כריית אלקטרונים: כיצד לכרות אלקטרונים?

Electroneum (ETN) הוא קצת חדש בעולם הקריפטו. באופן טבעי, נושאי כריית Electroneum הם חדשים גם כן. הוא נוצר בשנת 2017 כאשר הצוות שעומד מאחוריו ניהל הצעת מטבע ראשונית (ICO) לגיוס כסף לתשלום עבור פיתוח הפרויקט. כיום זהו המטבע הדיגיטלי ה -77 בגודלו. יש לה שווי שוק של כ -142 מיליון דולר.

הרעיון של Electroneum הוא להפוך את הקריפטו לזמין לכולם. הצוות שעומד מאחורי הפרויקט יצר תוכנה קלה מאוד לשימוש והפך אותה לזמינה בהרבה מכשירים שונים. גם משתמשי הטלפון הנייד וגם המשתמשים במחשבים יכולים להגדיר את התוכנה הדרושה למכרה של Electroneum בכמה לחיצות בלבד.

למרות שקל מאוד להתחיל בכריית Electroneum ומשתמשים אינם זקוקים לחומרה מיוחדת, זה עדיין יכול להיות קצת מפחיד – במיוחד אם אינך טיפוס טכני של אדם! לכן יצרנו מדריך שימושי זה לכריית אלקטרונים.

במהלך המדריך, אנו שואפים לענות על השאלות הבאות: מהי Electroneum? איך עובד כריית אלקטרונאום? איזו תוכנה אני צריך? כיצד אוכל להתחיל? כמה כסף אוכל להרוויח בהיותי כורה אלקטרוניום?

מדריך זה ישמש ככניסה שלך לכריית אלקטרונאום וכנראה בכלל לכריית מטבעות קריפטוגרפיים. הסיבה לכך היא ש- Electroneum הוא אחד המטבעות הדיגיטליים הקלים ביותר לשלי.

בסוף המדריך, כדאי שתדעו: מה זה Electroneum, איך להתחיל עם כריית Electroneum גם במחשב רגיל וגם בטלפון נייד ואם זה יהיה משתלם לנסות זאת בעצמכם.

לפני שנמשיך לעניינים, כדאי שתדעו שיש כל כך הרבה דרכים קלות יותר להשיג Electroneum מטבע מוצפן. כל שעליך לעשות הוא לבחור א חילופי מטבעות אמינים ולקנות אותו באופן מיידי.

כמו כן, בין אם מדובר ב- ETN, BTC או ETH, חשוב לבחור בארנק חומרה אמין. חלק מהאפשרויות המומלצות ביותר כוללות Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

מה זה Electroneum (ETN)

לפני שנכנס לכריית אלקטרונים, נתחיל עם היסודות. Electroneum היא מטבע קריפטוגרפי שמבוסס על מטבע דיגיטלי אחר בשם Monero (XMR). הוא משמש לביצוע תשלומים מאדם אחד לאחר. החלק הטוב ביותר (ואולי משתנה עולמי) בקשר למטבעות דיגיטליים כמו Electroneum, Monero ובמיוחד Bitcoin הוא שאף אחד לא צריך לתת לך אישור להשתמש בהם. כל מה שאתה צריך זה חיבור לאינטרנט וכתובת ארנק.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

כמו מונרו, הפרטיות היא חלק חשוב מאוד בפרויקט Electroneum. בלתי אפשרי לחפש יתרות ואף אחד לא יכול לדעת מאיזה ארנק הגיע עסקה. זה נותן גם ל- Electroneum וגם ל- Monero איכות שאין לביטקוין – פטריות.

אפשר לעקוב אחר עסקאות ביטקוין בין משתמשים. המשמעות היא שמשתמש יכול לדעת אם ביטקוין היה מעורב בפשע. זו איכות גרועה שיש לכסף.

לדוגמה, ייתכן שתקבל ביטקוין שמישהו השתמש בו פעם כדי לקנות סמים או חומר מגונה. גם אם קיבלת את זה על משהו תמים כמו למכור משהו OpenBazaar, כשאתה מנסה להוציא את הביטקוין במקום אחר, המקלט יכול להחליט לדחות אותו. למרות שלא ביצעת פשע, הביטקוין יכול להיחשב “נגוע” בגלל עברו.

הודות לתכונות הפרטיות שלהם, אי אפשר לדעת מאיפה הגיעו Electroneum או Monero. משמעות הדבר היא ששני המטבעות יכולים להיחשב פטרייים.

מה הופך את Electroneum למיוחד?

Electroneum שונה ממונרו מכיוון שהצוות שמאחוריו ניסה לעשות את זה קל ככל האפשר לשימוש. הרעיון הוא שכניסה ל- cryptocurrency צריכה להיות פשוטה כמו הורדת יישום למחשב או לטלפון.

כיום, יכול להיות די קשה להשיג כמה מטבעות קריפטוגרפיים. המשמעות היא שאנשים רבים שרוצים להיכנס לקריפטו נרתעים מהצעדים השונים שהיא יכולה לנקוט. משתמשים חדשים לא תמיד רוצים, או פשוט לא יכולים לאמת את זהותם על ידי שליחת מסמכים רגישים לאנשים מוזרים או לחברות מקוונות.

יתרה מכך, מספרים עצומים של אנשים מהעולם המתפתח לא יכלו להירשם להחלפה מכיוון שאין להם שום צורת זיהוי או חשבון בנק לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים איתם..

ואז יש את העמלות. שירותים כמו Coinbase גובים עמלות גדולות עבור קניית מטבעות קריפטוגרפיים. זה עושה את זה פחות סביר שמשתמשים עניים במדינות מתפתחות יקנו מטבעות דיגיטליים. זה מצער מכיוון שלמטבעות דיגיטליים יכולה להיות ההשפעה הגדולה ביותר במדינות אלה.

להרבה אנשים במדינות האלה אין אולי חשבונות בנק, אבל להרבה אנשים יש טלפון נייד. לכן הצוות העומד מאחורי Electroneum היה מעוניין לפתח יישומים המתאימים למשתמשי טלפון בכריית Electroneum וכן לשלוח ולקבל אותו.

הבנת תהליך הכרייה בעצמה

לפני שאתחיל במדריך הכרייה המלא של Electroneum, ראשית עליך להבין מהי כריית קריפטו למעשה.

כרייה היא תהליך אימות עסקאות בין משתמשים שונים בקריפטו. במקום להשתמש ברשות מרכזית אחת לבדיקת עסקאות (כמו בנק), כל משתתפי הרשת (המכונים גם צמתים) בודקים שאף משתמש לא שלח את אותם מטבעות פעמיים או רימה את המערכת בדרך אחרת..

על ביצוע עבודה זו, כורים מתוגמלים במטבעות. המטבעות מגיעים מתגמול חסום (על כך בהמשך) ומהעמלות הכלולות בעסקאות. העובדה שכורים מרוויחים כסף על פעולת הכרייה חשובה בכדי להפסיק את צמתם של צמתים ותקיפת הרשת. זה פשוט הגיוני יותר כלכלי לשחק לפי הכללים מאשר לרמות את הרשת.

מה זה כריית אלקטרוניום?

הדבר המיוחד בכריית Electroneum הוא כמה קל להתחיל. אלא אם כן אתה קודן, אם אתה מבצע חיפוש בגוגל כמעט על כל כריית מטבעות קריפטוגרפית אחרת, מהר מאוד תתבלבל מההוראות.

צוות Electroneum רצה לשנות זאת. הם רצו ליצור קריפטוגרפיה שכל אחד יכול לכרות. זה אמור להוביל לרשת מבוזרת יותר וכזו שהיא חזקה יותר כנגד התקפות רשת.

Electroneum משתמש בקוד כרייה מיוחד העמיד ב- ASIC. זה עושה את זה שונה מביטקוין, למשל. בביטקוין המשתמשים יכולים להשתמש בחומרה מיוחדת הנקראת ASIC. צ ‘יפס אלה הם יקרים לקנות. זה לא מאפשר לכל משתמש פוטנציאלי בביטקוין לנהל צומת משלו ולכרות את המטבע.

הודות לאופן שבו תוכנן Electroneum, אפילו טלפונים ניידים יכולים לכרות אותו. זה עשוי לגרום לכרייה רק ​​לכמה סנט ליום, אך כאשר אתה שוקל כמה אנשים בעולם חיים בפחות מ -2 דולר ליום, זה יכול לעשות הבדל גדול..

הערה: ASIC מייצג מעגל משולב יישום ספציפי. הם שבבי מחשב מיוחדים שתוכננו למשימה אחת. במקרה זה, כריית מטבעות קריפטוגרפיים.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

תגמולי כרייה אלקטרונית קושי בכריית אלקטרונים

כאמור, כורי מטבעות קריפטו מרוויחים תגמולים עבור אימות עסקאות. אלה הן עמלות העסקה, כמו גם תגמול שנקבע על ידי הקוד עצמו.

הפרס לכריית Electroneum מגיע לכל הכורה (או מאגר הכורים) הפותר בעיית מחשב מורכבת. אם הפרס זוכה על ידי מאגר, הוא מתחלק בין מאגר המשתמשים. ככל שיותר ויותר כורים מתחילים לנסות לפתור בעיה מורכבת זו, הם הופכים תחרותיים יותר. משמעות הדבר היא כי קשה יותר עבור כל משתמש בודד לבצע מכרה בהצלחה.

תגמול הכורים הנוכחי עבור Electroneum הוא 6,413.56 ETN, השווה ל- $ 136 ב של היום ציון.

כל משתמש יכול לזכות בפרס זה. עם זאת, ככל שיש לכורה יותר כוח עיבוד (קצב חשיש), כך יש סיכוי גבוה יותר לפתור את הבעיה. לכן, בריכות כריית Electroneum הן אפשרות טובה למשתמשים שכורים במכשירים פחות חזקים.

הבריכות עובדות יחד על הבעיה וזה לא משנה איזה צומת בודד פותר אותה. אם חבר אחד עושה זאת, האחרים מקבלים חלק מהתגמול. כמות כוח העיבוד שתרם למאגר תחליט כמה תהיה נתח כל משתמש.

דרכים שונות לכריית אלקטרוניום

ישנן שתי דרכים עיקריות לכריית Electroneum. משתמשים יכולים לבחור במכרה סולו או במכרה כחלק מבריכה. פירטתי את היתרונות של כל אחד מהם למטה.

כריית סולו

כריית סולו אלקטרוניאום מתאימה רק למשתמשים בעלי כוח מחשוב גבוה. עבור Electroneum, המשמעות היא אלה עם כרטיסי גרפיקה ייעודיים במחשביהם (GPU)..

היתרון בלהיות כורה סולו הוא שלא תצטרכו לשלם עמלות לבריכה עצמה ואין מתווך. נקודה שנייה זו חשובה מכיוון שבריכות כריית Electroneum נפרצו בעבר.

החיסרון בלהיות כורה סולו הוא זמן ההמתנה לזכייה בפרס. זה יכול לקחת הרבה מאוד זמן להרוויח כשמכרים סולו!

אתה יכול לחשוב על זה כמו לעבוד בעמלה. כאיש מכירות רכב, למשל, אתה יכול לעבוד ימים ארוכים רבים מבלי לבצע מכירה אחת. כאשר סוף סוף אתה מכה באחד, זהו יום משכורת גדול, אך זמן ההשבתה יכול להגיע ליותר מדי עבור אנשים מסוימים. כורים בודדים יכולים לעבוד על הבעיות במשך גילאים ולא לקבל כלום. הם כן מקבלים את כל התגמול כאשר הם סוף סוף פותרים זאת!

כרייה כחלק מבריכת כרייה אלקטרונית

עבור רוב המשתמשים, העבודה כחלק מבריכת כריית Electroneum היא האפשרות הטובה ביותר. זה נותן להם תגמולים עקביים ומאפשר להם לכרות מטבע קריפטוגרפי מבלי להשתמש בחומרה מיוחדת.

בריכות כרייה עובדות כך – אתה משלב את כוח המחשוב שלך עם אנשים אחרים ואתה מתוגמל באותה אחוז של Electroneum כפי שאתה תורם כוח לבריכה. לכן, אם אתה מספק 10% מהספק לבריכת הכרייה Electroneum, תקבל 10% מהתגמול. פָּשׁוּט!

בכל אופציה שתחליט לבחור, ברגע שתמכר ETN, תצטרך להשיג לעצמך ארנק אמין. Ledger Nano X ו- Trezor Model T נמנים כיום עם מובילי התעשייה.

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

תחילת העבודה כריית אלקטרונים

המדריכים הבאים צעד אחר צעד הוכנו להסביר כיצד לכרות את Electroneum למשתמשים שמעולם לא כרתו מטבעות קריפטוגרפיים. הם אינם הדרך הרווחית ביותר, אך עליהם לשמש כדרך מצוינת להכיר אנשים לכרייה. למרבה הצער, מדריך קל זה מתאים רק למשתמשי Windows כיום.

כריית אלקטרוניום באמצעות מעבד

ראשית, אתה זקוק לארנק מאובטח כדי שתוכל לאחסן את Electroneum לאחר שתתחיל בכריית Electroneum.

להלן הסברתי כיצד ליצור ארנק מאובטח לא מקוון. ניתן ליצור ארנק פונקציונאלי יותר אך פחות מאובטח על ידי הרשמה ל- Electroneum מהאתר שלהם. זה כולל מתן מידע רב לחברה אודותיך שמשתמשים מסוימים לא יהיו נוחים איתם.

הגדרת ארנק לא מקוון

להלן מדריך מהיר להגדרת ארנק לא מקוון. ניתן למצוא אמצעי אבטחה נוספים כאן. הם מתייחסים לארנקים לא מקוונים של Bitcoin ולא ל Electroneum, אך הרעיון הוא זהה.

 • ראש אל הורדות קטע באתר Electroneum.
 • לחץ על “גרסת הדפדפן” או על “הורד ZIP”. אם אתה משתמש בגרסת הדפדפן, יהיה עליך לוודא שאתה משתמש ב- Google Chrome. לצורך הדגמה זו, אשתמש בגרסת הדפדפן. ליתר ביטחון, שאר המדריך צריך להתבצע במצב לא מקוון או באופן אידיאלי במחשב שמעולם לא היה מקוון.

תוכנת בריכת כריית אלקטרוניום

 • קרא את כתב ויתור על מפתחות פרטיים בדף הבא. כאשר אתה מבין את החשיבות של שמירת סוד מפתח ההוצאות הפרטי שלך, אתה יכול ללחוץ על “בוא נתחיל”.

מחולל ארנקים לא מקוון של Electroneum

 • הזז את העכבר בתבניות אקראיות במסך הבא. שלב זה הוא ליצור ערכת מקשים אקראית באמת.
 • לאחר מכן קרא את האזהרה בדבר חשיבות שמירת הבטוח של הארנק המודפס. כאשר אתה מבין את התוכן בדף, לחץ על “שמור ארנק כקובץ PDF”.
 • פתח את ה- PDF והדפס את ערכות המפתחות. לקבלת ארנק מאובטח יותר, נתק את המדפסת מהאינטרנט. יתרה מכך, השתמש באחד ללא זיכרון או חיבורים אלחוטיים.

התקנת תוכנת כריית הבריכה למתחילים

עכשיו שיש לך איפה לאחסן את Electroneum הממוקש שלך, הגיע הזמן להתקין את תוכנת הכרייה.

 • ראש אל הורדות שוב באתר של Electroneum.
 • לחץ על “הורד כורה חלונות”.

הורדת תוכנת בריכת כריית אלקטרונים

 • לאחר שתוריד את התוכנה, ייתכן שתגלה כי Chrome או תוכנת האנטי-וירוס במחשב שלך מונעות ממך לפתוח אותה. אם זה המקרה, השבת את האנטי-וירוס שלך והיכנס לתפריט ההגדרות של Chrome. משם, לחץ על האפשרויות המתקדמות והשבית את האפשרות “להגן עליך מפני אתרים מסוכנים”. הפעל מחדש את ההורדה ועליך לגלות שכרום מאפשר לך כעת לפתוח את הקובץ “.exe”.

הגדרות Chrome

 • לאחר שפתחתם את תוכנת Electroneum Pool Miner, תוכלו למצוא תפריט התקנה סטנדרטי. עקוב אחר ההנחיות שעל המסך כדי להוסיף את היישום למחשב שלך.
 • פתח את מכרה הבריכה Electroneum והוסף את כתובת ארנק ה- ETN שלך. יהיה עליך להוסיף מספר תחת תיבת מספר האשכולות. לשם כך, עליך לדעת כמה ליבות יש למעבד המחשב שלך.

תוכנת כורה לבריכת אלקטרונים

 • לאחר מכן, עליך להוסיף את כתובת ה- URL של מאגר הכרייה Electroneum שבו תשתמש. אנו ממליצים על EasyHash לעת עתה. בהמשך תוכלו לנסות בריכות אחרות. ניתן למצוא רשימה מלאה של בריכות כריית Electroneum ואת העמלות שכול תשלום כאן.
 • השתמש בתבנית זו בתיבת URL: שכבה + tcp: // [URL]: [פורט] – עליך להחליף את [URL] ו- [פורט]. אם אתה משתמש במעבד נמוך יותר, השתמש ב”שכבה + tcp: //etn.easyhash.io: 3630 “. לחלופין, עבור מעבדים מתקדמים, השתמש בשכבה + tcp: //etn.easyhash.io: 3631
 • לאחר השלמת כל הפרטים, לחץ על “התחל לכרות”.

זה כל מה שיש בזה. קל, נכון?!

כריית טלפון נייד

כפי שצוין קודם, ניתן גם לכרות את Electroneum באמצעות טלפון נייד. תכונה זו חדשה מאוד וכרגע, היא זמינה רק במכשירי Android. כדי להתקין את היישום ולהירשם כמשתמש, בצע את השלבים הבאים:

 • בקר בחנות Google Play.
 • חפש Electroneum.
 • לחץ על “הורד” ואז לאחר הורדתו לחץ על “התקן”.
 • רשום חשבון על ידי ביקור ב- my.electroneum.com ומילוי המידע המבוקש.
 • אמת את כתובת הדוא”ל שלך על ידי ביקור בתיבת הדואר הנכנס שלך ולחץ על הקישור בו.
 • ספק את מספר הטלפון הנייד שלך. לאחר מכן Electroneum ישלח קוד למספר. זה מונע מאנשים ליצור חשבונות רבים ושונים. כאשר הוא מגיע, הזן את הקוד בתיבה בדף ההרשמה.
 • ספק כתובת דוא”ל חלופית אליה ניתן לשלוח את פרטי השחזור אם תאבד את קוד ה- PIN עבור חשבונך.
 • הזן קוד PIN שבטוח תזכור. תזדקק לכך בכל פעם שתפעיל את האפליקציה או בעת שליחת עסקאות.
 • לבסוף, חזור לתיבת הדואר האלקטרוני שלך ולחץ על הקישור בדוא”ל שנשלח אליך. זה מאשר שקיבלת דוא”ל לשחזור PIN. כעת תוכל להיכנס לאפליקציה.

זה כמעט הכל! לא ממש!

כל שעליך לעשות כדי להתחיל בכריית Elecetroneum עכשיו הוא לרדת לתיבה שאומרת, “התחל לכרות” ולחץ עליה. קל, הא?

מה אתה צריך בכדי להתחיל בכריית אלקטרונים?

תוֹכנָה

כבר פירטנו את התוכנות הבסיסיות שתצטרך כדי להתחיל עם כריית Electroneum באמצעות מכונת Windows ומעבד. אם אתה רוצה לכרות עם GPU או עם מערכת הפעלה אחרת, התהליך שונה במקצת. למרבה המזל, עם זאת, כל התוכנות חינמיות והיא רשומה ב- Electroneum אתר אינטרנט את עצמה. ישנן הוראות טובות כיצד להשתמש בהן.

אתה יכול גם לבדוק זאת תוכנת כרייה:

 • www.ccgmining.com
 • hashflare.io
 • minergate.com
 • nicehash.com

חוּמרָה

כאשר כריית Electroneum, כמות ה- ETN שתוכל לכרות תלויה בסוג החומרה בה אתה משתמש. ברור שכל טלפון אנדרואיד יעבוד, כמו גם מעבדים ו- GPU. כורי אלקטרוניום מגיעים בכל הצורות והגדלים!

המעבדים זולים בהרבה מ- GPU, והביצועים שלהם יהיו נמוכים בהרבה. רשמתי להלן כמה מעבדים ונתונים סטטיסטיים שלהם:

הערה: ככל שקצב החשיש גבוה יותר, כך טוב יותר. זה מגדיל את הסיכויים שלך לקבל את תגמול הכרייה.

AMD R9 280x:

עלות – 140 דולר

קצב Hash – 500 שעות / שנייה

AMD Radeon Rx 580:

עלות – 300 – 400 דולר

קצב האש – 575 שעות / שניות

עכשיו, השווה את אלה למחשבי ה- GPU היקרים יותר, בעלי ההספק הגבוה יותר כמו Nvidia וספיר:

Nvidia GTX 1070:

עלות – 400 – 500 דולר

קצב Hash – 505 שעות / שניות

Nvidia GTX 1080:

עלות – 550 – 650 דולר

קצב Hash – 600 שעות / שניות

ספיר רדיאון RX 480 NITRO+

עלות – 300 דולר

קצב Hash – 600 שעות / שניות

האם כריית אלקטרוניום רווחית?

הרווחיות של כריית Electroneum תלויה בלא מעט גורמים. רשמתי אותם למטה כדי לתת לך מושג טוב יותר אם זה יהיה שווה לך:

 • קצב Hash: ככל שהחומרה שלך חזקה יותר, הכרייה שלך צריכה להיות רווחית יותר.
 • צריכת חשמל: מכשירים שמשתמשים בפחות אנרגיה הולכים להיות רווחיים יותר.
 • עלות לקוט”ש: אם אתה גר איפשהו עם אנרגיה זולה, יהיה לך סיכוי טוב יותר להרוויח.
 • עלות החומרה: אם אתה מוציא 600 דולר על כורה ב- GPU, ייתכן שייקח יותר זמן להניב רווח.

אתה יכול לבדוק תצורות שונות של חומרה באמצעות מחשבון רווחיות מקוון של כרייה. הנה אחד שתוכל לבדוק – WhatToMine!

האם כרייה ניידת רווחית?

מכיוון שבדרך כלל טלפונים ניידים הם הרבה פחות חזקים ממעבדים ובוודאי GPUs, אין זה סביר שתציג כריית רווח טהורה Electroneum באמצעות טלפון נייד. עם זאת, מכיוון שפלטפורמת Electroneum מכוונת למדינות מתפתחות, כרייה ניידת יכולה להוכיח דרך מצוינת לחסוך קצת כסף בעלות הבעלות והשימוש במכשיר הנייד מלכתחילה..

סיכום

כעת עליך להבין הרבה יותר טוב מה זה Electroneum ואיך עובד כריית Electroneum. אתה יודע כיצד להקים ארנק מאובטח, כיצד להקים אסדת כרייה בסיסית של Windows, כיצד להשתמש בגרסת הטלפון הנייד של התוכנה, ואיך להבין עד כמה הכל יהיה רווחי..

עם כל זה בחשבון, מה אתה חושב על כריית Electroneum? האם אתה חושב שזו דרך טובה להציג את רעיון המטבע הקריפטוגרפי לאנשים נוספים? נשמח לשמוע את מחשבותיך!

שוב, אם תחליט שכריית ETN אינה בשבילך, דאג לבחור ב- חילופי מטבעות אמינים להשיג את המטבע הזה. כמה מהאפשרויות המומלצות ביותר כוללות את Coinbase ו- Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map