איך לקנות בינאנס: מדריך מקיף

בינאנס היא אחת מפלטפורמות חילופי הקריפטו הפופולריות ביותר בשוק. כפי שאתה בוודאי כבר יודע, הוא מציע למשתמשים מגוון רחב של יתרונות, ונחשב לראש, עד מוניטין ואמינות מודאג. היום, במדריך זה, נדבר על איך לקנות ב Binance, נוסף על כמה דברים אחרים.

רכישה, מוכר, אוֹ מִסְחָר מטבע קריפטוגרפי ב- Binance הוא לא ממש משהו שתצטרך לסיים קורס באוניברסיטה כדי להבין. עם זאת, עם זאת, זאת אומרת בינאנס, אחד מאתרי חילופי הקריפטו המורכבים יותר – אם אתה חדש לגמרי בנושא, זה יכול להיות די מבלבל, מהיר.

אבל אחרי הקדמה קצרה, צריך לנגב את כל הבלבול שלך – בין אם זה Binance BTC או כל קריפטו אחר, לאחר שתסיים את ההדרכה הזו, תוכל לקנות ולמכור את המטבעות שלך בפלטפורמה (וגם לסחור בהם, אם תרצה בכך).

מדוע להשתמש בינאנס?

אם אתה מסתכל איך לקנות ב בינאנס, כנראה שכבר החלטתם את זה פלטפורמת חילופי מטבעות מסוימת זו היא האופציה הטובה ביותר עבורך. אם עם זאת, אתה עדיין לא בטוח ב 100%, בואו נעבור במהירות דרך כמה מהתכונות הבולטות ביותר של הפלטפורמה.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

בתור התחלה, רוב האנשים שבודקים כיצד לקנות מטבעות ב- Binance עושים זאת בגלל פלטפורמה זו תומכת במספר לא מבוטל של מטבעות קריפטוגרפיים. נכון לכתיבת מדריך זה, תמצא מעל 150 קריפטוסים שונים ו אלטקוינים זמין למסחר באתר.

מטבעות קריפטו אלה כוללים את כל המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בעולם (ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, וכו ‘), וגם מגוון רחב של כמה מטבעות יותר נישה. זו למעשה אחת הסיבות שבגללן בינאנס נחשבת בורסת קריפטו נהדרת עבור כמה סוחרים מנוסים שחושבים להרחיב את תיקי הנכסים שלהם!

כיצד לקנות ב- Binance: טלפון עם לוגו Binance מופעל.

אמנם נכון ש- Binance היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים שעשויים להיות מבלבלים יותר, אבל זה נכון רק בגלל את התכונות השונות שהוא מספק למשתמשים בו. אתה מבין, על Binance אתה יכול לִרְכּוֹשׁ, אמר, Binance BTC מהפלטפורמה עצמה, אוֹ סחר בזה ממשתמשים אחרים.

ברכישת המטבעות מהפלטפורמה, תיתקל ביתרון גדול נוסף של Binance – ניתן לעשות זאת באמצעות כרטיס חיוב אשראי. זה מאוד חשוב! עם הרבה חילופי קריפטו אחרים שם בחוץ, תתאמץ למצוא תכונות כאלה – הכי קרוב שאתה יכול להגיע הוא העברות בנקאיות, אבל אפילו אלה פחות נוחים מאשר לשלם בכרטיס..

מודה, בינאנס יש הרבה מה להציע לסוחר הממוצע של מטבעות קריפטו. בעוד שתכנון הממשק ומגוון התכונות שלו נחשבים לעיתים קרובות למסורבלים עבור רוב הסוחרים המתחילים, זה המקום שבו זה “כיצד לקנות בינאנס?הדרכה נכנסת!

איך לקנות בינאנס: שתי שיטות חלופיות

כפי שצוין קודם לכן, תוך כדי בדיקה כיצד לקנות בינאנס, תגלה שיש שתי דרכים ללכת על זה – לרכוש מטבעות קריפטו מהפלטפורמה עצמה, או לסחור עם אדם אחר.

אל תדאגי – נסקור את שתי השיטות הללו. נתחיל בזה הפופולארי יותר, ונבדוק כיצד לקנות ב- Binance באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב.


שיטת כרטיס האשראי / חיוב

להלן תמצא מדריך צעד אחר צעד על איך לקנות ביטקוין ב- Binance (אם כי, שים לב שאתה יכול לרכוש כל מטבע אחר גם באותו אופן).

שלב 1. קודם כל, היכנס אל חשבון Binance שלך. אם עדיין אין לך חשבון, כן הירשם לאתר – תהליך ההרשמה הוא מהיר ופשוט מאוד, אך למען המשכיות ופשטות, אניח שכבר יש לך חשבון באתר (אני כלומר, אתה מסתכל איך לקנות ב- Binance, אחרי הכל).

שלב 2. לאחר שנכנסת לאתר, נווט לפינה השמאלית העליונה של המסך. שם, מצא את “קנה קריפטולחץ על כפתור ”והניח את העכבר מעליו. כעת תראה עד 5 אפשרויות קניית קריפטו שונות – פיקדונות בנק, כרטיסי חיוב אשראי, מסחר P2P, יתרת מזומנים, ו תשלומי צד ג ‘. מכיוון שאנו מתמקדים (לטעון) בדרך הפשוטה ביותר לסחור, לחץ על “כרטיס אשראי / חיובאפשרות.

איך לקנות ב- Binance: לקנות כרטיסיית קריפטו.

שלב 3. עכשיו, אם אתה מנסה לברר איך לקנות ב- Binance כי שמעת שזה תהליך מורכב, היה סמוך ובטוח – לעשות זאת בכרטיס אשראי / חיוב זה מאוד פשוט. זה ניכר על ידי המסך שצץ לאחר שבחרת באפשרות הנ”ל – תועבר לדף שבו אתה אמור לעשות זאת בחר את סכום הכסף שתרצה להוציא עבור רכישת Binance BTC שלך.

איך קונים ב- Binance:

שלב 4. לאחר שבחרת את סכום הכסף שאתה רוצה להוציא, לחץ על “לִקְנוֹת“- בשלב זה של תהליך הרכישה, תתבקש לאמת את חשבונך (אם לא עשית זאת לפני שהחלטת לקנות ביטקוין ב- Binance). ללחוץ “אמת עכשיו”.

כיצד לקנות ב- Binance: אימות זהות.

שלב 5. כשאתה מנותב לדף האימות, תראה שאתה חייב אמת את זהותך באמצעות Binance על מנת לבצע את המסחר הראשון שלך. זה כרוך מתן שם פרטי ושם משפחה חוקיים, תאריך לידה, כתובת מגורים, בנוסף ל העלאת תמונה של תעודת הזהות שלך וצילום עצמך. כל זה הוא הליך סטנדרטי.

כיצד לקנות ב- Binance: בחירת האזור שלך ואימות הזהות שלך.

שלב 6. לאחר שתאמת את חשבונך, יהיה עליך לעשות זאת אשר את פרטי התשלום שלך. אחד הדברים החשובים שכל מי שמסתכל כיצד לקנות בינאנס צריך להיות מודע אליו בשלב זה הוא העובדה שאתה יכול לרכוש BTC ישירות באמצעות כרטיס האשראי / החיוב שלך, אוֹ דרך סימפלקס.

כעת, ישנם יתרונות שונים לבחירת אחת מהשיטות הללו. רובם קשורים ל עמלות ומהירות עסקה – בהתאם למחיר ה- BTC, רכישת ביטקוין בבינאנס דרך סימפלקס עשויה להיות הדבר החכם לעשות.

לא משנה באיזו שיטה בחרתם, עדיין תגמרו רכישת הקריפטו באמצעות כרטיס האשראי או כרטיס החיוב שלך. שים לב, עם זאת, אם תבחר במסלול סימפלקס, תצטרך להעביר את האימות בפלטפורמה זו, גם כן.

שלב 7. לאחר שכל זה נעשה, ושניכם בחרתם בכמויות ה- Binance BTC שאתם רוצים לרכוש, ואמתתם את חשבונכם, כל שנותר לעשות הוא לבדוק את סיכום ההזמנות ולהשלים אותו.!

אז – ככה קונים ב- Binance תוך שימוש בכרטיס אשראי או חיוב. פָּשׁוּט, מָהִיר, ו ללא טרחה. עם זאת, יש גם דרך אחרת להתמודד עם זה – סחר עם בעל קריפטו אחר.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

שיטת המסחר

מוקדם יותר הזכרתי שיש עד 5 דרכים שונות כיצד לקנות מטבעות ב- Binance. עם זאת, רק שניים או שלושה כדאי להסביר אותם בצורה מעמיקה – שיטת כרטיס האשראי / חיוב היא סופר פופולרי, בעוד ששיטת המסחר עשויה להתגלות כמורכבת ביותר, אם אתה סוחר מתחיל.

שאר השיטות הן למעשה מסביר את עצמו למדי, ויעקוב אחר דפוס דומה לזה שתרכוש קריפטו בפלטפורמה באמצעות כרטיס אשראי או חיוב.

אז, חזרה למסלול – איך לקנות ב- Binance תוך כדי סחר במשתמשים אחרים?

שלב 1. מ דף הבית של האתר (או לוח המחוונים שלך, אם אתה מחובר), נווט לחלק העליון של החלון ורחף מעל “סַחַרכפתור ”.

איך קונים ב- Binance: נסחר ב- Binance.

שלב 2. כאן תופיע מספר אפשרויות שונות. כל אלה מתייחסים לסוג מסחר מסוים שתוכל לבצע. זו למעשה תכונה נהדרת, שכן אם אתה מתחיל, תוכל השתמש בממשקים הבסיסיים או הקלאסיים, בעוד שלחלק מהסוחרים המנוסים יותר תהיה הזדמנות לעשות זאת השתמש בגרסה המתקדמת של הפלטפורמה.

בהנחה שאתה רק מתחיל, קדימה ולחץ על “קלַאסִיאפשרות. ה “בסיסי“אחד הוא, ובכן … בסיסי מאוד.

שלב 3. אמנם, ממשק המסך אליו תנותב עשוי להיראות מעט מאיים בהתחלה. עם זאת, אני כאן כדי לומר לכם – אל תדאגו! זה הכול הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה.

כיצד לקנות ב- Binance: פריסת Binance קלאסית.

משמאל, יש לך את מחירי ה- BTC המשתנים כל הזמן. בחלק העליון תוכלו למצוא שיאים 24 שעות, שפל, כרכים, וכמה שינויים כלליים. תוכל גם לראות תרשימי הפמוטים, עסקאות בשוק, וקצת מידע דומה. עם זאת, המיקוד שלך צריך להיות מופנה לתחתית הדף.

שלב 4. הנה, תראה מסך המסחר שלך. אתה יכול לבחור את “לְהַגבִּיל“,”שׁוּק“, או”עצור מגבלה“אפשרויות מסחר. “לְהַגבִּיל“ו”עצור מגבלה“עשוי להתגלות כמורכב מעט אם אתה רק מתחיל להבין איך לקנות ב- Binance – במקום זאת, הפנה את תשומת לבך ל”שׁוּקהכרטיסייה ”.

איך לקנות ב- Binance: קנייה בשוק ב- Binance.

עם ה “שׁוּק“אפשרות, תוכל לרכוש BTC במחיר המדויק שהיא מחזיקה באותה נקודת זמן. זה מאפשר לך להימנע מכל הטרחה והחישובים המורכבים, אם תרצה בכך.

כאן, תוכל גם הגדר סכום ספציפי של USDT שאתה רוצה להוציא על הביטקוין שלך. אתה יכול לבחור ל לְבַלוֹת ¼, חֲצִי, ¾, או אפילו את כל של ה- USDT שלך ב- BTC. התהליך פשוט כמו זה – בחר את הסכום המתאים ולחץ על “קנו BTC”!

שירות Binance P2P

לסיום המדריך שלנו כיצד לקנות בינאנס, כדאי להזכיר דבר אחד אחרון – ה P2P שירותים ש- Binance מספקת.

Binance מאפשר לך לסחור עם משתמש אחר באופן ישיר – היית עושה שלם במטבע המקומי שלך, באמצעות אמצעי תשלום מוסכם. לא פעם, שיטה זו תהיה בנק לְהַעֲבִיר.

כאן, Binance מתנהג כמו שירות נאמנות – בדרך זו, אתה יכול להיות בטוח בכך העסקאות הולכות להיות לגיטימיות, וכי לא תונח מכל כספך.

איך קונים ב- Binance: בורסות P2P.

ביקור בחלק P2P של הפלטפורמה, תוכל בחר אם אתה רוצה לקנות או למכור. ברגע שזה נגמר, תוכלו גם לעשות זאת הזן את סכום הכסף הספציפי שתרצה להוציא על הנכס שבחרת.

אם להיות גלויה, אפשרות המסחר של P2P עשויה להיות אחת האפשרויות המתאימות ביותר עבור אלה שרוצים בכך שמור על דברים פשוטים, ו לנצל כמה ספציפי, אמצעי תשלום נישה. נוסף על כך, זה עשוי גם להוות אלטרנטיבה מצוינת עבור אותם סוחרים שמנסים להשיג את המרב BTC (או מטבע קריפטו אחר, כגון ETH, EOS, או אחרת) תמורת כספם.

מטבע הדברים זה דורש הרבה ניתוח שוק, ותצטרך המשך כל הזמן לחפש כמה תנודות במחירים, חדשות קריפטו, שינויים גדולים, וכן הלאה. ובכל זאת, זה יכול להיות רווחי למדי – לכן חשוב לזכור כשמנסים ללמוד לקנות ב- Binance..

סיכום & מסקנות

בשלב זה, עליכם להיות מעט יותר בעלי ידע כשמדובר בשאלות כמו “איך לקנות Binance BTC, ETH וכו ‘”..

כפי שבוודאי שמתם לב לאורך המדריך הזה, בינאנס באמת לא כל כך מאיים, גם אם אתה רק מתחיל. עכשיו, אל תבינו אותי לא נכון – זה יכול להיות מורכב למדי, במיוחד אם אין לכם ניסיון קודם עם מסחר או השקעה בנכסים, ונקלעתם ל”מִתקַדֵםחלונות מסחר.

אחרי שאמר את זה, בינאנס היא עדיין פלטפורמת חילופי מטבעות קריפטו מדהימה במובן זה שהוא מציע לך את ההזדמנות להפקיד כספים באמצעות כרטיס אשראי / חיוב, העברה בנקאית, ועוד מספר שיטות.

איך קונים ב- Binance: אתר Binance.

האמת, זה עניין גדול! שוב, זה נכון במיוחד עבור כל מי שרק מתחיל בקריפטו. סביר להניח שלא תרצה לבצע כמה תהליכים ידניים הכוללים הרבה טרמינולוגיה מבלבלת, התקנות תוכנה וכו ‘. Binance מאפשר לך לדלג על כל זה ולעשות דברים בדרך הפשוטה!

עם זאת, עם זאת, עליכם תמיד לשקול שמירת כספי המטבעות שלכם בארנק בטוחטרזור ו פִּנקָס הם שני השחקנים הגדולים בשוק זה, ויספקו לכם את מאפייני האבטחה המירביים. אמנם ללמוד כיצד לקנות ב- Binance הוא נהדר, אך השיעורים לא נעצרים שם – דאגו לעדכן את עצמכם תמיד במה שקורה בענף זה!

שנאמר – תודה על הקריאה! אני מאחל לך בהצלחה בכל מיזמי הקריפטו שלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map