ברז הביטקוין הטוב ביותר: מדריך מלא

ברזי ביטקוין הם נושא פופולרי מאוד בקהילות הצפנה השונות ברחבי העולם. הם זוכים לשבחים רבים ולתגובות חוזרות. יש אנשים שאוהבים אותם, אחרים חושבים שהם לא יותר מאשר הונאה. ובכן, במדריך זה אנו ננסה לברר לא רק איזה הקבוצה צודקת, אלא גם לחפש את ברז הביטקוין הטוב ביותר שיש – בהנחה שזה לגיטימי, כמובן.

אני אספר לכם הכל על הנושא: מהו ברז ביטקוין, לשם מה הם משמשים, מדוע הם בכלל דבר בכלל. נדבר על ההשפעה שלהם על הביטקוין (בין אם זה טוב או רע) ואז נראה אם ​​נוכל למצוא ברז ביטקוין לגיטימי ורווחי..

הבנת משמעות ברז הביטקוין

אם אי פעם השאיר ברז לא סגור לגמרי במטבח או בחדר האמבטיה שלך, כנראה שמת לב שהוא טפטף מים. אם היית מניח קערה תחתיה, היא כנראה תמלא את הקערה תוך יום.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

זה בדיוק מה שברז ביטקוין עושה – החלף רק “מים” ב”ביטקוין “.

ברז ביטקוין הוא אתר שמציע לכם מאוד כמויות קטנות של ביטקוין בתמורה לכך שתפתור קבצ’ות, צפייה במודעות או ביצוע משימות סופר קלות אחרות. קוראים לשם יחידות היחידות של ביטקוין שהאתרים הללו מציעים סאטושיות (לכבוד היוצר / ים של הביטקוין). סאטושי נחשב לכמות הקטנה ביותר שניתן להעלות על הדעת בביטקוין – BTC אחד שווה ל 100 מיליון סאטושים.

ברז הביטקוין הטוב ביותר: ברז הביטקוין.

מספר הסטוטיות שברז ביטקוין יכול להציע לך למשימות משתנה – בחלק מהאתרים יש מחירים גדולים, בעוד שאחרים … לא כל כך הרבה. זה תרחיש ממקרה למקרה.

מקור ומטרה

ברז הביטקוין הראשון אי פעם נקרא בדיוק כך – ברז הביטקוין – ושוחרר לשימוש ציבורי עוד בשנת 2010 – שנה לאחר הקמת הביטקוין עצמו. הוא נוצר על ידי אדם בשם גאווין אנדרסן, אשר ידוע כיום כמעורב מאוד במטבעות קריפטוגרפיים, במיוחד ביטקוין.

ברז הביטקוין הציע למשתמשים תגמול של 5 ביטקוין.

רק תן לזה לשקוע קצת.

מטבע הדברים, הביטקוין היה בשלבי התפתחות מוקדמים מאוד והיה שווה בסביבות 0,01 $. בתרחיש מסוג זה, אתר המציע למשתמשים להרוויח 0,05 דולר לצפייה במודעה או לביצוע משימה פשוטה אחרת נראה עדיין נדיב.

אבל אם היינו להמיר את זה למחיר הנוכחי של ביטקוין, זה אומר שגאווין הציע לאנשים כמעט 29,000 דולר לפתרון הקפטצ’ה! דמיין ש!

המקורי מטרת ברז ביטקוין היה ל להפיץ מודעות ולחנך אנשים לגבי ביטקוין. כשנכנסים לאתר, הברז קודם כל יציע לכם שיטת משחק של למידה על עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים – הייתם מקבלים זיכויים למשחק (מטבעות) ויכולים לנסות שיטות עסקאות שונות באתר (או באפליקציה).

המדריך הטוב ביותר לברזי הביטקוין

אחרי שנוח לך ומרגיש שאתה יודע מה אתה עושה, האתר מאפשר לך להשתתף בפעילויות שונות המעניקות לך כמות מסוימת של סאטושי. זוהי דרך נהדרת לשחק את תהליך הלמידה ובו זמנית להביא משתמשים חדשים.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

מודל עסקי

עכשיו שאתה יודע מה זה ברז ביטקוין ואיך פועלים ברזי ביטקוין, אני בטוח שאתה בטח תוהה – איך זה עושה כסף?

האמת, זה לא קל לעשות זאת להרוויח רווח עם ברזי ביטקוין. יכול להיות שברז הביטקוין הטוב ביותר בשוק ועדיין תתאמץ להספיק.

בעלי ברזים בדרך כלל מפקידים סכום של ביטקוין כלשהו ארנק מטבעות קריפטו (אם אתם מחפשים ארנק אמין, בדקו את Ledger Nano S ו- Trezor). לאחר מכן ארנק זה מחובר לאתר הברזים האישי שלהם. לאחר שאנשים מרוויחים כמות מסוימת של ביטקוין על ידי השלמת משימות והפעלת משחקי מיני בתוך האתר או האפליקציה, כמות הביטקוין היא שילם של ארנק הצפנה לאדם המדובר.

להרוויח כסף ולהרוויח מאתר ברזי ביטקוין, תצטרך להמציא משהו ייחודי ומקורי בכדי לגרום לברז שלך להתבלט מהקהל. ברזי ביטקוין חדשים הם מגיחה כל יום ויום (גם כאתרים וגם כאפליקציות), לכן השוק נחשב לתחרותי מאוד. רק הרעיונות המקוריים ביותר יכולים לחזק את הקהל.

ברז הביטקוין הטוב ביותר: ברז הביטקוין.

אתה לא צריך לשכוח שבסופו של יום אתה נותן כסף (רק בצורה של ביטקוין). זה מקשה עוד יותר על השוויון, שלא לדבר על להרוויח. כמה אפשרויות ממה שאתה יכול לעשות עם הברז שלך לִכלוֹל, אך אינם מוגבלים ל: לארח יותר מפרסמים, לקדם את המוצרים והשירותים שלך באמצעות גלילי מודעות שלא ניתן לדלג עליהם, להציע תחרויות בתשלום וגלגלי פרסים, מימון המונים וכו ‘..

תוכן ייחודי ומורגש לא רק יעזור לך להרוויח כסף או להפיץ מודעות אלא גם לטפס לשורות אתרי הברזים הטובים ביותר בביטקוין ברשת.

ברזי הביטקוין הטובים ביותר

אז אתה יודע איך ברזים עובדים, איך הם מרוויחים כסף ואיך הם נוצרו מלכתחילה. אתה מעוניין ושוקק לנסות את ברז הביטקוין הטוב ביותר שיש ולהרוויח לעצמך ביטקוין. לשם כך, עם זאת, תזדקק לרשימת ברזי הביטקוין. אבל לא שום רשימה – תזדקק לרשימת “ברז הביטקוין הטוב ביותר”, וזה מה שאני הולך לספק.

אולם לפני שאנחנו קופצים לרשימת ברזי הביטקוין, ברצוני לספר לכם על אתר בשם bestchange.com.

BestChange הוא א אתר ממיר מחיר מטבע. זהו אתר נהדר להמיר מחירי מטבעות פיאטיים למחירי הצפנה, ולהיפך. הסיבה שאני מעלה את זה במדריך זה, לעומת זאת, היא שהיא מאפשרת לך להמיר סאטושי לכל מטבע פופולרי אחר שתרצה. זהו כלי נהדר לבדוק במהירות כמה הייתם מרוויחים עם ברז ספציפי.

עכשיו, אל רשימת ברזי הביטקוין.

חייזרי ביטקוין

חייזרי ביטקוין הוא דוגמה מצוינת לברז ביטקוין שהוא יעיל וייחודי כאחד.

ברז הביטקוין הטוב ביותר: דף הבית של חייזרי הביטקוין.

BTC Aliens מציעים לך לשחק משחקים תמורת ביטקוין. הדרך בה זה עובד היא שאתה להתקין אפליקציה במכשיר ה- Android או iOS שלך, הירשם ופשוט התחל לשחק. בזמן שאתה עושה את זה, הברז יוצר כמויות ספציפיות של ביטקוין ברקע (בהתאם למשחק, פעולות שונות שאתה מבצע מייצרות כמויות שונות של BTC).

ברז הביטקוין הזה מפורסם גם בזכות היותו שיעורי תשלום גדולים. על פי תשלום אחד מאתר זה מדובר בסביבות 4000 סאטושי, מה שמתורגם בערך ל -0,25 דולר.

אם אתם מחפשים את ברז הביטקוין הטוב ביותר שיש, עליכם לתת צ’אנס לחייזרי ביטקוין.

זברה ביטקוין

זברה ביטקוין נולד מתסכול וצורך באיכות – היזם שמאחורי הברז הזה אמר שהוא מאוכזב מהיעדר מכובד ובעל שם אתרי ברזים עובדים היטב, אז הוא החליט להכין אחד משלו.

המדריך הטוב ביותר לברזי הביטקוין

מה שמייחד את Bitcoin Zebra הוא שהוא מקבל כל הזמן עדכונים ותכנים חדשים, תחרויות שונות נערכות עם סירי פרסים נהדרים והאפליקציה מתעדכנת בעדכונים ובשינויים מחליפים.

היזם של Bitcoin Zebra נחוש בדעתו להפעיל את הברז כל עוד אנשים נהנים להשתמש בו ופעילים ב”האכלת הזברה “. הדרך שבה הברז עובד היא שעליכם להתחבר גם לתקופות ספציפיות, ובכן … להאכיל זברה מונפשת. על ידי כך אתה להרוויח כמה סאטושיות בכל פעם.

אם יוצר האפליקציה יהיה כנה & לעמוד בדבריו ולספק, לביטקוין זברה יש פוטנציאל להפוך לאחד מברזי הביטקוין המובילים בשוק, אם לא ברז הביטקוין הכי טוב שיש.

ירח ביטקוין

ברז ביטקוין מבוסס, ירח ביטקוין יש בסיס משתמשים ייעודי ונחשב בעיני רבים לאחד הברזים היותר טובים שיש.

המדריך הטוב ביותר לברזי הביטקוין

ירח ביטקוין שואף למשוך משתמשים חדשים על ידי הצעתם למגוון מטבעות קריפטוגרפיים שונים להשגה, ובמקביל לקבל תגמולי כניסה יומיים. הברז הזה מנפיק את תשלומיו כל כמה דקות, אז אתה יכול פשוט להשאיר כרטיסייה פתוחה בדפדפן שלך ולצפות בסרט או לשחק במשחק ופשוט לחזור ל Moon Bitcoin כל כמה דקות כדי לתבוע את הסאטושי שלך.

האתר מציע לכם גם תגמולי עקביות – אם אתה טוען לסאטושי לפחות פעם ביום, אתה מתחיל להרוויח יותר ויותר לאחר זמן מסוים. כפי שניתן לראות מצילום המסך לעיל, לאחר 30 יום של תביעות עקביות הרווחים הפוטנציאליים שלך יכול לעלות ב -4,7% – זה מרווח גדול כשחושבים על זה.

בדיוק כמו רוב אתרי הברזים האחרים של ביטקוין, Moon Bitcoin מציע את הבונוסים השותפים של המשתמשים בו. אם תביא משתמשים חדשים לאתר, אתה יכול להרוויח עד 10% יותר עם טענותיך!

ירח ביטקוין הוא תוספת נהדרת לכל רשימת “ברז הביטקוין הטוב ביותר”, אז אל תהססו לנסות!

FamilyBTC

עד כמה שזה נשמע מצחיק, הברז הזה נחשב ל”משפחתי “ביותר שיש שם. זה אחד מה ברזי ביטקוין פחות מוכרים, אך בסיס המשתמשים שלה גדל כל הזמן והוא מתחיל לקבל הכרה מסוימת בקהילת ברזי המטבעות.

FamilyBTC הוא ייחודי בכך שהיא מציעה למשתמשים תוכניות שונות בהן הם יכולים לבחור להגביר את מהירויות הרווח שלהם. האתר גם יש בונוס הפניה של 100%, וזה די משמעותי כאשר לוקחים בחשבון את בסיס המשתמשים של הברז.

בסך הכל, זו מבטיחה להיות אופציה נהדרת בכל הנוגע לברזי הביטקוין הטובים ביותר, למרות שזה לא ידוע כמו הערכים האחרים ברשימה זו..

בחירת הברז הטוב ביותר

אז עכשיו אתה יודע על כמה מברזי הביטקוין הטובים ביותר שיש, ויש לך מידע כלשהו אודות הקמתם ותועלתם. איך אתה עושה זאת בבחירת הברז הנכון?

קודם כל אתה לא צריך להגביל את עצמך לאחד כזה, ברז יחיד. פעולה זו תאט את מהירות ההשתכרות הפוטנציאלית שלך ויקח זמן רב מאוד להבחין בהכנסות כלשהן.

בחרו כמה ברזים שונים. הקריטריונים העיקריים שאתה צריך לעקוב אחריהם הם כמויות של סאטושי שהברזים מציעים, תדרי תשלום ומוניטין. אם אתר אומר לך שהוא ישלם לך חצי ביטקוין ליום, זה כנראה תרמית – חקור תמיד את הברזים שאתה מתכנן להשתמש בהם וקרא כמה ביקורות משתמשים ברחבי האינטרנט. כשאתה בטוח שברז הביטקוין הוא לגיטימי, זכור שמדובר בפרמטרים וחפש את הבא.

ברגע שעומדים לרשותך ארבעה או חמישה אתרי ברזים ואפליקציות מכובדים, בדוק את הסיבוב של כל אחד מהם. זה עלול לקחת קצת התרגלות, אך בקרוב אתה אמור להיות מסוגל אפילו לא לחשוב על זה ולאסוף את הסאטושי שלך באופן אוטומטי כמעט.

סיכום

יש כאלה אתרים רבים בטענה שאתה “ברז הביטקוין הטוב ביותר”, שבסופו של דבר אתה עלול למצוא את עצמך בצומת – מְבוּלבָּל ולא לדעת אילו מהן לגיטימיות ואיזו הונאה. זה לוקח זמן וכישורי חשיבה ביקורתיים כדי בחר את הלגיטימי יחידות.

היום למדת מה זה ברז ביטקוין, איך הם עובדים ולמה הם בכלל קיימים, וקראת על כמה מברזי הביטקוין הכי טובים שיש. זכרו, הרשימה המסופקת במדריך זה בקושי מגרדת את פני השטח – אולי הברז שמתאים באופן מושלם לרצונכם ולצרכים שלכם אפילו לא מוזכר כאן.

לא משנה מה המקרה, תמיד להיות זהיר וצפה בכל אתר שמתיימר להיות “הברז הטוב ביותר לביטקוין” עם גרגר מלח. השתמש תמיד במיומנויות החשיבה האנליטיות שלך וקרא ביקורות – אתה עלול להיות מופתע עד כמה אנשים יכולים להיות חכמים כאשר הם רוצים להונות אותך.

זכור – אל תגביל את עצמך לברז אחד. מקסם את הרווחים הפוטנציאליים שלך על ידי בחירת לפחות כמה ברזים שונים ולמד כיצד הם פועלים. אל תשכח למצוא איזון טוב בין אתרים לאפליקציות – זה יעזור לך לא להתאבך ולהשתעמם בטווח הארוך.

כמו כן, בחר בארנק קריפטוגרפי אמין לאחסון הביטקוין שלך. האפשרויות המומלצות ביותר כוללות את Ledger Nano S ו- Trezor.

אני מקווה שהמדריך הזה היה שימושי עבורך, ואם תחליט לנסות ברזי ביטקוין בעצמך, אני מאחל לך בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map