מסחר במטבעות קריפטוגרפיים: כיצד להתחיל?

אז סוף סוף החלטת להתחיל את קריירת המסחר שלך בקריפטו, ואתה כבר חושב איך אתה מוציא את המיליונים שלך. אין ספק שקריפטוגרפיה היא שוק מרגש למשקיעים, אך למרבה הצער, ההצלחה לא מתרחשת כל כך קלה.

במלוא הרצינות, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות עסק מסוכן. כן, זה נכון – יש אנשים שהרוויחו הרבה כסף. עם זאת, יש אנשים שהפסידו הרבה כסף גם הם.

לאלו מכם שמעוניינים ללמוד על מסחר בקריפטוגרפים, אני כאן כדי לעזור לכם להתחיל. המדריך למתחילים זה יראה לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת.

ראשית, אני אתן לך מידע רקע על תחילת המסחר בקריפטוגרפים. לאחר מכן, אני אעזור לך להבין את ההבדל בין מסחר קצר טווח לטווח ארוך במטבעות קריפטוגרפיים, ושני היתרונות והחסרונות שלהם.

לאחר מכן, אנו אגיד לך את הדברים החשובים שעליך להיזהר לפני שתתחיל לסחור.

לסיום, אני אראה לך איך לסחור! זה יכלול מדריך שלב אחר שלב עם כמה תמונות שימושיות.

בסוף הקריאה במדריך למתחילים זה, יהיה לך את כל המידע הדרוש כדי לעבור לבד. אז למה אתם מחכים, בואו ונלמד על הימים הראשונים של המסחר בקריפטו!

עובדה מגניבה: בדצמבר 2017, בפעם הראשונה אי פעם, נסחרו יותר מ -50 מיליארד דולר מטבע קריפטוגרפי ביום אחד בלבד!

סחר במטבעות קריפטוגרפיים

כפי שאתם חייבים כבר לדעת, הביטקוין הפך להיות המטבע הקריפטוגרפי הראשון אי פעם עם שחרורו בשנת 2009. עם זאת, עם מטבע אחד בלבד זמין, לא יכולתם לסחור בו עם מטבע אחר.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

רק כעבור כמה שנים נוצרו יותר ויותר מטבעות קריפטוגרפיים שאנשים החלו לסחור בהם. הרעיון ממש פשוט. אתה מחליף מטבע קריפטוגרפי אחד בשני, בתקווה שהמטבע שאתה קונה עולה בערכו.

מושג זה זהה לבורסה בעולם האמיתי.

כשאנשים סוחרים, הם צריכים להשתמש בבורסת קריפטוגרפים. זאת כך שניתן יהיה להתאים בין קונים ומוכרים. לדוגמא, אם אתה מחזיק בביטקוין ורוצה למכור אותו תמורת את’ריום, בורסה תעזור לך למצוא מוכר אתריום לסחור איתו..

הבורסות יגבו מכם תשלום עבור ביצוע פעולה זו, אשר בדרך כלל עולה כ 0.1% לכל עסק. סחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא כעת פופולרי באמת, כאשר מטבעות בשווי מיליארדי דולרים נקנים ונמכרים מדי יום.

“בני המזל” הרוויחו סכום כסף רציני בכדי לעשות זאת, ויש הרבה אנשים שסוחרים כעת מטבעות קריפטוגרפיים כמשרה מלאה..

עם זאת, סוחרים מנוסים משתמשים בהמון כלים שונים שיעזרו להם לבחור את המטבעות הנכונים בזמן הנכון. זה יכול לכלול תוכנה המסייעת למשקיעים לנתח מגמות תמחור קודמות וכו ‘.

עם זאת, כולם חייבים להתחיל איפשהו! כל עוד אינך סוחר יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד, אין שום נזק לנסות זאת.

כעת אסביר מהו מסחר לטווח קצר, יחד עם היתרונות והחסרונות שלו.

מסחר לטווח קצר

מסחר לטווח קצר הוא המקום בו אתה קונה מטבע קריפטוגרפי אך מתכנן להחזיק בו רק לזמן קצר. זה יכול להיות החל מדקות, שעות, ימים, שבועות ואפילו כמה חודשים!

אתה יכול לקנות מטבע מטבע מסוים מכיוון שאתה חושב שהוא יעלה במחיר בטווח הקצר. במקרה כזה, היית מוכר אותו ברווח מהיר אם היית חושב שהמחיר יירד שוב!

בואו נסתכל על כמה מהיתרונות של מסחר לטווח קצר.

יתרונות

היתרון העיקרי של מסחר לטווח קצר בקריפטוגרפים הוא בכך שהוא מציע הזדמנות טובה באמת להרוויח אחוזים גבוהים. בניגוד לשווקי מטבעות פיאט, בהם המחירים בדרך כלל לא נעים ביותר מ -1% בכל יום, מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים יכולים כמעט להכפיל את עצמם בן לילה!

כעת, לאחר שמטבעות קריפטוגרפיים הפכו פופולריים כל כך, יש כיום יותר מ -1,500 מטבעות קריפטוגרפיים שונים לסחור. מה שאומר דבר אחד – יותר הזדמנויות להרוויח עצומות. לא רק זאת, אלא שיש כמויות מסחר גדולות עבור הרבה מטבעות.

נפחי מסחר גדולים חשובים מכיוון שזה אומר שתמיד תמצאו קונה או מוכר! זה פשוט אומר שכמות מטבע גבוהה זורמת פנימה ויוצאת מאותה קריפטוגרפיה.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

חסרונות

מכיוון ששווקי המטבעות הקריפטוגרפיים הם כה תנודתיים, המחירים יכולים להשתנות במהירות רבה. המשמעות היא שאם תרצה לבצע מסחר קריפטו לטווח קצר, תצטרך להשקיע זמן רב בניתוח השווקים.

חשוב מאוד לשמור על השליטה ברגשות שלך – דבר אחד תלמד כשמסחר לטווח קצר הוא שאתה לא תמיד מרוויח. זה יכול להיות מלחיץ מאוד כאשר המחירים נעים אחרת לאופן שקיוויתם.

לכן, ללמוד לקבל הפסדים הוא חלק גדול מהמסחר בקריפטוגרפים. אף אחד לא מרוויח 100% מהמקרים!

סוחרי מטבעות קצרים לטווח קצר מחפשים רווחים קטנים בתנועות מחירים קטנות, כך שיהיה עליכם להיות בעלי יכולת ניתוח טובה למדי. משמעות הדבר היא היכולת לקרוא תרשימים וגרפים למסחר. אשר, אם אתה מתחיל, יכול לקחת מעט זמן ללמוד.

חסרון נוסף במסחר לטווח הקצר הוא שכדי שתוכלו לראות תשואות טובות, עליכם לבצע השקעה די גדולה. שזה משהו שרובכם מתחילים אולי לא מרגישים בנוח איתו.

מסחר לטווח ארוך

האם שמעתם פעם את המילה “HODL”? ובכן, אם לא, נניח שאתה חדש לגמרי במרחב הקריפטו! לא, זו לא מילה שתמצאו במילון, אבל בהחלט תמצאו אותה בפורומי קריפטו ובקבוצות צ’אט קהילתיות!

“HODL” היא מילה סלנג שמשמעותה להחזיק מטבע קריפטוגרפי לטווח ארוך ולא למכור אותו. משמעותו בפועל היא “החזיקו מעמד לכל החיים היקרים”. בדרך כלל, מסחר ארוך טווח בקריפטו פירושו להחזיק מטבע למשך שנה אחת או יותר.

הרעיון הוא שלמרות שתמיד תהיה תנודתיות, המחיר אמור לעלות בכמות גדולה לטווח הארוך.

דוגמה מצוינת לכך תהיה המשקיעים ברי המזל שקנו ביטקוין בשנת 2011 כשהיה רק ​​0.35 דולר. אם הם החזיקו בזה עד סוף 2017, הם היו יכולים למכור את המטבעות שלהם בכמעט 20,000 $ כל אחד! זאת למעלה מ -57,000 השקעתך הראשונית!

יתרונות

אחד היתרונות העיקריים של מסחר ארוך טווח בקריפטוגרפים הוא שזה קל ודורש מעט זמן. אינך צריך להבין תרשימי מסחר מורכבים או גרפים שכן אתה פשוט מחפש להחזיק את המטבע שלך לטווח הארוך.

בניגוד למסחר לטווח קצר, שבו אתה צריך להשקיע כל הזמן בבדיקת מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים, אתה יכול לעשות זאת בזמנך הפנוי. זה פשוט, ברגע שקנית את המטבע שלך, אתה לא צריך לעשות שום דבר מלבד לחכות!

יתרון טוב נוסף של מסחר ארוך טווח בקריפטוגרפים הוא שאתה לא צריך הרבה כסף כדי להתחיל. אתה יכול לקנות סכומים קטנים בכל פעם שיש לך כסף פנוי, ולתת לו לצמוח לאורך זמן רב.

זה גם מאפשר לך להימנע מהלחצים בתנודתיות בשוק, מכיוון שאינך צריך לדאוג לתנועות קצרות טווח במחיר.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

חסרונות

חסרון אחד במסחר ארוך טווח בקריפטו הוא שאתה עלול לפספס הזדמנות טובה להשיג רווחים מהירים לטווח הקצר.

לפעמים מטבעות עולים בערכם ממש מהר, רק כדי ליפול ישר חזרה למטה. סוחרים לטווח קצר יבחינו בכך ויכולים להרוויח במהירות.

חסרון נוסף הוא שמכיוון שאתה לא מבלה זמן בניתוח השוק (כמו סוחר לטווח קצר), אתה עלול להחמיץ חדשות רעות. אם יש חדשות רעות שמתפרסמות שיכולות להשפיע על מחיר המטבע הקריפטוגרפי שלך (כגון תקנות), המחיר יכול לרדת ולעולם לא יעלה שוב.

אז, רק וודא שאתה ממשיך להתעדכן בחדשות הקריפטו כדי למנוע את זה.

עכשיו, כשיודעים כמה מהיתרונות והחסרונות של מסחר קריפטוגרפי לטווח הקצר והארוך, בואו נסתכל על כמה דברים שעליכם להיזהר לפני שאתם מתחילים.

ממה יש להיזהר?

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור לפני שתתחיל לסחור הוא שיש סיכוי שתאבד את כל ההשקעה שלך.

שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים הם מאוד תנודיים, ולמרות שיש אנשים שהרוויחו הרבה כסף, גם הרבה אנשים הפסידו כסף. אתה לעולם לא צריך לסחור עם שום סכום שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד.

האופן שבו אתה מתמודד עם ההפסדים שלך יקבע את הצלחתך כסוחר. להלן עצות חשובות – אל תנסה להרוויח את ההפסדים שלך בחזרה על ידי השקעת סכומים גדולים יותר. זו השקעה ברגשות ולעתים קרובות גורמת לאנשים לאבד הרבה כסף.

FUD

מונח פופולרי המשמש הן בעולם האמיתי והן במסחר בקריפטו הוא FUD. זה מייצג אי וודאות ופחד מידע.

FUD הוא כאשר אנשים או ארגונים מנסים לגרום לאנשים שלא להשקיע בנכס בכך שהם אומרים להם שהם יאבדו את כל כספם (או משהו דומה). בדרך כלל הם אומרים דברים כמו “זו תרמית” או “הולך להתרסק”.

אתה צריך תמיד לעשות מחקר משלך לפני שתקפוץ למסקנות כלשהן. השתמש בגוגל כדי לברר אם המידע שאתה שומע נכון.

שִׁכנוּעַ

דבר אחרון שיש לקחת בחשבון לפני שמתחילים לסחור הוא שלעולם לא צריך להיות מושפע מדעות של אנשים אחרים. זכרו, אינכם האדם היחיד שרוצה להרוויח ממסחר קריפטוגרפי.

היזהר מהיוטיוברים שאתה צופה בהם ומקשיב להם. לעתים קרובות הם ישולמו על ידי פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים כדי לקדם את המטבע שלהם. זה יכול להעלות את המחיר בטווח הקצר, אך בסופו של דבר יכול לרדת בטווח הארוך. אז, תמיד עשה תחילה את המחקר שלך.

אם קראת את המדריך שלנו עד כה, כעת עליך להבין היטב מהו מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, ההבדל בין מסחר לטווח קצר לטווח הארוך, לבין הדברים שאתה צריך להיזהר מהם..

נחש מה? הגיע הזמן ללמוד כיצד לסחור בקריפטו!

כיצד להתחיל לסחור

כשאתה מחפש לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא להביא לך כמה מטבעות! הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא עם ביטקוין, מכיוון שכמעט כל בורסה מקבלת זאת.

אם תחליט לקנות אתריום במקום זאת, אתה עדיין יכול לעקוב אחר המדריך למטה. עם זאת, בכל מקום שמוזכר ביטקוין, החלף אותו ל- Ethereum.

אם בשלב זה כבר יש לך ביטקוין, תוכל לדלג לחלק הבא של המדריך!

הדרך המהירה ביותר לקנות ביטקוין היא להשתמש בחיוב או בכרטיס האשראי שלך באמצעות Coinbase. Coinbase הם מתווכים בבורסה וימכרו לכם ביטקוין בקצב ממש טוב. למרות שיש להשתמש בכרטיס בתשלום של 4%, כדאי לכם לקבל את המטבעות מיד.

פתח חשבון ב- Coinbase

היכנס לאתר Coinbase על ידי לחיצה על קישור זה. יהיה עליך לבחור שם משתמש וסיסמה חזקה. יהיה עליך לאשר גם את כתובת הדוא”ל שלך ומספר הטלפון הנייד שלך.

אמת את חשבונך ב- Coinbase

לפני שתוכל לקנות ביטקוין ב- Coinbase, יהיה עליך לאמת את זהותך. עקוב אחר המדריך שלב אחר שלב שלנו.

 1. לחץ על לקנות למכור בחלק העליון של המסך.מסחר במטבעות קריפטוגרפיים ביישום Coinbase
 2. כעת עליך להוסיף אמצעי תשלום. לחץ על הוסף אמצעי תשלום.

  הוספת אמצעי תשלום למסחר במטבעות קריפטוגרפיים

 3. לאחר מכן תישאל אם ברצונך להוסיף חשבון בנק או כרטיס חיוב / אשראי. בדוגמה זו נוסיף כרטיס חיוב / אשראי מכיוון שזו הדרך המהירה ביותר להפקיד.הוספת חשבון תשלום כדי להתחיל במסחר במטבעות קריפטוגרפיים
 4. מכיוון ש- Coinbase מתייחס לאבטחה ברצינות רבה, כעת יהיה עליך לאמת את זהותך. לחץ על העלאת מזהה.
 5. אתה יכול להעלות דרכון, רישיון נהיגה או תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה. לחץ על זה שברצונך להעלות.הוספת תעודת זהות להפעלת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים
 6. לאחר מכן תישאל כיצד ברצונך להעלות את תעודת הזהות שלך. אתה יכול לבחור מצלמת אינטרנט, מצלמה ניידת או העלאת קבצים.הוספת תמונה כדי להתחיל במסחר במטבעות קריפטוגרפיים
 7. לאחר שתעלה את תעודת הזהות שלך, תקבל את האישור שלמטה.תמונה מאומתת זהות

  אם איכות התמונה אם לא ברורה דיה, תתבקש להעלות אותה שוב. הוסף את אמצעי התשלום שלך ב- Coinbase

 1. כעת תצטרך להזין את כתובת החיוב עבור כרטיס החיוב / האשראי שלך.סחר במטבעות קריפטוגרפיים
 2. כעת תצטרך להזין את פרטי החיוב / כרטיס האשראי שלך. אל דאגה – Coinbase לעולם לא זוכה לראות את פרטי הכרטיס שלך מכיוון שהמספרים מוצפנים.סחר במטבעות קריפטוגרפיים
 3. מזל טוב, אימתת כעת את זהותך והוספת אמצעי תשלום! עכשיו, בואו נקנה קצת ביטקוין.

קניית ביטקוין ב- Coinbase

 1. לחץ על לקנות למכור שוב בראש העמוד. הפעם תוכלו לראות את ארבעת המטבעות שתוכלו לקנות. לחץ על ביטקוין.סחר במטבעות קריפטוגרפיים
 2. גלול מטה והזן את הסכום (בפיאט) שתרצה להוציא על ביטקוין. בדוגמה שלנו, אנו קונים שווי של 150 אירו. כמות הביטקוין תתעדכן כשתזין את הסכום שלך.סחר במטבעות קריפטוגרפיים
 1. לבסוף, לחץ על קנו ביטקוין באופן מיידי, אשר את כרטיס התשלום שהוספת בעבר ולחץ על לְאַשֵׁר. זהו, זה קל כמו זה – עכשיו אתה הבעלים של ביטקוין!

עכשיו שיש לך קצת ביטקוין, עלינו לפתוח חשבון ב- Binance. הם אחת מחילופי הקריפטו הפופולריים ביותר למסחר במטבעות קריפטוגרפיים, ויש להם יותר מ -100 מטבעות שונים!

פתח חשבון ב- Binance

 1. בקר באתר Binance מאת לחיצה על קישור זה.
 1. לחץ על להירשם ופעל לפי ההוראות. Binance הוא בסיסי כמו Coinbase – עליך להזין את כתובת הדוא”ל שלך, מספר הטלפון הנייד שלך ובחר שם משתמש וסיסמה.
 1. עכשיו שיש לך חשבון Binance, עלינו להפקיד את הביטקוין שזה עתה קנית מ- Coinbase.

להפקיד כספים לביננס

 1. חזור לחשבון Coinbase שלך ​​ולחץ על חשבונות בתחילת הדף. ואז לחץ על לִשְׁלוֹחַ.הוראות בנושא Coinbase למסחר במטבעות קריפטוגרפיים
 2. לאחר מכן תתבקש להזין את הכתובת שאליה תרצה לשלוח את המטבעות שלך. מכיוון שתרצה לשלוח אותם לארנק Binance שלך, עלינו לחזור ל- Binance ולקבל את כתובת הארנק שלך ב- Binance.
 3. חזור לביננס. העבר את העכבר כְּסָפִים ולחץ על פיקדונות.הפקדת הכיף ב- COinbase כדי להיות מסוגל לבצע סחר במטבעות
 4. לחץ על בחר מטבע הפקדה, הקלד BTC ואז לחץ על ביטקוין.בחירת המטבע שיופקד ב- Coinbase
 5. כעת תראה את כתובת ההפקדה שלך ב- Binance עבור ביטקוין. העתק אותו.הוראות כיצד להעתיק את כתובת ההפקדה של BTC בזמן סחר בקריפטו
 6. עכשיו חזור לחשבון Coinbase שלך. הזן את כמות הביטקוין שאתה רוצה לשלוח ואז הדבק את כתובת הארנק של Binance. לבסוף, לחץ על לִשְׁלוֹחַ. יש לממן את חשבון Binance תוך 15 דקות.

כיצד לסחור במטבע קריפטוגרפי ב- Binance

עכשיו, כשחשבון הבינאנס שלך ממומן באמצעות ביטקוין, אנו הולכים להראות לך כיצד עובד המסחר בקריפטוגרפים. בדוגמה שלנו אנו הולכים לסחור בביטקוין תמורת NEO, אך אתה יכול להחליף את NEO במטבע שאיתו ברצונך לסחור!

 1. העבר את העכבר לְהַחלִיף ולחץ על בסיסי.בחירת שיטת מסחר מטבע בסיסית
 2. בצד ימין של הדף לחץ על BTC ונכנסים NEO (או המטבע שרוצים לקנות). ואז לחץ על NEO / BTC. אם המטבע שאתה רוצה לסחור בו אינו NEO, ובמקום זה היה ABC, היית מחפש את הצמד ABC / BTC.הוראות כיצד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ב- Coinbase
 3. כעת אתה נמצא במסך המסחר הראשי של המטבעות שאתה רוצה לסחור בה – שם כל הכיף קורה!תרשימי מחירים של מטבע NEO בפלטפורמת המסחר Cryptocurrency
 4. כדי לבצע עסקאות, עליך לגלול מטה ולחפש את ה- קנו NEO
 5. לפני שתבחר בכמה מטבעות אתה רוצה לסחור, עליך להחליט אם אתה רוצה לעשות הגבלת צו או א צו שוקהזמנת הגבלה: כאן מזינים את המחיר שאליו רוצים לסחור. עם זאת, אין שום ערובה שתתאים את המחיר שלך. סדר שוק: כאן אתה לוקח את מחיר השוק הנוכחי שקיים ב- Binance. אם זו הפעם הראשונה שלך, שוק השוק הוא האופציה הטובה ביותר שלך.קטגוריית שוק על מטבע בסיס
 6. כעת עליך להזין את כמות ה- NEO (או המטבע שבחרת) שתרצה לקנות. בדוגמה שלנו, אנחנו קונים 10 NEO. כפי שתראו, נקבל את מחיר השוק, כשבחרנו את שׁוּק. לבסוף, כדי להשלים את המסחר שלך, לחץ על קנו NEO. זהו, זה עתה ביצעת את המסחר הראשון שלך בקריפטו!הוראות כיצד לבחור כמות מטבע NEO ב- Coinbase

רק זכרו, תוכלו לשנות את המדריך שלמעלה למטבע שרוצים לקנות.

סיכום

וזה הסוף למסחר שלנו ב- Cryptocurrency עבור מדריך למתחילים – אנו מקווים שנהניתם ממנו!

אם קראת מאמר זה מההתחלה ועד הסוף, כעת עליך להבין היטב מהו מסחר בקריפטו, ההבדל בין מסחר קצר לטווח ארוך, וכמה דברים חשובים שיש לקחת בחשבון לפני שתתחיל..

לא רק זאת, אלא שעכשיו אתה יודע כיצד לבצע את רכישת הצפנה הראשונה שלך וכיצד לסחור בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים! רק זכור, אתה תמיד צריך לדבר עם יועץ פיננסי לפני שאתה מבצע השקעות ולעשות תמיד מחקר משלך.

(אני רוצה שתישארו בטוחים שם בחוץ!)

אז איך מצאת את המדריך? האם רכשתם את הקריפטוגרפיה הראשונה שלכם? האם יש לך רעיונות באיזה מטבע קריפטוגרפיה אתה הולך להתחיל לסחור?..

תודיע לנו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map