מטבעות מטבעות פני: האם הם שווים את זה?

בעידן זה יהיה כנראה קשה למצוא אדם שמעולם לא שמע עליו ביטקוין וחילופי מטבעות קריפטוגרפיים. קריפטוגרפיה זו הרקיעה שחקים את תעשיית הקריפטו למיינסטרים – יותר ויותר אנשים כיום רוצים יש חלק במה שיש לשוק הזה להציע.

עם זאת, ביטקוין ואת’רום בצד, לא כולם שמעו על כך מטבעות קריפטוגרפיים אגורה. וזו הסיבה שהיום, ברשימה זו של מטבעות מטבעות פרוטה, נדבר בדיוק על זה – ננתח את הקריפטות האגורות המבטיחות והידועות ביותר שיש שם.

ראשית, נעבור על ה- טרמינולוגיה. למרות שכבר יכול להיות שיש לך רעיון או שניים לגבי מה שיכול להיות “מטבע מטבע גרוש”, אנחנו עדיין צריכים לדעת שאנחנו מדברים על אותו דבר.

לאחר מכן, ננסה למצוא את המטבע הגרוע הטוב ביותר שקיים – יש דרישות ספציפיות מסוימות שמטבע קריפטו כזה צריך להיות הכי טוב, ואנחנו נעבור על כל זה כשאנחנו מתקדמים במדריך.

הסברים למטבעות מטבעות פני

כפי שהשם מרמז, מטבע מטבע גרוש הוא מטבע קריפטו שמחירו בשוק נמוך מ -1 $. כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, ניתן לסווג את רוב המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים כיום בשוק כקריפטות אגורות.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

למרות ששמות ומחירים של מטבעות קריפטו נזרקים לעיתים קרובות בדיונים שונים, לעתים רחוקות שמים לב מדוע מטבעות אלה מתומחרים כפי שהם. נראה שהפך טבעי לראות ביטקוין כמו מטבע קריפטוגרפי מוחלט, ואז לראות מטבעות כמו את’ריום ו ליטקוין כמעקבים, ואז יש כל דבר אחר. אבל למה זה?

נו, ביטקוין הוא מקרה ייחודי. אתה יכול לטעון שמחירו נובע מכך שהוא מטבע מבוזר ראשון בעולם (וזה בהחלט מוסיף לסיבה), אך גורמים נוספים נכנסים לשחק.

מטבעות קריפטוגרפיים של פני: מסחר בביטקוין.

הביטקוין הגיע לרמה שבה המוניטין של המטבע ו השמצה מדברת בעד עצמם. זה הפך למרכיב העיקרי של כל המטבעות הקריפטוגרפיים שם בחוץ. אפילו מבחינה לשונית, כל המטבעות הקריפטוגרפיים שאינם ביטקוין נקראים altcoins (אפשרויות לביטקוין).

זה היה גם המטבע הקריפטוגרפי דחף את כל השוק הזה למיינסטרים – אנשים לא הקדישו מעט תשומת לב לנושא הקריפטוסים עד שביטקוין החל להפוך אותו לגדול. פתאום יש לך חברות וארגונים ענקיים המוקדשים חגיגית לספק למשתמשים שלהם שירותים הקשורים לקריפטו.

צריך לזכור, עם זאת ביטקוין הוא מאוד מקרה ייחודי. לרוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים שנמצאים כיום בשוק יש סיבות מסוימות וספציפיות לכך שהם מתומחרים כפי שהם.

לא תמיד קל להבין את הסיבות האלה, במיוחד כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים פרוטות. עם זאת, ישנן שיטות לסווג מטבעות אלה על פי קריטריונים מסוימים.

רשימת המטבעות הקריפטוגרפיים של פרוטוקול זה מורכבת על פי כמה מאותם קריטריונים, כך שזו כנראה תהיה החלטה טובה לדבר עליהם בקצרה.


קטגוריות

למרות שישנן דרכים רבות ושונות לסווג מטבעות קריפטוגרפיים פרוטות, אשתמש בשיטה הנראית לי הברורה והמובנת ביותר.

יש שלוש קטגוריות בסך הכל: מטבעות קריפטוגרפיים חדשים, מטבעות קריפטוגרפיים עומדים, ו קריסת מטבעות קריפטוגרפיים. שלוש קטגוריות אלה אמורות לכסות ככל הנראה את רוב הקריפטות הפופולריות של אגורות.

מטבעות קריפטוגרפיים חדשים

לפני שחרור מטבע קריפטוגרפי, ההייפ בנוי סביבו ICO (הצעת מטבע ראשונית). זה נעשה במגוון דרכים הקשורות לשיווק, אך הכל מסתכם בקריטריון פשוט אחד: האם קריפטוגרפיה זו תהיה שימושית? מחיר מטבע הקריפטו החדש תלוי במידה רבה ב- ICO שלו, בעוד שההצלחה של ICO נשענת במידה רבה על התועלת של המטבע המדובר..

מטבעות מטבעות פני: האם הם שווים את זה?

רוב ה מטבעות קריפטוגרפיים שפורסמו לאחרונה התחל עם מחיר שוק סופר נמוך, וכך תוכל לסווג כמטבע מטבע גרוש. אם המטבע נתפס כשימושי, עם זאת, המחיר בוודאי יתחיל לעלות בקרוב לאחר השחרור הראשוני.

אם אתה רוצה להיות מסוגל לתפוס את אחד המטבעות הקריפטוגרפיים האלו האלה בשלב מוקדם ולהשקיע בה בהצלחה, אתה צריך צפה בשוק ולעשות מחקר מעמיק עם מטבעות קריפטו חדשים ועולים. קרא את העיתונים הלבנים של החברות, עקוב אחר החדשות וחשוב בהיגיון – האם הקריפטו החדש הזה ימלא צורך? האם הוא ישמש שימוש? אם כן, זו עשויה להיות אפשרות טובה להשקיע בה.

זכור כי המחיר של קריפטו חדש יכול להישאר נמוך די הרבה זמן לאחר שחרורו, גם אם זה נראה מטבע מבטיח מאוד. זה בדרך כלל בגלל שאנשים פשוט לא מבחינים בכך או לא שמים לב מספיק למה זה עושה או לאיזו מטרה זה משרת.

התרחיש הנפוץ ביותר הוא שברגע שמבחינים במטבע חדש ויפה למראה על ידי כמה אנשים, הדברים מתחילים לכדור שלג ושל המטבע המחיר מתחיל לעלות מהר.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

מטבעות מטבע עומדים

סוג אחר של מטבעות קריפטוגרפיים שתיתקל בהם נקרא מטבעות קריפטוגרפיים עומדים. מטבעות הצפנה הללו בדרך כלל נמצאים בשוק כבר די הרבה זמן, אך נראה כי מחירם לא משתנה כלל.

יכולות להיות הרבה סיבות שונות מאחורי זה. זה תלוי ב באיזו רמה אתה רוצה לנתח את זה – מצב כלשהו עשוי להיות כרוך בהתערבות תאגידית, אחרים – אובדן עניין פשוט או הפסקת מסחר רגעית (שימוש כאן “מונחי” כמונח רחב).

זה קצת סוג קשה של קריפטוסים – ה- אי-תנודות מהמחיר שלהם יכול להיות דבר טוב וגם רע. מצד אחד, אולי תשמח שמחירו של המטבע לא יורד. זה יכול להיחשב כסימן לכך שהקריפטו עדיין בעל ערך רב ונמצא בשימוש נרחב, גם אם הוא נעשה בשקט.

מטבעות מטבעות פני: האם הם שווים את זה?

מצד שני, לעומת זאת, הקיפאון של מטבע קריפטוגרפי יכול לגרום לכך שהמפתחים לאט לאט נטישת הפרויקט ולא מתכננים לפתח או לקדם את הרשת שהמטבע מבוסס עליה יותר מכפי שכבר היה להם. זה מוביל לא איבוד עניין איטי, אך עם זאת יציב בצד המשתמש, אשר בתורו מביא למוות עומד עבור מטבע הקריפטו.

אם נתקלת במקרה במטבעות קריפטוגרפיים פרוטות כאלה באיזושהי רשימת מטבעות מטבעות פרוטה שנמצאת באינטרנט, קרא תמיד את החדשות סביב המטבע הזה. בכך תוכל אולי להתחמק מכדור בטווח הארוך.

קריסה של מטבעות מטבעות

במבט ראשון, זה נראה סוג של הסבר עצמי, לא? אם מחיר מטבע קריפטוגרפי קורס, זה אומר שהמטבע כנראה גווע, נכון? ובכן, לאו דווקא.

בשלב מסוים ב דצמבר 2017, שוק המטבעות הקריפטוגרפיים החל לקרוס בכללותו. עד לאותה נקודה, מאז הקיץ של אותה שנה, מטבעות הקריפטו המשיכו לעלות בהתמדה – ביטקוין, למשל, כמעט הפר את רף 20,000 $.!

לאחר העצירה הראשונית של עליית המחירים ושינוי הכיוון הפתאומי, בינואר 2018, שוק הקריפטו התרסק ללא הגבלת זמן – כמעט כל מטבע קריפטוגרפי אחד חווה דפלציה משמעותית של מחיר ושווי שוק.

מטבעות מטבעות פני: האם הם שווים את זה?

בגלל זה, כמעט בלתי אפשרי לומר כי “אם מטבע קריפטוגרפי מתרסק במחיר, זה אומר שהוא נעשה בשביל”. השוק רואה איזושהי התייצבות מאוחרת, והרבה מומחי קריפטו מבטיחים דברים גדולים. אני מניח שנצטרך רק לחכות ולראות.

לגבי השקעה ב מטבעות קריפטוגרפיים אגורה, זה הופך להיות עוד יותר מסובך. יהיה עליכם לחקור הרבה לפני שתשקיעו מטבע אחד כזה. עם זאת, קריאת רשימת מטבעות קריפטוגרפיים אגורה לא תספיק – יהיה עליכם לאסוף מספיק ידע על המטבע כדי לנסות ולחזות. מתי זה יפסיק לקרוס במחיר, כדי למצוא את מסגרת הזמן הטובה ביותר להצבת השקעה.

מטבע הדברים, ישנם הרבה סוגים אחרים של מטבעות קריפטוגרפיים שעשויים לחלק לקטגוריות שונות (אסימונים, מטבעות שעולים במחיר וכו ‘). עם זאת, שלוש קטגוריות אלה צריכות לכסות את רוב הסוגים העיקריים של מטבעות קריפטוגרפיים באגורה שתיתקל בהם.

עכשיו, בלי שום התייחסות נוספת, בואו נקפוץ לרשימת המטבעות פרוטה ונדבר על כמה מטבעות הקריפטו הגרושים הבולטים ביותר שיש שם.

אדווה (XRP)

מתוך כל המטבעות הקריפטוגרפיים באגורה במדריך זה, אַדְוָה הוא כנראה הידוע והמוערך ביותר. למרות ש- “אדווה” היא החברה שיצרה את המטבע (המטבע עצמו נקרא “XRP”), כולם התרגלו כל כך לקרוא למטבע אדווה שלמען אישור, אני אעשה את אותו הדבר.

אַדְוָה בולט בקהל הקריפטוגרפי בכך שהוא היחיד מטבעות ריכוז מרכזיים כדי להגיע לצמרת השוק. בשיאו הצליחה ריפל להגיע למקום מספר שתיים בעמדת השוק, ונחשבה במהרה להיות “רוצח הביטקוין”. עם זאת, זה לא קרה.

יש די כמה סיבות מדוע אנשים אוהבים את אדווה. חלק מהעיקריים כוללים: מְהִירוּת (בהשוואה לביטקוין), מַחְסוֹר, אֲרִיכוּת יָמִים, ה צוות מאחור התפתחות המטבעות, נזילותם, היא מקובלת על ידי בנקים וממשלות רבות ברחבי העולם וכו ‘.

מטבעות מטבעות פני: האם הם שווים את זה?

Ripple נחשב לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים פרוטה הטובים ביותר להשקעה כאשר אתה רק מתחיל בעולם ההשקעות. מרבית רשימת המטבעות הקריפטוגרפיים אגורה שתמצא התייחסות מקוונת Ripple כקריפטו הגרוש הפופולרי ביותר בעולם.

קרדנו (ADA)

קרדנו הוא פרויקט שאפתני מאוד על ידי כמה מהטובים ביותר בעל ידע מומחים במטבעות קריפטוגרפיים מרחבי העולם. מטרתו לשפר את יכולת ההרחבה של הצפנה, לבצע עסקאות הרבה יותר מהר ולבצע מהפכה באופן שבו מטבעות קריפטוגרפיים עובדים, באופן כללי.

למרות שזה אחד המטבעות הפחות מדוברים בשוק, Cardano (ADA) עדיין נתפס על ידי מומחים רבים וחובבי קריפטו כאחד הפרויקטים המבטיחים ביותר שם..

Cardano הטמיעה את האלגוריתם Proof-of-Stake במערכות שלהם. פירוש הדבר שאתה לא יכול MINE Cardano – במקום זאת, אתה יכול תקע את המטבעות שלך ו לאמת את העסקאות שמחזיקי Cardano אחרים מייצרים בתוך הבלוקצ’יין. תלוי בכמות מטבעות ה- ADA שהנחתם, תקבל חלק מההכנסות לאחר מכן.

נראה שלקרדו יש עתיד מבטיח מאוד, ואף רשימת מטבעות קריפטוגרפיים לא נשכחת לרשום אותו כאחד המטבעות שאנשים צריכים לשים לב אליהם הכי הרבה.

Qlink (QLC)

Qlink הוא קצת של ערך מיוחד ברשימה זו. זה הראשון בעולם שירות רשת סלולרית מבוזרת. יוצרי החברה שואפים לטאטא רשת סלולרית של בית ספר ישן מתחת לשטיח על ידי הצגת מערכת חדשה, עמית לעמית..

אחת הדרכים העיקריות שאנשים יכולים להרוויח אסימוני QCL הוא על ידי שיתוף שלהם WiFis עם חברים אחרים ב- Qlink כדי לאפשר את השימוש בשירות. החברה הציגה גם הודעות SMS מבוזרות אל הפלטפורמה שלהם – אם יש לך עיקר SMS לא בשימוש, אתה יכול פשוט למכור אותם תמורת רווחים נוספים.

חברת Qlink, שהיא הראשונה מסוגה, מתמודדת עם (ובמובנים רבים עדיין עושה זאת!) משוכות קשות רבות שחסמו את הצלחת הפרויקט שלהם. עם זאת, הם מתקדמים לאט אבל בטוח – הפרויקט נמצא כל הזמן בפיתוח כבד.

זה פשוט בגלל שהשירות הזה כל כך שימושי למגוון עצום של אנשים ברחבי העולם, שהמטבע עדיין מבטיח מאוד – אם אתם מחפשים השקעות טובות כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים פרוטות, בהחלט תנו צ’לינק לבדוק!

מסקנות

ישנן סיבות רבות ושונות לכך שאנשים ירצו למצוא המטבע הקריפטוגרפי הכי טוב. חלקם מתעניינים ב צמיחה של מטבעות קריפטו מאז ימי הקמתם הראשונים, לאחרים פשוט אין הרבה כסף להשקיע בקריפטואים ומטבעות ששווים מתחת לדולר נראים מקום נהדר להתחיל בו.

תהיה המוטיבציה אשר תהיה, ניכר כי יותר ויותר אנשים מחפשים מטבעות קריפטו פחות מוכרים ובלתי פורחים בשוק הנוכחי..

אם אתם מחפשים את המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר באגורה, זכרו תמיד כי שוק הקריפטו הוא מקום מאוד תנודתי. המחירים יכולים להשתנות בכל רגע נתון, לכאורה ללא סיבה מוצקה. אתה יכול למזער את “גורם ההפתעה” על ידי ביצוע המחקר שלך ולהעמיק, אך זה לא ישנה את התוצאה.

אגב, אם אתה חושב על סחר במטבעות קריפטוגרפיים, כדאי שתבדוק הבורסות המומלצות ביותר לקריפטוגרפים: Coinbase, Binance ו- Kraken.

אני מקווה שמדריך זה של “מטבעות מטבעות פני” היה שימושי עבורך וכי תיישם את מה שלמדת כשאתה מחפש את מטבע הקריפטו הכי טוב. זכור, עם זאת – השקעות יכולות להיות עסק מסובך. התייעץ תמיד עם איש מקצוע לפני שתשקיע כסף במטבעות קריפטוגרפיים. בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map