היכן ואיך לקנות סיאקוין ענה

היי, אוהדי קריפטו! אז, אתה רוצה לדעת איך לקנות Siacoin? ובכן, יש לי חדשות טובות עבורך, מכיוון שהיום אני לא רק אראה לך היכן לקנות סיאקוין אלא גם איך לקנות אותו!

בזמן כתיבת המדריך הזה – יולי 2018 – מטבעות קריפטוגרפיים זולים משמעותית מכפי שהיו בשיאי כל הזמנים בתעשייה בסוף 2017! זה אומר שאתה יכול כרגע לתפוס לעצמך מציאה. (אולם לא מדובר בייעוץ פיננסי.)

במדריך הזה ‘כיצד לקנות סיאקואין’, ראשית אביא לכם סקירה מהו המטבע. אני בטוח שאתה כבר יודע את זה, אבל חשבתי שאוסיף את זה למקרה שחלק מכם לא מודעים!

לאחר מכן, אני הולך לרשום חמש מחליפות המטבעות הטובות ביותר לרכישה. לבסוף, אני הולך לתת לך הדרכה מקיפה צעד אחר צעד כיצד לקנות סיאקוין, יחד עם כמה צילומי מסך מועילים באמת.!

אני מקווה שאתה מוכן, כי יש לנו הרבה מה לעבור!

מה זה Siacoin?

Siacoin הוא פרויקט קריפטוגרפי שמטרתו לאתגר את תעשיית אחסון הענן באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין. היא הוקמה על ידי חברה בשם Nebulous Inc ומובילה כיום על ידי לוק שמפיין ודייויד וויק.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

כרגע אחסון הענן נשלט על ידי תאגידים ריכוזיים כמו אמזון וגוגל. זה הוביל לעמלות יקרות וביטחון חלש, וזה דבר שסיואקין טוען שפתר.

באמצעות הפלטפורמה, כל אחד בעולם יכול להשתמש ב- Siacoin כדי לשכור אחסון מקוון. לחלופין, כל מי שרוצה לארח קבצים על ידי תרומה של שטח הכונן הקשיח הפנוי שלהם יכול להרוויח Siacoin!

הפרויקט מבוזר לחלוטין, כלומר אף אדם ורשות אחת לא שולטים ברשת. במקום זאת, עסקאות נתונים מאומתות על ידי מספר צמתים, מה שמבטיח ששרתי Siacoin לעולם לא ייכשלו, ולא ניתן יהיה לפרוץ אותם..

פתק: צומת הוא מכשיר שמחובר לרשת קריפטוגרפית. הם מאפשרים לאמת עסקאות בצורה מאובטחת ללא צד שלישי!

על פי הצוות, המשתמשים יוכלו לאחסן נתונים של 1 טרה-בייט תמורת 2 דולר בלבד לחודש, בהשוואה לתשלום של אמזון בסך 23 דולר לחודש, זול משמעותית..

למרות שסיאוקין שוחרר לראשונה בסוף 2015, רק באמצע 2017 החל המטבע לחוות צמיחה ניכרת. כמו מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים, גם Siacoin חווה את המחיר הגבוה ביותר אי פעם בינואר 2017, שם היה 9 סנט שווי שוק כולל של קצת פחות משלושה מיליארד דולר. שוב, כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים, ערכו מאז ירד.

למידע נוסף על מה שהצוות עושה כרגע, בקר בכתובת האתר הרשמי של Siacoin כאן.


אז, עכשיו, כשתדעו מה הפרויקט מכוון לעשות, החלק הבא של המדריך ‘איך לקנות סיאקואין’ הולך לבדוק חמש מהבורסות הטובות ביותר לקנות אותו! בואו נתחיל עם Binance.

היכן ניתן לרכוש סיאקו

בינאנס

למרות ש בינאנס נוצר רק בשנת 2017, כיום הם רשמית בורסת המטבעות הגדולה בעולם. הם התבססו במקור בסין, אולם הם העבירו לאחרונה את המטה שלהם לאומה האירופית של מלטה.

הפלטפורמה פופולארית כל כך עד שיש לה יותר מעשרה מיליון משתמשים רשומים שתורמים לנפח מסחר יומי ממוצע של עד 2 מיליארד דולר ליום! אבל למה אנשים כל כך אוהבים אותם?

ראשית, Binance מאפשרת לך לסחור במאות מטבעות קריפטוגרפיים שונים. זה כולל מטבעות פופולריים כגון ביטקוין ואת’ריום וכאלה פחות ידועים כמו סיאקו! יתר על כן, Binance לעתים קרובות מפרט מטבעות קריפטוגרפיים חדשים לגמרי שסיימו זה עתה את ה- ICO שלהם.

יתרון נוסף באמת למסחר ב Binance הוא שעמלות הן מהנמוכות בענף. דמי המסחר הסטנדרטיים הם רק 0.1% מסך הסכום! אתה יכול להפחית את זה ב -50% אם אתה משתמש במטבע BNB, שהוא מטבע קריפטוגרפי שנוצר על ידי Binance!

מומלץ מאוד גם לאבטח ב- Binance. היו כמה מהגיליונות האחרונים (כגון תנופת המחירים העצומה של Syscoin שם בינאנס נאלץ לחסום זמני משיכותעם זאת, הבורסה מעולם לא חווה פריצות גדולות. המשתמשים מוגנים על ידי בקרות בטיחות שונות, כגון אימות דו-גורמי ואפשרות לאחסון קר, מה שאומר שהמטבעות שלך מוחזקים במצב לא מקוון.

מעניין שלמרות שבינאנס היא אחת הבורסות הפופולריות ביותר בתעשיית הקריפטו, היא לא מאפשרת למשתמשים להפקיד או למשוך כספים באמצעות כסף אמיתי! במקום זאת תצטרך להפקיד מטבע קריפטוגרפי ללא תשלום. עם זאת, ביוני 2018 צוות Binance הודיע ​​כי בקרוב יקבלו פיקדונות מטבע פיאט, וזה מרגש!

בינאנס הוא מקום נהדר להיכנס אליו אתה מסתכל כיצד לקנות סיאקואין; תן לי לסכם במהירות את היתרונות והחסרונות של הפלטפורמה.

יתרונות

 • מאות מטבעות רשומים
 • דמי מסחר זולים מאוד
 • ביטחון גדול
 • נפח מסחר ענק כל כך הרבה נזילות

דיסאdvantages

 • אין פיקדונות או משיכות מטבע פיאט (אך מתכננים להציע בקרוב)
 • כמה איומי ביטחון משונים שפירושם שעליהם לחסום משיכות

אז, עכשיו, כשאתה יודע מה היתרונות והחסרונות של רכישת Siacoin ב- Binance, החלק הבא של המדריך ‘איך לקנות Siacoin’ הולך להסתכל על ביטרקס.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

ביטרקס

ביטרקס נוצר בשנת 2013 וממוקם בסיאטל בארה”ב. ממש כמו בינאנס, הן אחת מהבורסות הגדולות בעולם לנפח מסחר, כלומר תמיד יש להם הרבה נזילות!

עד לאחרונה ביטרקס לא הציעה למשתמשים דרך להפקיד או למשוך כספים באמצעות מטבע בעולם האמיתי, אולם זה משתנה אט אט. בסוף מאי 2018, הבורסה יצרה מתקן ללקוחות ארגוניים להפקיד כספים באמצעות דולר ארה”ב! למרות שעדיין לא ניתן תאריך מדויק, הבורסה מתכננת להציע זאת גם למשתמשים סטנדרטיים.

הפלטפורמה מפרטת יותר ממאה מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כולל Siacoin (כמובן)! עמלות המסחר טובות למדי ב- Bittrex, ומחירן 0.25% לכל עסקה שתבצע. כאשר אתה מפקיד או מושך מטבעות קריפטוגרפיים בבורסה, העמלה היחידה שעליך לשלם היא עמלת העסקה של בלוקצ’יין.

כפי שאתה בוודאי יכול לנחש, ביטרקס מתייחסת ברצינות לאבטחה מכיוון שהם ממוקמים בארה”ב. מצד שני, זה אומר שכל חשבון צריך להיות מאומת לפני שתוכל להתחיל לסחור, שלדעת משתמשים מסוימים יכול להימשך עד שבועיים! לכן אם אתה צריך לקנות Siacoin במהירות, עדיף להשתמש בבורסה אחרת.

למרות שעדיין לא ברור כמה משתמשים יש לביטרקס, בסוף 2017 הם נאלצו להשעות רישומים חדשים מכיוון שיותר מדי אנשים ניסו להצטרף. עם זאת, מאז פתחו מחדש את שעריהם.

לפני שעבר לחלק הבא של המדריך ‘איך לקנות סיאקואין’, הרשו לי לסכם במהירות את היתרונות והחסרונות של השימוש ב- Bittrex.

יתרונות

 • יותר ממאה מטבעות רשומים
 • דמי המסחר הם 0.25% בלבד
 • אבטחה עליונה
 • תמיד הרבה נזילות

חסרונות

 • פיקדונות מטבע פיאט ללקוחות ארגוניים בלבד (בקרוב יוצעו לכל)
 • האימות יכול להיות איטי מאוד
 • כמה דיווחים על שירות לקוחות לקוי

אז עכשיו שאתה יודע את הנקודות הטובות והנקודות הרעות בשימוש ב- Bittrex, החלק הבא של ‘איך לקנות Siacoin’ הולך להסתכל על OKEX.

OKEX

OKEX היא חילופי מטבעות קריפטו שנוצרו בשנת 2014. במקור, הם סין לאחרונה העבירו את משרדיהם למלטה (בדיוק כמו בינאנס!). למרות שהמרכז היה במקור רק בסינית, הוא זמין כעת גם באנגלית.

מבחינת זמינות המטבעות, ל- OKEX יש מעל 100 מטבעות לקנות, למכור ולסחור. הפלטפורמה מאפשרת פיקדונות מטבע פייט רק לסוחרים מתקדמים שרוצים לקנות מוצרים פיננסיים מורכבים, כך שתצטרך להפקיד באמצעות מטבע קריפטוגרפי.

בכל הנוגע לעמלות המסחר ב- OKEX, תשלם בין 0,02% ל -0.2%. בסופו של דבר, ככל שאתה סוחר יותר בתוך 30 יום, כך העמלות זולות יותר!

אחד הדברים הנהדרים במסחר ב- OKEX הוא שאתה צריך לאמת את זהותך רק אם אתה מתכנן לסחור בסכומים גבוהים! בזמן כתיבת שורות אלה ניתן לסחור ב- 100 BTC כל 24 שעות.

תכונה טובה נוספת בשימוש ב- OKEX היא שיש להם מתקן צ’אט חי 24 שעות ביממה. למרות שזמני התגובה יכולים להיות ארוכים למדי, זה בהחלט מהיר יותר מאשר לחכות לתשובת דוא”ל!

האבטחה טובה גם ב- OKEX, כאשר משתמשים נדרשים לאשר מספר שנשלח לטלפון הנייד הרשום שלך בכל פעם שאתה רוצה להיכנס לחשבונך, לסחור או למשוך כספים.!

מחזורי המסחר גבוהים מאוד ב- OKEX, כאשר הבורסה אחראית לעיתים קרובות ליותר ממיליארד דולר בעסקאות יומיות. כתוצאה מכך, זה הופך את זה לבורסה נהדרת לקנות סיאקואין מכיוון שיש תמיד הרבה נזילות.

לפני שעברתי לבורסה הבאה במדריך ‘איך לקנות Siacoin’, אסכם במהירות את היתרונות והחסרונות של שימוש ב- OKEX.

יתרונות

 • מגוון מצוין של מטבעות קריפטוגרפיים
 • דמי מסחר טובים, הנמוך ביותר הוא 0.02%
 • מחזורי מסחר גבוהים מאוד
 • אבטחה טובה – מאלצת משתמשים לאשר את הטלפון הנייד שלהם באופן קבוע
 • מאפשר מסחר אנונימי (כל עוד פחות מ 100 BTC ליום)
 • צ’אט חי 24/7

חסרונות

 • אין שיטות הפקדה בעולם האמיתי למשתמשים יומיומיים
 • פלטפורמה קצת מסובכת למתחילים

עכשיו כשעברתי על היתרונות והחסרונות של שימוש ב- OKEX, ההחלפה הבאה במדריך ‘איך לקנות Siacoin’ היא HitBTC!

HitBTC

נוצר בשנת 2013, HitBTC היא חילופי מטבעות קריפטו הממוקמת במדינת אסטוניה. בנוסף לרישום Siacoin, הפלטפורמה מציעה יותר מ 200 מטבעות קריפטוגרפיים שונים שמשתמשים יכולים לקנות, למכור ולסחור!

אם אתה מעוניין לקנות Siacoin עם דולר ארה”ב (או מטבעות אחרים בעולם האמיתי), יש לך מזל! ל- HitBTC יש מגוון טוב של שיטות תשלום מטבעות פיאט, כולל SEPA (לקוחות אירופאים) ו- SWIFT (כל השאר).

רק זכור שאם תבחר להפקיד באמצעות קרנות בעולם האמיתי, תחילה תצטרך לאמת את זהותך. לדברי משתמשים אחרים שניסו לעשות זאת, תהליך האימות יכול להימשך זמן רב בתקופות עמוסות.

הפקדות בחשבון הבנק יכולות להימשך גם עד שלושה ימים לפני שהן מגיעות לחשבונך, כך שאם אתה רוצה לקנות Siacoin באופן מיידי, עדיף לך להפקיד באמצעות מטבע מטבע אחר (כגון bitcoin או Ethereum).

דמי מסחר הם גם ערך טוב בשיעור של 0.1% בלבד, אך דמי משיכה יכולים להיות יקרים. עמלת המשיכה תלויה במטבע שתרצו למשוך והם יכולים להשתנות בהתאם לערך המטבע הקריפטוגרפי הנבחר. הם לא מפרסמים את עלות משיכת Siacoin, כך שתצטרך לבדוק זאת לאחר שתתחבר לחשבונך.

דבר אחד שיש לקחת בחשבון הוא שבשנת 2015 נפרצו שרתי HitBTC, מה שאומר שחלקם נגנבו את המטבעות שלהם. אם תחליט להשתמש ב- HitBTC לרכישת Siacoin, הקפד להגדיר אימות דו-גורמי לעולם לא ישמור יותר מדי בחשבונך. אני ממליץ לשלוח את ה- Siacoin לארנק אישי מאובטח.

לפני שעברתי להחלפה הסופית של המדריך ‘איך לקנות Siacoin’, הרשו לי לדון במהירות ביתרונות ובחסרונות של שימוש ב- HitBTC.

יתרונות

 • יותר מ -200 מטבעות קריפטוגרפיים שונים רשומים
 • עמלות מסחר נמוכות מאוד
 • מקבל פיקדונות בחשבון הבנק
 • פלטפורמה קלה לשימוש

חסרונות

 • דמי משיכה יקרים ולא ברורים
 • נפרץ בשנת 2015
 • מחזורי המסחר ב Siacoin לפעמים נמוכים

אז עכשיו כשאתה יודע על HitBTC, ההחלפה הסופית שאני הולך לסקור במדריך ‘איך לקנות Siacoin’ היא Poloniex!

פולוניקס

פולוניקס היא בורסת מטבעות קריפטו הממוקמת בארה”ב שנוצרה בשנת 2014, כיום הם אחת הפלטפורמות הגדולות ביותר למחזורי מסחר יומיים. למרבה הצער, Poloniex אינה מאפשרת לך להפקיד או למשוך באמצעות כסף בעולם האמיתי, מה שאומר שתצטרך לממן את חשבונך באמצעות מטבע קריפטוגרפי..

בצד החיובי, בבורסה יש רשימה ממש גדולה של מטבעות נתמכים והפקדות מטבעות קריפטוגרפיים בחינם!

דמי המסחר תלויים אם אתה יצרן או לוקח. יצרן השוק הוא האדם שמספק לבורסה נזילות, ולוקח השוק הוא האדם שלוקח את מחיר השוק הנוכחי! אם אתה יצרן, תשלם בין 0% -0.15%. אם אתה לוקח, הם נמצאים בין 0.05% -0.25%. בעיקרו של דבר, ככל שאתה סוחר יותר, כך דמי המסחר נמוכים יותר.

יתרון גדול בשימוש בפולוניקס הוא שהם מאפשרים לך לסחור בעילום שם, כל עוד אינך מנסה לסחור ביותר מ -2,000 דולר ליום. אם אתה אכן צריך לסחור בסכומים גדולים יותר, תצטרך לעבור תהליך אימות.

בכל הנוגע לאבטחה בפולוניקס, מרבית כספי הלקוחות מוחזקים במצב לא מקוון ואימות דו-גורמי זמין גם כן. עם זאת, יש להזהיר כי בשנת 2014 נפרצו הבורסה, מה שהוביל לגניבת אספקת הביטקוין שלה. מאז לא דווח על פריצות.

להלן סיכמתי את היתרונות והחסרונות של השימוש ב- Poloniex.

יתרונות

 • מבחר גדול מאוד של מטבעות ברשימה, כולל מטבעות חדשים יותר
 • ארה”ב ביססה אבטחה כל כך טובה
 • מסחר אנונימי אם פחות מ -2000 דולר ליום
 • דמי מסחר נמוכים מאוד

חסרונות

 • נגנבו 12% מהביטקוין בשנת 2014
 • לא יכול לקנות Siacoin עם USD / EUR וכו ‘.

אז, עכשיו, כשיודעים חמש מהבורסות הטובות ביותר היכן לקנות סיאקואין, אני עכשיו אתן לך הוראות שלב אחר שלב כיצד לקנות סיאקואין!

כיצד לקנות סיאקואין

במדריך הבא שלב אחר שלב, אני אראה לך כיצד לקנות Siacoin באמצעות Binance. הסיבה לכך היא שלמרות שהם אינם מאפשרים לך לקנות סיאקואין עם דולר ארה”ב (או כל כסף בעולם האמיתי), יש להם את הנזילות הגדולה ביותר, העמלות הזולות ביותר ומציעות אבטחה מצוינת! אם תרצה לקנות SiaCoin באופן מבוסס דולר, יש אפשרויות חליפין אחרות זמינות, גַם.

הדרך הקלה ביותר לממן את חשבון Binance שלך ​​תהיה הפקדה באמצעות מטבע קריפטוגרפי פופולרי כגון Ethereum (ETH). אם כבר בבעלותך את’ריום (או כל מטבע אחר שמקבל בינאנס) תוכל לעבור לחלק הבא של המדריך שלי..

אם אינכם מחזיקים בשום מטבע קריפטו כרגע, הדרך הקלה והמהירה ביותר להשיג זאת היא לקנות אותם ב- Coinbase. זה די ישר להקים שם חשבון, עם זאת, אם אתה רוצה לדעת איך לעשות זאת, ראה את שלי "כיצד לקנות אתריום" להנחות.

איך ל טלהעביר ETH מ Coinbase ל בינאנס

לאחר שהגדרת חשבון Coinbase שלך ​​ורכשת את ה- ETH שלך, כעת עליך להעביר אותו לבינאנס..

 1. בחלק העליון של המסך לחץ על חשבונות.
 2. גלול מטה ואז בחר את’ריום. ואז לחץ על לִשְׁלוֹחַ.
 3. זה המקום שבו אתה צריך להזין את כתובת ההפקדה שלך ב- Binance.
 4. לכן, פתח כרטיסיית אינטרנט חדשה וצור חשבון באמצעות Binance.
 5. לאחר שיצרת חשבון ב- Binance, עליך להתחבר. העבר את העכבר מעל כְּסָפִים ואז לחץ על פיקדונות.
 6. בתיבה הנפתחת, חפש ETH. ואז לחץ על את’ריום.
 7. כעת תראה את כתובת ההפקדה שלך ב- Binance עבור ETH. לחץ על העתק כתובת ואז חזור לכרטיסיית Coinbase שלך.
 8. כעת עליך להדביק את כתובת ההפקדה של Binance ב- Coinbase וללחוץ עליה לִשְׁלוֹחַ. יש לממן את חשבון Binance שלך ​​תוך מספר דקות, רק להיות סבלני.

איך ל ביו סיאקוין על בינאנס

עכשיו שלך בינאנס חשבון ממומן באמצעות ETH, הגיע הזמן לרכוש את Siacoin!

 1. בחלק העליון של המסך לחץ על לְהַחלִיף, בא אחריו בסיסי.
 2. בצד ימין של המסך לחץ על ETH ואז חפש SC.
 3. הקלק על ה SC / ETH צִמוּד.
 4. כעת אתה נמצא במסך המסחר הראשי למסחר בסיאקו ומאתר!
 5. כעת גלול מטה מתחת לתרשימי התמחור וחפש את ה- קנה SC תיבת מסחר. הדרך הקלה ביותר לסחור היא להשתמש ב- שׁוּק אפשרות, אז וודא שנבחרה. זה יבטיח שאתה נסחר במחיר השוק הנוכחי.
 6. כעת עליך להזין את הסכום הכולל של Siacoin שאתה רוצה לקנות. אתה יכול (1) להזין אותו לתוך ה- כמות או (2) בחר את האחוז הכולל של יתרת ה- ETH שבה אתה רוצה להשתמש.
 7. לבסוף, להשלמת המסחר, לחץ על קנה SC. אם השתמשת באופציית השוק, המסחר שלך אמור להסתיים תוך כמה שניות.

מזל טוב! קנית זה עתה את חבורת הסיאקו-איינס שלך! נכון נכון?!

סיכום

וזה הסוף של המדריך ‘איך לקנות סיאקואין’! היום נתתי לך חמש מהבורסות הטובות ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיה. לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו, אבל זה לגמרי תלוי באיזה אחד אתה מחליט להשתמש.

לדעתי, Binance היא הבורסה הטובה ביותר לרכוש Siacoin בגלל היקפי הסחר הגבוהים שלה, כמו גם דמי המסחר הנמוכים שלה. לכן השתמשתי בהם במדריך המפורט שלי.

לאחר שקניתם את המטבעות מבינאנס (או מכל המרת בה השתמשתם), העצה שלי תהיה למשוך אותם לארנק הסיאקו. עדיף להשתמש בלקוח הרשמי של Sia-UI, המכיל את ארנק ה- Sia הרשמי.

אם אינך בטוח כיצד לעשות זאת, פשוט לחץ על הקישור שלי כאן מדריך צעד אחר צעד.

אם מצאתם מדריך זה שימושי וכעת רכשתם בהצלחה כמה סיאקו, אנא יידעו אותי בתגובות למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map