השקעה באדווה: המדריך המלא

השקעה יכולה להיות פעילות מסוכנת, אבל אם אתה יודע מה אתה עושה, אתה עשוי להרוויח לא מעט. כיום, ישנם מאות אלפי דברים שאתה יכול להשקיע בהם, וכמה מהפופולריים יותר מבין הדברים האלה הם מטבעות קריפטוגרפיים. במדריך זה, ברצוני לדבר על מטבע קריפטו ספציפי אחד – אַדְוָה, ואיך להשקיע באפל.

אַדְוָה בולט בשאר המטבעות הקריפטוגרפיים מכמה סיבות, עליהן נעבור בקצרה. אחרי הכל, זה יהיה חכם לקבל מושג במה בדיוק אתה משקיע.

לאחר מכן, אני אספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת עליו קניית אדווה – איך, איפה, למה וכו ‘.

בסוף המדריך הזה, אתה אמור להיות מסוגל לדעת לא רק איך להשקיע באפל & היכן לקנות אותו, אבל כל שאר המורכבויות הכרוכות בקריפטו זה.

מתאר אדווה

עובדה מהנה מעט ידועה – אַדְוָה האם ה שם החברה זֶה נוצר ו מפותח (עדיין עושה) את מטבע קריפטו, לא המטבע עצמו. המטבע נקרא XRP, אבל כולם פשוט התרגלו לקרוא לזה אדווה. למען הפשטות, אני אעשה את אותו הדבר גם במדריך זה.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

אדווה היא מטבע קריפטוגרפי שדומה מאוד ל ביטקוין ו ליטקוין כשמדובר במבנה ובנתונים הטכניים שלו. עם זאת, יש לו את הכינוי של “רוצח הביטקוין”. למה?

מדריך להשקעה באפל

ובכן, קודם כל, אדווה מהירה יותר ומטרתה לבצע עסקאות טובות יותר מאשר ביטקוין, תוך שמירה על אותה רמת אבטחה (או אפילו גבוהה יותר!). התג “רוצח הביטקוין” מקורו בספקולציות לפיהן אדווה תפיל בסופו של דבר את ביטקוין ותתפוס את המקום הראשון בתחום הנוכחות בשוק המטבעות..

בזמן שנשאר לא יותר מאשר ספקולציות במשך תקופה ארוכה, ריפל הצליחה לטפס למקום השני בשוק ב נקודת זמן מסוימת. עם זאת, היא לא הצליחה להחזיק אותה – נכון לכתיבת שורות אלה, אדווה יושבת כרגע בנוחות מקום שלישי בשוק.

דבר נוסף שהופך את Ripple לייחודי הוא שהוא שונה למדי מרוב המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים האחרים שיש. אדווה הייתה נוצר על ידי חברה פרטית להרוויח מכך (בניגוד לקריפטוסים אחרים בעלי קוד פתוח). עובדה זו בלבד טומנת בחובה ספקולציות רבות לגבי עתיד המטבעות ומחירם.

איך להשקיע באפל?

עכשיו כשיש לך מושג על מה אדווה, בוא נעבור לחלק ההשקעה.

למה להשקיע באפל?

כאשר אנו מתבוננים בתרשים למטה, אנו יכולים לראות את כל ההיסטוריה של המטבע המדובר.

אדווה עבר מסע מעניין בכל הנוגע ל תנודות במחירו.

מטבע הקריפטו התחיל במחיר נמוך מאוד, כמו גם רוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים שיש. זה לא הציע שום הפתעות לתקופה הארוכה ביותר, ולפתע שלה פיצוץ מחירים עלה בקנה אחד עם עליית כמעט כל מחירי הקריפטו האחרים.

מדריך להשקעה באפל

בזמן השיא שלו, אדווה כמעט הגיע לערך של 4 דולר למטבע. זה היה עצום בהשוואה למחירו רק לפני חצי שנה. אולם בסוף 2017, כאשר שוק המטבעות הקריפטוגרפיים חווה התרסקות הרסנית, כך גם ריפל – הוא ירד במחיר. שֶׁלָה שווה כיום 0,3 דולר למטבע.

גם לאחר התרסקות כזו, המטבע עדיין פונקציונאלי וחי לחלוטין. יתר על כן, זה התחיל לעלות במחיר! מטבע הדברים, התהליך הוא זעיר, אך ייתכן שמשמעותו התחלה חדשה עבור אדווה.

כשהמטבע מנסה לטפס לאט למעלה, עכשיו כנראה יהיה הזמן הטוב ביותר להשקיע בו, אם זה מה שאתה מחפש לעשות.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

שיטה מס ‘1 – קנייה

אז איך להשקיע באפל? פשוט קנו את זה.

לא, אני לא צוחק.

זה נראה כמעט מובן מאליו, אך לעתים קרובות אנשים שוכחים שהדרך הפשוטה ביותר להשקיע באפל היא פשוט לקנות אותו. בוא נגיד, אתה קונה 100 XRP – בעת כתיבת המדריך הזה, תשלם איפשהו בסביבות 30 $. ואז פשוט … לַחֲכוֹת.

כיצד להשקיע באפל: מחירים.

אם יש לך הרבה זמן בידיים שלך ולא ממהרים לשום מקום, אז לקנות את Ripple ופשוט “לשכוח” את זה זו הדרך הטובה ביותר ללכת על זה. בטח, זה א השקעה לטווח ארוך, אבל זה עשוי להביא רווחים עצומים בדרך שלך.

תאר לעצמך שבעוד חמש שנים, אדווה תהיה שווה 8 דולר למטבע. זה לא בלתי אפשרי, וכמה ספקולציות מראות שהמטבע יהיה שווה הרבה יותר.

בתרחיש זה, אם היית רוצה השקיעו 30 דולר היום, אתה יכול להחזיר יותר מ 2600 $ בחמש שנים בלי לעשות כלום!

זה דרך מסוכנת להשקיע, ל אף אחד לא יודע בוודאות כמה אדווה תהיה שווה בעתיד, אבל היא גם הקלה ביותר. אם כי כשמדובר באדווה, זה קצת יותר מסובך מאשר ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים האחרים.

ניתן לרכוש אדווה באמצעות מטבעות פיאט, כולל דולר ואירו. אתה יכול גם לקנות סכום ספציפי של כמה אַחֵר מטבע מוצפן (רצוי ביטקוין) ו לאחר מכן, עם ביטקוין, קנה את כמות האדווה שאתה רוצה. זה טיפה יותר מסובך מאשר פשוט לקנות מטבעות קריפטוגרפיים עם, למשל, דולר ארה”ב, אבל זה לא כיפוף מוחי.

היכן לקנות אדווה?

Coinbase.com נחשב לאחד המקומות הטובים ביותר לרכוש את Ripple. הוא ממוקם בסן פרנסיסקו, קליפורניה. ב- Coinbase תוכלו לרכוש לא רק אדווה אלא גם מספר מטבעות אחרים, כולל ביטקוין, ביטקוין מזומנים, אתריום, אתריום קלאסי, ליטקוין וכו ‘.

כיצד לקנות אדווה: דף הבית של Coinbase.

על פי הדעה הרווחת, Coinbase צריך להיות הבחירה שלך אם אתה חושב איפה לקנות Ripple.

שיטה מס ‘2 – סטארט-אפים, חברות וכו’.

זה פחות ידוע (או לפחות פחות בשימוש) שיטה איך להשקיע באפל.

במהלך השנים האחרונות, היו הרבה פרויקטים חדשים של סטארט-אפ שמופיעים בזירת הקריפטו. ככל שעובר הזמן, יותר ויותר אנשים מתעניינים בעולם הקריפטו, מה שמצית כמה רעיונות חדשים, יצירתיים וייחודיים שיעלו.

רעיונות אלה מתבטאים לעיתים קרובות בצורה של חברות חדשות לגמרי לְחוֹלֵל מַהְפֵּכָה או בדרך אחרת להשפיע על סצנת הקריפטו.

אם כי לא פופולרי כמו פשוט לקנות אדווה, השקעה בחברות ובסטארטאפים הקשורים לקריפטו היא דרך נהדרת להגדיל את ההכנסות הפוטנציאליות שלך.

עם Ripple, זה אמנם קצת מסובך. כפי שציינתי קודם, אדווה היא א מטבע ריכוזי – היוצרים מחזיקים ומכתיבים את כללי המשחק. נכון לעכשיו, יש 100 מיליארד XRP בשוק, והדרך שבה זה עובד היא שברגע שאתה משתמש בכמות של XRP בעסקה או בכל דרך אחרת, זה נעלם.

מדריך להשקעה באפל

זה אומר ש כמות ה- XRP שקיים הוא הולכים ומצטמצמים לפי דקה, ובכך מעלה את הערך של האדווה שנותרה.

יתר על כן, פירוש הדבר שאף אחד לא יכול, למשל, לכרות את אדווה. כנ”ל עם כל התעסקות של צד שלישי אחר – זה פשוט לא אפשרי.

מה שאתה רוצה לעשות במצב מסוג זה הוא פשוט להשקיע בסטארטאפ שאתה חושב שיש לו את פוטנציאל להיות יום אחד גדול ורווחי. סטארט-אפים של קריפטו מאוד מונעים מרעיונות: בעוד שרעיונות מסוימים נוטים להיות מופרכים מדי, אחרים ממשיכים להיות מאוד משמח ומצליח. זה יכול להיות קשה בהתחלה, אבל עם מספיק מחקר וכישורי ניכוי טובים, אתה יכול לבוא עם לפחות כמה מתמודדים הגונים.

אם הסטארט-אפ מתגלה כרווחי וביצעת את חלקך ההוגן ברווחים, פשוט קנה אַדְוָה. בכנות, זוהי אחת השיטות היחידות שיש להשקיע בקריפטו זה, ההימור הטוב ביותר שיש לך.

רכישה ושמירה על ערימה של מטבעות אלה יכול להתברר כמשתלם מאוד ב תוכנית לטווח ארוך. אבל זה יהיה גם חכם שלא להפסיק לחפש את הדבר הבא הכי טוב – כמו שאמרתי, סטארט-אפים חדשים רבים צצים מדי יום ביומו. אתה אף פעם לא יודע מה יכול להיות מעבר לפינה.

לפני השקעה – העתיד

עכשיו אתה יודע להשקיע באפל … אבל כדאי לך?

עם מטבעות קריפטוגרפיים תנודיים כמו שהם, זה הופך להיות יותר ויותר קשה ל לחזות את המחירים שלהם בוודאות. חלק מהקריפטות עוקבות אחר מגמות המחירים הצפויות, אך לעתים קרובות יותר אנו רואים כאוס.

אדווה אינה יוצאת דופן בכלל זה. היא בבעלות חברה אחת אחת זה אכן מבטל חלק מהספקולציות האפשריות בתיקונים, אך עדיין קשה מאוד לדבר על עתידו ללא היסוס.

על פי התוכנית, אדווה אמורה לעלות במחיר ככל שעובר הזמן. אנשים מטבעם ערך מועט ודברים בלעדיים, וזה צריך להיות הגורם העיקרי שישפיע על הצמיחה של ריפל במחיר.

מדריך להשקעה באפל

עם זאת, בעוד אדווה הוא אכן די מיוחד (כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים ובמבנה שלהם), חשוב לזכור שהוא אינו מבודד באיזושהי בועה – יש לו את מקומו בשוק הקריפטו, שם מעט מאוד היוצרים יכולים לעשות כדי להשפיע על מחיר המטבע או על חלוקתו.

אדווה היא, עם זאת, כל הזמן נכנס לחדשות הקריפטו מהמון סיבות חיוביות. התחדשות המטבעות הקריפטוגרפיים והמסע לחיים גרמו להרבה חובבי קריפטו להתרגש ולהתרגש. זה אמור, בתורו, לעורר גל חדש של פעילות אדווה, שצפוי לקרות.

הרבה אתרים, בלוגים ומאמרי חדשות חושבים שזו נקודת המפנה של ריפל – שהמחיר שלה יעלה מנקודה זו ואילך. מישהו שחושב איך להשקיע באפל צריך לזכור זאת.

סיכום

בואו נסכם במהירות כמה דברים שעברנו במדריך זה.

אַדְוָה הוא מטבעות ריכוז מרכזיים, דומה לביטקוין ולליטקוין במבנה. הוא נוצר על ידי חברה פרטית, שמקווה להרוויח ממטבע זה.

ה התכונות הטובות ביותר של אדווה הם מהירים (מהירים יותר מביטקוין) ובטוחים, מבצעים עסקאות בקלות ויש להם נוכחות די גדולה בשוק.

מדריך להשקעה באפל

העובדה שהיא ריכוזית מונעת את כרייתה של ריפל או השגתה בדרך אחרת ולא לקנות או לסחור. זה בדרך כלל מהווה נושא לאנשים שמחפשים דרכים להשקיע באפל.

מצד שני, זה גורם ל תהליך ברור ויעיל יותר. אין לך ברירה, והעובדה שניתן להשיג אותה כמעט אך ורק על ידי קנייה או מסחר מאפשרת לך למקד את נקודות המחקר שלך באופן מרוכז יותר.

אם אתה חושב להשקיע ב- Ripple, בדוק בפורומים ובקבוצות המקוונות השונות המתמחות במחקר ודיבורים על כל הדברים ש- Ripple. כמו כן, חפש חוות דעת מומחים בנושא, ניתוח הטרנדים הסטטיסטיים וכו ‘.

סיכום

אַדְוָה הוא אחד מהיותר מטבעות קריפטוגרפיים מעניינים, בשל תכונותיו ותכונותיו הייחודיות הוא מהווה אתגר יותר עבור משקיעים פוטנציאליים וחובבי קריפטו כאחד.

ישנה דעה רווחת בקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים שאם קריפטו שימושי, אז לא משנה עם התלאות שהוא יצטרך להתמודד איתו – הוא עדיין יבוא בראש וישרוד. לראות את זה של אדווה יתרונות בולטים וברורים שניתן ליישם בעולם האמיתי, יהיה זה הגיוני לחשוב שהוא צריך להמשיך ולצמוח ולהתפתח.

אבל דבר אחרון בספקולציות. תמיד צריך לזכור את זה ספקולציות הן בדיוק זה – ספקולציות. אף אחד לא יודע בוודאות אם אדווה (או כל מטבע מטבע אחר לצורך העניין) יזנקו במחיר או תתרסק ללא סיכוי לחזור. אם מישהו אומר לך שהוא יודע … ובכן, הם שקרנים ענקיים.

קח תמיד ספקולציות, ניחושים ודעות עם גרגר מלח. עשה את המחקר שלך, צור דעה משכילה ומושכלת ו לנהל את הכספים שלך – לעולם אל תשקיע יותר ממה שאתה מוכן להפסיד. כמו כן, בחרו בפלטפורמה אמינה לרכישת Ripple. האפשרויות המומלצות ביותר כוללות את Coinbase, Binance ו- Kraken.

אני מקווה שמדריך זה עזר לך להיות מושכל יותר בנושא Ripple ועל הדרכים השונות כיצד להשקיע ב- Ripple. אם אתה מחליט על השקעה – בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map