כמה גבוה הביטקוין יעלה: תחזיות עתידיות

שלום לך וברוך הבא לניתוח המעמיק הזה של כמה גבוה הביטקוין יעלה. אם תהיתם פעם: האם הביטקוין יתרסק? מדוע ביטקוין יורד? או, מדוע הביטקוין עולה? הגעת למקום הנכון!

במדריך זה אסתכל על הדברים הבאים:

 • ביטקוין בימינו ופעולת המחירים המובילה למקום בו אנו נמצאים כרגע.
 • כיצד לענות על השאלה: “עד כמה ביטקוין יעלה?”
 • פתרונות המדרגיות השונים שמציעים היזמים העובדים על ביטקוין.
 • מבט על השקפותיהם של אנשים שחושבים שהתשובה חיובית לשאלה “האם ביטקוין יתרסק?”.
 • מבט על השקפותיהם של אנשים שחושבים שביטקוין ימשיך לעלות.
 • דעותיי בשאלה: “עד כמה ביטקוין יעלה?”

בסוף המדריך, כדאי שיהיה לך מושג הרבה יותר טוב כיצד לשפוט את תחזיות המחיר השונות שתשמע. עליכם להבין גם מה הופך את ביטקוין לבעל ערך מהותי.

כרגיל, יש המון לעבור. אז, בואו נתחיל כבר ונגלה כמה גבוה הביטקוין יעלה!

ביטקוין בימינו

לפני שנלך לשאלה עד כמה יהיה ביטקוין גבוה, בואו נבדוק את המצב הנוכחי. ביטקוין פותח על ידי מפתח אנונימי או צוות מפתחים בשם Satoshi Nakamoto. שלא כמו פרויקטים אחרים של קריפטו שיש להם מנהיגות ברורה, הביטקוין באמת מבוזר.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

הביטקוין עצמו אינו אלא בסיס נתונים (בלוקצ’יין) המאוחסן ומתעדכן על ידי רשת מחשבים. מחשבים אלה ידועים ככורים. הם מבטיחים שכל העסקאות עומדות בכללי הרשת. הדרך היחידה לבצע שינויים ברשת היא לשכנע מספיק מכורים אלה לעשות זאת. זה הופך את ביטקוין לקשה מאוד לשינוי.

ביצועי הביטקוין

לביטקוין יש היצע קבוע. זו אחת התכונות הטובות ביותר שלה. מכיוון שמדובר באספקה ​​קבועה יחסית קטנה (21 מיליון מטבעות), לקבוצות אנשים שקונים או מוכרים אותה בו זמנית השפעה עצומה על המחיר.

אירועי קנייה ומכירה כאלה מוגזמים יותר בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים מכיוון שהם סוג כל כך חדש של נכסים. אף אחד לא יודע אם פתאום אחת המדינות המשפיעות ביותר על כדור הארץ תהפוך את זה לבלתי חוקי או לחלופין לאמץ אותו. המשמעות היא שיותר אנשים מגיבים לאירועי חדשות קטנים שאמורים להיות להם רק השפעה זניחה על המחיר.

במהלך חלק ניכר משנת 2017 היו הרבה חדשות טובות. מטבעות קריפטוגרפיים צברו פופולריות ברחבי העולם והחלטה לדיון המדרג המתמשך סיפקה אותות קנייה לאנשים רבים. למרות שבוודאי היו כמה ירידות במחיר במהלך שנים עשר החודשים הקודמים, המסלול היה במידה רבה כלפי מעלה.

תרשים של כמה גבוה יעלה הביטקוין

המחיר במהלך 2017 ירד מ -1,000 דולר ב -1 בינואר, עד קצת פחות מ -20,000 דולר בסוף השנה. אז כמה גבוה הביטקוין יעלה?

מרבית הרווחים הללו הגיעו בחודשים האחרונים של השנה. זו הפכה שנה מוצלחת המבוססת בעיקר על אירועי חדשות יסודיים טובים כמו שדרוג התוכנה “SegWit” שהופעל לבועה ספקולטיבית מסיבית..


הפחד להחמיץ (או “FOMO” כפי שאוהבים לומר אלה שמפרסמים על מטבעות קריפטוגרפיים ברשתות החברתיות) הייתה התשובה לשאלה “מדוע הביטקוין עולה” בסוף 2017.

כמובן, מכיוון שמריצת שוורים זו הונעה בעיקר על ידי משקיעים חסרי ניסיון, הייתה שם מרחץ דם כאשר הבועה התפוצצה לבסוף רק מתחת ל -20,000 דולר..

תמיד תהיה התנגדות מסוימת בגדר 20,000 $ הפסיכולוגי. נקודת ההתנגדות הגדולה הקודמת הייתה 10,000 דולר. המחיר התקשה לעבור את הנקודה הזו כמה פעמים לפני שזה סוף סוף. לא היה שום דבר המצביע על כך שזה לא יקרה במחיר של 20,000 דולר.

עם זאת, המחשבות הכלליות של המשקיעים הלא מנוסים היו שהמחיר ימשיך כלפי מעלה. זה יונע על ידי זרם של “כסף מוסדי” שהתאפשר על ידי השקת חוזים עתידיים על ידי קבוצת CME וה- CBOE שדווחו רבות בחדשות. עם זאת, הכסף לא הגיע לשוק כפי שמשקיעים טירונים רבים קיוו.

ההתרסקות של דצמבר / ינואר עד היום

בסימן הצרות הראשון בשווקים, המשקיעים המתחילים שנערמו לביטקוין בסוף 2017 החלו למכור את אחזקותיהם. רבים לא הבינו במה הם קנו. מכיוון שהם לא מבינים את הצעת הערך המרכזית של הביטקוין (שמדובר במערכת חסרת הרשאות של העברת ערך חסין מהתערבות ממשלתית)..

כמובן שהמחיר ירד די מהר כאשר יותר משקיעים מתחילים החלו לחשוש שהם עלולים לאבד כמה נקודות אחוז בטווח הקצר. החזונות שלהם של “להתעשר מהר” דעכו מיד ובמקום לדון כמה גבוה הביטקוין יעלה, אנשים דיברו על כמה נמוך הביטקוין יירד.

מכיוון שלרבים אפילו לא היה הרעיון הראשון כיצד לאחסן נכון את הביטקוין, ה- BTC שלהם כבר היה ב- CoinBase או ב- Bitstamp, או בכל הבורסה שבה הם השתמשו במקור לקנות. פירוש הדבר שהם יוכלו למכור את אחזקותיהם בסימן הראשון שהשקעתם הופכת ללא רווחית.

מכיוון ששוק הביטקוין הוא כה קטן בעולם, הוא בדרך כלל נכס תנודתי מאוד. כאשר השוק נרכש יתר על המידה במיליארדי “כסף מטומטם”, התנודתיות הזו מוגברת באופן מסיבי.

כמה רחוק יש ביטקוין מבחינת שימושיות?

הביטקוין הופך להיות שימושי יותר מדי שנה. מראשיתו המוקדם כאשר אלפי רבים של ביטקוין שימשו לתשלום עבור פיסות תוכנת הצפנה בפורומים, ביטקוין עבר דרך ארוכה..

היום אתה יכול לקנות כמעט כל דבר איתו ברשת. ישנן חנויות מקוונות רבות שיקבלו ביטקוין. אלה כוללים את Overstock.com ו- NewEgg.com. אתה יכול גם לשלם עבור חגים באמצעות Expedia.com, להמר באחד ממאות רבות של בתי קזינו מקוונים ואפילו לקנות נדל”ן עם המטבע הקריפטוגרפי.

לבסוף, לכל דבר אחר שתצטרכו לקנות באינטרנט, ישנם שירותים כמו eGifter. אתר זה מאפשר למשתמשים להחליף מטבעות קריפטוגרפיים שונים ישירות בכרטיסי מתנה עבור מגוון קמעונאים מקוונים שונים. אלה כוללים את אמזון, הסופרמרקט טסקו, פיצה אקספרס, ורבים אחרים.

אתה יכול אפילו לקבל תשלום עבור השירותים שלך באינטרנט באופן מטבע. אחת הדרכים היא להיות פוסטר פעיל ואמין בפורומים. חברות ישלמו עבור הדבקת פרסומת באזור החתימה שלך. לחלופין, תוכל לקבל משרה שעובדת כצורה עצמאית כלשהי. התעשייה זועקת למפתחים והמעסיקים מעדיפים לרוב לשלם באמצעות ביטקוין.

לחלופין, אתה יכול פשוט לעשות את מה שאתה כבר עושה ולפרסם את המחירים שלך בקריפטו. לדוגמא, משלמים לי גם בביטקוין כדי לכתוב חדשות מטבעות קריפטוגרפיים.

כיצד לענות על השאלה “עד כמה ביטקוין יעלה?”

לענות על השאלה “עד כמה ביטקוין יעלה” זה די מסובך. זה תלוי במקרה השימוש בסופו של דבר. אם זה יהפוך לכסף האינטרנט שחלק מהתומכים בו מאמינים שהוא יכול לעשות, שווי השוק שלו יכול להגיע בקלות לטריליונים..

לפי Invespcro, בשנת 2017 הוצאו 2,197 טריליון דולר ברשת. זה יעניק לביטקוין שווי שוק של נתון זה. זה יגרום לכל ביטקוין להיות שווה יותר מ -100 מיליון דולר כל אחד. בהתחשב בכך שנראה כי סכום הכסף המושקע באינטרנט עולה כל שנה, הוא יכול להגיע להרבה יותר גבוה מכך. זו לא רק דעתו של טרול מקוון כלשהו. מייסד טוויטר, ג’ק דורסי, מאמין בתוקף שזה יקרה בעשר השנים הקרובות!

ביטקוין בתור זהב דיגיטלי?

כאשר דנים כמה גבוה יהיה ביטקוין, כדאי להשוות אותו לזהב. אז, מקרה שימוש אחר שעשוי להיות שונה לביטקוין הוא של חנות ערך. יש הרבה מאמינים גם במקרה השימוש הזה. הם מאמינים שביטקוין מתפתח כמעין זהב דיגיטלי וזה אפילו לא משנה אם הוא מאומץ נרחב לרכישות. מי שרואה בביטקוין “זהב דיגיטלי” מקווה שיום אחד יחליף את הזהב כמאגר הערך הטוב ביותר של כדור הארץ.

סטיב ווזניאק, מייסד שותף של אפל, מאמין בתוקף בביטקוין כ”זהב דיגיטלי “. הוא גם מאמין כי שום מטבע מטבע אחר אינו “טָהוֹרמספיק שיהיה. הסיבה לכך היא איכויותיה הייחודיות של התנגדות לצנזורה ועצמאות מוחלטת מגחמותיו של כל אדם או קבוצה אחת.

כמו כן, ישנם גם מקורות אחרים לזהב ביקום. עם 21 מיליון יחידות בלבד, הביטקוין צריך תיאורטית להחזיק ערך טוב יותר מהמקבילה המבריקה, הנפשית והלא דיגיטלית. זה לוקח רק מספיק אנשים להאמין שזה בעל ערך. אחרי הכל, זה כל מה שחנות ערך היא. זהב חשוב רק בגלל שאתה חושב שכן.

לעומת זאת, לביטקוין יש כמה מאפיינים ייחודיים שהופכים אותו לטעון לטעון מזהב. קל יותר לאחסון והרבה יותר טוב להובלה מזהב. זה גם הרבה יותר קל להסתיר. אם מאוחסנים כהלכה, זה לגמרי בלתי אפשרי להחרים מאדם. זו איכות חזקה.

בואו נסתכל על כמה נתונים המדגישים כמה גבוה הביטקוין יעלה אם הוא יגשים את מקרה השימוש של “זהב דיגיטלי”.

שווי השוק הנוכחי של כל הזהב על פני כדור הארץ הוא 7.07 טריליון דולר. אם ביטקוין היה טוען כי מקרה השימוש הוא חנות הערך הטובה ביותר על פני כדור הארץ ויקח את כל השוק הזה, כל אחד מ -21 מיליון הביטקוין יהיה שווה למעלה משליש מיליון דולר..

עם זאת, סטיב ווזניאק מדבר על שימוש בביטקוין גם כמטבע האינטרנט. זה ישים את ערכו מעל אחת מהדוגמאות הקודמות בהן השתמשתי כדי לקבוע כמה גבוה הביטקוין יעלה.

בעיות בביטקוין?

כדי שביטקוין ישיג את התפקיד של חנות ערך גלובלית, אין שום דבר רע בעיצובו כרגע. למעשה, זה עובד בצורה נהדרת למקרה השימוש הזה. כל מה שצריך לקרות הוא שינוי גדול בעמדות האוכלוסייה העולמית. זה אפשרי לחלוטין אבל יכול לקחת כמה דורות.

עם זאת, כדי שהביטקוין יהפוך למטבע האינטרנט, יש כמה בעיות בעיצובו. למרבה הצער, חסימות מיועדות לאבטחה ולא למהירות. לרוב צץ מטבע מטבע חדש ומרתק שיכול לבצע עסקאות הרבה יותר מהר מביטקוין, היזמים לא באמת עשו דבר מלבד הפחתת האבטחה של העיצוב המקורי..

הביטקוין נבנה כך שיהיה עמיד לצנזורה ובלתי אפשרי לתקוף. זה מתפקד מצוין בהקשר זה. לכן, מסתיר את חסכונותך שנצברו קשה תחת המזרן הכי טוב בעולם אולי כבר לא המקום הכי בטוח. ככל ששוק הקריפטו גדל, מופיעים אמצעים מודרניים יותר לאחסון בטוח, כולל ביטקוין. זה עושה את זה מתאים מאוד לתפקיד של חנות הערך.

עם זאת, הביטקוין פחות מתאים להופיע כמדיום חליפין לרכישות מקוונות או בעולם האמיתי. כרגע נמשכות 10 עד 20 דקות עד לביצוע עסקה. הרשת גם הפכה פופולרית כל כך בעבר, שהעסקה התייקרה מאוד. הסיבה לכך היא שכל בלוק יכול לעבד רק מספר מסוים של עסקאות.

אם יש יותר מדי עסקאות, הכורה שיוצר את החסימה כולל את אלה עם דמי העסקה הגבוהים ביותר. זה מוביל לעמלות הולכות וגדלות. ברור שאתה לא יכול לעמוד ליד דוכן קפה ברחוב, לשלם 20 $ עבור כוס הקפה $ 1 שלך ולחכות 20 דקות בזמן שהספק מוודא שקיבלו תשלום!

למרבה המזל, מפתחי הבלוקצ’יין המוכשרים ביותר של הפלנטה עובדים כרגע על פתרונות לנושא זה. אחת מהן מכונה רשת ברקים.

רשת הברקים

חברה המכונה Blockstream, יחד עם קבוצה אחרת של מפתחים – המכונה מפתחי Core – עובדת כעת על תיקון לעלויות העסקה ולזמני ההמתנה העלולים להיות גבוהים. הפיתרון שלהם נקרא רשת ברקים.

הרעיון הוא שאנשים שעושים עסקאות חוזרות רבות אחד עם השני יוכלו לעשות זאת מבלי לעדכן את הבלוקצ’יין. אפיק תשלומים זה יקפיץ כסף קדימה ואחורה עד שאחד הצדדים ירצה להסדיר את הערוץ. בעקבות הסדר זה, מסתדרת הרשת מי חייב ביטקוין ככל שיהיה והוא משולם. זה כולל עמלה קטנה לרשת עבור עדכון הבלוקצ’יין.

רשת ברקים שהושקה בהצלחה עשויה להיות פירושה שתשלומי מיקרו הם מציאות שוב ברשת הביטקוין. זה יכול להגדיל את הערך של כל מטבע פעמים רבות מהמחיר הנוכחי. אם רשת הברקים עובדת כמו שצריך כשהיא מושקת, התשובה ל”כמה יעלה הביטקוין “יכולה להיות הרבה יותר גדולה ממה שאפילו ג’ק דורסי או סטיב ווזניאק צופים.!

SegWit

בכדי לשים את הדברים עד כמה המפתחים העובדים על ביטקוין מוכשרים בפרספקטיבה, שקול את שדרוג התוכנה הגדול האחרון לרשת – SegWit. SegWit עובד על ידי הוצאת חלק מהנתונים מעסקאות כך שכל אחת מהן תופסת פחות מקום בבלוקצ’יין.

עסקאות SegWit מאובטחות באותה מידה כמו אלה שהתרחשו בשדרוג באוגוסט האחרון. עם זאת, רבים מהם יכולים להשתלב כעת בכל בלוק. זה למעשה הכפיל את קיבולת הרשת.

שדרוג SegWit והאופוריה לאחר שהוצג כאחד הגורמים שמאחורי ריצת השור הביטקוין 2017 שהפכה לבועה ספקולטיבית בקנה מידה מלא..

כמה גבוה ילך הביטקוין

אם רשת הברקים תתברר כמוצלחת, גם היא עלולה לעורר ריצת שור אחרת שעלולה להפוך לבועה או לא. זה יעלה את מחיר הביטקוין הרבה יותר בטווח הקצר.

האם ביטקוין יתרסק?

יש שם הרבה אנשים שחושבים שביטקוין יכול לקרוס בצורה מרהיבה. עם זאת, מעט מאוד מאלה מבינים מהו ביטקוין. בנוסף, ישנם קולות אחרים שיש להם אינטרס בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים נכשלים. בואו נראה אם ​​השאלה כמה גבוה יהיה ביטקוין או כמה נמוך יש לשאול.

כמו וורן באפט, צ’רלי מונגר וג’יימי דימון, כולם טענו נגד תמחור הביטקוין. וורן באפט הצהיר בפומבי כי הוא מאמין שהביטקוין הוא “רעל עכברים בריבוע”, צ’רלי מונגר אמר שהוא חושב שזו “פעילות כדור זבל”, וג’יימי דימון כינה את ביטקוין “הונאה” בעבר..

מעניין שכל אחד מהשמות האלה הוא שם שקשור מאוד למימון העולמי. אם הביטקוין יממש את החזון האולטימטיבי של רבים, לא יהיה צורך במוסדות הפיננסיים אותם גברים מייצגים. הערותיהם עשויות לנבוע מנאיביות בנוגע לשנאת הציבור ההולכת וגוברת כלפי בנקאים מרכזיים, או שהן עשויות לנבוע מפחד – מה שמייצג מאמץ אחרון לשכנע אנשים הרחק מהחידוש שעלול להיות מהפכני..

אוהדי קריפטו אחרים קוראים לעיתים קרובות למחירי ביטקוין נמוכים יותר

קולות אחרים הקוראים למחירי ביטקוין נמוכים יותר הם לעתים קרובות תומכי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. רבים מאלה נכנסו למטבעות דיגיטליים בשלב כלשהו במהלך 2017. הם גילו שיש המון מטבעות דיגיטליים והאמינו בעיוורון שכולם זהים למעט זמני העסקה שלהם. מכיוון שהם יודעים מעט על תורת המשחקים או על אמצעי האבטחה הדרושים בכדי לבנות מטבע עולמי מוצלח באמת באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין, הם מבטלים את הביטקוין כחדשות ישנות..

לעתים קרובות יהיה למטבעות אלה מטבע אחר שהם דוגל בהם מכל סיבה שהיא. לעתים רחוקות הם מגבים את דעתם עם משהו אחר מלבד לדבר על כמה עסקאות נוספות בשנייה שהפרויקט שלהם יכול לבצע. הם מתגעגעים להיבטים החשובים ביותר של הביטקוין – ביזורו והתנגדותו לצנזורה.

אז, כמה גבוה הביטקוין ילך?

כמה גבוה ילך הביטקוין - דגל הביטקוין נחת על הירח

אין גם מחסור בשורי ביטקוין. מעניין שפרו-ביטקוין אלה הם בדרך כלל מרקע טכנולוגי יותר. הם מבינים היטב את הסחורה שעליה הם מדברים באופן בו וורן באפט ושות ‘. לעולם לא יעשה.

אחת משיחות המחיר הגבוהות ביותר לביטקוין מגיעה מחלוצי תוכנת האנטי-וירוס, ג’ון מקאפי. בשנים האחרונות מקאפי המציא את עצמו מחדש כגורו של מטבעות קריפטוגרפיים. לעתים קרובות הוא מנבא מחירים לגבי נכסים דיגיטליים שונים. עם זאת, הוא כנראה המפורסם ביותר בזכות שיחות המחיר שלו לגבי ביטקוין.

מקאפי הצהיר אשתקד כי הוא חושב שביטקוין יגיע לחצי מיליון בקלות עד 2021. למעשה, הוא היה כל כך בטוח שהוא הימר עליו די הימם מזעזע. הוא אמר שאם זה לא יגיע למחיר הזה, הוא יאכל את הגבריות שלו בשידור חי בטלוויזיה.

עם זאת, ג’ון לא הסתיים שם. המפורסם הוא העלה את ההימור שלו נגד עצמו בנובמבר 2017. שמירה על החילוט שטעה זהה, מקאפי הצהיר כי הביטקוין יגיע למיליון דולר באותה פרק זמן.

שור ביטקוין מפורסם נוסף מרקע טכנולוגי הוא אלכסיס אוחניאן. אוחניאן היה מייסד שותף של פורום המדיה החברתית Reddit. מאז הוא עבר למרחב ההשקעות ומחפש פרויקטים של בלוקצ’יין עם הפוטנציאל הגבוה ביותר. הוא גם מאמין שביטקוין יעשה זאת עולה על שיא כל הזמנים 2017 מבחינת מחיר בהמשך השנה. הוא הצהיר זאת כבר במאי 2018.

לבסוף, אדם עם אילן יוחסין מתאים מבחינת ביצוע השקעות הוא טום לי. האסטרטג לשעבר של JPMorgan הצהיר בהזדמנויות רבות כי הביטקוין יגיע ל- 25,000 $ בשנת 2018. בטווח הארוך יותר, הוא אפילו שורי יותר וחזה 64,000 $ ביטקוין עד סוף שנת 2021.

דעתי על כמה גבוה יעלה הביטקוין

אז, אחרי כל אותן דעות אחרות לגבי מידת ההגעה לביטקוין, הנה שלי. ראשית, בואו נעשה דבר ברור. אין זה בשום אופן להיחשב כייעוץ השקעות. כמו בכל השקעה, רכישת ביטקוין צריכה להיעשות רק לאחר מחקר יסודי. עליך להבין לעומק כיצד פועלת בלוקצ’יין ואת היישומים הספציפיים שביטקוין משגשג בהם ואלו העלולים לגרום לו להיכשל.

אזהרה מהדרך, בואו ניקח בחשבון את השאלה כמה גבוה הביטקוין יעלה. בהחלט קיים הרבה מהנכס הדיגיטלי. זה שימושי גם כאמצעי תשלום וגם למשלוח כסף ברחבי העולם בתוך דקות ללא אישור של איש.

עם זאת, ההיבטים החשובים ביותר בביטקוין הם התנגדותו לצנזורה, אופיו חסר ההיתר ומספרו המוגבל. שילוב זה של גורמים הופך אותו למיקום ייחודי, אפילו בקרב 1,500 הנכסים הדיגיטליים ומעלה הרשומים ב- Coinmarketcap..

בואו ניקח בחשבון מדוע כל אחד מאלה חשוב כל כך:

 • התנגדות לצנזורה – ביטקוין קשה מאוד לשנות את כללי הרשת של. רק אם רוב הכורים יחליטו שמשהו הוא רעיון טוב, הוא יצביע. המשמעות היא שכמה שממשלות רבות אולי ירצו לשלוט בביטקוין, הן לא יכולות. אין סמכות מרכזית שניתן לשחד או לבחור בשיטה כדי לרמות את הרשת בדרך כלשהי.
 • ללא הרשאות – כמו שאף אחד לא יכול לשנות את הרשת, אף אחד לא יכול למנוע ממישהו עם גישה לאינטרנט להשתמש בה. היא מספקת שירותי בנקאות לבעליהם והיא ממש דמוקרטית בהישג ידה.
 • מספר מוגבל – שתי הנקודות הקודמות הופכות את הביטקוין למשהו שכל אדם על פני כדור הארץ צריך לשקול להיות בעלים של חלק ממנו. ההיצע המוגבל שלהם אומר שאם כולם יחליטו לקנות ביטקוין, המחיר יגיע במהירות לרמות אסטרונומיות. כאשר משהו נדיר וביקוש רב, המחיר תמיד יורה לעבר השמים!

סיכום

זהו זה! כולנו סיימנו. יחד בחנו המון תשובות לשאלה: “עד כמה ביטקוין יעלה?” אני מקווה שמצאת את המדריך הזה גם חינוכי וגם משעשע! אם ברצונך להעמיק בתחזיות ביטקוין, עיין במדריך המלא אליו כאן.

לפני שאני יוצא לדרך, בואו נסכם במהירות על מה שלמדתם:

 • כיצד ביצע מחיר הביטקוין בשנה האחרונה.
 • מה מייחד את הביטקוין.
 • כמה מהרעיונות השונים לגבי שינוי גודל הביטקוין.
 • כמה מהדעות של המתנגדים לביטקוין.
 • כמה דעות של אנשים שחושבים שביטקוין ימשיך לעלות.
 • דעותיי בשאלה: “עד כמה ביטקוין יעלה?”

אני מקווה שכעת תדע את התשובות לשאלות נפוצות אלה בעצמך בפעם הבאה שמישהו ישאל אותן:

 • האם ביטקוין יתרסק?
 • מדוע הביטקוין יורד?
 • מדוע הביטקוין עולה?

עכשיו כשכולנו סיימנו, מה אתם חושבים? לדעתך, כמה גבוה הביטקוין יעלה?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map