעיל..

תפוס לך מכוש וירטואלי - תוכנת הכרייה האתריאמית הטובה ביותר

אתה יכול הורד תוכנת כריית אתריום WinETH ישירות מהאתר הרשמי שלהם, ויש להם גם הדרכה כיצד להתקין ולהשתמש בה. יתר על כן, הם מציעים את תמיכתם – כל שעליך לעשות הוא להושיט יד.

מגיע ל- WinETH מקום ברשימת התוכנות הטובה ביותר של Ethereum, בין אם זה בגלל הפשטות של תוכנת הכרייה שלהם או הנכונות להציע לך את התמיכה שלהם..

מינרגט

מינרגט נחשב להיות אחת מתוכנות הכרייה הטובות ביותר עבור משתמשי מקינטוש. הם מאפשרים לך לכרות מבלוקצ’יין את’ריום ולהשתמש בבריכת ASIC.

Minergate מאפשר לך לגשת למחשבון שלהם ואפילו לקבל שירות כריית ענן. תוכלו גם לפקח על שירותיהם באמצעות קטע מובנה באתר או לקרוא את הפוסטים האחרונים שלהם בבלוג על הנעשה בפנים הקהילה..

Minergate גם מתגאה בכך שהיא חברה שמורכבת מחובבי מטבעות קריפטוגרפיים בלבד ויש לה שירות תמיכה מסביב לשעון. הם כבר הוקמה בשנת 2014 ומאז הם צומחים בעסקים.

אם אתה משתמש ב- Mac ומחפש אחר הכורה הטוב ביותר של Ethereum שיהיה מהימן ויש תמיכה 24/7, ואז בהחלט לבדוק את Minergate.

יש לי את התוכנה שלי – מה עכשיו?

בנקודת זמן זו, ככל הנראה בחרת בתוכנת הכרייה הטובה ביותר המתאימה לרצונך ולצרכיך. גדול! עכשיו בואו נכסה את המאוד עקרונות בסיסיים של אופן השימוש בו.

תוכנת כריית את'ריום: כריית ETH.

פַּעַם הורד, רוב התוכנות הולכות להיות בלחיצה אחת להתקין. תוכנות כמו WinETH להציע מדריך מהיר וקל שיעזור להחליק את התהליך (והם עשויים אפילו לארגן הכל באופן אוטומטי עבורך!), יש לאחרים הדרכות אוֹ קוסמים על המסך שעשוי גם להנחות אותך בתהליך.

אז התקנת ותוכנת את התוכנה הטובה ביותר – מה עכשיו?

קודם כל, חשוב לדעת זאת את’ריום (ובכלל קריפטוגרפי) כְּרִיָה הוא מאוד איטי וקצת תהליך יקר. אם אין לך אסדה שתוכננה במיוחד ובנויה באופן מקצועי, רוב הסיכויים שייקח לא מעט זמן עד שתגיע לתוצאות ניכרות.

“עלות” היא מילה נוספת שיש לקחת בחשבון. תוכנת הכרייה של את’ריום, טובה ככל שתהיה, כמעט ולא תמזער את עלות החשמל שנדרשת בכדי לבצע כריית אתריום מוצלחת..

זה כנראה יהיה גם רעיון טוב להשתמש בתוכנת הכרייה שלך ב- Ethereum כשאתה רחוק מהמחשב שלך (זוכר את התכונה WinETH שגורמת לכך שהתוכנה תתחיל לכרות רק כשהמכשיר לא פעיל?). הסיבה מאחורי זה היא פשוטה – אם שלך תוכנת כריית Ethereum הוא פָּעִיל כשאתה מנסה לעשות משהו במחשב שלך, לא תוכל – המחשב יהפוך איטי מאוד ואי אפשר לעבוד איתו.

לאחר שתסיים עם הכרייה, הצעד ההגיוני הבא יהיה למכור את מה שהצלחת לאסוף.

תוכנת כריית את'ריום: מטבע ETH.

מכירה קלה למדי – כל שעליך לעשות הוא למצוא סוחר מכובד ואמין ויש לך גישה לארנק Ethereum שלך. או אולי תבחרו בדרך ההפוכה ותחליטו לשמור על מה שאספתם בתקווה שאת’ריום יעלה במחיר בקרוב?

סיכום

יש המון תוכנת כריית Ethereum לבחירה, אבל באמת יכול להיות קשה לבחור את הטוב ביותר. הפתרון הטוב ביותר שלך הוא לחפש תוכנה קלה לשימוש (בעלת ממשק משתמש ידידותי למשתמש, הוראות ברורות וכו ‘). אבטחה גבוהה ו גורמי תחזוקה ויש לו גם תכונות התאמה אישית נוספות (כלומר תכונת הכרייה הסרק של WinETH).

אבל בחירה בתוכנת כריית Ethereum טובה היא רק ההתחלה – ישנם דברים רבים ושונים המעורבים בבניית ותחזוקת אימפריית כריית אתריום משלך.

יש חומרה טובה ובריכת כרייה זו התחלה טובה, אבל יש בה הרבה יותר. אתה צריך להחזיק כמות הגונה של ידע על עולם המטבעות הקריפטוגרפיים, באופן כללי. לא מספיק לדעת את המחיר הנוכחי של את’ריום, למשל. כמו כן, אתה לא צריך לשכוח לבחור א ארנק קריפטוגרפי אמין, כגון Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

עליכם להבין כיצד עובד שוק הקריפטו, מה ה- HODLing (ומדוע זה דבר מלכתחילה), כיצד לדעת מתי המחירים של כמה קריפטוסים יעלו או יירדו (וחשוב מכך, איך זה ישפיע? מטבעות קריפטוגרפיים אחרים), מה זה “בועה” ו”שן כריש “וכו ‘.

אז כפי שאתה יכול לראות, הכרייה הטובה ביותר של Ethereum היא רק ההתחלה. אם כי יש לומר את האמת, היא הרבה יותר טובה, מלכתחילה, תוכנת כרייה מוצקה ואמינה ולא תוכנה שמצאת איפשהו באינטרנט העמוק ואשר מבקשת את מספר הביטוח הלאומי שלך כל עשר שניות..

אני מקווה שהמדריך הזה היה מועיל ועכשיו אתה יודע לבחור את הטוב ביותר כריית אתריום תוֹכנָה (ומה לעשות אחרי זה)!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map