ביטרקס לעומת פולוניקס: מה האלטרנטיבה הטובה יותר?

ברכות לכולכם מתחילים בביטקוין, אוהדי קריפטו וסוחרי מתחילים … ברוכים הבאים למדריך זה של ביטרקס לעומת פולוניקס!

קנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים עשתה להרבה אנשים הרבה כסף. יותר מ 23 מיליארד המסחר בדולרים אמריקאים (דולר ארה”ב) הסתיים ב 24 השעות האחרונות! המקומות בהם כל המסחר הזה מתרחש הם בבורסות קריפטוגרפיים.

יש הרבה חילופי קריפטו שונים לבחירה. כמתחיל, עליכם לבחור את חילופי הקריפטו הראשונים בקפידה רבה. אתה זקוק להחלפה שהיא בטוחה ופשוטה לשימוש. בחירה בבורסה הנכונה תעניק לכם את ההיכרות המושלמת למסחר בקריפטו. במדריך זה, אשווה בין שתי חילופי הצפנה: ביטרקס לעומת פולוניקס.

אני אגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת על ביטרקס לעומת פולוניקס. תוכלו לגלות איזה סוג של חילופי דברים הם, למי הם מיועדים ואילו שירותים הם מציעים. תוכלו גם לגלות כמה הם גובים עבור השירותים שלהם וכמה הם בטוחים לשימוש. בסוף המדריך הזה של ביטרקס לעומת פולוניקס, תוכלו להחליט איזו מחילופי הצפנה הללו מתאימה ביותר עבורכם..

הדבר הראשון שאתה צריך להבין על ביטרקס לעומת פולוניקס הוא איזה סוג של חילופי דברים. כדי לענות על שאלה זו, עליך לקפוץ למכונת הזמן שלי. אנחנו חוזרים עד 2014!

מקורות ביטרקס

ביטרקס היא בורסת קריפטו שהוקמה על ידי ביל שיהארה, ריצ’י לאי ורמי קוואץ ‘בשנת 2014. היא מבוססת בסיאטל, ארה”ב..

קופון Coinbase האחרון נמצא:

ביטרקס מול פולוניקס

משהו אחר קורה בשנת 2014. בורסת הקריפטו הגדולה בעולם, הר. גוקס, פשט את הרגל. החליפין נפרצו מספר פעמים לפני שיצאה לדרך. סְבִיב 200,000 ביטקוין נגנב. קריסתם של בורסה כה גדולה הפחידה את משקיעי הקריפטו.

מייסדי ביטרקס ידעו כי מטבע החילופי מטבעות קריפטיים זקוק לחילופים בטוחים יותר. הם ידעו זאת מכיוון שכולם עבדו כאנשי מקצוע בתחום האבטחה באמזון ובמיקרוסופט! שיהארה, לאי וקוואץ ‘היו השלישייה המושלמת לבניית חילופי קריפטו שהלקוחות יכלו לסמוך עליהם.

בשנת 2014, אנשים חשבו שסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא דבר מסוכן. סוחרי קריפטו נתפסו כאמיצים או טיפשים. חילופי דברים כמו ביטרקס שינו את כל זה. כעת, המסחר בקריפטו מיועד לכולם. אז מה עם פולוניקס?

יסודות פולוניקס

ביטרקס מול פולוניקס

Poloniex היא בורסת קריפטו שהוקמה על ידי טריסטן ד’אגוסטה בשנת 2014. היא מבוססת בדלאוור, ארה”ב.


ד’אגוסטה הוא איש עסקים מסוג אחר מהחבר’ה בביטרקס. הוא עבד כמלחין עצמאי ובעל תואר במוזיקה מאוניברסיטת ראטגרס. פעם ניהל חברה בשם פולוניוס נייר מוסיקה! זה רק מאשר שקריפטו באמת מתאים לכל אחד!

בפברואר 2018 מכרה ד’אגוסטה את הבורסה ל Circle Internet Financial Ltd.. מעגל מגובה על ידי בנק גולדמן זאקס.

לביטרקס יש את הצוות המנוסה יותר, אך ככל הנראה לביטרקס יש צוות מנוסה יותר מרוב הסטארטאפים של הצפנה! שתי הפלטפורמות הפכו פופולריות מאוד בארבע השנים שחלפו מאז הוקמה. אבל מה גדול יותר? בוא נגלה…

ביטרקס מול פולוניקס

גודל

אתה צריך להסתכל על המספרים כדי להבין את גודל חילופי הצפנה. אחד המספרים החשובים ביותר לבורסת הצפנה הוא נפח המסחר שלהם 24 שעות ביממה.

פתק: נפח המסחר של בורסה 24 שעות ביממה הוא כמה קריפטוגרפיה נקנית ונמכרת בפלטפורמה ביום אחד. המספר מחושב בדרך כלל בדולרים אמריקאים.

בואו נסתכל על מחזורי המסחר של ביטרקס מול פולוניקס ב -8 במאי 2018:

זה הרבה מסחר! כפי שאתה יכול לראות, יותר מסחר נעשה על ביטרקס. משתמשים ב- Bittrex סחרו בכ- 30% יותר קריפטוגרפים בהשוואה למשתמשים ב- Poloniex. איך לעומת זאת ביטרקס ופולוניקס מתייחסים לבורסות האחרות בשוק?

CoinMarketCap מספק מידע על למעלה מ- 200 חילופי קריפטו. היקף המסחר הכולל 24 שעות ביממה של כל הבורסות הללו בתאריך 05/08/18 היה 23,394,415,076 דולר אמריקאי. המשמעות היא ששתי הבורסות מהוות רק כ -2% מהשוק כל אחת. למרות שזה גורם לחילופי הדברים להישמע קטנים, שניהם גבוהים למדי ברשימת CoinMarketCap. ביטרקס מדורג כ- 12 הבורסה הגדולה ביותר ופולוניקס רק מאחורה 15 מקום.

סוחרי ביטרקס ופולוניקס עושים מאות אלפים של עסקאות כל יום.

השוואה בין תרשימים ביטרקס לעומת פולוניקס

מקור: cryptocoincharts

Poloniex לא ממש גדולה כמו ביטרקס היום, אבל תצטרך לבדוק שוב מחר אם זה עדיין נכון. המספרים יכולים להשתנות במהירות בעולם הקריפטו!

עכשיו שראיתם את המספרים, בואו נסתכל אילו מטבעות מציעים ביטרקס ופולוניקס …

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

מטבעות

בורסות שונות מציעות מטבעות שונים למסחר. מומלץ לברר איזה מסחר במטבעות מוצעת על ידי בורסה לפני שנרשמים. ביטרקס ופולוניקס מציעים רק מסחר במטבעות קריפטוגרפיים. המשמעות היא שלא תוכלו להשתמש במטבעות פיאט לרכישה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים.

פתק: מטבע פיאט הוא מטבע הנתמך באופן חוקי על ידי ממשלה לאומית. הם המטבעות של מדינות. דוגמאות למטבעות פיאט הם הדולר האמריקני (USD), הלירה הבריטית (GBP) והיואן הסיני (CNY).

ביטרקס מאפשרת למשתמשים לממן את חשבונותיהם באמצעות העברה בנקאית באמצעות דולרים אמריקאים. עם זאת, ביטרקס מציעה אפשרות זו רק למשתמשים המממנים את חשבונותיהם ביותר מ- 100,000 דולר אמריקני. לא הרבה מתחילים יעשו זאת!

הדבר הכי קרוב ששתי הפלטפורמות מציעות לסחר במטבעות פיאטיים הוא USD Tether. USDT הוא מטבע קריפטוגרפי שמגובה בדולרים אמריקניים אמיתיים. עבור כל USDT, יש רזרבה של דולר אמריקאי אמיתי ב לִקְשׁוֹר.

למרבה הצער, Tether אינו פותר את הבעיה כיצד תרכוש את המטבע הראשון שלך. טירונים כמעט תמיד מבצעים רכישה ראשונה של מטבע קריפטוגרפי במטבע פיאט. זה אומר שככל הנראה תצטרך לבקר בבורסה אחרת לפני שתשתמש ב- Bittrex או Poloniex לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים.

הייתי ממליץ Coinbase למתחילים לרכישת מטבעות פיאט.

לאחר שרכשתם מעט קריפטו מבורסה אחרת, תוכלו להתחיל לסחור עם פולוניקס וביטרקס. על מה חוסר המסחר בפלטפורמה הם מפצים עם מבחר המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם. בואו נשווה את Poloniex לעומת Bittrex לבחירת מטבע …

ביטרקס לעומת בחירת מטבעות פולוניקס

בחירת מטבע ביטרקס

ביטרקס מפורסמת במבחר העצום של מטבעות קריפטוגרפיים. יש כל כך הרבה מטבעות זמינים ב- Bittrex שאני לא יכול לרשום את כולם כאן. הבורסה מציעה סחר עבור כל המטבעות הידועים כמו ביטקוין (BTC), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) ואתר (ETH). ביטרקס מציעה גם לסחור עם מטבעות פחות פופולריים כמו Polymath (POLY), eBoost (EBST), Siacoin (SC) ו- Factom (FCT).

ביטרקס מציעה 258 זוגות מסחר שונים במטבעות קריפטוגרפיים.

פתק: צמדי מסחר הם שני המטבעות שעבורם מוצע שער חליפין. תחשוב על זה כמו ללכת לשדה התעופה ולהחליף דולר אמריקאי ביורו דה צ’יינג ‘.

חלק מהמבקרים של ביטרקס חושבים שכל הבחירה הזו היא דבר רע. מתחילים יכולים להתבלבל בקלות ממספר העצום של המטבעות המוצעים. לא כל המטבעות ב- Bittrex שווים השקעה.

איך משתווה בחירת המטבעות של פולוניקס?

בחירת מטבעות פולוניקס

בניגוד לביטרקס, Poloniex אינה מציעה מאות מטבעות, אך היא מציעה הרבה. פולוניקס מציעה 97

צמדי מסחר שונים. למטבעות הקריפטוגרפים הפופולריים יותר, כמו ביטקוין וטתר, זוגות המסחר הזמינים ביותר. לביטקוין יש 43 צמדי מסחר ייחודיים בפני עצמם. מבחר המטבעות הזמין גדול מספיק כדי שמתחילים להתחיל לסחור איתם, אך לא כל כך הרבה שהם מתבלבלים.

זהו מדריך Bittrex לעומת Poloniex למתחילים. מסיבה זו, אני חושב שלפולוניקס יש את המבחר הטוב ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שיש לה מבחר קטן יותר. מבחר המטבעות הקיים ב- Bittrex מרשים אך גדול מדי מכדי שמתחילים להתמודד איתו.

עכשיו בואו נסתכל על מה כל פלטפורמה גובה מהמשתמשים שלה לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים …

עמלות

חשוב שסוחרים חדשים יוכלו להבין מה גובה בורסה עבור עסקאות ולמה. אני אספר לך קודם על עמלות ביטרקס ואז על עמלות פולוניקס.

דמי ביטרקס

הדבר הטוב ביותר בדמי ביטרקס הוא שקל להבין אותם באמת. כל עסק מחויב בתשלום בסך 0.25% מסכום הסחר. משמעות הדבר היא כי עבור עסקאות גדולות או קטנות, העמלה נשארת זהה. פָּשׁוּט!

עמלת מסחר ביטרקס לעומת פולוניקס ביטרקס

עמלת ביטרקס | מקור: bittrex

דמי פולוניקס

דמי פולוניקס עובדים בצורה שונה מדמי ביטרקס. הסיבה לכך היא שעמלות פולוניקס נקבעות לפי גודל הסחר והאם אתה יצרן או נוטל. עם זאת, העמלות שרוב הסוחרים החדשים ישלמו עדיין יהיו 0.25%. זהו האגרה שישלמו הנוטלים כאשר הם סוחרים עם פחות מ- 600 BTC.

פתק: הלוקח הוא מישהו שרוצה לסחור במטבעות קריפטוגרפיים במחיר שכבר מוצע בבורסה. יצרן הוא מישהו שמוכן לסחור במטבעות קריפטוגרפיים במחיר שכבר לא מוצע. הזמנת הלוקח תתמלא מיד. יצרן יצטרך לחכות עד שלוקח יקבל את מחירם.

אז אם אתה לא רוצה לחכות למילוי ההזמנה שלך או שאתה לא סוחר ביטקוין בשווי של יותר מ -5 מיליון דולר, תשלם עמלה של 0.25%.

דמי ביטרקס לעומת פולוניקס פולוניקס

דמי פולוניקס | מקור: poloniex

קטגוריה זו היא ניצחון קטן של ביטרקס. שתי הפלטפורמות מציעות עולמים דומים למתחילים, אך דמי ביטרקס קלים יותר להבנה. לאחר מכן, אני רוצה לדבר על אבטחה. האם Poloniex בטוחה? האם ביטרקס בטוח? יש רק דרך אחת לגלות! בואו נשווה את אמצעי האבטחה של ביטרקס לעומת פולוניקס.

בִּטָחוֹן

אבטחה היא אחד הדברים הראשונים שסוחרים חדשים צריכים לחשוב עליהם כאשר הם בוחרים בורסת קריפטו.

האם ביטרקס בטוח?

ביטרקס מעולם לא נפרץ. זו אחת מחילופי המטבעות המאובטחים בשוק. חנויות ביטרקס 80-90% מכל המטבע נשמרות במצב לא מקוון. זה נקרא אחסון קר. ביטרקס מציעה למשתמשיה גם אימות דו-גורמי לאבטחת חשבונותיהם.

פתק: אימות דו-גורמי הוא המקום בו המשתמש צריך לספק שני סוגים של מידע כדי לגשת לחשבונו. שני סוגי המידע הם סיסמה וקוד הנשלח לטלפון הנייד של המשתמש.

אז התשובה שלך היא ביטרקס בטוחה? הוא כן.

האם Poloniex בטוחה?

בשנת 2014 נפרצה פולוניקס. האקרים גנבו 12.5% מהביטקוינים שהוחזקו בבורסה. צוות פולוניקס מיהר להגיב. הם עצרו את ההתקפה והחזירו למשתמשים שהפסידו כסף. מאז שזה קרה, פולוניקס עבדה קשה מאוד לשיפור בטיחות המשתמשים.

כמו ביטרקס, פולוניקס שומרת על מרבית כספיה באחסון קר ומעודדת משתמשים להגדיר אימות דו-גורמי..

שוב, התשובה שלך ל- Poloniex בטוחה? הוא כן.

כאשר אתה משווה את האבטחה של ביטרקס לעומת פולוניקס, אתה יכול לראות ששניהם פלטפורמות בטוחות שמציעות תכונות אבטחה דומות. עם זאת, חשוב מאוד לזכור כי חילופי הצפנה אינם בנקים.

ביטרקס ופולוניקס ספגו ביקורת על כך שהם איטי לעזור למשתמשים שיש להם בעיות. אף מרכזיה לא זוכה לביקורות טובות מאוד עבור שירות לקוחות! המשמעות היא שכל הסוחרים צריכים לוודא שהם עושים כל שביכולתם כדי להגן על חשבונותיהם.

שתי הפלטפורמות מציעות תכונות אבטחה דומות. עם זאת, צוות ביטרקס הם כולם אנשי מקצוע בתחום האבטחה והפלטפורמה לא נפרצה. מסיבות אלה, ביטרקס היא בורסה מאובטחת יותר.

עד כה למדת אילו שירותים מציעים ביטרקס ופולוניקס, כמה הם עולים וכמה הם בטוחים. לאחר מכן, אני רוצה לדבר על ידידותיות למשתמש. באיזו החלפה קל יותר להשתמש למתחילים?

ידידותיות למשתמש

ביטרקס ופולוניקס תוכננו להיות פלטפורמות מסחר מקצועיות. משמעות הדבר היא ששניהם מציעים שירותים ותכונות שעלולים להיות קשים לשימוש למתחילים.

ביטרקס

משתמשים חדשים ימצאו פתיחת חשבון עם ביטטרקס די קלה. רישום ואימות הם תהליכים פשוטים ולאחר שווידאתם אתה מוכן לסחר. ביטרקס בנויה עם מחשוב אלסטי. משמעות הדבר היא כי עסקאות מעובדות במהירות רבה גם כאשר האתר עסוק. בתור טירון חדש, תרצה שהעסקאות הראשונות שלך יהיו חלקות ככל האפשר!

ביטרקס מציעה למשתמשיה מידע רב על מסחר שונה. זה נהדר עבור סוחרים מנוסים אבל זה יותר מדי עבור כמה מתחילים. הנה תמונת מצב של דף מסחר ביטרקס:

דף המסחר של ביטרקס לעומת פולוניקס ביטרקס

אל תדאג! אני לא מבין מה זה אומר גם! בואו נראה אם ​​קל יותר להשתמש בפולוניקס …

פולוניקס

רישום ואימות Poloniex הם פשוטים ופשוטים. כל שעליך לעשות הוא למלא את המידע הנדרש ותהיה מוכן לסחור תוך זמן קצר. לפולוניקס יש גם פריסה די פשוטה. זה פשוט מספיק עבור רוב הסוחרים להשתמש.

עם זאת, Poloniex מציעה תכונות מסחר מתקדמות יותר מאשר ביטטרקס. מאפיינים אלה כוללים מסחר בשוליים ועסקאות יצרנים / לוקחים שציינתי קודם. מסחר בשוליים כרוך בהשאלת מטבע למסחר. התגמולים מסוג זה של סחר יכולים להיות גבוהים מאוד אך גם ההפסדים!

לא הייתי ממליץ על מסחר בשוליים למתחילים. הזהירו אותך! אם אתה לא מאמין לי, עיין בדף המסחר בשוליים בפולוניקס:

Bittrex לעומת Poloniex Ethereum המסחר

די מפחיד, נכון? אז, עכשיו אתה יודע. כאשר אנו משווים בין Poloniex לעומת Bittrex, אתה יכול לראות שהם קלים מספיק למתחילים, אך יש להם הרבה תכונות ושירותים שאינם כל כך קלים לשימוש. אני חושב שרוב המשתמשים ימצאו מסחר בביטרקס ופולוניקס מאתגר. כדאי לבקר בשתי הבורסות כשיש לך יותר ניסיון מסחר. לפולוניקס יש סגנונות מסחר מעניינים לנסות ולביטרקס יש הרבה אפשרויות מידע ומידע על השוק. זה עניבה!

עכשיו ברצוני לשתף כמה המלצות סופיות לפני שתבחר איזו חילופיה הכי מתאימה לך.

פולוניקס מול ביטרקס … והזוכה הוא …

בתחילת המדריך הזה שאלתי; ביטרקס לעומת פולוניקס: מה האלטרנטיבה הטובה יותר? ובכן, זו הייתה תחרות צמודה מאוד. שתי הפלטפורמות הן בורסות מסחר מעוצבות. שניהם מכובדים בקהילת הצפנה. שתי הבורסות פופולריות מאוד ומציעות מבחר נהדר של מטבעות קריפטוגרפיים. Bittrex ו Poloniex יש כמה תכונות טובות במשותף. הם גם חולקים כמה תכונות פחות חיוביות.

ביטרקס ופולוניקס אינם מאפשרים מסחר בפיאט. זו בעיה עבור סוחרים חדשים שרוצים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים במטבע הפיאט המקומי שלהם. מגוון המטבעות, המידע וסגנונות המסחר בשתי הפלטפורמות יבלבל מתחילים רבים. זה יותר מדי, מוקדם מדי. מתחילים חדשים זקוקים לפלטפורמות פשוטות, כמו Coinbase, כאשר הם מתחילים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים.

ביטרקס ופולוניקס הן פלטפורמות מסחר טובות, אך גם לא הייתי ממליץ למתחילים. עם זאת, כשאתה מוכן לבצע עסקאות מתקדמות יותר, ביטרקס ופולוניקס הם מקומות נהדרים ללמוד עליהם. אם אתה רוצה ללמוד על שווקי מטבעות חדשים, ביטרקס היא הבורסה בשבילך. אם אתה רוצה לנסות סגנונות מסחר מרתקים יותר, הירשם עם Poloniex!

עכשיו אתה יודע כל מה שאתה צריך לדעת על ביטרקס לעומת פולוניקס. מה אתה חושב? האם טעיתי לגמרי? זו לא תהיה הפעם הראשונה! האם אתה חושב שפולוניקס עדיף על ביטרקס? או שמא ביטרקס הוא מלך החילופים? תיידע אותי!

אם ברצונך לקבל מידע נוסף על ביטרקס, עיין במה שלנו ביטרקס? להנחות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map