ביטרקס לעומת בינאנס: מי עדיף?

סחר במטבעות קריפטוגרפיים היא פעילות שיותר ויותר אנשים ברחבי העולם משתתפים בה. עם זאת, יש גם מספר הולך וגדל של אנשים המחפשים את פלטפורמת חילופי המטבעות הטובה ביותר עבור עצמם. בזה ביטרקס לעומת בינאנס לשם השוואה, נדון בשניים מענקי הענף.

גם Binance וגם Bittrex הם בין אתרי חילופי המטבעות הפופולריים באינטרנט. לשניהם יש גם מוניטין רב, והם מהימנים על ידי הרוב המכריע של מחזיקי הצפנה שם בחוץ.

באופן טבעי, עם זאת, רוב האנשים ירצו לבחור באחד מהשניים – זה מוביל לדיונים בנושא בטיחות ואיכות השירותים שהפלטפורמות מספקות. בין אם זה Binance VS Bittrex עמלות, מטבעות נתמכים, אוֹ בִּטָחוֹן, אל תדאגי – כל הדברים העיקריים יידונו במאמר זה ממש!

ביטרקס VS בינאנס: קריטריונים להשוואה

אם השוואתם אתרי חילופי מטבעות מזה זמן מה, כנראה שיש לך כמה קריטריונים ספציפיים לפיהם אתה מנסה לנתח את הפלטפורמות ולבדוק מי מהם מתאים ביותר לתיאור שלך.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

ובכן, זו הדרך הנכונה לעשות זאת – זו המתודולוגיה שניישם גם בהשוואה זו של Bittrex VS Binance.

מכיוון שקיימות זוויות רבות ושונות בהן נוכל להעריך את שני אתרי המסחר בקריפטו, נתמקד בהן חָמֵשׁ תכונות הליבהבִּטָחוֹן, קלות שימוש, עמלות, ספירת מטבעות נתמכת, ו ספירת משתמשים.

אמנם ישנן תכונות אחרות שכדאי לבחון (למשל תמיכת לקוחות ומסחר במובייל), אך חמשת הנ”ל נתפסות לעתים קרובות כ חלק מהחשובים שבהם. בואו נסתכל מקרוב על כל אחד מהם, נכון?

  • בִּטָחוֹן. זה כנראה לא צריך להיות מוזכר, אבל אבטחה צריכה להיות בראש רשימת העדיפויות שלך כאשר משווים בין Bittrex VS Binance, או כל שתי פלטפורמות אחרות שם. אם אין חילופי קריפטו אמצעי אבטחה מתאימים במקום, אתה יכול לצפות שהגרוע מכל יקרה – כלומר שכל הנכסים שלך נפרצים ונגנבים. אמנם פריצות קריפטו הפכו למופע נדיר יחסית, אך הן עדיין קורות – על מנת לקבל קצת שקט נפשי, השתמש תמיד בפלטפורמה עם תכונות האבטחה הטובות ביותר במקום.!
  • קלות שימוש. אמנם זה לא גורם חיוני בהחלט, אך קלות השימוש עדיין תהיה חלק חשוב מאוד של אתר נהדר להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים. חשוב על זה – אם אתה נרשם לבורסה או לתיווך, אתה כנראה הולך להיות עושה הרבה מסחר, קְנִיָה, ומכירה. על מנת להיות יעיל בתהליכים כאלה, תזדקק לפלטפורמה שתהיה פשוט לשימוש, קל לניווט, וללא כל תכונות מבלבלות. האם ביטרקס טובה יותר מבינאנס בעניין זה? עוד נראה!
  • עמלות. אם אתה רוצה להיות משקיע נהדר – כמו, באמת נהדר – אחד הדברים המרכזיים שתרצו להבין בהשוואה זו של Bittrex VS Binance הוא את ההפרש בעמלות בין שתי הפלטפורמות. אתה מבין, כמה מהמשקיעים הטובים בעולם לוקחים את זה בחשבון מאוד ברצינות – אם העמלות גבוהות, התוצאה היא אובדן מסוים של רווח פוטנציאלי, ויכול להזיק לרווחים הכוללים שלך. מטבע הדברים, אגרות תלויות בגורמים רבים ושונים – נגיע לכך בזמן.
  • מטבעות נתמכים. אם אתה מלא מסחר במטבעות חליפין מתחיל, לרוב, אתה רוצה לדבוק כמה מהמטבעות הידועים ביותר בשוקביטקוין, אֶתֶר, ליטקוין, טרון, וכן הלאה. עם זאת, עם הזמן, ייתכן שתרצה גוון את הנכסים שלך, ולהסתכל פנימה כמה אלטקוינים אחרים ואולי אפילו אסימוני קריפטו כדי להשקיע. על מנת שתוכלו לעשות זאת, תזדקקו לחילופי הקריפטו שלכם מאפשרים לך לקנות ולמכור נכסי קריפטו פחות ידועים אלה! בטח, אתה תמיד יכול להירשם בפלטפורמה אחרת, בנוסף לשימוש העיקרי שלך, אבל אם זה היה פשוט כמו זה, כנראה שלא היית קורא את ההשוואה הזו של Bittrex VS Binance, נכון?
  • ספירת משתמשים. במבט ראשון אפשר לומר – זה די טריוויאלי! אמנם אני יכול להבין מדוע ספירת משתמשים אולי לא נראה כמו הדבר החיוני ביותר שצריך לבחון כשמשווים בין ביטרקס לעומת בינאנס, אני חייב לומר – זה כנראה חשוב יותר ממה שאתה חושב! אם לפלטפורמה יש מספר עצום של משתמשים, זה אומר שיש קבוע, איזון יציב בין היצע וביקוש מקבלים שמירה. במילים אחרות, לעולם לא תצטרך לחכות כדי למכור את המטבע הקריפטוגרפי שלך, או לחוות רכישת פיגור או דמי עתק מסוימים בעת רכישת מטבעות חדשים. ללא ספק אחד הגורמים המוערכים יותר עבור כל מי שמנסה להחליט – ביטרקס או בינאנס?

עם כל זה שנאמר, עכשיו אתה מודע לכך ההיבטים העיקריים שעליך לבדוק כאשר מחליטים על ביטרקס לעומת בינאנס, או בעת בחירה כל חילופי הצפנה אחרים, לצורך העניין.

עכשיו, אל לנו לבזבז זמן ולעבור להשוואה בפועל.

ביטרקס VS בינאנס: ההשוואה

על מנת לשמור על דברים ברורים ותמציתיים, נעקוב אחר רשימת התכונות שניתנה לעיל ונראה כיצד שתי הפלטפורמות בדיון זה על ביטרקס VS בינאנס משתוות ומנוגדות זו לזו. כלומר, לא ניכנס ל- Binance VS Bitrex עמלות אוֹ ספירת משתמשים עדיין – אלא נתחיל בהיבט הביטחוני.

בִּטָחוֹן

ישנן דרכים רבות ושונות כיצד אתר חילופי מטבעות יכול להגן על נכסי המשתמשים בו. פלטפורמות שונות מעסיקות אמצעי הגנה שונים – הדבר נכון גם לגבי השוואה בין Bittrex VS Binance.


בקיצור, עם זאת, לא משנה אם תבחרו ב Binance או Bittrex כפלטפורמת החלפת הקריפטו שלכם, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים – שתי המרכזיות משתמשות בתכונות אבטחה מעולות.

Bittrex VS Binance: שדרג ל- Bittrex העולמי.

בשני האתרים האלה תוכל לעשות זאת לְאַפשֵׁר אימות דו-גורמי – זה יוסיף שכבה נוספת של אבטחה לנכסי המטבע הקריפטוגרפי שלך.

נוסף על כך, ביטרקס מציעה למשתמשיה תכונה ייחודית מאוד – הבורסה מחזיקה 80% – 90% מכלל נכסי הצפנה התקני אחסון קר. המשמעות של זה היא, כמעט, זה כמעט בלתי אפשרי עבור האקרים לפרוץ ולגנוב את מטבעות הקריפטו שלך! אין פלא שבדרך כלל מכנים ביטרקס "חילופי הקריפטו הבטוחים ביותר על פני כדור הארץ".

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

קלות שימוש

גורם השימושיות של פלטפורמת חילופי מטבעות תלוי הרבה היבטים שונים. כדאי גם לציין שמה ש”קל לשימוש ” מקצוען למסחר בקריפטו הולך להיות די קשה עבור מתחיל מוחלט!

עם זאת, זה לא משהו שאתה צריך לדאוג לגבי השוואה זו של Bittrex VS Binance – שתי הפלטפורמות המדוברות פשוטות מאוד לשימוש, ודי פשוטים בעיצוביהם.

יש לציין כי אין פירוש הדבר כי ביטרקס או בינאנס חסרים תכונות ספציפיות. כל הפונקציונליות החיונית שתצטרך להיעזר בה אתר מסחר קריפטו יוקרתי עומד להיות נוכח בשתי הפלטפורמות – כל הגרפים הדרושים, הכפתורים וכדומה.

הפלטפורמות גם כן מציגות כמה טיפים מועילים לכל מי שרק התחיל את דרכו – תוכלו לעבור על כל אחת מהתכונות ולראות מה הם עושים, וכיצד הם יכולים להועיל לכם בתהליך המסחר, הקנייה והמכירה של הצפנה.

גם תהליכי הרישום לשני האתרים המדוברים הם פשוטים למדי, וניתן להסתיים במהירות רבה. בסך הכל, בכל הנוגע לנוחות השימוש, שתי הפלטפורמות יספקו לך שמישות רבה – אין ספק שזו נקודה מצוינת לדעת לכל מי שמסתכל על השוואות בינאנס לעומת ביטרקס!

עמלות

עַכשָׁיו, ה ביטרקס לעומת בינאנס עמלות הם ללא ספק אחד הנושאים המבוקשים ביותר על ידי מי שמעוניין להתחיל לסחור בנכסי קריפטו.

כפי שצוין קודם לכן במאמר, אם אתה רוצה להרוויח איזושהי רווח עם קריפטו, זה ללא ספק אחד הדברים שתצטרכו לשים לב אליהם די מקרוב! באופן טבעי, זה לא יכול להיות הגורם הקובע, אבל חשבו על זה בעצמכם – כנראה שתסחרו ותחלפו את מטבעות הקריפטו שלכם פעמים רבות בשבוע.

אם העמלות גבוהות, הן בוודאי יסתכמו בסכום כסף די משמעותי!

ביטרקס היא בחירה מצוינת כשמדובר בעמלות קטנות. ההחלפה תחייב אותך עמלה בשיעור של 0,25% עבור העסקאות שלך. בטח, זה קצת יותר גבוה מאשר בכמה בורסות אחרות, אך יחד עם זאת, מכיוון שהוא קבוע, אתה עלול לחסוך הרבה כסף בטווח הארוך.

ביטרקס VS בינאנס: בחירת מטבע בינאנס.

כל אלה אמרו, בינאנס אכן קורא תיגר על ביטרקס!

אתה מבין, עם Binance, יהיה לך עמלה של 0,1% על כל העסקאות שלך. זה אחד העמלות הקטנות ביותר בתעשייה! זה לא נוגע לדמי המשיכה – רק אלה שקשורים לעסקאות.

אז – ככל שעולים דמי בינאנס לעומת ביטרקס, בינאנס עדיף בעליל!

מספר מטבעות נתמכים

לא משנה איזה סוג של פלטפורמת מסחר בקריפטו זה שאתה בוחר, אתה כמעט תמיד יכול לצפות לכך לתמוך בכל מטבעות הקריפטו העיקריים – כלומר, אתה אמור להיות מסוגל תמיד לסחור ולהחליף ביטקוין, את’ר, ליטקוין ודומים. אם זה לא המקרה, כנראה שיהיה לך טוב יותר עם חילופי דברים אחרים.

עם זאת, בעוד שאתה משווה בין Bittrex VS Binance, אתה בטח יהיה מעוניין יותר מספר המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים בפועל, ולא השאלה האם שתי הפלטפורמות תומכות בנכסי הצפנה העיקריים שיש או לא. כלומר, יאללה – אנחנו מדברים על שניים ממובילי התעשייה כאן!

ביטרקס VS בינאנס: שווקי המטבעות המובילים.

ובכן, יהיה המקרה אשר יהיה, תהיו בטוחים – שתי הבורסות תומכות במספרים משמעותיים למדי של מטבעות קריפטו.

עם ביטרקס, יהיה לך יותר מ 200 נכסי קריפטו שונים לבחירה. לעומת זאת, Binance תומך בפחות מטבעות – בסביבות 150, להיות מדויקים למחצה.

בעוד ביטרקס אכן תומך במטבעות רבים יותר, והוא “הזוכה” בחלק זה של השוואה בין ביטרקס לעומת בינאנס, עדיין כדאי להזכיר כי רוב האנשים אפילו לא מתכוונים לנצל את כל הזדמנויות המסחר האלה. כשאתה נכנס למאות עם מטבעות נתמכים, זה הופך להיות רלוונטי יותר עבור אנשי מקצוע בתחום המסחר, ולא חדשים בתעשייה.

ספירת משתמשים

לסיום, בואו נדבר על ההיבט של ספירת משתמשים – במילים אחרות, מספר המשתמשים הפעילים בשתי הפלטפורמות.

בכל פעם שאתה מנסה לבחור לעצמך את פלטפורמת חילופי הקריפטו הטובה ביותר – בין אם זה משווה בין Bittrex VS Binance או בין פלטפורמות אחרות – ספירת המשתמשים תגיד לשניכם עד כמה הפלטפורמה מסתדרת בצורה חכמה, וגם מה הסנטימנט הכללי סביבו בתוך הקהילה.

אם בבורסה יש הרבה משתמשים, ברוב המקרים זה הולך להיות אמין ואמין – הגיוני.

ביטרקס יש מעל 500,000 משתמשים פעילים – זה שום דבר ללעוג לו! אמנם זה בהחלט בקצה הנמוך של הספקטרום בהשוואה ל חילופי קריפטו גדולים אחרים, זה עדיין די טוב.

לעומת זאת, לבינאנס יש קרוב ל -14 מיליון משתמשים. כן – ההבדל די משמעותי.

בקיצור, אם אתם מתכננים קריירה ארוכת טווח בתחום המסחר בקריפטוגרפים, Binance הולכת להיות האלטרנטיבה הטובה יותר, אלא אם כן ביטרקס פתאום תתפוצץ עם המשתמשים..

מסקנות

אם כן – מבחינת השוואה זו של Binance VS Bittrex, איזו משתי הפלטפורמות תהיה החלופה הטובה יותר?

ובכן, כפי שכבר שמתם לב, בעוד שתי חילופי הדברים “שם למעלה” ביחס למוניטין שלהם, בינאנס היא ללא ספק החלופה הטובה יותר (אלא אם כן אתה פרנואידי לחלוטין בנוגע להיבט האבטחה של המטבע הקריפטוגרפי שלך).

Bittrex VS Binance: תכונות Binance.

בינאנס מגיע עם ספירת משתמשים ענקית לחלוטין, הוא מאוד מאובטח ואמין, וגם יש כמה מהעמלות הטובות ביותר בענף כולו. בזמן ביטרקס כן מציע תכונות אבטחה יוצאות דופן, אך הוא נופל מעט ברוב ההיבטים האחרים, כאשר הוא ממוקם בהשוואה עם Binance.

לסיכום, אם אתם חובבי מטבעות קריפטו ומחפשים את המקום הטוב ביותר להתחיל לסחור בו בנכסי קריפטו, בינאנס בוודאי תהיה אחת הבחירות הטובות ביותר. בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map