כריית מזומנים בביטקוין – דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים

ברוך הבא, סטודנט לקריפטוגרפי! במדריך של היום, אני הולך לכסות כריית ביטקוין מזומנים. לכן, אם אתם מחפשים להרוויח כסף על ידי כריית ביטקוין מזומן, הגעתם למקום הנכון!

הנה עובדה מגניבה לפני שמתחילים; האם ידעת שכורי ביטקוין קאש יכולים לאשר פי עסקאות פי 8 מביטקוין? זו הייתה אחת הסיבות העיקריות שנוצר ביטקוין מזומן, מכיוון שהוא מאפשר לאנשים לשלם דמי עסקה קטנים בעת שליחת כספים.

בכל מקרה, במדריך הכרייה הזה של Bitcoin Cash, אני הולך להסביר מדוע הרשת זקוקה לכורים, ולאחר מכן דיון בשאלה האם היא רווחית או לא.

לאחר שתבין את היסודות, נודיע לך מה אתה צריך לעשות כדי להתחיל, כולל החומרה והתוכנה הנדרשים. לבסוף, אני גם אתן לך קצת מידע על היתרונות והחסרונות של הצטרפות לבריכת כריית Bitcoin Cash (אם אתה עדיין לא יודע מה זה אומר, אל תדאג), מכיוון שאפשרות זו עשויה להתאים לך ביותר.!

אם תחליט לבצע השקעה בביטקוין מזומן חשוב לבחור מתאים חילופי מטבעות זה יהיה מאובטח וקל לשימוש. אפשרויות כאלה כוללות את Coinbase, Binance ו- Coinmama.

אז למה אתה מחכה? נתחיל בלגלות מהו כריית ביטקוין מזומן!

מהו כריית מזומן של ביטקוין?

כמו רוב פרויקטים אחרים של מטבעות קריפטו הפועלים על בלוקצ’יין, כורים נדרשים לאמת ולאשר עסקאות. כל אחד בעולם יכול להיות כורה של Bitcoin Cash על ידי רכישת החומרה הנכונה והורדת התוכנה הנדרשת (עליה נדבר בהרחבה בהמשך).

קופון Coinbase האחרון נמצא:

בדיוק כמו ביטקוין, חסימת עסקאות מאושרת על ידי קהילת הכרייה של Bitcoin Cash כל עשר דקות. לפני שניתן יהיה לאשר חסימה, כל הכורים ברשת הביטקוין קאש חייבים לנסות לפתור חידה קריפטוגרפית. הפאזל הזה כל כך קשה שאף בן אדם לא יכול היה לפתור אותו, במקום זאת הוא דורש הרבה כוח חישוב כדי לעשות זאת.

כל כורה ברשת ביטקוין קאש מתחרה להיות הראשון לפתור את הפאזל! הסיבה לכך היא שמי שיפתור זאת קודם, מקבל את תגמול הכרייה. התגמול הנוכחי עבור כריית בלוק בהצלחה הוא 12.5 BCH, שיישאר במקומו עד אפריל 2021. לאחר מכן, הפרס יופחת לחצי ל 6.25 BCH.

בנוסף לתגמול החסימה, הכורה המצליח ירוויח גם את דמי העסקה שכל משתמש בביטקוין קאש שילם בעת שהעביר את הכספים. חשוב גם לציין כי לאדם (או לארגון) עם החומרה הכרייתית החזקה ביותר יש את הסיכוי הטוב ביותר לזכות בפרס הכרייה.

בעולם הכרייה של ביטקוין מזומן, למכשיר כרייה יקר וחזק תמיד יהיה יותר סיכוי לזכות בפרס מול מעבד בסיסי. אדבר על כך ביתר פירוט בהמשך.

אז עכשיו שאתה מכיר את הרעיון של כריית ביטקוין מזומן, אני הולך לענות אם כריית ביטקוין מזומנים רווחית.

האם כריית מזומנים בביטקוין רווחית?

כפי שציינתי לעיל, כל אחד בעולם יכול לנסות להרוויח כסף מכריית Bitcoin Cash. עם זאת, יש כמה התחייבויות פיננסיות חשובות שעליך לשקול.

ראשית, תצטרך להשקיע בחומרה מסוימת של כריית Bitcoin Cash.

עד כמה אתה מצליח בכרייה יהיה תלוי בציוד שלך. אז כדאי להשקיע כמה שיותר כדי להשיג את המכשיר החזק ביותר שאפשר. אחרת, זה יהיה כמעט בלתי אפשרי לזכות בפרס הכרייה מול מתחרים אחרים.

דבר נוסף שעליך לשקול הוא כמות החשמל הנדרשת כדי להתחיל בכרייה. בדיוק כמו ביטקוין, כריית ביטקוין מזומנים משתמשת בכמות משמעותית של כוח. הסיבה לכך היא שהפאזל ההצפנה שעלי הכורים לפתור הוא מורכב. הדרך היחידה בה ניתן לפתור היא באמצעות הרבה כוח חישוב, שדורש הרבה חשמל!

עליכם לזכור שכל כורה בבלוקצ’יין מנסה לפתור את אותה הפאזל. פירוש הדבר שגם אם אינך מצליח לזכות בפרס הכרייה, עדיין תשתמש בחשמל רב בניסיון שלך!

אתה צריך גם לשקול היכן בעולם אתה גר, שכן עלויות החשמל תלויות במדינה בה אתה מבוסס. לדוגמא, סין היא אחד המקומות הזולים ביותר בעולם לחשמל, ולכן רוב פעולות הכרייה הגדולות מתבססות שם. מצד שני, כריית ביטקוין מזומנים בדרום קוריאה היא הכי פחות רווחית, מכיוון שחשמל כל כך יקר!

דבר אחרון שעליך לקחת בחשבון הוא שווי השוק בפועל של ביטקוין מזומן. ככל שמשלמים אותך ב- BCH, ככל שהמחיר גבוה יותר, כך הוא משתלם יותר! אם מחיר ה- BCH יורד נמוך מדי, ייתכן שתפסיד. הכל תלוי ביעדים שלך והאם אתה מאמין בביטקוין מזומן כהשקעה ארוכת טווח.

בעיקרו של דבר, אם אתם מחפשים תשובה ישירה בשאלה האם כריית מזומנים בביטקוין רווחית, הכל תלוי בגורמים לעיל.

כדי לעזור לך להבין את כל זה בעצמך, יש מגניב אתר אינטרנט המאפשר לך לחשב אם תרוויח רווח כלשהו. עם זאת, לפני שתעשה זאת, כנראה שעדיף לקרוא את שאר המדריך שלי, כך שיהיה לך את כל המידע הנדרש.

אז עכשיו, כשתדעו מה לשקול, אני אראה לכם איך להתחיל בדיונים על חומרה.

חומרה לכריית מזומנים בביטקוין

לפני שתוכל אפילו לחשוב על כריית ביטקוין מזומן, תצטרך לרכוש חומרה מסוימת. עוד בימים הראשונים של כריית מטבעות קריפטוגרפיים, ניתן היה להרוויח כסף רק באמצעות מעבד או מכשיר GPU. מכשירים אלה זולים וזה נתן לכולם סיכוי הוגן לזכות בפרס הכרייה.

עם זאת, טכנולוגיית הכרייה הפכה למתקדמת, כלומר קיימים כיום התקני חומרה מיוחדים שנבנו במיוחד עבור כרייה. כפי שציינתי קודם, לבעלי המכשירים החזקים ביותר יש את הסיכוי הטוב ביותר להצליח. תן לי להסביר בקצרה מדוע זה.

כל מכשיר יכול לייצר כמות מסוימת של ‘כוח Hashing’. תחשוב על זה כמו מכונית. בהתאם לדגם, מכונית יכולה לייצר רק מהירות מסוימת. ברוב המקרים, ככל שהמכונית יקרה יותר, היא חזקה יותר!

זה חשוב מכיוון שכאשר כורים מנסים לפתור את הפאזל, הם מנסים מיליארדי צירופים שונים עד שהם נכונים. ככל שיש למכשיר חומרה יותר כוח גיבוב, כך הוא יכול לנסות יותר שילובים בכל שנייה!

נכון לעכשיו, התקני החומרה היחידים שיעניקו לך הזדמנות לכרות את Bitcoin Cash הם משהו שנקרא ASIC (מעגל משולב ספציפי ליישום). יש הרבה וריאציות שונות, כאשר חלקן טובות יותר מאחרות. אין טעם לשקול שום דבר אחר מלבד ASIC, מכיוון שלא יהיה לך שום סיכוי לזכות אי פעם בפרס הכרייה!

בכל מקרה, אז עכשיו כשתדעו את החשיבות של כוח הגיבוב, בואו נסתכל על כמה מהמכשירים הטובים ביותר שיש למכרה Bitcoin Cash!

Halong Mining DragonMint 16T

מכשיר DragonMint שוחרר במרץ 2018 והוא מכשיר ה- ASIC החזק ביותר בעולם לכריית ביטקוין קאש! החברה שעומדת מאחוריה נקראת Halong Mining, והצוות טוען שהם השקיעו יותר מ -30 מיליון דולר בכדי להביא את המוצר למקום בו הוא נמצא כעת..

כריית מזומנים בביטקוין

כפי שהשם מרמז, מכשיר DragonMint 16T יכול להגיע לעוצמת כביסה מקסימאלית של 16 TH / שנייה! זה 2 TH / שנייה מהיר יותר מהיריבה הקרובה ביותר שלה – Antminer S9!

עד כמה שהמכשיר נהדר, הוא עולה בעלות של 2,729 דולר! נוסף על כך, היצרן ממליץ לכם לרכוש ספק כוח מותאם אישית שיעלה לכם 115 דולר נוספים.

מכשיר זה דורש ספק כוח של בין 220-240 וולט. לכל מדינה יש את הסטנדרטים שלה, אז תצטרך לבדוק זאת תחילה. לדוגמה, בארה”ב התקן הוא 110 וולט, כלומר תצטרך להזמין חשמלאי או לקנות ממיר!

כתוצאה מכך, DragonMint אולי לא מתאים לכורה הממוצע שמעוניין להרוויח קצת כסף בצד. זהו מכשיר המיועד לכורים וארגונים רציניים הרבה יותר.

אם ברצונך לקנות את DragonMint 16T, או שתרצה לקבל מידע נוסף, קליקk כאן לבקר באתר הרשמי.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

אנטמינר S9

במקום השני למכשיר הכרייה החזק ביותר של Bitcoin Cash בעולם נמצא אנטמינר S9! המכשיר מיוצר על ידי חברה בשם Bitmain, שבסיסה בסין.

יש אנשים שחושבים שבביטמיין יש יותר מדי שליטה בתעשיית הקריפטו. הסיבה לכך היא שלא רק שהם מוכרים את מכשירי החומרה הכרייה ביותר, אלא שהם גם אחת ממאגרי הכרייה הגדולים ביותר בתעשיית הביטקוין וביטקוין מזומנים..

Antminer S9 יכול להגיע לקצב גיבוב מקסימלי של 14 TH / שנייה. המכשיר הוא שדרוג מה- S7, שהוגבל לקצב גיבוב מקסימלי של 4.73 TH / שנייה בלבד. ה- S9 גם שקט בהרבה מה- S7, שנשמעה כמו מכונת ייצור במפעל!

כריית מזומנים בביטקוין - antminer s9

עם זאת, בדומה ל- DragonMint ASIC, ה- Antminer S9 הוא יקר. בממוצע זה יעלה לכם כ -3,000 דולר לקנות. יהיה עליכם לקנות ספק כוח נוסף שעולה כ -170 דולר!

בזמן כתיבת שורות אלה, Antminer S9 הוא מעט יקר יותר מ- DragonMint, למרות שהוא פחות חזק. יש לקוות שבקרוב שני המחירים יופחתו בסופו של דבר, מכיוון שכעת יש לביטמיין תחרות – דבר שלא היה לה בעבר.

אם אתה רוצה לקנות את Antminer S9 או רוצה מידע נוסף, לחץ כאן לעבור לדף האינטרנט הרשמי!

מלבד שני המכשירים הנ”ל, לא יהיה טעם שאציע שום דבר אחר לכריית ‘סולו’. המכשיר הקרוב ביותר מבחינת הספק הוא Antminer R4, בעל הספק הכבישה המקסימלי של 8.6 TS / שנייה ומחירו נע סביב 1000 $..

עם זאת, אם אתם מתכננים להצטרף לבריכת כריית Bitcoin Cash, תוכלו לרכוש מכשיר הרבה פחות חזק. הסיבה לכך היא שחלקכם בפרס הכרייה מבוסס על כמות כוח הגיבוב שאתם תורמים! לכן, אם זה נשמע מתאים יותר עבורך, עיין בהצעה שלי למטה!

אנטמינר S7

Antminer S7 היה מכשיר החומרה הטוב ביותר של ASIC לפני שחרור ה- S9! הוא מיוצר גם על ידי Bitmain ויכול לייצר קצב גיבוב מקסימלי של 4.73 TH / שנייה.

למרות שזה הרבה יותר איטי מה- S9, זה יאפשר לך להרוויח ביטקוין מזומן כשאתה מצטרף לבריכת כריית ביטקוין קאש. בזמן כתיבת שורות אלה תוכלו להרים S7 תמורת קצת פחות מ- $ 200. זוהי פיסת חומרה אמינה ביותר ומוכחת שהייתה בעבר הפופולרית ביותר בתעשייה.

לפני שקונים את Antminer S7, יש לשקול שני דברים. ראשית, אם אתה מתכוון לכרות סולו ביטקוין מזומן איתו – אל! לא תוכלו להתחרות בדגמים חזקים יותר. שנית, ה- S7 רועש, אז אם אתם מתכננים להריץ אותו במהלך הערב, היו מוכנים לתלונות מצד שכניכם.

אם ברצונך לרכוש את Antminer S7, לחץ כאן לקנות אותו מהחנות הרשמית של אמזון.

אז, עכשיו, כשאתה יודע הכל על דרישות החומרה, החלק הבא של מדריך הכרייה של ביטקוין מזומנים שלי הולך לבדוק איזו תוכנה אתה צריך.

תוכנה לכריית ביטקוין מזומן

בדיוק כמו המחשב השולחני או המכשיר הנייד, התוכנה חשובה לא פחות מחומרה. לאחר שרכשתם את מכשיר ה- ASIC שלכם, יהיה עליכם להוריד קצת תוכנה שתלווה אותו. עם זאת, ברוב המקרים התוכנה הנדרשת תצורף למוצר.

לא מומלץ להשתמש בתוכנה שאינה זו הכלולה במוצר שלך. ישנן תוכניות כרייה של צד שלישי זמינות להורדה, אך אלה מתאימות רק לכריית GPU או מעבד. אם קראת את המדריך שלי עד לנקודה זו, תדע שאף אחד מהמכשירים הללו אינו מתאים לכריית Bitcoin Cash, מכיוון שתצטרך להשתמש ב- ASIC..

חלק מתוכנות הכרייה המומלצות כוללות:

  • www.ccgmining.com
  • hashflare.io
  • minergate.com
  • nicehash.com

כאשר אתה מתקין את תוכנת התוכנה שלך, ישנם דברים שונים שאתה יכול להגדיר. ראשית, יהיה עליך להזין את כתובת ארנק הביטקוין מזומן שלך. זה חשוב מכיוון שזו הכתובת אליה יישלחו תגמולי הכרייה שלך.

יהיה עליך גם לספר לתוכנה כמה כוח אתה מעוניין שהחומרה תייצר. מומלץ מאוד לקרוא את המדריך הכלול בהתקן החומרה שלך לפני שתגדיר הגדרות כלשהן!

לבסוף, יהיה עליך גם לספר לתוכנה את מספר השעות שתרצה שתמשיך. אם אתה רוכש מכשיר שקט כמו Antminer S9, הגיוני להפעיל אותו 24 שעות ביממה, מכיוון שתרצה למקסם את הרווחים שלך..

עם זאת, אם אתה משתמש במכשיר רועש כמו Antminer S7, אז (תלוי היכן החומרה שלך נמצא) הכי טוב להשתמש בו רק במהלך היום..

אז עכשיו, כשאתה יודע על הדרישות להורדת תוכנה, החלק האחרון של המדריך הולך לדון בבריכות כריית Bitcoin Cash.

בריכות כרייה במזומן ביטקוין

מכיוון שמאגר הכרייה של ביטקוין מזומן הוא דרך להרבה אנשים ‘לאגד’ את המשאבים שלהם יחד כדי להיות סיכויים טובים יותר לזכות בפרס הכרייה. זה כמו להיות במשחק של ‘משיכת-מלחמה’.

כריית מזומנים בביטקוין

אם בצד אחד של החבל יש 5 אנשים, ובצד השני היו 10,000, לא משנה כמה אנשים היו חזקים, הצד עם 10,000 תמיד היה מנצח! זו הסיבה שבריכות הכרייה של Bitcoin Cash כל כך נהדרות מכיוון שהן נותנות לכולם הזדמנות לזכות בחתיכה מהעוגה!

עם זאת, חשוב לזכור שבריכות הכרייה מחזיקות שליטה רבה. למרות שאתה חולק את כוח הגיבוב שלך, לבריכה יש שליטה מלאה על התנאים וההגבלות שלהם. המשמעות היא שהם יכולים לשנות את דמי החבר או להפחית את מספר התגמולים המשותפים.

יש שם הרבה הונאות בריכות כרייה שלעולם לא ישלמו לך שום תגמולים, אז תמיד ערוך מספיק מחקר לפני שתצטרף לאחת, או בחר בבריכת כרייה ידועה כמו זו שרשמתי להלן.

אנטפול

אנטפול, ממש כמו מכשיר החומרה של אנטפול, נמצאת בבעלות Bitmain. כשאתה מחבר את המכשיר שלך לבריכת הכרייה של אנטפול, אתה יכול להתחיל לכרות מייד בלי שתצטרך לשלם עמלות כלשהן.

מצד שני, החברה שומרת על כל דמי העסקה שזוכים במסגרת תגמול הכרייה. תגמול החסימה של 12.5 BCH מחולק בין כל הכורים, בהתבסס על כמה כוח הגיבוב שאתה תורם.

לדוגמא, אם אתה תורם 10% מכל כוח הגיבוב, היית מקבל 10% מהתגמול!

למידע נוסף על הצטרפות לאנטפול, קליck כאן.

סיכום

אני מקווה שנהניתם ממדריך הכרייה של Bitcoin Cash. אם קראת את זה מההתחלה ועד הסוף, אז יהיה לך מושג טוב אם כריית Bitcoin Cash מתאימה לך.

הימים שבהם אנו יכולים לכרות מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים כמו ביטקוין וביטקוין מזומנים באמצעות מכשירי CPU או GPU בסיסיים חלפו (למרבה הצער). אז זו הייתה מערכת הוגנת שאיפשרה לכל אחד להסתבך. עם זאת, הסיכוי האמיתי היחיד שיש לך כעת הוא להוציא סכום משמעותי של כסף על חומרת ASIC הטובה ביותר או במקום זאת להצטרף לבריכת כרייה..

מי יודע, אם קהילת הביטקוין תסכים אי פעם לבצע שינויים בקוד, אז יום אחד הם יוכלו לאסור על התקשרות ASIC להתחבר לרשת. עד אז, היכולת לזכות בפרס הכרייה נמצאת כעת בידי כמה חוות כרייה מגה.

כמו כן, אתה תמיד יכול להשתמש חילופי מטבעות אמינים פלטפורמות ולקנות ביטקוין באופן מיידי ללא הרבה בעיות!

אז מה דעתך על כריית ביטקוין מזומנים? האם תעדיף לקנות מכונת DragonMint או Antpool, או שאתה מתכוון להסתפק באופציה זולה יותר? אנא יידע אותי בתגובות למטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map