חיזוי מחיר מזומן של ביטקוין: למה לצפות

הושק בשנת 2017, Bitcoin Cash (BCH) התגלה כאחד האלטקוינים המובילים בשוק. למעשה, זהו המטבע הקריפטוגרפי ה -9 בגודלו עם שווי שוק של 8.446 מיליארד דולר.

כפי שאתה יכול לדמיין, שנת 2017 הייתה שנה אדירה עבור Bitcoin Cash וזה המשקיעים. אך לאחר העליות והירידות בשנת 2018, האם היא יכולה להמשיך ולהופיע בשנת 2021 ואילך? ובכן, אם אתה תוהה כיצד נראית תחזית הביטקוין קאש, הגעת למקום הנכון!

במדריך זה אני הולך לכסות את התחזית המובילה של מחיר המזומן של ביטקוין לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. אעביר אותך באמצעות תחזיות מזומנים של ביטקוין אשר אספתי ממגוון מקורות המשתמשים בשיטות חיזוי שונות. לאחר מכן, אתן דעתי משלי על ביטקוין מזומן והאם אני חושב שביטקוין מזומן הוא השקעה טובה או לא.

אז בסוף המדריך הזה יהיה לך יותר ידע על ביטקוין מזומנים, על הביצועים שלו בשנה האחרונה ואיך נראה העתיד.

אז נתחיל בסקירה מהירה של ביטקוין מזומן.

מה זה ביטקוין מזומן?

הדבר שמייחד את ביטקוין קאש הוא שהוא ממש נולד מביטקוין. ב -1 באוגוסט 2017 עבר הביטקוין מזלג קשה. המזלג הקשיח הזה פיצל את ביטקוין לשתי חסימות נפרדות – ביטקוין וביטקוין מזומן.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

לאלו מכם שלא יודעים מה זה “מזלג קשה”, הרשו לי להסביר…

מזלג קשה הוא כאשר נוצר בלוקצ’יין חדש (ביטקוין מזומן) מבלוקצ’יין קיים (ביטקוין). לעומת זאת בבלוקצ’יין החדש יש שינויים בטכנולוגיה של הבלוקצ’יין הקיים.

ביטקוין מזומן נוצר כדי להתגבר על שניים מהאתגרים העיקריים העומדים בפני ביטקוין. לשני היבטים אלו יש השפעה ניכרת על חיזוי מחיר הביטקוין במזומן, אז בואו נסתכל עליהם במהירות:

  • מדרגיות: בגלל העלייה העצומה בפופולריות, ביטקוין החל להתמודד עם כמה בעיות מדרגיות חמורות. הרשת של ביטקוין מסוגלת כעת לעבד 7-10 עסקאות בשנייה בלבד.

ביטקוין מזומנים פותר בעיה זו על ידי הגדלת “גודל הבלוק”. זה מאפשר לביטקוין קאש לעבד מספר עסקאות גבוה יותר לשנייה בהשוואה לביטקוין.

  • עלות עסקאות: דמי עסקה הם דאגה מרכזית עבור משתמשי הביטקוין. נכון לעכשיו, דמי העסקה הממוצעים של ביטקוין הם בסביבות 1.31 דולר, ואילו זה יושב מסביב 0.125 דולר עבור ביטקוין מזומן. כפי שאתה יכול לראות, זה די הבדל!

עכשיו שאתה יודע מה זה ביטקוין מזומן, בוא נדבר על מגמות המחירים הקודמות שלו.

היסטוריית ההשקעות של BCH

כפי שניתן לראות בתרשים שלהלן, מחיר הביטקוין מזומנים צמח מ -310 דולר ב -1 באוגוסט 2017, ל -3656 דולר ב -20 בדצמבר 2017. צמיחה מהירה זו סיפקה למשקיעים תשואה של יותר מ -1000% בפחות מחצי שנה.


חיזוי מחיר ביטקוין-מזומן

מחירי ביטקוין מזומנים חלו עליות וירידות רבות, אך לרוב ביטקוין קאש 2017 היה השקעה נהדרת. תומכי הביטקוין אמנם ציפו שכישלון הביטקוין ייכשל, אך המחירים שלו עלו בגלל סיבות אלה:

  • מרבית הבורסות הגדולות (כולל Coinbase!) החליטו לרשום מזומנים של ביטקוין, מה שהגביר את נפח המסחר שלו.
  • רווחיות הכרייה של BCH עלתה באוגוסט 2017, מה שהופך אותה לפופולרית בקרב כורי מטבעות קריפטוגרפיים.
  • נסיון נוסף נעשה מזלג בביטקוין בנובמבר 2017. ניסיון זה נכשל וגרם למשקיעים להאמין שביטקוין מזומן הוא אחת האלטרנטיבות הראויות לביטקוין.

עם מושג על המגמות ההיסטוריות של BCH, בואו נגיע לחיזוי המחיר שלנו במזומן של Bitcoin.

אַזהָרָה

כפי שכבר ידוע, שוק המטבעות קריפטוגרפי הוא ספקולטיבי ביותר ושינויים גדולים במחירים יכולים לקרות תוך דקות ספורות. ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על המחירים, כגון תקנות, תחרות, הופעת טכנולוגיה חדשה, רגשות שוק וכן הלאה.

לכן, קשה מאוד להגיע לתחזית מדויקת של Bitcoin Cash. התחזיות המובילות של Bitcoin Cash להלן עשויות להתממש או לא, ולכן אין לראות בהן ייעוץ השקעות.

מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחה פיננסי לפני ביצוע השקעה כלשהי בקריפטו.

חיזוי מחיר מזומן של ביטקוין 2021

כעת אעביר אותך באמצעות כמה תחזיות משנת 2021, אשר נמתחו יחד בשיטות שונות. זה יעזור לך לקבל מבט כולל על עתיד הביטקוין מזומן.

ניתוח טכני

ניתוח טכני מתבצע באמצעות פיסת תוכנה. היא מבססת את תחזיותיה על שתי פיסות מידע שונות – מגמות מחירים היסטוריות ומגמות נפח היסטוריות. זה לא לוקח בחשבון גורמים אחרים, כגון הצוות, הטכנולוגיה, תרחיש השוק וכו ‘. ישנם מספר אתרים שביצעו ניתוח טכני על מנת לקבל תחזית מחיר מזומן של Bitcoin 2020.

Walletinvestor.com הוא אחד מאתרי האינטרנט הללו, וחיזוי הביטקוין קאש שלהם עומד על 407 דולר לשנה. מכיוון שהמחיר הנוכחי של ביטקוין מזומן הוא 453 דולר, לא צריך להבחין בהבדל רב.

תחזית ניתוח טכנית נוספת נעשתה על ידי tradingbeasts.com. לדבריהם, מחיר הביטקוין קאש צפוי להיות בטווח של 353-520 דולר בדצמבר 2021. מיותר לציין ששתי התחזיות לשנת 2021 דומות למדי..

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

מומחים

מומלץ לבדוק מה אומרים מומחי המטבעות הקריפטוגרפיים לגבי עתידו של ביטקוין מזומן. הם אולי לא נותנים חיזוי מדויק למחיר של Bitcoin Cash, אבל אתה יכול לראות עד כמה הם חיוביים או שליליים כלפי הפרויקט.

רוג’ר ור, המכונה לעתים קרובות ביטקוין ישו, הוא תומך קולני של ביטקוין מזומנים מאז תחילתו. כפי שניתן לראות בתצלום המצוין למטה, הוא צייץ לאחרונה בתמיכת Bitcoin Cash.

חוות דעת מומחים בנושא חיזוי מחיר מזומנים בביטקוין

לאחרונה רֵאָיוֹן, הוא אמר גם, “אני מאוד שורי לגבי ביטקוין מזומנים, בדיוק כמו שהייתי המשקיע הראשון בביטקוין בשנת 2011.” הוא גם צופה כי הביטקוין יהיה גבוה פי 10 עד 20 מערכו הנוכחי, וביטקוין מזומנים יהיה יקר פי שניים בעוד שנים..

לדבריו, ביטקוין מזומנים פופולרי מכיוון שניתן לאחסן אותו ולהוציא אותו בדומה למזומן, מה שמאפשר להשתמש בו בחיי היום יום. נראה שלרוג’ר ור יש תחזית חיובית של ביטקוין מזומנים ומצפה שהוא יראה צמיחה טובה בחודשים הקרובים.

מקורות אחרים

בואו נסתכל על תחזית Bitcoin Cash מכמה מקורות אחרים (לא כל כך אמינים), שמבססים את התחזיות שלהם על גורמים כמו מגמות עבר, צוות, יתרונות טכנולוגיים ורגשות השוק..

smartereum.com הוא אתר אחד המשתף באופן קבוע חיזוי מטבעות קריפטוגרפיים על סמך הגורמים הנ”ל. תחזית מחיר המזומנים שלהם לביטקוין 2021 נקבעה לסכום של 6700 דולר לשנת 2019. זהו צמיחה של 500% בפחות משנה!

מקור נוסף שיוצא בקביעות עם תחזיות מטבעות קריפטוגרפיים הוא profitconfidential.com. תחזית זו ציפתה שמחיר ביטקוין מזומנים יסתכם בסביבות 7000 דולר בסוף 2018.

התחזיות הללו היו אופטימיות מכיוון שהם האמינו כי BCH היא האלטרנטיבה הטובה ביותר לביטקוין, עם יתרונות מוכחים כמו עסקאות מהירות ועמלות נמוכות. עם זאת, למרות שתחזיות ביטקוין קאש אלה היו מרגשות, הן היו רחוקות מהאמת עוד בשנת 2019, מחיר הביטקוין מזומנים המשיך לרדת..

תחזית ה- BCH לשנת 2021 מציאותית יותר. לפי מקורות מסוימים, הוא עשוי להגיע לכ -500 דולר בסוף השנה.

חיזוי מזומן של ביטקוין לטווח ארוך

רק פרויקטים חזקים מבחינה קריפטוגרפית יכולים לשרוד את האתגרים של תחרות, תקנות וגורמים אחרים בטווח הארוך. בואו נראה האם ביטקוין מזומן הוא אחד מהם ואיך נראים התחזיות לטווח הארוך.

ניתוח טכני

בדומה לניתוח הטכני חיזוי מחיר ביטקוין 2021, אותם אתרי אינטרנט לעיל מספקים גם חיזוי מחירים לטווח ארוך.

על פי Walletinvestor.com, מחיר ביטקוין קאש צפוי להיות סביב 7520.50 דולר בעוד 5 שנים. לכן, אם תשקיעו היום בסכום של 1118.2 $, תשואות ההשקעות שלכם היו סביב + 572.6% אם התחזית הזו התבררה כנכונה. עם זאת, זכור כי תחזיות ל -5 שנים יכולות להיות מאוד לא מדויקות.

תחזיות מחירים ארוכות טווח אלה מצביעות על כך שתיתכן תנועת מחירים חיובית עבור מזומנים של ביטקוין בשנים הקרובות. עם זאת, אתה לא צריך לצפות שהמחיר ישתנה הרבה בסוף שנת 2021.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

מומחים

בריאן קלי, מומחה מוביל בקריפטוגרפים, תיאר את ביטקוין קאשאס במטבע הדיגיטלי “חובה” CNBC.

בריאן קלי הוא המייסד והמנכ”ל של BKCM LLC, חברת השקעות המתמקדת במטבעות קריפטוגרפיים. לדבריו, כורי ביטקוין קאש שוקלים להקצות חלק מתגמולי הכרייה שלהם למימון פיתוח המערכת האקולוגית BCH.

הוא נשמע נלהב מהביצועים ארוכי הטווח של BCH, הוא הוסיף "ככה חסום הרווח של הרווח. אתה הולך לקבל יותר מקרי שימוש במידה והתועלת מתורגמת לערך. זה יכול להיות חיובי עבור Bitcoin Cash."

מקורות אחרים

smartereum.com ביצעה תחזית למחיר ביטקוין במזומן ל -5 שנים לסכום של 24,600 דולר. התחזית נעשתה עוד בשנת 2018. כמשקיע, אשמח שתחזית המחיר הזו תתגשם, עם זאת, אני חושבת שהיא אופטימית מדי..

על פי אתר חיזוי מחירים אחר, priceprediction.co, עתיד הביטקוין קאש נראה בהיר. הם צופים שמחיר הביטקוין במזומן יסתכם בכ- 9560.28 דולר בעוד כמה שנים מהיום.

כאשר שוק המטבעות הקריפטוגרפי הוא כה תנודתי, קשה לומר איזה מחיר BCH יגיע בטווח הארוך, אולם נראה כי התחזית הכוללת חיובית..

כידוע, התחזיות הללו הן רק אינדיקציה לתנועות מחירים אפשריות, אבל מי יודע אם הן יתגשמו או לא. לכן, לעולם אל תשקיעו על סמך מה שמישהו אומר, אלא תסתכלו על הגורמים שיכולים להפוך אותה להשקעה טובה או רעה..

האם BCH היא השקעה טובה?

בחלק זה, אשתתף בכמה מהדברים שעשויים לעזור לך להגיע לחיזוי משלך של ביטקוין במזומן. להלן כמה מהסיבות שעלולות להשפיע לטובה על עתיד הביטקוין מזומן.

טֶכנוֹלוֹגִיָה

ביטקוין קאש נבנה באמצעות הטכנולוגיה של ביטקוין, אך עם שיפורים משמעותיים. כפי שתואר קודם, במזומן של ביטקוין יש מהירויות עסקאות גבוהות יותר ועמלות עסקה נמוכות יותר מאשר ביטקוין.

כְּרִיָה פיכולת תועלת

כדי שכל מטבע קריפטוגרפי ישגשג, הוא זקוק לרשת ענק של כורים המאמתים עסקאות ו "לִיצוֹר" מטבעות חדשים.

החדשות הטובות הן שכריית BCH כרגע משתלמת יותר מכריית ביטקוין. זה גורם לכורים לעבור ל- BCH מביטקוין ובכך ליצור רשת סולידית יותר עבור Bitcoin Cash.

Mainstreאאימוץ

BCH עושה מאמצים מתמידים להפוך למקובלים יותר בעולם התשלומים המקוונים. לאחרונה היא קיבלה דחיפה משמעותית BitPay התחיל לתמוך ב- BCH.

BitPay, שירות תשלומים, תמך רק בביטקוין מאז הקמתו בשנת 2011 אך מאפשר כעת לסוחרים לקבל BCH. זה הגדיל את השימוש בביטקוין מזומן.

תַשׁתִית התפתחות

ישנם כמה דברים מרגשים המתוכננים לפיתוח תשתית BCH. בנוסף לתמיכה בארנקים, קהילת הביטקוין קאש בודקת גם בוט טיפים של טלגרם בטא – Tipmebchbot.

טיפ במזומן של ביטקוין על טלגרם

הבוט החדש הזה של BCH מאפשר למשתמשי טלגרם להטות על משתמשים אחרים באמצעות BCH.

האם BCH יכולה להיות השקעה גרועה?

להלן כמה מהגורמים שיכולים להשפיע לרעה על מחיר הביטקוין מזומן.

סגור אקשר עם ביטקוין

BCH קשורה קשר הדוק מדי לביטקוין, עד כדי כך שזה כמעט נראה כאילו אין לה זהות משלה, זו הסיבה שחיזוי מחיר המזומנים של ביטקוין יכול להיות מסובך. לעתים קרובות אנשים חושבים על ביטקוין מזומן באותו אור כמו ביטקוין.

מסיבה זו, אם הביטקוין ייכשל, יש סיכוי גבוה שגם BCH ייכשל. עם זאת, אם ביטקוין תופס תאוצה, ביטקוין מזומן יהיה אחד הראשונים לקצור את הפירות בהתחשב בכך שהוא אחד המתחרים הגדולים ביותר בביטקוין..

כְּרִיָה גאנטרליזציה

BCH ספג לעתים קרובות ביקורת על היותו ריכוזי מבחינת כרייה, דבר המנוגד למושג מטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים..

מרבית כריית ה- BCH מבוצעת על ידי כמה כורים גדולים בלבד. זה לא רק לא הוגן, אלא גם מגביר את הסיכון הביטחוני לרשת כולה.

הנה מה שיש לג’ון מקאפי המפורסם לומר על כך:

חוות דעת של ג'ון מקאפי על BCH לעומת BTC

תַחֲרוּת

למרות ש- BCH הוא כיום אחד האלטקוינים המובילים, הוא עלול לאבד את המיקום הזה בגלל המספר העולה של פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים.

BCH מתמודדת עם תחרות קשה מצד Litecoin, המציעה גם מהירויות עסקאות מהירות פי 4 בהשוואה לביטקוין. ישנם גם מתחרים אחרים כגון מונרו, דאש וכו ‘המציעים את פרטיות העסקאות.

מטבעות קריפטוגרפיים מובילים אחרים כמו Ethereum, Cardano ו- EOS מציעים יתרונות טכניים על פני Bitcoin Cash וגם מחפשים להשתלט על BCH.

מילים אחרונות

אז הנה לך! כעת אתה מכיר כמה מהתחזיות המובילות של מחיר המזומנים של ביטקוין לשנת 2021, כמו גם את הטווח הארוך. יתכן שהם לא הגיעו מהמקורות המכובדים ביותר, אולם הם התחזיות הטובות ביותר שיכולתי למצוא!

סקרתי תחזיות ביטקוין מזומנים בשיטות שונות כגון ניתוח טכני, טכנולוגיה, מגמות בשוק, ניתוח על ידי מומחים וכו ‘. כל התחזיות הללו יכולות להתגשם, אך הן יכולות גם להיות שגויות. לכן, וודא שאתה מבצע מחקר משלך ובסיס את החלטת ההשקעה שלך על דברים שאינם המחירים הצפויים במאמר זה.

לסיכום, עם זאת, רוב התחזיות הללו צפו בתחזית חיובית לעתיד ביטקוין קאש. כמו כן, כאשר אתה מחשיב גורמים כמו היתרונות הטכנולוגיים שלו על פני ביטקוין, הקהילה שלו, התפתחויות חדשות וכו ‘. Bitcoin Cash יכול להיות הימור בטוח.

אז מה אתה חושב על העתיד של מזומן ביטקוין? האם היא תראה צמיחה עצומה, או שהיא תראה קריסת מחירים נוספת? אל תהסס ליידע אותנו בתגובות למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map