חיזוי מחיר לייטקוין – האם כדאי להשקיע?

ה מטבע מוצפן שׁוּק חווה עליות ומורדות במהלך השנה האחרונה. בזמן שכולם מדברים על מטבעות קריפטוגרפיים, יש עדיין שאלות רבות לענות עליהן.

האם אתה מבולבל אם אתה צריך להשקיע ב ליטקוין? לא בטוח אם המחיר יעלה או יירד?

ובכן, הנה החדשות הטובות: על כל השאלות שלך אענה במדריך זה. אסקור את היסודות של ליטקוין, ואשתף אתכם בתחזיות המחיר המועדפות עלינו על ליטקוין. קשה לחזות את העתיד המדויק של ליטקוין, אך אנו יכולים לעזור לך בבחירה טובה יותר.

Litecoin הוא המטבע השמיני בגודלו, עם שווי שוק של יותר מ -9 מיליארד דולר. אז מה בדיוק הופך את Litecoin לפופולארית כל כך?

An עובד לשעבר של גוגל, צ’רלי לי, יצר את Litecoin ב 2011. בדיוק כמו ביטקוין, Litecoin הוא גם מטבע דיגיטלי. זה בנוי על אותו דבר בלוקצ’יין כביטקוין וניתן להשתמש בו לביצוע תשלומים. היתרון הגדול ביותר שמציעה ליטקוין על פני ביטקוין הוא מְהִירוּת. למעשה, ליטקוין נקרא מטבע “לייט” מכיוון שהוא מהיר כמעט פי ארבעה מביטקוין.

לפני שנכנס לחיזוי המחירים שלנו ב- Litecoin, בואו נסביר תחילה ההבדלים בין ביטקוין לליטקוין.

חיזוי מחיר ליטקוין: ליטקוין לעומת ביטקוין

ליטקוין הוא מאוד דומה לביטקוין. בדיוק כמו ביטקוין, זה גם כן בנוי על אותו קוד. חשוב על זה כעדכון מערכת ההפעלה שתקבל בסמארטפון שלך. בדיוק כמו שעדכון מכוון שפר חלק מהבעיות בסמארטפון שלך, Litecoin מכוון לפתור חלק מהבעיות בביטקוין.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

הבדל מרכזי נוסף הוא המספר הכולל של מטבעות שקיימים. בדומה לאופן שבו אספקת הזהב בעולם מוגבלת, כך גם אספקת מטבעות הקריפטו. ניתן ליצור רק 21 מיליון ביטקוין לכל היותר. המספר המרבי של ליטואינס הוא 85 מיליון.

חיזוי מחיר לייטקוין: ליטואינס.

כדי לבצע תשלום באמצעות מטבע קריפטוגרפי, אתה נדרש לשלם עמלת עסקה. עמלה זו גבוהה בהרבה כאשר עסקאות נשלחות באמצעות ביטקוין ולא באמצעות ליטקוין. זה אומר שזה לא רק מהיר יותר לבצע תשלומים באמצעות Litecoin, אבל זה גם כן הרבה יותר זול. זו אחת הסיבות לכך שסביר יותר שתחזיות מחיר של Litecoin יהיו חִיוּבִי.

במקרה של המטבע הרגיל שלנו, בנקים פדרליים יכולים להדפיס שטרות חדשים כדי להגדיל את היצע המטבע. זה לא המקרה של מטבע קריפטוגרפי, מכיוון שאין ממשלה שיכולה “להדפיס” מטבעות נוספים.

האם ידעת ש כדי להשתמש בהם צריך “לכרות” מטבעות חדשים? שוב, בדיוק כמו זהב!

כל שעליך לדעת הוא שכרייה היא התהליך שבו אנשים משתמשים במחשבים כדי לגלות Litecoin חדש, ביטקוין, ומטבעות אחרים. כדי לכרות את הביטקוין (או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים), אתה צריך א מחשב סופר-מיוחד ועוצמתי, בניגוד למחשבים הרגילים שאתה מוצא בחנויות קמעונאיות.

עם זאת, אתה יכול לכרות את Litecoin באמצעות מחשב רגיל, רק על ידי הוספת כמה יחידות עיבוד גרפיות (GPU). לכן, אם תחליט שאתה רוצה להיות בעלים של ליטקוין אך לא רוצה לקנות אותו בבורסה, כדאי לך לחשוב על כרייתו.

חיזוי מחיר לייטקוין: ביטקוין.

מסיבה זו בדיוק, Litecoin נגיש ליותר אנשים מאשר לביטקוין. זו הסיבה שליטקוין מכונה לעתים קרובות הכסף של המטבע הקריפטוגרפי וביטקוין מכונה הזהב.

להבדלים בין הטכנולוגיה של שני המטבעות יש השפעה רבה על מחירן. עכשיו שאתה יודע איך הטכנולוגיה של Litecoin שונה מהטכנולוגיה של Bitcoin, יהיה לך קל יותר להבין את חיזוי המחירים שלנו ב- Litecoin.

מגמת המחירים ההיסטורית של ליטקוין

Litecoin הייתה אחת המטבעות הקריפטוגרפיים המניבים ביותר בשנת 2018. אם קניתם את Litecoin בתחילת 2017 כאשר מחירו היה ב- 4.50 דולר, היית מכין רווח של כמעט 8000% עד סוף השנה! זו כמעט 80X מההשקעה שלך.

אז אם הייתם משקיעים 500 דולר בינואר 2017 היית מרוויח על כמעט 45,000 $ כאשר מחיר הליטקוין הגיע לנקודה הגבוהה ביותר בדצמבר 2017.

אתה יכול לראות מגמת המחירים ההיסטורית של ליטקוין בתרשים למטה. אין ספק שליטקוין הציגה כמויות עצומות של צמיחה לפני כמה שנים, מה שהופך אותה לאחת מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים לפי צמיחה באחוזים..

חיזוי מחיר לייטקוין: טבלת מחירים לייטקוין.

דבר חשוב נוסף שכדאי שתדעו לפני שנכנס להקרנת Litecoin שלנו הוא זה ל- Litecoin נפח מסחר גבוה. המשמעות היא שיותר ויותר אנשים מוכרים וקונים ליטקוין בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. Litecoin היא הרביעית מבחינת נפח המסחר, ממש אחרי את’ריום.

תחזיות מחיר ליטקוין

אין ספק ששוק הקריפטוגרפים נע מאוד מָהִיר, עושה את זה מאוד מסובך למשקיעים להחליט כיצד לבחור את אפשרויות ההשקעה הטובות ביותר.

במצב זה, עדיף תעשה את המחקר שלך כדי לעזור לך להבין מהן המגמות הנוכחיות בשוק. למעשה, עליך תמיד לפנות למומחה פיננסי לפני ביצוע השקעות גדולות.

להלן הרשימה התחזיות המובילות של Litecoin, בה תוכלו להשתמש כנקודת מוצא במחקר שלכם כדי לעזור לכם להבין טוב יותר את השוק.

חיזוי Litecoin באמצעות ניתוח טכני

ראשית, נסביר את הניתוח הטכני כך שתהיה לך הבנה ברורה של בסיס התחזית הזו.

ה ניתוח טכני שוקל רק את עובדות מגמות המחירים בעבר ובהווה, ומגמות נפח המסחר. זה לא מתחשב בדברים כמו כמה הטכנולוגיה שמאחורי מטבע קריפטוגרפי טובה, וכן הלאה.

אנליסטים טכניים להריץ את הנתונים באמצעות פונקציות מתמטיות בכדי להגיע לחיזוי מחירים. מה שטוב עבורנו הוא שאנחנו לא צריכים לדאוג לחלק המתמטי שכן ישנם אנליסטים רבים שמבצעים את הניתוח ומשתפים אותו באינטרנט.

Walletinvestor.com, אתר שמבצע ניתוח טכני, ביצע חיזוי מחיר של Litecoin לשנה בסביבות 127 דולר. הם צופים כי ייתכן ש- Litecoin אינה ההשקעה הטובה ביותר בטווח הארוך.

חיזוי מחיר של Litecoin: ניתוח נתונים טכניים.

אַחֵר אתר ניתוח טכני מאמין שאם ליטקוין תחצה את רף 250 $, זו תהיה נקודת המוצא של עליית מחירים נוספת. התחזיות שלהם ב- Litecoin לטווח הקצר מוגדרות ב -300 דולר.

כן, אני יודע מה אתה חושב – זה טווח מחירים כה עצום לחיזוי, נכון?

ובכן, מה שנוכל להוריד מניתוח זה הוא שמחירו של ליטקוין, כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, עשוי להשתנות רבות בשנים הקרובות. ראה, זה לא חסר תועלת לחלוטין!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

חיזוי מחיר ליטecoin מבוסס על מחיר הביטקוין

יש הרבה תחזיות שאומרות הצמיחה של ליטקוין תהיה גבוהה מזו של הביטקוין. אף אחד לא באמת יודע מה יקרה, אבל הנה כמה סיבות טובות מדוע יש תחזיות כאלה.

  • Litecoin הציגה צמיחה טובה יותר מביטקוין בשנת 2018;
  • Litecoin שיפרה את הטכנולוגיה בה משתמש הביטקוין (כזכור, היא מהירה פי 4!);
  • נכון לעכשיו, Litecoin מראה התאוששות טובה.

לפי oracletime.com, היתרונות של Litecoin על פני ביטקוין יעניינו משקיעים חדשים רבים. התחזיות שלהם ב- Litecoin לסוף שנת 2020 היו 1000 דולר, אך היו גם תחזיות זה יכול אפילו לעלות עד $ 2000!

הייתה הקרנה נוספת של investingpr.com שציפה שמחירו של ליטקוין יגיע עד 1000 דולר בשנת 2018. הם מצפים כי יותר משקיעים יתחילו להשקיע בליטקוין כאשר הם מחפשים אחר אפשרויות אחרות מלבד ביטקוין, ולהפחית את הסיכון שלהם..

אמנם התחזיות האלה היו ממש מרגשות, אבל זה לא קרה. בינואר 2021 שווי ליטקוין היה כ- 175 דולר. זה רחוק מ- $ 1000, אולם לעולם אינך יכול לדעת מה מביא העתיד.

חיזוי מחיר לייטקוין: תרשימי ביטקוין.

בדיוק איך שמשווים לעתים קרובות ביטקוין לזהב ולייטקוין משווים לעתים קרובות לכסף … מה אנחנו עושים עם זהב בחיים האמיתיים? אחסן אותו. באופן דומה, ישמש ביטקוין עבור ערך אחסון, ואילו Litecoin ישמש ל מבצעים.

כן, זה נכון לליטקוין יתרונות על פני ביטקוין. עם זאת, נכון גם ש- Litecoin עלולה לאבד חלק מיתרונותיה הקשורים לכרייה ולעלויות.

אז ככל שחיזוי המחירים של Litecoin לעיל עשוי לגרום לכם לרצות להשקיע, עליכם לבדוק קודם את הגורמים האחרים לפני שתקבלו החלטה..

תחזית ליטקוין על ידי מומחים (כמו ג’ון מקאפי)

אולי אתה שואל את עצמך, מי כן ג’ון מקאפי? גם אם אתה רק רציני מעט בהשקעה במטבעות קריפטוגרפיים, הגיע הזמן שתכיר את השם. ג’ון מקאפי הוא משקיע קריפטו בגדול ומקדם פעיל מאוד של מטבעות קריפטוגרפיים. לתחזיות המחירים שלו יכולה להיות השפעה ממשית על מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים.

אז מה השקפותיו לגבי עתידו של ליטקוין?

ג’ון מקאפי מאמין שליטקוין לא עלה בערכו כפי שהיה צריך. הוא אמר ש Litecoin יכול לעלות באותה מידה, אם לא יותר, מאשר ביטקוין. אם אנו מאמינים שהתחזית של ג’ון מקאפי לביטקוין נכונה, אז מי אומר שהוא טועה בקשר לליטקוין.

תחזית מחיר לייטקוין: אדם חושב.

ג’ורג ‘טונג, אנליסט קריפטוגרפי, אמר את דעתו על התחזית למחיר Litecoin. לדבריו, מחירו של ליטקוין יעלה עד 1500 דולר בשנת 2018. הוא לא לבד, שכן ישנם מומחים ואנליסטים רבים שהאמינו שמחיר הליטקוין ימשיך לעלות בשנת 2018. עם זאת, כפי שאנו רואים כעת, מחיר הליטקוין ירד משמעותית בסוף 2018. החדשות הטובות הן כי כרגע (יוני 2021) מחירו של ליטקוין עולה אט אט.

לכמה זה יכול לעלות? ובכן, אני מניח רק הזמן יגיד. אבל לפחות עכשיו אתה יודע מה המומחים עושים מזה.

אחת הסיבות לכך שרבים מאמינים שליטקוין יניב ביצועים טובים השנה היא בגלל חזרתו של צ’רלי לי, מייסד Litecoin. הוא עזב את ליטקוין והחליט להצטרף Coinbase, אך לאחרונה הפך שוב לחבר פעיל בצוות ליטקוין.

צ’רלי לי אמר כי 2021 תהיה שנה טובה עבור ליטקוין. עם זאת, הוא סירב לתת את מחירו הצפוי של המטבע הקריפטוגרפי.

חיזוי מחיר ליטקוין מנקודת מבט בוול סטריט

מטבעות קריפטוגרפיים החלו למשוך תשומת לב וול סטריט סוחרים ומשקיעים, גַם. בדיוק כמונו, הם לא יכלו למנוע מעצמם להתעניין במטבעות קריפטוגרפיים.

לוול סטריט ניסיון רב בכל הנוגע להשקעות במניות ונכסים אחרים. המשמעות היא שהם צריכים לקבל מושג טוב מהי ומה לא השקעה טובה.

קלי, הראש ofBK ניהול הון (LLC), הוא סוחר בוול סטריט שתפקידו לעקוב אחר שוק הקריפטו. BK Capital Management היא חברה שמתמקדת בהשקעות במטבעות קריפטוגרפיים. קלי נתן תחזית ליטקוין של 87 $ – 107 $ במשך 12 החודשים הבאים, כך שייתכן וזו לא ההשקעה הטובה ביותר כרגע. עם זאת, על פי אותו מקור. מחיר ליטקוין יכול לעלות עד 347.8 דולר בסוף שנת 2024.

תחזית מחיר לייטקוין: משקיעים בוול סטריט.

קלי חיובית כלפי ליטקוין בגלל היתרונות שיש לה על פני הביטקוין. הוא חושב שעסקאות מהירות יותר ועמלות נמוכות הם שהופכים את ליטקוין לאופציית השקעה אטרקטיבית עבור כולם.

נסה לחשוב על Litecoin כאל אייפון X ועל ביטקוין כמו אייפון 8. ההבדל היחיד הוא שאייפון X הוא זול יותר במקרה זה.

חיזוי מחיר ליטקוין לשנת 2021

אם אתם מתכננים להשקיע בליטקוין לטווח הארוך, מומלץ לבחון תחזיות מחירים לשנת 2021..

Longforecast.com הוא אתר המתמחה במתן תחזיות פיננסיות ארוכות טווח באמצעות ניתוח טכני. Longforecast.com תחזיות Litecoin 2021 ב בטווח של 86 עד 170 דולר.

Oracletimes.com הוא אתר אחר שמצפה שמחיר Litecoin יהיה 1000 דולר בשלב כלשהו בעתיד הנראה לעין.

חיזוי מחיר לייטקוין: ליטקוין, את'ריום וביטקוין.

ההקרנה הזו מבוססת על הביצועים של Litecoin בשנת 2017 – שהיו טוב יותר מביצועי ביטקוין ב -2017. עם זאת, הוא אינו מבוסס על ניתוח טכני או חוות דעת מומחה. לכן כדאי לכם להתמקד יותר בתחזיות אחרות.

גורמים אחרים שיכולים להשפיע על עתידו של ליטקוין

ישנם כמה גורמים נוספים שיכולים להשפיע על עתידו של ליטקוין.

טֶכנוֹלוֹגִיָה

השינויים שנעשו בטכנולוגיה של ליטקוין עצמה הם דבר חשוב שיש לשים לב אליו. Litecoin עברה לאחרונה אירוע שנקרא “מזלג קשה”. תן לי להסביר לך מה זה מזלג קשה.

פשוט שים, זה מחלק את המטבע לשניים. חלק אחד מהפיצול הוא עדיין הגרסה הישנה יותר – Litecoin, במקרה זה. החלק האחר של הפיצול מביא לתוצאות לידת מטבע קריפטוגרפי חדש, שבמקרה זה הוא ליטקוין מזומן. Litecoin Cash טוען כי הוא מציע יתרונות מסוימים על פני Litecoin, אך אנו נשמור את הדיון בפעם אחרת.

חיזוי מחיר לייטקוין: ליטקוין על מקלדת מחשב נייד.

אז מה קרה כשהפיצול הזה התרחש? ובכן, משהו טוב היה צריך לקרות, אבל שום דבר לא קרה. למעשה, Litecoin ביצעה טוב מאוד מאז המזלג הקשיח ואילו Litecoin Cash לא עשתה זאת.

קוינדסק אמרה גם את חיזוי המחירים של Litecoin. עוד בשנת 2018 הם האמינו שאם ליטקוין יישאר מעל 240 דולר לפרק זמן קצר, אז זה יכול להגיע לסימן 300 $ בקרוב. לדבריהם, ליטקוין יכולה ליהנות מהחדשות החיוביות של המייסד צ’רלי לי, ומהשקת התכונות החדשות שלו. למרבה הצער, זה לא קרה אז.

תַקָנוֹן

אתה יכול לדמיין שאתה משחק משחק כדורגל בלי שום שופט? זה לא יעבוד טוב, נכון? ובכן, כך עובד שוק הקריפטוגרפים כרגע – אין תקנות!

כל זה ישתנה בקרוב. רגולטורים מכל רחבי העולם הפכו להיות פעיל מאוד כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים. איש אינו יודע איזו השפעה תהיה על התקנות על עתידו של ליטקוין, או על כל מטבע מטבע אחר.

מה שאנחנו כן יודעים זה שהתקנות האלה יכולות להאט את שׁוּק, בכללי. לכך עשויה להיות השפעה דומה על תחזית Litecoin. אני ממליץ לך עדכן את עצמך בתקנות חדשות של קריפטו כיוון שזה יעזור לך לשמור על אבטחת ההשקעות שלך.

אז כדאי ליטקוין להשקיע?

כפי שאתה יכול להבין, יש תשובה לא פשוטה לשאלה זו. זה מאוד מסובך לחזות מה יכול להיות מחיר הליטקוין תוך 24 שעות – ואף קשה יותר לחזות את מחיר הליטקוין בעוד שנה.

מה שאנחנו יכולים לראות מחיזויי המחירים של Litecoin לעיל, לעומת זאת, זה Litecoin נע בכיוון חיובי. יש לו את חוזקות טכנולוגיות זה יכול לעזור לו להיות פופולרי עוד יותר בעולם הקריפטו.

אני חושב ש ניתוח טכני ו עצת מומחה זה משהו שתמיד כדאי לקחת בחשבון לפני שתשקיע. אני גם מאמין בזה תַקָנוֹן יכולה להיות השפעה גדולה על עתידו של ליטקוין. לכן, חשוב שתלמד על תקנות אלה, במיוחד במדינתך.

אֲפִילוּ המשקיעים הגדולים ביותר ומומחים של מטבע קריפטוגרפי מתקשים לחזות את עתיד הקריפטו. אז לפני שתשקיע, כדאי לך לעשות כמה שיותר מחקר ותכנן את ההשקעות שלך כך שגם אם המחירים יירדו, אתה עדיין בטוח.

והכי חשוב, אל תשקיע את כל הכסף שלך במטבע יחיד בלבד. גם אם אתה מוצא את אחד מתחזיות המחירים של Litecoin לעיל כמושך מאוד, לעולם לא להשקיע יותר thaנ אתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

* הערה: מאמר זה הוא דעה אישית. לפני שתקבל החלטות השקעה כלשהן עליך להתייעץ עם איש מקצוע.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map