הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין: מהו האתר הטוב ביותר לרכישת ביטקוין

סאטושי נקאמוטו יצר את הראשון ביטקוין בשנת 2009. בשנים שחלפו מאז, ביטקוין שינה את הדרך בה העולם חושב על כסף. כיום כל הביטקוינים בעולם שווים יותר מ -156 מיליארד דולר ארה”ב!

רכישת הביטקוין הראשונה שלך יכולה להיות חוויה מבלבלת, אלא אם כן תבחר חילופי מטבעות אמינים פלטפורמות, כגון Coinbase, Binance ו- Coinmama.

יש הרבה מקומות שונים לקנות ביטקוין. כל המקומות הללו מציעים דרכים שונות לרכישת ביטקוין. לכל שיטת רכישת ביטקוין תהיה העמלות שלה. חלק מהדברים שיכולים להשפיע על העמלות שאתה משלם הם:

  • איפה אתה גר;
  • איך אתה משלם;
  • איזה סוג של קונה אתה.

במדריך זה אספר לכם על כך הדרך הזולה ביותר והמקום הטוב ביותר לרכוש ביטקוין. אני אכלול האתר הטוב ביותר לקנות ביטקוין, הזול ביותר חילופי ביטקוין, ואיך קונים ביטקוין ללא עמלות. לאחר שתסיים לקרוא את המדריך הזה, תוכל להחליט מאיפה אתה רוצה לקנות את הביטקוין הראשון שלך. תוכלו גם לדעת כיצד אתם רוצים לשלם עבורם.

לפני שאתחיל, חשוב שתדע איזה סוג של קונה ביטקוין אתה.

הדרך הזולה ביותר לרכוש ביטקוין: איזה סוג של קונה אתה?

לאנשים יש הרבה סיבות שונות לבחור היכן וכיצד הם קונים ביטקוין. הנה כמה מהסיבות הפופולריות ביותר:

קופון Coinbase האחרון נמצא:

  • אַלמוֹנִיוּת – הביטקוין מאפשר לאנשים לשלוח כסף זה לזה ישירות, בלי להשתמש בבנק ובלי צורך לשתף פרטים אישיים עם אף אחד. זה נקרא אַלמוֹנִיוּת. עבור חלק מהקונים, אנונימיות היא הסיבה החשובה ביותר לרכישת ביטקוין. פירוש הדבר שעליהם למצוא מקום לרכוש ביטקוין בו יוכלו להישאר אנונימיים!
  • קהילה – יש קונים שבאמת מעוניינים בכך מטבע מוצפן ו טכנולוגיית בלוקצ’יין. הם רוצים להיות חלק מ קהילת הקריפטו. עבור קונים אלה יהיה חשוב לקנות ביטקוין במקום בו יוכלו להתערבב עם קהילת הביטקוין. זה עשוי להיות מקוון או באופן אישי.
  • קלות שימוש – אֵיך קַל זה לקנות ביטקוין חשוב מאוד למתחילים בקריפטו. מתחילים חדשים צריכים למצוא מקום בו קונים ביטקוין פָּשׁוּט.
  • בִּטָחוֹן – כולם רוצים להיות בטוחים כאשר הם מבצעים רכישה. דרכים מסוימות לרכישת ביטקוין בטוחות יותר מאחרות!

דבר אחד שמשותף לכל סוגי הקונים הוא שהם רוצים מצא את המקום הזול ביותר לקנות ביטקוין. אז, בכל סוג של קונה שאתה יכול, אני יכול לעזור לך למצוא את הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין שמתאים לצרכים שלך.

אחד המקומות הפופולריים ביותר עבור טירונים חדשים לקנות את הביטקוין הראשון שלהם Coinbase. זה אמין, קל לשימוש ומאפשר לך לרכוש ביטקוין באמצעות כסף פיאט. האם האם Coinbase הוא האתר הטוב ביותר לרכישת Bitcoins? בוא נראה.

Coinbase – קנו ביטקוין עכשיו

הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין ב- Coinbase

Coinbase הינה בורסת מתווכים בביטקוין. זה אומר זה קונה ביטקוין בשבילך! כל מה שאתה צריך לעשות זה פתח חשבון והחליט כמה ביטקוין אתה רוצה לקנות. כדי לשלם עבור הביטקוין שלך, תזדקק לכמה מטבע פיאט.

הערה: מטבע פיאט הוא הכסף החוקי של מדינה. לדוגמה, מטבע הפיאט של צרפת הוא היורו (EUR).

Coinbase הוא מבוסס בארה”ב, והוא זמין ב -32 מדינות ברחבי העולם. הם כוללים קנדה, אוֹסטְרַלִיָה, סינגפור, ה ארצות הברית ומדינות רבות באירופה הנמצאות באזור SEPA.

הערה: ה- SEPA הוא אזור התשלומים היורו היחיד. אם אתה גר ב- SEPA אז אתה יכול לשלוח אירו בין מדינות SEPA במהירות ובקלות. עם זאת, אם אתה גר במדינה SEPA שאינה משתמשת ביורו כמטבע הפיאט שלה – כמו בריטניה הגדולה – הבנק שלך עשוי לגבות ממך עמלת המרת מטבע כדי להשתמש בשירותי SEPA..

עמלות Coinbase

אתה תשלם לפחות 1.49% מסכום הרכישה שלך כתשלום כשאתה קונה ביטקוין עם Coinbase. תשלם זאת אם תפקיד מטבע פיאט בחשבון Coinbase שלך ​​לפני שאתה קונה ביטקוין. Coinbase אינו גובה תשלום עבור פיקדונות של מטבע פיאט שבוצעו באמצעות העברה בנקאית.

מטבע הבסיס יחויב לפחות 3.99% מסכום הרכישה שלך אם אתה משתמש בכרטיס אשראי או חיוב לקנות ביטקוין.

הערה: אם אתה משתמש ב- Coinbase בקנדה או באוסטרליה תוכל לקנות ביטקוין רק עם כרטיס אשראי או חיוב.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

האם Coinbase הוא המקום הטוב ביותר לרכישת ביטקוין?

יש מבקרים שחושבים ש- Coinbase פועל יותר מדי כמו אפליקציית קניות מקוונת. אם אתה רוצה לפגוש את קהילת הקריפטו הארדקור, זה כנראה לא ב- Coinbase! Coinbase גם לא מיועד למשתמשים שרוצים אנונימיות. בפברואר 2018, Coinbase מסר למס המס האמריקני את פרטי החשבון של 13,000 ממשתמשיה!

למרות זאת, Coinbase היא פלטפורמה קלה מאוד לשימוש. יש לזה גם שיא בטיחות נהדר. Coinbase מעולם לא נפרץ וכ 98% מכספיה מאוחסנים לא מקוון. זה המקום המושלם עבור מרבית מתחילי הקריפטו לרכוש ביטקוין.

בואו נסתכל על העמלות של כמה חילופי מתווכים אחרים כדי לראות אם Coinbase היא הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין..

בורסות מתווכים אחרות

ישנם כמה מתווכים אחרים המציעים שירותים דומים ל- Coinbase. אך זוהי בורסת הביטקוין הזולה ביותר?

CEX.IO – קנו ביטקוין עכשיו

CEX הינה בורסת מתווכים הממוקמת בלונדון. הוא מציע שירותים ב 99% מהמדינות בעולם, ו 24 מדינות של ארה”ב (זה לא פועל בניו יורק).

הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין ב- cex

CEX גובה 7% על רכישת ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב. CEX גובה עמלות נמוכות יותר אם אתה מפקיד כסף לחשבונך לפני שאתה קונה.

ניתן לבצע הפקדות באמצעות העברה בנקאית באמצעות דולר אמריקני (דולר אמריקאי), לירות בריטיות (GBP) ו- יורו (יורו) בחינם. עמלות ה- CEX מבוססות אם אתה יצרן או נוטל.

א יַצרָן הוא מישהו שמוכן לקנות או למכור ביטקוין במחיר שכבר לא מוצע בבורסה. לוקח הוא מישהו שרוצה לקנות או למכור ביטקוין במחיר שכבר מוצע. הלוקח יקבל את הזמנתו לביטקוין באופן מיידי. יצרן יצטרך לחכות עד שלוקח יקבל את מחירם.

מתווכים מקרבים יצרנים ולוקחים. CEX מחייבת את הלוקחים 0.25%. זה מבוסס על רכישה של פחות מ -5 BTC (ששווה כ 48,000 $). החיובים ליצרנים הם פחות (0.16%), אך מרבית המתחילים יהיו לוקחים מכיוון שזו סחר קל יותר.

CEX היא פלטפורמה בטוחה, אך היא עשויה להיות מעט מסובכת מדי למתחילים. הדרך הזולה ביותר לרכוש ביטקוין במהירות היא עדיין Coinbase. בואו נסתכל על Coinmama, ובדוק אם פלטפורמה זו היא הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין.

Coinmama – קנו ביטקוין עכשיו

הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין על מטבע

Coinmama הינה בורסת מתווכים שבסיסה בישראל הוא מציע שירותים ל מעל 180 מדינות ברחבי העולם. Coinmama מציעה שירותים דומים מאוד ל- Coinbase, אבל מהו האתר הטוב ביותר לרכישת ביטקוין?

אתה לא יכול להפקיד כסף על Coinmama, אז אתה צריך לשלם בכרטיס אשראי, כרטיס חיוב או תשלום של Western Union.

אתה יכול רק לקנות ביטקוין עם Coinmama. אם תרצה למכור אותו אחר כך, תצטרך השתמש במרכזיה אחרת. ל- Coinmama יש תכונות מוגבלות מאוד, אבל מה עם העמלות שלה?

מטעי מטבעות מטבעות עמלה של 5.9% על כל רכישת ביטקוין. זה מוסיף עמלה נוספת של 5% לרכישות באמצעות כרטיס אשראי או חיוב. אתה יכול לצפות לשלם כמעט 11% בסך הכל.

Coinmama הוא אחד המתווכים היקרים יותר, אבל יש לו גם כמה תכונות טובות. Coinmama הוא קל לשימוש וזה מָהִיר. אין צורך ברישום כרטיסים בכדי לבצע רכישה, ופרטי הכרטיס אינם נשמרים באתר הראשי. זה הופך את Coinmama לאחד המקומות הבטוחים והאנונימיים יותר לקנות ביטקוין.

שזו בורסת הביטקוין הזולה ביותר?

Coinbase היא הדרך המהירה והזולה ביותר לרכוש ביטקוין מתוך שלושת המתווכים עליהם דיברתי. CEX יש אפשרויות מסחר טובות יותר, וכן Coinmama עדיף לפרטיות. למרות זאת, Coinbase מציע כמה מהעמלות הנמוכות ביותר בשוק עבור רכישות ישירות בכרטיסי אשראי וחיוב.

אני יודע מה אתה חושב! אתה חושב, “היי, חשבתי שביטקוין אמור להיות סוג חדש של כסף? מדוע עלי לשלם עמלות לבורסות !? ” הרבה משתמשי ביטקוין מרגישים כך. ביטקוין הוא א עמית לעמית מַטְבֵּעַ, אז אתה אמור להיות מסוגל לקנות את זה מ חילופי עמיתים לעמית. אל תדאג, אתה יכול!

הערה: פירוש עמית לעמית פירושו מאדם אחד לאחר. ביטקוין הוא עמית לעמית מכיוון שמשתמשים יכולים לשלוח זה לזה ביטקוין ללא שימוש בבנק. בנק הוא צד שלישי או מתווך. ביטקוין – וכל שאר המטבעות הקריפטוגרפיים – אינם זקוקים לצדדים שלישיים בכדי שיעבדו.

עם זאת, כאשר אתה קונה ביטקוין בבורסה – כמו Coinbase – אתה משתמש בצד ג ‘. חלק מאוהדי הקריפטו כלל לא רוצים להשתמש בצדדים שלישיים!

האם חילופי עמיתים הם הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין? בוא נגלה.

קניית עמית לעמית של ביטקוין

אחת מחילופי העמיתים העמיתים הפופולריים ביותר היא LocalBitcoins. LocalBitcoins מבוססת בפינלנד, ומאפשרת למשתמשים שלה לסחור ביניהם ביטקוין ישירות. משמעות הדבר היא שאתה יכול להשתמש ב- LocalBitcoins כדי לקנות Bitcoins מאנשים באזור שלך!

הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין

ל- LocalBitcoins יש סוחרים שמוכנים למכור ביטקוין יותר מ 15,000 ערים ב 248 מדינות שונות. הסוחרים ב- LocalBitcoins משלמים עמלה על פרסום הביטקוין שלהם. הקונים לא משלמים כלום!

יש שיטות תשלום רבות ושונות זמין ב- LocalBitcoins. אתה יכול לשלם לסוחרים עם פייפאל, פיקדונות בנק, העברות בנקאיות, כרטיסי אשראי, ואפילו כסף מזומן!

LocalBitcoins הוא אחד הבורסות הבודדות מעודד את משתמשיה לפגוש זה את זה בכדי לקנות ולמכור ביטקוין. זה הופך אותה לפלטפורמה נהדרת עבור משתמשים שרוצים להיות חלק מקהילת הצפנה. ליתר ביטחון יש ל- LocalBitcoins תכונה של דירוג משתמשים. יש בו גם שירותי תמיכה טובים ללקוחות. אלה כוללים פתרון סכסוכים והחזקת נאמנות.

זה חשוב ל הזהר בעת רכישת עמית לעמית של ביטקוין. למד כמה שאתה יכול על המוכר לפני שאתה קונה. אם אתה פוגש מוכר באופן אישי, עשה זאת תמיד במקום ציבורי וקח איתך חבר!

האם LocalBitcoins היא הדרך הזולה ביותר לרכוש ביטקוין עמית לעמית?

יש ללא עמלות, ואינך צריך למסור מידע אישי כשאתה קונה ביטקוין עם LocalBitcoins. משתמשים יכולים להישאר אנונימיים ולפגוש את קהילת הקריפטו! עם זאת, לעתים קרובות מוכרים גובים יותר עבור ביטקוינים מאשר כמה בורסות. המשמעות היא ש- LocalBitcoins אינה תמיד הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין.

בורסות ביטקוין אחרות של עמית לעמית כוללות את קיר מטבעות, משוגע, ו BitQuick. הבורסות נוטות לשלם עמלות גבוהות יותר מ- LocalBitcoins ולהציע פחות שירותים. לדוגמה, Wall of Coins זמין רק ב -12 מדינות, ו- BitQuick גובה קונים עמלה של 2%.

LocalBitcoins היא הדרך הטובה והזולה ביותר לקנות עמית לעמית ביטקוין.

אני יודע שכשאני רוצה קצת מזומנים, אני הולך לכספומט. בואו נבדוק היכן תוכלו לקנות ביטקוין מכספומט.

קניית ביטקוין מכספומט

כספומט ביטקוין היא מכונת מזומנים בה אתה יכול לקנות ביטקוין. CoinATMRadar מפרט את מיקומי כספומטי הביטקוין בלמעלה מ- 60 מדינות שונות. כספומטים של ביטקוין יכולים להיות אנונימי לחלוטין. הם גם דרך בטוחה יותר לרכוש ביטקוין מאשר עמית לעמית. עם זאת, כספומטים של ביטקוין יכולים לעלות הרבה יותר מדרכים אחרות לרכישת ביטקוין. בואו נשתמש בדוגמה כדי לראות את ההבדל:

מריו גר בסן דייגו, קליפורניה, ורוצה לקנות 1 BTC. מריו משתמש ב- Coinbase ומשלם בכרטיס אשראי. Coinbase מציע 1 BTC תמורת 9,633 דולר. מריו משלם בערך 10,018 דולר לאחר הוספת עמלה של 3.99%.

אחיו של מריו, ווריו, גר גם הוא בסן דייגו ורוצה לקנות 1 BTC. הוא הולך לכספומט הביטקוין ב- The Cage Smoke Shop בשדרות אל קייג’ון. הכספומט גובה את Wario $10,420.36. זה מעל 400 $ יותר ממה ששילם מריו!

קניית ביטקוין מכספומטים היא מָהִיר, בעילום שם, ו בטוח. זו לא הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין.

כשאתה קונה ביטקוין אתה צריך איפה לאחסן אותו. כדי להשתמש באחת מהשיטות שדיברתי עליהן תזדקק ביטקוין ארנק.

כיצד לקנות ביטקוין ללא עמלות

זכור כשאמרתי לך את זה מטבע בסיס לא גובה עמלות עבור הפקדות? ובכן, ל- Coinbase יש חברה אחות בשם GDAX. כאשר אתה נרשם לחשבון Coinbase, אתה מקבל גם גישה ל- GDAX. GDAX אינה גובה דמי יצרן. משמעות הדבר היא שאתה יכול לקנות ביטקוין מבלי לשלם עמלות כלשהן!

הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין: GDAX.

לשם כך עליך להעביר כספים מ- Coinbase ל- GDAX (בחינם). לאחר מכן עליך להגיש הזמנת רכש שעדיין לא זמינה בבורסה. זהו צו יצרן. ייתכן שיחלוף זמן מה עד שההזמנה שלך תתמלא. לאחר מילוי ההזמנה, תקבל את הביטקוין שהזמנת. ללא תשלום!

זו הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין ללא תשלום עמלות!

אחסון ביטקוין

ארנקים של ביטקוין הם המקום בו אתה שומר את כל הקודים הדרושים כדי לגשת לביטקוין שלך. ארנק יכול להיות תוֹכנָה, חוּמרָה, באינטרנט, אוֹ לא מקוון. זה יכול להיות אפילו פיסת נייר! מומלץ להשתמש ביותר מארנק אחד לאחסון הביטקוין שלך.

נכון לעכשיו, הארנקים המומלצים ביותר הם אלה חומרה, כולל מוצרים כמו Ledger Nano X ו- Trezor Model T. הם מאובטחים ואמינים ביותר מכיוון שהמפתחות הפרטיים שלך יישמרו במצב לא מקוון!

ארנקים חשובים מאוד, לכן שמרו עליהם!

הצעדים הבאים

במדריך זה סיפרתי לכם על המקום הזול ביותר לקנות ביטקוין. למדתם גם כיצד לקנות ביטקוין ללא עמלות. ישנם מקומות אחרים לנסות. ככל שאתה נהיה בטוח יותר, אתה יכול לנסות לקנות ביטקוין בבורסת סחר מקצועית כמו חותמת ביט אוֹ קראקן.

אם אתה מוכן להתחיל לסחור כמו מקצוען, עיין ב השוואה בין קראקן לעומת חותמת סיביות.

בוא נסיים עם כמה מחשבות אחרונות.

סיכום

אם אתה מחפש בגוגל את המילים “קנה את העמלות הנמוכות ביותר בביטקוין”, אתה מקבל אלפי תוצאות. רוב האתרים הטוענים כי הם מחויבים בעמלות הביטקוין הנמוכות ביותר משקרים! האמת היא שקניית ביטקוין היא די יקרה.

לכן, אל תדאגו יותר מדי לגבי הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין. נסה למצוא המקום הטוב ביותר לקנות ביטקוין בשבילך. המקום הראשון בו אתה קונה ביטקוין צריך להיות בטוח וקל לשימוש. מטבע בסיס זה שני הדברים האלה וזה זול. לכן כל כך הרבה אנשים ממליצים על Coinbase למתחילים.

לחלק מהקונים אכפת יותר פְּרָטִיוּת מאשר עמלות. עבור אנשים אלה, הייתי מציע להשתמש בחילופי עמיתים לעמית כמו LocalBitcoins. לחלופין, אם אתה רוצה להימנע מהטרחה, בסך הכל תוכל לרכוש BTC באמצעות סימפלקס, עם כרטיס אשראי. הם גם דרך נהדרת להסתבך בעולם הקריפטו. זכרו, ביטקוין הוא יותר מסתם כסף. ביטקוין הוא דרך חדשה לאנשים להתחבר זה לזה.

כמו כן, אל תשכח לעשות זאת בחר ארנק מאובטח עבור הביטקוין שלך. Ledger Nano X ו- Trezor Model T הן בין האפשרויות המומלצות ביותר.

עסקת ארנק הספרים פעילה כרגע:

ספר לי מתי ביצעת את הרכישה הראשונה שלך של ביטקוין. אשמח לשמוע באיזו שיטה השתמשת!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map