כיצד לקנות לומן כוכבי: מדריך מלא

אתה מעוניין להוסיף את Stellar Lumens לתיק ההשקעות שלך? ובכן, אל תסתכל רחוק יותר, שכן היום אני אגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת על איך לקנות כוכבי לומן!

אגב, האם ידעת שיוצר Stellar Lumens יצר גם את eDonkey, שהייתה אחת מפלטפורמות שיתוף הקבצים המקבילות עמית לעמית !? מגניב הא!

בכל מקרה … ראשית, אני אביא לך קצת מידע רקע על איך התחילו כוכבי לומן ואיך זה עובד.

לאחר שכיסינו את זה, אעבור על חמש מרכזיות שונות שתוכלו לקנות ממנה Stellar Lumens. אני אתן לך רשימה של היתרונות והחסרונות שלהם, כך שתוכל להחליט איזה מרכזייה מתאימה ביותר לצרכים שלך.

לאחר מכן, אספק לך מדריך שלב אחר שלב כיצד לקנות כוכבי לומן, יחד עם כמה תמונות מועילות.

אז בואו נתחיל ונגלה בדיוק מה זה כוכבי לומן!

הבנת כוכבי הלומן

כוכב לומן נוצר בשנת 2014 על ידי ג’ד מק’לב, שהיה גם מייסד שותף של ריפל. הרעיון של הפרויקט הוא לעזור למי שאין לו גישה לבנקאות יומיומית באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

מייסדי Stellar Lumens אומרים כי זה לא מזלג של ה- Ripple blockchain, אך שתי הרשתות דומות מאוד..

הערה: מזלג הוא כאשר בלוקצ’יין חדש משתמש בקוד המקורי מבלוקצ’יין ישן יותר אך מבצע שינויים לשיפורו. היו הרבה מזלגות של רשתות חסימות פופולריות, כאשר אחד המפורסמים ביותר היה ביטקוין מזומן, שזיף את הביטקוין!

כאן הדברים נעשים מעט מבלבלים: כוכבים זה שם הרשת שמאפשר לך לשלוח ולקבל כספים במהירות ובזול. לומנס, הידוע גם בסמל הכרטיסים שלה “XLM”, הוא שם המטבע הקריפטוגרפי המשמש ברשת Stellar.

בנקאות באזורים עניים יותר היא לעתים קרובות תהליך איטי ויקר, ולכן כוכבי לומן מבקשים לפתור זאת בשלוש דרכים שונות..

 1. המרת מט”ח ישירה של פיאט. רשת Stellar תאפשר לכם להחליף ישירות שני מטבעות שונים. לדוגמא, אם ברצונך להמיר יורו בדולרים אמריקניים, ומישהו אחר רוצה להחליף דולר ארה”ב ביורו, שניכם יכולים לעשות זאת באמצעות Stellar Lumens תוך מספר שניות בלבד.!
 2. שימוש בלומנס כמתווך. אם ברצונך להחליף מטבע אך הסכום אינו תואם למוכר, הרשת יכולה להשתמש ב- Lumens כדי לגשר בין שני המטבעות. זה אולי נראה בערך כך: דולר ארה”ב>לומן>יורו
 3. שרשרת המרות. אם רשת Stellar לא יכולה לבצע אף אחת משתי האפשרויות שלמעלה, היא יכולה לעשות שרשרת המרות. זה כאשר מספר מטבעות נסחרים כדי לתת לך את המטבע הרצוי. זה אולי נראה בערך ככה. דולר אמריקני>את’ריום>יֵן>יורו

כלים אלה באמת טובים למטבעות המשמשים במדינות עניות יותר, מכיוון שלעתים קרובות קשה להחליף אותם בשווקים הבינלאומיים! הדבר הטוב ביותר הוא שהרשת מסוגלת לבחור את האפשרות הטובה ביותר באופן אוטומטי תוך מספר שניות בלבד.

כמו כן, שליחת עסקה היא כמעט בחינם. הרשת תגבה אחוז קטן של XLM אחד לכל עסקה, שהם פחות מסנט אחד!


בניגוד למטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כגון ביטקוין ואת’רום, Stellar Lumens לא משתמש בכורים כדי לאשר עסקאות. במקום זאת, עסקים שמחליטים להשתמש במערכת יתרמו אוטומטית על ידי הפעלת משהו שנקרא a "צוֹמֶת" בשרתים שלהם.

זה עדיין מבוזר, מכיוון שאף שרת יחיד אינו שולט ברשת. אז זה עדיין באמת מאובטח, ולמישהו לפרוץ את הרשת, הם יצטרכו לפרוץ כל צומת שמשתמשים בו.

בסך הכל תהיה היצע מקסימלי של 100 מיליארד כוכבי לומן. שוויו ביצע ממש טוב מאז שחרורו בשנת 2014 וכעת הוא מטבע עשרה מובילים בדירוג שווי השוק.

דבר חשוב שכדאי לזכור לפני ההשקעה בכוכבי לומן: מכיוון שמטרת סטלר היא לספק עסקאות פיננסיות זולות מאוד למדינות עניות יותר, הצוות לא ירצה שערך ה- XLM יעלה גבוה מדי. זה עלול לגרום לעליית עלויות העסקה, מה שיוגד את מטרת הפרויקט!

אז מה אתה חושב על כוכבי לומן? ובכל זאת, רוצה להמשיך לקנות כמה כוכבים משלך?

אם התשובה שלך חיוב, המשך לקרוא! כמו בחלק הבא של המדריך “איך לקנות כוכבי לומן”, אעסוק בחמש מהבורסות הטובות ביותר בהן תוכלו לקנות אותו.!

איפה ניתן לרכוש לומן כוכבי

מאחר שכוכבי הלומן הפכו לאחד המטבעות הפופולאריים ביותר, ישנן הרבה בורסות שניתן לקנות מהן. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו – הכל קשור לעמלות, אמצעי תשלום ואימות.

בינאנס

אם כבר סחרת ב- cryptocurrency בעבר, יש סיכוי טוב שהייתם שומעים עליו בינאנס – זה הפך במהרה לאחת הבורסות הפופולריות ביותר! לבורסה זו מחזור המסחר הגדול ביותר עבור Stellar Lumens.

Binance נוצר בשנת 2017 וכעת הם מציעים מעל 100 מטבעות שונים לקנייה ומכירה. דמי המסחר נמוכים מדי וכוללים 0.1% בלבד לכל עסקה. הפלטפורמה מצוינת הן לסוחרים למתחילים והן לסוחרים מנוסים יותר מכיוון שהם מציעים גרסה בסיסית ומתקדמת כאחד.

חסרון אחד בשימוש בינאנס הוא שלא ניתן להפקיד בכסף פיאט, למשל דולר ארה”ב של אירו. פירוש הדבר שלא תוכל להשתמש בכרטיס החיוב / האשראי שלך או בחשבון בנק. עם זאת, הפקדה בקריפטו אחר היא בחינם. משיכת לומן כוכבים היא גם זולה מאוד ותעלה לך 0.01 XLM בלבד!

האבטחה טובה גם ב- Binance והם דורשים ממך להגדיר את Google Authenticator. בכל פעם שאתה נכנס, סוחר או מושך, תצטרך לאשר את הקוד. ניתן להשיג זאת רק מהטלפון הנייד שלך.

חסרון אחד בשימוש ב- Binance הוא שתמיכת הלקוחות שלהם לא טובה במיוחד. זה כולל את קטע העזרה שתורגם נורא מסינית לאנגלית.

אז רק כדי לסכם …

יתרונות

 • מעל 100 מטבעות שונים לקנייה ומכירה
 • אין אימות אלא אם כן נסחר בסכומים גדולים באמת
 • אבטחה טובה
 • עמלות נמוכות

חסרונות

 • אין מתקני פיקדון פיאט
 • תמיכת הלקוחות אינה טובה

אז, עכשיו, אחרי שאתה יודע את היתרונות והחסרונות של Binance, החלק הבא של המדריך “איך לקנות כוכבי לומן” הולך לספר לך על בורסת קראקן.!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

קראקן

נוצר בשנת 2011, קראקן הוא אחד מתווכי הבורסה הוותיקים ביותר שמוכרים קריפטוגרפיה! היתרון הגדול ביותר שלהם הוא שהם מאפשרים לך להפקיד באמצעות מטבע פיאט.

למרות שזה לא כולל את שיטת החיוב או כרטיס האשראי, אתה יכול להפקיד בקלות באמצעות SEPA (E.U) או SWIFT. לשם כך תצטרך להתגורר בארה”ב, קנדה, יפן, בריטניה או ארה”ב!

אבטחה טובה מאוד גם בקראקן, ותצטרך לאמת את חשבונך לפני שתוכל לקנות סטלר לומן. עם זאת, אם אתה מפקיד באמצעות מטבע קריפטוגרפי, אתה רק צריך לספק מידע בסיסי. אם ברצונך להפקיד באמצעות חשבון בנק, יהיה עליך גם לאמת את כתובתך.

דמי המסחר תלויים במטבע שאתה רוצה לקנות ובכמה אתה סוחר, אך כדי לתת לך דוגמה, מסחר של כוכבי לומן בדולר ארה”ב יעלה לך בין 0.02% -0.26%.

הפלטפורמה גם ממש קלה לשימוש ולכן היא נהדרת למתחילים. אם אתה זקוק לעזרה, תוכל ליצור קשר עם Kraken באמצעות צ’אט חי או דוא”ל! אתה לא יכול להתקשר אליהם.

יתרונות

 • הפקדה באמצעות חשבון בנק
 • אבטחה מצוינת
 • פשוט לשימוש
 • תמיכה בצ’אט בשידור חי

חסרונות

 • הפקדות בחשבון בנק מותרות רק במדינות מסוימות
 • מבחר קטן של מטבעות

ההחלפה הבאה שאני הולך לסקור במדריך “איך לקנות כוכבי לומן” היא HitBTC!

HitBTC

נוצר בשנת 2013, HitBTC היא עוד בורסה מבוססת המציעה Stellar Lumens. הם נמצאים באסטוניה, והם מאפשרים לך לקנות ולמכור מעל 200 מטבעות קריפטוגרפיים שונים!

הסיבה שבחרתי בהם היא שיש להם הרבה שיטות תשלום שונות לבחירה. לדוגמה, על ידי הפקדה באמצעות ספק תשלומים של צד שלישי כמו PerfectMoney, אתה יכול להשתמש בכרטיס חיוב / אשראי, חשבון בנק או שובר מזומן (במדינות נבחרות בלבד)..

רק זכרו, אם ברצונכם להפקיד באמצעות כספי פיאט, יהיה עליכם לאמת את חשבונכם על ידי הגשת המסמכים הנדרשים. יש אנשים שדיווחו כי זה לוקח ממש הרבה זמן, אז אם אתה צריך לקנות כוכבי לומן במהירות, זו אולי לא האפשרות הטובה ביותר עבורך..

למרות ש- HitBTC אומרת שיש להם אבטחה טובה באמת, חשוב לזכור שהם נפרצו בשנת 2015, כאשר חלק מהאנשים נגנבו את המטבעות שלהם. קשה גם למצוא את דף התמיכה של HitBTC. לאחר שתמצא זאת, תוכל לשלוח להם דוא”ל. עם זאת, אין צ’אט חי או תמיכה טלפונית.

יתרונות

 • הרבה שיטות פיקדון מטבעות שונות לבחירה
 • מעל 200 מטבעות שונים
 • עמלות מסחר נמוכות
 • כלים נוספים לסוחרים מתקדמים

חסרונות

 • דיווחים על משיכות יקרות
 • אין צ’אט חי או תמיכה טלפונית
 • שרתים נפרצו בשנת 2015

אז עכשיו יש לך שלוש מרכזיות שונות לבחירה. החלטתם באיזה מהם אתם רוצים להשתמש, או האם אתם רוצים לשמוע איפה עוד תוכלו לקנות כוכבי לומן? אין בעיה! ההחלפה הבאה מהמדריך שלי “איך לקנות כוכבי לומן” היא ביטרקס!

ביטרקס

ה ביטרקס בורסה הוקמה בשנת 2014 ומבוססת בארה”ב כשמדובר בנפח המסחר, יש להם את אחד הגבוהים ביותר. יש להם גם מבחר טוב מאוד של מטבעות לבחירה, כולל כוכבי לומן.

יתרון גדול בשימוש ב- Bittrex הוא שיש להם אבטחה מצוינת. יתר על כן, כאשר אתה מבצע משיכה אתה משלם רק את עמלת העסקה של בלוקצ’יין!

עם זאת, בכל הנוגע להפקדת כספים, אינך יכול להשתמש במטבע פיאט. למרות שהם מתכננים להציע זאת בעתיד, תצטרך להפקיד באמצעות מטבע קריפטוגרפי (שהוא בחינם). דמי המסחר הם מעט גבוהים יותר מהבורסות האחרות שסקרתי, ומחירן 0.25% למסחר.

למרות שהבורסה אידיאלית למתחילים, ישנם גם כמה כלים שימושיים לסוחרים מנוסים יותר.

אם אתה זקוק לתמיכה, תוכל ליצור קשר עם ביטטרקס על ידי יצירת כרטיס מקוון. אין מתקן צ’אט חי אך אם יתמזל מזלך אולי תקבל תגובה מהירה בדף הפייסבוק או הטוויטר שלהם. רק זכרו לא לפרסם שם פרטי חשבון פרטיים!

יתרונות

 • מבחר טוב של מטבעות קריפטוגרפיים
 • אידיאלי לסוחרים מתחילים ומתקדמים כאחד
 • משיכות זולות מאוד
 • ביטחון גדול

חסרונות

 • עמלות מסחר לא זולות כמו בורסות אחרות
 • אין צ’אט בשידור חי
 • אין פיקדונות פיאט

הגיע הזמן להחלפה הסופית מהמדריך שלי “איך לקנות כוכבי לומן”!

פולוניקס

מבוסס גם בארה”ב., פולוניקס היא אחת הבורסות הפופולריות ביותר לרכישת כוכבי לומן. יש להם רשימה ארוכה של מטבעות קריפטוגרפיים שונים והפלטפורמה מאוד פשוטה לשימוש.

לא תוכל להפקיד כספים באמצעות כרטיס חיוב / אשראי או חשבון בנק, לכן תצטרך להשתמש במקום מטבע קריפטוגרפי. בדיוק כמו ביטרקס, אין עמלות למשיכת מטבעות, מלבד עמלת העסקה של הבלוקצ’יין.

תקבל דמי מסחר זולים יותר אם תסחר בהיקפים גדולים יותר, שיכולים להיות בין 0% -0.25%.

לא תצטרך לספק תעודת זהות על Poloniex אלא אם כן אתה מחפש למשוך יותר מ -2,000 $ תוך 24 שעות, מה שאומר שאתה יכול לקנות Stellar Lumens במהירות.

למרות שביטרקס היא חברה אמריקאית עם אבטחה טובה, הם אכן נפרצו בשרתים שלהם בשנת 2014, כשהפושעים גנבו 12% מהביטקוין שלהם..

שירות הלקוחות טוב גם מכיוון שתוכלו לקבל סיוע באמצעות צ’אט חי.

יתרונות

 • מבחר טוב של מטבעות קריפטוגרפיים לקנייה ומכירה
 • דמי עסקה זולים יותר ככל שתסחרו יותר
 • שלם רק את דמי העסקה של בלוקצ’יין כדי למשוך
 • אבטחה נלקחת ברצינות רבה
 • מתקן צ’אט חי

חסרונות

 • אין פיקדונות או משיכות מטבע פיאט
 • השרת נפרץ בשנת 2014

אם קראת את כל המדריך שלי “איך לקנות כוכבי לומן” עד עכשיו, כדאי שתבין טוב טוב את האופן שבו הפרויקט עובד. יש לכם גם חמש מרכזיות שונות לבחירה! איזו חילופי דברים מהקטע “איפה לקנות סטלה לומנס”, לדעתך, הכי מתאימה לצרכים שלך?

בחלק הבא של המדריך שלי, אני הולך לתת לך הוראות שלב אחר שלב כיצד לקנות כוכבי לומן באמצעות Binance. הסיבה שבחרתי בינאנס היא שיש להם נפח מסחר רב, אין צורך להגיש תעודת זהות והעמלות ממש נמוכות.

אז למה אתה מחכה? בוא נלך לקנות כמה כוכבי לומן!

הוראות כיצד לקנות לומנים כוכבים

אתה יכול ללכת נסחר ישירות ב- Binance, או שאתה יכול גם קודם קנה קצת קריפטוגרפיה ממתווך. אני הולך לקנות ממנו אתריום Coinbase, כיוון שזה מהיר וקל. אם עדיין אין לך חשבון Coinbase, לחץ כאן ולהקים אחד.

קנו ETH ב- Coinbase

לאחר שאמתת את זהותך והגדרת את כרטיס החיוב / אשראי שלך, תוכל לקנות אתריום.

 1. לחץ על לקנות למכור.

  כיצד לקנות לומן כוכבי ב - Coinbase

 2. ואז לחץ על את’ריום

  כיצד לקנות לומן כוכבי ב - Coinbase

 3. גלול מטה והזן את כמות מטבע הפיאט שברצונך להחליף לאת’ריום. אני קונה שווי של 125 אירו, עם זאת, חשבונך עשוי להיות במטבע שונה כמו דולר ארה”ב.

  כיצד לקנות לומן כוכבי ב - Coinbase

 4. להשלמת הרכישה לחץ על קנו את Ethereum באופן מיידי!

העברת ETH לביננס

 1. בחלק העליון של מסך Coinbase לחץ על חשבונות.

  כיצד לקנות לומן כוכבי ב - Coinbase

 2. לאחר מכן בחר את’ריום ולחץ על לִשְׁלוֹחַ.

  כיצד לקנות לומן כוכבי ב - Coinbase

 3. כשתקבל את כתובת ההפקדה שלך מ- Binance, כאן תוכל להדביק אותה. לאחר מכן, פתח כרטיסייה חדשה ויצר חשבון עם Binance..
 4. לאחר שתגדיר את Binance, הזז את העכבר מעל כְּסָפִים ואז לחץ על פיקדונות.

  כיצד לקנות לומן כוכבי בינאנס

 5. בתיבה הנפתחת, הזן ETH ואז לחץ על את’ריום.

  כיצד לקנות לומן כוכבי בינאנס

 6. כעת תראה כתובת הפקדה ארוכה שתכיל גם אותיות וגם מספר. לחץ על העתק כתובת וחזור לכרטיסיית Coinbase שלך.כיצד לקנות לומן כוכבי בינאנס
 7. כעת עליך להדביק את כתובת הארנק שרק העתקת. לאחר מכן לחץ על לִשְׁלוֹחַ. המטבעות צריכים להתעדכן בחשבון Binance שלך ​​בתוך 10 דקות.

כיצד לקנות לומן כוכבי בינאנס

אם חשבון Binance שלך ​​ממומן כעת באמצעות Ethereum, אתה יכול ללכת לקנות Stellar Lumens!

 1. העבר את העכבר לְהַחלִיף ואז לחץ על בסיסי.

  כיצד לקנות לומן כוכבי בינאנס

 2. בצד ימין של המסך לחץ על ETH. לחפש אחר XLM ואז לחץ על XLM / ETH.

  כיצד לקנות לומן כוכבי בינאנס

 3. אתה נמצא כעת במסך המסחר עבור הזיווג Stellar Lumens / Ethereum!
 4. גלול מטה מתחת לתרשים וחפש את ה- קנה XLM תיבת מסחר. כעת לחץ על שׁוּק. כאשר אתה משתמש באופציית השוק זה אומר שאתה מקבל את המחיר הטוב ביותר של כוכבי לומן זמין באותה תקופה!
 5. כעת עליך להזין את מספר כוכבי הלומן שברצונך לקנות. כפי שניתן לראות מצילום המסך שלי למטה, אני קונה 1000 מטבעות. עם זאת, אם ברצונך להשתמש בכל היתרה שלך ב- Ethereum, לחץ על 100%.

לבסוף, לחץ על קנה XLM! מזל טוב, קנית בהצלחה את כוכבי הלומן הראשונים שלך!

כמה זה היה קל ?! כמו כן, אל תשכח, אם אתה מחפש להחזיק את מטבעות הכוכבים שלך זמן רב אז אתה צריך למשוך אותם לארנק מאובטח. למידע נוסף על בחירת ארנק מאובטח, עיין במדריך שלי כאן!

סיכום

ובכן, זה הסוף של המדריך שלי “איך לקנות כוכבי לומן”. מקווה שנהנית מזה! אם אתה קורא את זה לאורך כל הדרך, עכשיו אתה צריך להרגיש בטוח מספיק כדי לצאת ולקנות לעצמך כמה כוכבי לומן!

אז מה הכי אוהב את כוכבי הלומן? האם עסקאות נמשכות רק שניות ספורות, או שזה כמעט חופשי לשימוש? אני מאוד אוהב איך הצוות מנסה לעזור גם למדינות עניות יותר!

אם אתה קורא את חלק ההחלפה של המדריך שלי, כדאי שתבין טוב יותר את היתרונות והחסרונות של חמש מרכזיות שונות שמוכרות כוכבי לומן.

החלטתם להשתמש בינאנס כמוני? אני יודע שישנן מרכזיות אחרות שמאפשרות לך להפקיד בכסף פיאט, אבל אני עדיין מוצא ש- Binance היא הדרך המהירה ביותר לעשות זאת!

מה לגבי המדריך שלב אחר שלב שלי? היה לך קל לעקוב אחריו? אני מקווה!

בכל מקרה, אשמח לשמוע את מחשבותיך על פרויקט Stellar Lumens, באיזה החלפה השתמשת וכמה מטבעות החלטת לקנות. לכן, אל תהסס להשאיר את הערותיך למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map