בינאנס לעומת ביטרקס – מה האלטרנטיבה הטובה יותר

Binance ו- Bittrex: שניים מהבורסות הפופולריות ביותר בתחום המסחר בקריפטוגרפים.

כולנו שמענו עליהם, אבל האם אתם מכירים את ההבדלים ביניהם? האם אתה יודע מה הכי טוב בשבילך?

ברוך הבא לאחד הנושאים הנדונים ביותר בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים – Binance לעומת Bittrex. אולם התוכנית שלי היא לסיים את הדיון במדריך זה.

במדריך זה אדגיש את כל ההבדלים המרכזיים בין שתי המרכזיות ואעזור לך להחליט מה הכי מתאים לך – Binance או Bittrex.

אסקור את ההיסטוריה, הצוות והשירותים שלהם כדי שתוכל לשפוט את אמינותם. ואז אעבור להשוואה מלאה של ביטרקס לעומת בינאנס בנוגע לדברים כמו אבטחה, ממשק, זמני עסקה, עמלות ועוד..

בסוף, תהיה לך הבנה ברורה של ההבדלים בין שתי הבורסות ולאילו סוגים של משקיעים עדיף כל בורסה.

אז בואו נתחיל!

בינאנס לעומת ביטרקס: מה זה בינאנס או ביטרקס?

Binance ו- Bittrex דומים מאוד מבחינת מה שהם עושים. כמו בורסות או בורסות מט”ח, גם Binance ו- Bittrex מאפשרים למשתמשים לסחור בנכס. רק, עם Binance ו- Bittrex, הנכסים הם מטבעות קריפטוגרפיים.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

בבורסות מסוימות ניתן לקנות מטבעות קריפטוגרפיים במטבעות פיאט (דולר, יורו וכו ‘). בורסות אלה מכונות חילופי מתווכים.

על Binance ו- Bittrex, אתה לא יכול לקנות קריפטו עם פיאט. במקום זאת, אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיים עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. לדוגמה, אתה יכול להמשיך ב- Binance לקנות OmiseGo (OMG) באמצעות Ether (ETH). זו הסיבה שהיא מכונה מסחר, ובינאנס וביטרקס ידועות בשם בורסות מסחר.

לכן, כדי להשתמש ב- Binance או Bittrex, אתה כבר חייב להיות בעל מעט קריפטו. אם אתה רוצה לקנות קריפטו לשימוש ב- Binance או Bittrex, קרא אותנו כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים להנחות. לאחר שקיבלתם את המטבע הקריפטוגרפי שלכם, תוכלו להעביר אותו לבינאנס או ביטרקס ולהתחיל לסחור.

אנשים משתמשים בבורסות מסחר מסיבות רבות: יש המשתמשים בו כדי לסחור למטרות רווח מדי יום ויש המשתמשים בו רק כדי לקנות מטבע קריפטוגרפי שהם לא יכולים לקנות עם פיאט. (מכיוון שאתה יכול לקנות רק כמה מטבעות קריפטוגרפיים נבחרים בבורסת מתווכים / עם פיאט).

עם זאת, בואו נתחיל את חקירת Binance לעומת Bittrex על ידי התבוננות בהיסטוריה ובסיס של כל מרכזיה!


בינאנס

מיפן, Binance הוקמה ביולי 2017 על ידי צ’אנגפנג ג’או באמצעות ICO. זהו אחד ה- ICO המצליחים ביותר עד כה.

הערה: ICO (הצעת מטבע ראשונית) הוא אירוע מימון המונים המתארח בבלוקצ’יין באמצעות חוזה חכם. למידע נוסף על ICO, עיין ב מה זה ICO להנחות.

לג’או ניסיון רב בעבודה בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. הוא עבד איתו Blockchain.info ו- OKCoin לפני שמתחילים עם Binance.

בזמן ההשקה העלה בינאנס 15 מיליון דולר באמצעות מכירה של 200 מיליון אסימונים. זה המשיך להיות בורסת המסחר הקריפטוגרפית הגדולה ביותר בפחות משנה!

לפי Coinmarketcap, Binance כיום (14.03.18) נסחרת בכ -1.24 מיליארד דולר ליום! זה מטורף!

Binance תומך במאה מטבעות והפך למקום מצוין עבור מטבעות ואסימונים חדשים לצבור פופולריות. אם מטבע / אסימון רשום ב- Binance, המון המון אנשים יראו אותו. בגלל זה, Binance מסוגלת לגבות כסף רב על פרויקטים חדשים של קריפטו שרוצים להיות רשומים בבורסה שלהם.

גם עם דמי הרישום הם גובים, בינאנס הוסיפה מטבעות לפלטפורמה שלה בקצב מהיר מאוד. כפי שמוצג בתמונה למטה, יש לו אפילו כרטיסייה בשם ‘Launchpad’, שם היא מציגה פרויקטים של בלוקצ’יין הקרובים והשקת המטבעות שלהם..

זה הפך למקום פופולרי מאוד עבור משקיעים המחפשים פרויקטים חדשים להשקיע בהם.

פרויקטים של בלוקצ'יין של Binance LaunchPad

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

ביטרקס

ביטרקס, שנוסדה בשנת 2014, היא אחת מחילופי המטבעות העתיקים ביותר. היא הוקמה על ידי ביל שיהארה וריצ’י לאי בלאס וגאס, ארה”ב, והיא עדיין פועלת משם.

כאשר משווים בין Binance לעומת Bittrex, Bittrex קיים הרבה יותר זמן מאשר Binance ולכן יש לו רקורד מוכח יותר..

לפי Coinmarketcap, מחזור ביטרקס הוא כ -240 מיליון דולר ליום! זה לא ממש כמו 1.24 מיליארד דולר של בינאנס, אבל זה עדיין ענק.

בין היתר, ביטרקס צברה פופולריות מכיוון שהציעה מטבעות חדשים רבים כאשר רוב הבורסות האחרות הציעו רק כמה מטבעות קריפטוגרפיים גדולים כמו ביטקוין, את’ריום וליטקוין..

נכון לעכשיו, ביטרקס תומכת בכ -190 מטבעות ומעלה, אך לאחרונה היא איטית להוסיף מטבעות חדשים. למעשה, רוב פעולות ה- ICO חסרות ביטרקס. זו אחת הסיבות שהיא החלה לאבד משתמשים – משקיעים שרוצים לקנות אסימונים טריים היישר מ- ICO נאלצו ללכת לבורסות אחרות כדי למצוא את האסימון שהם רוצים..

אז, עכשיו, כשאנחנו יודעים קצת יותר על שתי הבורסות האלה וכיצד הן התחילו, נוכל לקפוץ להשוואת תכונות של בורסי המסחר הפופולריים ביותר.

בינאנס לעומת ביטרקס: ההשוואה

ברצוני להעביר אותך באמצעות השוואה מפורטת בין שתי המרכזיות הללו, תוך התמקדות בנקודות החשובות ביותר המסייעות לך להחליט אילו מתאימים לך יותר. הנקודה הראשונה היא עמלות …

עמלות

הן בינאנס והן ביטרקס גובים דמי מסחר. להלן העמלות למסחר שגובות שתי הבורסות:

כמו כן, אם יש לך אסימונים של Binance (BNB), אתה יכול להשתמש ב- BNB כדי לשלם עבור דמי עסקה כברירת מחדל. אם כן, העמלות שלך הן רק 0.05%!

הערה: אסימון ה- BNB הוא המטבע הקריפטוגרפי של בינאנס עצמו. אני אדבר על כך בהמשך.

 • ביטרקס עמלות: עמלת מסחר שטוחה של 0.25%

כפי שאתה יכול לראות, במאבק בינאנס מול ביטרקס – בינאנס הוא המנצח הברור בכל הנוגע לעמלות המסחר. עמלות אלו עשויות לחולל הבדל משמעותי, במיוחד אם אתה סוחר הרבה ו / או מדי יום.

כשעוברים מגורם חשוב אחד למשנהו, בואו נראה עד כמה בינאנס וביטרקס מתפקדים עם האבטחה שלהם.

בִּטָחוֹן

מאות מיליוני דולרים אבדו בגלל פריצות בבורסות קריפטוגרפיים, ולכן חשוב מאוד לדעת עד כמה שתי הבורסות הללו מאובטחות. בואו נראה איך הם מתאימים …

בינאנס

Binance מציע את אישורי הדוא”ל להעברות ואימות דו-גורמי לצורך כניסה. פירוש הדבר שתצטרך לאשר כל משיכה שתבצע מ- Binance באמצעות כתובת הדוא”ל שלך – תקבל דוא”ל עם קישור אישור בכל פעם שתגיש העבר מארנק Binance שלך ​​לכל ארנק אחר.

אלה רק התכונות המאפשרות לך להגן על חשבונך. אך כדי להגן על השרתים בפועל שעליהם פועל Binance, יש ל- Binance תכונות אבטחה משלה. בגלל תכונות אלה, Binance עדיין לא נפרץ בהצלחה.

ביטרקס

בהתאמה של Binance לעומת Bittrex האבטחה שמציע ביטרקס זהה לזו שמציע Binance. הוא מציע אימות דו-גורמי ואישורי דוא”ל.

נראה שהאבטחה שהיא מציבה על השרתים שלה עובדת די טוב, בדיוק כמו Binance. בתקופת כהונתו הארוכה של כארבע שנים, הוא מעולם לא נפרץ.

אפשר לומר ששניהם טובים באותה מידה מבחינת ההיבט הביטחוני.

עם זאת, עליכם לעשות זאת לעולם לא השאירו כמויות גדולות של קריפטו בבורסה. לא על ביטרקס, לא על בינאנס, ולא על שום חילופי דברים. אחסון קריפטו בבורסה הוא הדרך הכי פחות בטוחה לאחסן קריפטו. במקום זאת, כדאי לשקול ארנק תוכנה או חומרה.

ארנקי חומרה הם הסוג הבטוח ביותר, ואני ממליץ על Ledger Nano S. גם הארנק של טרזור ​​הוא ממש טוב. קשה להחליט באיזה שימוש, אז קרא את שלי טרזור ​​מול לדג’ר בדוק אם אתה רוצה עזרה.

הגדרה ונוחות שימוש

להכין

כשמדובר בהגדרת חשבונות Binance לעומת Bittrex ושימוש בהם – שתי הבורסות די דומות.

בין אם זה ביטרקס או בינאנס, עליך לאמת את עצמך לאחר שנרשמת. הפרטים שעליך למסור כוללים כתובת דוא”ל, תעודת זהות עם תמונה, מספר איש קשר וכתובת וכו ‘.

לאחר ההרשמה והאימות, תקבל דוא”ל אישור שאומר לך שתוכל להתחיל לסחור.

למרות שזה קל ופשוט להירשם ב- Binance ו- Bittrex, זה לא תמיד נגיש. כוונתי בזה היא ש- Binance ו- Bittrex היו כל כך עסוקים ברישומים (הם מקבלים עשרות אלפי הרשמות ביום), שלפעמים הם לא מאפשרים למשתמשים חדשים להירשם.

לכן, לפני שתחליטו למי להירשם, וודאו שאתם מגלים אם הם מקבלים משתמשים חדשים או לא.

נְקִישָׁה כאן להרשמה ב- Binance ו- כאן להירשם ב- Bittrex.

קלות שימוש

אף אחת מהבורסות המסחריות שהוזכרו לא זוכה בנקודות בקרב בינאנס מול ביטרקס, אף אחת מהן אינה מעולה לנוחות השימוש – אני ממליץ לראות כמה מדריכי YouTube אם אתה מתחיל לחלוטין. כפי שניתן לראות בתמונות למטה, הם נראים די מורכבים ולא ידידותיים למתחילים.

ממשק Binance

הממשק של Binance קשה להבנה מיידית ודורש מהמשתמש להקדיש זמן כדי להתרגל אליו. יש הרבה דברים שקורים על מסך אחד – למרות שזה נהדר עבור סוחרים מנוסים, זה יכול להיראות די מפחיד בעיני מתחיל חדש..

ממשק לפלטפורמת Binance

ממשק ביטרקס

ל- Bittrex יש ממשק מעט יותר ידידותי למשתמש בהשוואה ל- Binance, אך הוא עדיין לא פשוט כמו שיכול להיות למתחילים. עם זאת, קל יותר להשתמש בתרשימים שלה וקלה יותר לקריאה למתחילים.

בניגוד לבינאנס, ביטרקס כוללת גם תרשימים של דקה אחת.

ממשק לפלטפורמת ביטרקס

אם עלינו להחליט זוכה בינאנס לעומת ביטרקס על קלות השימוש, אז זה יהיה ביטרקס. ביטרקס היא חלופה טובה של Binance מבחינת הממשק.

למרות שאמרתי כי Binance ו- Bittrex אינם האתרים הידידותיים ביותר למתחילים, חשוב לציין שזה זהה עבור רוב הבורסות המסחריות. נדיר מאוד למצוא בורסת מסחר ידידותית למשתמש כמו בורסת תיווך (כמו Coinbase, Coinmama וכו ‘)..

למעשה, אם אנחנו רק מדברים על בורסות, בינאנס וביטרקס היו שם למעלה בין הבחירות המובילות שלי עבור הידידותיים ביותר למתחילים..

אז עכשיו, אחרי שבחנו את פלטפורמות Binance לעומת Bittrex עצמן, בואו נדבר על תמיכת הלקוחות שלהן. תמיכת לקוחות יכולה למלא תפקיד חשוב מאוד מכיוון שרוב המשתמשים בפלטפורמות אלה חדשים לגמרי במסחר בקריפטו.

תמיכה

היבט נוסף שממנו אנו יכולים לשפוט את יכולת הצוותים שעומדים מאחורי Binance לעומת Bittrex הוא תמיכת לקוחות.

תמיכת לקוחות ביטרקס

לאחרונה, ביטרקס קיבלה הרבה תלונות על היעדר תמיכת לקוחות. בכל רחבי האינטרנט, משתמשים אמרו כי ביטרקס איטית בתגובה לשאלות הלקוחות.

בעבר היו מקרים בהם לקוחות ביטרקס היו מודאגים מחוסר השקיפות שהציג צוות ביטרקס.

זה הוביל לדאגה ואי אמון רבים, במיוחד כאשר לקוחות ביטרקס רבים לא הצליחו למשוך את מטבע הקריפטוגרפיה שלהם בשנה שעברה. לרוע המזל, מה שהחמיר את המצב היה חוסר התגובה מצד צוות ביטרקס …

תמיכת לקוחות Binance

בהשוואה בין Binance לעומת Bittrex ותמיכת הלקוחות שלהם, ל- Binance לא היו תלונות רבות כמו Bittrex, כך שזה בהחלט קלעי נקודות. הם מגיבים ללקוחות באמצעות מיילים & מדיה חברתית, ונראה שגם לא לוקח להם הרבה זמן לעשות את זה!

עם התנועה הגוברת בפלטפורמה שלהם, Binance התמודדה עם כמה בעיות טכניות, אך נראה שהם מטפלים בזה היטב ועונים על כל שאלות הלקוחות שלהם.

הייתי אומר ש- Binance הוא המנצח בעניין זה ומספק אלטרנטיבה טובה של ביטרקס בכל הנוגע לתמיכה בלקוחות.

מסחר במובייל

לבינאנס יש יתרון כאן מכיוון שיש לו אפליקציות סלולריות למשתמשי אנדרואיד ו- iOS. ל- Bittrex אין אפליקציה, וגם האתר שלה לא קל מאוד לשימוש בסמארטפונים.

בחברה של ימינו, הסמארטפונים החליפו מחשבים עבור הרבה משימות שונות. משתמשים רבים מעדיפים לגשת לבורסות קריפטוגרפיים מהטלפונים שלהם. בהיבט של מסחר במובייל, Binance היא מנצחת ברורה!

מטבע בינאנס (BNB)

כפי שהובטח בתחילת מדריך זה, אספר לכם כעת מעט על מטבע ה- BNB. בהשוואה זו של Binance לעומת Bittrex, מטבע BNB מציע יתרון מרכזי לביננס!

BNB הוא האסימון שיצר Binance ושחרר ב- ICO שלה. ניתן לסחור עבור כל מטבע מטבע אחר בבורסת Binance. כמו כן, אם אתה סוחר באמצעות BNB, אתה חוסך 50% מדמי העסקה שלך! זה לא בדיוק כמות קטנה, נכון?

שנית, אם בורסת בינאנס תפקוד היטב ותמשיך לצמוח, יתכן בהחלט שגם מחיר ה- BNB יעלה. לכן, יש סיכוי להרוויח טוב מסמל ה- BNB עצמו.

למעשה, אסימון ה- BNB של בינאנס היה אחד המטבעות הקריפטוגרפיים בעלי הביצועים הטובים ביותר לשנת 2017. כפי שניתן לראות מהתרשים שלהלן, הוא עבר מכמעט אפס לגעת בשיא של כ -24 דולר בפחות משנה..

תרשימים של מטבעות בינאנס

BNB עלתה בכ- 25% ב- 14 במרץ 2018 עקב ההודעה כי Binance משיקה בלוקצ’יין ציבורי משלה. בינאנס עושה זאת ל ליצור חילופי מבוזרים חדשים. אם זה יקרה, Binance תהפוך לקהילה יותר מאשר לחברה, דבר שעשוי להיות חדשות טובות עבור המשתמשים.

לביטרקס אין מטבע משלה ולא הודיע ​​עדיין על השקת דבר כזה. אולי ביטרקס יעשה משהו דומה בהמשך, אולי הם לא יעשו זאת. נראה!

לכן, כיסיתי כעת את רוב נקודות המפתח שאתה צריך לדעת לפני שאחליט איזה חילופי מתאים לך יותר – ביטרקס או בינאנס. בואו נסכם על מה שבחנו על ידי הדגשת היתרונות והחסרונות.

בינאנס לעומת ביטרקס: יתרונות & חסרונות

בינאנס

יתרונות

 • דמי מסחר נמוכים של 0.1% לעסקה
 • מטבעות חדשים רבים ו- ICO מתווספים באופן קבוע
 • יש אסימון משלו – מטבע BNB, שניתן להשתמש בו כדי לסחור בתשלום נמוך יותר של 0.05%
 • עד כה לא קרו הפרות אבטחה
 • הצוות התומך בבורסה הוא מאוד מנוסה ודינמי – הם עובדים גם על השקת בלוקצ’יין משלהם
 • יש אפליקציות לנייד עבור iOS ו- Android

חסרונות

 • הממשק לא מאוד ידידותי למשתמש
 • חליפין חדש מאוד ולכן הוא עדיין צריך להוכיח את עצמו לטווח הארוך
 • תמיכת הלקוחות טובה יותר מ- Bittrex אך עדיין יש לשפר אותה
 • אינו מקבל מטבע פיאט (USD, EUR, JPY וכו ‘)

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם תהית אי פעם אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה חילופי הצפנה של TOP3 זה לצד זה

ביטרקס

יתרונות

 • בעל רקורד מוכח של כ -4 שנים – מוניטין טוב
 • מעולם לא נפרץ – גם בינאנס אבל ביטרקס כבר נמשך 3 שנים יותר מבינאנס, אז הוא שרד זמן רב יותר מבלי שנפרץ
 • קל יותר להבין מאשר בינאנס למתחילים
 • תומך בלמעלה מ -190 מטבעות

חסרונות

 • דמי מסחר גבוהים של 0.25% לעסקה
 • חוסר מענה ושקיפות מתמיכת הלקוחות
 • לא מוסיף מטבעות חדשים על בסיס קבוע
 • אין להם מטבע או אסימון משלהם כמו שיש לביננס
 • אינו מקבל מטבע פיאט (USD, EUR, JPY וכו ‘)
 • אין להם אפליקציה לנייד

Binance לעומת Bittrex: לאיזה בורסה כדאי ללכת?

שתיהן מרכזיות פופולריות מאוד ומשמשות מספר רב של משתמשים ברחבי העולם. לכן, אם בחרת בינאנס או ביטרקס באמת תלוי בכל מה שהכי חשוב עבורך באופן אישי.

מה אתה מחפש בתמורה?

אם אתם מחפשים חילופי דברים עם אמינות וידידותיות למשתמש, אז אולי ביטרקס היא המנצחת בשבילכם. אם נפח המסחר שלך יהיה נמוך ולכן לא אכפת לך לשלם עמלה גבוהה יותר, ביטרקס יכולה לעבוד בשבילך.

אבל אם אתם מחפשים להשקיע ב- ICOs הקרובים ובמטבעות הרשומים לאחרונה, כנראה שתמצאו חלופה של ביטרקס … Binance, אולי?

Binance היא אופציה נהדרת אם אתם מחפשים בורסה לרכישה של מטבעות ואסימונים חדשים שנרשמו היישר מ- ICO. הם מוסיפים מטבעות חדשים באופן קבוע ומגיבים במהירות להודעות. והסיבה הברורה ביותר לבחור ב- Binance, במיוחד אם נפח המסחר שלך גבוה, היא העמלות הנמוכות יותר שמציעה Binance.

(זכור, אם אתה סוחר עם BNB, אתה חוסך 50% נוספים בדמי המסחר שלך.)

בינאנס בנו מוניטין כל כך טוב לעצמם בזמן כה קצר – זה מדהים. החיסרון העיקרי היחיד מבחינתי הוא שהם צריכים לשרוד זמן רב יותר מבלי שנפרצו כדי להוכיח את עצמם.

עד כה הם מסתדרים טוב מאוד מבחינה ביטחונית, אך האם הם יכולים להמשיך בכך? אני אוהב לקוות שכן.

הרבה סוחרים רציניים משתמשים גם בינאנס וגם בביטרקס. בדרך זו, הם מקבלים את התכונות הטובות ביותר של שניהם. כמתחיל, יתכן שלא תצטרך לעשות זאת ובמקום זאת, תוכל לבחור רק אחד – מה שמתאים ביותר לדרישותיך.

בינאנס לעומת ביטרקס: מחשבות אחרונות

כעת יש לך הבנה טובה מהו ביטרקס לעומת בינאנס, מתי הם התחילו וכיצד הם נבדלים זה מזה. אתה יודע איך הם משווים מבחינת דמי מסחר, מטבעות נתמכים, ידידותיות למשתמש, אבטחה, צוות וגורמים חשובים אחרים.

באמצעות היתרונות והחסרונות של כל מרכזיה, אתה אמור להיות מסוגל להחליט איזה חילוף מתאים לך ולצרכים שלך.

אז אני מקווה שנהניתם מהמדריך הזה ושהוא עזר לכם לקבל את ההחלטה שלכם לגבי Binance לעומת Bittrex! ספר לי איזה מהם אתה מעדיף, מה אתה אוהב בזה ואיך אתה חושב שאפשר לשפר אותו עוד יותר! אשמח לשמוע את מחשבותיך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map