כיצד לקנות שולי – רכישת שפה קלה

אם אתה מעוניין להגדיל את תיק הקריפטוגרפים שלך וחושב לקנות את Verge? ובכן, הגעת למקום הנכון!

במדריך השלם “כיצד לקנות את Verge”, אני אראה לך את כל מה שאתה צריך לדעת. זה יתחיל בסקירה כללית של מה שהוא למעשה Verge, רק כדי לוודא שאתה יודע את כל העובדות לפני שאתה מחליט לקנות.

לאחר מכן, אני הולך לספר לך על חמש בורסות שונות של מטבעות קריפטו שתוכל לקנות מ- Verge, יחד עם כל היתרונות והחסרונות שלהן..

לבסוף, כשאתה מוכן, אני אתן לך מדריך שלב אחר שלב עם תמונות כיצד לקנות את Verge.

אין יותר זמן לבזבז, אז בואו נגלה כיצד פועלת Verge!

מבוא: מהו The Verge?

מטבע Verge נוצר בשנת 2014 על ידי מפתח אנונימי בשם “Sunerok”. למרות שהפרויקט נמשך למעלה מארבע שנים, איש לא הצליח לגלות מי הוא. הדבר היחיד שאנו יודעים הוא שסונרוק הוא זכר!

קופון Coinbase האחרון נמצא:

הסיבה ש- Sunerok השיקה את Verge הייתה שהוא רצה ליצור מטבע מטבעות אנונימי יותר מביטקוין.

הסיבה לכך היא שאף על פי שאיש אינו יודע את זהות העולם האמיתי העומד מאחורי כתובת ביטקוין, ניתן לגלות פיסות מידע אחרות. זה כולל התבוננות בעסקאות קודמות או אפילו מציאת היתרה הכוללת שבכתובת!

זה המקום בו Verge שונה מכיוון שברגע שנשלחת עסקה, איש אינו יכול לראות את המידע בבלוקצ’יין.

כאשר Verge שוחרר לראשונה בשנת 2014 זה נקרא למעשה DogecoinDark, עם זאת, היזמים האמינו שזה נשמע כאילו זה מקדם את האינטרנט החשוך, ולכן הם שינו אותו!

ורג ‘מקווה להפוך יום אחד למערכת תשלומים גלובלית, המאפשרת לאנשים לשלוח ולקבל כסף בקלות, בזול ובמהירות. זה למעשה מתפקד הרבה יותר טוב מביטקוין, שכן לעסקת Verge לוקח רק 30 שניות לאשר, ואילו ביטקוין בדרך כלל לוקח 10 דקות.

זה יכול גם לעבד הרבה יותר עסקאות במקביל. ביטקוין יכול לעבד 7 עסקאות בשנייה בלבד, בעוד Verge יכולה לבצע 100!

עוד דבר אחד. כשאתה מתחבר לרשת Verge, אף אחד לא יכול לראות את כתובת ה- IP שלך. המערכת משתמשת במשהו שנקרא TOR ו- I2P כדי להסתיר את מיקום השולח והמקלט!

הערה: Tor מייצג את “רשת הבצל”. הן TOR והן I2P מסתירים את כתובת ה- IP על ידי מעבר דרך מספר שרתים. זה כמעט בלתי אפשרי להתחקות אחר היכן המשתמש מבוסס!

מטבע שולי נקרא לפעמים גם XVG, שהוא “סמל התווית” שלו. זה זהה לקרוא לביטקוין “BTC”, או Ethereum “ETH”. לאחר שההיצע הכולל של XVG יגיע ל -16.5 מיליארד, לא יונפק יותר!

כאשר הוורג ‘שוחרר לראשונה בשנת 2014, זה עלה רק 0.000005 דולר לקנות מטבע אחד. כשהגיע לערכו הגבוה ביותר בדצמבר 2017, זה עלה ל -0.29 דולר, גידול כולל של יותר מ -5 מיליון אחוזים! מי שהיה אמיץ מספיק להחזיק מעמד זמן כה רב הוא עכשיו אדם עשיר מאוד!

אז עכשיו כשתדעו מה זה, בואו נגלה איפה לקנות את המטבע Verge!

היכן ניתן לרכוש מטבע Verge

כפי שמטבע Verge קיים מאז 2014, ישנן מרכזיות רבות ושונות המאפשרות לקנות אותו. בחלק זה של המדריך שלי “איך לקנות את Verge”, אני אציג רשימה של חמישה מהטובים ביותר.

לאחר שאפרט את כל היתרונות והחסרונות של כל חילופי Verge תוכלו להחליט בעצמכם באיזה מהם תרצו להשתמש! בואו נתחיל עם Binance!

בינאנס

בינאנס היא אחת מהבורסות הפופולריות ביותר, וזה מפתיע שכן הן נוצרו רק בשנת 2017! למעשה, אחת הסיבות לכך עשויה להיות העובדה שהם מציגים מעל 100 מטבעות ואסימונים פופולריים שונים.

אחד החסרונות של Binance הוא שהוא לא מאפשר לך להשתמש בכרטיס חיוב / אשראי או חשבון בנק כדי להפקיד. פירוש הדבר שתצטרך לממן את חשבונך באמצעות מטבע קריפטוגרפי. עם זאת, לפחות זה בחינם!

עמלות המסחר גם הן נמוכות מאוד, מכיוון שתחויב רק ב- 0.1% בכל פעם שתבצעו עסקאות. אתה יכול להפחית את זה ב 50% אם אתה משתמש במטבע Binance (BNB) כדי לשלם עבור העמלות שלך! אם אתה צריך למשוך את Verge, זה יעלה לך 0.1 Verge, שזה בערך סנט אחד!

אם תחליט להשתמש בינאנס לרכישת מטבע Verge, תוכל להחליף אותו עם Bitcoin (BTC) או Ethereum (ETH).

עובדה מהנה: שוק Binance תוכנן על ידי מפתח שנהג לעזור בבניית תוכנת מסחר לוול סטריט!

הביטחון נלקח ברצינות רבה ב Binance. בכל פעם שתתחבר או תמשוך מטבעות תתבקש לאשר את Google Authenticator, מה שמוסיף רמה נוספת של אבטחה בחשבונך.

יתרונות

 • מעל 100 מטבעות ואסימונים שונים
 • מעולם לא נפרץ
 • דמי מסחר ומשיכה נמוכים
 • פלטפורמה בסיסית ומתקדמת כאחד

חסרונות

 • אין פיקדונות מטבע פיאט

עכשיו שאתה יודע על Binance, החלק הבא של המדריך שלי “איך לקנות Verge” הולך לספר לך על HitBTC!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

HitBTC

מבוסס אסטונית HitBTC החליפין קיים הרבה יותר זמן מביננס. למעשה, הם נוצרו בשנת 2013!

היתרון החשוב ביותר ל- HitBTC הוא בכך שהם מאפשרים לך להשתמש בכסף בעולם האמיתי כדי להפקיד ולהוציא כספים! המשמעות היא שבמקום שתצטרך להפקיד באמצעות מטבע קריפטוגרפי, תוכל להשתמש בחשבון הבנק שלך! לקוחות הממוקמים באירופה יופנו ל- SEPA וכל השאר ישתמשו ב- SWIFT.

יש לשקול שני דברים אם תחליט להפקיד בחשבון הבנק שלך. ראשית, לפני שתוכל לעשות זאת יהיה עליך להזדהות על ידי העלאת מסמכים שונים. זה יכול לקחת כמה ימים לפני אימות החשבון. שנית, זה ייקח גם בין 1-3 ימי עבודה לפני שההעברה הבנקאית שלך תגיע ל- HitBTC!

אם אתם ממהרים, תוכלו גם להפקיד בחינם באמצעות מטבע קריפטוגרפי. HitBTC מאפשר לך לקנות מטבע Verge עם Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) או Tether (USDT). כל סחר יעלה לך רק 0.1%.

אחד החסרונות של השימוש ב- HitBTC הוא ששרתיו נפרצו בשנת 2015. הרבה אנשים איבדו את מטבעותיהם, וזה די מדאיג..

פתק: לעולם לא שמור את מטבעות Verge שלך ​​בתמורה לזמן ארוך יותר ממה שאתה צריך. עדיף תמיד למשוך אותם לארנק המטבע Verge האישי שלך, שם הם בטוחים. למידע נוסף על סוגי ארנקים שונים, עיין במדריך שלי כאן.

יתרונות

 • מאפשר פיקדונות מטבע פיאט
 • עמלות מסחר נמוכות

חסרונות

 • אימות ארוך להפקדות פיאט
 • הבורסה נפרצה בשנת 2015

ההחלפה הבאה שנסקר במדריך “איך לקנות גבול” היא Cryptopia!

קריפטופיה

המלצות ההחלפה שלי עד כה הובילו אותך לסין ולאסטוניה. הגיע הזמן להסתכל בבורסה מבוססת ניו זילנד! נוצר בשנת 2014, קריפטופיה ציין יותר מ -500 מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

אחד מאלה הוא המטבע Verge! למעשה, אתה יכול לקנות מטבע Verge בתמורה לביטקוין (BTC), Doge (DOGE), Litecoin (LTC) או Tether (USDT), מה שנותן לך אפשרויות רבות יותר מהבורסות האחרות שהצעתי..

מכיוון שהתקנות בניו זילנד מחמירות באמת, אתה יכול להשתמש בחשבון בנק רק אם הוא נמצא במדינה. אם אתה, אז נהדר! אם לא, יהיה עליכם להפקיד באמצעות מטבע מטבע. עם זאת, כמו כל שאר הבורסות שרשמתי עד כה, גם זה אינו כרוך בתשלום.

דמי המסחר מעט גבוהים יותר ב- Cryptopia, ועולים 0.2% על כל עסקה. עם זאת, אני חושב שזה עדיין די נמוך.

האבטחה טובה מאוד גם ב- Cryptopia, שהיא חייבת להיות, מכיוון שהם רשומים בממשלת ניו זילנד.

לקריפטופיה יש גם שוק המאפשר לך לקנות ולמכור מוצרים באמצעות מטבע קריפטוגרפי, ממש כמו eBay!

יתרונות

 • יותר מ -500 מטבעות אלט שונים
 • אבטחה טובה מאוד

חסרונות

 • פיקדונות מטבע פיאט רק עבור חשבונות בנק בניו זילנד
 • אגרות מעט גבוהות יותר ב -0.2%

YoBit

ההחלפה הבאה של המדריך שלי “כיצד לקנות Verge cryptocurrency” היא YoBit. YoBit, שנוצר בשנת 2015 וממוקם ברוסיה, מונה יותר מ -400 מטבעות קריפטוגרפיים שונים. יתרון גדול לשימוש ב- YoBit הוא שהם משתמשים במעבדי תשלום של צד שלישי כגון Perfect Money ו- AvdCash, כלומר ניתן להפקיד באמצעות כסף בעולם האמיתי..

זה כולל כרטיס חיוב / אשראי, חשבון בנק ובהתאם למדינה בה אתה גר, שובר מזומן! אם אתה מפקיד בדולר, רוב שיטות המטבע של פיאט הן בחינם, עם זאת, תצטרך לשלם עמלה בעת משיכתך. לדוגמא, משיכות PerfectMoney עולות 7%, וזה די גבוה.

אם תחליט לקנות את Verge מ- YoBIT, תוכל להחליף אותו ב- Bitcoin (BTC) או ב- Tether (USDT). דמי מסחר עולים 0.2% עבור כל עסקה, אולם הם מוזלים אם אתה סוחר בסכומים גדולים יותר.

YoBit אכן מציע אימות דו-גורמי ליתר ביטחון, אולם בשנת 2017 נחקרה הבורסה על ידי הרגולטורים הרוסים בנוגע להונאה פוטנציאלית..

חשוב תמיד לזכור שלא משנה באיזה בורסה אתה משתמש, הכספים שלך לעולם אינם בטוחים ב 100%. שמור תמיד כמויות גדולות של מטבעות בארנק מטבע פרטי של Verge.

אין צ’אט חי או מתקן תמיכה טלפוני, אך כאשר אתה מתחבר לחשבונך תוכל להגיש כרטיס תמיכה.

יתרונות

 • הרבה דרכים שונות להפקיד כסף בעולם האמיתי
 • מעל 400 מטבעות שונים
 • פלטפורמת מסחר קלה

חסרונות

 • עמלות גבוהות למשיכת מטבע פיאט
 • נחקר בשנת 2017 בגין הונאה אפשרית
 • אין צ’אט חי או תמיכה טלפונית

עכשיו כשאתה יודע על YoBit, הסקירה הסופית של “כיצד לקנות מדריך Verge” תהיה ב- Bittrex!

ביטרקס

נוצר בשנת 2014, ביטרקס ממוקם בלאס וגאס. הם למעשה אחת הבורסות הגדולות ביותר לנפח מסחר ומציעות הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כולל מטבע Verge.

למרבה הצער לא ניתן להשתמש במטבע פיאט להפקדה, עם זאת, צוות ביטרקס הודיע ​​שהם מתכננים להציע זאת בעתיד..

בכל פעם שתסחר תשלם עמלה של 0.25% והמשיכות הן בחינם (מלבד עמלת העסקה של בלוקצ’יין)! אתה יכול להחליף Bitcoin (BTC) או Tether (USDT) אם אתה רוצה לקנות Verge.

כחברה בארה”ב, הביטחון נלקח ברצינות רבה בביטרקס. למרות שמשמעות הדבר שההחלפה היא אחת המאובטחות ביותר, המשמעות היא גם שאימות חשבון לוקח זמן, במיוחד בתקופות עמוסות.

ישנן מספר דרכים לקבל תמיכה בלקוחות ב- Bittrex, כולל כרטיס מקוון, טוויטר ואפילו פייסבוק, אולם זמני התגובה יכולים להיות איטיים מאוד. לבסוף, ממשק האתר קל מאוד לשימוש, מה שהופך אותו לאידיאלי למתחילים!

יתרונות

 • מבחר טוב של מטבעות לבחירה
 • אבטחה מצוינת
 • אין עמלות למשיכה

חסרונות

 • עדיין אין פיקדונות על כספי פיאט
 • אימות איטי וזמני תמיכת לקוחות
 • חלק ממדינות ארה”ב אינן מורשות להשתמש בבורסה

אז הנה לכם! חמש מרכזיות שונות לרכישת מטבע Verge! איזה מהם אתה חושב שאתה הכי אוהב את הצליל? יש אנשים שמעדיפים עמלות נמוכות, בעוד שאחרים לא אכפת להם לשלם יותר אם זה אומר שהם יכולים להפקיד במטבע בעולם האמיתי, אז תחשבו!

בחלק האחרון של המדריך שלי, אני אתן לך הוראות שלב אחר שלב כיצד לקנות את Verge with Binance.

הסיבה שבחרתי ב Binance היא שזו הדרך הקלה והמהירה ביותר לקנות Verge. יש להם גם עמלות נמוכות באמת, הרבה נפח מסחר והאבטחה שלהם טובה, מה שהופך אותו לבורסה המושלמת למתחילים!

כיצד לקנות סף: מדריך שלב אחר שלב

אם תרצה, תוכל לקנות את Verge on Binance באמצעות כרטיס אשראי או חיוב – התהליך דורש מחקר קודם, אך בכלל לא צריך להיות קשה. עם זאת, לצורך המשכיות, נדון ברכישת Verge באמצעות Coinbase.

להוראות כיצד להקים חשבון ב- Coinbase, עיין במדריך שלי כאן!

קנו ETH ב- Coinbase

ברגע שכולכם מסודרים ב- Coinbase, אתם מוכנים ללכת לקנות את’ריום!

 1. בחלק העליון של הדף לחץ על לקנות למכור

  כיצד לקנות מטבע Verge ב- Coinbase

 2. מרשימת המטבעות בחר את’ריום

  כיצד לקנות מטבע Verge ב- Coinbase

 3. בתחתית הדף תראה תיבה ששואלת אותך כמה את’ריום אתה רוצה לקנות. החלטתי לקנות 125 יורו, עם זאת, המטבע שלך יהיה תלוי היכן אתה גר. כאשר אתה מזין את כמות המטבע הפיאטי, המקבילה של Ethereum תעדכן.
 4. להשלמת הרכישה לחץ על קנו את Ethereum באופן מיידי.

  מגבלת כרטיסים שבועית של Coinbase

שליחת ETH לביננס

עכשיו שיש לך כמה מטבעות Ethereum שלך Coinbase חשבון, כעת עליך להעביר אותם אל בינאנס. בואו נגיע לעמוד הנכון לפני פתיחת חשבון ב- Binance.

 1. ראשית לחץ על חשבונות בתחילת הדף

  קטגוריית חשבון Coinbase

 2. בחר את’ריום ואז לחץ על לִשְׁלוֹחַ.

  ארנק ETH של חשבון Coinbase

 3. כאן תצטרך להזין את כתובת ההפקדה שלך ב- Binance. כעת עליך לפתוח כרטיסייה חדשה כדי שתוכל ליצור חשבון ב- Binance. לאחר שהגדרת את Binance, עבור לשלב הבא של “כיצד לקנות מדריך Verge”.
 4. כדי לקבל את כתובת ארנק Ethereum שלך ב- Binance, הזז את העכבר כְּסָפִים ואז לחץ על פיקדונות.הפקדת כספי מטבעות
 5. לאחר מכן, עליך ללחוץ על התיבה הנפתחת ולחץ על את’ריום.
 6. כעת תראה את כתובת ההפקדה שלך ב- Binance. לחץ על העתק כתובת ואז חזור לכרטיסיית Coinbase שלך!כתובת הפקדה של Ethereum

 7. הדבק את כתובת הארנק של Binance שהעתקת זה עתה לחשבון Coinbase שלך. לאחר שתלחץ על לִשְׁלוֹחַ, האתריום שלך אמור להגיע לבינאנס תוך כעשר דקות.

כיצד לקנות מטבע Verge ב- Binance

כעת אתה נמצא בשלב הסופי של רכישת Verge! ברגע שחשבון Binance שלך ​​ממומן אתה מוכן לסחור!

 1. בראש הדף, הזז את העכבר מעל לְהַחלִיף ולחץ על בסיסי.החלפה בסיסית של Binance
 2. בצד ימין של הדף לחץ על ETH, לחפש אחר XVG ואז לחץ על XVG / ETH.תרשים מחירים Verge ו- Ethereum
 3. אתה נמצא כעת במסך המסחר הראשי עבור זיווג Verge / Ethereum.
 4. בתחתית הדף, חפש את ה- קנה XVG. כעת לחץ על שׁוּק, אשר יבטיחו שתקבלו את המחיר הטוב ביותר שיש!
 5. בתוך ה כמות בתיבה, הזן את מספר מטבעות ה- Verge שאתה רוצה לקנות. אם ברצונך להחליף את יתרת Ethereum המלאה שלך, לחץ על 100%
 6. להשלמת הסחר Verge שלך, לחץ על קנה XVG.

וזה הכל! קנית עכשיו את מטבעות Verge הראשונים שלך אי פעם! אל תשכח, אם אתה מחפש להחזיק במטבעות שלך לטווח ארוך, עדיף למשוך אותם לארנק הפרטי שלך. למידע נוסף על בחירת ארנק מטבע Verge, עיין במדריך שלי כאן!

סיכום

אז מה חשבתם על המדריך שלי “איך לקנות את Verge”? אני מקווה שאם אתה קורא את זה מההתחלה ועד הסוף, אתה צריך עכשיו להבין טוב מאוד על מה הפרויקט.

אם החלטתם שאתם אוהבים את הצליל של Verge, אז כדאי שתדעו עכשיו חמש מהמרכזיות הטובות ביותר לקנות אותו. איזו בורסת Verge עונה על צרכיך לדעתך? האם אתה מעדיף עמלות נמוכות, מתקני פיקדון פיאט או אבטחה גבוהה באמת?

אני מעדיף להשתמש בינאנס מכיוון שזה ממש מהיר לקנות את המטבעות שאתה רוצה! עקבת אחר המדריך המפורט שלי ועשית עסק? אם כן, כמה מטבעות Verge קנית!?

כל מה שתרצה לומר על Verge, טוב או רע, אשמח לשמוע את זה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map