מה זה מונרו: איפה ואיך לקנות מונרו

היי לכולם! ברוך הבא למדריך המלא שלי בנושא המטבע הקריפטוגרפי, מונרו! כאן תוכלו ללמוד הכל על מונרו, כמו גם היכן ואיך לקנות את מונרו!

מונרו הוא מטבע מטבעות די ייחודי ושונה, במיוחד בהשוואה ל ביטקוין. בגלל ייחודו, הוא צבר פופולריות אט אט אך ללא הרף.

הושק באפריל 2014, כעת מונרו יש שווי שוק של כ 1,6 מיליארד דולר. זה בדרך כלל המטבע הקריפטוגרפי העשירי או ה -11 בגודלו, תלוי בשווי השוק של אותו יום.

מונרו מציע יותר פרטיות מרוב המטבעות הקריפטוגרפיים, כולל ביטקוין אוֹ ליטקוין. האם שמעת על זה גם, אבל לא יודע מה זה עושה?

ובכן, אני אגיד לך בדיוק מה זה עושה ועוד הרבה במדריך זה. אני אעביר אותך גם דרך שלב אחר שלב היכן ואיך לקנות את מונרו.

אז בסוף המדריך הזה תהיה לך הבנה ברורה של מה זה מונרו, איך זה עובד ו איך לקנות את מונרו.

נתחיל ברקע של מונרו ומה הופך אותו לכל כך שונה!

מקורותיו של מונרו

האם ידעת שהפרויקט המקורי שהוביל להולדת מונרו נקרא Bytecoin? בשנת 2012, Bytecoin השתמש בתחילה פרוטוקול CryptoNote עליו בנוי מונרו. עוד על CryptoNote בהמשך.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

Bytecoin התחיל לצבור פופולריות בשנת 2014 אבל הייתה בעיה אחת – 80% מה- Bytecoins כבר ממוקשו. במילים פשוטות, לא נותרו מספיק מטבעות מביטקוין כדי להחזיק מעמד בטווח הארוך.

זה היה כאשר כמה מפתחים התכנסו כדי ליצור מטבע חדש מביתקוין וכינו אותו מונרו. מונרו פירושו “מטבע” באספרנטו – שפת עזר בינלאומית מובנית.

כיצד לקנות מונרו: תרשימי מחירים של מונרו.

אתה יכול לחשוב על מונרו כילד של Bytecoin שכן הוא שמר על רוב התכונות של Bytecoin.

כיום מונרו מוביל על ידי קבוצה של 7 מפתחים, מתוכם רק שניים יצאו לחשוף את זהותם. 5 מהם בחרו להישאר אנונימיים.

אז, מכאן מונרו מגיע ומאז צבר פופולריות רבה, כפי שניתן לראות בגרף שלמעלה. מחירו כרגע הוא כ 90 $.

בואו נתקדם ונלמד על התכונות של מונרו!

במה מונרו שונה?

כמו ביטקוין, גם מונרו מטבע דיגיטלי באמצעותם ניתן לשלוח או לקבל תשלומים. כמו כן, כמו ביטקוין, מונרו בנוי על טכנולוגיית בלוקצ’יין. אך בניגוד לביטקוין, הוא משתמש באלגוריתם CryptoNote – זה מה שמייחד אותו כל כך.

להלן התכונות העיקריות של מונרו, אשר שונות למדי מביטקוין ומכל המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים שנוצרו מביטקוין.

פְּרָטִיוּת

בעסקה של מונרו, זהות השולח והמקבל נותרה 100% פרטי. יתר על כן, עסקאות מונרו לא יכול להיות מקושר זה לזה ו לא ניתן לעקוב אחר נקודת המוצא שלהם.

לדוגמה, קח בחשבון שאתה מעביר 15 מונרו (XMR) לבוב. בוב מעביר עוד 12 XMR לקייט. לאחר מכן קייט מעבירה 10 XMR למייק. יש לציין כאן שני דברים:

 • רק אתה ובוב הייתם יודעים על ה- 15 XMR שהחלפתם, רק קייט ובוב יידעו על ה- 12 XMR שהחליפו וכן הלאה. אף אחד אחר בעולם לא יכול לדעת אלא אם אנשים המעורבים בעסקה מחליטים לספר להם.
 • לא ניתן לקשר 10 XMR שקיבלו מייק לאף אחת מהעסקאות הקודמות. אז, 10 XMR אלה לעולם לא ניתן לייחס אליכם.

כעת, אם ביצעת את העסקאות הנ”ל באמצעות ביטקוין, העולם כולו יוכל לראות את הדברים הבאים:

 • הכתובת הציבורית של כל שולח ומקבל;
 • הכתובות של כל השולחים והמקבלים של אותו ביטקוין מאז שנוצר לראשונה.

מכיוון שכולם יכולים לראות על מה אתה מוציא את הכסף שלך, ביטקוין אינו נחשב פרטי. למרות שזה חושף רק את הכתובת הציבורית, עדיין ניתן לאתר את הכתובת הציבורית לאדם המשתמש בה.

זהו אחד הגורמים המרכזיים שהופכים את מונרו למדי פופולרי. אף אחד לא רוצה שכל העולם יידע על כל העסקאות שלהם, גם אם כן חוקי לחלוטין.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

פטריות

תכונה מורכבת זו של מונרו היא תוצאה ישירה של תכונת הפרטיות שלה.

במילים פשוטות, כל שתי יחידות שיכולות להחליף אחת את השנייה הן פטריות. לדוגמה, 1 גרם. של זהב בציון מסוים שווה כמו עוד 1 גרם. מזהב מאותה דרגה, וניתן להחליף שטר של 50 דולר לכל שטר אחר של 50 דולר.

ממש כמו שטרות זהב ודולר, מונרו הוא גם פטרי. אפשר היה לחשוב שכל המטבעות הקריפטוגרפיים צריכים להיות פטריים, אבל זה לא המקרה. ביטקוין וכל שאר המטבעות הקריפטוגרפיים הבנויים על ביטקוין אינם ניתנים לפטירה. אתה יכול לנחש למה?

מה זה מונרו: איפה ואיך לקנות מונרו

זה בגלל ניתן לעקוב אחר כל עסקת ביטקוין כדי לראות היכן נעשה שימוש בכל התוכנה. אם מישהו מגלה כי נעשה בו שימוש בסחר בלתי חוקי, אז הוא / היא יכולים לסרב לקבלו. לכן, הביטקוין המזוהם אינו ניתן להחלפה עם הטובים.

עם זאת, מעקב אחר ההיסטוריה של מטבע מונרו אינו אפשרי. אז כל המטבעות של מונרו שווים – ומכאן שהם פטרייים.

מדרגיות

מדרגיות של ביטקוין היא כיום אחד הנושאים המדוברים ביותר ביקום הקריפטוגרפי, אפילו בקרב אנשים שמנסים ללמוד כיצד לקנות מונרו. זה בעצם מתייחס לבעיות הקשורות ל מספר העסקאות שרשת הביטקוין יכולה לעבד בבת אחת.

זה לוקח בערך 10 דקות לעבד חסימה של עסקאות ביטקוין. זה מוביל למקסימום של סביב 7 עסקאות שעובדו בשנייה. האם אתה יודע כמה עסקאות יכולות להיות מטופלות על ידי חברת כרטיסי האשראי ויזה? זה 24,000 עסקאות לשנייה! זה די הבדל!

מה זה מונרו: איפה ואיך לקנות מונרו

עכשיו אתה יכול לראות למה אנחנו צריכים להיות מטבעות קריפטוגרפיים מדרגי. מונרו עושה עבודה טובה יותר מביטקוין בהרחבה. במונרו, גוש עסקאות מעובד בכל פעם 2 דקות. זה לא מושלם, אבל זה עדיף על 10 דקות!

כְּרִיָה

כְּרִיָה הוא התהליך של אימות עסקאות המטבעות. לדוגמה, כורי ביטקוין וודא כי כל עסקאות הביטקוין המתרחשות בבלוקצ’יין ביטקוין תקפות.

הם בעצם עושים מה שבנק או חברת כרטיסי אשראי עושים במקרה של העברות מקוונות. בתמורה לביצוע העבודה הזו, כורים מקבלים תגמול עם מטבע הקריפטו שהם מכרים.

הרעיון מאחורי הכרייה היה להפוך את המערכת מבוזר. אז, זו הייתה אמורה להיות פעילות שיכולה להיות מבוצע במחשב הרגיל שלך, בבית או בעבודה.

איך לקנות את מונרו: אישה שקונה את מונרו בטלפון.

עם הזמן כריית הביטקוין הפכה למקצוענים למקצוענים כנדרש חומרה מיוחדת ויקרה במיוחד. Monero, עם זאת, עדיין ניתן לכרות מהבית באמצעות שלך מעבד אוֹ GPU. זהו גורם חשוב מאוד שהופך את מונרו למבוזר באמת ומאוד פופולרי בקרב כורים.

מונרו וביטקוין הם כמו תפוחים ותפוזים – בעוד שהם דומים במובנים מסוימים, הם גם שונים זה מזה בדרכים אחרות.

לפני שנכנס לאופן הרכישה של מונרו, בואו נפרט בדיוק איך עובד מונרו.

כיצד פועלות עסקאות מונרו?

נניח, אתה רוצה לשלוח 6 XMR (מונרו) לבוב לקנות מחשב ממנו. עסקה זו תכלול את השלבים הבאים לפני שתוכל להחזיק את המחשב בשמחה.

 • היית מבקש מבוב את כתובתו הציבורית ושולח אליה 6 XMR. תחשוב על כתובת ציבורית מספר חשבון הבנק שלך, שבה תוכלו להשתמש בכדי לקבל כספים.
 • כורים של מונרו יכללו את העסקה שלך בבלוק שהוא קבוצת עסקאות שמתרחשת באותו פרק זמן.
 • כורים אלה יאמתו את העסקה שלך כדי לבדוק אם באמת אתה הבעלים של 6 ה- XMR שאתה רוצה לשלוח לבוב. הם גם מוודאים שלא תוציאו כסף כפול. הוצאה כפולה מתרחשת כשאתה שולח את אותם מטבעות מונרו לשניים אנשים או יותר.
 • בדרך כלל לוקח כרייה 2 דקות לאמת את העסקה שלך. ברגע שזה ייעשה, שאר הכורים ברשת יידעו על כך. הם יבדקו פעמיים את התוצאות שהשיג הכורה הזה כדי לוודא שאין שום טעות.
 • עם זאת, 6 XMR יתקבל בהצלחה על ידי בוב והוא ישמח לתת לך את המחשב שלך.

אז האם זה בטוח להשתמש במונרו אז?

הייתי אומר כך, כן!

כבר ראית שמונרו פותר את נושא ההוצאה הכפולה. בנוסף לכך, טכנולוגיית הבלוקצ’יין שלה מבטיחה שלא ניתן לערוך את הנתונים שאתה מזין באמצעות עסקאות שליחה.

כיצד לקנות מונרו: קנייה או מכירה של מונרו בטלפון.

בוודאי שמעתם על אירועים רבים בהם נפרצו שרתי בנק, וכתוצאה מכך הפסדים חמורים. ובכן, אחת הסיבות שטכנולוגיית הבלוקצ’יין הופכת לפופולארית כל כך היא שהיא יעילה במיוחד במניעת הפרות אבטחה כאלה.

עכשיו, לפני שיידעו לקנות את מונרו, זה יהיה רעיון טוב לראות כיצד נראה עתידו והדברים שעליכם לקחת בחשבון לפני ביצוע הרכישה..

פוטנציאל של מונרו

יש לך את כל הזכות להרגיש רע אם לא השקעת במונרו לפני שנתיים. זה צמח מ 10 דולר בינואר 2017 עד 494 דולר בינואר 2018! אם הייתם משקיעים 500 דולר בינואר 2017, הם היו הופכים ל -24,700 דולר בשנה אחת בלבד!

אמנם אינך יכול לשנות זאת, אך אתה יכול לנסות להבין את הפוטנציאל העתידי של מונרו להשקעה מושכלת.

יש כמה דברים שהם לטובת מונרו וכמה דברים שלא. בואו נראה מה הם:

היתרונות של מונרו

 • פרטיות ואנונימיות, משהו שיכול להיות רצוי מאוד;
 • ה מהירות גבוהה יותר של עיבוד עסקאות;
 • מתאים לכרייה מכיוון שהוא אינו כרוך בהשקעה ראשונית ענקית כמו בביטקוין או באת’ריום.

חסרונות של מונרו

 • גם הפרטיות, שהיא הכוח הגדול ביותר של מונרו, פועלת נגדה. מונרו הפך אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המועדפים על עבריינים המשתמשים בו למימון סחר בלתי חוקי וטרור.

זה הפך את מונרו ליעד ברור עבור רשויות הרגולציה. זה יכול להשפיע לרעה על עתידו של מונרו אם ייכפה עליו כמה תקנות לא טובות.

 • אין לה קהילה גדולה כמו ביטקוין, את’ריום או ליטקוין. כך, ההתפתחות הטכנולוגית עשויה להיות איטית יותר במקרה של מונרו. לדוגמא, עדיין אין ארנק חומרה זמין עבור מונרו, דבר הכרחי במקרה של אחסון מטבעות קריפטוגרפיים.

כשמסתכלים על היתרונות והחסרונות האלה, אני מאמין בכך מונרו כאן כדי להישאר. זה אולי לא יהפוך לקריפטו מספר 1, אבל אני באמת מאמין שהוא יישאר חלק מבין 15 הראשונים לאורך זמן.

עכשיו שאתה יודע מה זה מונרו ואיך זה עובד, הגיע הזמן לענות על שאלות אחרות, כמו ‘איך לקנות מונרו?’, ‘איפה לקנות מונרו?’, ‘איך לאחסן את מונרו?’ וכן הלאה..

איך לקנות מונרו?

קניית מונרו יכולה להיות מעט מורכבת יותר מקניית ביטקוין או את’ריום בגלל היעדר אפשרויות. בתהליך שלב אחר שלב כיצד לרכוש את מונרו, אעביר אותך דרך שתי דרכים לרכישת מונרו:

 1. שימוש במטבעות קריפטוגרפיים אחרים (ביטקוין, את’ריום, ליטקוין);
 2. באמצעות כסף פיאט (USD, EUR, GBP, JPY).

אם כבר בבעלותך מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ומחפשים להחליף אותם עבור מונרו, התהליך הוא פשוט. למרבה הצער, אין הרבה אפשרויות אם אתה מעוניין לקנות את מונרו ישירות באמצעות מטבע פיאט.

מה זה מונרו: איפה ואיך לקנות מונרו

לקנות Monero או כל מטבע מטבע אחר, החלק החשוב ביותר הוא מצא את החלפה המתאימה ביותר לצרכים שלך. חילופי מטבעות מטבעות הם בעצם פלטפורמות אינטרנט המאפשרות לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. פלטפורמות מסוימות יאפשרו לך לסחור ב- XMR במטבעות אחרים, בעוד שאחרות יאפשרו לך לקנות את מונרו עם כרטיס אשראי או חיוב, או העברה בנקאית פשוטה.

דברים מרכזיים שכדאי לזכור בעת בחירת מרכזיה הם:

 • האם הם מקבלים מטבע פיאט, או שמא הם מאפשרים החלפת מטבעות חליפין בלבד?
 • כמה מדמי עסקה הם גובים?
 • כמה הם בטוחים?
 • באילו מטבעות קריפטוגרפיים הם תומכים?
 • האם הם מקבלים כרטיס אשראי / חיוב או שהם מקבלים העברה בנקאית בלבד?

בכל מקרה, בואו נבדוק תחילה איפה ניתן לרכוש את מונרו באמצעות מטבע מטבע אחר.

כיצד לקנות מונרו עם ביטקוין או את’ריום

ישנן בורסות רבות המאפשרות לך לקנות את מונרו באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים, כמו ביטקוין או אתר. היתרון בשימוש בשיטה זו הוא בכך העמלות של בורסות כאלה בדרך כלל נמוכות יותר מאלה המקבלות מטבע פיאט.

אם אינך הבעלים של מטבעות קריפטוגרפיים, אך עדיין מעוניין להשתמש בשיטה זו, עליך לעבור תחילה לבורסה כמו Coinbase, כפי שמוצג בתצלום המצב למטה. Coinbase היא הבורסה הכי ידידותית למשתמשים למתחילים לקנות ביטקוין ואתר עם פיאט, אז אני ממליץ לך להתחיל שם.

כיצד לקנות את מונרו: העמוד הראשון של אפליקציית Coinbase.

תהליך הרישום של Coinbase הוא מאוד פשוט וידידותי למשתמש. אתה יכול לבדוק את העמלות שגובה Coinbase עבור המדינה שלך כאן.

לקבלת מדריך מפורט על קניית קריפטו עם Coinbase ופלטפורמות דומות, קרא את שלנו "כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים" להנחות.

לאחר שקיבלתם את הביטקוין בחשבונכם, תוכלו להתחיל בתהליך רכישת מונרו. לשם כך, תחילה עליך להעביר את הביטקוין לבורסה שתומכת במונרו.

ישנן מרכזיות רבות שתומכות במונרו. כמה מהפופולריים ביותר הם:

אנחנו הולכים להתמקד בינאנס במדריך זה – זו אחת הפלטפורמות הנפוצות ביותר, עם מחזור יומי שוטף של בסביבות 1.89 מיליארד דולר. Binance גובה עמלת עסקה בסך כ 0.1%.

שלב 1: צור חשבון ב- Binance על ידי מעבר כאן ומילוי המידע המוצג להלן.

כיצד לקנות מונרו: כיצד להירשם ב- Binance.

לאחר שתמלא מידע זה, תקבל קישור לאימות דוא”ל. עליך לאמת את זה ולהיכנס כדי להמשיך הלאה.

שלב 2: כשתתחבר בפעם הראשונה, תינתן לך אפשרות להפעיל אותו 2FA (אימות דו-פקטורי) עבור חשבונך. מומלץ מאוד לעשות זאת על מנת להבטיח את אבטחת כספיך.

תתבקש גם הגש את מסמכי אימות הזהות שלך, כמו דרכון או רישיון נהיגה. כשתשלח את אלה, חשבונך יופעל בכל מקום תוך 12-24 שעות.

שלב 3: כשאתה מתחבר, עבור לכרטיסייה שכותרתה ‘כְּסָפִיםואז לחץ על ההפקדה. יהיה תפריט נפתח לבחירת המטבע הקריפטוגרפי שעליך להפקיד. בבחירת הביטקוין תוצג כתובת הפקדה לביטקוין, שעליכם לרשום או להעתיק (אם תבחרו באתריום, הוא כמובן יציג כתובת אתריום במקום זאת).

כיצד לרכוש מונרו: כספי חשבונות ב- Binance.

שלב 4: אתה צריך לשלוח את הביטקוין שלך מ- Coinbase לכתובת זו. זה ייקח בערך 10 עד 20 דקות לפני הפקדת הביטקוין.

שלב 5: עכשיו אתה יכול לקנות XMR על ידי מעבר ל ‘לְהַחלִיףבכרטיסייה ‘בדף הבית ובאיתור זוג XMR / BTC, כפי שמוצג בתמונה למטה.

כיצד לקנות את מונרו: הכרטיסייה להחלפת מטבעות קריפטו ב- Binance.

לאחר השלמת הרכישה, תוכלו לראות את מטבעות ה- XMR שלכם בחשבון Binance. גם לגלות היכן לאחסן את מונרו בבטחה אתה צריך לטפל. אל תדאג, עם זאת – אדבר על כך בהמשך המדריך הזה.

עכשיו, בואו נגלה כיצד לקנות את מונרו באמצעות מטבע הפיאט שלכם, כמו USD או EUR!

כיצד לקנות מונרו עם דולר או יורו

אחת הבורסות הנחשבות המעטות המציעות את מונרו ישירות כנגד מטבע פיאט היא קראקן. כך, קראקן היא התשובה הטובה ביותר לשאלה ‘היכן לקנות מונרו באמצעות דולר ארה”ב?’.

קראקן גובה עמלת עסקה, אך לרוב היא נמוכה מ- 0.36%! לא נורא, נכון?

תן לי להעביר אותך דרך המדרגות.

שלב 1: לך ל את פלטפורמת קראקן כאן והרשמו את עצמכם על ידי מילוי המידע שלכם כפי שמוצג בתצלום המצולם למטה.

כיצד לקנות את מונרו: צור חשבון ב- Kraken.

שלב 2: לאחר ההרשמה, התהליך דומה לזה של בינאנס. כשתתחבר, תראה את הכרטיסיות שנקראות ‘קבל אימות‘ו’בִּטָחוֹן‘, כפי שמוצג בתצלום המצוין למטה.

כיצד לקנות את מונרו: אימות ואבטחה על קראקן.

בקראקן קיימות שכבות אימות מרובות, כל אחת מהן מגדילה את מגבלות ההפקדה / המשיכה. זה מחייב אותך להגיש סוגים שונים של הוכחת זהות (כלומר דרכון, רישיון נהיגה וכו ‘) בכל רמה, כמוצג להלן.

כיצד לרכוש מונרו: דרגות אימות חשבון.

בלשונית האבטחה, קראקן מציע מגוון אפשרויות עבור הפעלת 2FA – המועדף האישי שלי הוא מאמת גוגל.

שלב 3: לאחר שהחשבון שלך הופעל, אתה יכול להפקיד כספים לחשבון Kraken שלך. קראקן מקבל פיקדונות פיאט ב דולר אמריקאי, EUR, JPY, ו CAD. הם מקבלים כספים רק באמצעות העברה בנקאית ואינם מקבלים כרטיסי אשראי או PayPal.

לביצוע הפקדה, היכנס ועבור אל חֶשְׁבּוֹן > מימון > לְהַפְקִיד. בחר את סוג ההפקדה שתרצה לבצע ופעל לפי ההוראות הנתונות.

שלב 4: ברגע שיש לך כספים בחשבונך, עבור אל "הזמנה חדשה" הכרטיסייה לבצע הזמנות לרכישת מונרו. לאחר ביצוע ההזמנה, תקבל את מונרו בחשבונך.

כיצד לקנות מונרו: ביצוע הזמנה לרכישת מונרו.

כעת, כשתדעו לקנות את מונרו, עליכם לדעת גם לאן לאחסן אותם כי שמירתם בבורסה אינה האפשרות הבטוחה ביותר. קראקן מעולם לא נפרץ, אבל זה אפשרי.

לכן, אם ברצונך להבטיח עוד יותר את בטיחות מונרו שלך, תזדקק לארנק לאחסון מטבעות ה- XMR שלך (מונרו).

כיצד לאחסן את מונרו?

ההעדפה הראשונה שלי לאחסון כל מטבע קריפטוגרפי היא ארנק חומרה, מכיוון שהם האפשרות הבטוחה ביותר שיש, אך למרבה הצער, אין עדיין ארנק חומרה של מונרו.

עם זאת, בקרוב זה ישתנה. פִּנקָס, אחד מארנקי החומרה המובילים, עובד בימים אלה על שילוב מונרו. אני מקווה, שהם לא לוקחים יותר מדי זמן לעשות את זה!

עד שזה יקרה, תוכל לשקול להשתמש באפשרות אחת או שתיים אחרות:

 • MyMonero – זה ארנק אינטרנט, אז אתה יכול פשוט להיכנס לאתר שלהם וליצור חשבון כדי להתחיל להשתמש בו.
 • מונרו – זהו ארנק נייד הזמין רק לטלפוני אנדרואיד. אם יש לך טלפון אנדרואיד, תוכל להוריד ולהתחיל להשתמש בו.

אז ככה תוכלו לקנות ולאחסן את מונרו. לפני שתסיים מדריך זה, אני רוצה לומר לך שאתה יכול גם להיות הבעלים של מונרו מבלי לקנות אותם. מְבוּלבָּל?

מה שאני מתייחס אליו הוא כריית מונרו.

כריית מונרו

על ידי כריית מונרו, אתה לא צריך לקנות מטבעות XMR כדי להשיג אותם, מבחינה טכנית. עם זאת, אתה כן צריך להוציא כסף על עלויות חשמל וכרטיס גרפי ו / או מעבד טוב, כמובן.

הגדרת כריית מונרו אינה משימה קשה במיוחד (הרבה יותר קלה מכריית ביטקוין).

הדבר החשוב ביותר עבורך הוא לעשות זאת בדוק אם כריית מונרו היא פעילות רווחית עבורך או לא. הכל תלוי ב עלויות חשמל ומיקום. אתה צריך להיות בטוח במספרים, אחרת, אתה עלול להפסיד כסף.

מסקנות

אז עכשיו אתה יודע מה זה מונרו ואיך זה עובד. אתה יודע גם על התכונות העיקריות שלו כמו פרטיות ופטריות – הדברים שהופכים אותו לייחודי ופופולרי.

עם הבנה טובה של בִּטָחוֹן ו פוטנציאל עתידי של מונרו, אתה אמור גם להיות מסוגל להחליט אם ברצונך לקנות אותו או לא. אם אתה עדיין לא בטוח, אל תדאג. השקעה היא לא משהו שצריך למהר. היה סבלני, עשה הרבה מחקר ותמיד דבר עם יועץ פיננסי לפני שאתה משקיע.

אם אתה כן בוחר להשקיע במונרו, אתה מוכן ללכת – עכשיו אתה יודע לקנות את מונרו, איפה לקנות את זה, היכן תוכלו לחסוך בעמלות וכיצד תוכלו לעשות זאת במזומן.

לא רק זה, אלא שאתה גם יודע שאתה יכול להתחיל לכרות את מונרו במקום אם אינך מעוניין לקנות אותו.

אז מה דעתך על מונרו? האם אתה רואה בכך הזדמנות השקעה טובה? האם הפרטיות שלו היא דבר טוב או רע? אתה חושב לכרות את זה? תיידע אותי! אשמח לשמוע את דעותיך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map