האם עלי לקנות ליטקוין – האם ליטקוין היא השקעה טובה?

בחירה באיזו מטבע קריפטוגרפיה להשקיע יכולה להיות כאב ראש, במיוחד כשהשווקים משתנים כל כך מהר. אחד המטבעות המצליחים ביותר של שנת 2017 היה Litecoin, שהגדיל את ערכו ביותר מ- 5000% תוך 12 חודשים בלבד.

Litecoin נוצר במקור בשנת 2011 לאחר שזינקה גרסה מעודכנת של לקוח הביטקוין. זו הסיבה שזה נקרא לפעמים ביטקוין-לייט! אל דאגה, כל זה יוסבר!

במדריך השלם הזה נספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על Litecoin. זה יתחיל במידע רקע על מה זה Litecoin והאם אנחנו חושבים שזו השקעה טובה או רעה. אנחנו גם הולכים להראות לכם איך לקנות Litecoin, ובאיזה ארנק כדאי לאחסן אותו.

אז בסוף המדריך הזה, השאלה שלך “האם עלי לקנות ליטקוין?” יהיה קצת יותר קל לענות. ובכן … למה אתם מחכים ?! בואו נצלול פנימה!

האם עלי לקנות ליטקוין: מהו ליטקוין?

Litecoin, הידוע גם בקוד המטבע שלו LTC, נוצר על ידי צ’רלי לי בשנת 2011. לי רצה לשנות את הבלוקצ’יין של הביטקוין כדי להפוך אותו ל”קל יותר “, כלומר הוא יכול לעבד עסקאות במהירות ובזול יותר. לשם כך, הוא זרק את הבלוקצ’יין של הביטקוין.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

אתה תוהה מה זה מזלג??

ובכן, מזלג הוא כאשר בלוקצ’יין חדש לוקח את הקוד המקורי מבלוקצ’יין קודם אך מבצע שינויים בטכנולוגיה כדי לשפר את מה שהוא יכול ולא יכול לעשות. זה בדיוק מה שעשתה ליטקוין. הוא השתמש בבלוקצ’יין המקורי של הביטקוין אך הפך אותו לשימוש מהיר וזול יותר!

מזלגות קורים כל הזמן בעולם הקריפטו. מטבעות אחרים כמו Bitcoin Classic, Bitcoin Unlimited ו- Bitcoin Cash הם כולם מזלגות של הבלוקצ’יין המקורי של הביטקוין. Ethereum היה גם מזלג של Ethereum Classic! להלן מספר שיפורים ש- Litecoin ביצעה מבלוקצ’יין ביטקוין.

כְּרִיָה

כריית ביטקוין הפכה כעת קשה מאוד לאנשים שאינם מחזיקים בחומרה יקרה. כשאנשים מכרים ביטקוין, הם משתמשים בכוח המחשוב שלהם כדי לאמת עסקאות ברשת ולקבל ביטקוין נוסף כפרס.

למרות שלעולם לא רואים מה קורה, הכוח הנוסף הזה פותר בעיות מתמטיות קשות באמת. הבעיות האלה כל כך קשות שאף אדם לא יכול היה לפתור את זה, בגלל זה אנו משתמשים במחשבי-על! זה מה שהופך את טכנולוגיית הבלוקצ’יין לבטוחה ומבוזרת כל כך.

עם זאת, ככל שיותר ויותר אנשים משתמשים בביטקוין, הרשת הולכת וגדלה. יש יותר מחשבים שמנסים לכרות את הביטקוין, מה שאומר יותר תחרות. לכן, החומרה הדרושה כדי להיות כורה מצליח הופכת יקרה יותר ויותר ודורשת יותר חשמל.

Litecoin פתרה את הבעיה על ידי שינוי האופן שבו ה- blockchain מאמת עסקאות. במקום להשתמש ב- ASICS (מעגל משולב ספציפי ליישום), הוא משתמש ב- GPUs (יחידות עיבוד גרפי). מחשבי GPU הם הרבה יותר זולים ומשתמשים בפחות אנרגיה, כלומר כל אחד יכול לכרות את Litecoin!

אם אתה לא ממש בטוח מה המשמעות של ז’רגון זה – בעצם, ASICS ו- GPU הם סוגים שונים של חומרת מחשב.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

מהירויות ודמי עסקה

משך הזמן שלוקח לאישור עסקת ביטקוין הוא כ -10 דקות. בעולם האמיתי, זה די איטי. מכיוון ש- Litecoin הוא גרסה קלה יותר של ביטקוין, הוא מסוגל למהירות עסקאות ממוצעת של כ- 2 וחצי דקות!

בכך שאנשים מאפשרים להשתמש במכשירי GPU למכרה, הדבר מאיץ את הרשת לכולם. עמלות עסקה מהירות יותר אינן היתרון היחיד על ביטקוין שיש לליטקוין. העלות הממוצעת למשלוח עסקת Litecoin היא 0.23 דולר, ואילו עלויות העסקה הממוצעות של ביטקוין 2.83 דולר.

אז, כפי שאתה יכול לראות, יש הבדל די נכון, נכון?

אין איומים על התקפת שיטפון

בשנת 2015, לקוח הביטקוין חווה התקפת שיטפון, בה מאות אלפי עסקאות דואר זבל נשלחו לרשת! המטרה של התקפת שיטפון היא כמו וירוס – אנשים רעים מנסים לפגוע במערכת.

דמיין אם מישהו שלח לך 200,000 מיילים בו זמנית. הרשת לא תוכל לעבד כל כך הרבה עסקאות (מיילים) וזה יגרום לשרת להישבר!

צ’רלי לי הבחין באיומי התקפות שיטפון בעת ​​שבנה את ליטקוין בשנת 2011 ויצא לוודא שזה לא יקרה לבלוקצ’יין שלו! Litecoin שואפת לפתור את בעיות הסקלביליות שיש לביטקוין – מה שאומר לאפשר לבצע יותר עסקאות בו זמנית ברשת..

אז, עכשיו אתה יודע קצת מידע על רקע על Litecoin, בוא נבדוק אם Litecoin היא השקעה טובה או רעה לטווח הקצר.

האם עלי לקנות ליטקוין כהשקעה לטווח קצר?

כשאנשים משקיעים כסף במטבע קריפטוגרפי, עליהם להחליט אם הם רוצים להחזיק את המטבעות שלהם לטווח הקצר או לטווח הארוך. כאשר אנו מתארים השקעה כטווח קצר, אנו מתכוונים בדרך כלל בין 1-12 חודשים. עם זאת, סוחרים מנוסים יותר עשויים לראות השקעה לטווח קצר של ימים, שעות ואפילו דקות!

זה יכול להיות כי המשקיעים מצפים שיקרה אירוע שיעלה את ערך המטבע, אבל אז הם מצפים שהמחיר יירד לאחר מכן. לדוגמא, אם ביצעת השקעה לטווח קצר ב- Unikoin Gold (UKG) בין נובמבר 2017 לפברואר 2018, היית מרוויח מעל 600%! זו דוגמה להשקעה טובה לטווח הקצר.

עם זאת, אם היית נאחז בזה הרבה יותר זמן, הערך היה יורד למחירו המקורי! אז, עכשיו, כשיודעים מהי השקעה לטווח קצר, בואו נסתכל על כמה יתרונות וחסרונות של השקעה לטווח קצר ב- Litecoin.

יתרונות

 • נפח מסחר גבוה: ליטקוין נסחרת מאז 2011 והיא מטבע עשרה מבוסס. כלומר, זו בחירה פופולרית בקרב משקיעים. אם ל- Cryptocurrency יש נפח מסחר גבוה, המשמעות היא שלא יהיו לך בעיות למצוא קונים למכור. אם יש מחזורי מסחר נמוכים, פירוש הדבר שתתקשה למצוא קונה!
 • רשום ב- Coinbase: Coinbase מעבד יותר עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים מכל בורסה אחרת, למרות שיש להם רק ארבעה מטבעות רשומים! אחד מהם הוא Litecoin, כלומר תוכלו לקנות ולמכור את המטבעות שלכם בקלות. אפילו יותר טוב, אתה יכול להפקיד ולמשוך בכסף בעולם האמיתי! זהו יתרון עצום שיש לליטקוין על פני מטבעות אחרים.

חסרונות

 • תנודתיות: תנודתיות היא בעיה גדולה בשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים. תנודתיות פירושה שמחיר מטבע עולה או יורד מהר מאוד. זה יכול לעשות השקעה לטווח קצר בסביבת Litecoin גבוהה. לדוגמא, אם רכשתם את ליטקוין בסוף דצמבר 2017, מחירו ירד ביותר מ- 50% כעבור חודש!

האם עלי לקנות ליטקוין כהשקעה לטווח ארוך?

כשאנשים משקיעים בטווח ארוך של מטבע קריפטוגרפי, הם מצפים שערכם יעלה לאט. זה בדרך כלל אומר שהם לא מצפים לתנודתיות רבה בשוק ושהמטבע הוא בסיכון נמוך. לסוחרים פחות מנוסים שלא יכולים להתמודד עם תנועות מחירים גדולות, השקעה לטווח ארוך מתאימה יותר! השקעה לטווח ארוך היא בדרך כלל למשך שנה ומעלה.

דוגמא טובה להשקעה ארוכת טווח היא הביטקוין. אם היית רוכש ביטקוין אחד בשנת 2011 זה היה עולה לך בערך 30 סנט. אם היית אמיץ מספיק כדי להחזיק בזה עד 2018, ביטקוין אחד היה שווה מעל 10,000 דולר!

עכשיו שאתה יודע מהי השקעה לטווח ארוך, בוא נסתכל על כמה מהיתרונות והחסרונות לטווח הארוך של Litecoin.!

יתרונות

 • מנהיגות במשרה מלאה: צ’רלי לי, היוצר של ליטקוין, עובד כעת על הפרויקט במשרה מלאה. לי יש גם צוות מומחי בלוקצ’יין מנוסים מאוד שעוזרים לחברה לצמוח.
 • מְבוּסָס: Litecoin הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המוקמים ביותר, עם יותר מ -7 שנות מסחר. למעשה, זה היה מטבע האלט-אי פעם הראשון! זה גורם לליטקוין להשקיע פחות סיכון בהשוואה לחלק מהמטבעות החדשים יותר.
 • השקעות קטנות: אם אתם מעוניינים לבצע השקעה לטווח ארוך ב- Litecoin, תוכלו להשקיע סכומים קטנים על בסיס קבוע. זה יאפשר לך להגן על עצמך מכל תנועות מחירים לטווח הקצר.

חסרונות

 • מדרגיות בלוקצ’יין: בעיות מדרגיות הן דבר שרוב פרויקטים של בלוקצ’יין שואפים לפתור. פתרון בעיות מדרגיות פירושו שבלוקצ’יין לא יאט ככל שיותר אנשים משתמשים בו. נכון לעכשיו, Litecoin יכולה לעבד כ -56 עסקאות בשנייה. וזה טוב לעומת 7 העסקאות של ביטקוין לשנייה. עם זאת, זה חייב להיעשות במהירות כדי שזה יהיה שימושי בעתיד.

האם עלי לקנות ליטקוין: כיצד אוכל להשקיע בליטקוין?

אחד היתרונות העיקריים של השקעה בליטקוין הוא שאתה יכול לקנות אותו בקלות באמצעות כסף פיאט כגון USD, EUR ו- GBP! זה מקל על כך שאתה יכול להשתמש בכרטיס החיוב או האשראי שלך, ואפילו העברה בנקאית (אפילו PayPal מתקבלת ב- Coinbase!).

זה שונה מהרבה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. בדרך כלל, אתה צריך להחליף ביטקוין או את’ר כדי להשיג מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אתה לא יכול רק לרכוש אותם ממתווך כמו שאתה יכול ליטקוין.!

הדרך הטובה ביותר לקנות Litecoin היא באמצעות Coinbase, הם בורסת הברוקרים הפופולרית ביותר והיא נהדרת למתחילים. בואו נעבור אתכם בתהליך הקנייה של ליטקוין שלב אחר שלב, עם כמה תמונות מועילות.

פתח חשבון ב- Coinbase

 1. ראשית, יהיה עליך לבקר באתר Coinbase בו תוכל לעשות לחיצה על קישור זה.
 2. יהיה עליך לספק את שמך המלא, כתובת הדוא”ל שלך וסיסמה חזקה. הקפד לשמור על זה!
 3. לאחר מכן, יהיה עליך לאשר את מספר הנייד שלך. לאחר שתקבל SMS, הזן את הקוד ב- Coinbase.
 4. מזל טוב, עכשיו יש לך חשבון ב- Coinbase!

ודא את זהותך לפני שקונים Litecoin ב- Coinbase

 1. לחץ על לקנות למכור בחלק העליון של המסך.

  קניית litecoin ב- Coinbase

 2. כעת נאמר לך שעליך להוסיף אמצעי תשלום. לחץ על הוסף אמצעי תשלום.

  כיצד להוסיף אמצעי תשלום ב- Coinbase

 3. תישאל אם ברצונך להוסיף הצהרת בנק או כרטיס חיוב / אשראי. בדוגמה זו נוסיף כרטיס חיוב / אשראי מכיוון שזו הדרך המהירה ביותר להפקיד.

  כיצד להוסיף חשבון ב- Coinbase

 4. מכיוון ש- Coinbase הוא אחד הבורסות הבטוחות ביותר לקנות, הם לוקחים את האבטחה ברצינות רבה. כעת תצטרך לאמת את זהותך. לחץ על העלאת מזהה.
 5. אתה יכול להעלות דרכון, רישיון נהיגה או תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה. לחץ על זה שברצונך להעלות.

  כיצד לבחור סוג מזהה ב- Coinbase

 6. לאחר מכן תישאל כיצד ברצונך להעלות את תעודת הזהות שלך. אתה יכול לבחור מצלמת אינטרנט, מצלמה ניידת או העלאת קבצים.

  כיצד להעלות תמונה ל- Coinbase

 7. לאחר שתעלה את תעודת הזהות שלך, תקבל את האישור שלמטה.

  אימות זהות ב- Coinbase

  אם איכות התמונה אם לא ברורה דיה, תתבקש להעלות אותה שוב.

 8. כעת תצטרך להזין את כתובת החיוב עבור כרטיס החיוב / האשראי שלך. וודא שהיא תואמת את כתובת הבית שלך, מכיוון שאולי תתבקש לאמת זאת במועד מאוחר יותר.כתובת חיוב ב- Coinbase
 9. כעת תצטרך להזין את פרטי החיוב / כרטיס האשראי שלך. אל דאגה, אתר Coinbase מאובטח ביותר והם לעולם לא זוכים לראות את פרטי הכרטיס שלך מכיוון שהמספרים מוצפנים.

  האם עלי לקנות litecoin

 10. מזל טוב, אימתת כעת את זהותך והוספת אמצעי תשלום! עכשיו בואו נקנה קצת ליטקוין!

כיצד להשקיע בליטקוין ב- Coinbase

כעת, לאחר שהחשבון שלך הוקם, אתה מוכן לבצע את הסחר הראשון שלך ב- Litecoin!

 1. לחץ על לקנות למכור. אם פעלת כראוי אחר מדריך האימות שלנו, הדף שלך צריך להתאים לתמונה למטה. לאחר מכן לחץ על ליטקוין.

  קונה Litecoin ב- Coinbase

 2. כעת עליך להזין את כמות ה Litecoin שאתה רוצה לקנות (בתיבה LTC). לחלופין, כמה תרצה להוציא (בתיבת המטבע המקומי שלך). כשתעשה זאת, סכום ה- Litecoin, או סכום המזומן, יומר בתיבה השנייה. בדוגמה שלנו למטה, אנו משתמשים ב- GBP, והמחיר בזמן המסחר שלנו היה 1 LTC = £ 122.76. עם זאת, מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים משתנים כל הזמן, כך שמחיר ה Litecoin בעת הרכישה יהיה כנראה שונה!כיצד לקנות Litecoin ב- Coinbase
 3. ברגע שאתה לוחץ על קנו Litecoin, תתבקש לאשר את פרטי התשלום שלך. כפי שהגדרת את זה קודם, אתה יכול ללחוץ על לְאַשֵׁר.
 4. מזל טוב! השקעת כעת בהצלחה ב- Litecoin. זכור, אם אתה משתמש בכרטיס החיוב / האשראי שלך זה צריך להיות מיידי. עם זאת, אם החלטתם לרשום את חשבון הבנק שלכם, יידרשו מספר ימים עד שהתשלום יאשר.
 5. עכשיו שיש לך קצת Litecoin בחשבון Coinbase שלך, הגיע הזמן להעביר אותם לארנק שלך. נתחיל בהבנה מדוע חשוב להעביר את המטבעות שלך מחליפין.

האם עלי לקנות Litecoin: היכן לאחסן את Litecoin שלך ולשמור עליו בטוח?

כאשר אתה קונה קריפטו מבורסת מתווכים כמו Coinbase, אתה משתמש בחברת צד שלישי. המשמעות של זה היא שלמרות שבבעלותך Litecoin (על הנייר), הוא מאוחסן ונשלט על ידי Coinbase. למרות ש- Coinbase הוא בורסה מאובטחת, אם הם נפרצו, אתה עלול לאבד את כל המטבעות שלך לנצח!

לא נדיר שנפרצות חילופי צד שלישי. לדוגמה, בבורסת Bitfloor נפרצו השרתים שלה בשנת 2012, כאשר ההאקרים גנבו יותר מ -24,000 ביטקוין. זה שווה כעת יותר מ -200 מיליון דולר! מתקפה דומה אירעה לבורסה הפופולרית פולוניקס, שם נגנבו להם 12% מהביטקוינים שלהם.

אלה רק שתי דוגמאות, אך ישנן רבות נוספות. זו הסיבה שזה מאוד חשוב להשתמש בארנק שבו יש לך שליטה מלאה על הקריפטו שלך. אז ברגע שקניתם את Litecoin ב- Coinbase, עליכם לשלוח אותו לארנק מאובטח.

בחירת ארנק להשקעת ליטקוין לטווח קצר

ישנם סוגים רבים ושונים של ארנקי Litecoin לבחירה. חלקם טובים יותר לביטחון, ואחרים טובים יותר מטעמי נוחות.

אם אתה מעוניין להשקיע ב- Litecoin לטווח הקצר, אני ממליץ להשתמש בארנק תוכנה. ארנקים אלה מעניקים לך שליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלך ותוכל לשלוח או לקבל מטבעות במהירות אם תצטרך. ישנם ארנקי תוכנה רבים לבחירה, אך זה שאני ממליץ עליו הוא Exodus.

אקסודוס הוא ארנק רב-קריפטוגרפי התומך ב -8 מטבעות, כולל ליטקוין. זה מאוד פופולרי מכיוון שהוא קל לשימוש ומציע רמת אבטחה טובה.

בדוק את שלנו סקירת ארנק מצרים!

בחירת ארנק להשקעת Litecoin לטווח ארוך

אם אתה מעוניין להחזיק את Litecoin שלך לטווח הארוך, עדיף להשתמש בארנק חומרה. זו האפשרות המאובטחת ביותר; עם זאת, זה פחות נוח מארנק שולחני או נייד אם אתה זקוק לגישה מהירה למטבעות שלך.

ארנק החומרה הפופולרי ביותר הוא Ledger Nano S, אך הוא מגיע עם תג מחיר!

הסיבה שארנק חומרה מאובטח כל כך היא שהמפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים בהתקן חומרה (כמו USB). יש לך גם אפשרויות התאוששות שונות ששומרות על בטיחות הקריפטוגרפיה שלך!

ארנק חומרה הוא כמו שיש לכם כספת ענקית, עם זאת, הוא בטוח עוד יותר מכיוון שעדיין תוכלו לשחזר את הקריפטוגרפיה שלכם אם החומרה נגנבת!

למידע נוסף על אופן הפעולה של הארנקים, עיין במדריך שלנו כאן: כיצד לבחור את ארנק המטבעות הקריפטוגרפי הטוב ביותר

האם עלי לקנות ליטקוין: מסקנה

אם קראת מדריך זה מההתחלה ועד הסוף, כעת עליך להבין היטב כיצד פועלת Litecoin. ואתה לא צריך עוד לשאול את השאלה “האם עלי לקנות ליטקוין?”.

הדבר החשוב ביותר לפני השקעה בכל מטבע קריפטוגרפי הוא לעשות הרבה מחקר! כפי שהסברנו במדריך שלנו, המחירים מאוד תנודיים ויש סיכונים הכרוכים בכך. אז אתה צריך רק להוציא את מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד! אין ערבויות.

אם בכל זאת החלטת לקנות Litecoin, מדריך זה הראה לך את כל מה שאתה צריך לדעת כדי לעשות זאת. אל תשכח את החשיבות של שמירתו גם בארנק מאובטח.

אז מה דעתך על ליטקוין? האם אתה חושב שזו השקעה טובה או רעה? ספר לנו את מחשבותיך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map