חיזוי מחיר אתריום: האם אתריום יתרסק?

בימים אלה cryptocurrency נמצא בכל מקום. אתה שומע על כך בחדשות, בעבודה, בחדר הכושר, ועכשיו אפילו סבתא שלך שואלת אותך מה זה. תחזיות מחיר, במיוחד ה את’ריום חיזוי מחירים, הם הנושא הטרנדי כרגע.

לפני ארבע-חמש שנים זה לא היה כמעט פופולרי. רק בשנת 2017 התחילו להבחין באמת בקריפטוגרפיה. בדצמבר 2017, מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים ממש התרחשו, בֶּאֱמֶת גָבוֹהַ. הפופולריות של מטבעות קריפטוגרפיים גדלה מאוד. היום, בשנת 2021, מחיר אתריום גדל משמעותית שוב ו הגיע ליותר מ -1,400 דולר בתחילת השנה.

המטבעות הקריפטוגרפיים עליהם דיברו הכי הרבה היו ביטקוין ו את’ריום. תחזיות מחירי הביטקוין והאת’ריום היו בחדשות כל יום. העתיד של את’ריום וביטקוין היו מהטרנדים הגדולים ביותר בטוויטר, והם עדיין.

במדריך זה נסקור את חיזוי המחירים של את’ריום. אם אתה מעוניין בתחזיות ביטקוין, קרא את שלנו מדריך חיזוי מחיר לביטקוין. אם ברצונך לקנות או למכור קצת ביטקוין או את’ריום, עליך לבדוק זאת כמה מחילופי הצפנה המובילים, גַם!

לאחר קריאתך תעשה:

 • יש הבנה טובה של כיצד עובדות תחזיות אתריום
 • לָדַעַת מה חושבים המומחים על עתידו של את’ריום
 • דע כיצד השתנה מחיר האת’ריום בעבר
 • אפילו להיות מסוגל לבצע חיזוי מחיר משלך של Ethereum!

לפני שאני מתחיל, אתה צריך לדעת קצת על את’ריום.

נקודת המפתח של את’ריום

להלן מספר נקודות מפתח של את’ריום:

קופון Coinbase האחרון נמצא:

 • המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו בעולם
 • זה היה המטבע הציבורי הראשון שהשתמש בו חוזים חכמים
 • הוא הוקם בשנת 2014 על ידי ויטליק בוטרין
 • המטבע שלו נקרא ‘אֶתֶר‘(ETH)

במילים פשוטות, Ethereum היא פלטפורמה המאפשרת לך לבנות אפליקציות הבלוקצ’יין (כמו הבלוקצ’יין בו משתמש הביטקוין). תחשוב על Ethereum כמו מערכת הפעלה, כמו Windows או Mac OS!

החוזים החכמים שהוא משתמש בהם דומים ל חשבוניות. אולם יש הבדל אחד גדול. משולמת חשבונית באופן ידני, כך שהאדם שמחכה לתשלום חייב לסמוך על כך שהחשבונית תשולם. עם חוזה חכם, אתה לא צריך לסמוך על אף אחד. זה תמיד ישולם.

זה מאוד, מאוד הסבר בסיסי על אתריום והחוזים החכמים שלו. כפי שאתה יכול לראות, זה שונה לגמרי מ ביטקוין, שהוא רק מטבע דיגיטלי. למידע נוסף על Ethereum עצמו וההבדלים בינו לבין Bitcoin, קרא את מדריך Ethereum לעומת Bitcoin.

כיצד עובד חיזוי מחיר אתריום

עכשיו שאתה יודע קצת על את’ריום, אנחנו יכולים להתחיל! הצעד הראשון ללמוד כיצד לבצע חיזוי מחיר של Ethereum הוא להבין כיצד ומדוע מחיר האת’ריום משתנה.

ואז, כשאנחנו עוברים הלאה ובוחנים כמה חיזויים למחירי Ethereum, תבין כיצד כל חיזוי מחיר של Ethereum עובד.

השוק

אם יש כלל שאתה צריך לזכור, זה זה: המחיר של את’ריום הוא מה שהשוק אומר שהוא. כשאני אומר ‘השוק’, אני מתכוון האנשים שקונים ומוכרים את’ר.

איך זה עובד:

 1. ג’ון רוצה לקנות את’ר והמחיר כרגע הוא 800 דולר עבור ETH אחד;
 2. הוא מנסה לקנות אותו תמורת 800 דולר בורסה מקוונת (מקום בו אנשים קונים ומוכרים מטבעות קריפטוגרפיים זה לזה);
 3. אף אחד לא מוכר את האתרים שלהם ב -800 דולר כרגע מכיוון שהם כרגע אוהבים את’ר מאוד וחושבים שזה שווה יותר מ -800 דולר;
 4. ג’ון בֶּאֱמֶת רוצה לקנות את’ר עכשיו, אז הוא אומר שהוא ישלם 820 דולר על זה;
 5. מישהו מקבל את הצעתו של ג’ון ומוכר ETH אחד לג’ון תמורת 820 דולר;
 6. כעת, מחיר השוק החדש של 1 ETH הוא 820 דולר;

לפעמים זה ממשיך לקרות עד שמחיר ה- ETH 1 יעלה ב- $ 200 ומעלה ביום אחד. כל זה בגלל משהו שנקרא היצע וביקוש.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

היצע וביקוש

שמן הוא דוגמה מושלמת להיצע ולביקוש. כשיש יותר מדי היצע (נפט) ואין מספיק ביקוש (אנשים שרוצים לקנות נפט), מחיר ההיצע הופך להיות יותר זול. זה אותו דבר עבור את’ר ושאר מטבעות קריפטוגרפיים וזה משתקף בתחזיות מחיר את’ריום.

אחת הסיבות הגדולות ביותר לשינוי גדול בהיצע וביקוש היא התקשורת.

התקשורת

כשיש חדשות טובות על את’ריום או שמומחה נותן תחזית חדשה של מחיר אתריום שאומר שמחיר האת’ר הולך לעלות, השוק מקשיב! הרבה אנשים מתחילים לנסות לקנות את’ר, והמוכרים לא רוצים למכור אותו. אז מה הקונים עושים? הם מתחילים להציע מחיר גבוה יותר לרכישת האת’ר מהמוכרים.

חיזוי מחיר אתריום: התקשורת.

כשיש חדשות רעות לגבי את’ריום, מה לדעתך קורה? זה נכון… הרבה אנשים מתחילים לנסות למכור את האתרים שלהם. אבל, אין מספיק קונים עכשיו לקנות את כל האתרים שנמכרים. אז מה עושים המוכרים? הם מתחילים להציע מחיר נמוך יותר למכירת האתרים שלהם במהירות לאדם הראשון שרוצה לקנות אתר.

עכשיו שאתה יודע למה המחיר של אתר משתנה, בואו נסתכל על כמה תחזיות את’ריום! עם הידע החדש שלך, תהיה לך הבנה הרבה יותר טובה כיצד כל מומחה ביצע את חיזוי מחיר האתריום שלהם.

העתיד של את’ריום

השאלות שכולם רוצים לקבל עליהן תשובות – האם את’ריום יעלה? האם את’ריום יקרוס? זה תמיד הכי טוב תשאל מומחה, אז הנה מה שיש להם תחזיות מחיר של את’ריום.

יועץ ויזם בלוקצ’יין, בריאן שוסטר

מר שוסטר נראה בטוח מאוד לגבי אתריום וקריפטו בכלל. תחזית מחיר האתריום שלו היא שמחיר אתר יכול להיות 100 אלף דולר בסוף שנת 2021! זה ענקי!

לדבריו, שווי השוק הכולל של קריפטוגרפי יכול להגיע ל 10 טריליון דולר בסוף השנה, ולכן הוא חושב שמחיר האת’ר יכול להיות יותר מ 100,000 $.

חיזוי מחיר אתריום: טכנולוגיית בלוקצ'יין.

הערה: ‘Ethereum’שווי שוק‘הוא הערך הכולל של כל האתרים יחד. לכן, ‘שווי השוק הכולל של קריפטוגרפי’ הוא הערך הכולל של כל מטבעות הקריפטו יחד. זה אומר ביטקוין, Ethereum, ליטקוין, אַדְוָה, וכל שאר הקריפטוסים יחד.

יוצר אתריום, סטיבן נראיוף

תחזית אתריום של אחד ממייסדי את’ריום. מעניין!

בדיוק כמו מר שוסטר, סטיבן בטוח באת’רום. תחזית האתריום שלו אינה ענקית כמו זו של מר שוסטר, אך היא עדיין מאוד חיובי סטיבן ניבא זאת מחיר האת’ר יכול היה לשלש אותו בשנת 2018. ובכן, כפי שאנו רואים כעת, זה לא קרה.

מייסד את’ריום, ויטליק בוטרין

ויטליק אמר כי 2021 תהיה השנה של “ETH בפעולה”. אבל, זה כל מה שהוא אמר. הוא לא ניבא מחיר אתריום מסוים.

לכן, בעוד שתחזית את’ריום של וויטיק בוטרין לשנת 2021 לא מציינת מחיר, זה עדיין דבר טוב מאוד עבור את’ריום. אם שנת 2021 היא שנת ה- ETH בפעולה, נוכל רק לנחש שגם למחיר תהיה שנה טובה!

האם אתריום יתרסק?

כשמדובר בדיונים "התרסקות האת’ריום", תחזיות מחיר רבות של אתריום נוטות להביט בספקנות. רבים חושבים על את’ריום כקרקע של מטבע קריפטוגרפי – כל כך הרבה דברים בנויים על זה. מסיבות אלה, קשה לדמיין שאת’ריום יקרוס מבלי להתאושש לאחר מכן. לפי זה, אנו מתכוונים שאם את’ריום יקרוס, אנו מאמינים שהמחיר יעלה בסופו של דבר.

חיזוי מחיר אתריום: ETH בטלפון.

זה לא אומר שזה לא יקרה. בדיוק כמו כֹּל מטבע מוצפן, מלאי וסחורה (זהב, כסף, שמן וכו ‘), Ethereum עלול לקרוס.

…ונחש מה?

זה קרה בעבר.

בואו נסתכל על ההיסטוריה של את’ריום ועל מחירו.

ההיסטוריה של האת’ריום

התרשים שלהלן ממחיש את מחירו של את’ריום במשך 12 חודשים – מיולי 2019 עד יולי 2020. הקו הירוק הוא מחיר האת’ריום בדולרים. זה התחיל בסביבות 1416 דולר בשיאה, והיה בסביבות 300 $ באמצע שנת 2020.

חיזוי מחיר אתריום: תרשים ETH למשך 12 חודשים.

עברו כמה שנים מטורפות עבור את’ריום. המשקיעים שרכשו את אתריום בתחילת השנה חוו הפסדים עצומים!

בואו נסתכל על תרשים אחר:

חיזוי מחיר אתריום: תרשימי אתריום בהשוואה לביטקוין.

זהו טבלת מחירים של אתריום מיוני 2017 עד יולי 2017. 12 ביוני עד 16 ביולי, ליתר דיוק. מחירו של אתר הלך מ- 397 דולר עד 170 דולר. כן … זה לא היה כל כך מצוין עבור המשקיעים.

ובכן, זה היה בסדר למשקיעים שהחזיקו באת’ר שלהם ולא מכרו. אבל כמה משקיעים נבהלו. הם נבהלו בגלל החדשות הרעות (על זה דיברתי קודם!) שהתפרסמו על את’ר. הם מכרו את האתר שלהם והפסידו עצום. כפי שאתה יכול לראות, בשלב זה, חיזוי המחיר של את’ריום לא היה חיובי במיוחד.

אם הם היו קונים ב 397 $ ונמכרים ב 170 $, הם היו מרוויחים הפסד של 57.2%.

זו הסיבה שהרבה משקיעים מדברים על ‘השקעה ברגשות’. הם אומרים שאתה לא צריך להשקיע עם הרגשות שלך (כלומר, מכירה / קניה בבהלה), ובמקום זאת פשוט להשקיע במה שאתה מאמין. אם אתה מאמין שאת’ריום משנה את העולם ושהטכנולוגיה תהיה קיימת לאורך זמן, אתה לא צריך להקשיב למה שהשוק אומר.

עכשיו, בואו נסתכל על תרשים מחירים אחר של Ether.חיזוי מחיר אתריום: תרשים מחירים של אתריום וביטקוין בשנת 2018.

אז מה קרה כאן …? זה היה בפברואר 2018. כפי שניתן לראות מהתרשים, מחיר האת’ר שוב התרסק.

הוא לא ירד כמו שהיה בהתרסקות יוני 2017 (170 דולר), אך הוא ירד ל -644 דולר (02.06.18). רק 5 ימים לפני כן (02.01.18), מחיר האת’ר היה 1,130 דולר. זו התרסקות גדולה! אתר איבד כמעט מחצית ממחירו תוך 5 ימים.

לא רק אתר התרסק – זה היה כל שוק הקריפטו. למעשה, כמעט כל מטבעות הקריפטו איבדו מחצית ממחירם. יש משקיעים שאומרים את זה ההתרסקות אירעה בגלל חדשות רעות בסין ובדרום קוריאה; קריפטוגרפיה פופולרית מאוד בשתי המדינות הללו.

אז מה המשמעות של התרסקות האת’ר של תחילת פברואר 2018 עבור המשקיעים? ובכן, אם קניתם את’ר ב -1,130 דולר ב -1 בפברואר ונמכרת ב -644 דולר ב -6 בפברואר, הייתם מפסידים 43%. אז, זה לא היה גרוע כמו התרסקות יוני 2017 (הפסד של 57.2%), אבל זה עדיין היה גרוע. הרבה אנשים הפסידו הרבה כסף.

החדשות הטובות הן שבתחילת שנת 2021 הצליח את’ריום להגיע לשיא בכל הזמנים ושווה יותר מ -1,400 דולר. בעת כתיבת מאמר זה נראה עתידו של את’ריום בהיר מאוד. תוכל למצוא את התרשים ליום 22 בינואר 2021 להלן.

חיזוי מחיר אתריום: מחיר אתריום 2021.

סיכום

כעת אתה יודע כיצד מתבצעות תחזיות מחיר של אתריום, ומה אומרים המומחים לגבי עתידו של אתריום. עם זאת, חשוב תמיד לזכור שתחזיות את’ריום הן בדיוק מה שהן אומרות שהן – תחזיות. איש אינו יודע מה העתיד! אין אדם אחד בעולם שיודע מה יהיה מחירו של אתר מחר, בשבוע הבא או בשנה הבאה. זה בלתי אפשרי!

כל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לנבא. על ידי שימוש במידע במדריך זה ובעקבות ההתקדמות של Ethereum, אתה יכול לחזות גם את מחיר ה- Ethereum שלך! אם יש לך חיזוי אתריום משלך, הקפד ליידע אותנו! אתה יכול להשוות ולהשוות את התחזיות שלך לשלנו ולראות אם יש נקודות שונות!

כמו כן, אם תרצה להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, ודא שאתה משתמש רק החילופים הכי טובים שיש שם!

הערה חשובה: אתה צריך תמיד שוחח עם יועץ פיננסי לפני ביצוע השקעות גדולות ולעולם אל תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

כתב ויתור: ישנן גם דרכים אחרות לחזות את מחיר Ethereum, כמו ניתוח תרשים. זה כרוך בקריאת הרבה תרשימים וגרפים ושימוש בהם כדי לנחש כיצד המחיר ישתנה. אני לא ממליץ להשתמש בניתוח תרשימים בכדי לקבל את ההחלטה שלך האם אתה רוצה לקנות אתריום או לא, ולכן לא דיברתי הרבה על כך במדריך זה. לעתים קרובות קשה להבין אותם – יהיה עליכם להיות בעלי ידע רב בנושא בכדי שתוכלו לנתח אותם ולחזות נכונים.

(אין שום דבר רע בשימוש בניתוח תרשימים כדי לחזות, אבל אני לא ממליץ לך לקנות או למכור את אתריום רק בגלל איך נראה תרשים!)

* הערה: מאמר זה הוא דעה אישית. לפני שתקבל החלטות השקעה כלשהן עליך להתייעץ עם איש מקצוע.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map