כיצד להשקיע בביטקוין והאם ביטקוין הוא השקעה טובה?

ביטקוין נושא השנים האחרונות בעולם הקריפטו. בסוף 2017 נראה היה שכולם יודעים מה זה ביטקוין. וכל אחד שלא ידע מה זה, נראה ששאל על כך, כמו גם תוהה כיצד להשקיע בביטקוין. אבל למה?

ובכן, זה פשוט.

מחיר הביטקוין צמח בקצב עצום בשנים האחרונות. למעשה, הוא גדל כל כך הרבה שהוא גורם להשקעות רגילות אחרות (מניות, אג”ח וכו ‘) להיראות חסר טעם.

עם זאת, השקעה בביטקוין הופכת להיות יותר ויותר פופולרי. לפני שתחליט על השקעה, עם זאת, ודא שבחרת פלטפורמת ההחלפה הנכונה לרכוש את המטבעות שלך מ!

בואו נדבר ביטקוין

בואו נשווה את הצמיחה של ביטקוין ל הצמיחה של אֲמָזוֹנָה (כן, החברה). אמזון ראתה צמיחה עצומה בחמש השנים האחרונות והייתה אחת החברות המובילות בעולם! אם קניתם נתח של אמזון לפני 5 שנים זה היה עולה לכם 274 דולר. אותו נתח יהיה שווה כעת 3100 דולר היום.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

בואו נשווה את זה לביטקוין. אם ידעת על ביטקוין וקנית אחד לפני 5 שנים זה היה עולה לך 45 דולר. עכשיו אותו ביטקוין יהיה שווה 11,194 דולר. אתה יכול לראות למה אני מתכוון בכך שהשקעות אחרות נראות חסרות טעם עכשיו, נכון?

כיצד להשקיע בביטקוין: אישה שמזכירה את פרטי האשראי שלה באמזון.

בכל מקרה, זה מספיק לגבי אמזון. מה שאתה באמת רוצה לדעת זה האם עכשיו זה זמן טוב להשקיע בביטקוין, איך להשקיע בביטקוין ואם כן, מה הדרך הטובה ביותר להשקיע בביטקוין היא.

אז בואו נגיע לזה, נכון?

מהו ביטקוין והאם ביטקוין הוא השקעה טובה?

כדי לדעת האם ביטקוין הוא השקעה טובה או לא, עליכם להבין מעט מהו ביטקוין. השקעה במשהו שאתה לא יודע עליו כלום תמיד רעיון רע.

לכן, תמיד עשה הרבה מחקר ושוחח עם יועץ פיננסי לפני ההשקעה.

במילים פשוטות, הביטקוין הוא מטבע דיגיטלי זה כסף באינטרנט. בדיוק כמו הכסף שאנו משתמשים בו מדי יום, אתה יכול להשתמש בביטקוין כדי לקנות, למכור ולסחור עם אנשים אחרים. כאשר אתה קונה ביטקוין (אותו אראה לך כיצד לעשות את הסעיף “כיצד להשקיע בביטקוין?” בהמשך), אתה לאחסן אותו בארנק דיגיטלי.

כיצד להשקיע בביטקוין: מכניסים כספומט וכרטיס אשראי מוכנס לתוכו.

לאחר מכן תוכל לשלוח ביטקוין מהארנק הדיגיטלי שלך לארנקים הדיגיטליים של אנשים אחרים, ממש כמו העברה בנקאית. זה נקרא עסקת ביטקוין. כל העסקאות נשמרות בתאריך את הביטקוין בלוקצ’יין, שהיא סוג של טכנולוגיה השומרת על ביטקוין שלך מפני האקרים.

מטרת הביטקוין היא להסיר את הצורך בכך שחברה אחת (בנקים, פייפאל וכו ‘) תהיה בעלת שליטה על הכסף שלך. במקום זאת, עם הביטקוין יש לך שליטה מלאה. כל עסקאות הביטקוין מאושרות ברשת משותפת חסרת אמון שאינה בבעלות אף אחד.

השקעת הביטקוין

כפי שציינתי לעיל, ביטקוין הוכיח את עצמו ככזה אחת ההשקעות הטובות ביותר בעשר השנים האחרונות. למרות שאנשים רבים הטילו ספק בביטקוין, הוא המשיך לעלות משנה לשנה.

בואו נסתכל כיצד צמח הביטקוין מאז הקמתו בשנת 2009:

לידתו של הביטקוין: ביטקוין נקנה לראשונה בשנת 2010 במחיר של כ -0.06 דולר. כן זה נכון! 0.06 דולר – זול יותר מחטיף שוקולד. לכן, אם היו לכם 20 דולר להשקיע בביטקוין בשנת 2010, הייתם יכולים לקנות 333 ביטקוין. 333 Bitcoins אלה יהיו שווים כעת מעל 3.7 מיליון דולר! אני מהמר שאתה רוצה שהיית יודע להשקיע בביטקוין אז, נכון?

2011: הביטקוין צמח בהתמדה בשנת 2010 והחל את 2011 במחיר של בסביבות 0.30 דולר. לקראת סוף 2011 זה היה שווה סביב 6.10 דולר. זו עלייה כוללת של מעל 2000%! בשלב זה שימש ביטקוין לרכישת דברים לא חוקיים דרך האינטרנט “האינטרנט האפל”.

הערה: עסקאות ביטקוין הן אנונימיות. זה מאפשר לאנשים להיות לא ידועים כשמשלמים בביטקוין. האתר הנפוץ ביותר שהיה ידוע במכירת דברים לא חוקיים ברשת לביטקוין היה “דרך המשי”. כפי שאתה יכול לדמיין, “דרך המשי” הסתיים רע עבור יוצרו.

כיצד להשקיע בביטקוין: טרייד - ביטקוין לשקית אבקה לבנה.

2013: זו הייתה השנה של “ביטקוין התקבל כאן”. עסקים החלו לקבל ביטקוין כאופציית תשלום וביטקוין הגיע סה”כ שווי שוק של מיליארד דולר. עד סוף 2013 היה ביטקוין אחד שווה בסביבות 817 דולר!

שווי שוק: שווי השוק של ביטקוין הוא המחיר הכולל של כל הביטקוינים שנוספו יחד.

2014: באשר למחיר, 2014 לא הייתה שנה נהדרת לדעת להשקיע בביטקוין. מחיר הביטקוין צנח עד סוף השנה ל -300 דולר. עם זאת, זו הייתה השנה בה מיקרוסופט התחיל לקבל תשלומי ביטקוין. כעת תוכל להשתמש בביטקוין לרכישת משחקי Xbox, אפליקציות וסרטונים ממיקרוסופט. זה היה צעד ענק עבור המטבע הקריפטוגרפי המדובר.

2017: ללא ספק, שנת 2017 הייתה השנה שבה התפוצץ הביטקוין. וול סטריט ובנקים גדולים להשקעות החלו להשקיע בביטקוין. המון המון אנשים החלו לעקוב אחרי הביטקוין – זה התחיל להיות בחדשות כל יום. מחיר הביטקוין עלה מאוד, החל בסביבות 985 דולר ועלה לגובה של כמעט 20,000 $!

אז, כפי שאתה יכול לראות, השקעה בביטקוין הפכה הרבה אנשים לעשירים. עם זאת, עם זאת, חשוב שתבין את היתרונות והחסרונות של השקעה בביטקוין. לכן, לפני שנסביר כיצד להשקיע בביטקוין, בואו נסתכל על היתרונות והחסרונות.

היתרונות של השקעה בביטקוין

יהיו רק 21 מיליון ביטקוין שנוצרו. מה זה אומר עבורך? ובכן, תחשוב על זה. ככל שהביטקוין נהיה פופולרי יותר, כך אנשים יותר ירצו לקנות אותו. אם לא ניתן ליצור עוד ביטקוין, הרי שהביקוש ימשיך לעלות לכל ביטקוין, מה שמעלה את המחיר.

החזר ענק על השקעה. כפי שניתן לראות מציר הזמן לעיל, ביטקוין יכול להציע החזר על השקעתכם שלא תמצאו בשום מקום אחר.

קל להשקעה. קל להשקיע בביטקוין. אתה יכול לקנות אותו ולמכור אותו מתי שאתה רוצה. אינך צריך לחתום על הסכם ואתה יכול לעשות זאת לבד!

השימושים של ביטקוין. יש הרבה שימושים נהדרים לביטקוין. הנה רשימה של הסיבות לכך שאנשים מסוימים מעדיפים להשתמש בביטקוין על פני המערכת הבנקאית המסורתית:

  • זה מאפשר לאנשים לשלוח כסף זה לזה בקלות
  • הרבה יותר מהיר וזול יותר לשלוח תשלומים בינלאומיים
  • לאנשים יש שליטה על הכסף שלהם, במקום שלבנקים תהיה שליטה
  • המשמעות של העסקאות האנונימיות שלה היא כי לאנשים יש פרטיות

חסרונות של השקעה בביטקוין

הפכפך (המחיר משתנה תמיד בדרכים ענקיות). כשחושבים כיצד להשקיע בביטקוין, עליך תמיד לקחת בחשבון את חסרונות ההשקעה. מחיר הביטקוין משתנה כל הזמן. עם זאת, אלה לא רק שינויים קטנים. לדוגמא, אחרי שביטקוין הגיע למחיר הגבוה ביותר של 19,839 דולר ב -17 בדצמבר 2017, הוא צנח ל -12,015 דולר ב -22 בדצמבר. זה הפסד כולל של 7,824 $ תוך 5 ימים בלבד!

תקנות הממשלה. אולי אתה תוהה “אבל למה?”. ובכן, העסקאות האנונימיות של ביטקוין יכולות לגרום לכמות עצומה של בעיות עבור הרשויות המקומיות. הביטקוין מאפשר פעילויות לא חוקיות לשלם עבור מקוון ללא תעודת זהות. כמו כן, הביטקוין יכול לשמש דרך עבור אנשים ועסקים להימנע ממסים.

כיצד להשקיע בביטקוין: ממשלת מדינת אמריקה המאוחדת.

קנה מידה מוגבל. נכון לעכשיו, ביטקוין יכול להתמודד רק 3 עד 7 עסקאות בשנייה. לכן, ככל שהוא הופך פופולרי יותר, הזמן שלוקח לרשת הביטקוין לאמת עסקה מתארך. אם בעיה זו לא תוקנה בקרוב, העמלות למשלוח ביטקוין יעלו, וכך גם הזמן שנדרש למשלוח ביטקוין יגדל. זה יכול להיות שאתה תוהה שלא אֵיך להשקיע בביטקוין, אבל צריך אני משקיע בביטקוין?

למרבה הצער, נראה כי ממציא הביטקוין (סאטושי נקאמוטו) לא חשב על כך שזה יהפוך לבעיה בעתיד..

חוסר ביטחון

מכיוון שביטקוין אינו נשלט על ידי חברה אחת, אין שום עזרה אם אתה עושה שגיאה. לדוגמא, אם אתה שוכח את “הסיסמה” לארנק הביטקוין שלך, אין חברה שתפנה אליה כדי לאפס את הסיסמה שלך. ייתכן שאתה שואל “אבל מה יקרה אם בטעות אשלח את הביטקוינים שלי למקום הלא נכון?” ובכן, התשובה הפשוטה היא ש הביטקוינים שלך ייעלמו לנצח.

השקעה לטווח קצר או השקעה לטווח ארוך?

אז, האם כדאי להשקיע בביטקוין לטווח הארוך או לטווח הקצר? ובכן, אם אתה מסתכל על הצמיחה של הביטקוין בחמש השנים האחרונות, ברור שהחזקת ביטקוין לטווח הארוך נראית כאופציה הטובה ביותר.

כיצד להשקיע בביטקוין: החזר השקעה.

עם זאת, לפני שתלמד כיצד להשקיע בביטקוין, חשוב שתהיה לך אסטרטגיה ברורה בכל הנוגע להשקעה שלך. בוא נעזור לך להבין טוב יותר את מה שהכי יעבוד בשבילך, נכון?

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

השקעה לטווח קצר – דקות, ימים, שבועות

השקעה לטווח קצר פחית דורשים הרבה מזמנך ויכול להיות מאוד מלחיץ כשהמחירים לא הולכים בדרך שלך (אתה מפסיד כסף). עם זאת, כאשר הדברים אכן הולכים בדרך שלך, אתה יכול להרוויח כסף מהיר, ולהנות בכיף.

הייתי ממליץ רק על השקעה לטווח קצר למי שמוכן לעשות זאת השקיעו זמן רב בניתוח תרשימים וביצוע מחקרי שוק. מחיר הביטקוין עובר ויורד מהר מאוד, כך שתמיד עליכם לצפות בתרשימים בקפידה ויש לכם תוכנית מוצקה!

אני ממליץ בחום לא להתחיל להשקיע לטווח קצר ללא שום הכשרה. שוב, תמיד שוחח עם יועץ פיננסי לפני ההשקעה.

השקעה לטווח ארוך (או HODLing) – שנה+

HODL”- תחזיקי מעמד לחיים היקרים. זהו מונח המשמש בעולם הקריפטו כל הזמן. במילים פשוטות, זה אומר להחזיק את ההשקעות שלך. לא רק שהחזקה לטווח ארוך בביטקוין הייתה הדרך הטובה ביותר להרוויח בחמש השנים האחרונות, אלא שהיא גם הקלה ביותר!

אז במקום לשבת כל היום ליד המחשב ולנתח תרשימים – תוכלו לשבת בחיבוק ידיים, להירגע ולחכות שמחיר הביטקוין יעלה. אך זכרו: לעולם אל תשקיעו סכום שלא תוכלו להרשות לעצמכם להפסיד. לא מובטחת השקעה!

עד עכשיו, יהיה לך מושג טוב אם ברצונך להשקיע או לא. אם התשובה שלך היא “כן!”, אנא המשך לקרוא.

כיצד להשקיע בביטקוין?

“כיצד אוכל להשקיע בביטקוין?” – השאלה החביבה על מתחיל חדש. אני מבין כמה קשה יכול להיות למצוא את האפשרות הטובה ביותר שמתאימה לך. אבל אל תיבהלו! בגלל זה אני כאן כדי לעזור.

בואו נדבר על ביטחון

דבר ראשון, אתה צריך להקים ארנק ביטקוין. ארנק ביטקוין הוא כמו הארנק בו אתם שומרים את המטבע המקומי שלכם, ההבדל היחיד הוא שארנק זה שומר מטבע דיגיטלי.

איך להשקיע בביטקוין: אנשים שמדברים על השקעה.

ישנם סוגים שונים של ארנקים דיגיטליים. הנה כמה מהארנקים עליהם אני ממליץ:

ארנקים מקוונים (אפשרות הכי פחות בטוחה)

ארנקים מקוונים צריכים להיות רק אפשרות אחסון זמנית עבור הביטקוין שלך. אתה צריך להשאיר את הביטקוין שלך בארנקים אלה רק אם אתה חייב. למרות שהם כן קל לשימוש, הם הכי פחות מאובטחים. השארת הביטקוין שלך בארנק מקוון פירושה שאתה נותן אמון בביטחון האתר שאתה משתמש בו.

הארנקים המקוונים כוללים: Coinbase ו קסאפו

ארנקי תוכנה (אפשרות בטוחה יותר)

ארנקי תוכנה הם כמו אפליקציות שמתקינים במחשב או בטלפון. הם מציעים לך מידה רבה של אבטחה ומעניקים לך גישה מלאה למפתחות הציבוריים והפרטיים שלך. כמו כן, הם חופשיים לשימוש ופשוטים להתקנה!

ארנקי התוכנה כוללים: סֵפֶר שֵׁמוֹת ו ג’קסקס

ארנקי חומרה (האפשרות הבטוחה ביותר!):

ארנקי חומרה הם האפשרות שאני ממליץ לאחסון הביטקוין שלך. הם מאפשרים לך לאחסן את הביטקוינים שלך במצב לא מקוון על פיסת חומרה קטנה. אתה מחבר את ארנק החומרה למחשב שלך (עם USB) ומעביר אליו את הביטקוינים שלך.

זה מאפשר לך לאחסן את הביטקוין שלך במצב לא מקוון, כך שלא ניתן יהיה לפרוץ אותם. כשאתה תוהה כיצד להשקיע בביטקוין, בהחלט הייתי הולך על הארנק המאובטח ביותר.

עם זאת, יש להם מחיר. רוב ארנקי החומרה הם במחיר של כ -100 דולר, אז אני ממליץ לקנות אחת רק אם אתה משקיע הרבה כסף.

אני ממליץ על ארנקי חומרה: טרזור ו ספר חשבונות ננו ס

כריית ביטקוין

מהו כריית ביטקוין? זה נשמע מבלבל, לא?

אני אעשה כמיטב יכולתנו להסביר זאת במילים פשוטות עבורך.

כריית ביטקוין היא תהליך שמבוצע באמצעות מחשבים מיוחדים. מדובר במחשבים שנועדו לאמת עסקאות בבלוקצ’יין ביטקוין. ל לאמת עסקאות, מחשבים חייבים לפתור בעיה מתמטית.

המחשב הראשון שפותר את הבעיה מתוגמל בביטקוין. זה בדיוק כמו שכורי זהב מתוגמלים בזהב! המחשבים הם כורים! להלן פיתרון נוסף כיצד להשקיע בשאלת הביטקוין.

נשמע קל, נכון? נו, זה לא. ישנם אלפי מחשבים שמנסים לאמת עסקאות. מה שאומר דבר אחד – יש המון תחרות. לכן, אם אתה רוצה לכרות את הביטקוין בעצמך, תצטרך להשקיע הרבה כסף במחשבים כדי לנצח את התחרות שלך!

עם זאת, ישנן אפשרויות אחרות לכריית ביטקוין. האפשרות הנפוצה ביותר עבור כורים קטנים היא הצטרפות לבריכת כריית ביטקוין.

כיצד להשקיע בביטקוין: אסדות כרייה.

כפי שהשם מרמז, בריכת כריית ביטקוין היא מאגר / קבוצת מחשבים שעובדים יחד לאימות עסקאות ביטקוין. כל המחשבים בבריכת הכרייה משלבים את כוח המחשוב שלהם כדי לאמת עסקאות.

בואו נדמיין שהצטרפתם לבריכת כריית ביטקוין ואתם מספקים 5% מכוח המחשוב של בריכת הכרייה ההיא. כאשר מאגר הכרייה שלך יאמת עסקה, תגמול לך 5% מהביטקוין.

אני ממליץ שאם תרצה להתחיל בכרייה, תתחיל בהצטרפות לבריכת כריית ביטקוין.

כריית ביטקוין היא לא תמיד רווחית ומחייבת בסביבות 2000 $ – 3000 $ להגדיר.

למידע נוסף על השקעה בביטקוין, כרייתו, בריכות הכרייה והמחשבים הדרושים לך, קרא את המדריך שלנו "מה זה כריית ביטקוין ואיך זה עובד".

שיטת Coinbase

זו הדרך הטובה ביותר להשקיע בביטקוין למתחילים.

Coinbase היא אחת הבורסות הגדולות בעולם בכל הנוגע למטבעות קריפטוגרפיים. זה מאפשר לך לרכוש ביטקוין באמצעות כרטיס האשראי / החיוב שלך. האתר ידידותי למשתמש, והם מקלים עליכם מאוד בהקמת חשבון.

כיצד להשקיע בביטקוין: Coinbase וביטקוין.

Coinbase לא מאפשר לך רק לקנות ביטקוין אם כי, אתה יכול גם לקנות Ethereum, Litecoin ו- Bitcoin Cash.

יש לי מדריך מלא כיצד להקים חשבון Coinbase – הקפד לבדוק אותו: המדריך השלם כיצד לקנות ביטקוין ואיפה לעשות זאת.

כיצד להשקיע בביטקוין באופן אנונימי?

אחד הדברים שאנשים הכי אוהבים בביטקוין הוא שהוא מאפשר לך לשמור על פרטיות המידע שלך! לכן, לאלו מכם שרוצים להישאר פרטיים במיוחד, קונים את הביטקוין שלכם ב- עמית לעמית פלטפורמת מסחר יכול להיות האפשרות הטובה ביותר עבורך.

אם אתה תוהה כיצד לעשות זאת באופן אנונימי, דבר טוב נוסף בפלטפורמות עמית לעמית הוא שאין לך מתווך לשלם עליו אגרה! זה נכון – עמלות של 0%!

עם זאת, עליכם להיות זהירים בעת השימוש באתרים אלה. חלק ממוכרי הביטקוין עשויים לנסות לגנוב את כספכם, לכן בדקו תמיד כי למוכר בו אתם משתמשים יש משוב חיובי של 100% על חשבונם.

פלטפורמת המסחר של עמית לעמית שאני ממליץ עליה היא LocalBitcoins. באמצעות LocalBitcoins אתה יכול להגדיר את התנאים וההגבלות של רכישת הביטקוין שלך. חלק מהמוכרים מבקשים תעודת זהות, אך אחרים לא.

LocalBitcoins נותן לך אפשרות:

  • מצא אנשים שגרים מקומיים אליך – אז תוכל להיפגש איתם ולשלם במזומן;
  • הפקד את המזומנים שלך בחשבון הבנק של המוכר – עבור לבנק המקומי שלך ושלח אותו למספר חשבון הבנק שהמוכר נותן לך;
  • שלם באמצעות העברה בנקאית – שלח את כספך לחשבון הבנק של המוכר באמצעות פרטי חשבון הבנק שהם נותנים לך.

כספומטים

בדיוק כמו שאתה משתמש כספומט עבור הכסף המקומי שלך (USD, EUR וכו ‘), אתה יכול עכשיו להשתמש בכספומט לביטקוין! ההבדל היחיד הוא שאתה לא יכול להשתמש בכספומטים של ביטקוין כדי למשוך כסף. אתה יכול להשתמש בו רק כדי לקנות ביטקוין. הדבר הטוב ביותר בכספומטים של ביטקוין הוא שהם פָּשׁוּט, קל ל להשתמש, ואתה יכול להשתמש בכסף במזומן / נייר. זו אחת התשובות הקלות ביותר כיצד להשקיע בביטקוין.

כיצד להשקיע בביטקוין: כספומט.

כספומטים של ביטקוין הם אמנם נדירים, אז תצטרך לבדוק אם הראשון נמצא לידך. תוכלו למצוא זאת כאן: כספומט ביטקוין קרוב אלי. חלק מכספומטי הביטקוין מבקשים תעודת זהות, אך רובם אינם זקוקים לכך.

אני ממליץ לך לקחת את פרטי ארנק הביטקוין שלך, כך שתוכל לשלוח את הביטקוין שלך ישירות לארנק הביטקוין שלך ממכונת הכספומט. אם לא, הכספומט של ביטקוין צריך להכין לך ארנק חדש – הוא מדפיס את המפתח הציבורי והפרטי בקבלה שלך..

מסקנות

ושם יש לנו את זה!

עכשיו אתה אמור לקבל מושג טוב אם ביטקוין הוא אפשרות ההשקעה הנכונה בשבילך. ואם כן, אז אתה יודע איך להשקיע בביטקוין.

ביטקוין הוכיח שהוא השקעה נהדרת לאורך השנים, אבל מי יגיד שהצמיחה תימשך? אני מניח שהתשובה לשאלה זו תלויה במי שאתה שואל. יש כל כך הרבה אפשרויות שונות לגבי עתידו של הביטקוין.

אם אתה הולך להשקיע, אני מברך אותך לעולם הקריפטו (הרבה דברים מרגשים קורים כאן). רק תזכור, חשוב שתשקיע רק את מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

אז, יידע אותנו: אתה מתכוון להשקיע? אם כן, איזה פלטפורמת חילופי (או בשיטות אחרות) תשתמש?

* הערה: מאמר זה הוא דעה אישית. לפני שתקבל החלטות השקעה כלשהן עליך להתייעץ עם איש מקצוע.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map